Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka

27.4.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 27.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:35 hodin

Přihlášky

v místě závodu 27. 4. od 8:45 hodin
nejpozději 30 minut před startem dané kategorie

Startovné

Startovné v kategoriích dospělých 50,- Kč

Popis tratě

Délka: 7,5 km a méně
Povrch: terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Hermann
Lubník 713
Jablonné nad Orlicí
561 64

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletikajno.cz

E-mailová adresa

memorialqs@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3634

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Hübl Radek8817
Krátký František4317
Dostálek Petr6716
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6215
Sadílek Ota4614
Mannlová Jana8014
Stránský Aleš6013
Vítek Miroslav7213
Kalous Petr7713
Matyášová Jana6513
Hrdina Pavel8813
Nechvíl Petr9113
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Stránská Adéla9112
Šimůnek Jan8212
Fajfr František7212
Jirásková Eva6412
Dostál Ladislav5611
Krejčí Stanislav6311
Červ Miloslav5011
Hanuš Petr6411
Razým Jan5711
Sontáková Lenka9110
Keprtová Miloslava4810
Razým Lukáš7910
Borková Agáta0210
Řemínek Matěj8610
Kozáková Denisa799
Pešava Jan009
Borek Petr709
Martincová Kristýna939
Sejkorová Lenka639
Smolák Petr949
Vévodová Martina909
Purkert Martin909
Moravec Jiří969
Živný Marek919
Bogdał Roman799
Pešavová Eliška038
Koblížek Jindřich488
Vytlačilová Lenka848
Bielčik Petr718
Šafář Jaroslav518
Svatoš Otakar348
Stránská Michaela978
Gregora Zdenek738
Dobšíček Pavel808

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1180Tomeš TobiasBystřec0500:00:45105,15
2M127Boháč PankrácAC Choceň0600:00:4698,97
3M1440Barvínek DanielŽamberk0600:00:4795,88
4M1588Krátký DanielJablonné nad Orlicí0500:00:4891,46
5M1837Bartoníček LukášMistrovice0600:00:5176,44
6M11376Matyáš TomášHCRK0500:00:5464,06
7M11681Fajfr MarekŽamberk0600:00:5652,58
8M11741Tobiáš JáchymŽamberk0600:00:5749,48
9M11886Kusý MichalJablonné nad Orlicí0600:00:5843,74
10M12060Appl AntonínAtletika Jablonné nad Orlicí0500:01:0230,04
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1316Kumpoštová Andrea4. Česká Třebová0500:00:46108,25
2Z1558Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:48101,96
3Z1769Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:00:5189,79
4Z1925Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:00:5186,01
5Z11021Maříková MichaelaŽamberk0600:00:5283,08
6Z11129Vondráčková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0500:00:5380,14
7Z11259Ježková TerezaJablonné nad Orlicí0600:00:5379,30
8Z11465Junková JanaÚstí nad Orlicí0600:00:5572,17
9Z11512Hamanová KláraPraskačka0600:00:5666,71
10Z11914Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:5955,38
11Z12155Kalousová PatricieŽamberk0500:01:0434,41
12Z12220Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:01:0625,59
13Z12322Krejčová AndreaJablonné nad Orlicí0700:01:0911,33
14Z12462Aleixo NatalieJablonné nad Orlicí0600:01:123,00
Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2287Költö MatějKB Letohrad0300:01:23102,47
2M2335Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:24101,27
3M2534Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:2696,26
4M2778Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:01:2793,64
5M21053Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:2989,82
6M21119Semirád JanKB Letohrad0300:01:3087,44
7M21238Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:3086,72
8M21315Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:3185,05
9M21433Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3380,04
10M21532Vondráček JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3379,32
11M21617Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:3574,79
12M21718Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:01:3672,17
13M22272Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4062,39
14M22382Jirásek OndřejBrzdy Horní Čermná0300:01:4355,94
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:20109,27
2Z2426Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:2597,52
3Z2636Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:2793,21
4Z2713Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:2792,73
5Z2948Červená EliškaDukla Polička0400:01:2891,29
6Z21811Hamanová ZuzanaPraskačka0300:01:3769,01
7Z21949Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:3768,29
8Z22031Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3867,33
9Z22130Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3963,98
10Z22466Junková ŠárkaÚstí nad Orlicí0400:01:4549,84
11Z22542Tobiášová NatálieŽamberk0300:01:5329,95
12Z22663Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:02:113,00
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Boháč BonifácAC Choceň0100:05:09107,43
2M3350Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:2597,50
3M3410Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:2995,07
4M3889Soboń PatrykULKS Bystrzyca Klodzdka0100:05:5479,27
5M3947Novotný VojtěchLokomotiva Česká Třebová0100:06:1068,97
6M31377Matyáš MartinHCRK0200:06:3851,86
7M31561Moravec JanKB Letohrad0200:07:1031,75
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3152Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:02:58103,39
2Z329Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:02:58102,95
3Z338Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orlických horách0200:03:0793,65
4Z3464Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:0991,11
5Z3543Štichauerová EliškaLokomotiva Česká Třebová0100:03:1584,58
6Z3684Hušková LucieTJ Sokol Žamberk0100:03:1881,14
7Z3779Derková MartinaKlub Biatlon Letohrad0100:03:2079,26
8Z3870Šilarová MichaelaHorní Třešňovec0200:03:3859,67
9Z3944Pražáková BarboraLokomotiva Česká Třebová0100:03:4353,91
10Z31073Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:4749,26
11Z31157Langerová MarieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0100:03:5046,27
12Z31283Andrlová KateřinaTJ Sokol Žamberk0100:03:5936,31
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4246Kotnour MichaelLokomotiva Česká Třebová9900:07:30103,31
2M4367Chlup TomášActivity Lanškroun0000:07:34101,82
3M4568Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:5094,87
4M4785Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:08:1384,81
5M42675Moravec JakubJM Team Letohrad9900:09:2652,81
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z425Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:24103,87
2Z4523Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:05:30100,61
3Z4671Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad9900:05:3895,52
4Z4745Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:3995,34
5Z4102Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:06:1474,03
6Z41151Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:2766,28
7Z4123Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:3760,11
8Z41456Hrdinová KateřinaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:06:5250,73
9Z4164Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:2232,63
10Z41754Belobradová KarolínaŽamberk9900:08:094,36
11Z41874Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:08:323,00
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51194Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:02101,32
2M52210Jilek KrzysztofULKS Bystrycia Klodzka9700:10:0799,67
3M53181Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:0999,01
4M54155Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:2494,06
5M55161Pipek JanLOČT9800:11:3670,30
6M56170Gregora JakubActivity Lanškroun9800:12:0959,41
7M58211Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka9800:12:4248,51
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51196Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:15116,46
2Z56216Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:0296,62
3Z59219Novotná DoraBiatlon Letohrad9700:08:2586,92
4Z519151Koclířová AdélaJablonné nad Orlicí9800:09:0868,78
5Z536174Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:11:1415,61
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3204Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:18113,73
2MJ6183Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:50102,87
3MJ19191Španihel DavidBiatlon Letohrad9500:30:3583,40
4MJ37189Pavlas JanActivity Lanškroun9600:32:5666,75
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ12241Krátká HanaLanškroun9500:08:37100,00
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1192Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:24:50108,89
2MA2224Hrdina PavelAK Perná8800:25:22104,79
3MA5213Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:4686,32
4MA8221Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:1183,11
5MA9237Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:28:2581,32
6MA11207Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:28:5177,98
7MA13255Vacek LiborActivity Lanškroun8600:29:1674,78
8MA14236Řehák TomášLukostřelba Jablonné n. O.7900:29:3971,83
9MA15180Machotka DominikActivity Lanškroun9400:29:5270,16
10MA16248Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:30:0768,23
11MA17243Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:30:0967,98
12MA18166Klíma PetrAtletika Polička9300:30:3464,77
13MA22240Štumpf EduardKunvald8000:31:1759,26
14MA23168Češka MilanAtletika Polička8900:31:1959,00
15MA25212Dolega AdamULKS Bystryca Klodzka9400:31:2957,72
16MA32188Adamec JosefINOB8100:32:3749,00
17MA36230Purkert MartinStudené CREW9000:32:4847,58
18MA40190Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:33:2742,58
19MA41252Roleček MilanPěčín7600:33:5339,25
20MA45199Hanuš PřemekKUS Jablonné nad Orlicí7600:35:3825,78
21MA46253Živný Marek3D Fitness Race Team9100:35:4225,27
22MA49244Zatloukal MichalHanychov Stars8900:37:2512,06
23MA50176Dostál LukášÚstí nad Orlicí7900:37:2611,93
24MA52160Stejskal StanislavAtletika Jablonné nad Orlicí7600:38:363,00
25MA53245Škulavík JanLetohrad8200:38:373,00
26MA54249Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:39:313,00
27MA56157Vebr MichalČeská Třebová7800:40:263,00
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4197Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:08110,37
2MB7235Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:53105,13
3MB20208Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:5084,51
4MB21209Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0682,64
5MB24195Dostálek PetrUhlířský Důl6700:31:2180,90
6MB26177Chlup JiříActivity Lanškroun7000:31:3279,62
7MB27231Doležal MartinSPS Sázava7000:31:3579,27
8MB28223Vencl JiříLukavská 1260 Žamberk7400:31:4977,64
9MB31203Žemlička MiloslavIsolit-Bravo Jablonné n. O.7100:32:1574,61
10MB33154Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:32:3971,81
11MB39179Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:33:1567,62
12MB42169Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:34:1560,63
13MB43171Belobrad IvanŽamberk6600:34:2060,05
14MB51246Valach PetrLPU Pardubice6500:37:5235,35
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10202Ženčák JaroslavP Šumperk6100:28:34108,53
2MC12198Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:04105,18
3MC29228Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:5386,30
4MC30254Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:32:0784,73
5MC34251Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:4480,60
6MC35242Krátký LubošLanškroun6200:32:4580,49
7MC44218Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:34:2868,98
8MC47226Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6200:37:0151,89
9MC55206Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:40:0631,22
10MC59250Štěpánek KvidoKunčice, Letohrad5700:43:1510,11
11MC60234Novotný Přemysl3d Fitness Žamberk5900:47:453,00
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD38247Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:11121,99
2MD48167Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:14100,27
3MD57232Vilhelm VáclavPřívrat5100:41:2677,74
4MD58187Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:1673,27
Muži E 70 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7175Krátký FrantišekKrálíky4300:12:23144,29
2ME9172Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:17:3379,32
3ME10220Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:17:4776,39
4ME11162Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:18:1570,52
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4225Vévodová MartinaAK Perná9000:07:38113,19
2ZA10215Kožnarová BarboraMladkov9300:08:2693,61
3ZA11165Kalousová AlenaŽamberk8000:08:2793,20
4ZA14158Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:08:5780,97
5ZA16185Vacková AliceLanškroun8200:09:0278,93
6ZA17239Lauterbachová LucieLíšnice8100:09:0378,52
7ZA21214Fialová MartinaSK Kotlářka Praha8700:09:1274,85
8ZA27233Jandová PavlaLetohrad9200:09:3167,10
9ZA28222Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:10:0154,86
10ZA31229Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:1648,74
11ZA32193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:2445,48
12ZA38150Jungvirtová JanaDružstevní, Pardubice8200:11:3217,74
Ženy B 35-44 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13217Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:46104,10
2ZB1539Barvínková RomanaŽamberk7900:08:5899,63
3ZB18159Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:09:0796,28
4ZB20164Fojtíková HanaŽamberk7900:09:0995,53
5ZB22186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:1394,04
6ZB23156Vebrová MonikaČeská Třebová7900:09:1692,92
7ZB29184Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:0873,56
8ZB34200Hanušová LenkaKUS Jablonné nad Orlicí7800:10:5755,31
9ZB37152Vondráčková IvaJablonská atletická liga7500:11:2744,13
10ZB39182Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:5234,82
Ženy C 45-54 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8201Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:18115,90
2ZC24238Jirásková EvaLanškroun6400:09:2292,24
3ZC25153Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:09:2391,87
4ZC30205Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:1273,75
5ZC40178Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:12:3720,15
6ZC41227Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:4517,19
Ženy D 55 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD33173Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:48102,29
2ZD35163Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:0397,71
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1180Tomeš TobiasBystřec0500:00:45105,15
2M127Boháč PankrácAC Choceň0600:00:4698,97
1Z1316Kumpoštová Andrea4. Česká Třebová0500:00:46108,25
3M1440Barvínek DanielŽamberk0600:00:4795,88
2Z1558Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:48101,96
4M1588Krátký DanielJablonné nad Orlicí0500:00:4891,46
3Z1769Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:00:5189,79
5M1837Bartoníček LukášMistrovice0600:00:5176,44
4Z1925Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:00:5186,01
5Z11021Maříková MichaelaŽamberk0600:00:5283,08
6Z11129Vondráčková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0500:00:5380,14
7Z11259Ježková TerezaJablonné nad Orlicí0600:00:5379,30
6M11376Matyáš TomášHCRK0500:00:5464,06
8Z11465Junková JanaÚstí nad Orlicí0600:00:5572,17
9Z11512Hamanová KláraPraskačka0600:00:5666,71
7M11681Fajfr MarekŽamberk0600:00:5652,58
8M11741Tobiáš JáchymŽamberk0600:00:5749,48
9M11886Kusý MichalJablonné nad Orlicí0600:00:5843,74
10Z11914Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:5955,38
10M12060Appl AntonínAtletika Jablonné nad Orlicí0500:01:0230,04
11Z12155Kalousová PatricieŽamberk0500:01:0434,41
12Z12220Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:01:0625,59
13Z12322Krejčová AndreaJablonné nad Orlicí0700:01:0911,33
14Z12462Aleixo NatalieJablonné nad Orlicí0600:01:123,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:20109,27
1M2287Költö MatějKB Letohrad0300:01:23102,47
2M2335Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:24101,27
2Z2426Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:2597,52
3M2534Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:2696,26
3Z2636Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:2793,21
4M2778Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:01:2793,64
4Z2713Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:2792,73
5Z2948Červená EliškaDukla Polička0400:01:2891,29
5M21053Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:2989,82
6M21119Semirád JanKB Letohrad0300:01:3087,44
7M21238Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:3086,72
8M21315Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:3185,05
9M21433Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3380,04
10M21532Vondráček JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3379,32
11M21617Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:3574,79
12M21718Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:01:3672,17
6Z21811Hamanová ZuzanaPraskačka0300:01:3769,01
7Z21949Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:3768,29
8Z22031Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3867,33
9Z22130Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3963,98
13M22272Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4062,39
14M22382Jirásek OndřejBrzdy Horní Čermná0300:01:4355,94
10Z22466Junková ŠárkaÚstí nad Orlicí0400:01:4549,84
11Z22542Tobiášová NatálieŽamberk0300:01:5329,95
12Z22663Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:02:113,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3152Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:02:58103,39
2Z329Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:02:58102,95
3Z338Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orlických horách0200:03:0793,65
4Z3464Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:0991,11
5Z3543Štichauerová EliškaLokomotiva Česká Třebová0100:03:1584,58
6Z3684Hušková LucieTJ Sokol Žamberk0100:03:1881,14
7Z3779Derková MartinaKlub Biatlon Letohrad0100:03:2079,26
8Z3870Šilarová MichaelaHorní Třešňovec0200:03:3859,67
9Z3944Pražáková BarboraLokomotiva Česká Třebová0100:03:4353,91
10Z31073Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:4749,26
11Z31157Langerová MarieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0100:03:5046,27
12Z31283Andrlová KateřinaTJ Sokol Žamberk0100:03:5936,31
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Boháč BonifácAC Choceň0100:05:09107,43
1Z425Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:24103,87
2M3350Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:2597,50
3M3410Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:2995,07
2Z4523Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:05:30100,61
3Z4671Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad9900:05:3895,52
4Z4745Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:3995,34
4M3889Soboń PatrykULKS Bystrzyca Klodzdka0100:05:5479,27
5M3947Novotný VojtěchLokomotiva Česká Třebová0100:06:1068,97
5Z4102Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:06:1474,03
6Z41151Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:2766,28
7Z4123Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:3760,11
6M31377Matyáš MartinHCRK0200:06:3851,86
8Z41456Hrdinová KateřinaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:06:5250,73
7M31561Moravec JanKB Letohrad0200:07:1031,75
9Z4164Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:2232,63
10Z41754Belobradová KarolínaŽamberk9900:08:094,36
11Z41874Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:08:323,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51196Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:15116,46
1M4246Kotnour MichaelLokomotiva Česká Třebová9900:07:30103,31
2M4367Chlup TomášActivity Lanškroun0000:07:34101,82
1ZA4225Vévodová MartinaAK Perná9000:07:38113,19
3M4568Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:5094,87
2Z56216Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:0296,62
4M4785Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:08:1384,81
1ZC8201Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:18115,90
3Z59219Novotná DoraBiatlon Letohrad9700:08:2586,92
2ZA10215Kožnarová BarboraMladkov9300:08:2693,61
3ZA11165Kalousová AlenaŽamberk8000:08:2793,20
1ZJ12241Krátká HanaLanškroun9500:08:37100,00
1ZB13217Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:46104,10
4ZA14158Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:08:5780,97
2ZB1539Barvínková RomanaŽamberk7900:08:5899,63
5ZA16185Vacková AliceLanškroun8200:09:0278,93
6ZA17239Lauterbachová LucieLíšnice8100:09:0378,52
3ZB18159Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:09:0796,28
4Z519151Koclířová AdélaJablonné nad Orlicí9800:09:0868,78
4ZB20164Fojtíková HanaŽamberk7900:09:0995,53
7ZA21214Fialová MartinaSK Kotlářka Praha8700:09:1274,85
5ZB22186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:1394,04
6ZB23156Vebrová MonikaČeská Třebová7900:09:1692,92
2ZC24238Jirásková EvaLanškroun6400:09:2292,24
3ZC25153Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:09:2391,87
5M42675Moravec JakubJM Team Letohrad9900:09:2652,81
8ZA27233Jandová PavlaLetohrad9200:09:3167,10
9ZA28222Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:10:0154,86
7ZB29184Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:0873,56
4ZC30205Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:1273,75
10ZA31229Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:1648,74
11ZA32193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:2445,48
1ZD33173Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:48102,29
8ZB34200Hanušová LenkaKUS Jablonné nad Orlicí7800:10:5755,31
2ZD35163Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:0397,71
5Z536174Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:11:1415,61
9ZB37152Vondráčková IvaJablonská atletická liga7500:11:2744,13
12ZA38150Jungvirtová JanaDružstevní, Pardubice8200:11:3217,74
10ZB39182Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:5234,82
5ZC40178Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:12:3720,15
6ZC41227Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:4517,19
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51194Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:02101,32
2M52210Jilek KrzysztofULKS Bystrycia Klodzka9700:10:0799,67
3M53181Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:0999,01
4M54155Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:2494,06
5M55161Pipek JanLOČT9800:11:3670,30
6M56170Gregora JakubActivity Lanškroun9800:12:0959,41
1ME7175Krátký FrantišekKrálíky4300:12:23144,29
7M58211Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka9800:12:4248,51
2ME9172Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:17:3379,32
3ME10220Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:17:4776,39
4ME11162Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:18:1570,52
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1192Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:24:50108,89
2MA2224Hrdina PavelAK Perná8800:25:22104,79
1MJ3204Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:18113,73
1MB4197Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:08110,37
3MA5213Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:4686,32
2MJ6183Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:50102,87
2MB7235Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:53105,13
4MA8221Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:1183,11
5MA9237Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:28:2581,32
1MC10202Ženčák JaroslavP Šumperk6100:28:34108,53
6MA11207Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:28:5177,98
2MC12198Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:04105,18
7MA13255Vacek LiborActivity Lanškroun8600:29:1674,78
8MA14236Řehák TomášLukostřelba Jablonné n. O.7900:29:3971,83
9MA15180Machotka DominikActivity Lanškroun9400:29:5270,16
10MA16248Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:30:0768,23
11MA17243Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:30:0967,98
12MA18166Klíma PetrAtletika Polička9300:30:3464,77
3MJ19191Španihel DavidBiatlon Letohrad9500:30:3583,40
3MB20208Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:5084,51
4MB21209Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0682,64
13MA22240Štumpf EduardKunvald8000:31:1759,26
14MA23168Češka MilanAtletika Polička8900:31:1959,00
5MB24195Dostálek PetrUhlířský Důl6700:31:2180,90
15MA25212Dolega AdamULKS Bystryca Klodzka9400:31:2957,72
6MB26177Chlup JiříActivity Lanškroun7000:31:3279,62
7MB27231Doležal MartinSPS Sázava7000:31:3579,27
8MB28223Vencl JiříLukavská 1260 Žamberk7400:31:4977,64
3MC29228Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:5386,30
4MC30254Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:32:0784,73
9MB31203Žemlička MiloslavIsolit-Bravo Jablonné n. O.7100:32:1574,61
16MA32188Adamec JosefINOB8100:32:3749,00
10MB33154Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:32:3971,81
5MC34251Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:4480,60
6MC35242Krátký LubošLanškroun6200:32:4580,49
17MA36230Purkert MartinStudené CREW9000:32:4847,58
4MJ37189Pavlas JanActivity Lanškroun9600:32:5666,75
1MD38247Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:11121,99
11MB39179Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:33:1567,62
18MA40190Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:33:2742,58
19MA41252Roleček MilanPěčín7600:33:5339,25
12MB42169Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:34:1560,63
13MB43171Belobrad IvanŽamberk6600:34:2060,05
7MC44218Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:34:2868,98
20MA45199Hanuš PřemekKUS Jablonné nad Orlicí7600:35:3825,78
21MA46253Živný Marek3D Fitness Race Team9100:35:4225,27
8MC47226Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6200:37:0151,89
2MD48167Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:14100,27
22MA49244Zatloukal MichalHanychov Stars8900:37:2512,06
23MA50176Dostál LukášÚstí nad Orlicí7900:37:2611,93
14MB51246Valach PetrLPU Pardubice6500:37:5235,35
24MA52160Stejskal StanislavAtletika Jablonné nad Orlicí7600:38:363,00
25MA53245Škulavík JanLetohrad8200:38:373,00
26MA54249Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:39:313,00
9MC55206Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:40:0631,22
27MA56157Vebr MichalČeská Třebová7800:40:263,00
3MD57232Vilhelm VáclavPřívrat5100:41:2677,74
4MD58187Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:1673,27
10MC59250Štěpánek KvidoKunčice, Letohrad5700:43:1510,11
11MC60234Novotný Přemysl3d Fitness Žamberk5900:47:453,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1192Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:24:50105,23
2MA2224Hrdina PavelAK Perná8800:25:22101,05
3MJ3204Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:1893,73
4MB4197Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:0887,19
5MA5213Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:4682,22
6MJ6183Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:5081,70
7MB7235Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:5381,31
8MA8221Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:1178,95
9MA9237Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:28:2577,12
10MC10202Ženčák JaroslavP Šumperk6100:28:3475,95
11MA11207Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:28:5173,73
12MC12198Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:0472,03
13MA13255Vacek LiborActivity Lanškroun8600:29:1670,46
14MA14236Řehák TomášLukostřelba Jablonné n. O.7900:29:3967,45
15MA15180Machotka DominikActivity Lanškroun9400:29:5265,75
16MA16248Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:30:0763,79
17MA17243Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:30:0963,53
18MA18166Klíma PetrAtletika Polička9300:30:3460,26
19MJ19191Španihel DavidBiatlon Letohrad9500:30:3560,13
20MB20208Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:5058,17
21MB21209Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0656,08
22MA22240Štumpf EduardKunvald8000:31:1754,64
23MA23168Češka MilanAtletika Polička8900:31:1954,38
24MB24195Dostálek PetrUhlířský Důl6700:31:2154,12
25MA25212Dolega AdamULKS Bystryca Klodzka9400:31:2953,07
26MB26177Chlup JiříActivity Lanškroun7000:31:3252,68
27MB27231Doležal MartinSPS Sázava7000:31:3552,29
28MB28223Vencl JiříLukavská 1260 Žamberk7400:31:4950,46
29MC29228Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:5349,93
30MC30254Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:32:0748,10
31MB31203Žemlička MiloslavIsolit-Bravo Jablonné n. O.7100:32:1547,06
32MA32188Adamec JosefINOB8100:32:3744,18
33MB33154Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:32:3943,92
34MC34251Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:4443,27
35MC35242Krátký LubošLanškroun6200:32:4543,14
36MA36230Purkert MartinStudené CREW9000:32:4842,75
37MJ37189Pavlas JanActivity Lanškroun9600:32:5641,70
38MD38247Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:1139,74
39MB39179Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:33:1539,22
40MA40190Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:33:2737,65
41MA41252Roleček MilanPěčín7600:33:5334,25
42MB42169Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:34:1531,37
43MB43171Belobrad IvanŽamberk6600:34:2030,72
44MC44218Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:34:2829,67
45MA45199Hanuš PřemekKUS Jablonné nad Orlicí7600:35:3820,52
46MA46253Živný Marek3D Fitness Race Team9100:35:4220,00
47MC47226Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6200:37:019,67
48MD48167Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:147,97
49MA49244Zatloukal MichalHanychov Stars8900:37:256,54
50MA50176Dostál LukášÚstí nad Orlicí7900:37:266,41
51MB51246Valach PetrLPU Pardubice6500:37:523,01
52MA52160Stejskal StanislavAtletika Jablonné nad Orlicí7600:38:363,00
53MA53245Škulavík JanLetohrad8200:38:373,00
54MA54249Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:39:313,00
55MC55206Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:40:063,00
56MA56157Vebr MichalČeská Třebová7800:40:263,00
57MD57232Vilhelm VáclavPřívrat5100:41:263,00
58MD58187Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:163,00
59MC59250Štěpánek KvidoKunčice, Letohrad5700:43:153,00
60MC60234Novotný Přemysl3d Fitness Žamberk5900:47:453,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51196Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:15110,18
2ZA4225Vévodová MartinaAK Perná9000:07:38100,15
3Z56216Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:0289,67
4ZC8201Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:1882,69
5Z59219Novotná DoraBiatlon Letohrad9700:08:2579,64
6ZA10215Kožnarová BarboraMladkov9300:08:2679,20
7ZA11165Kalousová AlenaŽamberk8000:08:2778,76
8ZJ12241Krátká HanaLanškroun9500:08:3774,40
9ZB13217Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:4670,47
10ZA14158Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:08:5765,67
11ZB1539Barvínková RomanaŽamberk7900:08:5865,24
12ZA16185Vacková AliceLanškroun8200:09:0263,49
13ZA17239Lauterbachová LucieLíšnice8100:09:0363,05
14ZB18159Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:09:0761,31
15Z519151Koclířová AdélaJablonné nad Orlicí9800:09:0860,87
16ZB20164Fojtíková HanaŽamberk7900:09:0960,44
17ZA21214Fialová MartinaSK Kotlářka Praha8700:09:1259,13
18ZB22186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:1358,69
19ZB23156Vebrová MonikaČeská Třebová7900:09:1657,38
20ZC24238Jirásková EvaLanškroun6400:09:2254,76
21ZC25153Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:09:2354,33
22ZA27233Jandová PavlaLetohrad9200:09:3150,84
23ZA28222Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:10:0137,75
24ZB29184Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:0834,69
25ZC30205Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:1232,95
26ZA31229Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:1631,20
27ZA32193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:2427,71
28ZD33173Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:4817,24
29ZB34200Hanušová LenkaKUS Jablonné nad Orlicí7800:10:5713,31
30ZD35163Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:0310,69
31Z536174Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:11:145,89
32ZB37152Vondráčková IvaJablonská atletická liga7500:11:273,00
33ZA38150Jungvirtová JanaDružstevní, Pardubice8200:11:323,00
34ZB39182Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:523,00
35ZC40178Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:12:373,00
36ZC41227Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:453,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, chtěl bych Vám oznámit, že se stala chyba ve výsledcích, zda-li byste ji mohli opravit. Prohodili jste mé číslo 166 za číslo 176. Můj výsledný čas byl 30:34. Nikoliv 37:26 jak máte uvedené. Děkuji za budoucí úpravu. S pozdravem Petr Klíma
petrklima1
Diky za upozorneni, opraveno.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód