Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová

13.4.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová
  • datum konání: 13.4.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou
13 hodin

Přihlášky

od 11 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 340 m

Ceny pro vítěze

- finanční odměny pro první tři z každé kategorie uvedené výše
- finanční odměny pro prvních šest mužů a šest žen bez rozdílu kategorie
- finanční odměna pro muže i ženu za překonání traťového rekordu 500 Kč
- finanční odměna pro muže i ženu za součet časů dvojzávodu (Jedlová - Studenec)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

David Krupka
Dolní Podluží 468
407 55
mob.: 607 191 545 nebo 733 618 370

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://jedlova.kavan.eu/

E-mailová adresa

davidkrupka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1335

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Stránský Aleš6013
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Jirásková Eva6412
Horáček Michal7511
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Jelínek Karel519
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ314Černohorský MarekKČP Josefův Důl9600:32:2735
2MJ2915Srbecký FilipTJ Rumburk9900:39:4831
Muži A (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:3535
2MA217Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:0431
3MA518Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8800:33:0827
4MA619Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:33:1924
5MA1220Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:35:4522
6MA1321Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:35:5320
7MA1622Stehlík RudolfMO Tisá7700:36:1119
8MA1723Pavlis AntonínASK Děčín8600:36:1418
9MA1824Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:4017
10MA2025Stezka MartinChřibská8400:37:0216
11MA3126Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:40:3615
12MA3227Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:41:2214
13MA3328Dostál FrantišekKocourov ALZ8800:41:3613
14MA3529Schlechter VojtěchŽižkovští tygři Praha8200:41:4712
15MA4730Šmaňko MiroslavSpona Teplice8000:43:0711
16MA4831Kessler FilipBěžecká škola CZ8200:43:1410
17MA5233Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:45:319
Muži B (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB734Škrabálek JanXalps team7000:33:4035
2MB1135Vlček JiříSpona Teplice7300:35:0031
3MB1436Ptáček MilošPetrovičky7000:36:0427
4MB2437Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:37:4824
5MB2538Janík TomášSpona Teplice6800:38:1422
6MB3439Hemer LukášKrásná Lípa6600:41:3820
7MB5132Lanča MilanVarnsdorf7300:45:0719
8MB5340Doležal TomášRekrea6400:46:4518
Muži C (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC441Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:32:5235
2MC942Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:0731
3MC1043Vaněk PetrAC Praha6100:34:4527
4MC1444Šrachta VladimírCvikov6000:36:0424
5MC2145Gombita JosefMost5800:37:0722
6MC2346Valenta MichalHZS Praha6200:37:1620
7MC2647Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:38:5219
8MC2748Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:5318
9MC3649Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:5817
10MC4650Šulc JiříChřibská6200:43:0116
Muži D (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1951Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:5235
2MD2852Novák PavelTJ liga 100 Praha5300:39:4431
3MD3053Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:2127
4MD3754Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:0224
5MD3955Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:0922
6MD5856Sládek KarelKrásná Lípa4500:51:0320
Muži E (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4257Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:42:3135
2ME4458Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:42:4631
3ME5459Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:47:0527
4ME5560Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:48:0724
5ME5961Miles JiříPraha4200:55:2622
6ME6162Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:3820
7ME6363Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:00:2919
Juniorky (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ491Lhotáková AnežkaTJ Rumburk9700:43:3935
Ženy A (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA412Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem8400:42:2835
2ZA453Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:42:5731
Ženy B (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB84Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:33:4635
2ZB405Kabilová MartinaACES team Karlovy vary6900:42:2331
3ZB566Popovová MartinaSNB Praha7400:48:3527
4ZB627Žaliová IvaAVC Praha7700:59:2124
Ženy C (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC438Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:42:3835
2ZC509Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:1831
3ZC6010Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:2027
Ženy D (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2211Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:1135
2ZD3812Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:42:0731
3ZD5713Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:0327
Trať 6 km, 337 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:3535
2MA217Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:0431
1MJ314Černohorský MarekKČP Josefův Důl9600:32:2735
1MC441Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:32:5235
3MA518Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8800:33:0827
4MA619Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:33:1924
1MB734Škrabálek JanXalps team7000:33:4035
1ZB84Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:33:4635
2MC942Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:0731
3MC1043Vaněk PetrAC Praha6100:34:4527
2MB1135Vlček JiříSpona Teplice7300:35:0031
5MA1220Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:35:4522
6MA1321Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:35:5320
3MB1436Ptáček MilošPetrovičky7000:36:0427
4MC1444Šrachta VladimírCvikov6000:36:0424
7MA1622Stehlík RudolfMO Tisá7700:36:1119
8MA1723Pavlis AntonínASK Děčín8600:36:1418
9MA1824Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:4017
1MD1951Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:5235
10MA2025Stezka MartinChřibská8400:37:0216
5MC2145Gombita JosefMost5800:37:0722
1ZD2211Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:1135
6MC2346Valenta MichalHZS Praha6200:37:1620
4MB2437Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:37:4824
5MB2538Janík TomášSpona Teplice6800:38:1422
7MC2647Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:38:5219
8MC2748Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:5318
2MD2852Novák PavelTJ liga 100 Praha5300:39:4431
2MJ2915Srbecký FilipTJ Rumburk9900:39:4831
3MD3053Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:2127
11MA3126Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:40:3615
12MA3227Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:41:2214
13MA3328Dostál FrantišekKocourov ALZ8800:41:3613
6MB3439Hemer LukášKrásná Lípa6600:41:3820
14MA3529Schlechter VojtěchŽižkovští tygři Praha8200:41:4712
9MC3649Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:5817
4MD3754Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:0224
2ZD3812Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:42:0731
5MD3955Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:0922
2ZB405Kabilová MartinaACES team Karlovy vary6900:42:2331
1ZA412Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem8400:42:2835
1ME4257Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:42:3135
1ZC438Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:42:3835
2ME4458Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:42:4631
2ZA453Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:42:5731
10MC4650Šulc JiříChřibská6200:43:0116
15MA4730Šmaňko MiroslavSpona Teplice8000:43:0711
16MA4831Kessler FilipBěžecká škola CZ8200:43:1410
1ZJ491Lhotáková AnežkaTJ Rumburk9700:43:3935
2ZC509Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:1831
7MB5132Lanča MilanVarnsdorf7300:45:0719
17MA5233Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:45:319
8MB5340Doležal TomášRekrea6400:46:4518
3ME5459Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:47:0527
4ME5560Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:48:0724
3ZB566Popovová MartinaSNB Praha7400:48:3527
3ZD5713Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:0327
6MD5856Sládek KarelKrásná Lípa4500:51:0320
5ME5961Miles JiříPraha4200:55:2622
3ZC6010Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:2027
6ME6162Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:3820
4ZB627Žaliová IvaAVC Praha7700:59:2124
7ME6363Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:00:2919
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:3535
2MA217Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:0431
3MJ314Černohorský MarekKČP Josefův Důl9600:32:2727
4MC441Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:32:5224
5MA518Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8800:33:0822
6MA619Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:33:1920
7MB734Škrabálek JanXalps team7000:33:4019
8MC942Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:0718
9MC1043Vaněk PetrAC Praha6100:34:4517
10MB1135Vlček JiříSpona Teplice7300:35:0016
11MA1220Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:35:4515
12MA1321Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:35:5314
13MB1436Ptáček MilošPetrovičky7000:36:0413
13MC1444Šrachta VladimírCvikov6000:36:0413
15MA1622Stehlík RudolfMO Tisá7700:36:1111
16MA1723Pavlis AntonínASK Děčín8600:36:1410
17MA1824Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:409
18MD1951Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:528
19MA2025Stezka MartinChřibská8400:37:027
20MC2145Gombita JosefMost5800:37:076
21MC2346Valenta MichalHZS Praha6200:37:165
22MB2437Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:37:484
23MB2538Janík TomášSpona Teplice6800:38:143
24MC2647Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:38:522
25MC2748Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:531
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB84Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:33:4635
2ZD2211Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:1131
3ZD3812Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:42:0727
4ZB405Kabilová MartinaACES team Karlovy vary6900:42:2324
5ZA412Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem8400:42:2822
6ZC438Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:42:3820
7ZA453Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:42:5719
8ZJ491Lhotáková AnežkaTJ Rumburk9700:43:3918
9ZC509Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:1817
10ZB566Popovová MartinaSNB Praha7400:48:3516
11ZD5713Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:0315
12ZC6010Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:2014
13ZB627Žaliová IvaAVC Praha7700:59:2113

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Zázemí parádní, trať i značení na 100%, rychlé vyhlášení výsledků a tombola. Není co dodat :-)
xxhawk
Jedlová, to už je tradice, letos první akce. Organizace velmi dobrá, jen ten sníh nám to "zpestřil". Mezi mraky se ukázala i panoramata a Tolštejnsko bylo zalito sluncem. Zase zaváhali ti, co nepřijeli. Přeji pořadatelům, ať tradice pokračuje. A díky.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód