Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

11. ročník, Kaskády

19.9.2001, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 11. ročník, Kaskády
  • datum konání: 19.9.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šumperk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 11. ročník, Kaskády

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Urban RostislavSKI Team Šumperk7300:26:45-
2MA44Novák JanPrumka Galaxy8200:27:21-
3MA55Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:27:46-
4MA77Ondrášek MilanSK DAMA Sport Šumperk8500:28:24-
5MA99Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:28:31-
6MA1010Drozd LukášDIDI Team Jeseník8100:28:39-
7MA1111Čmakal FrantišekBludov7700:28:52-
8MA1313Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:29:10-
9MA1414Bartoň EduardSK Štíty8500:29:15-
10MA1515Mazák LukášSokol Hrabenov8600:29:23-
11MA1616Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:29:25-
12MA1717Riegl OndřejSeverka Šumperk8400:29:30-
13MA1818Mátl PavelKVS Šumperk OB6800:29:41-
14MA1919Štětina RomanLP Šumperk7500:29:55-
15MA2121Vrzala MichalŠumperk7800:29:59-
16MA2222Matoušek MilanSeverka Šumperk6700:30:12-
17MA2323Andrle JosefSK DAMA Sport Šumperk8600:30:27-
18MA2424Kopa MichalXXX7500:30:33-
19MA2727Kotvan PetrBludov8500:31:10-
20MA2929Málek JiříPrumka Galaxy8200:31:34-
21MA3030Genčur RomanKVS Šumperk OB8700:32:03-
22MA3131Štrobl KarelPEPRO Bludov7100:32:20-
23MA3232Tříska OndřejLoučná8600:32:32-
24MA3333Růžička LukášKVS Šumperk OB7800:32:44-
25MA3434Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:32:48-
26MA3535Dobeš MartinMartindobes.cz7600:32:51-
27MA3636Bielčik PetrLichkov7100:32:58-
28MA3737Suč JiříXXX8600:33:51-
29MA4040Paloncý PavelKVS Šumperk OB8400:34:38-
30MA4646Vacula DavidDIDI Team Jeseník7000:36:34-
31MA5050Hejtmánek JiříVíno Karabina6900:38:47-
Muži B (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:34-
2MB88Kylar IvoJiskra Králíky5400:28:28-
3MB1212Knápek LubomírProfitnes Šumperk5900:29:06-
4MB2020Sporek MiroslavDesná Vest5400:29:56-
5MB2525Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:30:58-
6MB2626Dokoupil VítězslavZAS Olomouc5200:31:03-
7MB3838Janů ZdeněkHoral Šumperk5700:34:01-
8MB4242Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:35:24-
9MB4747Macháček JiříŠumperk5300:36:59-
10MB4949Kadlec JosefKAS Olomouc5200:38:10-
Muži C (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC33Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:05-
2MC66Mikulka JosefŠumperk4900:28:21-
3MC2828Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:31:30-
4MC3939Krumer MiroslavOstrov4900:34:33-
5MC4141Bartoň EduardŠtíty5100:34:56-
6MC4243Pernica PavelPEPRO Bludov4900:35:24-
7MC4545Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:35:35-
8MC5454Osladil StanislavVíno Karabina5000:41:49-
Muži D (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4848Bielčík JindřichLichkov 00:37:00-
2MD5151Straka JosefŠumperk3900:39:02-
3MD5555Vykydal KvětoslavSokol Temenice3600:42:56-
Ženy A (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4444Bednářová DanaUniverzita Olomouc7900:35:29-
2ZA5252Macháčková AnnaŠumperk8400:39:14-
Ženy B (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5353Komárková EvaKammsport Šumperk5800:41:00-
Trať 7,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:34-
1MA22Urban RostislavSKI Team Šumperk7300:26:45-
1MC33Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:05-
2MA44Novák JanPrumka Galaxy8200:27:21-
3MA55Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:27:46-
2MC66Mikulka JosefŠumperk4900:28:21-
4MA77Ondrášek MilanSK DAMA Sport Šumperk8500:28:24-
2MB88Kylar IvoJiskra Králíky5400:28:28-
5MA99Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:28:31-
6MA1010Drozd LukášDIDI Team Jeseník8100:28:39-
7MA1111Čmakal FrantišekBludov7700:28:52-
3MB1212Knápek LubomírProfitnes Šumperk5900:29:06-
8MA1313Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:29:10-
9MA1414Bartoň EduardSK Štíty8500:29:15-
10MA1515Mazák LukášSokol Hrabenov8600:29:23-
11MA1616Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:29:25-
12MA1717Riegl OndřejSeverka Šumperk8400:29:30-
13MA1818Mátl PavelKVS Šumperk OB6800:29:41-
14MA1919Štětina RomanLP Šumperk7500:29:55-
4MB2020Sporek MiroslavDesná Vest5400:29:56-
15MA2121Vrzala MichalŠumperk7800:29:59-
16MA2222Matoušek MilanSeverka Šumperk6700:30:12-
17MA2323Andrle JosefSK DAMA Sport Šumperk8600:30:27-
18MA2424Kopa MichalXXX7500:30:33-
5MB2525Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:30:58-
6MB2626Dokoupil VítězslavZAS Olomouc5200:31:03-
19MA2727Kotvan PetrBludov8500:31:10-
3MC2828Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:31:30-
20MA2929Málek JiříPrumka Galaxy8200:31:34-
21MA3030Genčur RomanKVS Šumperk OB8700:32:03-
22MA3131Štrobl KarelPEPRO Bludov7100:32:20-
23MA3232Tříska OndřejLoučná8600:32:32-
24MA3333Růžička LukášKVS Šumperk OB7800:32:44-
25MA3434Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:32:48-
26MA3535Dobeš MartinMartindobes.cz7600:32:51-
27MA3636Bielčik PetrLichkov7100:32:58-
28MA3737Suč JiříXXX8600:33:51-
7MB3838Janů ZdeněkHoral Šumperk5700:34:01-
4MC3939Krumer MiroslavOstrov4900:34:33-
29MA4040Paloncý PavelKVS Šumperk OB8400:34:38-
5MC4141Bartoň EduardŠtíty5100:34:56-
6MC4243Pernica PavelPEPRO Bludov4900:35:24-
8MB4242Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:35:24-
1ZA4444Bednářová DanaUniverzita Olomouc7900:35:29-
7MC4545Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:35:35-
30MA4646Vacula DavidDIDI Team Jeseník7000:36:34-
9MB4747Macháček JiříŠumperk5300:36:59-
1MD4848Bielčík JindřichLichkov 00:37:00-
10MB4949Kadlec JosefKAS Olomouc5200:38:10-
31MA5050Hejtmánek JiříVíno Karabina6900:38:47-
2MD5151Straka JosefŠumperk3900:39:02-
2ZA5252Macháčková AnnaŠumperk8400:39:14-
1ZB5353Komárková EvaKammsport Šumperk5800:41:00-
8MC5454Osladil StanislavVíno Karabina5000:41:49-
3MD5555Vykydal KvětoslavSokol Temenice3600:42:56-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód