hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh za břehem

17.3.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 17.3.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh na Moravě - gymnázium
10:00 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

silniční běh (asfalt, pouze 1,5 km šotolina a polní cesta, rovinatý profil, 7 km)
hromadný start

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Zika
tel. 731 709 288

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ44Timko MartinTJ Šumperk9400:24:430,00
2MJ1212Křivohlávek TomášNový Malín9500:25:570,00
3MJ1616Šincl JiříMagnus Orienteering9400:26:420,00
4MJ2626Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk9500:27:390,00
5MJ3838Štolc OndřejTJ Šumperk9600:29:100,00
6MJ4949Smolicha TomášNový Malín9500:30:320,00
7MJ5252Dostál Martinneregistrován9700:30:400,00
8MJ6767Šincl FilipBoženka Zábřeh9800:33:270,00
9MJ8787Knápek MatějLK Šumperk9600:38:280,00
10MJ9797Květoň DavidAsper Šumperk9800:45:280,00

Muži A (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:300,00
2MA22Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:23:590,00
3MA33Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:260,00
4MA77Kostecký JanTJ Šumperk9100:25:120,00
5MA99Polách RostislavDama sport Šumperk7500:25:250,00
6MA1010Kechrt TomášCyklo Polách & syn8100:25:360,00
7MA1313Heleší JiříAtletika Zábřeh7900:26:100,00
8MA1414Jílek DavidBikeSport Mohelnice8700:26:230,00
9MA1515Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:26:380,00
10MA1717Vinduška PetrAktivity Lanškroun9300:26:470,00
11MA1818Král MilanZábřeh7500:27:030,00
12MA2121Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh9300:27:150,00
13MA2222Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:27:260,00
14MA2828Smolicha DavidŠumperk7800:27:580,00
15MA3535Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:28:470,00
16MA3939Novotný Tomᚊumperk7500:29:160,00
17MA4242Černý OndřejSote Sport7800:29:290,00
18MA4646Polášek LuborASK Hronov8000:30:060,00
19MA4848Mazák LukášSokol Hrabenov8600:30:310,00
20MA5050Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:350,00
21MA5454Opravil PavelVyšehoří7500:31:130,00
22MA5555Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk8100:31:210,00
23MA5757Klučka ZdeněkŠumperk7600:31:550,00
24MA5858Gebr PavelGebříci Zábřeh8600:32:130,00
25MA6060Vorel MilanZábřeh7600:32:330,00
26MA6161John VáclavDechový orchestr9200:32:400,00
27MA6363Míča PetrSDH Bratrušov7900:32:490,00
28MA7070Sehnal MartinŠumperk8200:33:560,00
29MA7171Sýkora JanParapet RS7800:34:000,00
30MA7575Pumprla RostislavSalith Šumperk8500:34:380,00
31MA8080Sadil MichalRS Parapety Bludov7500:35:510,00

Muži B (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:24:530,00
2MB66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:030,00
3MB1111Pavlík RadekMagnus Orienteering6800:25:460,00
4MB1919Doležal MilanHoral Šumperk7200:27:070,00
5MB2020Myslín Zdeněkneregistrován7100:27:110,00
6MB2727Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:27:420,00
7MB3232Kukula MarcelNový Malín7300:28:240,00
8MB3636Belobrad IvanŽamberk6600:28:550,00
9MB3737Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:560,00
10MB4040Souček JanŠumperk6500:29:220,00
11MB4545Fleischman JanJan14,66700:29:440,00
12MB5353Jecu Mikulášneregistrován7300:30:450,00
13MB5959Nesporý JanSK Nadoraz7000:32:200,00
14MB7676Šincl JosefOrel Rovensko6700:34:470,00
15MB7777Květoň VladimírŠumperk6800:34:570,00
16MB8282Šimek Petrneregistrován7300:36:100,00

Muži C (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC88Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:220,00
2MC2323Knápek LubomírLK Šumperk5900:27:270,00
3MC2929Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:28:020,00
4MC4141Sporek MiroslavFagus5400:29:230,00
5MC4444Pur VáclavŠumperk5500:29:410,00
6MC6262Smolicha JosefNový Malín5600:32:430,00
7MC6565Bednarský JiříŠumperk6200:32:570,00
8MC9393Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:40:310,00

Muži D (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2525Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:27:300,00
2MD3434Mikulka JosefŠumperk4900:28:440,00
3MD6666Komárek JaromírKVS Šumperk OB4900:33:140,00
4MD6868Hejl JanProsport Šumperk5300:33:420,00
5MD8686Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:38:240,00
6MD9595Lerch VladislavČD Olomouc4800:41:070,00
7MD9696Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:340,00

Muži E (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3131Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:28:170,00
2ME8383Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:36:210,00
3ME8484Bielčik JindřichLichkov4000:36:390,00
4ME8989Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:38:520,00

Juniorky (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3333Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:28:400,00
2ZJ6969Bednarská Veronikaneregistrována9700:33:520,00
3ZJ7474Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh9600:34:240,00
4ZJ9292Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:40:290,00

Ženy A (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2424Filipiová EvaTJ Šumperk8600:27:290,00
2ZA3030Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:110,00
3ZA4747Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:30:160,00
4ZA6464Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh8500:32:560,00
5ZA7272Štýbnarová RadkaZábřeh8600:34:020,00
6ZA7373Březinová MarieSeverka Šumperk9100:34:160,00
7ZA8585Kouřilová LucieŠumperk8500:37:500,00
8ZA8888Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:38:400,00
9ZA9191Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:40:050,00

Ženy B (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:330,00
2ZB5151Jirásková EvaLanškroun6400:30:360,00
3ZB5656Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:230,00
4ZB7778Králová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:34:570,00
5ZB7979Krčová MartinaHoral Šumperk7200:35:090,00
6ZB9494Bednarská BoženaŠumperk6400:40:550,00
7ZB9898Minářová VeronikaŠumperk7200:46:100,00

Ženy C (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8181Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:36:060,00
2ZC9090Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:040,00
3ZC9899Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:46:100,00
4ZC100100Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:50:340,00

Trať 7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:300,00
2MA22Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:23:590,00
3MA33Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:260,00
1MJ44Timko MartinTJ Šumperk9400:24:430,00
1MB55Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:24:530,00
2MB66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:030,00
4MA77Kostecký JanTJ Šumperk9100:25:120,00
1MC88Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:220,00
5MA99Polách RostislavDama sport Šumperk7500:25:250,00
6MA1010Kechrt TomášCyklo Polách & syn8100:25:360,00
3MB1111Pavlík RadekMagnus Orienteering6800:25:460,00
2MJ1212Křivohlávek TomášNový Malín9500:25:570,00
7MA1313Heleší JiříAtletika Zábřeh7900:26:100,00
8MA1414Jílek DavidBikeSport Mohelnice8700:26:230,00
9MA1515Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:26:380,00
3MJ1616Šincl JiříMagnus Orienteering9400:26:420,00
10MA1717Vinduška PetrAktivity Lanškroun9300:26:470,00
11MA1818Král MilanZábřeh7500:27:030,00
4MB1919Doležal MilanHoral Šumperk7200:27:070,00
5MB2020Myslín Zdeněkneregistrován7100:27:110,00
12MA2121Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh9300:27:150,00
13MA2222Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:27:260,00
2MC2323Knápek LubomírLK Šumperk5900:27:270,00
1ZA2424Filipiová EvaTJ Šumperk8600:27:290,00
1MD2525Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:27:300,00
4MJ2626Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk9500:27:390,00
6MB2727Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:27:420,00
14MA2828Smolicha DavidŠumperk7800:27:580,00
3MC2929Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:28:020,00
2ZA3030Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:110,00
1ME3131Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:28:170,00
7MB3232Kukula MarcelNový Malín7300:28:240,00
1ZJ3333Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:28:400,00
2MD3434Mikulka JosefŠumperk4900:28:440,00
15MA3535Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:28:470,00
8MB3636Belobrad IvanŽamberk6600:28:550,00
9MB3737Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:560,00
5MJ3838Štolc OndřejTJ Šumperk9600:29:100,00
16MA3939Novotný Tomᚊumperk7500:29:160,00
10MB4040Souček JanŠumperk6500:29:220,00
4MC4141Sporek MiroslavFagus5400:29:230,00
17MA4242Černý OndřejSote Sport7800:29:290,00
1ZB4343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:330,00
5MC4444Pur VáclavŠumperk5500:29:410,00
11MB4545Fleischman JanJan14,66700:29:440,00
18MA4646Polášek LuborASK Hronov8000:30:060,00
3ZA4747Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:30:160,00
19MA4848Mazák LukášSokol Hrabenov8600:30:310,00
6MJ4949Smolicha TomášNový Malín9500:30:320,00
20MA5050Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:350,00
2ZB5151Jirásková EvaLanškroun6400:30:360,00
7MJ5252Dostál Martinneregistrován9700:30:400,00
12MB5353Jecu Mikulášneregistrován7300:30:450,00
21MA5454Opravil PavelVyšehoří7500:31:130,00
22MA5555Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk8100:31:210,00
3ZB5656Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:230,00
23MA5757Klučka ZdeněkŠumperk7600:31:550,00
24MA5858Gebr PavelGebříci Zábřeh8600:32:130,00
13MB5959Nesporý JanSK Nadoraz7000:32:200,00
25MA6060Vorel MilanZábřeh7600:32:330,00
26MA6161John VáclavDechový orchestr9200:32:400,00
6MC6262Smolicha JosefNový Malín5600:32:430,00
27MA6363Míča PetrSDH Bratrušov7900:32:490,00
4ZA6464Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh8500:32:560,00
7MC6565Bednarský JiříŠumperk6200:32:570,00
3MD6666Komárek JaromírKVS Šumperk OB4900:33:140,00
8MJ6767Šincl FilipBoženka Zábřeh9800:33:270,00
4MD6868Hejl JanProsport Šumperk5300:33:420,00
2ZJ6969Bednarská Veronikaneregistrována9700:33:520,00
28MA7070Sehnal MartinŠumperk8200:33:560,00
29MA7171Sýkora JanParapet RS7800:34:000,00
5ZA7272Štýbnarová RadkaZábřeh8600:34:020,00
6ZA7373Březinová MarieSeverka Šumperk9100:34:160,00
3ZJ7474Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh9600:34:240,00
30MA7575Pumprla RostislavSalith Šumperk8500:34:380,00
14MB7676Šincl JosefOrel Rovensko6700:34:470,00
15MB7777Květoň VladimírŠumperk6800:34:570,00
4ZB7778Králová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:34:570,00
5ZB7979Krčová MartinaHoral Šumperk7200:35:090,00
31MA8080Sadil MichalRS Parapety Bludov7500:35:510,00
1ZC8181Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:36:060,00
16MB8282Šimek Petrneregistrován7300:36:100,00
2ME8383Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:36:210,00
3ME8484Bielčik JindřichLichkov4000:36:390,00
7ZA8585Kouřilová LucieŠumperk8500:37:500,00
5MD8686Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:38:240,00
9MJ8787Knápek MatějLK Šumperk9600:38:280,00
8ZA8888Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:38:400,00
4ME8989Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:38:520,00
2ZC9090Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:040,00
9ZA9191Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:40:050,00
4ZJ9292Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:40:290,00
8MC9393Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:40:310,00
6ZB9494Bednarská BoženaŠumperk6400:40:550,00
6MD9595Lerch VladislavČD Olomouc4800:41:070,00
7MD9696Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:340,00
10MJ9797Květoň DavidAsper Šumperk9800:45:280,00
7ZB9898Minářová VeronikaŠumperk7200:46:100,00
3ZC9899Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:46:100,00
4ZC100100Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:50:340,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód