Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh AC

27.3.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh AC
  • datum konání: 27.3.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Apoštolská církev Zábřeh – Jan Fleischmann

Sociální sítě

Místo konání

Apoštolská církev – Zábřeh
17:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

přespolní běh, členitý profil, 6,5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Fleischmann
tel. 737 606 641

E-mailová adresa

js.fleis@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ69Křivohlávek TomášNový Malín9500:26:54-
2MJ1313Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk9700:28:25-
3MJ1414Kostecký TomášSOŠ Šumperk9700:28:49-
4MJ1616Jílek OndřejKVS Šumperk9900:28:58-
5MJ2928Dostál Martin-9700:30:37-
6MJ3535Smolicha TomášNový Malín9500:30:59-
7MJ6868Květoň DavidAsper Šumperk9800:44:56-
Muži A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Halama JakubKVS Šumperk OB7900:26:09-
2MA23Horvát PetrZábřeh9400:26:22-
3MA45Timko MartinTJ Šumperk9400:26:39-
4MA57Kechrt TomášCyklo Polách a syn8100:26:44-
5MA86Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:42-
6MA98Vogel MichalŠumperk7600:27:45-
7MA1010Kostelecký JanTJ Šumperk9100:28:02-
8MA1111Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:28:11-
9MA1212Blaháček DanielVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh9300:28:20-
10MA1919Smolicha DavidŠumperk7800:29:14-
11MA2121Mazák LukášSokol Hrabenov8600:29:28-
12MA2229Žouželka LiborPostřelmov7800:29:30-
13MA2423Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:29:48-
14MA3030Vortel OndřejČervenka8700:30:39-
15MA3131Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:41-
16MA3232Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:30:43-
17MA3737Novotný Tomᚊumperk7500:32:02-
18MA3939Sýkora JanParapet RS7800:32:14-
19MA4040Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk8100:32:21-
20MA4141Miča PetrSDH Bratrušov7900:32:26-
21MA4242Herynek JiříZábřeh7400:33:04-
22MA4343Koblížek FilipŠumperk8100:33:20-
23MA4444Opravil PavelVyšehoří7500:33:27-
24MA4646Nikodým LukášNový Malín8000:33:55-
25MA4747Vorel MilanZábřeh7600:34:23-
26MA5252Sadil MichalParapety RS7500:35:36-
27MA5959Pumprla RostislavSalith Šumperk8500:38:19-
Muži B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB34Fochler PetrPohoda Starovice6500:26:36-
2MB72Pavlík RadekMagnus Orienteering6800:27:09-
3MB1515Bielčik PetrMT Novák7100:28:50-
4MB1818Kukula MarcelNový Malín7300:29:09-
5MB2020Myslín Zdeněk-7100:29:22-
6MB2322Zika JosefAtletika Zábřeh7100:29:43-
7MB2524Souček JanŠumperk6500:29:52-
8MB2827Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:30:26-
9MB3434Jílek MartinŠumperk6900:30:47-
10MB3636Belobrad IvanŽamberk6600:31:14-
11MB4949Nesporý JanSK Nadoraz7000:35:05-
12MB5454Květoň VladimírŠumperk6800:35:45-
13MB5757Křivohlávek PavelNový Malín7000:36:49-
Muži C (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1717Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:29:05-
2MC2726Sporek MiroslavFagus5400:30:14-
3MC4545Bednarský JiříŠumperk6200:33:32-
4MC5050Smolicha JosefNový Malín5600:35:12-
5MC5353Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:35:43-
6MC5858Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:37:12-
Muži D (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5656Hejl JanProsport Šumperk5300:36:39-
2MD6969Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:19-
Muži E (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6262Bielčik JindřichLichkov4000:39:30-
2ME6363Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:40:48-
3ME6666Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:43:07-
4ME6767Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:43:30-
5ME7070Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:46-
Juniorky (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2625Divišová KateřinaStříbrňáci9700:30:05-
2ZJ3838Kukulová MartinaAtletika Šumperk9500:32:06-
3ZJ5151Tomanová VendulaPekárna Vašíček9600:35:35-
4ZJ6161Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:38:52-
Ženy A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6464Kouřilová LucieŠumperk8500:42:13-
2ZA6565Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:43:01-
Ženy B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3333Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:30:44-
2ZB4848Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:34:35-
3ZB5555Žouželková JanaPostřelmov7700:35:59-
4ZB6060Krčová MartinaHoral Šumperk7200:38:46-
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Halama JakubKVS Šumperk OB7900:26:09-
2MA23Horvát PetrZábřeh9400:26:22-
1MB34Fochler PetrPohoda Starovice6500:26:36-
3MA45Timko MartinTJ Šumperk9400:26:39-
4MA57Kechrt TomášCyklo Polách a syn8100:26:44-
1MJ69Křivohlávek TomášNový Malín9500:26:54-
2MB72Pavlík RadekMagnus Orienteering6800:27:09-
5MA86Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:42-
6MA98Vogel MichalŠumperk7600:27:45-
7MA1010Kostelecký JanTJ Šumperk9100:28:02-
8MA1111Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:28:11-
9MA1212Blaháček DanielVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh9300:28:20-
2MJ1313Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk9700:28:25-
3MJ1414Kostecký TomášSOŠ Šumperk9700:28:49-
3MB1515Bielčik PetrMT Novák7100:28:50-
4MJ1616Jílek OndřejKVS Šumperk9900:28:58-
1MC1717Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:29:05-
4MB1818Kukula MarcelNový Malín7300:29:09-
10MA1919Smolicha DavidŠumperk7800:29:14-
5MB2020Myslín Zdeněk-7100:29:22-
11MA2121Mazák LukášSokol Hrabenov8600:29:28-
12MA2229Žouželka LiborPostřelmov7800:29:30-
6MB2322Zika JosefAtletika Zábřeh7100:29:43-
13MA2423Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:29:48-
7MB2524Souček JanŠumperk6500:29:52-
1ZJ2625Divišová KateřinaStříbrňáci9700:30:05-
2MC2726Sporek MiroslavFagus5400:30:14-
8MB2827Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:30:26-
5MJ2928Dostál Martin-9700:30:37-
14MA3030Vortel OndřejČervenka8700:30:39-
15MA3131Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:41-
16MA3232Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:30:43-
1ZB3333Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:30:44-
9MB3434Jílek MartinŠumperk6900:30:47-
6MJ3535Smolicha TomášNový Malín9500:30:59-
10MB3636Belobrad IvanŽamberk6600:31:14-
17MA3737Novotný Tomᚊumperk7500:32:02-
2ZJ3838Kukulová MartinaAtletika Šumperk9500:32:06-
18MA3939Sýkora JanParapet RS7800:32:14-
19MA4040Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk8100:32:21-
20MA4141Miča PetrSDH Bratrušov7900:32:26-
21MA4242Herynek JiříZábřeh7400:33:04-
22MA4343Koblížek FilipŠumperk8100:33:20-
23MA4444Opravil PavelVyšehoří7500:33:27-
3MC4545Bednarský JiříŠumperk6200:33:32-
24MA4646Nikodým LukášNový Malín8000:33:55-
25MA4747Vorel MilanZábřeh7600:34:23-
2ZB4848Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:34:35-
11MB4949Nesporý JanSK Nadoraz7000:35:05-
4MC5050Smolicha JosefNový Malín5600:35:12-
3ZJ5151Tomanová VendulaPekárna Vašíček9600:35:35-
26MA5252Sadil MichalParapety RS7500:35:36-
5MC5353Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:35:43-
12MB5454Květoň VladimírŠumperk6800:35:45-
3ZB5555Žouželková JanaPostřelmov7700:35:59-
1MD5656Hejl JanProsport Šumperk5300:36:39-
13MB5757Křivohlávek PavelNový Malín7000:36:49-
6MC5858Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:37:12-
27MA5959Pumprla RostislavSalith Šumperk8500:38:19-
4ZB6060Krčová MartinaHoral Šumperk7200:38:46-
4ZJ6161Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:38:52-
1ME6262Bielčik JindřichLichkov4000:39:30-
2ME6363Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:40:48-
1ZA6464Kouřilová LucieŠumperk8500:42:13-
2ZA6565Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:43:01-
3ME6666Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:43:07-
4ME6767Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:43:30-
7MJ6868Květoň DavidAsper Šumperk9800:44:56-
2MD6969Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:19-
5ME7070Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:46-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 40%
Zvolená trasa závodu: 40%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 40%
Zpracování výsledků: 20%
Ceny vítězům: 10%
Celkový dojem ze závodu: 0%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
31%

Názory na závod

hruza

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód