Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pečecká desítka

9.3.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pečecká desítka
  • datum konání: 9.3.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

u hasičské zbrojnice
12:00 hodin

Přihlášky

Od 7:45 do 11:00 hodin v budově Sportovní haly (v parku SVOBODY)

Startovné

předem přihlášení s platbou do 3.3.2012 platba 100 Kč. Předem přihlášení - platba po 3.3.2012 nebo na místě 150 Kč Přihlášení na místě 200 Kč splatné při prezentaci, mládežnické kategorie zdarma. Startovné na lidovém běhu 50 Kč. Mládež a lidový běh se přihlašují až na místě. Účastníci hlavního závodu obdrží od firmy MIZUNO tričko. Závodníci předem přihlášení s předem zaplaceným startovným nudou mít na startovním čísle své jméno.

Popis tratě

Přesně změřená trať má start a cíl před parkem Svobody u hasičské zbrojnice. První km se běží městem a dále po silnici přes obce Ratenice a Cerhenice, kde je obrátka (5km) a zpět. Celá trať vede po silnici s dobrým podkladem a jen s mírným zvlněním v jedné části tratě. Označen je každý kilometr (měřeno mj. pásmem).

Ceny pro vítěze

Mezi nejlepší budou rozděleny finanční odměny v hodnotě 33.000 Kč.
Vítěz obdrží 5.000 a nejrychlejší žena 2.500.
Podrobný rozpis cen naleznete zde.
Každý účastník obdrží od firmy Kenast DIPLOM.
Lidový běh proběhne bez cen a pořadí.
V závodech mládeže nejlepší obdrží medaili a věcnou cenu.
Po závodě proběhne vylosování věcných cen mezi závodníky hlavního závodu.
Při závodě bude prováděna diagnostika dolních končetin na přístroji MIZUNO PRECISION FIT!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

LHOTA Petr
Hrdlořezy 236
293 07 p. Josefův Důl
Mobil: 737 569 636
e-mail: ttiimm@centrum.cz

Internetové stránky

http://pecky10km.wz.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:31:170,00
2MA2456Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:31:300,00
3MA3310Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:31:490,00
4MA4776Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:070,00
5MA5101Edlman MartinASK Slavia Praha9000:32:210,00
6MA6792Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:250,00
7MA7394Minařík PetrAK Zlín7600:32:350,00
8MA9398Mrázek JanKerteam8100:32:510,00
9MA10543Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:33:000,00
10MA11208Janoušek MilanSokol Kolín Atletika9100:33:050,00
11MA13102Edlman TomášASK Slavia Praha9000:33:220,00
12MA14840Schulhof JanPOMALÍ KLUCI8900:33:340,00
13MA16709Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:570,00
14MA17759Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:33:590,00
15MA18293Koutný TomášPraha 57700:34:050,00
16MA19525Řemínek MatějAC Choceň8600:34:070,00
17MA23608Šneberger JanAC Falcon Rokycany8500:34:430,00
18MA24228Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:34:570,00
19MA25796Suchý MichalAC Mladá Boleslav9400:34:580,00
20MA27226Juřička JiříCATUS TEAM7600:35:050,00
21MA29592Šatra MichalMaraton tým Pavla Nováka8500:35:060,00
22MA30825Kala MilanSK ORBEA CZECH Masters / Svitavy7800:35:140,00
23MA31761Kacíř VlastimilLoko Trutnov7900:35:160,00
24MA34530Římal MilanSokol Kolín - atletika7500:35:180,00
25MA35424Novák Jan PavelHorní Studenec9100:35:200,00
25MA35141Havel FilipBK Louny9100:35:200,00
27MA38631Teplý OndřejHISPORT Team7800:35:340,00
28MA40900Procházka DavidPraha 47500:35:550,00
29MA41683Vichera PavelVodaproživot7800:35:570,00
30MA43772Procházka MichalPerňa systém / USK Praha8200:36:070,00
31MA44818Holík MichalMyTreneek.cz9000:36:090,00
32MA45813Rychlík JakubTJ Sokol Kolín9400:36:100,00
33MA46154Herda JanBony a klid8300:36:120,00
34MA47275Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:36:190,00
35MA48156Hladík JiříHvězda SKP Pardubice9000:36:200,00
36MA50905Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:36:320,00
37MA51748Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:360,00
38MA54808Klika PetrTK Novis7900:36:390,00
39MA56188Hunčovský TomášTJ Neratovice9400:36:410,00
40MA57168Honzíček MichalChrudim8800:36:430,00
41MA58118Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:36:450,00
42MA6138Bořil VojtěchLowepro Žďár nad Sázavou9000:36:510,00
43MA62947Malý JiříSKP Nymburk8000:37:010,00
44MA64532Sedláček JanEwingPR8600:37:030,00
45MA67619Šutera JosefAtletika Polička7900:37:110,00
46MA68205Janočko JánTERC8200:37:160,00
47MA69939Rybáček MiroslavHisport Praha8700:37:170,00
48MA70802Dufek DavidVibram five fingers8000:37:200,00
49MA71487Pozler TomášOMT Pardubice7600:37:220,00
50MA74373Marek DavidPraha 6 - Suchdol7600:37:260,00
51MA75500Punda VáclavNYX.CZ9000:37:280,00
52MA77130Gášek LadislavKerteam/Trailpoint.cz8400:37:310,00
53MA78475Pistulka OnrejNYX.cz8100:37:330,00
53MA78944Bos TimDHL8100:37:330,00
55MA83815Vítů MichalEleven test team7800:37:370,00
56MA85236Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:450,00
56MA85324Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:450,00
58MA89179Hrabal Josefneregistrován8100:37:510,00
59MA91940Beran JanSlavia VŠ Plzeň8800:37:550,00
60MA92739Polan LukášSpartak Praha 48800:37:590,00
61MA94458Pecina DavidMIG 36 Vrkoslavice7400:38:010,00
62MA95159Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:38:030,00
63MA96194Choutka PetrKutná Hora - Malín8900:38:050,00
64MA97551Singr MartinSKP Nymburk8700:38:080,00
65MA98177Hostička JanDejvice7900:38:130,00
66MA99612Šťastný TomášModřany7900:38:140,00
67MA102463Pelant VojtaEPO Team8300:38:160,00
68MA103928Vodička PavelkaTJ Slovan Varnsdorf8500:38:190,00
69MA106614Štella TomášPraha9100:38:240,00
70MA107319Kučera Vojtěchsólo projekt8600:38:280,00
70MA107457Pazdera LukášKERTEAM8600:38:280,00
72MA109519Ryashko BorisDHL ITS Running club7400:38:300,00
73MA110952Volejník MichalHradec Králove8800:38:330,00
73MA110106Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:38:330,00
75MA114766Katsiedl MichalAC Praha 18968200:38:470,00
76MA117615Štrop MiroslavTrailpoint7900:38:520,00
77MA121781Straka ŠtěpánNadace na ochranu zvířat8600:38:560,00
78MA122326Kupr JanNordic team CZE8500:39:000,00
79MA123526Řezáč MartinPraha7900:39:010,00
80MA124705Wysocki PiotrWrocław8100:39:050,00
80MA124793Krejdl Alešneregistrován7500:39:050,00
82MA127660Vaculík JiříApalucha/Praha7400:39:130,00
82MA1274Audrain SimonK.O. Poděbrady8300:39:130,00
84MA130233Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:39:180,00
85MA131197Chudý JonášTC Dobruška9000:39:190,00
85MA131196Chudo MartinSTADLER7700:39:190,00
85MA131933Zajíc JiříKutná Hora8000:39:190,00
88MA134613Štella LukášPraha8900:39:210,00
89MA136938Svoboda LukášPoděbrady7800:39:240,00
90MA138621Švandrlík MichalPardubice8700:39:260,00
91MA140904Ondrášek MarekPlanany Silvani Skytrab7400:39:290,00
92MA141695Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:39:300,00
93MA142787Hybler RomanNymburk8300:39:340,00
94MA14383Doubek PetrPardubice7700:39:370,00
95MA144576Suchý JakubAK HERALEC8400:39:380,00
96MA145284Korenčík MartinTJ Sokol Kbely8400:39:390,00
97MA146114Findura MilošSpišská Nová Ves8300:39:420,00
98MA14723Beránek JanELA LITVÍNOV8800:39:430,00
99MA148906Urbánek JiříSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cid7600:39:450,00
99MA148596Šimák RadekSKP Nymburk8300:39:450,00
101MA151187Hrubša BranislavBrandýs nad Labem8300:39:470,00
102MA152635Tomáš HladinaFox-klub Praha8200:39:500,00
103MA153956Podzimek FrantišekZnojmo8100:39:520,00
104MA154653Uljas EgleEstonsko8400:39:530,00
104MA154607Šnábl PetrPraha 28400:39:530,00
106MA157315Kubát DavidLokomotiva Nymburk7900:39:550,00
107MA158656Uvízl MartinNadace na ochranu zvířat7600:39:560,00
108MA160630Teplý ŠtěpánNadace na ochranu zvířat7900:39:580,00
109MA164769Romero Holmanneregistrován7700:40:050,00
110MA166489Prager KarelSojovice9400:40:060,00
110MA166809Krejčí Ivo3atlon team Uničov8100:40:060,00
112MA168804Veselý OndřejWarszava8600:40:100,00
113MA171800Kopřiva Martinneregistrován8300:40:180,00
114MA172335Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:40:200,00
114MA172333Lacina OndřejEurofoam Broumy8400:40:200,00
114MA172623Švorčík PetrSilný tým Uničov7600:40:200,00
117MA175691Vojta RadimHradištko8900:40:210,00
118MA177752Křeček JiříSokol Kolín atletika9800:40:230,00
118MA177151Helcmanovský PeterAC Mageo7700:40:230,00
120MA181379Matocha JakubBPR Vsetín8800:40:290,00
120MA181583Svoboda RodanPraha8600:40:290,00
122MA185561Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:40:360,00
123MA186680Vesely TomasPraha 98400:40:410,00
124MA187642Tringela JosefMaraton tým Pavla Nováka7700:40:430,00
125MA188146Havlik RadimBěžecký klub Pavla Nováka7800:40:440,00
126MA189166Holub KarelAgCom7900:40:450,00
127MA190224Jordanov MarcelCykloKraus Přelouč7400:40:460,00
128MA191270Koldinský JanTOM-KČT Kralupy nad Vltavou8500:40:480,00
129MA192152Heller TomášHradec Králové8100:40:510,00
130MA194814Sládeček DavidBěžecký klub České spořitelny7800:40:540,00
131MA195575Suchánek OndřejDailymile / Liberec8000:40:550,00
132MA202471Picmaus Lukášneregistrován9000:41:040,00
133MA203696Voplakal LiborÉquipe sans limites8600:41:070,00
134MA207147Havlík Davidneregistrován9200:41:120,00
134MA207842Krameš JaroslavPraha 8-Trója7400:41:120,00
136MA210733Ungr MarcelSKP Nymburk7600:41:140,00
137MA214544Schovánek JosefKlub letmých houbařů Krč9200:41:160,00
137MA214934Hurtych JanKladno9300:41:160,00
139MA216646Tůma JiříRC Vlašim8800:41:200,00
140MA217958Kubín Matyášneregistrován8100:41:230,00
141MA220217Jirák Lukášéquipe sans limites Humpolec8100:41:310,00
142MA22357Curda VitCSKA Stará Hlína8600:41:330,00
143MA226504Raindl PavelHranické běhny8100:41:350,00
144MA229484Polesný MartinErgoLiberec8000:41:380,00
145MA230658Vacek Milošnyx.cz8000:41:400,00
146MA233795Pavlíček MichalHorní Počernice7900:41:450,00
147MA236626Tejnor JanPraha8100:41:480,00
147MA236251Kédl Karelneregistrován9100:41:480,00
149MA243671Vedral JanKrymlov8400:41:530,00
149MA2439Balatka TomášVšechlapy8000:41:530,00
149MA24340Brabec MichalTJ Sokol Královské Vinohrady9600:41:530,00
152MA250820Falk PavelSPONA Teplice7900:42:000,00
153MA252193Chobola TomášNight Runners8100:42:020,00
154MA254721Zvoník JiříEPO-Team8000:42:040,00
155MA255632Teplý OndřejJoskatel Kolín8100:42:050,00
156MA259325Kuna AloisČeské Budějovice8800:42:090,00
157MA262829Neuwirth JanSILVINI7500:42:130,00
158MA264320Kučera PavelPraha 138600:42:150,00
158MA26491Dudáš OndřejTJ Sokol Kolín-atletika9700:42:150,00
160MA273665Vasilev PetrAC Mageo8000:42:300,00
161MA274689Vltavský PetrŠtemplovec7800:42:310,00
162MA275510Roman MartinVIBRAM Fivefingers8300:42:360,00
163MA276496Průša Jiříneregistrován8100:42:370,00
164MA277588Syblík JanAG Štěpánská9300:42:390,00
165MA278449Otava LukášTraged Team9300:42:400,00
166MA279755Hejný MartinSokol Čechtice7800:42:410,00
166MA279903Železný MichalPečky9300:42:410,00
168MA284411Nejedlý PetrPraha 57400:42:440,00
169MA28771Daubner JanČS bike team7500:42:510,00
170MA293927Jeníček AntonínRotunda Team7500:43:000,00
171MA29561Černý OndřejSotesport7800:43:050,00
172MA297604Pavlů DušanPraha7400:43:070,00
173MA30074Dědic Romanbezeckaskola.cz7400:43:130,00
174MA301662Válek PetrMK Kladno7400:43:160,00
175MA302285Korotvička JiříČelákovice8800:43:170,00
176MA304136Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:43:190,00
176MA304747Čerňanský PeterLysá nad Labem7800:43:190,00
178MA311841Růžička ŠtěpánLibochovice8500:43:230,00
178MA311931Balcárek LukášRed Devil8100:43:230,00
178MA311184Hrdlička JaroslavTJ Sokol Liptákov8600:43:230,00
181MA314773Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7500:43:250,00
182MA316932Merta DušanRed Devil7600:43:270,00
183MA321276Konvalina MatějMost8500:43:320,00
184MA325523Řehák MartinMnichovice8400:43:360,00
185MA326425Novák ZbyněkKladno8500:43:380,00
186MA32849Bugan BystríkPraha8000:43:420,00
187MA332953Doležal MichalLysá nad Labem8000:43:450,00
187MA332332Kysel JirkaČokoláda team8400:43:450,00
189MA335485Pomsar MiroslavLysá nad Labem7500:43:500,00
190MA339429Novák RadekL- Bikers7800:43:550,00
191MA340821Marek JiříSpona Teplice8100:43:560,00
192MA341402Myslivec JanLiberec9500:43:580,00
193MA343943Moskaliev DušanSvětice7400:43:590,00
194MA347517Růžička Vojtěchneregistrován8900:44:100,00
195MA350838Blabolil JiříTJ Sokol Golčův Jeníkov8200:44:200,00
196MA353726Žalud AlešLitoměřice7800:44:230,00
196MA353534Sedlačík TomášPraha 5 - Stodůlky8200:44:230,00
198MA35811Barášek AlešTeam.internetpb.cz7500:44:250,00
198MA358811Vaněk VladimírLitovel8000:44:250,00
200MA363348Lipták LukášSKC Pečky8200:44:290,00
201MA366416Němeček MirekSány7400:44:340,00
202MA370148Hejda JanSlavia Praha7700:44:380,00
203MA371666Vašek LiborRelative Team7800:44:440,00
204MA380321Kučera MatějDýšina8800:44:560,00
205MA382728Žanda MatějSK Chotěboř9200:44:590,00
206MA383161Hofman VítNové Strašecí9200:45:000,00
207MA386598Šimek FilipKralupy nad Vltavou7900:45:010,00
208MA387390Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:45:020,00
208MA387421Nosek Štěpánneregistrován8600:45:020,00
210MA389844Březina PetrBudějcký Sršni8200:45:040,00
211MA39144Bruner TomášPečky8900:45:070,00
212MA392578Sůva MichalSKC Pečky9200:45:090,00
213MA394445Ondruš Janneregistrován8600:45:130,00
214MA395142Havelka MiloslavTJ Svitavy8000:45:170,00
215MA398312Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:45:250,00
216MA399711Zbuzek MiroslavCK Záluží7400:45:260,00
217MA400149Hejda Lukášneregistrován7800:45:300,00
218MA402719Zmek OndřejPraha 98600:45:310,00
219MA410740Svoboda JanBiketour8200:45:470,00
220MA414234Kail JiříÚstí nad Labem7900:45:540,00
221MA416516Růžek MartinPraha8200:45:560,00
222MA418826Hudos MartinKVS Šumperk7600:45:570,00
223MA423311Krupička JanRK Olšina8100:46:040,00
223MA42367Čoček Ladislavneregistrován8400:46:040,00
225MA426713Cerha Zdeněkneregistrován7400:46:050,00
226MA428527Řezníček JakubNYX.cz8600:46:070,00
227MA429266Kočí MichalVykáň8100:46:080,00
228MA433124Fousek JakubVlčí Habřina9800:46:200,00
229MA435410Nechoďdoma PetrDobřichov7700:46:220,00
230MA43877Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:46:260,00
231MA44097Dvořák Vítězslavneregistrován8600:46:270,00
232MA444349Liška MiloslavMAN UNT / Dolní Bukovina7600:46:290,00
233MA445638Trbušek RenéČelákovice7600:46:300,00
234MA452770Švácha MartinPraha9100:46:440,00
235MA458572Strnad JakubTJ Sokol Pečky8600:46:560,00
236MA460353Lounek JakubPoděbrady8200:46:570,00
237MA461341Ledvina PetrKolín7700:46:580,00
238MA464784Dorekens KevinDHL ITS Running Club8100:47:030,00
238MA464767Meduna Edvardneregistrován7600:47:030,00
240MA471470Picmaus TomášSLAVOJ KOTĚHŮLKY8900:47:180,00
241MA476330Kvasnička LadislavLysá nad Labem7400:47:250,00
242MA48335Bonaventura Bernardoneregistrován8400:47:330,00
243MA486120Formánek Jakub1.PKO7500:47:350,00
244MA491521Řádek PavelTURBO Chotěboř7600:47:440,00
245MA497837Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:47:490,00
246MA49853Cehák JanLysá nad Labem8300:47:520,00
247MA502428Novák JakubBřehy8300:47:580,00
248MA503240Kaplan DanielPoděbrady-Velké Zboží7700:47:590,00
249MA508116Flaška Pavelneregistrován7500:48:030,00
250MA509805Krankus MilanPraha8000:48:040,00
251MA51469Daniš PavolŠtětí7800:48:130,00
252MA515508Rodák MarekPraha9000:48:140,00
253MA518415Němec MilošMarius Pedersen7400:48:230,00
254MA520362Machorek DavidTOM Mikulášovice9400:48:250,00
255MA52213Barták ZdeněkBowling - Squash Sadská8800:48:260,00
256MA524849Novotný Tomášneregistrován7600:48:290,00
257MA52594Dušek TomášPřevážně neškodný DBT8700:48:300,00
257MA525203Slavíček JánSlavíčci7900:48:300,00
259MA535775Macek StanislavČeský Brod7500:48:460,00
260MA537289Kot JiříHumpolec7800:48:490,00
261MA540714Verner ZdeněkLedečko7700:48:500,00
262MA541360Máčel MartinMenX Krucemburk9700:48:510,00
263MA54330Bilan JakubPRAHA8900:48:520,00
264MA545744Průcha LukášPraha8000:48:560,00
265MA553370Malínský MichalPraha7600:49:040,00
266MA559465Peterka IvoSvitavy7500:49:110,00
267MA561282Kopta Petrneregistrován8200:49:140,00
268MA563730Živor Rastislav...7400:49:190,00
269MA566441Obermajer PetrBojov7800:49:210,00
270MA569369Malina PavelSvětlá nad Sázavou7500:49:240,00
270MA569113Filippi PetrS.U.D.7400:49:240,00
272MA573830Vaníček MilošPoděbrady9500:49:320,00
273MA575139Hampl PavelHanuman Gym Praha8200:49:350,00
274MA579220Jirásek TomášPraha 4 - Nusle/VRC8100:49:470,00
275MA58564Černý JiříPraha 98100:49:550,00
276MA588909Středa PavelkaPečky7800:49:570,00
277MA593912Luňáček JaroslavMaleč7800:50:060,00
277MA593763Hedbávný JanPraha8200:50:060,00
279MA600547Schumpeter JanVyton running Club Prague8000:50:150,00
280MA60220Běhounek MatějDřínov8900:50:240,00
281MA603954Málek DušanHáje Praha7400:50:280,00
282MA605678Velíšek Radekneregistrován8100:50:400,00
283MA606725Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:50:410,00
284MA614352Losman Tomášneregistrován7600:51:000,00
285MA615924Rulíšek JanCream Team7600:51:030,00
286MA617911Vedral MarekČeský Brod9200:51:080,00
287MA635589Sýkora VladimírLysá nad Labem7500:51:500,00
288MA639175Horníček JaromírFCB7700:51:540,00
289MA640392Mikulecký TomášTRANSCO Děčín7800:52:000,00
290MA643486Pošvic PetrPraha7600:52:100,00
291MA645444Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:52:160,00
292MA656407Nasku PetrVysoké Mýto7500:52:420,00
293MA674955Pohlodek MartinPraha7400:53:530,00
294MA691571Strejček JiříPraha 108300:54:280,00
295MA692248Katrnoška JiříPečky8000:54:310,00
296MA706265Kocman Rostislavneregistrován7700:55:290,00
297MA712395Šteiger MiroslavPoděbrady8000:55:400,00
298MA713422Nosek Vojtěchneregistrován8100:55:460,00
299MA71599Dvořák PetrPraha7800:55:540,00
300MA724364Málek JanCerhenice7500:56:220,00
300MA724918Kopta MartinStrakonice8700:56:220,00
302MA739694Volenec Antonínneregistrován8700:57:250,00
303MA752835Bemš Júliusneregistrován8500:58:090,00
304MA761907Oliva AlbertRunporg0000:58:310,00
305MA763406Naiman DanielBukovno9300:58:360,00
306MA766591Šandera MartinMPČR BONBON7600:59:230,00
307MA769600Šimpach JanBasketbal Pečky8100:59:330,00
308MA771246Kašpar Tomášneregistrován8000:59:400,00
309MA795426Novák MichaelPraha7701:02:260,00
310MA806910Žatecký TomášCermenice8101:05:180,00
311MA810386Šturm Michalneregistrován8901:08:540,00
312MA814340Ledvina MarekKRB Chrudim8201:11:430,00
313MA818403Nádhera JiříHradec Králové9301:15:560,00
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8764Klika AntonínKrálův Dvůr6400:32:390,00
2MB12540Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7100:33:100,00
3MB15294Kovář MichalTJ Slavoj Banes Pacov7100:33:490,00
4MB2026Beshir ErvinSK Zdice6700:34:170,00
5MB21126Frelich PavelSokol České Budějovice7100:34:250,00
6MB22143Havelka PetrHBK Dřinov7200:34:360,00
7MB26690Vodehnal JanOMT PARDUBICE7300:35:040,00
8MB31789Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:35:160,00
9MB39206Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:35:490,00
10MB52688Vlček JiříSpona Teplice7300:36:370,00
10MB5286Doucha JiříHvězda Pardubice7100:36:370,00
12MB58368Malina LiborMaraton klub Kladno7000:36:450,00
13MB65218Jirásek MarekTNS AISA7300:37:060,00
14MB66119Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:37:070,00
15MB73434Novotný PavelBMC Mladá Boleslav7200:37:240,00
16MB75229Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:280,00
17MB80257Kerlík RadovanČelákovice6500:37:340,00
17MB80384Míček FrantišekAC Praha 18907100:37:340,00
19MB8241Braniš PavelPříbram6900:37:350,00
20MB84328Kůrka LiborBK Louny7100:37:440,00
21MB87482Polan MiroslavSpartak Praha 46800:37:480,00
22MB88732Lorenčík AlešChrudim7300:37:490,00
23MB9033Bláha KamilOMT PARDUBICE7200:37:540,00
24MB99334Lambert MilošVK Lysá nad Labem6900:38:140,00
25MB115552Skála RadekČESKÝ BROD6900:38:490,00
26MB116541Scheu HaraldLMB6900:38:510,00
27MB120387Michalec RomanSP Čelákovice6500:38:550,00
28MB135723Žák Martintachlovice6700:39:220,00
29MB150291Koupilek JiříKolovraty6600:39:460,00
30MB162414Němec JanKolín7300:40:000,00
31MB163703Watzke PetrTeplice6600:40:010,00
32MB164339Lebeda JakubIronstars Beroun7200:40:050,00
33MB175378Matějka JosefPraha7300:40:210,00
34MB183453Pavlík JosefSK DNF7200:40:300,00
35MB197297Kozák MiloslavSKP Nymburk6500:40:570,00
36MB19832Bittner MiroslavCK Vinohradské šlapky7300:40:580,00
37MB199581Svěchota PetrSpartak Praha 46600:41:000,00
38MB200327Kuriš RadekPraha 47100:41:010,00
39MB201668Vavák LiborBowling Sadská6500:41:020,00
40MB205565Vedral StandaČesky Brod7100:41:100,00
41MB206269Kolář JanSK Rover Praha biatlon6700:41:110,00
42MB210250Kébl KarelBukovno6800:41:140,00
43MB212242Karbulka PavelPražský píče7300:41:150,00
44MB218288Košťák ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka6400:41:280,00
45MB219783Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:41:300,00
46MB221399Mukařovský AlešČeský Brod7200:41:320,00
46MB221760Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:41:320,00
48MB223782Boháček Štěpánneregistrován7300:41:330,00
49MB226259Kilarský MarekPraha 97300:41:350,00
50MB22892Duchoň DavidPraha7100:41:360,00
51MB231762Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:41:440,00
52MB235827Ginzel PetrCK Vinohradské Šlapky7200:41:470,00
53MB238946Rechnovský JanPraha7000:41:490,00
54MB239610Šotola Roman A NatyTraged Team Kolín7100:41:500,00
55MB241806Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:41:520,00
55MB241667Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:41:520,00
57MB247267Kodr Karelneregistrován7000:41:560,00
58MB253110Fenyk PavelTERC6500:42:030,00
59MB256356Lukeš MartinEleven Test Team6800:42:070,00
59MB25628Saidl FilipTJ Packa Praha7300:42:070,00
61MB25936Bonhard TomášRIGI-BIKE Mladá Boleslav6400:42:090,00
62MB262132Gloser VáclavSK Babice7200:42:130,00
63MB26688Drahoňovský RomanPetrovice6700:42:160,00
64MB268722Žák JiříContinental Sport Club6900:42:180,00
65MB26955Coubal JiříRYBÁRNA TRITON ČESKÁ LÍPA6900:42:220,00
66MB279404Nádhera PetrHradec Králové6700:42:410,00
67MB282929McLean Robertneregistrován6700:42:430,00
67MB282724Žák OndřejTachlovice7200:42:430,00
69MB291298Král ZdeněkVelké Přílepy6800:42:580,00
70MB294195Choutka PetrIntersport Kolín6500:43:030,00
71MB295374Marek PavelJenštejn6800:43:050,00
72MB299727Žanda JanSK Chotěboř6700:43:120,00
73MB308707Zachař JiříBS Team7100:43:210,00
74MB309418Netuka MartinSlavia OB Hradec Králové7300:43:220,00
74MB309652Týč ZbyněkKlánovice6500:43:220,00
76MB315255Kendík TomášLochkov7200:43:260,00
77MB318389Mikeš ViktorMladá Boleslav6500:43:280,00
78MB319715Zelenka JiříCYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM7100:43:300,00
79MB320292Koutník DušanVlastibořice7200:43:310,00
80MB32821Bechyně RadekAK Kolín6700:43:420,00
81MB331223Bureš JiříF-bike klub Sádek- Bystré6600:43:440,00
82MB334199Chvátal VladimírÚvaly6700:43:470,00
83MB336819Žalud LadislavDobrovice7200:43:510,00
84MB345913Rys JiříDlouhá Lhota6400:44:060,00
85MB350586Svozil DanielPraha7100:44:200,00
86MB352922Nigrin VlastimilAC Alenka6400:44:210,00
87MB358316Kubišta PetrGP Kolín6500:44:250,00
87MB358210Jelínek JanKladno6900:44:250,00
89MB366219Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:44:340,00
90MB373183Hrdinka ČestmírTTC Český Brod6700:44:460,00
91MB37458Czagan JanSDH Dědek7100:44:480,00
92MB375290Kotval PavelŘíčany6800:44:490,00
93MB377182Hrček TomášPraha 96800:44:510,00
94MB38172Daubner PetrOtrokáři7300:44:570,00
95MB390937Kaprálek KarelVelim6700:45:050,00
96MB39662Černý AlešTriClub Dobruška6400:45:200,00
97MB400735Vladimír KafkaEzop Karlštejn6500:45:300,00
98MB404380Matyáš RomanDexter BSK racing7000:45:370,00
99MB406133Gregořica MiroslavPříbram6700:45:430,00
100MB422491Procházka LuděkBenešov7000:46:030,00
101MB42315Bartoň JiříF-BIKE KLUB SÁDEK/Polička7300:46:040,00
102MB442464Pertlík RadekLysá nad Labem6500:46:280,00
102MB442754Hál Pavelneregistrován7200:46:280,00
104MB446511Rosenkranz PetrBílina6900:46:310,00
105MB449545Schovánek DavidKlub letmých houbařů Krč6400:46:340,00
106MB450355Lukeš JiříVlašim6500:46:410,00
107MB451570Stolín JosefRelative Team7100:46:430,00
108MB456103Eliáš Marekpraha7300:46:490,00
109MB462620Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:46:590,00
110MB466435Novotný PetrRadovesnice I7000:47:040,00
111MB468361Mach PavelPraha6500:47:070,00
112MB4706Bačkády RudolfOPTIMI - zasklívání lodžií6900:47:170,00
113MB472675Velas JakubAmpex Praha7000:47:190,00
114MB485539Sembaj IvanTJ ZENTIVA6800:47:340,00
115MB486563Srnský VáclavF-BIKE KLUB SÁDEK/Polička7300:47:350,00
116MB488536Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:47:380,00
117MB489123Fousek JiříVlčí Habřina6700:47:390,00
118MB4911Adam JanPraha 47100:47:440,00
119MB495648Tůma LiborBenešov7100:47:470,00
120MB499599Šiml JanNovis TK Praha6700:47:530,00
121MB504295Kovařík JanKolín6600:48:010,00
121MB504585Svoboda PetrAmpex Praha7100:48:010,00
121MB504450Palma MiroslavCesky Brod6700:48:010,00
124MB511129Frýdl MiroslavHradec Králové6400:48:080,00
125MB516385Mihaliček JanKidsOutdoor.cz6500:48:160,00
126MB519925Lipš MichalCream Team7300:48:240,00
127MB529587Syblík PetrMaratón klub Kladno6800:48:380,00
128MB532438Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:48:400,00
129MB536559Smola JanKRB Chrudim6700:48:470,00
130MB537105Feda RomanSokol Buštěhrad6400:48:490,00
131MB54139Boudník PavelSvětlá nad Sázavou7200:48:510,00
132MB550376Řepa JanSK DNF6700:49:010,00
133MB552629Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6800:49:030,00
134MB556801Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:49:080,00
135MB563271Koller PavelBezdědice7000:49:190,00
136MB572170Horáček JiříKolín6400:49:270,00
137MB576497Prymula RomanHradec Králové6400:49:360,00
138MB579930Horký Janneregistrován7200:49:470,00
139MB581824Řechtáček JiříPraha7300:49:480,00
140MB586562Sova JanMP Praha6500:49:560,00
141MB593261Klazar MartinPraha 36600:50:060,00
142MB596436Novotný RostislavVelké Popovice6500:50:110,00
143MB612490Priskin JurajPraha7300:50:510,00
144MB629178Hostinský JaroslavHPB Pardubice6400:51:420,00
145MB642201Traxler JanPraha Žižkov6400:52:090,00
146MB646342Ledvinka JosefSABZO7200:52:180,00
147MB648186Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:52:190,00
148MB657503Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:52:590,00
149MB665839Kukla MiloslavK.O. Poděbrady7000:53:160,00
150MB678634Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:53:570,00
151MB68431Binder Martinneregistrován6800:54:120,00
152MB688677Velecký TomášKPA Pardubice6400:54:210,00
153MB689451Pártl RomanPproma Choceň7000:54:230,00
154MB698921Šanda JiříSokol Kolín7100:54:520,00
155MB70252Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6500:55:010,00
156MB706593Šatra Janneregistrován7000:55:290,00
157MB719758Kodat AlešBiketour7300:56:050,00
158MB731957Ctibor Pavelneregistrován7100:56:560,00
159MB737602Škrabal IvoK. O. Poděbrady6700:57:220,00
160MB742104Farkas Csabaneregistrován7300:57:470,00
161MB747367Malhocký Danneregistrován6600:57:580,00
162MB748533Sedláček PetrPat a Mat Prague6800:57:590,00
163MB762272Koloc PavelAC Total Zero6500:58:330,00
164MB772439Novy Richardpraha7300:59:430,00
165MB778477Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6701:00:050,00
166MB780108Fejfar Alešneregistrován6901:00:180,00
167MB787643Trpišovský MiroslavSK Jakub6501:01:310,00
168MB792908Swaczyna CeslavLuštěnice6601:01:560,00
169MB794299Král JosefGP/Kolín6601:02:030,00
170MB802232Kadlec MichaelPraha6801:04:070,00
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC37560Smrčka MilošBK Říčany5400:35:300,00
2MC42468Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:36:020,00
3MC49549Siegel JosefAC Choceň5800:36:230,00
4MC62657Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:010,00
5MC71577Suchý JiříKerteam5900:37:220,00
6MC117446Ondrůšek LiborNadace na ochranu zvířat6000:38:520,00
6MC11748Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:38:520,00
8MC12693Dušek PavelSlavoj Stará Boleslav6000:39:120,00
9MC137204Jandečka IvanSAK Radotín6100:39:250,00
10MC139467Petr JosefSlovan Liberec6300:39:270,00
11MC154138Hamerník JanChotěnice5500:39:530,00
12MC161452Patera MiroslavBK Louny6300:39:590,00
13MC168216Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:40:100,00
14MC170737Vanta JosefSK Hronov6200:40:150,00
15MC180624Tarant JiříPraha 105800:40:270,00
16MC195323Kugler IvanKMS Jihlava6300:40:550,00
17MC212501Pur VáclavŠumperk5500:41:150,00
18MC225834Tomsa PavelDoubrava6200:41:340,00
19MC231790Vladyka JanHisport team5800:41:440,00
20MC247512Roubík FrantišekČerčany5600:41:560,00
21MC250594Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:42:000,00
22MC258241Kára VladimírAC Patřín6200:42:080,00
23MC267647Tůma JiříSpartak Vlašim6300:42:170,00
24MC28512Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:42:500,00
25MC290716Zeman AntonínDědek6100:42:560,00
26MC303651Týč LubomírDlouhý Most6100:43:180,00
27MC304338Laur Zbynekneregistrován6200:43:190,00
28MC321794Zapletal PetrZlaté Hory6300:43:320,00
29MC327393Miler VáclavSokol Kolín6200:43:390,00
30MC337741Krajč ZdeněkTrutnov5400:43:520,00
31MC344595Šilhan JaromírMělník5500:44:010,00
32MC346247Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:44:090,00
33MC353738Polan LubošSpartak Praha 46200:44:230,00
33MC353949Prchal PavelKutná Hora5900:44:230,00
35MC35743Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:240,00
36MC372636Tomeš RostislavTraged Team6000:44:450,00
37MC383397Mokošín JiříSokol Rostoklaty6200:45:000,00
38MC397603Šlapák MichalPraha6300:45:220,00
39MC405566Starý OldřichPraha 76000:45:410,00
40MC416686Vlasák OttoKřesetice6200:45:560,00
41MC430483Polčin MiroslavBřežany II5700:46:090,00
42MC432153Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:46:170,00
43MC43522Beneš JanASK Lovosice5700:46:220,00
44MC438309Krofta JiříVSK FTVS Praha5500:46:260,00
45MC447303Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:46:320,00
46MC462492Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6100:46:590,00
47MC467318Kubr VaclavAC Laura Praha6200:47:050,00
48MC478697Vrabec MilanStaněk Sport TURNOV6000:47:260,00
49MC479664Vaněk PeterTOM-KČT Kralupy nad Vltavou6200:47:270,00
50MC48066Čižinský JaromírSABZO Praha5500:47:290,00
51MC493822Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:47:450,00
51MC493916Filip KarelNové Strašecí5500:47:450,00
53MC500134Gut RobertPoděbrady6100:47:560,00
54MC531520Rychlík IvanFNKV/Praha6200:48:390,00
55MC5332Albrecht VáclavSKČNB HK5900:48:430,00
56MC537926Cvanciger MiroslavŘevnice5400:48:490,00
57MC547980Svatoň JanPraha6300:48:570,00
58MC549469Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:590,00
59MC59151Bulíček Lubošneregistrován6200:50:010,00
60MC59210Baláž JánNepolisy6200:50:040,00
61MC618935Dvořák LadislavBald6200:51:130,00
62MC62350Bulíček PetrUhlířské Janovice6000:51:300,00
63MC624836Strejček PavelGymnázium Poděbrady5900:51:340,00
64MC636780Němec MilošBONBON5900:51:520,00
65MC638237Kalousek MilanAK Sokolov6200:51:530,00
66MC641640Trhlík MilošPraha 45900:52:050,00
67MC646717Zeman VladimírBřežany I5900:52:180,00
68MC65280Dolejš RadomírSABZO/AVC5800:52:310,00
69MC660746Doležal JanVOX Nymburgensis5400:53:030,00
70MC66884Doubek ZdeněkPKO Praha5600:53:250,00
71MC669419Neumann FrantišekP.T.S.5400:53:320,00
72MC670176Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:53:370,00
73MC673567Starý FrantišekPardubice5600:53:440,00
74MC679950Valta StanislavKolín5800:53:580,00
75MC685274Konůpek JaromírChotěboř5700:54:150,00
76MC687157Hlava MilanLongrun.cz5500:54:180,00
77MC704162Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:55:140,00
78MC718606Šmakal Lubomírneregistrován5400:56:030,00
79MC72119Běhounek RostislavTragéd Team6200:56:150,00
80MC722494Prokůpek MichalNymburk5900:56:200,00
81MC730505Ransdorf JiříRunfree5700:56:430,00
82MC756359Máčel MartinMenX6300:58:170,00
83MC758948Beneš RomanSokol Kolín Atletika6100:58:230,00
84MC760902Serbus VladimírPoděbrady6000:58:260,00
85MC770192Chlumský LubošVokovice Praha5600:59:360,00
86MC77225Berounský PavelLTC Houštka Stará Boleslav5600:59:430,00
87MC781131Ge Evžen + SáraSK Jizera5401:00:280,00
88MC782443Ondra ZdeněkNohejbal Pečky5701:00:290,00
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD104942Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:38:210,00
2MD204413Němec JiříLockar Loket4800:41:080,00
3MD249923Ryndrych JanÚjezd nad Lesy4900:41:570,00
4MD271365Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:270,00
5MD288529Říha MiroslavSokol Sadská4500:42:540,00
6MD291528Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:42:580,00
7MD348252Keil JaroslavPraha5300:44:110,00
8MD362625Tausinger IgorCrotalus Praha4900:44:260,00
9MD36916Bartoš MiroslavBK Louny5300:44:370,00
10MD406174Horna JosefZámostí5100:45:430,00
11MD409584Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:45:460,00
12MD412558Smetana KarelVHS Benešov5100:45:510,00
13MD421277Konývka ZdeněkSokol Kolín5300:46:020,00
14MD426639Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:050,00
15MD452757Vodička JiříSokol Maleč5300:46:440,00
16MD45554Cipl FrantišekBonbon Praha5100:46:480,00
17MD490351Losman MiroslavHradec Králové5100:47:410,00
18MD525462Pěkný JanTJ Liga 100 Praha5200:48:300,00
19MD544440Nový BřetislavSABZO Praha4700:48:540,00
20MD596701Vyskočil JaromírAtletika Sokol Kolín4600:50:110,00
21MD60776Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:50:450,00
22MD613427Novák PetrBonbon5100:50:590,00
23MD620163Holas JaromírTragéd Team Praha5200:51:160,00
24MD629645Tučný JanMK Pardubice4700:51:420,00
25MD676616Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:53:550,00
26MD677473Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:53:560,00
27MD681756Šmiták JiříAC Moravská Slavia Brno4400:54:020,00
28MD744478Plzák JiříSABZO Praha4600:57:520,00
29MD746472Pícha TomášAGRO Kolín5200:57:560,00
30MD75378Dogaru VasilAC Česká Lípa5000:58:100,00
31MD78546Březina PetrSABZO Praha4601:01:000,00
32MD78663Černý KarelPraha5001:01:030,00
33MD791941Čepelka OldřichHodkovice n. M.4801:01:510,00
34MD797225Jungman JosefPraha 35001:02:540,00
35MD799601Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:010,00
36MD808753Rubeš MiroslavPardubice4501:07:220,00
37MD809644Tuček JosefDepo Pardubice4401:08:010,00
38MD811919Karas JosefOstrava5101:09:470,00
39MD815306Krejsa VáclavBON BON Praha5201:11:570,00
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME41859Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:570,00
2ME553354Ludek KocianAVC Praha4200:49:040,00
3ME562239Kánský VladimírSpartak Praha 44000:49:170,00
4ME578211Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:460,00
5ME584522Řápek VáclavAVC Praha4200:49:540,00
6ME63273Daubner AntonLiga 100 Praha4200:51:450,00
7ME671778Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:53:380,00
8ME775845Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:570,00
9ME790396Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:01:460,00
10ME79356Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:02:000,00
Muži F (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF804846Matzner KarelM tým Zvole2901:04:460,00
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA93308Kriegelová KateřinaVelké Losiny8400:38:000,00
2ZA101466Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:38:150,00
3ZA112459Pecháčková Kateřinasocky s.r.o.8500:38:390,00
4ZA113548Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:38:430,00
5ZA159461Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:570,00
6ZA17996Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:250,00
7ZA184674Vejrostová HanaKPA Pardubice8300:40:320,00
8ZA207945Šimáková JitkaPraha8600:41:120,00
9ZA240951Staňková ŠtěpánkaPPP Bedřichov8500:41:510,00
10ZA261797Beľová KatarínaSpartak Praha 48400:42:120,00
11ZA272749Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:42:280,00
12ZA285305Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:42:500,00
13ZA298344Lenčová JanaTJ Jičín9200:43:110,00
14ZA304590Sýkorová RadkaLongrun.cz8200:43:190,00
15ZA321628Teplá JanaJoskatel Kolín8200:43:320,00
16ZA324799Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:43:350,00
17ZA338542Schlosáriková EvaTak Určitě8600:43:530,00
18ZA341447Otáhalová LucieŘevnice8000:43:580,00
19ZA366649Tůmová JanaPražská 79100:44:340,00
20ZA378831Cibulková LenkaMladá Boleslav8000:44:520,00
21ZA383432Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:45:000,00
22ZA413322Kučerová Markétajižák8900:45:530,00
23ZA415185Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:45:550,00
24ZA418557Slušná Zuzananeregistrována8000:45:570,00
25ZA431812Kleiberová KamilaTj Sokol Kolín-atletika9500:46:100,00
26ZA433279Kopecká ZuzanaPraha7900:46:200,00
27ZA435430Nováková Martinaneregistrována9200:46:220,00
28ZA440743Chasanovitisová IlonaPraha8200:46:270,00
29ZA457391Mikšovská Terezaneregistrována8300:46:520,00
30ZA458582Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:46:560,00
31ZA472331Květoňová AlenaSKP Nymburk8400:47:190,00
31ZA472513Roznosová JuliePraha8700:47:190,00
33ZA481627Hájková LucieIntersport8600:47:300,00
34ZA482771Krejsová Petraauto RZ boskovice7900:47:320,00
35ZA495518Ryantová JanaOutdoored.cz8600:47:470,00
36ZA507828Pišanová MiroslavaSCMT8300:48:020,00
37ZA512712Zbyňková MichaelaHradec Králové8600:48:120,00
38ZA529682Vidimová BarboraTri Ski Horní Počernice9600:48:380,00
39ZA534474Pirklová Markétaneregistrována7900:48:440,00
40ZA547515Rusínová ZuzanaÚstí nad Labem8300:48:570,00
41ZA551215Jílková Evaneregistrována9000:49:020,00
42ZA558832Ludvíková KatarínaDexter BSK racing team7900:49:100,00
43ZA565227Kabátová Zuzkaneregistrována8600:49:200,00
44ZA571914Melezinková SimonaPoděbrady8800:49:260,00
45ZA581774Čížková PavlínaPardubice8300:49:480,00
46ZA586554Sklenářová Petraneregistrována8700:49:560,00
47ZA589777Kopecká Pavlaneregistrována8600:49:580,00
48ZA599280Kopecká AnnaPraha8300:50:140,00
49ZA607768Bahenská VeronikaLučany nad Nisou8400:50:450,00
50ZA610412Nekolná Hananeregistrována8800:50:480,00
51ZA619423Nosková Soňaneregistrována8700:51:140,00
52ZA625172Horká LenkaKlub letmých houbařů Krč/Trailpoint8300:51:350,00
53ZA631843Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:51:440,00
54ZA633480Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:51:460,00
55ZA650150Hejzlarová JanaPraha 28400:52:220,00
56ZA652209Voláková JarmilaChotouň8300:52:310,00
57ZA654347Lin Kuan-Hengneregistrována8500:52:380,00
57ZA654618Šumberová KateřinaTERC8600:52:380,00
59ZA667454Pavlíková Sabinaneregistrována9600:53:200,00
60ZA674785Lakomá Zuzananeregistrována7900:53:530,00
61ZA683720Janglová ZuzanaLongrun.cz8300:54:110,00
62ZA690383Merunková JaroslavaPraha8200:54:250,00
63ZA694669Vávrová BarboraPraha 48700:54:380,00
64ZA697670Vávrů IvanaZdena Prso Team8800:54:500,00
65ZA70868Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:55:310,00
66ZA710633Tichá DominikaPaběnice8000:55:340,00
67ZA711238Kaničárová RenataMaraton tým Pavla Nováka8700:55:350,00
68ZA716745Zemanová VeronikaŘíčany8200:55:580,00
69ZA728729Žilková MiroslavaSlavíčci8100:56:290,00
70ZA733568Steklá Martinaneregistrován8200:57:060,00
71ZA738377Martinková KateřinaKutná Hora8700:57:240,00
72ZA741363Malá HelenaHlásná Třebaň8100:57:440,00
73ZA745920Dejlová BarboraPraha8900:57:530,00
74ZA754171Horáčková ZuzanaChrudim8000:58:110,00
75ZA757679Veselá Zuzananeregistrována8500:58:220,00
76ZA764249Katrnošková AlenaPečky8800:59:000,00
77ZA777700Vrbova Jitkapraha8401:00:000,00
78ZA783848Novotná Jarmilaneregistrována8101:00:470,00
79ZA789350Lišková Jananeregistrována8401:01:430,00
80ZA800329Kvačková NikolaTj Sokol Stará Lysá9401:03:150,00
81ZA812833Čokrtová KateřinaTTC Český Brod9401:10:300,00
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB27742Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:050,00
2ZB33538Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:35:170,00
3ZB54734Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:390,00
4ZB60751Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:480,00
5ZB105917Klimešová JanaVSK Praha7000:38:230,00
6ZB129479Poborská HelenaKerteam7800:39:170,00
7ZB193122Fořtová IvetaEleven test team7200:40:520,00
8ZB233710Zbíralová RadkaMK Kladno7200:41:450,00
9ZB28845Brunerová LudmilaPečky7800:42:540,00
10ZB328235Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:420,00
11ZB349569Stočesová PetraHejvy´s intimmate team7500:44:160,00
12ZB364673Věchtová KamilaAC Čáslav7600:44:320,00
13ZB375661Vágnerová VeronikaSPONA Teplice7300:44:490,00
14ZB379125Francová BlankaSki team ČS7500:44:540,00
15ZB39260Černá MarkétaLanškroun7000:45:090,00
16ZB403200Chvostová MarkétaPraha 57000:45:360,00
17ZB406231Kadeřábková-Březinová VandaLONGRUN A7300:45:430,00
18ZB411499Punčochářová DitaHiSport Team7700:45:500,00
19ZB468115Flašarová LenkaNáchod7200:47:070,00
20ZB475401Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:47:200,00
21ZB476433Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:250,00
22ZB51287Doušová VlastaDolní Břežany7800:48:120,00
23ZB520817Skalinova KamilaLONGRUN C7400:48:250,00
24ZB528765Černá Jitkaneregistrována7300:48:330,00
25ZB545243Karbulková AlicePražský píče7200:48:560,00
26ZB55575Digmayerová IvanaPraha 57400:49:060,00
27ZB559731Kroužilová IvaPoděbrady7700:49:110,00
28ZB567230Kačerová MonikaZvole7400:49:220,00
29ZB574617Šubrtová Hanatřebestovice7300:49:330,00
30ZB577481Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:430,00
31ZB583317Kubištová RadkaGP Kolín7100:49:500,00
32ZB604704Wohlrabová JitkaŠumperk6900:50:370,00
33ZB607343Ledvinová KateřinaKolín7800:50:450,00
34ZB621531Sákrová Markétaneregistrována7100:51:250,00
35ZB622901Procházková PetraPraha 47400:51:270,00
36ZB658420Nevěřilová Angelikaneregistrována7800:53:010,00
36ZB65881Doležalová IlonaKulturně!/ Lysá nad Labem7700:53:010,00
38ZB662798Haľková JaroslavaDámsky běžecký klub7700:53:100,00
38ZB662281Kopecká MarcelaMarius Pedersen7800:53:100,00
40ZB664810Podařilová PetraChýně7600:53:140,00
41ZB672915Peková IlonaPraha 5 Smíchov7500:53:390,00
42ZB680345Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:54:000,00
43ZB682214Ježková GabrielaLetohrad7700:54:060,00
44ZB686706Zahradníková MartinaEkonomické stavby s.r.o.7400:54:170,00
45ZB696181Hrbková JiřinaSK KBELY7700:54:440,00
46ZB69837Borovičková Adriánaneregistrována7000:54:520,00
47ZB700708Zárubová PetraRunning Freaks7700:54:540,00
47ZB70034Bohdanecká DitaBiketour/ Praha7800:54:540,00
49ZB709936Fiklíková PetraÚstí nad Labem7000:55:330,00
50ZB714173Horká VeronikaGP Kolín7500:55:490,00
51ZB724190Hýřová BlankaLUKYSPORT TEAM Jablonec n. Nisou7200:56:220,00
52ZB727382Mcleanova EvaPraha 47700:56:260,00
53ZB734189Hýblová KateřinaBělá pod Bezdězem7100:57:100,00
54ZB735337Langová KateřinaChrudim7200:57:110,00
55ZB749684Víchová PetraČejkovice7400:58:050,00
56ZB750300Králíčková KateřinaPraha7000:58:060,00
57ZB755786Kendíková JanaLochkov7200:58:160,00
58ZB758222Jirásková Jitkaneregistrována7500:58:230,00
59ZB77670Danišová Valešková Věra-7600:59:590,00
60ZB784455Pavlíková Erikaneregistrována7201:00:540,00
61ZB788556Slivanská LenkaPoděbrady6901:01:320,00
62ZB796431Nováková Denisaneregistrována7801:02:270,00
63ZB798417Nepovímová PavlínaGP Kolín7501:02:590,00
64ZB803254Kempeová Radkapraha7501:04:140,00
-ZB-89Drahotová IlonaNymburk75DNF-
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC269381Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:220,00
2ZC316221Jirásková EvaLanškroun6400:43:270,00
3ZC365371Mališová KarlaUSK Praha6000:44:330,00
4ZC454245Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:46:470,00
5ZC50942Breburdová HanaMK Kladno6100:48:040,00
6ZC523555Sládková JanaAC Doma6600:48:280,00
7ZC556400Myslivcová LenkaLiberec6800:49:080,00
8ZC589685Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:49:580,00
9ZC59814Bartáková HanaCream Team6600:50:120,00
10ZC611109Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:50:500,00
11ZC616273Kolská MonikaKerteam6300:51:050,00
12ZC625264Knýřová JitkaSK Maxtri6300:51:350,00
13ZC627100Dvořáková LenkaGP Kolín6600:51:370,00
14ZC628573Středová IvanaKlučov6500:51:410,00
15ZC634663Vančáková MagdalenaGerontclub6200:51:490,00
16ZC636779Bartošová MarkétaBonbon Praha6400:51:520,00
17ZC643160Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:52:100,00
18ZC649550Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:52:210,00
19ZC661537Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:53:060,00
20ZC666128Friedelová OlgaNymburk6000:53:190,00
21ZC693791Blšťáková ZuzanaÚstí nad Labem6400:54:350,00
22ZC695207Janouchová JanaHradec Králové6300:54:420,00
23ZC703357Lukešová JanaVlašim6800:55:090,00
24ZC70529Bieblova JanaPraha 66100:55:210,00
25ZC720358Lukešová MartinaSaně Smržovka6800:56:070,00
26ZC723127Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:56:210,00
27ZC732301Králová BohumilaGP/Kolín6800:57:020,00
28ZC740144Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:57:430,00
29ZC743314Křížová PavlínaPraha 36800:57:500,00
30ZC765823Chmelová IvaČervená Řečice6200:59:200,00
31ZC767213Jelínková VěraK.O. Poděbrady6600:59:310,00
32ZC768807Dohnalová JitkaGoMango/Hradec Králové6800:59:320,00
33ZC772676Velecká LenkaKPA Pardubice6500:59:430,00
34ZC779702Wallenfels LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6601:00:110,00
35ZC801803Macháňová Leonaneregistrována6701:04:000,00
36ZC805514Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:04:510,00
37ZC817405Nádherová HanaHradec Králové6801:13:560,00
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD246307Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:41:550,00
2ZD448736Vacková HanaSokol Starkoč5600:46:330,00
3ZD4838Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5800:47:330,00
4ZD501750Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:47:570,00
5ZD517296Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:48:180,00
6ZD568460Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:49:230,00
7ZD601164Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:50:220,00
8ZD650788Hyblerová BlankaSKC Pečky5700:52:220,00
9ZD717283Korbelová DagmarLongrun.cz5500:55:590,00
10ZD729699Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:350,00
11ZD736847Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:57:170,00
12ZD751816Posledni JarmilaLONGRUN C5200:58:070,00
13ZD807212Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:550,00
14ZD81385Doubková DarinaPKO Praha5701:10:440,00
15ZD816260Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:12:390,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:31:170,00
2MA2456Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:31:300,00
3MA3310Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:31:490,00
4MA4776Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:070,00
5MA5101Edlman MartinASK Slavia Praha9000:32:210,00
6MA6792Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:250,00
7MA7394Minařík PetrAK Zlín7600:32:350,00
1MB8764Klika AntonínKrálův Dvůr6400:32:390,00
8MA9398Mrázek JanKerteam8100:32:510,00
9MA10543Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:33:000,00
10MA11208Janoušek MilanSokol Kolín Atletika9100:33:050,00
2MB12540Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7100:33:100,00
11MA13102Edlman TomášASK Slavia Praha9000:33:220,00
12MA14840Schulhof JanPOMALÍ KLUCI8900:33:340,00
3MB15294Kovář MichalTJ Slavoj Banes Pacov7100:33:490,00
13MA16709Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:570,00
14MA17759Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:33:590,00
15MA18293Koutný TomášPraha 57700:34:050,00
16MA19525Řemínek MatějAC Choceň8600:34:070,00
4MB2026Beshir ErvinSK Zdice6700:34:170,00
5MB21126Frelich PavelSokol České Budějovice7100:34:250,00
6MB22143Havelka PetrHBK Dřinov7200:34:360,00
17MA23608Šneberger JanAC Falcon Rokycany8500:34:430,00
18MA24228Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:34:570,00
19MA25796Suchý MichalAC Mladá Boleslav9400:34:580,00
7MB26690Vodehnal JanOMT PARDUBICE7300:35:040,00
1ZB27742Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:050,00
20MA27226Juřička JiříCATUS TEAM7600:35:050,00
21MA29592Šatra MichalMaraton tým Pavla Nováka8500:35:060,00
22MA30825Kala MilanSK ORBEA CZECH Masters / Svitavy7800:35:140,00
23MA31761Kacíř VlastimilLoko Trutnov7900:35:160,00
8MB31789Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:35:160,00
2ZB33538Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:35:170,00
24MA34530Římal MilanSokol Kolín - atletika7500:35:180,00
25MA35424Novák Jan PavelHorní Studenec9100:35:200,00
25MA35141Havel FilipBK Louny9100:35:200,00
1MC37560Smrčka MilošBK Říčany5400:35:300,00
27MA38631Teplý OndřejHISPORT Team7800:35:340,00
9MB39206Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:35:490,00
28MA40900Procházka DavidPraha 47500:35:550,00
29MA41683Vichera PavelVodaproživot7800:35:570,00
2MC42468Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:36:020,00
30MA43772Procházka MichalPerňa systém / USK Praha8200:36:070,00
31MA44818Holík MichalMyTreneek.cz9000:36:090,00
32MA45813Rychlík JakubTJ Sokol Kolín9400:36:100,00
33MA46154Herda JanBony a klid8300:36:120,00
34MA47275Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:36:190,00
35MA48156Hladík JiříHvězda SKP Pardubice9000:36:200,00
3MC49549Siegel JosefAC Choceň5800:36:230,00
36MA50905Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:36:320,00
37MA51748Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:360,00
10MB52688Vlček JiříSpona Teplice7300:36:370,00
10MB5286Doucha JiříHvězda Pardubice7100:36:370,00
38MA54808Klika PetrTK Novis7900:36:390,00
3ZB54734Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:390,00
39MA56188Hunčovský TomášTJ Neratovice9400:36:410,00
40MA57168Honzíček MichalChrudim8800:36:430,00
12MB58368Malina LiborMaraton klub Kladno7000:36:450,00
41MA58118Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:36:450,00
4ZB60751Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:480,00
42MA6138Bořil VojtěchLowepro Žďár nad Sázavou9000:36:510,00
4MC62657Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:010,00
43MA62947Malý JiříSKP Nymburk8000:37:010,00
44MA64532Sedláček JanEwingPR8600:37:030,00
13MB65218Jirásek MarekTNS AISA7300:37:060,00
14MB66119Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:37:070,00
45MA67619Šutera JosefAtletika Polička7900:37:110,00
46MA68205Janočko JánTERC8200:37:160,00
47MA69939Rybáček MiroslavHisport Praha8700:37:170,00
48MA70802Dufek DavidVibram five fingers8000:37:200,00
5MC71577Suchý JiříKerteam5900:37:220,00
49MA71487Pozler TomášOMT Pardubice7600:37:220,00
15MB73434Novotný PavelBMC Mladá Boleslav7200:37:240,00
50MA74373Marek DavidPraha 6 - Suchdol7600:37:260,00
16MB75229Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:280,00
51MA75500Punda VáclavNYX.CZ9000:37:280,00
52MA77130Gášek LadislavKerteam/Trailpoint.cz8400:37:310,00
53MA78944Bos TimDHL8100:37:330,00
53MA78475Pistulka OnrejNYX.cz8100:37:330,00
17MB80257Kerlík RadovanČelákovice6500:37:340,00
17MB80384Míček FrantišekAC Praha 18907100:37:340,00
19MB8241Braniš PavelPříbram6900:37:350,00
55MA83815Vítů MichalEleven test team7800:37:370,00
20MB84328Kůrka LiborBK Louny7100:37:440,00
56MA85324Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:450,00
56MA85236Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:450,00
21MB87482Polan MiroslavSpartak Praha 46800:37:480,00
22MB88732Lorenčík AlešChrudim7300:37:490,00
58MA89179Hrabal Josefneregistrován8100:37:510,00
23MB9033Bláha KamilOMT PARDUBICE7200:37:540,00
59MA91940Beran JanSlavia VŠ Plzeň8800:37:550,00
60MA92739Polan LukášSpartak Praha 48800:37:590,00
1ZA93308Kriegelová KateřinaVelké Losiny8400:38:000,00
61MA94458Pecina DavidMIG 36 Vrkoslavice7400:38:010,00
62MA95159Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:38:030,00
63MA96194Choutka PetrKutná Hora - Malín8900:38:050,00
64MA97551Singr MartinSKP Nymburk8700:38:080,00
65MA98177Hostička JanDejvice7900:38:130,00
66MA99612Šťastný TomášModřany7900:38:140,00
24MB99334Lambert MilošVK Lysá nad Labem6900:38:140,00
2ZA101466Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:38:150,00
67MA102463Pelant VojtaEPO Team8300:38:160,00
68MA103928Vodička PavelkaTJ Slovan Varnsdorf8500:38:190,00
1MD104942Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:38:210,00
5ZB105917Klimešová JanaVSK Praha7000:38:230,00
69MA106614Štella TomášPraha9100:38:240,00
70MA107457Pazdera LukášKERTEAM8600:38:280,00
70MA107319Kučera Vojtěchsólo projekt8600:38:280,00
72MA109519Ryashko BorisDHL ITS Running club7400:38:300,00
73MA110106Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:38:330,00
73MA110952Volejník MichalHradec Králove8800:38:330,00
3ZA112459Pecháčková Kateřinasocky s.r.o.8500:38:390,00
4ZA113548Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:38:430,00
75MA114766Katsiedl MichalAC Praha 18968200:38:470,00
25MB115552Skála RadekČESKÝ BROD6900:38:490,00
26MB116541Scheu HaraldLMB6900:38:510,00
6MC11748Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:38:520,00
76MA117615Štrop MiroslavTrailpoint7900:38:520,00
6MC117446Ondrůšek LiborNadace na ochranu zvířat6000:38:520,00
27MB120387Michalec RomanSP Čelákovice6500:38:550,00
77MA121781Straka ŠtěpánNadace na ochranu zvířat8600:38:560,00
78MA122326Kupr JanNordic team CZE8500:39:000,00
79MA123526Řezáč MartinPraha7900:39:010,00
80MA124705Wysocki PiotrWrocław8100:39:050,00
80MA124793Krejdl Alešneregistrován7500:39:050,00
8MC12693Dušek PavelSlavoj Stará Boleslav6000:39:120,00
82MA127660Vaculík JiříApalucha/Praha7400:39:130,00
82MA1274Audrain SimonK.O. Poděbrady8300:39:130,00
6ZB129479Poborská HelenaKerteam7800:39:170,00
84MA130233Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:39:180,00
85MA131933Zajíc JiříKutná Hora8000:39:190,00
85MA131196Chudo MartinSTADLER7700:39:190,00
85MA131197Chudý JonášTC Dobruška9000:39:190,00
88MA134613Štella LukášPraha8900:39:210,00
28MB135723Žák Martintachlovice6700:39:220,00
89MA136938Svoboda LukášPoděbrady7800:39:240,00
9MC137204Jandečka IvanSAK Radotín6100:39:250,00
90MA138621Švandrlík MichalPardubice8700:39:260,00
10MC139467Petr JosefSlovan Liberec6300:39:270,00
91MA140904Ondrášek MarekPlanany Silvani Skytrab7400:39:290,00
92MA141695Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:39:300,00
93MA142787Hybler RomanNymburk8300:39:340,00
94MA14383Doubek PetrPardubice7700:39:370,00
95MA144576Suchý JakubAK HERALEC8400:39:380,00
96MA145284Korenčík MartinTJ Sokol Kbely8400:39:390,00
97MA146114Findura MilošSpišská Nová Ves8300:39:420,00
98MA14723Beránek JanELA LITVÍNOV8800:39:430,00
99MA148906Urbánek JiříSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cid7600:39:450,00
99MA148596Šimák RadekSKP Nymburk8300:39:450,00
29MB150291Koupilek JiříKolovraty6600:39:460,00
101MA151187Hrubša BranislavBrandýs nad Labem8300:39:470,00
102MA152635Tomáš HladinaFox-klub Praha8200:39:500,00
103MA153956Podzimek FrantišekZnojmo8100:39:520,00
11MC154138Hamerník JanChotěnice5500:39:530,00
104MA154607Šnábl PetrPraha 28400:39:530,00
104MA154653Uljas EgleEstonsko8400:39:530,00
106MA157315Kubát DavidLokomotiva Nymburk7900:39:550,00
107MA158656Uvízl MartinNadace na ochranu zvířat7600:39:560,00
5ZA159461Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:570,00
108MA160630Teplý ŠtěpánNadace na ochranu zvířat7900:39:580,00
12MC161452Patera MiroslavBK Louny6300:39:590,00
30MB162414Němec JanKolín7300:40:000,00
31MB163703Watzke PetrTeplice6600:40:010,00
32MB164339Lebeda JakubIronstars Beroun7200:40:050,00
109MA164769Romero Holmanneregistrován7700:40:050,00
110MA166489Prager KarelSojovice9400:40:060,00
110MA166809Krejčí Ivo3atlon team Uničov8100:40:060,00
112MA168804Veselý OndřejWarszava8600:40:100,00
13MC168216Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:40:100,00
14MC170737Vanta JosefSK Hronov6200:40:150,00
113MA171800Kopřiva Martinneregistrován8300:40:180,00
114MA172623Švorčík PetrSilný tým Uničov7600:40:200,00
114MA172333Lacina OndřejEurofoam Broumy8400:40:200,00
114MA172335Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:40:200,00
33MB175378Matějka JosefPraha7300:40:210,00
117MA175691Vojta RadimHradištko8900:40:210,00
118MA177151Helcmanovský PeterAC Mageo7700:40:230,00
118MA177752Křeček JiříSokol Kolín atletika9800:40:230,00
6ZA17996Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:250,00
15MC180624Tarant JiříPraha 105800:40:270,00
120MA181379Matocha JakubBPR Vsetín8800:40:290,00
120MA181583Svoboda RodanPraha8600:40:290,00
34MB183453Pavlík JosefSK DNF7200:40:300,00
7ZA184674Vejrostová HanaKPA Pardubice8300:40:320,00
122MA185561Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:40:360,00
123MA186680Vesely TomasPraha 98400:40:410,00
124MA187642Tringela JosefMaraton tým Pavla Nováka7700:40:430,00
125MA188146Havlik RadimBěžecký klub Pavla Nováka7800:40:440,00
126MA189166Holub KarelAgCom7900:40:450,00
127MA190224Jordanov MarcelCykloKraus Přelouč7400:40:460,00
128MA191270Koldinský JanTOM-KČT Kralupy nad Vltavou8500:40:480,00
129MA192152Heller TomášHradec Králové8100:40:510,00
7ZB193122Fořtová IvetaEleven test team7200:40:520,00
130MA194814Sládeček DavidBěžecký klub České spořitelny7800:40:540,00
16MC195323Kugler IvanKMS Jihlava6300:40:550,00
131MA195575Suchánek OndřejDailymile / Liberec8000:40:550,00
35MB197297Kozák MiloslavSKP Nymburk6500:40:570,00
36MB19832Bittner MiroslavCK Vinohradské šlapky7300:40:580,00
37MB199581Svěchota PetrSpartak Praha 46600:41:000,00
38MB200327Kuriš RadekPraha 47100:41:010,00
39MB201668Vavák LiborBowling Sadská6500:41:020,00
132MA202471Picmaus Lukášneregistrován9000:41:040,00
133MA203696Voplakal LiborÉquipe sans limites8600:41:070,00
2MD204413Němec JiříLockar Loket4800:41:080,00
40MB205565Vedral StandaČesky Brod7100:41:100,00
41MB206269Kolář JanSK Rover Praha biatlon6700:41:110,00
134MA207147Havlík Davidneregistrován9200:41:120,00
8ZA207945Šimáková JitkaPraha8600:41:120,00
134MA207842Krameš JaroslavPraha 8-Trója7400:41:120,00
136MA210733Ungr MarcelSKP Nymburk7600:41:140,00
42MB210250Kébl KarelBukovno6800:41:140,00
17MC212501Pur VáclavŠumperk5500:41:150,00
43MB212242Karbulka PavelPražský píče7300:41:150,00
137MA214934Hurtych JanKladno9300:41:160,00
137MA214544Schovánek JosefKlub letmých houbařů Krč9200:41:160,00
139MA216646Tůma JiříRC Vlašim8800:41:200,00
140MA217958Kubín Matyášneregistrován8100:41:230,00
44MB218288Košťák ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka6400:41:280,00
45MB219783Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:41:300,00
141MA220217Jirák Lukášéquipe sans limites Humpolec8100:41:310,00
46MB221399Mukařovský AlešČeský Brod7200:41:320,00
46MB221760Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:41:320,00
48MB223782Boháček Štěpánneregistrován7300:41:330,00
142MA22357Curda VitCSKA Stará Hlína8600:41:330,00
18MC225834Tomsa PavelDoubrava6200:41:340,00
143MA226504Raindl PavelHranické běhny8100:41:350,00
49MB226259Kilarský MarekPraha 97300:41:350,00
50MB22892Duchoň DavidPraha7100:41:360,00
144MA229484Polesný MartinErgoLiberec8000:41:380,00
145MA230658Vacek Milošnyx.cz8000:41:400,00
19MC231790Vladyka JanHisport team5800:41:440,00
51MB231762Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:41:440,00
146MA233795Pavlíček MichalHorní Počernice7900:41:450,00
8ZB233710Zbíralová RadkaMK Kladno7200:41:450,00
52MB235827Ginzel PetrCK Vinohradské Šlapky7200:41:470,00
147MA236251Kédl Karelneregistrován9100:41:480,00
147MA236626Tejnor JanPraha8100:41:480,00
53MB238946Rechnovský JanPraha7000:41:490,00
54MB239610Šotola Roman A NatyTraged Team Kolín7100:41:500,00
9ZA240951Staňková ŠtěpánkaPPP Bedřichov8500:41:510,00
55MB241806Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:41:520,00
55MB241667Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:41:520,00
149MA24340Brabec MichalTJ Sokol Královské Vinohrady9600:41:530,00
149MA2439Balatka TomášVšechlapy8000:41:530,00
149MA243671Vedral JanKrymlov8400:41:530,00
1ZD246307Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:41:550,00
57MB247267Kodr Karelneregistrován7000:41:560,00
20MC247512Roubík FrantišekČerčany5600:41:560,00
3MD249923Ryndrych JanÚjezd nad Lesy4900:41:570,00
21MC250594Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:42:000,00
152MA250820Falk PavelSPONA Teplice7900:42:000,00
153MA252193Chobola TomášNight Runners8100:42:020,00
58MB253110Fenyk PavelTERC6500:42:030,00
154MA254721Zvoník JiříEPO-Team8000:42:040,00
155MA255632Teplý OndřejJoskatel Kolín8100:42:050,00
59MB256356Lukeš MartinEleven Test Team6800:42:070,00
59MB25628Saidl FilipTJ Packa Praha7300:42:070,00
22MC258241Kára VladimírAC Patřín6200:42:080,00
61MB25936Bonhard TomášRIGI-BIKE Mladá Boleslav6400:42:090,00
156MA259325Kuna AloisČeské Budějovice8800:42:090,00
10ZA261797Beľová KatarínaSpartak Praha 48400:42:120,00
62MB262132Gloser VáclavSK Babice7200:42:130,00
157MA262829Neuwirth JanSILVINI7500:42:130,00
158MA264320Kučera PavelPraha 138600:42:150,00
158MA26491Dudáš OndřejTJ Sokol Kolín-atletika9700:42:150,00
63MB26688Drahoňovský RomanPetrovice6700:42:160,00
23MC267647Tůma JiříSpartak Vlašim6300:42:170,00
64MB268722Žák JiříContinental Sport Club6900:42:180,00
65MB26955Coubal JiříRYBÁRNA TRITON ČESKÁ LÍPA6900:42:220,00
1ZC269381Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:220,00
4MD271365Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:270,00
11ZA272749Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:42:280,00
160MA273665Vasilev PetrAC Mageo8000:42:300,00
161MA274689Vltavský PetrŠtemplovec7800:42:310,00
162MA275510Roman MartinVIBRAM Fivefingers8300:42:360,00
163MA276496Průša Jiříneregistrován8100:42:370,00
164MA277588Syblík JanAG Štěpánská9300:42:390,00
165MA278449Otava LukášTraged Team9300:42:400,00
166MA279903Železný MichalPečky9300:42:410,00
166MA279755Hejný MartinSokol Čechtice7800:42:410,00
66MB279404Nádhera PetrHradec Králové6700:42:410,00
67MB282724Žák OndřejTachlovice7200:42:430,00
67MB282929McLean Robertneregistrován6700:42:430,00
168MA284411Nejedlý PetrPraha 57400:42:440,00
12ZA285305Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:42:500,00
24MC28512Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:42:500,00
169MA28771Daubner JanČS bike team7500:42:510,00
9ZB28845Brunerová LudmilaPečky7800:42:540,00
5MD288529Říha MiroslavSokol Sadská4500:42:540,00
25MC290716Zeman AntonínDědek6100:42:560,00
69MB291298Král ZdeněkVelké Přílepy6800:42:580,00
6MD291528Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:42:580,00
170MA293927Jeníček AntonínRotunda Team7500:43:000,00
70MB294195Choutka PetrIntersport Kolín6500:43:030,00
171MA29561Černý OndřejSotesport7800:43:050,00
71MB295374Marek PavelJenštejn6800:43:050,00
172MA297604Pavlů DušanPraha7400:43:070,00
13ZA298344Lenčová JanaTJ Jičín9200:43:110,00
72MB299727Žanda JanSK Chotěboř6700:43:120,00
173MA30074Dědic Romanbezeckaskola.cz7400:43:130,00
174MA301662Válek PetrMK Kladno7400:43:160,00
175MA302285Korotvička JiříČelákovice8800:43:170,00
26MC303651Týč LubomírDlouhý Most6100:43:180,00
27MC304338Laur Zbynekneregistrován6200:43:190,00
176MA304747Čerňanský PeterLysá nad Labem7800:43:190,00
176MA304136Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:43:190,00
14ZA304590Sýkorová RadkaLongrun.cz8200:43:190,00
73MB308707Zachař JiříBS Team7100:43:210,00
74MB309418Netuka MartinSlavia OB Hradec Králové7300:43:220,00
74MB309652Týč ZbyněkKlánovice6500:43:220,00
178MA311841Růžička ŠtěpánLibochovice8500:43:230,00
178MA311931Balcárek LukášRed Devil8100:43:230,00
178MA311184Hrdlička JaroslavTJ Sokol Liptákov8600:43:230,00
181MA314773Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7500:43:250,00
76MB315255Kendík TomášLochkov7200:43:260,00
182MA316932Merta DušanRed Devil7600:43:270,00
2ZC316221Jirásková EvaLanškroun6400:43:270,00
77MB318389Mikeš ViktorMladá Boleslav6500:43:280,00
78MB319715Zelenka JiříCYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM7100:43:300,00
79MB320292Koutník DušanVlastibořice7200:43:310,00
15ZA321628Teplá JanaJoskatel Kolín8200:43:320,00
183MA321276Konvalina MatějMost8500:43:320,00
28MC321794Zapletal PetrZlaté Hory6300:43:320,00
16ZA324799Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:43:350,00
184MA325523Řehák MartinMnichovice8400:43:360,00
185MA326425Novák ZbyněkKladno8500:43:380,00
29MC327393Miler VáclavSokol Kolín6200:43:390,00
186MA32849Bugan BystríkPraha8000:43:420,00
80MB32821Bechyně RadekAK Kolín6700:43:420,00
10ZB328235Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:420,00
81MB331223Bureš JiříF-bike klub Sádek- Bystré6600:43:440,00
187MA332332Kysel JirkaČokoláda team8400:43:450,00
187MA332953Doležal MichalLysá nad Labem8000:43:450,00
82MB334199Chvátal VladimírÚvaly6700:43:470,00
189MA335485Pomsar MiroslavLysá nad Labem7500:43:500,00
83MB336819Žalud LadislavDobrovice7200:43:510,00
30MC337741Krajč ZdeněkTrutnov5400:43:520,00
17ZA338542Schlosáriková EvaTak Určitě8600:43:530,00
190MA339429Novák RadekL- Bikers7800:43:550,00
191MA340821Marek JiříSpona Teplice8100:43:560,00
192MA341402Myslivec JanLiberec9500:43:580,00
18ZA341447Otáhalová LucieŘevnice8000:43:580,00
193MA343943Moskaliev DušanSvětice7400:43:590,00
31MC344595Šilhan JaromírMělník5500:44:010,00
84MB345913Rys JiříDlouhá Lhota6400:44:060,00
32MC346247Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:44:090,00
194MA347517Růžička Vojtěchneregistrován8900:44:100,00
7MD348252Keil JaroslavPraha5300:44:110,00
11ZB349569Stočesová PetraHejvy´s intimmate team7500:44:160,00
85MB350586Svozil DanielPraha7100:44:200,00
195MA350838Blabolil JiříTJ Sokol Golčův Jeníkov8200:44:200,00
86MB352922Nigrin VlastimilAC Alenka6400:44:210,00
33MC353738Polan LubošSpartak Praha 46200:44:230,00
196MA353726Žalud AlešLitoměřice7800:44:230,00
196MA353534Sedlačík TomášPraha 5 - Stodůlky8200:44:230,00
33MC353949Prchal PavelKutná Hora5900:44:230,00
35MC35743Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:240,00
198MA358811Vaněk VladimírLitovel8000:44:250,00
87MB358210Jelínek JanKladno6900:44:250,00
198MA35811Barášek AlešTeam.internetpb.cz7500:44:250,00
87MB358316Kubišta PetrGP Kolín6500:44:250,00
8MD362625Tausinger IgorCrotalus Praha4900:44:260,00
200MA363348Lipták LukášSKC Pečky8200:44:290,00
12ZB364673Věchtová KamilaAC Čáslav7600:44:320,00
3ZC365371Mališová KarlaUSK Praha6000:44:330,00
201MA366416Němeček MirekSány7400:44:340,00
19ZA366649Tůmová JanaPražská 79100:44:340,00
89MB366219Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:44:340,00
9MD36916Bartoš MiroslavBK Louny5300:44:370,00
202MA370148Hejda JanSlavia Praha7700:44:380,00
203MA371666Vašek LiborRelative Team7800:44:440,00
36MC372636Tomeš RostislavTraged Team6000:44:450,00
90MB373183Hrdinka ČestmírTTC Český Brod6700:44:460,00
91MB37458Czagan JanSDH Dědek7100:44:480,00
13ZB375661Vágnerová VeronikaSPONA Teplice7300:44:490,00
92MB375290Kotval PavelŘíčany6800:44:490,00
93MB377182Hrček TomášPraha 96800:44:510,00
20ZA378831Cibulková LenkaMladá Boleslav8000:44:520,00
14ZB379125Francová BlankaSki team ČS7500:44:540,00
204MA380321Kučera MatějDýšina8800:44:560,00
94MB38172Daubner PetrOtrokáři7300:44:570,00
205MA382728Žanda MatějSK Chotěboř9200:44:590,00
206MA383161Hofman VítNové Strašecí9200:45:000,00
37MC383397Mokošín JiříSokol Rostoklaty6200:45:000,00
21ZA383432Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:45:000,00
207MA386598Šimek FilipKralupy nad Vltavou7900:45:010,00
208MA387390Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:45:020,00
208MA387421Nosek Štěpánneregistrován8600:45:020,00
210MA389844Březina PetrBudějcký Sršni8200:45:040,00
95MB390937Kaprálek KarelVelim6700:45:050,00
211MA39144Bruner TomášPečky8900:45:070,00
212MA392578Sůva MichalSKC Pečky9200:45:090,00
15ZB39260Černá MarkétaLanškroun7000:45:090,00
213MA394445Ondruš Janneregistrován8600:45:130,00
214MA395142Havelka MiloslavTJ Svitavy8000:45:170,00
96MB39662Černý AlešTriClub Dobruška6400:45:200,00
38MC397603Šlapák MichalPraha6300:45:220,00
215MA398312Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:45:250,00
216MA399711Zbuzek MiroslavCK Záluží7400:45:260,00
217MA400149Hejda Lukášneregistrován7800:45:300,00
97MB400735Vladimír KafkaEzop Karlštejn6500:45:300,00
218MA402719Zmek OndřejPraha 98600:45:310,00
16ZB403200Chvostová MarkétaPraha 57000:45:360,00
98MB404380Matyáš RomanDexter BSK racing7000:45:370,00
39MC405566Starý OldřichPraha 76000:45:410,00
17ZB406231Kadeřábková-Březinová VandaLONGRUN A7300:45:430,00
99MB406133Gregořica MiroslavPříbram6700:45:430,00
10MD406174Horna JosefZámostí5100:45:430,00
11MD409584Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:45:460,00
219MA410740Svoboda JanBiketour8200:45:470,00
18ZB411499Punčochářová DitaHiSport Team7700:45:500,00
12MD412558Smetana KarelVHS Benešov5100:45:510,00
22ZA413322Kučerová Markétajižák8900:45:530,00
220MA414234Kail JiříÚstí nad Labem7900:45:540,00
23ZA415185Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:45:550,00
40MC416686Vlasák OttoKřesetice6200:45:560,00
221MA416516Růžek MartinPraha8200:45:560,00
222MA418826Hudos MartinKVS Šumperk7600:45:570,00
1ME41859Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:570,00
24ZA418557Slušná Zuzananeregistrována8000:45:570,00
13MD421277Konývka ZdeněkSokol Kolín5300:46:020,00
100MB422491Procházka LuděkBenešov7000:46:030,00
223MA42367Čoček Ladislavneregistrován8400:46:040,00
101MB42315Bartoň JiříF-BIKE KLUB SÁDEK/Polička7300:46:040,00
223MA423311Krupička JanRK Olšina8100:46:040,00
14MD426639Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:050,00
225MA426713Cerha Zdeněkneregistrován7400:46:050,00
226MA428527Řezníček JakubNYX.cz8600:46:070,00
227MA429266Kočí MichalVykáň8100:46:080,00
41MC430483Polčin MiroslavBřežany II5700:46:090,00
25ZA431812Kleiberová KamilaTj Sokol Kolín-atletika9500:46:100,00
42MC432153Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:46:170,00
26ZA433279Kopecká ZuzanaPraha7900:46:200,00
228MA433124Fousek JakubVlčí Habřina9800:46:200,00
43MC43522Beneš JanASK Lovosice5700:46:220,00
229MA435410Nechoďdoma PetrDobřichov7700:46:220,00
27ZA435430Nováková Martinaneregistrována9200:46:220,00
230MA43877Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:46:260,00
44MC438309Krofta JiříVSK FTVS Praha5500:46:260,00
231MA44097Dvořák Vítězslavneregistrován8600:46:270,00
28ZA440743Chasanovitisová IlonaPraha8200:46:270,00
102MB442464Pertlík RadekLysá nad Labem6500:46:280,00
102MB442754Hál Pavelneregistrován7200:46:280,00
232MA444349Liška MiloslavMAN UNT / Dolní Bukovina7600:46:290,00
233MA445638Trbušek RenéČelákovice7600:46:300,00
104MB446511Rosenkranz PetrBílina6900:46:310,00
45MC447303Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:46:320,00
2ZD448736Vacková HanaSokol Starkoč5600:46:330,00
105MB449545Schovánek DavidKlub letmých houbařů Krč6400:46:340,00
106MB450355Lukeš JiříVlašim6500:46:410,00
107MB451570Stolín JosefRelative Team7100:46:430,00
234MA452770Švácha MartinPraha9100:46:440,00
15MD452757Vodička JiříSokol Maleč5300:46:440,00
4ZC454245Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:46:470,00
16MD45554Cipl FrantišekBonbon Praha5100:46:480,00
108MB456103Eliáš Marekpraha7300:46:490,00
29ZA457391Mikšovská Terezaneregistrována8300:46:520,00
30ZA458582Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:46:560,00
235MA458572Strnad JakubTJ Sokol Pečky8600:46:560,00
236MA460353Lounek JakubPoděbrady8200:46:570,00
237MA461341Ledvina PetrKolín7700:46:580,00
109MB462620Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:46:590,00
46MC462492Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6100:46:590,00
238MA464784Dorekens KevinDHL ITS Running Club8100:47:030,00
238MA464767Meduna Edvardneregistrován7600:47:030,00
110MB466435Novotný PetrRadovesnice I7000:47:040,00
47MC467318Kubr VaclavAC Laura Praha6200:47:050,00
19ZB468115Flašarová LenkaNáchod7200:47:070,00
111MB468361Mach PavelPraha6500:47:070,00
112MB4706Bačkády RudolfOPTIMI - zasklívání lodžií6900:47:170,00
240MA471470Picmaus TomášSLAVOJ KOTĚHŮLKY8900:47:180,00
113MB472675Velas JakubAmpex Praha7000:47:190,00
31ZA472513Roznosová JuliePraha8700:47:190,00
31ZA472331Květoňová AlenaSKP Nymburk8400:47:190,00
20ZB475401Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:47:200,00
21ZB476433Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:250,00
241MA476330Kvasnička LadislavLysá nad Labem7400:47:250,00
48MC478697Vrabec MilanStaněk Sport TURNOV6000:47:260,00
49MC479664Vaněk PeterTOM-KČT Kralupy nad Vltavou6200:47:270,00
50MC48066Čižinský JaromírSABZO Praha5500:47:290,00
33ZA481627Hájková LucieIntersport8600:47:300,00
34ZA482771Krejsová Petraauto RZ boskovice7900:47:320,00
3ZD4838Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5800:47:330,00
242MA48335Bonaventura Bernardoneregistrován8400:47:330,00
114MB485539Sembaj IvanTJ ZENTIVA6800:47:340,00
115MB486563Srnský VáclavF-BIKE KLUB SÁDEK/Polička7300:47:350,00
243MA486120Formánek Jakub1.PKO7500:47:350,00
116MB488536Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:47:380,00
117MB489123Fousek JiříVlčí Habřina6700:47:390,00
17MD490351Losman MiroslavHradec Králové5100:47:410,00
118MB4911Adam JanPraha 47100:47:440,00
244MA491521Řádek PavelTURBO Chotěboř7600:47:440,00
51MC493916Filip KarelNové Strašecí5500:47:450,00
51MC493822Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:47:450,00
119MB495648Tůma LiborBenešov7100:47:470,00
35ZA495518Ryantová JanaOutdoored.cz8600:47:470,00
245MA497837Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:47:490,00
246MA49853Cehák JanLysá nad Labem8300:47:520,00
120MB499599Šiml JanNovis TK Praha6700:47:530,00
53MC500134Gut RobertPoděbrady6100:47:560,00
4ZD501750Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:47:570,00
247MA502428Novák JakubBřehy8300:47:580,00
248MA503240Kaplan DanielPoděbrady-Velké Zboží7700:47:590,00
121MB504295Kovařík JanKolín6600:48:010,00
121MB504585Svoboda PetrAmpex Praha7100:48:010,00
121MB504450Palma MiroslavCesky Brod6700:48:010,00
36ZA507828Pišanová MiroslavaSCMT8300:48:020,00
249MA508116Flaška Pavelneregistrován7500:48:030,00
5ZC50942Breburdová HanaMK Kladno6100:48:040,00
250MA509805Krankus MilanPraha8000:48:040,00
124MB511129Frýdl MiroslavHradec Králové6400:48:080,00
22ZB51287Doušová VlastaDolní Břežany7800:48:120,00
37ZA512712Zbyňková MichaelaHradec Králové8600:48:120,00
251MA51469Daniš PavolŠtětí7800:48:130,00
252MA515508Rodák MarekPraha9000:48:140,00
125MB516385Mihaliček JanKidsOutdoor.cz6500:48:160,00
5ZD517296Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:48:180,00
253MA518415Němec MilošMarius Pedersen7400:48:230,00
126MB519925Lipš MichalCream Team7300:48:240,00
23ZB520817Skalinova KamilaLONGRUN C7400:48:250,00
254MA520362Machorek DavidTOM Mikulášovice9400:48:250,00
255MA52213Barták ZdeněkBowling - Squash Sadská8800:48:260,00
6ZC523555Sládková JanaAC Doma6600:48:280,00
256MA524849Novotný Tomášneregistrován7600:48:290,00
257MA525203Slavíček JánSlavíčci7900:48:300,00
257MA52594Dušek TomášPřevážně neškodný DBT8700:48:300,00
18MD525462Pěkný JanTJ Liga 100 Praha5200:48:300,00
24ZB528765Černá Jitkaneregistrována7300:48:330,00
127MB529587Syblík PetrMaratón klub Kladno6800:48:380,00
38ZA529682Vidimová BarboraTri Ski Horní Počernice9600:48:380,00
54MC531520Rychlík IvanFNKV/Praha6200:48:390,00
128MB532438Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:48:400,00
55MC5332Albrecht VáclavSKČNB HK5900:48:430,00
39ZA534474Pirklová Markétaneregistrována7900:48:440,00
259MA535775Macek StanislavČeský Brod7500:48:460,00
129MB536559Smola JanKRB Chrudim6700:48:470,00
56MC537926Cvanciger MiroslavŘevnice5400:48:490,00
130MB537105Feda RomanSokol Buštěhrad6400:48:490,00
260MA537289Kot JiříHumpolec7800:48:490,00
261MA540714Verner ZdeněkLedečko7700:48:500,00
262MA541360Máčel MartinMenX Krucemburk9700:48:510,00
131MB54139Boudník PavelSvětlá nad Sázavou7200:48:510,00
263MA54330Bilan JakubPRAHA8900:48:520,00
19MD544440Nový BřetislavSABZO Praha4700:48:540,00
264MA545744Průcha LukášPraha8000:48:560,00
25ZB545243Karbulková AlicePražský píče7200:48:560,00
57MC547980Svatoň JanPraha6300:48:570,00
40ZA547515Rusínová ZuzanaÚstí nad Labem8300:48:570,00
58MC549469Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:590,00
132MB550376Řepa JanSK DNF6700:49:010,00
41ZA551215Jílková Evaneregistrována9000:49:020,00
133MB552629Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6800:49:030,00
2ME553354Ludek KocianAVC Praha4200:49:040,00
265MA553370Malínský MichalPraha7600:49:040,00
26ZB55575Digmayerová IvanaPraha 57400:49:060,00
134MB556801Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:49:080,00
7ZC556400Myslivcová LenkaLiberec6800:49:080,00
42ZA558832Ludvíková KatarínaDexter BSK racing team7900:49:100,00
27ZB559731Kroužilová IvaPoděbrady7700:49:110,00
266MA559465Peterka IvoSvitavy7500:49:110,00
267MA561282Kopta Petrneregistrován8200:49:140,00
3ME562239Kánský VladimírSpartak Praha 44000:49:170,00
268MA563730Živor Rastislav...7400:49:190,00
135MB563271Koller PavelBezdědice7000:49:190,00
43ZA565227Kabátová Zuzkaneregistrována8600:49:200,00
269MA566441Obermajer PetrBojov7800:49:210,00
28ZB567230Kačerová MonikaZvole7400:49:220,00
6ZD568460Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:49:230,00
270MA569113Filippi PetrS.U.D.7400:49:240,00
270MA569369Malina PavelSvětlá nad Sázavou7500:49:240,00
44ZA571914Melezinková SimonaPoděbrady8800:49:260,00
136MB572170Horáček JiříKolín6400:49:270,00
272MA573830Vaníček MilošPoděbrady9500:49:320,00
29ZB574617Šubrtová Hanatřebestovice7300:49:330,00
273MA575139Hampl PavelHanuman Gym Praha8200:49:350,00
137MB576497Prymula RomanHradec Králové6400:49:360,00
30ZB577481Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:430,00
4ME578211Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:460,00
138MB579930Horký Janneregistrován7200:49:470,00
274MA579220Jirásek TomášPraha 4 - Nusle/VRC8100:49:470,00
139MB581824Řechtáček JiříPraha7300:49:480,00
45ZA581774Čížková PavlínaPardubice8300:49:480,00
31ZB583317Kubištová RadkaGP Kolín7100:49:500,00
5ME584522Řápek VáclavAVC Praha4200:49:540,00
275MA58564Černý JiříPraha 98100:49:550,00
140MB586562Sova JanMP Praha6500:49:560,00
46ZA586554Sklenářová Petraneregistrována8700:49:560,00
276MA588909Středa PavelkaPečky7800:49:570,00
47ZA589777Kopecká Pavlaneregistrována8600:49:580,00
8ZC589685Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:49:580,00
59MC59151Bulíček Lubošneregistrován6200:50:010,00
60MC59210Baláž JánNepolisy6200:50:040,00
141MB593261Klazar MartinPraha 36600:50:060,00
277MA593912Luňáček JaroslavMaleč7800:50:060,00
277MA593763Hedbávný JanPraha8200:50:060,00
142MB596436Novotný RostislavVelké Popovice6500:50:110,00
20MD596701Vyskočil JaromírAtletika Sokol Kolín4600:50:110,00
9ZC59814Bartáková HanaCream Team6600:50:120,00
48ZA599280Kopecká AnnaPraha8300:50:140,00
279MA600547Schumpeter JanVyton running Club Prague8000:50:150,00
7ZD601164Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:50:220,00
280MA60220Běhounek MatějDřínov8900:50:240,00
281MA603954Málek DušanHáje Praha7400:50:280,00
32ZB604704Wohlrabová JitkaŠumperk6900:50:370,00
282MA605678Velíšek Radekneregistrován8100:50:400,00
283MA606725Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:50:410,00
21MD60776Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:50:450,00
33ZB607343Ledvinová KateřinaKolín7800:50:450,00
49ZA607768Bahenská VeronikaLučany nad Nisou8400:50:450,00
50ZA610412Nekolná Hananeregistrována8800:50:480,00
10ZC611109Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:50:500,00
143MB612490Priskin JurajPraha7300:50:510,00
22MD613427Novák PetrBonbon5100:50:590,00
284MA614352Losman Tomášneregistrován7600:51:000,00
285MA615924Rulíšek JanCream Team7600:51:030,00
11ZC616273Kolská MonikaKerteam6300:51:050,00
286MA617911Vedral MarekČeský Brod9200:51:080,00
61MC618935Dvořák LadislavBald6200:51:130,00
51ZA619423Nosková Soňaneregistrována8700:51:140,00
23MD620163Holas JaromírTragéd Team Praha5200:51:160,00
34ZB621531Sákrová Markétaneregistrována7100:51:250,00
35ZB622901Procházková PetraPraha 47400:51:270,00
62MC62350Bulíček PetrUhlířské Janovice6000:51:300,00
63MC624836Strejček PavelGymnázium Poděbrady5900:51:340,00
52ZA625172Horká LenkaKlub letmých houbařů Krč/Trailpoint8300:51:350,00
12ZC625264Knýřová JitkaSK Maxtri6300:51:350,00
13ZC627100Dvořáková LenkaGP Kolín6600:51:370,00
14ZC628573Středová IvanaKlučov6500:51:410,00
24MD629645Tučný JanMK Pardubice4700:51:420,00
144MB629178Hostinský JaroslavHPB Pardubice6400:51:420,00
53ZA631843Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:51:440,00
6ME63273Daubner AntonLiga 100 Praha4200:51:450,00
54ZA633480Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:51:460,00
15ZC634663Vančáková MagdalenaGerontclub6200:51:490,00
287MA635589Sýkora VladimírLysá nad Labem7500:51:500,00
16ZC636779Bartošová MarkétaBonbon Praha6400:51:520,00
64MC636780Němec MilošBONBON5900:51:520,00
65MC638237Kalousek MilanAK Sokolov6200:51:530,00
288MA639175Horníček JaromírFCB7700:51:540,00
289MA640392Mikulecký TomášTRANSCO Děčín7800:52:000,00
66MC641640Trhlík MilošPraha 45900:52:050,00
145MB642201Traxler JanPraha Žižkov6400:52:090,00
290MA643486Pošvic PetrPraha7600:52:100,00
17ZC643160Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:52:100,00
291MA645444Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:52:160,00
146MB646342Ledvinka JosefSABZO7200:52:180,00
67MC646717Zeman VladimírBřežany I5900:52:180,00
147MB648186Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:52:190,00
18ZC649550Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:52:210,00
55ZA650150Hejzlarová JanaPraha 28400:52:220,00
8ZD650788Hyblerová BlankaSKC Pečky5700:52:220,00
68MC65280Dolejš RadomírSABZO/AVC5800:52:310,00
56ZA652209Voláková JarmilaChotouň8300:52:310,00
57ZA654618Šumberová KateřinaTERC8600:52:380,00
57ZA654347Lin Kuan-Hengneregistrována8500:52:380,00
292MA656407Nasku PetrVysoké Mýto7500:52:420,00
148MB657503Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:52:590,00
36ZB658420Nevěřilová Angelikaneregistrována7800:53:010,00
36ZB65881Doležalová IlonaKulturně!/ Lysá nad Labem7700:53:010,00
69MC660746Doležal JanVOX Nymburgensis5400:53:030,00
19ZC661537Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:53:060,00
38ZB662798Haľková JaroslavaDámsky běžecký klub7700:53:100,00
38ZB662281Kopecká MarcelaMarius Pedersen7800:53:100,00
40ZB664810Podařilová PetraChýně7600:53:140,00
149MB665839Kukla MiloslavK.O. Poděbrady7000:53:160,00
20ZC666128Friedelová OlgaNymburk6000:53:190,00
59ZA667454Pavlíková Sabinaneregistrována9600:53:200,00
70MC66884Doubek ZdeněkPKO Praha5600:53:250,00
71MC669419Neumann FrantišekP.T.S.5400:53:320,00
72MC670176Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:53:370,00
7ME671778Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:53:380,00
41ZB672915Peková IlonaPraha 5 Smíchov7500:53:390,00
73MC673567Starý FrantišekPardubice5600:53:440,00
293MA674955Pohlodek MartinPraha7400:53:530,00
60ZA674785Lakomá Zuzananeregistrována7900:53:530,00
25MD676616Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:53:550,00
26MD677473Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:53:560,00
150MB678634Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:53:570,00
74MC679950Valta StanislavKolín5800:53:580,00
42ZB680345Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:54:000,00
27MD681756Šmiták JiříAC Moravská Slavia Brno4400:54:020,00
43ZB682214Ježková GabrielaLetohrad7700:54:060,00
61ZA683720Janglová ZuzanaLongrun.cz8300:54:110,00
151MB68431Binder Martinneregistrován6800:54:120,00
75MC685274Konůpek JaromírChotěboř5700:54:150,00
44ZB686706Zahradníková MartinaEkonomické stavby s.r.o.7400:54:170,00
76MC687157Hlava MilanLongrun.cz5500:54:180,00
152MB688677Velecký TomášKPA Pardubice6400:54:210,00
153MB689451Pártl RomanPproma Choceň7000:54:230,00
62ZA690383Merunková JaroslavaPraha8200:54:250,00
294MA691571Strejček JiříPraha 108300:54:280,00
295MA692248Katrnoška JiříPečky8000:54:310,00
21ZC693791Blšťáková ZuzanaÚstí nad Labem6400:54:350,00
63ZA694669Vávrová BarboraPraha 48700:54:380,00
22ZC695207Janouchová JanaHradec Králové6300:54:420,00
45ZB696181Hrbková JiřinaSK KBELY7700:54:440,00
64ZA697670Vávrů IvanaZdena Prso Team8800:54:500,00
154MB698921Šanda JiříSokol Kolín7100:54:520,00
46ZB69837Borovičková Adriánaneregistrována7000:54:520,00
47ZB700708Zárubová PetraRunning Freaks7700:54:540,00
47ZB70034Bohdanecká DitaBiketour/ Praha7800:54:540,00
155MB70252Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6500:55:010,00
23ZC703357Lukešová JanaVlašim6800:55:090,00
77MC704162Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:55:140,00
24ZC70529Bieblova JanaPraha 66100:55:210,00
156MB706593Šatra Janneregistrován7000:55:290,00
296MA706265Kocman Rostislavneregistrován7700:55:290,00
65ZA70868Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:55:310,00
49ZB709936Fiklíková PetraÚstí nad Labem7000:55:330,00
66ZA710633Tichá DominikaPaběnice8000:55:340,00
67ZA711238Kaničárová RenataMaraton tým Pavla Nováka8700:55:350,00
297MA712395Šteiger MiroslavPoděbrady8000:55:400,00
298MA713422Nosek Vojtěchneregistrován8100:55:460,00
50ZB714173Horká VeronikaGP Kolín7500:55:490,00
299MA71599Dvořák PetrPraha7800:55:540,00
68ZA716745Zemanová VeronikaŘíčany8200:55:580,00
9ZD717283Korbelová DagmarLongrun.cz5500:55:590,00
78MC718606Šmakal Lubomírneregistrován5400:56:030,00
157MB719758Kodat AlešBiketour7300:56:050,00
25ZC720358Lukešová MartinaSaně Smržovka6800:56:070,00
79MC72119Běhounek RostislavTragéd Team6200:56:150,00
80MC722494Prokůpek MichalNymburk5900:56:200,00
26ZC723127Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:56:210,00
300MA724918Kopta MartinStrakonice8700:56:220,00
51ZB724190Hýřová BlankaLUKYSPORT TEAM Jablonec n. Nisou7200:56:220,00
300MA724364Málek JanCerhenice7500:56:220,00
52ZB727382Mcleanova EvaPraha 47700:56:260,00
69ZA728729Žilková MiroslavaSlavíčci8100:56:290,00
10ZD729699Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:350,00
81MC730505Ransdorf JiříRunfree5700:56:430,00
158MB731957Ctibor Pavelneregistrován7100:56:560,00
27ZC732301Králová BohumilaGP/Kolín6800:57:020,00
70ZA733568Steklá Martinaneregistrován8200:57:060,00
53ZB734189Hýblová KateřinaBělá pod Bezdězem7100:57:100,00
54ZB735337Langová KateřinaChrudim7200:57:110,00
11ZD736847Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:57:170,00
159MB737602Škrabal IvoK. O. Poděbrady6700:57:220,00
71ZA738377Martinková KateřinaKutná Hora8700:57:240,00
302MA739694Volenec Antonínneregistrován8700:57:250,00
28ZC740144Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:57:430,00
72ZA741363Malá HelenaHlásná Třebaň8100:57:440,00
160MB742104Farkas Csabaneregistrován7300:57:470,00
29ZC743314Křížová PavlínaPraha 36800:57:500,00
28MD744478Plzák JiříSABZO Praha4600:57:520,00
73ZA745920Dejlová BarboraPraha8900:57:530,00
29MD746472Pícha TomášAGRO Kolín5200:57:560,00
161MB747367Malhocký Danneregistrován6600:57:580,00
162MB748533Sedláček PetrPat a Mat Prague6800:57:590,00
55ZB749684Víchová PetraČejkovice7400:58:050,00
56ZB750300Králíčková KateřinaPraha7000:58:060,00
12ZD751816Posledni JarmilaLONGRUN C5200:58:070,00
303MA752835Bemš Júliusneregistrován8500:58:090,00
30MD75378Dogaru VasilAC Česká Lípa5000:58:100,00
74ZA754171Horáčková ZuzanaChrudim8000:58:110,00
57ZB755786Kendíková JanaLochkov7200:58:160,00
82MC756359Máčel MartinMenX6300:58:170,00
75ZA757679Veselá Zuzananeregistrována8500:58:220,00
58ZB758222Jirásková Jitkaneregistrována7500:58:230,00
83MC758948Beneš RomanSokol Kolín Atletika6100:58:230,00
84MC760902Serbus VladimírPoděbrady6000:58:260,00
304MA761907Oliva AlbertRunporg0000:58:310,00
163MB762272Koloc PavelAC Total Zero6500:58:330,00
305MA763406Naiman DanielBukovno9300:58:360,00
76ZA764249Katrnošková AlenaPečky8800:59:000,00
30ZC765823Chmelová IvaČervená Řečice6200:59:200,00
306MA766591Šandera MartinMPČR BONBON7600:59:230,00
31ZC767213Jelínková VěraK.O. Poděbrady6600:59:310,00
32ZC768807Dohnalová JitkaGoMango/Hradec Králové6800:59:320,00
307MA769600Šimpach JanBasketbal Pečky8100:59:330,00
85MC770192Chlumský LubošVokovice Praha5600:59:360,00
308MA771246Kašpar Tomášneregistrován8000:59:400,00
33ZC772676Velecká LenkaKPA Pardubice6500:59:430,00
164MB772439Novy Richardpraha7300:59:430,00
86MC77225Berounský PavelLTC Houštka Stará Boleslav5600:59:430,00
8ME775845Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:570,00
59ZB77670Danišová Valešková Věra-7600:59:590,00
77ZA777700Vrbova Jitkapraha8401:00:000,00
165MB778477Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6701:00:050,00
34ZC779702Wallenfels LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6601:00:110,00
166MB780108Fejfar Alešneregistrován6901:00:180,00
87MC781131Ge Evžen + SáraSK Jizera5401:00:280,00
88MC782443Ondra ZdeněkNohejbal Pečky5701:00:290,00
78ZA783848Novotná Jarmilaneregistrována8101:00:470,00
60ZB784455Pavlíková Erikaneregistrována7201:00:540,00
31MD78546Březina PetrSABZO Praha4601:01:000,00
32MD78663Černý KarelPraha5001:01:030,00
167MB787643Trpišovský MiroslavSK Jakub6501:01:310,00
61ZB788556Slivanská LenkaPoděbrady6901:01:320,00
79ZA789350Lišková Jananeregistrována8401:01:430,00
9ME790396Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:01:460,00
33MD791941Čepelka OldřichHodkovice n. M.4801:01:510,00
168MB792908Swaczyna CeslavLuštěnice6601:01:560,00
10ME79356Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:02:000,00
169MB794299Král JosefGP/Kolín6601:02:030,00
309MA795426Novák MichaelPraha7701:02:260,00
62ZB796431Nováková Denisaneregistrována7801:02:270,00
34MD797225Jungman JosefPraha 35001:02:540,00
63ZB798417Nepovímová PavlínaGP Kolín7501:02:590,00
35MD799601Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:010,00
80ZA800329Kvačková NikolaTj Sokol Stará Lysá9401:03:150,00
35ZC801803Macháňová Leonaneregistrována6701:04:000,00
170MB802232Kadlec MichaelPraha6801:04:070,00
64ZB803254Kempeová Radkapraha7501:04:140,00
1MF804846Matzner KarelM tým Zvole2901:04:460,00
36ZC805514Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:04:510,00
310MA806910Žatecký TomášCermenice8101:05:180,00
13ZD807212Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:550,00
36MD808753Rubeš MiroslavPardubice4501:07:220,00
37MD809644Tuček JosefDepo Pardubice4401:08:010,00
311MA810386Šturm Michalneregistrován8901:08:540,00
38MD811919Karas JosefOstrava5101:09:470,00
81ZA812833Čokrtová KateřinaTTC Český Brod9401:10:300,00
14ZD81385Doubková DarinaPKO Praha5701:10:440,00
312MA814340Ledvina MarekKRB Chrudim8201:11:430,00
39MD815306Krejsa VáclavBON BON Praha5201:11:570,00
15ZD816260Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:12:390,00
37ZC817405Nádherová HanaHradec Králové6801:13:560,00
313MA818403Nádhera JiříHradec Králové9301:15:560,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

reakce na Pepa Les : Respekt , Pepo Les ! Startovné nijak nezpochybňuji . Jen konstatuji, co bych jinak za něj všechno mohl tady v Česku na běžných závodech absolvovat. A tím se samozřejmě budu řídit . Náročná organizace a příprava MS mně naštěstí nijak nic nepřikazuje a ani k ničemu nezavazuje . Ať vám to tam klapne dle představ . čau Pepo někde na běžných výběhových praktiklech . ahooj J.
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód