Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle 2013

4.10.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Zemská míle 2013
  • datum konání: 4.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Zemská míle 2013

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Predškolní chlapci r. 2006 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:01-
2C242Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:02-
3C263Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:01:08-
4C2124Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:23-
5C2145Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:38-
6C2156Jirásek JiříLanškroun0800:01:43-
7C2167Komrska BenediktLanškroun0800:01:46-
8C2178Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:46-
Predškolní devcata r. 2006 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D221Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:01:02-
2D232Klementová LuisaAtletika Lanškroun0600:01:02-
3D253Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:01:06-
4D274Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:09-
5D285Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:09-
6D296Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:01:17-
7D2107Hájková ZuzanaLanškroun0800:01:18-
8D2118Marešová TerezaRC Dětský svět0700:01:20-
9D2139Kovářová AnnaBudislav0800:01:26-
10D21810Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:02:35-
11D21911Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:04:11-
12D22012Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:04:15-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1101Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:41108,65
2M1112Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:42107,11
3M1213Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:03:0184,25
4M1244Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:03:1172,46
5M1255Stehlík AntonínLanškroun0500:03:2259,77
6M1276Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:04:0211,36
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z141Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:28110,30
2Z162Červená EliškaDukla Polička0400:02:33103,87
3Z1143Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:4785,83
4Z1174Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:4982,46
5Z1205Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5674,47
6Z1266Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:2931,17
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M221Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:25105,75
2M252Dajčar JanLanškroun0200:02:28100,75
3M273Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:02:3493,49
4M294Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:3986,18
5M2135Mužík MartinAtletika Polička0300:02:4479,64
6M2146Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:02:4776,11
7M2167Morávek DominikAtletika DDM0200:02:4776,08
8M2198Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:02:5367,69
9M2229Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:0353,68
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:24107,58
2Z232Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:27103,93
3Z283Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:3888,50
4Z2124Kulhánková NikolaAtletika DDM0200:02:4480,77
5Z2185Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:02:5171,42
6Z2236Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:03:0847,80
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M361Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:23104,71
2M372Totušek Josefneregistrován0000:05:3199,63
3M393Chrobák AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:05:3895,66
4M3104Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:4293,03
5M3115Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:4491,61
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3121Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:05:59100,00
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:18108,03
2M422Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:3396,66
3M433Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:04:3595,31
4M444Mužík JanAtletika Polička9800:04:3893,21
5M455Gregora JakubActivity Lanškroun9800:04:5878,52
6M4136Žila DanielBystré9900:06:543,00
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z481Obstová KateřinaLanškroun9900:05:35122,52
2Z4142Belobradová KarolínaTJ Žamberk9900:07:0077,48
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:22115,23
2M552Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:56104,06
3M5203Pavlas JanActivity Lanškroun9600:11:0780,71
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5451Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:12:57114,13
2Z5492Marková EliškaVK Žichlínek9700:13:5999,18
3Z5543Martináková MichaelaVK Žichlínek9600:14:5186,68
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ101Machotka DominikLanškroun9400:10:42100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ401Krátká HanaLanškroun9500:12:33112,92
2ZJ522Minářová KristýnaVK Žichlínek9400:14:1787,08
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:09:06103,85
2MA22Klička OndřejTJ Svitavy8800:09:08103,39
3MA43Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:09:3792,77
4MA64Vacek LiborActivity Lanškroun8600:10:0084,57
5MA75Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:1379,77
6MA126Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:10:4668,25
7MA137Živný MarekOrel Orlice9100:10:5166,31
8MA248Marhold PetrChoceň7800:11:2056,03
9MA269Marhold LubošHorní Jelení7700:11:2255,24
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB141Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:51100,68
2MB152Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:10:52100,49
3MB163Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5798,83
4MB174Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:11:0098,09
5MB185Belobrad IvanŽamberk6600:11:0397,17
6MB216Pocsai SándorČerti Kunčina7000:11:0895,63
7MB227Chlup JiříActivity Lanškroun7000:11:1493,58
8MB238Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:1892,34
9MB259Bielčik PetrLichkov7100:11:2191,51
10MB2710Gregora MilanActivity Lanškroun7100:11:3387,94
11MB2811Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:11:3986,12
12MB3112Kalous Tomᚎamberk6400:12:0378,83
13MB3313Krsek PavkaLanškroun7200:12:0777,31
14MB3414Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1176,31
15MB4315Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:12:5163,91
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC81Krátký LubošLanškroun6200:10:25102,21
2MC92Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:10:28101,13
3MC113Žila MilošBystré6200:10:4296,67
4MC194Skyba MartinFIT-Online6200:11:0489,68
5MC325Skalický JosefŽichlínek6200:12:0670,18
6MC356Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:12:1168,46
7MC487Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:13:5834,86
8MC508Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:14:0133,76
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD291Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:11:45108,41
2MD362Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:13100,66
3MD423Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:4990,93
4MD464Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:1185,07
5MD515Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:14:1467,84
6MD616Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:17:518,79
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME561Bielčik JindřichLichkov4000:15:12100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA371Honsová HanaActivity Lanškroun7900:12:31102,12
2ZA392Paďourová RenataVK Žichlínek8700:12:33101,69
3ZA443Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:12:5496,19
4ZA574Kalousová AlenaŽamberk8000:15:1459,26
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB301Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:11:47113,76
2ZB382Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:32102,00
3ZB473Dostálová PetraLanškroun7800:13:3984,23
4ZB554Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:14:5664,04
5ZB605Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:15:5648,15
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC411Jirásková EvaLanškroun6400:12:38133,43
2ZC532Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:14:25109,87
3ZC623Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:18:2656,70
4ZC634Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:3654,59
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD581Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:31102,41
2ZD592Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:15:5497,59
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:24107,58
1M221Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:25105,75
2Z232Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:27103,93
1Z141Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:28110,30
2M252Dajčar JanLanškroun0200:02:28100,75
2Z162Červená EliškaDukla Polička0400:02:33103,87
3M273Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:02:3493,49
3Z283Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:3888,50
4M294Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:3986,18
1M1101Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:41108,65
2M1112Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:42107,11
4Z2124Kulhánková NikolaAtletika DDM0200:02:4480,77
5M2135Mužík MartinAtletika Polička0300:02:4479,64
3Z1143Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:4785,83
6M2146Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:02:4776,11
7M2167Morávek DominikAtletika DDM0200:02:4776,08
4Z1174Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:4982,46
5Z2185Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:02:5171,42
8M2198Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:02:5367,69
5Z1205Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5674,47
3M1213Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:03:0184,25
9M2229Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:0353,68
6Z2236Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:03:0847,80
4M1244Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:03:1172,46
5M1255Stehlík AntonínLanškroun0500:03:2259,77
6Z1266Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:2931,17
6M1276Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:04:0211,36
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:18108,03
2M422Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:3396,66
3M433Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:04:3595,31
4M444Mužík JanAtletika Polička9800:04:3893,21
5M455Gregora JakubActivity Lanškroun9800:04:5878,52
1M361Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:23104,71
2M372Totušek Josefneregistrován0000:05:3199,63
1Z481Obstová KateřinaLanškroun9900:05:35122,52
3M393Chrobák AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:05:3895,66
4M3104Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:4293,03
5M3115Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:4491,61
1Z3121Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:05:59100,00
6M4136Žila DanielBystré9900:06:543,00
2Z4142Belobradová KarolínaTJ Žamberk9900:07:0077,48
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:09:06103,85
2MA22Klička OndřejTJ Svitavy8800:09:08103,39
1M531Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:22115,23
3MA43Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:09:3792,77
2M552Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:56104,06
4MA64Vacek LiborActivity Lanškroun8600:10:0084,57
5MA75Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:1379,77
1MC81Krátký LubošLanškroun6200:10:25102,21
2MC92Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:10:28101,13
1MJ101Machotka DominikLanškroun9400:10:42100,00
3MC113Žila MilošBystré6200:10:4296,67
6MA126Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:10:4668,25
7MA137Živný MarekOrel Orlice9100:10:5166,31
1MB141Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:51100,68
2MB152Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:10:52100,49
3MB163Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5798,83
4MB174Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:11:0098,09
5MB185Belobrad IvanŽamberk6600:11:0397,17
4MC194Skyba MartinFIT-Online6200:11:0489,68
3M5203Pavlas JanActivity Lanškroun9600:11:0780,71
6MB216Pocsai SándorČerti Kunčina7000:11:0895,63
7MB227Chlup JiříActivity Lanškroun7000:11:1493,58
8MB238Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:1892,34
8MA248Marhold PetrChoceň7800:11:2056,03
9MB259Bielčik PetrLichkov7100:11:2191,51
9MA269Marhold LubošHorní Jelení7700:11:2255,24
10MB2710Gregora MilanActivity Lanškroun7100:11:3387,94
11MB2811Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:11:3986,12
1MD291Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:11:45108,41
1ZB301Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:11:47113,76
12MB3112Kalous Tomᚎamberk6400:12:0378,83
5MC325Skalický JosefŽichlínek6200:12:0670,18
13MB3313Krsek PavkaLanškroun7200:12:0777,31
14MB3414Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1176,31
6MC356Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:12:1168,46
2MD362Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:13100,66
1ZA371Honsová HanaActivity Lanškroun7900:12:31102,12
2ZB382Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:32102,00
2ZA392Paďourová RenataVK Žichlínek8700:12:33101,69
1ZJ401Krátká HanaLanškroun9500:12:33112,92
1ZC411Jirásková EvaLanškroun6400:12:38133,43
3MD423Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:4990,93
15MB4315Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:12:5163,91
3ZA443Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:12:5496,19
1Z5451Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:12:57114,13
4MD464Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:1185,07
3ZB473Dostálová PetraLanškroun7800:13:3984,23
7MC487Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:13:5834,86
2Z5492Marková EliškaVK Žichlínek9700:13:5999,18
8MC508Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:14:0133,76
5MD515Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:14:1467,84
2ZJ522Minářová KristýnaVK Žichlínek9400:14:1787,08
2ZC532Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:14:25109,87
3Z5543Martináková MichaelaVK Žichlínek9600:14:5186,68
4ZB554Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:14:5664,04
1ME561Bielčik JindřichLichkov4000:15:12100,00
4ZA574Kalousová AlenaŽamberk8000:15:1459,26
1ZD581Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:31102,41
2ZD592Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:15:5497,59
5ZB605Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:15:5648,15
6MD616Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:17:518,79
3ZC623Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:18:2656,70
4ZC634Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:3654,59
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:09:06102,04
2MA22Klička OndřejTJ Svitavy8800:09:08101,58
3M531Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:2296,38
4MA43Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:09:3790,86
5M552Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:5684,07
6MA64Vacek LiborActivity Lanškroun8600:10:0082,58
7MA75Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:1377,74
8MC81Krátký LubošLanškroun6200:10:2573,60
9MC92Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:10:2872,36
10MJ101Machotka DominikLanškroun9400:10:4267,27
11MC113Žila MilošBystré6200:10:4267,25
12MA126Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:10:4666,12
13MA137Živný MarekOrel Orlice9100:10:5164,16
14MB141Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:5164,08
15MB152Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:10:5263,85
16MB163Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5761,89
17MB174Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:11:0061,00
18MB185Belobrad IvanŽamberk6600:11:0359,92
19MC194Skyba MartinFIT-Online6200:11:0459,26
20M5203Pavlas JanActivity Lanškroun9600:11:0758,34
21MB216Pocsai SándorČerti Kunčina7000:11:0858,10
22MB227Chlup JiříActivity Lanškroun7000:11:1455,67
23MB238Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:1854,20
24MA248Marhold PetrChoceň7800:11:2053,79
25MB259Bielčik PetrLichkov7100:11:2153,22
26MA269Marhold LubošHorní Jelení7700:11:2252,99
27MB2710Gregora MilanActivity Lanškroun7100:11:3349,00
28MB2811Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:11:3946,84
29MD291Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:11:4544,63
30MB3112Kalous Tomᚎamberk6400:12:0338,22
31MC325Skalický JosefŽichlínek6200:12:0636,93
32MB3313Krsek PavkaLanškroun7200:12:0736,41
33MB3414Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1135,23
34MC356Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:12:1134,96
35MD362Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:1334,29
36MD423Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:4921,33
37MB4315Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:12:5120,56
38MD464Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:1113,51
39MC487Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:13:583,00
40MC508Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:14:013,00
41MD515Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:14:143,00
42ME561Bielčik JindřichLichkov4000:15:123,00
43MD616Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:17:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB301Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:11:47108,04
2ZA371Honsová HanaActivity Lanškroun7900:12:3196,05
3ZB382Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:3295,91
4ZA392Paďourová RenataVK Žichlínek8700:12:3395,61
5ZJ401Krátká HanaLanškroun9500:12:3395,58
6ZC411Jirásková EvaLanškroun6400:12:3894,31
7ZA443Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:12:5489,93
8Z5451Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:12:5789,17
9ZB473Dostálová PetraLanškroun7800:13:3977,60
10Z5492Marková EliškaVK Žichlínek9700:13:5972,22
11ZJ522Minářová KristýnaVK Žichlínek9400:14:1767,34
12ZC532Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:14:2565,21
13Z5543Martináková MichaelaVK Žichlínek9600:14:5158,04
14ZB554Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:14:5656,79
15ZA574Kalousová AlenaŽamberk8000:15:1451,88
16ZD581Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:3147,27
17ZD592Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:15:5441,10
18ZB605Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:15:5640,41
19ZC623Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:18:263,00
20ZC634Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:363,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód