hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


LG.Philips půlmaraton Hranice

15.9.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: LG.Philips půlmaraton Hranice
  • datum konání: 15.9.2001
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu LG.Philips půlmaraton Hranice

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 21,070 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Danilov AndrejUkrajina6301:05:03-
2MA22Tschotov IvanBulharsko6601:05:07-
3MA33Križák JánSlovensko7001:05:12-
4MA44Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7101:07:12-
5MA65Holický MilanAFK Pardubice6501:07:57-
6MA76Kleibl MartinMoravská Slávia Brno7301:08:34-
7MA87Ožana VáclavDatalusk Jihlava6401:08:44-
8MA98Šádek RobertUK Bratislava Slovakia7001:09:24-
9MA119Vabroušek PetrKepák brno7301:11:03-
10MA1410Velička AlešX-AIR Ostrava7301:11:51-
11MA1511Palička JanHranice 01:14:09-
12MA1612Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:14:19-
13MA1713Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7401:15:36-
14MA1814Kropman BoikeEidhoven 01:16:04-
15MA1915Holpuch JiříJE Dukovany7201:16:26-
16MA2116Procházka RadekČeské Budějovice7001:17:22-
17MA2717Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6301:17:35-
18MA2918Tomečka LiborTatran Všechovice6201:17:58-
19MA3263Nagy RostislavMK Ostrava 01:18:46-
20MA3719Tuček VáclavChotěboř7701:20:31-
21MA4020Stopka VladimírJogging klub Dubnica n/V. 01:21:06-
22MA4421Baláž RomanJiří team Ostrava6501:22:05-
23MA4522Moravec PavelVětřkovice 01:22:12-
24MA4723Chrabrý PavelHranice 01:22:30-
25MA4824Pochylý MikulášHranice 01:23:01-
26MA5425Zeman ZdeněkTatran Všechovice6801:24:42-
27MA5526Dvořák MiroslavHorka na Moravě7301:25:00-
28MA5927Motl MartinBaník Radvanice 01:26:08-
29MA6028Držík MiroslavSkalica 01:26:12-
30MA7929Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:31:42-
31MA8330Segiň MikulášSkalica 01:32:32-
32MA8731Vaněk PetrOlomouc7001:33:59-
33MA8832Vejchoda PetrBrno7701:34:38-
34MA8933Chmelař JanHranice 01:35:29-
35MA9034Soviš LiborHranice 01:36:04-
36MA9335Dvořáček PavelSHN Olomouc 01:36:51-
37MA9536Rašner TomášOlomouc6901:37:10-
38MA10037Velkoborský MarekBT Frenštát 01:40:31-
39MA10238Repaň PavelSokol Hrabová7301:40:44-
40MA10739Sláma IvanOstrava 01:42:38-
41MA10840Skýpala KarelBT Frenštát6901:43:04-
42MA11041Rozehnal LuděkHranice 01:44:52-
43MA11242Pavlíček JosefHranice 01:45:01-
44MA11543Škrdla JanVelká8201:47:09-
45MA12244Pelíšek PetrSHN Olomouc 01:51:41-
46MA12345Sovák LiborHranice 01:52:10-
47MA12446Zezulka RadomírHranice 01:53:16-
48MA13047Socháček PetrHranice 01:58:19-
49MA13248Veselý KryštofHranice 01:59:21-
50MA13449Rychtařík PavelPřerov 02:02:12-
51MA13550Pastuška ZdeněkOlomouc 02:04:50-
52MA13651Gabriel EvženSki Klub Chřiby6502:11:49-
53MA13752Čechál MartinPřerov 02:12:13-

Muži B (trať 21,070 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB553Klimeš PavelTJ Čejkovice5801:07:51-
2MB1054Ženčák JaroslavTJ Šumperk6101:09:35-
3MB1255Čivrný JiříSlovan Liberec5301:11:13-
4MB1356Heleš IgorBK SAK Ložiska Karviná6101:11:36-
5MB1957Horák PavelAHA Vyškov6101:16:26-
6MB2259Slavík JiříSokol Žabovřesky5401:17:23-
6MB2258Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5601:17:23-
8MB2460Slowiaczek RomanJablunkov5601:17:24-
9MB3161Olšjak LadislavSKP České Budějovice5901:18:32-
10MB3262Nagy RostislavMK Ostrava 01:18:46-
11MB3564Šašek JaroslavSokol Pravčice5801:18:52-
12MB4165Pasteruk IgorBrodek u Přerova 01:21:09-
13MB4266Dokoupil VítězslavKAS Olomouc5201:21:18-
14MB4367Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:21:26-
15MB4668Hrabuška JaroslavMK Ostrava5701:22:16-
16MB4969Zajíc JanKRB Chrudim5301:23:33-
17MB5070Kunc JosefLRS Vyškov6001:23:39-
18MB5171Složil PavelTJ Tovačov5301:23:52-
19MB5372Hrček PetrBrandýs nad Labem6101:24:05-
20MB5673Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:25:02-
21MB5874Vévoda IvanSK Švábenice6001:26:01-
22MB6275Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5801:26:35-
23MB6776Tureček JiříAK Kyjov5601:27:52-
24MB6877Profous PetrUSC Static5801:29:13-
25MB7178Horákovský PetrBrno5201:29:52-
26MB7379Krejsa VáclavBering Praha5201:30:31-
27MB7780Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:31:19-
28MB8581Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:33:26-
29MB9882Sukup StanislavHranice 01:39:46-
30MB10183Pečenka LiborKHB Radegast6101:40:32-
31MB10384Havlíček PavelŠpilberk Brno 01:41:24-
32MB10685Mraček RostislavSOKOL Rokytnice5401:41:43-
33MB11686Rybný LiborHranice 01:47:21-
34MB11787Šťovíček TomášPřerov 01:47:33-
35MB11988Palatka OndřejHranice 01:47:50-
36MB12089Bartoň JanMK SEITL Ostrava 01:50:32-
37MB12190Švrček JiříPoruba5301:51:40-
38MB12491Rabinský KarelHranice 01:53:16-
39MB13192Okál FrantišekHranice 01:59:20-
40MB13393Pivka RobertHranice 02:02:02-

Muži C 50 a starší (trať 21,070 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2594Koštoval JiříJeseník5101:17:28-
2MC2695Tsametis NikolaosBK SAK Ložiska Karviná4201:17:31-
3MC3096Kamenský OldřichSokol Žabovřesky4801:18:14-
4MC3497Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:18:51-
5MC3698Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4801:19:46-
6MC3899Vodička JanŠela Sport Přerov4501:20:32-
7MC57100Podžorný ErvinČeský Těšín4101:25:10-
8MC61101Kvita JosefMK Kopřivnice5101:26:17-
9MC63102Bartoněk JiříLiga 100 Zlín 01:26:45-
10MC65103Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:27:08-
11MC66104Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:27:50-
12MC69105Fogaš PavolMK Kopřivnice4101:29:39-
13MC70106Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4501:29:48-
14MC72107Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:30:03-
15MC74108Volek IvoRýmařov4801:30:54-
16MC75109Držík MiroslavŽST Kúty4701:31:01-
17MC76110Březina JiříSK Přerov3901:31:04-
18MC78111Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:31:28-
19MC80112Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:31:46-
20MC81113Trombik EmilČeský Těšín4601:31:47-
21MC82114Kupec PavelLiga 100 Zlín4301:32:03-
22MC84115Klimeš FrantišekBrno 01:32:43-
23MC86116Lerch VladislavMILO Olomouc4801:33:36-
24MC91117Navara PetrTATRA Kopřivnice4501:36:06-
25MC92118Soviš IvanHS Skřítek4601:36:30-
26MC94119Kousal OldřichSK Přerov3801:36:54-
27MC96120Buchta PavolAŠK Skalica 01:37:40-
28MC97121Straka JosefŠumperk3901:39:23-
29MC99122Kurbič JanAO Kobeřice 01:39:51-
30MC104123Volf JiříSPV Sigma Hranice4601:41:25-
31MC105124Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4601:41:40-
32MC113125Voženílek JanHranice 01:45:40-
33MC114126Stáhlík PavelBrno 01:46:01-
34MC118127Fischer PavelHranice4901:47:41-
35MC126128Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:54:12-
36MC128129Zapletal JosefAK Kroměříž4301:54:24-
37MC129130Šmatlák EduardSK Přerov 01:57:39-

Ženy (neomezeno) (trať 21,070 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž28131Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7201:17:45-
2Ž39132Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6601:20:33-
3Ž51133Haroková HanaBrno7701:23:52-
4Ž64134Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:27:00-
5Ž109135Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5601:43:41-
6Ž111136Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:44:57-
7Ž126137Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5401:54:12-
8Ž137138Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:12:13-

2500 m - Muži neomezeno (trať 2,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1232Janíček RobertBK Lysá 00:07:25-
2M2233Stanka PetrNový Jičín6900:07:31-
3M6234Čivrný JiříAC Semily8000:07:46-
4M7235Filip VáclavAK Kroměříž6000:07:53-
5M14236Žabíček VáclavHranice6700:08:59-
6M15237Groš ŠtefanFoto Morava6100:09:01-
7M19238Chytil VladimírTatran Všechovice5000:09:17-
8M21239Mikulenka TomášODRY7000:09:18-
9M27240Štětka PetrHranice 00:09:56-
10M31241Kunc JosefLRS Vyškov6000:10:14-
11M32243Velech EmilHranice 00:10:16-
11M32242Rybanský EmilHiero Takeko 00:10:16-
13M35244Adamec ZdeněkStudénka5200:10:19-
14M36245Rinka ErichBK Kravaře5400:10:20-
15M37246Ledvina JaroslavHranice 00:10:23-
16M38247Kroča PetrHranice 00:10:24-
17M39248Vývoda JosefDrahotuše 00:10:28-
18M42249Jaroň AlešHranice 00:10:34-
19M43250Vašina JosefHranice 00:10:37-
20M46251Plch AloisZetor Brno4900:10:43-
21M47252Skála StanislavBílovec 00:10:48-
22M49253Starý PavelBrno 00:10:56-
23M50254Vokrouhlík LukášVyškov 00:10:58-
24M51255Mačka PavelOlomouc 00:11:02-
25M54256Morkus MichalPřerov 00:11:12-
26M56257Liďák LukášBílovec 00:11:14-
27M60258Pechanec EugenHranice 00:11:26-
28M61259Lasoň RomanHavířov 00:11:27-
29M62260Koutný VojtěchPřerov5800:11:31-
30M64261Doležal RobertBardejov 00:11:32-
31M65262Skácel MichalProstějov 00:11:35-
32M67263Šustal MiroslavHranice 00:11:40-
33M71264Sváček RichardNový Jičín 00:11:55-
34M75265Maléř BohuslavHranice 00:12:12-
35M76266Hanousek LeošLipník 00:12:13-
36M78267Povolný MarekBrno 00:12:20-
37M80268Skácel PetrOlomouc 00:12:23-
38M83269Kubík PavelHranice 00:12:31-
39M88270Kucharz RadekODRY 00:12:52-
40M104271Svačina JaroslavRožnov pod Radhoštěm 00:13:20-
41M107272Buček PetrStudénka 00:13:41-

2500 m - Hoši 13-17 let (trať 2,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3162Luhový MichalAK Púchov8400:07:35-
2MD4163Luliak AntonBK Lysá8400:07:42-
3MD5164Hrazděra MilanARC Brno8400:07:43-
4MD8165Polášek JanTatran Všechovice8300:07:56-
5MD9166Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:08:04-
6MD10167Kotek MartinSSK Vítkovice8400:08:18-
7MD11168Nerud DavidARC Brno8500:08:22-
8MD12169Rebenda JakubÚstí nad Orlicí8600:08:41-
9MD13170Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:08:56-
10MD16171Dvorský JakubHranice 00:09:07-
11MD17172Menšík JiříHranice 00:09:13-
12MD18173Rebenda TomášÚstí nad Orlicí 00:09:14-
13MD19174Kubec TomášHranice 00:09:17-
14MD23175Pastorek JiříBrno 00:09:28-
15MD24176Kotůlek JanHranice 00:09:36-
16MD25177Brada JanHranice 00:09:40-
17MD26178Malhar IvoHranice 00:09:43-
18MD28179Posmyk RadimHranice 00:10:02-
19MD29180Štětka DavidHranice 00:10:06-
20MD30181Kulajta JiříHranice 00:10:10-
21MD43183Ožana JakubNové Město na Moravě8700:10:37-
22MD45184Bugar JosefHranice 00:10:38-
23MD48182Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:10:52-
24MD52185Grammer MiroslavHranice 00:11:03-
25MD53186Tureček JiříRožnov pod Radhoštěm 00:11:06-
26MD54187Ryška ZdeněkHranice 00:11:12-
27MD56188Bubela JanHranice 00:11:14-
28MD58189Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8800:11:22-
29MD59190Juráček MartinHranice 00:11:23-
30MD62191Kunický MiroslavRožnov pod Radhoštěm 00:11:31-
31MD67192Ličman OndřejHranice 00:11:40-
32MD69193Studený AlešHranice 00:11:49-
33MD70194Zbranek RichardHranice 00:11:54-
34MD71195Perutka TomášHranice7500:11:55-
35MD73196Barvenčík OldřichHranice 00:12:03-
36MD74197Maňásek TomášHranice 00:12:04-
37MD77198Jarosz RenéHranice 00:12:13-
38MD79199Pekanský LukášHranice 00:12:22-
39MD82200Baše MartinHranice 00:12:30-
40MD84201Valchaš JiříHranice 00:12:41-
41MD85202Tománek JakubHranice 00:12:42-
42MD86203Petraška KamilKick Box 00:12:45-
43MD87204Pelíšek JanHranice 00:12:46-
44MD88205Liederman PetrHranice 00:12:52-
45MD90206Pavlík OndřejHranice 00:12:53-
46MD91207Balouch JiříVyškov 00:12:58-
47MD92208Nábojník PetrOlomouc 00:13:00-
48MD93209Mikeš LuděkProstějov 00:13:01-
48MD93210Mikulka TomášBrno 00:13:01-
50MD98211Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:13:07-
51MD99212Kalivoda JanHranice 00:13:12-
52MD100213Přívětivý PavelBranky na Moravě7000:13:13-
53MD102214Kuchtíček JiříHranice 00:13:17-
54MD103215Barvenčík VáclavHranice 00:13:18-
55MD105216Chudiak LukášHranice 00:13:23-
56MD106217Holeš MilanHranice 00:13:40-
57MD108218Bezecný OndřejBrno 00:13:51-
58MD109219Malchárek JiříProstějov 00:13:55-
59MD110220Čekal MilanHranice 00:13:59-
60MD111221Kačírek PavelHranice 00:14:10-
61MD113222Homola MartinHranice 00:14:39-
62MD114223Barfus SvatoplukHranice 00:14:54-
63MD115224Tománek FilipHranice9000:14:55-
64MD116225Sváček TomášHranice 00:14:56-
65MD125226Staviař RadimHranice 00:17:44-
66MD126227Onderka MartinHranice 00:17:45-
67MD129228Pavur MichalHranice7400:19:11-
68MD130229Šabaj PavelHranice 00:19:12-
69MD132230Šikula MiloslavHranice 00:24:33-
69MD132231Pešek RadekHranice 00:24:33-

2500 m - Dívky 13-17 let (trať 2,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD22139Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:09:20-
2ŽD32140Šálková EvaZetor Brno 00:10:16-
3ŽD40141Plchová KateřinaZetor Brno8700:10:31-
3ŽD40142Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:10:31-
5ŽD66143Dřímalová MartinaPřerov8900:11:37-
6ŽD81144Fischerová EvaHranice 00:12:25-
7ŽD93145Černocká ZuzanaHranice 00:13:01-
8ŽD96146Helísková NikolaHranice 00:13:03-
9ŽD97147Valentová RadkaHranice 00:13:04-
10ŽD101148Velkoborská NikolFrenštát 00:13:15-
11ŽD112149Šustalová MarikaHranice 00:14:23-
12ŽD117150Bubelová MartinaHranice 00:15:11-
13ŽD118151Voharková KarolínaHranice 00:15:42-
14ŽD119152Bělská JitkaProstějov 00:16:33-
15ŽD120153Přidalová RomanaOlomouc 00:16:40-
16ŽD121154Jíšková PavlínaBrno 00:16:55-
17ŽD122156Poppová IvanaHranice 00:17:19-
17ŽD122155Neubauerová LucieHranice 00:17:19-
19ŽD124157Jurášová PavlínaHranice 00:17:25-
20ŽD127158Tvrdá MartaHranice 00:18:08-
20ŽD127159Zbranková MiriamHranice 00:18:08-
22ŽD131160Majerová VeronikaHranice 00:20:27-
23ŽD132161Dömeová PetraHranice 00:24:33-

Trať 2,500 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1232Janíček RobertBK Lysá 00:07:25-
2M2233Stanka PetrNový Jičín6900:07:31-
1MD3162Luhový MichalAK Púchov8400:07:35-
2MD4163Luliak AntonBK Lysá8400:07:42-
3MD5164Hrazděra MilanARC Brno8400:07:43-
3M6234Čivrný JiříAC Semily8000:07:46-
4M7235Filip VáclavAK Kroměříž6000:07:53-
4MD8165Polášek JanTatran Všechovice8300:07:56-
5MD9166Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:08:04-
6MD10167Kotek MartinSSK Vítkovice8400:08:18-
7MD11168Nerud DavidARC Brno8500:08:22-
8MD12169Rebenda JakubÚstí nad Orlicí8600:08:41-
9MD13170Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:08:56-
5M14236Žabíček VáclavHranice6700:08:59-
6M15237Groš ŠtefanFoto Morava6100:09:01-
10MD16171Dvorský JakubHranice 00:09:07-
11MD17172Menšík JiříHranice 00:09:13-
12MD18173Rebenda TomášÚstí nad Orlicí 00:09:14-
13MD19174Kubec TomášHranice 00:09:17-
7M19238Chytil VladimírTatran Všechovice5000:09:17-
8M21239Mikulenka TomášODRY7000:09:18-
1ŽD22139Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:09:20-
14MD23175Pastorek JiříBrno 00:09:28-
15MD24176Kotůlek JanHranice 00:09:36-
16MD25177Brada JanHranice 00:09:40-
17MD26178Malhar IvoHranice 00:09:43-
9M27240Štětka PetrHranice 00:09:56-
18MD28179Posmyk RadimHranice 00:10:02-
19MD29180Štětka DavidHranice 00:10:06-
20MD30181Kulajta JiříHranice 00:10:10-
10M31241Kunc JosefLRS Vyškov6000:10:14-
2ŽD32140Šálková EvaZetor Brno 00:10:16-
11M32242Rybanský EmilHiero Takeko 00:10:16-
11M32243Velech EmilHranice 00:10:16-
13M35244Adamec ZdeněkStudénka5200:10:19-
14M36245Rinka ErichBK Kravaře5400:10:20-
15M37246Ledvina JaroslavHranice 00:10:23-
16M38247Kroča PetrHranice 00:10:24-
17M39248Vývoda JosefDrahotuše 00:10:28-
3ŽD40141Plchová KateřinaZetor Brno8700:10:31-
3ŽD40142Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:10:31-
18M42249Jaroň AlešHranice 00:10:34-
19M43250Vašina JosefHranice 00:10:37-
21MD43183Ožana JakubNové Město na Moravě8700:10:37-
22MD45184Bugar JosefHranice 00:10:38-
20M46251Plch AloisZetor Brno4900:10:43-
21M47252Skála StanislavBílovec 00:10:48-
23MD48182Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:10:52-
22M49253Starý PavelBrno 00:10:56-
23M50254Vokrouhlík LukášVyškov 00:10:58-
24M51255Mačka PavelOlomouc 00:11:02-
24MD52185Grammer MiroslavHranice 00:11:03-
25MD53186Tureček JiříRožnov pod Radhoštěm 00:11:06-
25M54256Morkus MichalPřerov 00:11:12-
26MD54187Ryška ZdeněkHranice 00:11:12-
26M56257Liďák LukášBílovec 00:11:14-
27MD56188Bubela JanHranice 00:11:14-
28MD58189Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8800:11:22-
29MD59190Juráček MartinHranice 00:11:23-
27M60258Pechanec EugenHranice 00:11:26-
28M61259Lasoň RomanHavířov 00:11:27-
30MD62191Kunický MiroslavRožnov pod Radhoštěm 00:11:31-
29M62260Koutný VojtěchPřerov5800:11:31-
30M64261Doležal RobertBardejov 00:11:32-
31M65262Skácel MichalProstějov 00:11:35-
5ŽD66143Dřímalová MartinaPřerov8900:11:37-
32M67263Šustal MiroslavHranice 00:11:40-
31MD67192Ličman OndřejHranice 00:11:40-
32MD69193Studený AlešHranice 00:11:49-
33MD70194Zbranek RichardHranice 00:11:54-
34MD71195Perutka TomášHranice7500:11:55-
33M71264Sváček RichardNový Jičín 00:11:55-
35MD73196Barvenčík OldřichHranice 00:12:03-
36MD74197Maňásek TomášHranice 00:12:04-
34M75265Maléř BohuslavHranice 00:12:12-
35M76266Hanousek LeošLipník 00:12:13-
37MD77198Jarosz RenéHranice 00:12:13-
36M78267Povolný MarekBrno 00:12:20-
38MD79199Pekanský LukášHranice 00:12:22-
37M80268Skácel PetrOlomouc 00:12:23-
6ŽD81144Fischerová EvaHranice 00:12:25-
39MD82200Baše MartinHranice 00:12:30-
38M83269Kubík PavelHranice 00:12:31-
40MD84201Valchaš JiříHranice 00:12:41-
41MD85202Tománek JakubHranice 00:12:42-
42MD86203Petraška KamilKick Box 00:12:45-
43MD87204Pelíšek JanHranice 00:12:46-
44MD88205Liederman PetrHranice 00:12:52-
39M88270Kucharz RadekODRY 00:12:52-
45MD90206Pavlík OndřejHranice 00:12:53-
46MD91207Balouch JiříVyškov 00:12:58-
47MD92208Nábojník PetrOlomouc 00:13:00-
48MD93209Mikeš LuděkProstějov 00:13:01-
48MD93210Mikulka TomášBrno 00:13:01-
7ŽD93145Černocká ZuzanaHranice 00:13:01-
8ŽD96146Helísková NikolaHranice 00:13:03-
9ŽD97147Valentová RadkaHranice 00:13:04-
50MD98211Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:13:07-
51MD99212Kalivoda JanHranice 00:13:12-
52MD100213Přívětivý PavelBranky na Moravě7000:13:13-
10ŽD101148Velkoborská NikolFrenštát 00:13:15-
53MD102214Kuchtíček JiříHranice 00:13:17-
54MD103215Barvenčík VáclavHranice 00:13:18-
40M104271Svačina JaroslavRožnov pod Radhoštěm 00:13:20-
55MD105216Chudiak LukášHranice 00:13:23-
56MD106217Holeš MilanHranice 00:13:40-
41M107272Buček PetrStudénka 00:13:41-
57MD108218Bezecný OndřejBrno 00:13:51-
58MD109219Malchárek JiříProstějov 00:13:55-
59MD110220Čekal MilanHranice 00:13:59-
60MD111221Kačírek PavelHranice 00:14:10-
11ŽD112149Šustalová MarikaHranice 00:14:23-
61MD113222Homola MartinHranice 00:14:39-
62MD114223Barfus SvatoplukHranice 00:14:54-
63MD115224Tománek FilipHranice9000:14:55-
64MD116225Sváček TomášHranice 00:14:56-
12ŽD117150Bubelová MartinaHranice 00:15:11-
13ŽD118151Voharková KarolínaHranice 00:15:42-
14ŽD119152Bělská JitkaProstějov 00:16:33-
15ŽD120153Přidalová RomanaOlomouc 00:16:40-
16ŽD121154Jíšková PavlínaBrno 00:16:55-
17ŽD122156Poppová IvanaHranice 00:17:19-
17ŽD122155Neubauerová LucieHranice 00:17:19-
19ŽD124157Jurášová PavlínaHranice 00:17:25-
65MD125226Staviař RadimHranice 00:17:44-
66MD126227Onderka MartinHranice 00:17:45-
20ŽD127159Zbranková MiriamHranice 00:18:08-
20ŽD127158Tvrdá MartaHranice 00:18:08-
67MD129228Pavur MichalHranice7400:19:11-
68MD130229Šabaj PavelHranice 00:19:12-
22ŽD131160Majerová VeronikaHranice 00:20:27-
23ŽD132161Dömeová PetraHranice 00:24:33-
69MD132230Šikula MiloslavHranice 00:24:33-
69MD132231Pešek RadekHranice 00:24:33-

Trať 21,070 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Danilov AndrejUkrajina6301:05:03-
2MA22Tschotov IvanBulharsko6601:05:07-
3MA33Križák JánSlovensko7001:05:12-
4MA44Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7101:07:12-
1MB553Klimeš PavelTJ Čejkovice5801:07:51-
5MA65Holický MilanAFK Pardubice6501:07:57-
6MA76Kleibl MartinMoravská Slávia Brno7301:08:34-
7MA87Ožana VáclavDatalusk Jihlava6401:08:44-
8MA98Šádek RobertUK Bratislava Slovakia7001:09:24-
2MB1054Ženčák JaroslavTJ Šumperk6101:09:35-
9MA119Vabroušek PetrKepák brno7301:11:03-
3MB1255Čivrný JiříSlovan Liberec5301:11:13-
4MB1356Heleš IgorBK SAK Ložiska Karviná6101:11:36-
10MA1410Velička AlešX-AIR Ostrava7301:11:51-
11MA1511Palička JanHranice 01:14:09-
12MA1612Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:14:19-
13MA1713Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7401:15:36-
14MA1814Kropman BoikeEidhoven 01:16:04-
15MA1915Holpuch JiříJE Dukovany7201:16:26-
5MB1957Horák PavelAHA Vyškov6101:16:26-
16MA2116Procházka RadekČeské Budějovice7001:17:22-
6MB2258Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5601:17:23-
6MB2259Slavík JiříSokol Žabovřesky5401:17:23-
8MB2460Slowiaczek RomanJablunkov5601:17:24-
1MC2594Koštoval JiříJeseník5101:17:28-
2MC2695Tsametis NikolaosBK SAK Ložiska Karviná4201:17:31-
17MA2717Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6301:17:35-
1Ž28131Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7201:17:45-
18MA2918Tomečka LiborTatran Všechovice6201:17:58-
3MC3096Kamenský OldřichSokol Žabovřesky4801:18:14-
9MB3161Olšjak LadislavSKP České Budějovice5901:18:32-
19MA3263Nagy RostislavMK Ostrava 01:18:46-
10MB3262Nagy RostislavMK Ostrava 01:18:46-
4MC3497Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:18:51-
11MB3564Šašek JaroslavSokol Pravčice5801:18:52-
5MC3698Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4801:19:46-
20MA3719Tuček VáclavChotěboř7701:20:31-
6MC3899Vodička JanŠela Sport Přerov4501:20:32-
2Ž39132Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6601:20:33-
21MA4020Stopka VladimírJogging klub Dubnica n/V. 01:21:06-
12MB4165Pasteruk IgorBrodek u Přerova 01:21:09-
13MB4266Dokoupil VítězslavKAS Olomouc5201:21:18-
14MB4367Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:21:26-
22MA4421Baláž RomanJiří team Ostrava6501:22:05-
23MA4522Moravec PavelVětřkovice 01:22:12-
15MB4668Hrabuška JaroslavMK Ostrava5701:22:16-
24MA4723Chrabrý PavelHranice 01:22:30-
25MA4824Pochylý MikulášHranice 01:23:01-
16MB4969Zajíc JanKRB Chrudim5301:23:33-
17MB5070Kunc JosefLRS Vyškov6001:23:39-
18MB5171Složil PavelTJ Tovačov5301:23:52-
3Ž51133Haroková HanaBrno7701:23:52-
19MB5372Hrček PetrBrandýs nad Labem6101:24:05-
26MA5425Zeman ZdeněkTatran Všechovice6801:24:42-
27MA5526Dvořák MiroslavHorka na Moravě7301:25:00-
20MB5673Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:25:02-
7MC57100Podžorný ErvinČeský Těšín4101:25:10-
21MB5874Vévoda IvanSK Švábenice6001:26:01-
28MA5927Motl MartinBaník Radvanice 01:26:08-
29MA6028Držík MiroslavSkalica 01:26:12-
8MC61101Kvita JosefMK Kopřivnice5101:26:17-
22MB6275Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5801:26:35-
9MC63102Bartoněk JiříLiga 100 Zlín 01:26:45-
4Ž64134Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:27:00-
10MC65103Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:27:08-
11MC66104Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:27:50-
23MB6776Tureček JiříAK Kyjov5601:27:52-
24MB6877Profous PetrUSC Static5801:29:13-
12MC69105Fogaš PavolMK Kopřivnice4101:29:39-
13MC70106Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4501:29:48-
25MB7178Horákovský PetrBrno5201:29:52-
14MC72107Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:30:03-
26MB7379Krejsa VáclavBering Praha5201:30:31-
15MC74108Volek IvoRýmařov4801:30:54-
16MC75109Držík MiroslavŽST Kúty4701:31:01-
17MC76110Březina JiříSK Přerov3901:31:04-
27MB7780Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:31:19-
18MC78111Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:31:28-
30MA7929Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:31:42-
19MC80112Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:31:46-
20MC81113Trombik EmilČeský Těšín4601:31:47-
21MC82114Kupec PavelLiga 100 Zlín4301:32:03-
31MA8330Segiň MikulášSkalica 01:32:32-
22MC84115Klimeš FrantišekBrno 01:32:43-
28MB8581Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:33:26-
23MC86116Lerch VladislavMILO Olomouc4801:33:36-
32MA8731Vaněk PetrOlomouc7001:33:59-
33MA8832Vejchoda PetrBrno7701:34:38-
34MA8933Chmelař JanHranice 01:35:29-
35MA9034Soviš LiborHranice 01:36:04-
24MC91117Navara PetrTATRA Kopřivnice4501:36:06-
25MC92118Soviš IvanHS Skřítek4601:36:30-
36MA9335Dvořáček PavelSHN Olomouc 01:36:51-
26MC94119Kousal OldřichSK Přerov3801:36:54-
37MA9536Rašner TomášOlomouc6901:37:10-
27MC96120Buchta PavolAŠK Skalica 01:37:40-
28MC97121Straka JosefŠumperk3901:39:23-
29MB9882Sukup StanislavHranice 01:39:46-
29MC99122Kurbič JanAO Kobeřice 01:39:51-
38MA10037Velkoborský MarekBT Frenštát 01:40:31-
30MB10183Pečenka LiborKHB Radegast6101:40:32-
39MA10238Repaň PavelSokol Hrabová7301:40:44-
31MB10384Havlíček PavelŠpilberk Brno 01:41:24-
30MC104123Volf JiříSPV Sigma Hranice4601:41:25-
31MC105124Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4601:41:40-
32MB10685Mraček RostislavSOKOL Rokytnice5401:41:43-
40MA10739Sláma IvanOstrava 01:42:38-
41MA10840Skýpala KarelBT Frenštát6901:43:04-
5Ž109135Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5601:43:41-
42MA11041Rozehnal LuděkHranice 01:44:52-
6Ž111136Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:44:57-
43MA11242Pavlíček JosefHranice 01:45:01-
32MC113125Voženílek JanHranice 01:45:40-
33MC114126Stáhlík PavelBrno 01:46:01-
44MA11543Škrdla JanVelká8201:47:09-
33MB11686Rybný LiborHranice 01:47:21-
34MB11787Šťovíček TomášPřerov 01:47:33-
34MC118127Fischer PavelHranice4901:47:41-
35MB11988Palatka OndřejHranice 01:47:50-
36MB12089Bartoň JanMK SEITL Ostrava 01:50:32-
37MB12190Švrček JiříPoruba5301:51:40-
45MA12244Pelíšek PetrSHN Olomouc 01:51:41-
46MA12345Sovák LiborHranice 01:52:10-
47MA12446Zezulka RadomírHranice 01:53:16-
38MB12491Rabinský KarelHranice 01:53:16-
35MC126128Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:54:12-
7Ž126137Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5401:54:12-
36MC128129Zapletal JosefAK Kroměříž4301:54:24-
37MC129130Šmatlák EduardSK Přerov 01:57:39-
48MA13047Socháček PetrHranice 01:58:19-
39MB13192Okál FrantišekHranice 01:59:20-
49MA13248Veselý KryštofHranice 01:59:21-
40MB13393Pivka RobertHranice 02:02:02-
50MA13449Rychtařík PavelPřerov 02:02:12-
51MA13550Pastuška ZdeněkOlomouc 02:04:50-
52MA13651Gabriel EvženSki Klub Chřiby6502:11:49-
53MA13752Čechál MartinPřerov 02:12:13-
8Ž137138Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:12:13-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód