Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ME veteránů v silničním běhu na 10 km 2013

24.5.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: ME veteránů v silničním běhu na 10 km 2013
  • datum konání: 24.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

dle propozic

Přihlášky

ONLINE formulář (do 1. 4. 2013)

Startovné

1150,- Kč - první start
400,- K4 - další start

Popis tratě

dle propozic

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Maratonstav Úpice
Palackého 348
542 32 Úpice
tel./fax: 499 781 533

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu ME veteránů v silničním běhu na 10 km 2013

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M351672Struyven WilliamSTADE LAURENTIN ATHLETISME7400:31:47-
2M354649Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:44-
3M355434Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:45-
4M359659Vetchý RadimTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7500:32:57-
5M3510174Brychta JiříČeská republika7400:33:05-
6M3515298Alexey ChibizovRussia7600:33:54-
7M3518389Veber TomášMílaři Domažlice7400:34:11-
8M3520187Marcel FrankLAZ Puma Rhein-Sieg7800:34:21-
9M3522189Emmer AttilaCentral Ac7500:34:28-
10M3531226Monteiro ArmandoPortugal7400:35:25-
11M3539456Rákosník LubošSK Čtyři Dvory České Budějovice7400:36:06-
12M3540498Kincl MarekBKL Machov7400:36:08-
13M3552511Matthias ThiedeLC BlueLiner7600:37:08-
14M3554337Čáp OndřejTJ Dobruška7400:37:13-
15M3556148Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:37:26-
16M3586463Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:38:50-
17M35144301Skalický PetrAllianz7300:42:11-
M40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M403439Ribeiro MichelEntente athlétique MACON6900:32:27-
2M406442Uwe FriedrichChemnitzer PSV7200:32:47-
3M4013651Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7200:33:41-
4M4016592Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:56-
5M4019396Angerer GüntherReschenseelaufteam7000:34:15-
6M4024604Matthias WilshusenLC BlueLiner7000:34:44-
7M4029645Josef DißlbacherLCAV doubrava6900:35:22-
8M4038181Barlow LeeWesham RR7100:35:58-
9M4055303Lipovský VladislavMBO Strážske6900:37:15-
10M4059449Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:30-
11M4067678Tomčány MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom7100:37:56-
12M4070542Voicu Liviu ConstantinROU - Locomotiva7100:38:03-
13M407790Matthias BachGermany6800:38:23-
14M4085538Bugáň VendelínJogging klub Dubnica nad Váhom7000:38:45-
15M40105536Neumann MiroslavASK Děčín7300:39:37-
16M401429Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:08-
17M40156508Bulva PavelASK Děčín7000:42:40-
18M40252560Bozzer SeverinoASD Atl. San Martino Coop Casarsa7000:49:14-
19M40264133Moník MilanMT Smiřice6900:49:57-
20M40266466Vobnášil StanislavASK Děčín7100:50:21-
20M40266671Christian LenzDJK Sparta Langenhagen6900:50:21-
M45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M452480Ryan Gerryireland6300:32:03-
2M457430Traynor MickIreland6500:32:52-
3M45898Baart EdoAV Atos6800:32:56-
4M4511525Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:33:27-
5M4512293Oleg KrapivinRussia6700:33:28-
6M4520611Martin DamienIreland6500:34:21-
7M4534601Dr. Detlef GrothCaputher SV 18816500:35:39-
8M4535644Gerhard ZechleitnerLCAV doubrava6800:35:44-
9M4537675Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:35:55-
10M4541207Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:36:12-
11M4548406Sventek LadislavŠKP Čadca - Slovakia6500:36:47-
12M457430Robert RohreggerTuS Eintracht Bielefeld6400:38:11-
13M4590619Bartoš DušanSokol Písek6400:38:53-
14M45104646Robert WimmerLCAV doubrava6400:39:36-
15M45131140Andreas BendiksTSV Burgdorf6400:41:31-
16M45139588Sovran PaoloASD Atl. San Martino Coop Casarsa6400:42:02-
17M4514181Roberts AlanSCVAC6400:42:05-
18M45148589Degano BrunoASD Atl. San Martino Coop Casarsa6700:42:25-
19M45153539Jambor MiroslavŠKK Lednické Rovne6300:42:32-
20M45185578Stopka VladimirJogging klub Dubnica nad Vahom6700:44:12-
21M45189220Georges Vouillozsmrun6300:44:18-
22M45219632Mochnacký JanMochnacky6400:46:45-
23M45236561Ciaccia CarloASD Atl. San Martino Coop Casarsa6500:48:09-
24M4524342Reiner PawlakDJK Sparta Langenhagen6600:48:33-
25M4525691Thomas GrasDJK Sparta Langenhagen6600:49:31-
26M45295473Thomas HandtkeDJK Sparta Langenhagen6500:55:04-
27M45317122Gianpaolo Nivolasmrun6601:00:47-
M50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5014159Martin Kühnismrun6200:33:44-
2M5017134Markus Gerbersmrun6000:34:02-
3M5025285Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:34:56-
4M5027203Dolbik IharVictoria5800:35:13-
5M5030167Dominique Delbefrance6000:35:23-
6M5033443Uwe BerndLG Ruesselsheim6000:35:33-
7M5036269Frank ApfelbaumSSG Königswinter6300:35:52-
8M5042564Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:13-
9M5044364Petro MykhalchukDynamo6000:36:28-
10M5060540Vlasatý VladimírŠKK Lednické Rovne6200:37:33-
11M5065388Vasyl TeterkaFenix5900:37:52-
12M5072586Moretti RobertoASD Atl. San Martino Coop Casarsa6100:38:07-
13M5073522Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:38:08-
14M5084185Rayner TrevorSalford harriers6200:38:43-
15M509411Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:39:10-
16M509818Simoes Jose Carlossmrun5900:39:28-
17M5099405Madaj ĽubomírAK Veterán Bratislava6200:39:29-
18M50100591Tracanelli GiovanniASD Atl. San Martino Coop Casarsa6000:39:30-
19M50111100Mortimer KenGreat Britain6000:40:06-
20M50112481Slabý JosefSedlec-Prčice6100:40:14-
21M50116566Matis DanielAK MŠK, Žiar nad Hronom6200:40:19-
22M50120583Vanta JosefSK Hronov6200:40:56-
23M50129623Horák JiříLOKOMOTIVA TRUTNOV5800:41:20-
24M50138204Rokos IvanCZE - TJ Jiskra Třeboň5900:41:58-
25M5014932Ulrich GreweDJK Sparta Langenhagen6300:42:27-
26M50162626Leplt JiříTriatlon Milovice6100:43:01-
27M5019422Cackette PaulScottish Veterans Harriers6000:44:34-
28M5020021Kirkhope AndrewGreat Britain6100:45:01-
29M5020643Wolfgang WaldmannDJK Sparta Langenhagen6100:45:31-
30M5021338Uwe-Georg SchubertDJK Sparta Langenhagen6100:46:17-
31M5021740Thomas HogrefeDJK Sparta Langenhagen5800:46:24-
32M50222422Mecl KarelBěžecký klub Hodonín6300:46:56-
33M50233414Profous PetrBaláž EXTREME Team5800:47:53-
34M50244562Mondello CarloASD Atl. San Martino Coop Casarsa6100:48:45-
35M50248399Záruba LuděkAC Praha 18905900:49:00-
36M50271590Roseano AttilioASD Atl. San Martino Coop Casarsa6200:50:58-
M55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5523231Axelsson ToreSK BORE5700:34:31-
2M5526397Othmar HabicherReschenseelaufteam5800:35:06-
3M552820Oliveira Narcisosmrun5700:35:16-
4M5532314Dietmar MüllerLSV Pirna5600:35:29-
5M5543328Vasyl KarpovychUkraine Masters Athletics Team5500:36:25-
6M5545679Tuch JürgenASV Erfurt5600:36:31-
7M5547605Borowski KrzysztofBlachownia5400:36:43-
8M5549326Mykola DercachUkraine Masters Athletics Team5400:36:49-
9M5550209Cvíčela JánAK Bojničky5600:36:51-
10M5561450Rowe AlexGREAT BRITAIN & NI5700:37:37-
11M5563168Elmar FriesGER TV Geiselhöring5300:37:49-
12M5568565Melicherčík BohuslavAK MŠK, Žiar nad Hronom5700:37:59-
13M5569183Mirabet Lis EnriqueS.D. Correcaminos - Spain5800:38:01-
14M5575243Jakob Jgnazius Widmersmrun5600:38:18-
15M5578510Siegel JosefAC Choceň5800:38:25-
16M5579295Vladimir ShagaevRussia5400:38:28-
17M5583330Mykola SaienkoUkraine Masters Athletics Team5400:38:35-
18M5586289Alexandr KaplenkoRussia5400:38:50-
18M558654Huber Harrysmrun5500:38:50-
20M5590557Collier JohnGreat Britain5300:38:53-
21M5592666Veverka JosefAC Čejkovice5800:39:01-
22M5593567Matěcha MiroslavCzech republic5500:39:09-
23M55102313Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:31-
24M55106465Pechek VladimírVlasenice5700:39:39-
25M55107598Bláha MilanAF Křovice5700:39:42-
26M55115541Jankech PavolJogging klub Dubnica nad Váhom5700:40:17-
27M5512716Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:41:09-
28M5514486Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5600:42:11-
29M55159446Marian BigockiDJK Sparta Langenhagen5700:42:55-
30M55164141Klaus HabekostDJK Sparta Langenhagen5800:43:02-
31M55165633Krčmář PetrTJ Sušice5800:43:05-
32M55169186Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:18-
33M55183537Benč MarianŠKK Lednické Rovne5500:44:06-
34M55202514Hans-Rudolf Thometsmrun5300:45:09-
35M55204535Bakyta JánJogging klub Dubnica nad Váhom5300:45:26-
36M55211585Maniago BrunoASD Atl. San Martino Coop Casarsa5300:45:50-
37M55212597Joca Martin Bencheacs bacau 20105400:46:12-
38M5522515Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:47:21-
39M55240270Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:27-
40M5524147Krofta JiříLiga 100 Praha5500:48:29-
41M55250103Klaus SchörnigDJK Sparta Langenhagen5500:49:08-
M60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6053292Alexey KrivonosovRussia5200:37:12-
2M6057661Klaus GoldammerOSC Berlin5200:37:29-
3M6062533Günter BartlPSV Bernburg5100:37:44-
4M6066636Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:37:54-
5M6080176Hans Peter Springsmrun5100:38:29-
6M6082433O`Shea PatrickIreland5000:38:33-
7M6089316Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:38:51-
8M6097624Němec JiříLOCKAR Vlašim4800:39:26-
9M60103531Marmushev GennadyTSKA4900:39:33-
10M60108260Fernandez Suarez Luis RamonS.C.D. RIBADESELLA5200:39:50-
11M60109593Krsek MiroslavMK LUKOVÁ4900:39:55-
12M6011294Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:40:14-
13M60122345Tempír FrantišekSokol Štíty4900:41:00-
14M60126356Boris BansemerHamburger Sportclub5200:41:06-
15M60130192Supe JanisLATVIA5100:41:28-
16M60132236Williams PaulGB5000:41:34-
17M60136579Vaníček PetrBK Říčany4900:41:56-
18M60137378Gerd KoalNLLB Cottbus5200:41:57-
19M60149558Biasin FulvioASD Atl. San Martino Coop Casarsa5100:42:27-
20M60154391Pánek PavelIPC Žirovnice5000:42:34-
21M60167255Rolf ColbergGermany5000:43:11-
22M60173125Manuel Edreira Espineirasmrun4900:43:25-
23M60178294Lev KhitermanRussia5200:43:46-
24M6017978Josef HagemannFC-Nordkirchen5200:43:47-
25M60181135Felix Heinrich Gysinsmrun4900:43:52-
26M60196267Vodička JiříSokol Maleč5300:44:40-
27M60203662Nikolay SysoevRussia5000:45:13-
28M60210658Pitter VladimírCyklo MIPI Pardubice5000:45:44-
29M60214642Dieter PohlDJK Singen/Deutschland5100:46:20-
30M60215519Horst CzybulkaMarathon-Club Menden4800:46:21-
31M60230121Maeder WalterSMRUN5100:47:37-
32M60242398Roger Hubschmidsmrun5200:48:31-
33M6025925Stefan Zinggsmrun4900:49:38-
34M60269241Ernst Kellersmrun5200:50:52-
35M60270118Gerd-Ulrich ErfurthTG Herford5000:50:55-
36M60287116Friedrich Johann Mathyssmrun4800:53:36-
37M602932Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:54:44-
38M60309205Ulrich ReinhardtTuS Empelde5000:58:09-
39M60313529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:07-
40M60319503Hájíček FrantišekAVC Praha5101:01:17-
M65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6557369Rappo DarioMasteratletica4800:37:29-
2M65128437Kavaliauskas PetrasWalking club Druskininkai4600:41:15-
3M65147266Málek JaroslavChotěboř4600:42:22-
4M65151323Van Noten OmerROBA4700:42:28-
5M65152387Mykola GrigorievPanaceia4700:42:30-
6M65159581Wolfgang Dittrichdeutschland4800:42:55-
7M65177366Beattie DavidSouthern Counties Veterans AC4700:43:44-
8M65187460Francesco Galatismrun4400:44:15-
9M65208120Hans Kurt Von Guntensmrun4400:45:36-
10M65209227Siegfried KrolikowskiGermany / SV Kirchboitzen- NLV4500:45:42-
11M65218657Šůcha VáclavStříbro4600:46:37-
12M65226114Nicolae Buzamoldova4700:47:25-
13M65231501Thomas KrautheimTV Bad Grönenbach4400:47:40-
14M652326Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:47:49-
15M6523571Davidson AlanGB&NI4700:48:06-
16M65245454Vyskočil JaromírSokol Kolín atletika4600:48:46-
17M65254419Meier RaivoEST - LG Hermes4600:49:25-
18M65257257Ruud NieuwenhuisKombijsport4300:49:34-
19M65258420Ristmägi PeepEST - LG Hermes4500:49:36-
20M6526813Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:50:36-
21M65277475Johann Oberlismrun4800:52:19-
22M65283106Robert Schmidsmrun4600:53:22-
23M652897Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:53:43-
24M652944Plecháček JiříTJ Maratonstav4400:55:02-
25M65299418Vehlmann JaanEST - LG Hermes4500:55:54-
26M6531645Hans-Dieter KlugeVictoria-Linden4700:59:30-
27M65325184Bruno Trüsselsmrun4401:07:23-
M70 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M70134545Herbert FröhlichLG Erlangen4100:41:52-
2M70158599Bašista VincentAK Spartak Dubnica nad Váhom4200:42:45-
3M70162416Joachim KnorrSV Vorwärts Zwickau4000:43:01-
4M70171201Ömer SirinTSG-SCHNAITHEIM4100:43:20-
5M70175385Dobre EliasTSV-CAPPEL4200:43:38-
6M7019176Peter LessingpLG Ortenau Nord4100:44:27-
7M70201109Paul Bührersmrun4200:45:05-
8M70224234Manfred BublitzNiendorfer TSV3900:47:14-
9M70226150Vukasin Gajicsmrun4200:47:25-
10M70246669Farčić NediljkoSerbia4100:48:53-
11M70255124Anton Aloisius Anderhaldensmrun3800:49:26-
12M70263287Mikhail BurkotRussia4000:49:56-
13M70273288Vitaly BalyukinRussia4100:51:22-
14M70274280Fritz Aeglersmrun4200:51:44-
15M70276421Reesaar VelloEST - LG Hermes4100:52:12-
16M70285113Reinhold Jentzensmrun4200:53:24-
17M70302660Fiamin IvanSlávia STU Bratislava4100:56:12-
18M70308286Anatoly BlakitnyyRussia4000:57:45-
19M70314426Rüdiger MüllerMarathon Mülheim3900:59:15-
20M70318425Killer Franzsmrun3801:01:01-
M75 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75194670Klemens WittigLC Rapid Dortmund3700:44:34-
2M75205239Friedel OemusDessauer SV 973700:45:29-
3M75229123Gregorio Liberato Sablonesmrun3700:47:36-
4M75238349Urtnowski HenrykPZWLA3800:48:20-
5M75249639Peruzzo TullioASD Atl. San Martino Coop Casarsa3800:49:03-
6M75265401Armin Zosel1862 Radeburg e.V.3400:50:17-
7M75272532Skvortsov IvanFakel3800:51:10-
8M75278548Surkov YuruFakel3700:52:25-
9M75296367Kurt PlessnerGermany3700:55:23-
10M75297312Hána KvětoslavVeselí nad Moravou3700:55:29-
11M75298502Kimber Arthurgreat britain3600:55:37-
12M75312530Isaev YuruFakel3700:58:48-
13M75320495Slabý JosefVotice3601:01:45-
14M75323528Merkulov YuryFakel3601:06:57-
-M75-667Cahel PavelSokol Brno38DNF-
-M75-520Frank KnaeringerTSG Esslingen36DNF-
-M75-271Heinz Wältismrun37DNF-
-M75-272Christian Vetschsmrun34DNF-
M80 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M80315673Buchar JanATL elektro Vrchlabí3300:59:16-
2M80321147Matzner KarelM tým Zvole2901:01:58-
3M80324346Pettersson ArneHemlingby LK3301:07:00-
4M80327464Leo HohmannESV LOk Potsdam3301:09:05-
5M80328455Horst LinkeNLLB Cottbus3201:14:14-
M85 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M85329664Simkin SemionIsrael2401:14:24-
2M8533029Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:24:02-
W35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3551438Melanie Klein-ArndtSFD 75 Düsseldorf - Germany7500:37:01-
2Z3576317Savorana SilviaATLETICA 85 FAENZA7400:38:19-
3Z35961Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:21-
4Z35119190Verena BeckerSG TSV Kronshagen/Kieler TB7700:40:36-
5Z3512389Daniela BachGermany7500:41:04-
6Z35175507Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:38-
7Z35220137Kerstin Dr. SchoenebergDJK Sparta Langenhagen7600:46:46-
8Z3522870Joanna GroppDJK Sparta Langenhagen7500:47:31-
9Z35253603Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:19-
10Z3526141Nicole WachsmuthDJK Sparta Langenhagen7500:49:44-
W40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4046404Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:36:35-
2Z4064513Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:50-
3Z409597Bianca StaniendaSVE Hiddestorf6900:39:15-
4Z40139362Doubková KateřinaAK Perná7200:42:02-
5Z40155413Maren Wunderlich-RiedelSV Vorwärts Zwickau7100:42:39-
6Z40170411Anett PollerSV Vorwärts Zwickau7200:43:19-
7Z40172628Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:24-
8Z40180415Anja GöbelSV Vorwärts Zwickau6900:43:48-
9Z40186648Kadeřábková-Březinová VandaSG Plzeň-Petřín7300:44:14-
10Z40188252Ilka FriedrichDeutschland7100:44:17-
11Z40199459Ernestová ZuzanaKLUB DOLAR HAJNICE7200:44:47-
12Z4027572Daniela PaschköwitzDJK Sparta Langenhagen6800:51:51-
13Z4029012Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:54:04-
W45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4571131Veronika UlrichGermany6800:38:05-
2Z45110196Tanja NehmePSV Grün-Weiß Kassel6800:40:04-
3Z45114128Ulrike Mayer-TancicLG TELIS Finanz Regensburg6500:40:15-
4Z45121253Franziska GruberSK Voest6400:40:57-
5Z45161617Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:59-
6Z45166219Anne-Catherine Vouillozsmrun6400:43:07-
7Z45198563Jirásková EvaLanškroun6400:44:45-
8Z4526046Roswitha EbelDJK Sparta Langenhagen6300:49:40-
9Z4526249Julia SlatkowskyDJK Sparta Langenhagen6500:49:55-
10Z45286145Karin MeierGermany6600:53:33-
11Z45306543Virlan LidiaROU - Locomotiva6400:57:09-
W50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5081637Irmi KubickaLG-AU Pregarten6000:38:31-
2Z50125169Irmgard LeiblGER TV Geiselhöring6200:41:05-
3Z50135319Frisoni SusiATLETICA 85 FAENZA6200:41:53-
4Z50174242Jacqueline Keller-Werdersmrun6200:43:33-
5Z50190488Sylvia KuhlenkampGermany6200:44:26-
6Z5019785Carmen FuhrmannTeam Klinikum Nürnberg5900:44:42-
7Z50207179Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:45:34-
8Z5029134Sabine BussDJK Sparta Langenhagen5900:54:31-
W55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55100246Brigitte HoffmannLG Welfen5700:39:30-
2Z55117315Lorenzoni MariaATLETICA 85 FAENZA5700:40:24-
3Z55118580Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:32-
4Z55146170Christine SachsGER TV Geiselhöring5700:42:19-
5Z5516877Hannelore LydaDJK Sparta Langenhagen5800:43:16-
6Z55184527Kanaeva Elizavetaspartak5400:44:08-
7Z5519168Elfie HütherGermany5400:44:27-
8Z55234348Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:04-
9Z5523784Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:48:11-
10Z55247171Gertrud JägerGER TV Geiselhöring5500:48:57-
11Z55251509Koenis -Klaver MaryHollandia5400:49:10-
12Z55288582Vacková HanaSokol Starkoč5600:53:37-
13Z5529214Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:34-
14Z55304551Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:56:57-
-Z55-504Pláničková EvaAtletika Tábor54DNF-
W60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z6012336Lidia ZentnerGazelle Pforzheim/Königsbach5300:41:04-
2Z60133151Stefica Gajicsmrun4800:41:47-
3Z60142451Sylviane Marguin LevesqueFRANCE5300:42:08-
4Z60157635Galbani AnnamariaAsd La MIchetta MIlano5200:42:41-
5Z6018262Vaquero Sanchez EmiliaDOMINGO CATALAN4900:43:59-
6Z60193115Odilia Mathyssmrun5300:44:32-
7Z60221130Monika Grafsmrun4800:46:49-
8Z60239195Liselotte Illismrun5000:48:26-
9Z60279278Irmgard MannLG Bitburg-Prüm5000:52:36-
10Z60282230Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:12-
11Z60300549Pop MariaROU - Rapid4900:55:56-
12Z6030155Christa SchröderDEU - TSV Kirchdorf5300:56:03-
13Z60322618Skalická VlastaCzech5101:04:24-
W65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z65216256Els RaapNederland4700:46:23-
2Z65281126Gabriele Rost-BrasholzLG-Bremen Nord4600:53:07-
3Z65283146Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:53:22-
4Z65305178Siew Goay TanSwiss Masters Running4600:57:04-
5Z65307351Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:57:15-
6Z65310164Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:58:23-
W70 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z70223297Rimma VasinaRussia4000:47:07-
2Z7030356Reintraut RattayLG Peiner Land4300:56:34-
3Z70325119Rosemarie Marolfsmrun4301:07:23-
W75 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z7528075Elfriede HodappLG Ortenau Nord3500:53:05-
2Z75311215Ellingerová DanaLRS Vyškov3800:58:35-
W85 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-Z85-365Nicolaev XeniaMoldova27DNF-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M351672Struyven WilliamSTADE LAURENTIN ATHLETISME7400:31:47-
1M452480Ryan Gerryireland6300:32:03-
1M403439Ribeiro MichelEntente athlétique MACON6900:32:27-
2M354649Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:44-
3M355434Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:45-
2M406442Uwe FriedrichChemnitzer PSV7200:32:47-
2M457430Traynor MickIreland6500:32:52-
3M45898Baart EdoAV Atos6800:32:56-
4M359659Vetchý RadimTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7500:32:57-
5M3510174Brychta JiříČeská republika7400:33:05-
4M4511525Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:33:27-
5M4512293Oleg KrapivinRussia6700:33:28-
3M4013651Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7200:33:41-
1M5014159Martin Kühnismrun6200:33:44-
6M3515298Alexey ChibizovRussia7600:33:54-
4M4016592Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:56-
2M5017134Markus Gerbersmrun6000:34:02-
7M3518389Veber TomášMílaři Domažlice7400:34:11-
5M4019396Angerer GüntherReschenseelaufteam7000:34:15-
6M4520611Martin DamienIreland6500:34:21-
8M3520187Marcel FrankLAZ Puma Rhein-Sieg7800:34:21-
9M3522189Emmer AttilaCentral Ac7500:34:28-
1M5523231Axelsson ToreSK BORE5700:34:31-
6M4024604Matthias WilshusenLC BlueLiner7000:34:44-
3M5025285Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:34:56-
2M5526397Othmar HabicherReschenseelaufteam5800:35:06-
4M5027203Dolbik IharVictoria5800:35:13-
3M552820Oliveira Narcisosmrun5700:35:16-
7M4029645Josef DißlbacherLCAV doubrava6900:35:22-
5M5030167Dominique Delbefrance6000:35:23-
10M3531226Monteiro ArmandoPortugal7400:35:25-
4M5532314Dietmar MüllerLSV Pirna5600:35:29-
6M5033443Uwe BerndLG Ruesselsheim6000:35:33-
7M4534601Dr. Detlef GrothCaputher SV 18816500:35:39-
8M4535644Gerhard ZechleitnerLCAV doubrava6800:35:44-
7M5036269Frank ApfelbaumSSG Königswinter6300:35:52-
9M4537675Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:35:55-
8M4038181Barlow LeeWesham RR7100:35:58-
11M3539456Rákosník LubošSK Čtyři Dvory České Budějovice7400:36:06-
12M3540498Kincl MarekBKL Machov7400:36:08-
10M4541207Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:36:12-
8M5042564Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:13-
5M5543328Vasyl KarpovychUkraine Masters Athletics Team5500:36:25-
9M5044364Petro MykhalchukDynamo6000:36:28-
6M5545679Tuch JürgenASV Erfurt5600:36:31-
1Z4046404Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:36:35-
7M5547605Borowski KrzysztofBlachownia5400:36:43-
11M4548406Sventek LadislavŠKP Čadca - Slovakia6500:36:47-
8M5549326Mykola DercachUkraine Masters Athletics Team5400:36:49-
9M5550209Cvíčela JánAK Bojničky5600:36:51-
1Z3551438Melanie Klein-ArndtSFD 75 Düsseldorf - Germany7500:37:01-
13M3552511Matthias ThiedeLC BlueLiner7600:37:08-
1M6053292Alexey KrivonosovRussia5200:37:12-
14M3554337Čáp OndřejTJ Dobruška7400:37:13-
9M4055303Lipovský VladislavMBO Strážske6900:37:15-
15M3556148Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:37:26-
1M6557369Rappo DarioMasteratletica4800:37:29-
2M6057661Klaus GoldammerOSC Berlin5200:37:29-
10M4059449Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:30-
10M5060540Vlasatý VladimírŠKK Lednické Rovne6200:37:33-
10M5561450Rowe AlexGREAT BRITAIN & NI5700:37:37-
3M6062533Günter BartlPSV Bernburg5100:37:44-
11M5563168Elmar FriesGER TV Geiselhöring5300:37:49-
2Z4064513Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:50-
11M5065388Vasyl TeterkaFenix5900:37:52-
4M6066636Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:37:54-
11M4067678Tomčány MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom7100:37:56-
12M5568565Melicherčík BohuslavAK MŠK, Žiar nad Hronom5700:37:59-
13M5569183Mirabet Lis EnriqueS.D. Correcaminos - Spain5800:38:01-
12M4070542Voicu Liviu ConstantinROU - Locomotiva7100:38:03-
1Z4571131Veronika UlrichGermany6800:38:05-
12M5072586Moretti RobertoASD Atl. San Martino Coop Casarsa6100:38:07-
13M5073522Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:38:08-
12M457430Robert RohreggerTuS Eintracht Bielefeld6400:38:11-
14M5575243Jakob Jgnazius Widmersmrun5600:38:18-
2Z3576317Savorana SilviaATLETICA 85 FAENZA7400:38:19-
13M407790Matthias BachGermany6800:38:23-
15M5578510Siegel JosefAC Choceň5800:38:25-
16M5579295Vladimir ShagaevRussia5400:38:28-
5M6080176Hans Peter Springsmrun5100:38:29-
1Z5081637Irmi KubickaLG-AU Pregarten6000:38:31-
6M6082433O`Shea PatrickIreland5000:38:33-
17M5583330Mykola SaienkoUkraine Masters Athletics Team5400:38:35-
14M5084185Rayner TrevorSalford harriers6200:38:43-
14M4085538Bugáň VendelínJogging klub Dubnica nad Váhom7000:38:45-
16M3586463Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:38:50-
18M5586289Alexandr KaplenkoRussia5400:38:50-
18M558654Huber Harrysmrun5500:38:50-
7M6089316Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:38:51-
20M5590557Collier JohnGreat Britain5300:38:53-
13M4590619Bartoš DušanSokol Písek6400:38:53-
21M5592666Veverka JosefAC Čejkovice5800:39:01-
22M5593567Matěcha MiroslavCzech republic5500:39:09-
15M509411Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:39:10-
3Z409597Bianca StaniendaSVE Hiddestorf6900:39:15-
3Z35961Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:21-
8M6097624Němec JiříLOCKAR Vlašim4800:39:26-
16M509818Simoes Jose Carlossmrun5900:39:28-
17M5099405Madaj ĽubomírAK Veterán Bratislava6200:39:29-
1Z55100246Brigitte HoffmannLG Welfen5700:39:30-
18M50100591Tracanelli GiovanniASD Atl. San Martino Coop Casarsa6000:39:30-
23M55102313Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:31-
9M60103531Marmushev GennadyTSKA4900:39:33-
14M45104646Robert WimmerLCAV doubrava6400:39:36-
15M40105536Neumann MiroslavASK Děčín7300:39:37-
24M55106465Pechek VladimírVlasenice5700:39:39-
25M55107598Bláha MilanAF Křovice5700:39:42-
10M60108260Fernandez Suarez Luis RamonS.C.D. RIBADESELLA5200:39:50-
11M60109593Krsek MiroslavMK LUKOVÁ4900:39:55-
2Z45110196Tanja NehmePSV Grün-Weiß Kassel6800:40:04-
19M50111100Mortimer KenGreat Britain6000:40:06-
20M50112481Slabý JosefSedlec-Prčice6100:40:14-
12M6011294Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:40:14-
3Z45114128Ulrike Mayer-TancicLG TELIS Finanz Regensburg6500:40:15-
26M55115541Jankech PavolJogging klub Dubnica nad Váhom5700:40:17-
21M50116566Matis DanielAK MŠK, Žiar nad Hronom6200:40:19-
2Z55117315Lorenzoni MariaATLETICA 85 FAENZA5700:40:24-
3Z55118580Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:32-
4Z35119190Verena BeckerSG TSV Kronshagen/Kieler TB7700:40:36-
22M50120583Vanta JosefSK Hronov6200:40:56-
4Z45121253Franziska GruberSK Voest6400:40:57-
13M60122345Tempír FrantišekSokol Štíty4900:41:00-
5Z3512389Daniela BachGermany7500:41:04-
1Z6012336Lidia ZentnerGazelle Pforzheim/Königsbach5300:41:04-
2Z50125169Irmgard LeiblGER TV Geiselhöring6200:41:05-
14M60126356Boris BansemerHamburger Sportclub5200:41:06-
27M5512716Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:41:09-
2M65128437Kavaliauskas PetrasWalking club Druskininkai4600:41:15-
23M50129623Horák JiříLOKOMOTIVA TRUTNOV5800:41:20-
15M60130192Supe JanisLATVIA5100:41:28-
15M45131140Andreas BendiksTSV Burgdorf6400:41:31-
16M60132236Williams PaulGB5000:41:34-
2Z60133151Stefica Gajicsmrun4800:41:47-
1M70134545Herbert FröhlichLG Erlangen4100:41:52-
3Z50135319Frisoni SusiATLETICA 85 FAENZA6200:41:53-
17M60136579Vaníček PetrBK Říčany4900:41:56-
18M60137378Gerd KoalNLLB Cottbus5200:41:57-
24M50138204Rokos IvanCZE - TJ Jiskra Třeboň5900:41:58-
4Z40139362Doubková KateřinaAK Perná7200:42:02-
16M45139588Sovran PaoloASD Atl. San Martino Coop Casarsa6400:42:02-
17M4514181Roberts AlanSCVAC6400:42:05-
16M401429Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:08-
3Z60142451Sylviane Marguin LevesqueFRANCE5300:42:08-
28M5514486Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5600:42:11-
17M35144301Skalický PetrAllianz7300:42:11-
4Z55146170Christine SachsGER TV Geiselhöring5700:42:19-
3M65147266Málek JaroslavChotěboř4600:42:22-
18M45148589Degano BrunoASD Atl. San Martino Coop Casarsa6700:42:25-
19M60149558Biasin FulvioASD Atl. San Martino Coop Casarsa5100:42:27-
25M5014932Ulrich GreweDJK Sparta Langenhagen6300:42:27-
4M65151323Van Noten OmerROBA4700:42:28-
5M65152387Mykola GrigorievPanaceia4700:42:30-
19M45153539Jambor MiroslavŠKK Lednické Rovne6300:42:32-
20M60154391Pánek PavelIPC Žirovnice5000:42:34-
5Z40155413Maren Wunderlich-RiedelSV Vorwärts Zwickau7100:42:39-
17M40156508Bulva PavelASK Děčín7000:42:40-
4Z60157635Galbani AnnamariaAsd La MIchetta MIlano5200:42:41-
2M70158599Bašista VincentAK Spartak Dubnica nad Váhom4200:42:45-
29M55159446Marian BigockiDJK Sparta Langenhagen5700:42:55-
6M65159581Wolfgang Dittrichdeutschland4800:42:55-
5Z45161617Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:59-
3M70162416Joachim KnorrSV Vorwärts Zwickau4000:43:01-
26M50162626Leplt JiříTriatlon Milovice6100:43:01-
30M55164141Klaus HabekostDJK Sparta Langenhagen5800:43:02-
31M55165633Krčmář PetrTJ Sušice5800:43:05-
6Z45166219Anne-Catherine Vouillozsmrun6400:43:07-
21M60167255Rolf ColbergGermany5000:43:11-
5Z5516877Hannelore LydaDJK Sparta Langenhagen5800:43:16-
32M55169186Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:18-
6Z40170411Anett PollerSV Vorwärts Zwickau7200:43:19-
4M70171201Ömer SirinTSG-SCHNAITHEIM4100:43:20-
7Z40172628Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:24-
22M60173125Manuel Edreira Espineirasmrun4900:43:25-
4Z50174242Jacqueline Keller-Werdersmrun6200:43:33-
6Z35175507Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:38-
5M70175385Dobre EliasTSV-CAPPEL4200:43:38-
7M65177366Beattie DavidSouthern Counties Veterans AC4700:43:44-
23M60178294Lev KhitermanRussia5200:43:46-
24M6017978Josef HagemannFC-Nordkirchen5200:43:47-
8Z40180415Anja GöbelSV Vorwärts Zwickau6900:43:48-
25M60181135Felix Heinrich Gysinsmrun4900:43:52-
5Z6018262Vaquero Sanchez EmiliaDOMINGO CATALAN4900:43:59-
33M55183537Benč MarianŠKK Lednické Rovne5500:44:06-
6Z55184527Kanaeva Elizavetaspartak5400:44:08-
20M45185578Stopka VladimirJogging klub Dubnica nad Vahom6700:44:12-
9Z40186648Kadeřábková-Březinová VandaSG Plzeň-Petřín7300:44:14-
8M65187460Francesco Galatismrun4400:44:15-
10Z40188252Ilka FriedrichDeutschland7100:44:17-
21M45189220Georges Vouillozsmrun6300:44:18-
5Z50190488Sylvia KuhlenkampGermany6200:44:26-
6M7019176Peter LessingpLG Ortenau Nord4100:44:27-
7Z5519168Elfie HütherGermany5400:44:27-
6Z60193115Odilia Mathyssmrun5300:44:32-
27M5019422Cackette PaulScottish Veterans Harriers6000:44:34-
1M75194670Klemens WittigLC Rapid Dortmund3700:44:34-
26M60196267Vodička JiříSokol Maleč5300:44:40-
6Z5019785Carmen FuhrmannTeam Klinikum Nürnberg5900:44:42-
7Z45198563Jirásková EvaLanškroun6400:44:45-
11Z40199459Ernestová ZuzanaKLUB DOLAR HAJNICE7200:44:47-
28M5020021Kirkhope AndrewGreat Britain6100:45:01-
7M70201109Paul Bührersmrun4200:45:05-
34M55202514Hans-Rudolf Thometsmrun5300:45:09-
27M60203662Nikolay SysoevRussia5000:45:13-
35M55204535Bakyta JánJogging klub Dubnica nad Váhom5300:45:26-
2M75205239Friedel OemusDessauer SV 973700:45:29-
29M5020643Wolfgang WaldmannDJK Sparta Langenhagen6100:45:31-
7Z50207179Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:45:34-
9M65208120Hans Kurt Von Guntensmrun4400:45:36-
10M65209227Siegfried KrolikowskiGermany / SV Kirchboitzen- NLV4500:45:42-
28M60210658Pitter VladimírCyklo MIPI Pardubice5000:45:44-
36M55211585Maniago BrunoASD Atl. San Martino Coop Casarsa5300:45:50-
37M55212597Joca Martin Bencheacs bacau 20105400:46:12-
30M5021338Uwe-Georg SchubertDJK Sparta Langenhagen6100:46:17-
29M60214642Dieter PohlDJK Singen/Deutschland5100:46:20-
30M60215519Horst CzybulkaMarathon-Club Menden4800:46:21-
1Z65216256Els RaapNederland4700:46:23-
31M5021740Thomas HogrefeDJK Sparta Langenhagen5800:46:24-
11M65218657Šůcha VáclavStříbro4600:46:37-
22M45219632Mochnacký JanMochnacky6400:46:45-
7Z35220137Kerstin Dr. SchoenebergDJK Sparta Langenhagen7600:46:46-
7Z60221130Monika Grafsmrun4800:46:49-
32M50222422Mecl KarelBěžecký klub Hodonín6300:46:56-
1Z70223297Rimma VasinaRussia4000:47:07-
8M70224234Manfred BublitzNiendorfer TSV3900:47:14-
38M5522515Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:47:21-
9M70226150Vukasin Gajicsmrun4200:47:25-
12M65226114Nicolae Buzamoldova4700:47:25-
8Z3522870Joanna GroppDJK Sparta Langenhagen7500:47:31-
3M75229123Gregorio Liberato Sablonesmrun3700:47:36-
31M60230121Maeder WalterSMRUN5100:47:37-
13M65231501Thomas KrautheimTV Bad Grönenbach4400:47:40-
14M652326Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:47:49-
33M50233414Profous PetrBaláž EXTREME Team5800:47:53-
8Z55234348Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:04-
15M6523571Davidson AlanGB&NI4700:48:06-
23M45236561Ciaccia CarloASD Atl. San Martino Coop Casarsa6500:48:09-
9Z5523784Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:48:11-
4M75238349Urtnowski HenrykPZWLA3800:48:20-
8Z60239195Liselotte Illismrun5000:48:26-
39M55240270Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:27-
40M5524147Krofta JiříLiga 100 Praha5500:48:29-
32M60242398Roger Hubschmidsmrun5200:48:31-
24M4524342Reiner PawlakDJK Sparta Langenhagen6600:48:33-
34M50244562Mondello CarloASD Atl. San Martino Coop Casarsa6100:48:45-
16M65245454Vyskočil JaromírSokol Kolín atletika4600:48:46-
10M70246669Farčić NediljkoSerbia4100:48:53-
10Z55247171Gertrud JägerGER TV Geiselhöring5500:48:57-
35M50248399Záruba LuděkAC Praha 18905900:49:00-
5M75249639Peruzzo TullioASD Atl. San Martino Coop Casarsa3800:49:03-
41M55250103Klaus SchörnigDJK Sparta Langenhagen5500:49:08-
11Z55251509Koenis -Klaver MaryHollandia5400:49:10-
18M40252560Bozzer SeverinoASD Atl. San Martino Coop Casarsa7000:49:14-
9Z35253603Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:19-
17M65254419Meier RaivoEST - LG Hermes4600:49:25-
11M70255124Anton Aloisius Anderhaldensmrun3800:49:26-
25M4525691Thomas GrasDJK Sparta Langenhagen6600:49:31-
18M65257257Ruud NieuwenhuisKombijsport4300:49:34-
19M65258420Ristmägi PeepEST - LG Hermes4500:49:36-
33M6025925Stefan Zinggsmrun4900:49:38-
8Z4526046Roswitha EbelDJK Sparta Langenhagen6300:49:40-
10Z3526141Nicole WachsmuthDJK Sparta Langenhagen7500:49:44-
9Z4526249Julia SlatkowskyDJK Sparta Langenhagen6500:49:55-
12M70263287Mikhail BurkotRussia4000:49:56-
19M40264133Moník MilanMT Smiřice6900:49:57-
6M75265401Armin Zosel1862 Radeburg e.V.3400:50:17-
20M40266671Christian LenzDJK Sparta Langenhagen6900:50:21-
20M40266466Vobnášil StanislavASK Děčín7100:50:21-
20M6526813Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:50:36-
34M60269241Ernst Kellersmrun5200:50:52-
35M60270118Gerd-Ulrich ErfurthTG Herford5000:50:55-
36M50271590Roseano AttilioASD Atl. San Martino Coop Casarsa6200:50:58-
7M75272532Skvortsov IvanFakel3800:51:10-
13M70273288Vitaly BalyukinRussia4100:51:22-
14M70274280Fritz Aeglersmrun4200:51:44-
12Z4027572Daniela PaschköwitzDJK Sparta Langenhagen6800:51:51-
15M70276421Reesaar VelloEST - LG Hermes4100:52:12-
21M65277475Johann Oberlismrun4800:52:19-
8M75278548Surkov YuruFakel3700:52:25-
9Z60279278Irmgard MannLG Bitburg-Prüm5000:52:36-
1Z7528075Elfriede HodappLG Ortenau Nord3500:53:05-
2Z65281126Gabriele Rost-BrasholzLG-Bremen Nord4600:53:07-
10Z60282230Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:12-
3Z65283146Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:53:22-
22M65283106Robert Schmidsmrun4600:53:22-
16M70285113Reinhold Jentzensmrun4200:53:24-
10Z45286145Karin MeierGermany6600:53:33-
36M60287116Friedrich Johann Mathyssmrun4800:53:36-
12Z55288582Vacková HanaSokol Starkoč5600:53:37-
23M652897Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:53:43-
13Z4029012Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:54:04-
8Z5029134Sabine BussDJK Sparta Langenhagen5900:54:31-
13Z5529214Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:34-
37M602932Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:54:44-
24M652944Plecháček JiříTJ Maratonstav4400:55:02-
26M45295473Thomas HandtkeDJK Sparta Langenhagen6500:55:04-
9M75296367Kurt PlessnerGermany3700:55:23-
10M75297312Hána KvětoslavVeselí nad Moravou3700:55:29-
11M75298502Kimber Arthurgreat britain3600:55:37-
25M65299418Vehlmann JaanEST - LG Hermes4500:55:54-
11Z60300549Pop MariaROU - Rapid4900:55:56-
12Z6030155Christa SchröderDEU - TSV Kirchdorf5300:56:03-
17M70302660Fiamin IvanSlávia STU Bratislava4100:56:12-
2Z7030356Reintraut RattayLG Peiner Land4300:56:34-
14Z55304551Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:56:57-
4Z65305178Siew Goay TanSwiss Masters Running4600:57:04-
11Z45306543Virlan LidiaROU - Locomotiva6400:57:09-
5Z65307351Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:57:15-
18M70308286Anatoly BlakitnyyRussia4000:57:45-
38M60309205Ulrich ReinhardtTuS Empelde5000:58:09-
6Z65310164Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:58:23-
2Z75311215Ellingerová DanaLRS Vyškov3800:58:35-
12M75312530Isaev YuruFakel3700:58:48-
39M60313529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:07-
19M70314426Rüdiger MüllerMarathon Mülheim3900:59:15-
1M80315673Buchar JanATL elektro Vrchlabí3300:59:16-
26M6531645Hans-Dieter KlugeVictoria-Linden4700:59:30-
27M45317122Gianpaolo Nivolasmrun6601:00:47-
20M70318425Killer Franzsmrun3801:01:01-
40M60319503Hájíček FrantišekAVC Praha5101:01:17-
13M75320495Slabý JosefVotice3601:01:45-
2M80321147Matzner KarelM tým Zvole2901:01:58-
13Z60322618Skalická VlastaCzech5101:04:24-
14M75323528Merkulov YuryFakel3601:06:57-
3M80324346Pettersson ArneHemlingby LK3301:07:00-
27M65325184Bruno Trüsselsmrun4401:07:23-
3Z70325119Rosemarie Marolfsmrun4301:07:23-
4M80327464Leo HohmannESV LOk Potsdam3301:09:05-
5M80328455Horst LinkeNLLB Cottbus3201:14:14-
1M85329664Simkin SemionIsrael2401:14:24-
2M8533029Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:24:02-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód