Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě Líšnické patnáctky

12.10.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 12.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Líšnice

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna v Líšnici u Žamberka
start první kategorie v 10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
žactvo 30 Kč

Popis tratě

délka: 8 km a méně
lesní a polní cesty, místy asfalt

Ceny pro vítěze

diplomy a medaile

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Líšnice
Božena Stejskalová
Líšnice 215
tel. 734 748 581

Internetové stránky

http://www.obeclisnice.cz

E-mailová adresa

zde.briza@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64

Statistika závodu Ve stopě Líšnické patnáctky

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1744

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Martincová Kristýna939
Šafář Jaroslav519
Strnad Adam009
Koblížek Jindřich489
Suchodol Josef678
Sadílek Ota468
Novotný Přemysl598
Fajfr František728
Strnad Tomáš698
Moravec Jiří967
Večeř Petr997
Novotný Luděk627
Novotná Dora977
Černá Kristýna937
Sontáková Lenka917
Šebek Michal847
Leicht Jiří497
Faltusová Simona986
Kalousek Jan416
Ducháček Bedřich596
Frydrychová Eliška016
Kavka Lukáš976
Marek Jiří436
Faltusová Kateřina996
Klaclová Šárka936
Vinduška Petr936
Jirásková Eva646
Exler Ondřej906
Pross David756
Krejčí Stanislav636
Bílá Tereza926
Bubeníček Jiří516
Svatoš Otakar346
Mařík Jiří726
Chmelíček Jordan976
Divíšek Jan936
Šimůnek Jan496
Bielčik Jindřich406
Krejčí Jaromír666
Vacek Martin696
Moravec Jan026
Šabata Josef935
Kubíčková Nikita025
Vávra Vlastimil915
Tarant Jiří585
Procházka Jakub965
Valenta Adam985
Tomanová Veronika935
Nechvíl Petr915
Stránská Michaela975

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2131Boháč PankrácAC Choceň0600:01:31-
2C2245Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:01:36-
3C2438Barvínek DanielDlouhoňovice0600:01:40-
4C2547Groulík RostislavTJ Sokol Lukavice0600:01:43-
5C2733Cenek TomášFenix SKI Team Jeseník0700:01:45-
6C2942Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:01:48-
7C21244Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:50-
8C21441Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:01:51-
9C21543Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:01:52-
10C22040Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:02:10-
11C22134Steiger AlexanderFenix SKI Team Jeseník0600:02:11-
12C22235Moskva VojtěchTJ Zlaté Hory0800:02:13-
13C22532Jonáš PetrFenix SKI Team Jeseník0700:02:21-
14C22736Kulhavý KryštofVerměřovice0900:02:35-
15C22837Štorc MichalHamernice1000:02:57-
Předžákyně (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2312Klementová LuisaLanškroun0600:01:38-
2D2611Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:01:44-
3D272Bergmanová KateřinaAtletika Žamberk0600:01:45-
4D297Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:48-
5D2119Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:49-
6D21213Červená VeronikaDukla Polička0600:01:50-
7D2163Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:01:53-
8D2175Musilová ViktorieLíšnice0600:01:55-
9D21810Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:02:00-
10D2198Bryscejnová MarietaTJ Spartak Letohrad0700:02:04-
11D2234Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:02:14-
12D2241Vinklerová AnnaFenix SKI Team Jeseník0600:02:20-
13D2266Venclová MagdalénaŽamberk0800:02:31-
14D22914Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:00-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1119Bakeš DanielFenix SKI Team Jeseník0500:02:58101,86
2M1220Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:59100,74
3M1525Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:0297,40
4M1726Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:0791,84
5M1922Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:03:1286,27
6M11429Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2176,25
7M11627Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:03:2670,69
8M11918Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:03:3264,01
9M12123Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:03:3461,78
9M12124Brix AdamTJ Spartak Letohrad0400:03:3461,78
11M12528Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:03:5439,52
12M12721Bolobrad MatějŽamberk0500:05:063,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1211Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:59101,85
2Z1412Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:00100,74
3Z1694Červená EliškaDukla Polička0400:03:0397,42
4Z187Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:0990,77
5Z1109Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:1584,13
6Z1111Kouřilová EmaFenix SKI Team Jeseník0500:03:1880,81
7Z1124Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:03:1979,70
8Z11393Groulíková JohanaTJ Sokol Lukavice0400:03:2078,60
9Z11514Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:2573,06
10Z1172Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:03:2770,85
11Z1183Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:03:2869,74
12Z11913Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:03:3265,31
13Z1238Dolečková ValerieTJ Spartak Letohrad0400:03:4550,92
14Z12410Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:4946,49
15Z1265Venclová DanielaŽamberk0400:04:247,75
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2148Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:07:49102,11
2M225Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:07:5699,16
3M2347Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:07:5798,73
4M241Boháč ServácAC Choceň0200:08:0197,05
5M252Horčička TomášFenix SKI Team Jeseník0200:08:1790,30
6M264Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:08:3781,86
7M2710Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:08:4379,32
8M2811Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:08:4678,06
9M297Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:08:5773,42
10M21051Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:09:0171,73
11M21149Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:09:0271,31
12M21215Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:09:1665,40
13M2133Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:09:1964,14
14M21452Uicolas Ahmadu-SukaTJ Spartak Letohrad0200:09:2063,71
15M21513Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:09:2462,03
16M21614Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová0300:09:3258,65
17M2178Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:09:4154,85
18M21850Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:09:4851,90
19M21912Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:09:5748,10
20M2216Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:11:1415,61
21M2249Roloček MichalTJ Spartak Letohrad0300:11:543,00
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21460Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:38111,53
2Z22451Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:03:5398,56
3Z23457Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:04:0389,91
4Z24454Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:04:0885,59
5Z25455Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:1381,27
6Z26458Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:1678,67
7Z27461Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:04:1777,81
8Z28452Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:04:1876,95
9Z29459Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:2174,35
10Z210456Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:04:2273,49
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32033Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:11:05104,41
2M32231Boháč BonifácAC Choceň0100:11:19100,29
3M32332Strouhal JakubFenix SKI Team Jeseník0100:11:3695,29
4M32536Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:11:5589,71
5M32635Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:12:1085,29
6M32738Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:1185,00
7M32834Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:12:4575,00
8M32937Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:13:5155,59
9M33039Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:14:1847,65
Mladší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3156Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:08:07103,76
2Z3253Strouhalová AnnaFenix SKI Team Jeseník0100:08:15100,54
3Z3361Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:08:2795,70
4Z3463Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:08:3492,88
5Z3560Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:08:5086,43
6Z3658Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:08:5883,21
7Z3755Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:09:0381,20
8Z3857Abrahamová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:0679,99
9Z3962Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:09:2074,35
10Z31054Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:09:5161,85
11Z31159Filipovová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:10:4440,50
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Žančík KimFenix SKI Team Jeseník9900:13:21104,48
2M423Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:4099,84
3M434Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:5795,69
4M442Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník9800:14:4184,95
5M455Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:15:1077,87
6M476Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:15:3671,52
7M4107Večeř PetrTJ Spartak Letohrad9900:17:3941,50
-M4-8Valenta AdamTJ Spartak Letohrad98DNF-
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41257Faltusová SimonaTJ Spartak Letohrad9800:12:33102,02
2Z41358Koclířová AdélaTJ Spartak Letohrad9800:12:34101,75
3Z41455Faltusová KateřinaTJ Spartak Letohrad9900:12:5596,23
4Z41554Junková TerezaŽamberk9800:13:1491,24
5Z41656Šulcová MagdaTJ Spartak Letohrad9900:15:5349,43
6Z41753Belobradová KarolínaŽamberk9900:16:0546,28
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52486Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:21:17104,84
2M55483Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:22:0497,66
3M56482Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:22:0597,50
4M58488Cimr TomášTJ Spartak Letohrad9600:22:1895,52
5M59489Kavka LukášTJ Spartak Letohrad9700:22:2594,45
6M510490Večer MilanTJ Spartak Letohrad9600:22:4192,00
7M511487Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad9700:22:5689,71
8M512485Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:23:1486,96
9M515484Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:23:4781,92
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z59472Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:17:07100,00
-Z5-571Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník97DNF-
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:05105,85
2MA213Kopecký JanHvězda Pardubice9000:28:1197,97
3MA314Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:2696,18
4MA418Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:28:2895,94
5MA517Krause DavidVSK Přírodověda9000:31:4372,64
6MA612Doleček RomanLíšnice7900:34:2952,81
7MA711Roleček MilanPěčín7600:35:0049,10
8MA816Smolák VojtěchLanškroun7400:36:5035,96
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:12101,56
2MB343Fajfr František3D Fitness Race Team7200:21:20100,31
3MB439Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:21:3498,13
4MB741Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:22:1491,89
5MB1344Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2181,44
6MB1437Zachař JiříSruby7200:23:3778,94
7MB1638Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:4877,22
8MB1732Belobrad IvanŽamberk6600:23:5476,29
9MB1946Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:1573,01
10MB2036Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:1872,54
11MB2133Gregora MilanActivity Lanškroun7100:24:2771,14
12MB2242Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:24:5167,39
13MB2634Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:1045,71
14MB2945Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:4231,36
15MB3235Kaška ZdeňekLíšnice6400:31:433,12
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1866Krátký LubošLanškroun6200:24:01106,97
2MC2361Kavka JiříTJ Spartak Letohrad5900:24:52100,13
3MC2467Jandejsek ZdeněkStudené6100:25:4692,90
4MC2762Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:2479,77
5MC3064Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:2263,97
6MC3165Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:4660,75
7MC3463Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:34:1524,72
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2548Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:21117,65
2MD2851Leicht JiříASPV Těchonín4900:28:05105,65
3MD3349Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:1676,70
4MD3547Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:34:35152,86
5MD3650Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:2647,14
Ženy A (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA651Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:15:23113,72
2ZA855Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:24101,41
3ZA1152Lauterbachová LucieLíšnice8100:17:4684,86
4ZA1253Kladivová ŠárkaŽamberk9300:19:2065,89
5ZA1354Krátká HanaLanškroun9500:19:34100,00
Ženy B (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB142Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:20:41134,09
2ZB151Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:21:16100,00
3ZB163Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:22:58100,00
4ZB174Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:1165,91
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2131Boháč PankrácAC Choceň0600:01:31-
2C2245Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:01:36-
1D2312Klementová LuisaLanškroun0600:01:38-
3C2438Barvínek DanielDlouhoňovice0600:01:40-
4C2547Groulík RostislavTJ Sokol Lukavice0600:01:43-
2D2611Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:01:44-
5C2733Cenek TomášFenix SKI Team Jeseník0700:01:45-
3D272Bergmanová KateřinaAtletika Žamberk0600:01:45-
6C2942Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:01:48-
4D297Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:48-
5D2119Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:49-
7C21244Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:50-
6D21213Červená VeronikaDukla Polička0600:01:50-
8C21441Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:01:51-
9C21543Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:01:52-
7D2163Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:01:53-
8D2175Musilová ViktorieLíšnice0600:01:55-
9D21810Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:02:00-
10D2198Bryscejnová MarietaTJ Spartak Letohrad0700:02:04-
10C22040Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:02:10-
11C22134Steiger AlexanderFenix SKI Team Jeseník0600:02:11-
12C22235Moskva VojtěchTJ Zlaté Hory0800:02:13-
11D2234Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:02:14-
12D2241Vinklerová AnnaFenix SKI Team Jeseník0600:02:20-
13C22532Jonáš PetrFenix SKI Team Jeseník0700:02:21-
13D2266Venclová MagdalénaŽamberk0800:02:31-
14C22736Kulhavý KryštofVerměřovice0900:02:35-
15C22837Štorc MichalHamernice1000:02:57-
14D22914Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:00-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1119Bakeš DanielFenix SKI Team Jeseník0500:02:58101,86
1Z1211Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:59101,85
2M1220Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:59100,74
2Z1412Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:00100,74
3M1525Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:0297,40
3Z1694Červená EliškaDukla Polička0400:03:0397,42
4M1726Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:0791,84
4Z187Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:0990,77
5M1922Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:03:1286,27
5Z1109Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:1584,13
6Z1111Kouřilová EmaFenix SKI Team Jeseník0500:03:1880,81
7Z1124Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:03:1979,70
8Z11393Groulíková JohanaTJ Sokol Lukavice0400:03:2078,60
6M11429Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2176,25
9Z11514Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:2573,06
7M11627Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:03:2670,69
10Z1172Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:03:2770,85
11Z1183Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:03:2869,74
8M11918Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:03:3264,01
12Z11913Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:03:3265,31
9M12123Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:03:3461,78
9M12124Brix AdamTJ Spartak Letohrad0400:03:3461,78
13Z1238Dolečková ValerieTJ Spartak Letohrad0400:03:4550,92
14Z12410Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:4946,49
11M12528Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:03:5439,52
15Z1265Venclová DanielaŽamberk0400:04:247,75
12M12721Bolobrad MatějŽamberk0500:05:063,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21460Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:38111,53
2Z22451Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:03:5398,56
3Z23457Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:04:0389,91
4Z24454Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:04:0885,59
5Z25455Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:1381,27
6Z26458Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:1678,67
7Z27461Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:04:1777,81
8Z28452Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:04:1876,95
9Z29459Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:2174,35
10Z210456Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:04:2273,49
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2148Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:07:49102,11
2M225Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:07:5699,16
3M2347Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:07:5798,73
4M241Boháč ServácAC Choceň0200:08:0197,05
5M252Horčička TomášFenix SKI Team Jeseník0200:08:1790,30
6M264Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:08:3781,86
7M2710Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:08:4379,32
8M2811Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:08:4678,06
9M297Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:08:5773,42
10M21051Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:09:0171,73
11M21149Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:09:0271,31
12M21215Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:09:1665,40
13M2133Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:09:1964,14
14M21452Uicolas Ahmadu-SukaTJ Spartak Letohrad0200:09:2063,71
15M21513Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:09:2462,03
16M21614Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová0300:09:3258,65
17M2178Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:09:4154,85
18M21850Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:09:4851,90
19M21912Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:09:5748,10
1M32033Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:11:05104,41
20M2216Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:11:1415,61
2M32231Boháč BonifácAC Choceň0100:11:19100,29
3M32332Strouhal JakubFenix SKI Team Jeseník0100:11:3695,29
21M2249Roloček MichalTJ Spartak Letohrad0300:11:543,00
4M32536Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:11:5589,71
5M32635Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:12:1085,29
6M32738Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:1185,00
7M32834Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:12:4575,00
8M32937Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:13:5155,59
9M33039Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:14:1847,65
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Žančík KimFenix SKI Team Jeseník9900:13:21104,48
2M423Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:4099,84
3M434Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:5795,69
4M442Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník9800:14:4184,95
5M455Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:15:1077,87
1ZA651Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:15:23113,72
6M476Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:15:3671,52
2ZA855Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:24101,41
1Z59472Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:17:07100,00
7M4107Večeř PetrTJ Spartak Letohrad9900:17:3941,50
3ZA1152Lauterbachová LucieLíšnice8100:17:4684,86
4ZA1253Kladivová ŠárkaŽamberk9300:19:2065,89
5ZA1354Krátká HanaLanškroun9500:19:34100,00
1ZB142Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:20:41134,09
2ZB151Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:21:16100,00
3ZB163Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:22:58100,00
4ZB174Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:1165,91
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:12101,56
1M52486Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:21:17104,84
2MB343Fajfr František3D Fitness Race Team7200:21:20100,31
3MB439Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:21:3498,13
2M55483Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:22:0497,66
3M56482Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:22:0597,50
4MB741Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:22:1491,89
4M58488Cimr TomášTJ Spartak Letohrad9600:22:1895,52
5M59489Kavka LukášTJ Spartak Letohrad9700:22:2594,45
6M510490Večer MilanTJ Spartak Letohrad9600:22:4192,00
7M511487Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad9700:22:5689,71
8M512485Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:23:1486,96
5MB1344Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2181,44
6MB1437Zachař JiříSruby7200:23:3778,94
9M515484Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:23:4781,92
7MB1638Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:4877,22
8MB1732Belobrad IvanŽamberk6600:23:5476,29
1MC1866Krátký LubošLanškroun6200:24:01106,97
9MB1946Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:1573,01
10MB2036Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:1872,54
11MB2133Gregora MilanActivity Lanškroun7100:24:2771,14
12MB2242Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:24:5167,39
2MC2361Kavka JiříTJ Spartak Letohrad5900:24:52100,13
3MC2467Jandejsek ZdeněkStudené6100:25:4692,90
1MD2548Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:21117,65
13MB2634Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:1045,71
4MC2762Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:2479,77
2MD2851Leicht JiříASPV Těchonín4900:28:05105,65
14MB2945Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:4231,36
5MC3064Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:2263,97
6MC3165Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:4660,75
15MB3235Kaška ZdeňekLíšnice6400:31:433,12
3MD3349Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:1676,70
7MC3463Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:34:1524,72
4MD3547Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:34:35152,86
5MD3650Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:2647,14
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:05105,85
2MA213Kopecký JanHvězda Pardubice9000:28:1197,97
3MA314Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:2696,18
4MA418Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:28:2895,94
5MA517Krause DavidVSK Přírodověda9000:31:4372,64
6MA612Doleček RomanLíšnice7900:34:2952,81
7MA711Roleček MilanPěčín7600:35:0049,10
8MA816Smolák VojtěchLanškroun7400:36:5035,96
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:05105,85
2MA213Kopecký JanHvězda Pardubice9000:28:1197,97
3MA314Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:2696,18
4MA418Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:28:2895,94
5MA517Krause DavidVSK Přírodověda9000:31:4372,64
6MA612Doleček RomanLíšnice7900:34:2952,81
7MA711Roleček MilanPěčín7600:35:0049,10
8MA816Smolák VojtěchLanškroun7400:36:5035,96
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA651Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:15:23111,25
2ZA855Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:2498,77
3Z59472Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:17:0789,98
4ZA1152Lauterbachová LucieLíšnice8100:17:4682,00
5ZA1253Kladivová ŠárkaŽamberk9300:19:2062,78
6ZA1354Krátká HanaLanškroun9500:19:3459,92
7ZB142Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:20:4146,22
8ZB151Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:21:1639,06
9ZB163Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:22:5818,20
10ZB174Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:113,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, u kategorie mladších žákyň 2000/2001 došlo ke zkomolení jména Filipovové Natálie na Filopovou Natálii. Nyní tak v poháru figurují obě jména. Děkuji za korekci.
michal.pirkl
Dobry den, Filipovové Natálie opravena.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód