Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

26.4.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 26.4.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

městský park Javorka, Česká Třebová
start první kategorie v 9:30 hodin
start hlavního závodu v 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí: 50 Kč
děti, dorost a lidový běh: 20 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km a méně
Okruhové tratě v parku mají smíšený povrch a poměrně dost zvlněný profil.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Plakát pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

stransky.ales@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 5198

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6921
Keprtová Miloslava4821
Hübl Radek8819
Vondra Vojtěch9817
Sadílek Ota4617
Stránská Adéla9117
Jirásková Eva6416
Horáček Michal7516
Kalous Petr7715
Šimůnek Jan8215
Nechvíl Petr9115
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan4914
Stránská Michaela9714
Matyášová Jana6513
Ducháček Bedřich5913
Bielčik Jindřich4013
Razým Jan5713
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Borek Petr7012
Kebrle Milan7512
Záveský Filip9312
Dušková Lenka8012
Vytlačilová Lenka8412
Mannlová Jana8011
Gregora Filip0211
Klášterecký Tomáš8111
Neruda Miroslav5611
Černá Kristýna9311
Smolák Petr9411
Šimůnek Jan0311
Čechal Jaroslav6111
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Alexandra9811
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Šafář Jaroslav5111
Smoláková Jiřina6910
Klaclová Šárka9310
Burešová Markéta0410
Vinduška Petr9310
Wendlig Miroslav5310
Martincová Kristýna9310
Dostálek Petr6710
Zajíc Jan5310
Moravec Martin8410
Hajzlerová Jana6610
Sejkorová Lenka6310
Jirásková Bára9110

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12176Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0900:00:40-
2C13201Trávníček JanTRAFO Team0900:00:41-
3C15195Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:00:43-
4C17175Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:45-
5C18103Pirkl VítČeská Třebová1000:00:46-
6C110171Janeček MartinČeská Třebová0900:00:50-
7C111114Marhold DanielHorní Jelení0900:00:51-
8C113177Šroler MatějSokol Klášterec nad Orlicí1100:00:52-
9C117183Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:01:00-
10C118197Mihalovič Ondřej-1000:01:05-
11C119208Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:16-
12C120128Kašpar Davidneregistrován1200:01:18-
13C121198Kána LukášČeská Třebová1000:01:19-
14C122140Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:23-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11200Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:40-
2D13132Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:00:41-
3D16104Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:44-
4D19196Kotyzová Veronikaneregistrována0900:00:46-
5D112164Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:52-
6D114172Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:55-
7D115147Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:55-
8D116116Marholdová NikolaChoceň1000:00:59-
9D123199Řeháková Nina-1100:01:24-
10D124118Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:28-
11D125167Dulkajová VilmaŽichlínek1100:01:28-
12D126202Gregorová JanaLanškroun1100:01:57-
13D127186Dostálková Barbora AnnaUhlířský Důl1200:02:25-
Chlapci 6-7 let (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21119Knápek ŠimonXCT Horní Heřmanice0700:01:14-
2C22122Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:01:21-
3C23138Mazura Tomáš-0700:01:21-
4C24165Gregora LukášLanškroun0800:01:25-
5C26146Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:26-
6C210136Motyčka Matyáš-0800:01:32-
7C211115Marhold JanChoceň0800:01:32-
8C213125Havránek Tadeášneregistrován0700:01:40-
9C214148Ploc MatoušČeská Třebová0800:01:43-
10C215111Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:01:46-
11C217117Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:02:00-
Děvčata 6-7 let (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D25126Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:26-
2D27135Königová Tereza-0800:01:28-
3D28113Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:29-
4D29121Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:31-
5D212139Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:38-
6D216174Kynclová SofieČeská Třebová0800:01:47-
7D218166Dulkajová LucieŽichlínek0800:02:02-
8D219163Sacháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:08-
Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11105Boháč PankrácAC Choceň0600:01:28106,90
2M16107Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:3397,28
3M17137König Antonín-0500:01:3395,82
4M19170Janeček RomanČeská Třebová0600:01:3884,19
5M110120Břežka Dominikneregistrován0500:01:4179,10
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12102Hamplová TerezaOstrov0500:01:30100,60
2Z13154Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3199,98
3Z14112Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:01:3199,42
4Z15123Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:3199,00
5Z18133Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:3394,08
6Z111124Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:01:4177,20
7Z112149Orlichová NikolaZŠ Ústecká0500:01:4764,10
8Z113101Vacková AnetaDlouhá Třebová0600:01:4862,86
9Z114108Konývková KristýnaSKI Klub Ústí nad Orlicí0600:01:4862,30
10Z115145Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:5351,60
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21182Költö MatějKB Letohrad0300:03:10102,66
2M22158Budig MatoušAtletika Polička0300:03:1399,69
3M23131Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:1597,65
4M26194Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:2883,84
5M27173Semirád JanKB Letohrad0300:03:2983,10
6M29127Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:3180,99
7M210130Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:03:3379,12
8M211144Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:03:3378,71
9M212142Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:3478,08
10M214188Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4664,84
11M215150Frydrych BedřichAC Spartak Choceň0300:03:5061,28
12M216169Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:03:5258,95
13M217141Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:5654,88
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24143Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:26101,96
2Z25193Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2899,81
3Z28159Červená EliškaDukla Polička0400:03:2998,23
4Z213161Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:4484,05
5Z218192Vesdělková AdrianaHabrmanova0300:04:0266,58
Mladší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32106Boháč BonifácAC Choceň0100:04:01110,25
2M34203Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:2095,21
3M35178Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:2194,54
4M314204Beneš TomášSemanín0100:05:0857,80
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z37110Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:27100,79
2Z38109Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:04:28100,11
3Z39168Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:2999,10
4Z310205Derková MartinaKB Letohrad0100:04:3495,78
5Z311180Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:3595,05
6Z312151Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:04:4487,91
7Z316189Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3053,70
8Z319191Limberská AndreaÚstecká0200:05:5435,52
Starší žáci (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M47179Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:54103,07
2M48190Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:09:0399,86
3M49185Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:1197,07
Starší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43181Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:04:19112,81
2Z46152Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:25108,61
3Z413162Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:05:0778,58
4Z415187Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:1473,30
5Z418156Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:05:4252,76
Dorostenci (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51206Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:07:34100,77
2M52134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:3799,74
3M53153Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:3799,49
4M54129Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:4297,45
5M55157Svatoš JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:08:2877,37
6M56160Mužík JanAtletika Polička9800:08:3076,38
7M510207Havran LukášTJ Havran Pohora9700:09:1755,61
Dorostenky (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51155Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:00132,02
2Z517184Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:05:3167,98
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ550Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:19:43111,79
2MJ1387Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:22:1188,21
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6470Krátká HanaLanškroun9500:28:34100,00
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:52103,92
2MA274Hrdina PavelAK Perná8800:19:1999,17
3MA337Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:3296,91
4MA454Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3496,56
5MA620Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:20:2388,13
6MA738Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:20:4185,06
7MA1033Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:21:0680,57
8MA1145Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:2078,20
9MA1231Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:21:3675,37
10MA1441Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:1868,14
11MA1659Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:22:4064,41
12MA1826Machotka DominikActivity Lanškroun9400:22:4862,99
13MA1935Havran JanTJ Havran Pohora9300:22:5561,77
14MA2073Klíma PetrAtletika Polička9300:23:0560,09
15MA2472Češka MilanAtletika Polička8900:23:3954,05
16MA2953Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:24:0749,34
17MA3117Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:24:1747,56
18MA3346Večeře TomášAtletika Polička9000:24:4442,91
19MA3648Boháč LadislavVelké Poříčí9200:25:2435,99
20MA3828Marhold PetrChoceň7800:25:2935,06
21MA3982Barvínek LadislavČeská Třebová7700:25:3434,13
22MA4078Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3533,95
23MA4786Číž OndřejJen Blbni8300:26:5020,98
24MA5585Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:27:3912,60
25MA5676Müller TomášJen blbni8300:27:4611,29
26MA592Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:27:569,58
27MA6580Coufal Martin-8300:29:443,00
28MA7723Příborský AlešBáječné ženy v běhu7600:36:113,00
-MA-32Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka82DNF-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB866Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:20:52106,13
2MB924Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:59105,07
3MB1742Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:4488,80
4MB2165Hejl RadekLetohrad7200:23:0785,08
5MB2244Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2682,14
6MB2358Macura JanHorizont kola Novák7200:23:3281,22
7MB2513Chlup JiříActivity Lanškroun7000:23:4080,01
8MB2812Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:0276,58
9MB349Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:24:5169,03
10MB3769Belobrad IvanŽamberk6600:25:2863,37
11MB4330Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:25:5658,99
12MB4918Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:26:5949,27
13MB5049Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:0049,02
14MB514Hampl AloisOstrov7000:27:1846,33
15MB6860Dvořák OldřichGossi team6900:30:4414,37
-MB-14Borek PetrBrzdy Horní Čermná70DNF-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1581Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:31107,56
2MC2656Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4696,90
3MC2771Krátký LubošLanškroun6200:23:5595,54
4MC3077Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:24:0893,74
5MC3568Kalous Tomᚎamberk6400:25:0785,35
6MC4236Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:5478,58
7MC5464Roháček MichalXC Sport.cz6100:27:3564,23
8MC6129Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:1059,28
9MC6663Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:30:1042,11
10MC7725Dohnal MartinHradec Králové6200:36:113,00
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD463Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:25106,15
2MD537Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:3198,00
3MD5740Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:4995,86
4MD6343Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:2591,39
5MD708Tučný JanMK Pardubice4700:33:2454,82
6MD795Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:4130,73
7MD8157Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:1811,55
-MD-61Wendlig MiroslavLuková53DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5879Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:52130,80
2ME736Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:1586,04
3ME7652Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:35:4383,15
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3275Vévodová MartinaAK Perná9000:24:30110,88
2ZA4121Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:48100,84
3ZA5267Kalousová AlenaŽamberk8000:27:2688,28
4ZA6027Marholdová LucieChoceň8300:27:5784,30
5ZA6734Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:30:2465,30
6ZA8283Hejkrlíková IvaHEJHEJHEJ8200:39:343,00
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4419Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:12107,00
2ZB4839Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:57101,50
3ZB621Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1991,50
4ZB7484Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:35:3238,22
5ZB8015Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:0327,12
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4562Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:19130,25
2ZC6916Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:59100,16
3ZC7522Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6800:35:4369,59
4ZC8355Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:39:5142,96
5ZC8411Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:1340,62
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:35100,76
2ZD7251Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:33:5099,24
Lidový běh (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB11303Boháč BonifácAC Choceň0100:09:26-
2LB12334Ježek LiborSK Ještěd Liberec5900:10:05-
3LB13302Boháč PankrácAC Choceň0600:10:39-
4LB14324Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:11:02-
5LB15329Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:11:34-
6LB16325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:46-
7LB17304Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:11:51-
8LB18300Vacková KristýnaDlouhá třebová0200:11:53-
9LB19321Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:59-
10LB20320Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:12:03-
11LB21307Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:12:09-
12LB22316Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:12:28-
13LB23333Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:12:28-
14LB24323Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:12:28-
15LB25327Moravec JiříJM Team Letohrad6700:12:29-
16LB26311Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:38-
17LB27326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:40-
18LB28310Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:12:40-
19LB29313Svatoš JanVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:41-
20LB30312Cejnarová EliškaJaroměř9900:12:41-
21LB31308Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:42-
22LB32309Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:50-
23LB33335Machotka DominikActivity Lanškroun9400:12:55-
24LB34336Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:56-
25LB35305Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:12:56-
26LB36337Scheuer JanActivity Lanškroun6600:13:17-
27LB37314Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:13:19-
28LB38315Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:13:46-
29LB39306Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:14:16-
30LB40322Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:14:35-
31LB41318Marhold JanChoceň0800:14:59-
32LB42317Marhold PetrChoceň7800:15:01-
33LB43328Chlupová MonikaActivity Lanškroun7700:15:59-
34LB44332Gregorová KateřinaLanškroun7500:15:59-
35LB45331Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:00-
36LB46330Chlup JiříActivity Lanškroun7000:16:00-
37LB47301Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:16:43-
38LB48319Paulišová AgnesaChoceň6200:17:04-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11200Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:40-
1C12176Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0900:00:40-
2C13201Trávníček JanTRAFO Team0900:00:41-
2D13132Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:00:41-
3C15195Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:00:43-
3D16104Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:44-
4C17175Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:45-
5C18103Pirkl VítČeská Třebová1000:00:46-
4D19196Kotyzová Veronikaneregistrována0900:00:46-
6C110171Janeček MartinČeská Třebová0900:00:50-
7C111114Marhold DanielHorní Jelení0900:00:51-
5D112164Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:52-
8C113177Šroler MatějSokol Klášterec nad Orlicí1100:00:52-
6D114172Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:55-
7D115147Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:55-
8D116116Marholdová NikolaChoceň1000:00:59-
9C117183Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:01:00-
10C118197Mihalovič Ondřej-1000:01:05-
11C119208Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:16-
12C120128Kašpar Davidneregistrován1200:01:18-
13C121198Kána LukášČeská Třebová1000:01:19-
14C122140Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:23-
9D123199Řeháková Nina-1100:01:24-
10D124118Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:28-
11D125167Dulkajová VilmaŽichlínek1100:01:28-
12D126202Gregorová JanaLanškroun1100:01:57-
13D127186Dostálková Barbora AnnaUhlířský Důl1200:02:25-
Trať 0,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21119Knápek ŠimonXCT Horní Heřmanice0700:01:14-
2C22122Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:01:21-
3C23138Mazura Tomáš-0700:01:21-
4C24165Gregora LukášLanškroun0800:01:25-
1D25126Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:26-
5C26146Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:26-
2D27135Königová Tereza-0800:01:28-
3D28113Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:29-
4D29121Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:31-
6C210136Motyčka Matyáš-0800:01:32-
7C211115Marhold JanChoceň0800:01:32-
5D212139Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:38-
8C213125Havránek Tadeášneregistrován0700:01:40-
9C214148Ploc MatoušČeská Třebová0800:01:43-
10C215111Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:01:46-
6D216174Kynclová SofieČeská Třebová0800:01:47-
11C217117Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:02:00-
7D218166Dulkajová LucieŽichlínek0800:02:02-
8D219163Sacháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:08-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11105Boháč PankrácAC Choceň0600:01:28106,90
1Z12102Hamplová TerezaOstrov0500:01:30100,60
2Z13154Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3199,98
3Z14112Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:01:3199,42
4Z15123Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:3199,00
2M16107Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:3397,28
3M17137König Antonín-0500:01:3395,82
5Z18133Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:3394,08
4M19170Janeček RomanČeská Třebová0600:01:3884,19
5M110120Břežka Dominikneregistrován0500:01:4179,10
6Z111124Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:01:4177,20
7Z112149Orlichová NikolaZŠ Ústecká0500:01:4764,10
8Z113101Vacková AnetaDlouhá Třebová0600:01:4862,86
9Z114108Konývková KristýnaSKI Klub Ústí nad Orlicí0600:01:4862,30
10Z115145Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:5351,60
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21182Költö MatějKB Letohrad0300:03:10102,66
2M22158Budig MatoušAtletika Polička0300:03:1399,69
3M23131Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:1597,65
1Z24143Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:26101,96
2Z25193Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2899,81
4M26194Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:2883,84
5M27173Semirád JanKB Letohrad0300:03:2983,10
3Z28159Červená EliškaDukla Polička0400:03:2998,23
6M29127Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:3180,99
7M210130Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:03:3379,12
8M211144Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:03:3378,71
9M212142Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:3478,08
4Z213161Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:4484,05
10M214188Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4664,84
11M215150Frydrych BedřichAC Spartak Choceň0300:03:5061,28
12M216169Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:03:5258,95
13M217141Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:5654,88
5Z218192Vesdělková AdrianaHabrmanova0300:04:0266,58
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51155Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:00132,02
1M32106Boháč BonifácAC Choceň0100:04:01110,25
1Z43181Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:04:19112,81
2M34203Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:2095,21
3M35178Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:2194,54
2Z46152Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:25108,61
1Z37110Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:27100,79
2Z38109Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:04:28100,11
3Z39168Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:2999,10
4Z310205Derková MartinaKB Letohrad0100:04:3495,78
5Z311180Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:3595,05
6Z312151Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:04:4487,91
3Z413162Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:05:0778,58
4M314204Beneš TomášSemanín0100:05:0857,80
4Z415187Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:1473,30
7Z316189Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3053,70
2Z517184Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:05:3167,98
5Z418156Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:05:4252,76
8Z319191Limberská AndreaÚstecká0200:05:5435,52
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51206Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:07:34100,77
2M52134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:3799,74
3M53153Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:3799,49
4M54129Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:4297,45
5M55157Svatoš JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:08:2877,37
6M56160Mužík JanAtletika Polička9800:08:3076,38
1M47179Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:54103,07
2M48190Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:09:0399,86
3M49185Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:1197,07
7M510207Havran LukášTJ Havran Pohora9700:09:1755,61
1LB11303Boháč BonifácAC Choceň0100:09:26-
2LB12334Ježek LiborSK Ještěd Liberec5900:10:05-
3LB13302Boháč PankrácAC Choceň0600:10:39-
4LB14324Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:11:02-
5LB15329Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:11:34-
6LB16325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:46-
7LB17304Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:11:51-
8LB18300Vacková KristýnaDlouhá třebová0200:11:53-
9LB19321Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:59-
10LB20320Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:12:03-
11LB21307Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:12:09-
12LB22316Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:12:28-
13LB23333Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:12:28-
14LB24323Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:12:28-
15LB25327Moravec JiříJM Team Letohrad6700:12:29-
16LB26311Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:38-
17LB27326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:40-
18LB28310Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:12:40-
19LB29313Svatoš JanVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:41-
20LB30312Cejnarová EliškaJaroměř9900:12:41-
21LB31308Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:42-
22LB32309Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:50-
23LB33335Machotka DominikActivity Lanškroun9400:12:55-
24LB34336Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:56-
25LB35305Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:12:56-
26LB36337Scheuer JanActivity Lanškroun6600:13:17-
27LB37314Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:13:19-
28LB38315Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:13:46-
29LB39306Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:14:16-
30LB40322Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:14:35-
31LB41318Marhold JanChoceň0800:14:59-
32LB42317Marhold PetrChoceň7800:15:01-
33LB43328Chlupová MonikaActivity Lanškroun7700:15:59-
34LB44332Gregorová KateřinaLanškroun7500:15:59-
35LB45331Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:00-
36LB46330Chlup JiříActivity Lanškroun7000:16:00-
37LB47301Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:16:43-
38LB48319Paulišová AgnesaChoceň6200:17:04-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:52103,92
2MA274Hrdina PavelAK Perná8800:19:1999,17
3MA337Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:3296,91
4MA454Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3496,56
1MJ550Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:19:43111,79
5MA620Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:20:2388,13
6MA738Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:20:4185,06
1MB866Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:20:52106,13
2MB924Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:59105,07
7MA1033Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:21:0680,57
8MA1145Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:2078,20
9MA1231Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:21:3675,37
2MJ1387Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:22:1188,21
10MA1441Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:1868,14
1MC1581Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:31107,56
11MA1659Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:22:4064,41
3MB1742Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:4488,80
12MA1826Machotka DominikActivity Lanškroun9400:22:4862,99
13MA1935Havran JanTJ Havran Pohora9300:22:5561,77
14MA2073Klíma PetrAtletika Polička9300:23:0560,09
4MB2165Hejl RadekLetohrad7200:23:0785,08
5MB2244Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2682,14
6MB2358Macura JanHorizont kola Novák7200:23:3281,22
15MA2472Češka MilanAtletika Polička8900:23:3954,05
7MB2513Chlup JiříActivity Lanškroun7000:23:4080,01
2MC2656Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4696,90
3MC2771Krátký LubošLanškroun6200:23:5595,54
8MB2812Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:0276,58
16MA2953Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:24:0749,34
4MC3077Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:24:0893,74
17MA3117Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:24:1747,56
1ZA3275Vévodová MartinaAK Perná9000:24:30110,88
18MA3346Večeře TomášAtletika Polička9000:24:4442,91
9MB349Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:24:5169,03
5MC3568Kalous Tomᚎamberk6400:25:0785,35
19MA3648Boháč LadislavVelké Poříčí9200:25:2435,99
10MB3769Belobrad IvanŽamberk6600:25:2863,37
20MA3828Marhold PetrChoceň7800:25:2935,06
21MA3982Barvínek LadislavČeská Třebová7700:25:3434,13
22MA4078Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3533,95
2ZA4121Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:48100,84
6MC4236Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:5478,58
11MB4330Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:25:5658,99
1ZB4419Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:12107,00
1ZC4562Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:19130,25
1MD463Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:25106,15
23MA4786Číž OndřejJen Blbni8300:26:5020,98
2ZB4839Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:57101,50
12MB4918Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:26:5949,27
13MB5049Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:0049,02
14MB514Hampl AloisOstrov7000:27:1846,33
3ZA5267Kalousová AlenaŽamberk8000:27:2688,28
2MD537Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:3198,00
7MC5464Roháček MichalXC Sport.cz6100:27:3564,23
24MA5585Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:27:3912,60
25MA5676Müller TomášJen blbni8300:27:4611,29
3MD5740Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:4995,86
1ME5879Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:52130,80
26MA592Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:27:569,58
4ZA6027Marholdová LucieChoceň8300:27:5784,30
8MC6129Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:1059,28
3ZB621Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1991,50
4MD6343Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:2591,39
1ZJ6470Krátká HanaLanškroun9500:28:34100,00
27MA6580Coufal Martin-8300:29:443,00
9MC6663Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:30:1042,11
5ZA6734Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:30:2465,30
15MB6860Dvořák OldřichGossi team6900:30:4414,37
2ZC6916Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:59100,16
5MD708Tučný JanMK Pardubice4700:33:2454,82
1ZD7110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:35100,76
2ZD7251Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:33:5099,24
2ME736Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:1586,04
4ZB7484Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:35:3238,22
3ZC7522Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6800:35:4369,59
3ME7652Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:35:4383,15
28MA7723Příborský AlešBáječné ženy v běhu7600:36:113,00
10MC7725Dohnal MartinHradec Králové6200:36:113,00
6MD795Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:4130,73
5ZB8015Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:0327,12
7MD8157Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:1811,55
6ZA8283Hejkrlíková IvaHEJHEJHEJ8200:39:343,00
4ZC8355Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:39:5142,96
5ZC8411Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:1340,62
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:52103,92
2MA274Hrdina PavelAK Perná8800:19:1999,17
3MA337Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:3296,91
4MA454Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3496,56
5MJ550Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:19:4394,98
6MA620Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:20:2388,13
7MA738Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:20:4185,06
8MB866Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:20:5283,14
9MB924Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:5981,95
10MA1033Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:21:0680,57
11MA1145Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:2078,20
12MA1231Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:21:3675,37
13MJ1387Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:22:1169,30
14MA1441Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:1868,14
15MC1581Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:3165,95
16MA1659Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:22:4064,41
17MB1742Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:4463,75
18MA1826Machotka DominikActivity Lanškroun9400:22:4862,99
19MA1935Havran JanTJ Havran Pohora9300:22:5561,77
20MA2073Klíma PetrAtletika Polička9300:23:0560,09
21MB2165Hejl RadekLetohrad7200:23:0759,59
22MB2244Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2656,30
23MB2358Macura JanHorizont kola Novák7200:23:3255,27
24MA2472Češka MilanAtletika Polička8900:23:3954,05
25MB2513Chlup JiříActivity Lanškroun7000:23:4053,92
26MC2656Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4652,99
27MC2771Krátký LubošLanškroun6200:23:5551,33
28MB2812Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:0250,08
29MA2953Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:24:0749,34
30MC3077Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:24:0849,14
31MA3117Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:24:1747,56
32MA3346Večeře TomášAtletika Polička9000:24:4442,91
33MB349Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:24:5141,63
34MC3568Kalous Tomᚎamberk6400:25:0738,94
35MA3648Boháč LadislavVelké Poříčí9200:25:2435,99
36MB3769Belobrad IvanŽamberk6600:25:2835,31
37MA3828Marhold PetrChoceň7800:25:2935,06
38MA3982Barvínek LadislavČeská Třebová7700:25:3434,13
39MA4078Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3533,95
40MC4236Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:5430,71
41MB4330Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:25:5630,40
42MD463Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:2525,40
43MA4786Číž OndřejJen Blbni8300:26:5020,98
44MB4918Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:26:5919,53
45MB5049Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:0019,25
46MB514Hampl AloisOstrov7000:27:1816,25
47MD537Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:3113,86
48MC5464Roháček MichalXC Sport.cz6100:27:3513,25
49MA5585Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:27:3912,60
50MA5676Müller TomášJen blbni8300:27:4611,29
51MD5740Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:4910,83
52ME5879Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:5210,19
53MA592Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:27:569,58
54MC6129Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:107,23
55MD6343Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:254,49
56MA6580Coufal Martin-8300:29:443,00
57MC6663Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:30:103,00
58MB6860Dvořák OldřichGossi team6900:30:443,00
59MD708Tučný JanMK Pardubice4700:33:243,00
60ME736Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:153,00
61ME7652Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:35:433,00
62MA7723Příborský AlešBáječné ženy v běhu7600:36:113,00
62MC7725Dohnal MartinHradec Králové6200:36:113,00
64MD795Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:413,00
65MD8157Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:183,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3275Vévodová MartinaAK Perná9000:24:30107,86
2ZA4121Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:4897,66
3ZB4419Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:1294,48
4ZC4562Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:1993,61
5ZB4839Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:5788,63
6ZA5267Kalousová AlenaŽamberk8000:27:2684,90
7ZA6027Marholdová LucieChoceň8300:27:5780,85
8ZB621Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1977,98
9ZJ6470Krátká HanaLanškroun9500:28:3475,91
10ZA6734Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:30:2461,55
11ZC6916Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:5957,01
12ZD7110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:3536,63
13ZD7251Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:33:5034,61
14ZB7484Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:35:3221,25
15ZC7522Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6800:35:4319,85
16ZB8015Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:039,42
17ZA8283Hejkrlíková IvaHEJHEJHEJ8200:39:343,00
18ZC8355Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:39:513,00
19ZC8411Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:133,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Jako vždy-v Aldově reřii bez chyb. Ota.
ota.la
Prosím o opravu u závodnice Derková Martina, nyní závodí za KB Letohrad, bylo uvedeno i v přihlášce. Děkuji.
derkovapavla
Dobrý den, vítěz lidového běhu Bonifác Boháč má špatně uvedený čas: 00:09 což je na trať 2,4 km hodně málo. Druhý v pořadí měl 10:04, takže správný čas vítěze mohl být cirka 09:40. Viděl jsem jak časoměřiči psali časy ručně na papír. Zřejmě chyba nastala při zadávání výsledků do počítače. Prosím o opravu výsledků. s pozdravem Libor Ježek, Liberec
libjezek
11 LB 21 307 Zamastil Ondřej AC Vysoké Mýto 05 00:12:08 - Prosím o opravu jména v lidovém běhu, Zamastil Andrej AC Vysoké Mýto, 2005, děkuji, matka Andreje
alpa32
Opraven cas viteze LB, jmeno Andreje Zamastila a klub Martiny Derkove.
team
Zdravím, šlo by prosím do mého výkazu absolvovaných závodů zařadit spíše běh na 6 km MC, kde jsem dokončil na výrazně lepším místě než v LB, jak je nyní uváděno? ... :-) Děkuji a přeji pohodový den Josef Skalický
pepaskal
Pro Josefa Skalickeho: upraveno.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód