Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Salomon - Dolní Morava - Králický Sněžník - Dolní Morava

8.6.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Salomon - Dolní Morava - Králický Sněžník - Dolní Morava
  • datum konání: 8.6.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Salomon - Dolní Morava - Králický Sněžník - Dolní Morava

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 20-29 let (trať 32 km, 1200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1787Bořil TomášSK Žabovřesky Brno8802:22:00-
2M11249Kosek ŠtěpánStudené Crew8902:29:12-
3M11372Hřib JakubNěmčice8802:32:25-
4M116127Svoboda OndřejPerníková lajna Pardubice8702:34:59-
5M11757Ondruch AdamX-TRAIL ORLOVÁ9002:35:14-
6M12881Štverák OndřejPernštejn Holomajzna Team Pardubice8402:44:47-
7M14047Goga TomášPardubice8402:53:42-
8M14299Mooc FilipX-TRAIL Orlová8602:54:49-
9M14675Minář LuděkSK Fighters Inside8802:59:36-
10M14924Vápeník JanChrudim8803:01:56-
11M15382Šembera ŠtěpánPardubice8703:05:33-
12M15929Krejsa JanSK OB Chrast8703:11:08-
13M16311Neoral JiříMohelnice8403:16:07-
14M18073Benc MartinSK Fighter Inside9103:44:29-
15M18793Matyáš JiříPardubice8804:00:40-
Muži 30-39 let (trať 32 km, 1200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Axmann KarelOlomouc8302:11:53-
2M2268Hercog PiotrSalomon Sunnto Team7602:13:01-
3M2463Král VáclavVlčí důl - ryzí eXtrém z hor8202:18:57-
4M2828Matras TomášSK Chrast8002:24:21-
5M2154Leszczynski RadekBezvaběh.cz/LucyTeam Olomouc7502:32:47-
6M21880Martikán JiříHorolezci Frýdek-Místek7502:35:30-
7M21962Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady Praha8202:36:02-
8M220116Fišna JiříKouty n. Lisou7602:38:51-
9M223106Hověžák PavelAC Moravská Slavia Brno7502:40:53-
10M22576Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7402:42:14-
11M22652Pavlík MilanTJ Liga 100 Olomouc7802:43:04-
12M2299Válek OndřejAspire Sports7902:44:56-
13M23217Klabačka ZdeněkTTC Olomouc7402:47:24-
14M23353Tamchyna PetrMK Kladno8102:47:48-
15M23558Šicha MartinBrno8102:48:18-
16M24177Zak ArturKB FAURECIA WALBRZYCH7902:54:43-
17M2451Růžička TomášRekoimex Brno7902:59:02-
18M24720Vařeka PavelLitovel - ORRERO7503:00:54-
19M251101Jašek OndřejAtletika Zábřeh/HS Dolní Morav7703:03:50-
20M25718Vítek PavelOB Chrast7503:09:31-
21M264110Kalianko ŠtepánTTC Olomouc7503:18:22-
22M27383Plachý ZdeněkAC Mageo7403:24:28-
23M27586Netrefa JiříAC Mageo8003:28:43-
24M27950Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8003:38:19-
25M28294Pošvic PetrPraha7603:49:03-
26M28510Švarc JiříIvančice8003:56:22-
27M289121Novák PetrHSK7704:34:56-
27M289122Jožák MartinHSK7404:34:56-
Muži 40-49 let (trať 32 km, 1200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3537Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6902:19:20-
2M3665Kovář MichalHi sport team7102:20:51-
3M39113Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6802:28:35-
4M31084Krátký TomášSK Los Lobos6702:28:48-
5M314108Hasala PetrDYNAFIT7202:32:30-
6M32166Sedláček RomanActivity Lanškroun6402:39:02-
7M3222Bielčik PetrMT Novák7102:40:39-
8M327103Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7202:44:39-
9M334105Hrazdira LukášHK Bezuchov7102:47:56-
10M33716Scheuer JanActivity Lanškroun6602:49:47-
11M351104Špaček JirkaHS Dolní Morava6403:03:50-
12M35346Belobrad IvanŽamberk6603:05:33-
13M35578SULIMA GRZEGORZSTRZEGOM6703:06:39-
14M36190Krampla TomášOlomouc6603:11:27-
15M36271Kalous Tomᚎamberk6403:13:54-
16M36423Fáček MiroslavSK Garden Petřvald6603:18:22-
17M36635Hons PavelMK Kladno7003:19:50-
18M37613Šumpík PavelBrno7203:29:41-
18M37614Kristek TomášBrno7103:29:41-
20M38833Málek Petrneregistrován6704:01:31-
Muži 50-59 let (trať 32 km, 1200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4334Poduška JosefMK Kladno6202:13:54-
2M42451Skalický JosefŽichlínek6202:41:48-
3M43085Ambrož RadomírLanškroun6302:46:31-
4M431114Klimeš MichalHS Jeseníky6302:46:37-
5M43945Krejčí Ivo3athlon team Uničov5702:53:30-
6M444115Sporek MiroslavLoučná5402:55:27-
7M450109Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6203:02:27-
8M46892Lanta StanislavVelké Poříčí6303:21:58-
9M469118Jindra DavidSVCH6003:23:36-
9M469117Vlček BohumilSVCH6003:23:36-
9M469119Chroust JanSVCH6003:23:36-
12M47425Závodný TomášSSK Vítkovice6303:28:23-
13M48374Glanc MiroslavBratislava / Run for Fun6303:53:34-
Muži 60-69 let (trať 32 km, 1200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M54896Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5303:01:06-
2M55679TWAROG ZBIGNIEWSTRZEGOM5203:08:09-
3M56026Hájek FrantišekFGT Stolany4903:11:15-
4M59140Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5304:42:28-
Muži 70-79 let (trať 32 km, 1200 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži 80 let a starší (trať 32 km, 1200 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 20-34 let (trať 32 km, 1200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11127Matrasová KateřinaSK Chrast8302:28:54-
2Z16636Rybáčková SoňaMK Kladno8303:19:50-
3Z172102Slušná ZuzanaTrenčín8003:24:27-
4Z1847Švarcová LenkaIvančice8403:56:19-
5Z18670Kalousová AlenaŽamberk8003:58:08-
Ženy 35-44 let (trať 32 km, 1200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z236107Barnetová DenisaKUS Jablonec nad Orlicí7302:48:53-
2Z23860Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7302:52:34-
3Z24356Beniačová LindaŽilina7802:54:51-
4Z258112Matulová MartinaAC Moravská Slávia7203:09:42-
Ženy 45-54 let (trať 32 km, 1200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z38143Chlubnová ZdeňkaPardubice6203:45:49-
Ženy 55 let a starší (trať 32 km, 1200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z47895Kašová HanaBarnex sport Brno5403:37:03-
Trať 32 km, 1200 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Axmann KarelOlomouc8302:11:53-
2M2268Hercog PiotrSalomon Sunnto Team7602:13:01-
1M4334Poduška JosefMK Kladno6202:13:54-
3M2463Král VáclavVlčí důl - ryzí eXtrém z hor8202:18:57-
1M3537Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6902:19:20-
2M3665Kovář MichalHi sport team7102:20:51-
1M1787Bořil TomášSK Žabovřesky Brno8802:22:00-
4M2828Matras TomášSK Chrast8002:24:21-
3M39113Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6802:28:35-
4M31084Krátký TomášSK Los Lobos6702:28:48-
1Z11127Matrasová KateřinaSK Chrast8302:28:54-
2M11249Kosek ŠtěpánStudené Crew8902:29:12-
3M11372Hřib JakubNěmčice8802:32:25-
5M314108Hasala PetrDYNAFIT7202:32:30-
5M2154Leszczynski RadekBezvaběh.cz/LucyTeam Olomouc7502:32:47-
4M116127Svoboda OndřejPerníková lajna Pardubice8702:34:59-
5M11757Ondruch AdamX-TRAIL ORLOVÁ9002:35:14-
6M21880Martikán JiříHorolezci Frýdek-Místek7502:35:30-
7M21962Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady Praha8202:36:02-
8M220116Fišna JiříKouty n. Lisou7602:38:51-
6M32166Sedláček RomanActivity Lanškroun6402:39:02-
7M3222Bielčik PetrMT Novák7102:40:39-
9M223106Hověžák PavelAC Moravská Slavia Brno7502:40:53-
2M42451Skalický JosefŽichlínek6202:41:48-
10M22576Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7402:42:14-
11M22652Pavlík MilanTJ Liga 100 Olomouc7802:43:04-
8M327103Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7202:44:39-
6M12881Štverák OndřejPernštejn Holomajzna Team Pardubice8402:44:47-
12M2299Válek OndřejAspire Sports7902:44:56-
3M43085Ambrož RadomírLanškroun6302:46:31-
4M431114Klimeš MichalHS Jeseníky6302:46:37-
13M23217Klabačka ZdeněkTTC Olomouc7402:47:24-
14M23353Tamchyna PetrMK Kladno8102:47:48-
9M334105Hrazdira LukášHK Bezuchov7102:47:56-
15M23558Šicha MartinBrno8102:48:18-
1Z236107Barnetová DenisaKUS Jablonec nad Orlicí7302:48:53-
10M33716Scheuer JanActivity Lanškroun6602:49:47-
2Z23860Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7302:52:34-
5M43945Krejčí Ivo3athlon team Uničov5702:53:30-
7M14047Goga TomášPardubice8402:53:42-
16M24177Zak ArturKB FAURECIA WALBRZYCH7902:54:43-
8M14299Mooc FilipX-TRAIL Orlová8602:54:49-
3Z24356Beniačová LindaŽilina7802:54:51-
6M444115Sporek MiroslavLoučná5402:55:27-
17M2451Růžička TomášRekoimex Brno7902:59:02-
9M14675Minář LuděkSK Fighters Inside8802:59:36-
18M24720Vařeka PavelLitovel - ORRERO7503:00:54-
1M54896Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5303:01:06-
10M14924Vápeník JanChrudim8803:01:56-
7M450109Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6203:02:27-
11M351104Špaček JirkaHS Dolní Morava6403:03:50-
19M251101Jašek OndřejAtletika Zábřeh/HS Dolní Morav7703:03:50-
11M15382Šembera ŠtěpánPardubice8703:05:33-
12M35346Belobrad IvanŽamberk6603:05:33-
13M35578SULIMA GRZEGORZSTRZEGOM6703:06:39-
2M55679TWAROG ZBIGNIEWSTRZEGOM5203:08:09-
20M25718Vítek PavelOB Chrast7503:09:31-
4Z258112Matulová MartinaAC Moravská Slávia7203:09:42-
12M15929Krejsa JanSK OB Chrast8703:11:08-
3M56026Hájek FrantišekFGT Stolany4903:11:15-
14M36190Krampla TomášOlomouc6603:11:27-
15M36271Kalous Tomᚎamberk6403:13:54-
13M16311Neoral JiříMohelnice8403:16:07-
21M264110Kalianko ŠtepánTTC Olomouc7503:18:22-
16M36423Fáček MiroslavSK Garden Petřvald6603:18:22-
2Z16636Rybáčková SoňaMK Kladno8303:19:50-
17M36635Hons PavelMK Kladno7003:19:50-
8M46892Lanta StanislavVelké Poříčí6303:21:58-
9M469119Chroust JanSVCH6003:23:36-
9M469117Vlček BohumilSVCH6003:23:36-
9M469118Jindra DavidSVCH6003:23:36-
3Z172102Slušná ZuzanaTrenčín8003:24:27-
22M27383Plachý ZdeněkAC Mageo7403:24:28-
12M47425Závodný TomášSSK Vítkovice6303:28:23-
23M27586Netrefa JiříAC Mageo8003:28:43-
18M37614Kristek TomášBrno7103:29:41-
18M37613Šumpík PavelBrno7203:29:41-
1Z47895Kašová HanaBarnex sport Brno5403:37:03-
24M27950Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8003:38:19-
14M18073Benc MartinSK Fighter Inside9103:44:29-
1Z38143Chlubnová ZdeňkaPardubice6203:45:49-
25M28294Pošvic PetrPraha7603:49:03-
13M48374Glanc MiroslavBratislava / Run for Fun6303:53:34-
4Z1847Švarcová LenkaIvančice8403:56:19-
26M28510Švarc JiříIvančice8003:56:22-
5Z18670Kalousová AlenaŽamberk8003:58:08-
15M18793Matyáš JiříPardubice8804:00:40-
20M38833Málek Petrneregistrován6704:01:31-
27M289121Novák PetrHSK7704:34:56-
27M289122Jožák MartinHSK7404:34:56-
4M59140Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5304:42:28-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód