Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

11.5.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 11.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Choceň, park u zámku
od 9:00 (rámcové), 10:00 (15 km)

Přihlášky

8:00 - 9:30 (15 km), 8:00-8:45 (rámcové) v místě startu

Startovné

50 Kč (jen 15 km)

Popis tratě

Délka: 15 km a méně

Ceny pro vítěze

15 km: finanční + věcné
rámcové: věcné+medaile+diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3373

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvíl Petr9115
Myšák Milan6615
Hejzlar Martin0214
Hübl Radek8813
Vorel Milan4012
Ožana Václav6412
Smoláková Alexandra9812
Razým Jan5712
Šedová Tereza0311
Šlajs Tomáš6011
Kopecký Libor5611
Hanuš Petr6411
Hejzlar David0611
Vacek Martin6910
Bielčik Jindřich4010
Novotný Luděk6210
Bajer Milan5510
Siegel Josef5810
Martincová Kristýna939
Marhold Petr789
Šváb František579
Borovec Alex769
Řemínek Matěj869
Metelková Táňa729
Smolák Petr949
Frydrychová Eliška019
Svoboda Mojmír669
Smoláková Valérie939
Lakota Antonín959
Keprtová Miloslava489
Chlubna Jan849
Kubišta Oto539
Javůrek Jiří489
Sadílek Ota469
Bogdał Paweł768
Gregora Filip028
Čechal Jaroslav618
Zajíc Jan538
Metelka Ondřej018
Marhold Jan088
Gregora Jan008
Sedlák Jiří588
Boháč Pankrác068
Šafář Jaroslav518
Serbousková Sára048
Smoláková Dominika008
Dostálek Petr678
Červ Miloslav508
Borek Viktor048
Marhold Luboš778

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci I r. 2008 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22415Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:31-
2C23016Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:31-
3C23717Metelka TomášHradec Králové0800:00:33-
4C24018Marhold JanChoceň0800:00:35-
5C24219Husák OndřejChoceň0900:00:36-
6C24420Králík ŠtěpánBrno0900:00:37-
7C24621Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:38-
8C25022Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:49-
9C26023Macháček VítLO Choceň1200:01:15-
Předžákyně I r. 2008 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2431Šafářová KarolínaSkiklub Česká Třebová0800:00:36-
2D2452Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:38-
3D2483Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:00:42-
4D2494Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:47-
5D2515Švecová TerezaChoceň1000:00:49-
6D2526Klusoňová MilenaChoceň0800:00:50-
7D2537Králová HelenaChoceň0900:00:51-
8D2548Motyčková MichaelaTJ Svitavy1100:00:51-
9D2559Macháčková KateřinaLO Choceň0900:00:51-
10D25610Marholdová NikolaChoceň1000:00:53-
11D25711Nováková LucieChoceň1000:00:55-
12D25812Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:01:04-
13D25913Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:14-
14D26114Králová ŽofieChoceň1100:01:25-
Předžáci II r. 2005-2007 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1347Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:00:27104,63
2M1748Dostál TadeášBudoklub Lanškroun0600:00:2898,05
3M1849Boháč PankrácAC Choceň0600:00:2897,32
4M11150Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:00:2993,66
5M11351Barvínek DanielDlouhoňovice0600:00:2991,46
6M11752Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:00:3087,07
7M11953Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:00:3085,61
8M12254Zatloukal FilipChoceň0500:00:3083,41
9M12555Chasák BedřichOrlov0600:00:3178,29
10M12756Zach TomášChoceň0700:00:3176,83
10M12757Vondrouš MichalTJ Sokol Jaroměř0500:00:3176,83
12M13258Mikulecký JindraChoceň0700:00:3270,98
13M13659Hejzlar DavidAC Choceň0600:00:3360,73
14M14160Chasák JindřichOrlov0700:00:3643,17
15M14761Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:00:3825,61
Předžákyně II r. 2005-2007 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:26104,58
2Z1225Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:00:2799,24
3Z1326Hamplová TerezaOstrov0500:00:2796,18
4Z1527Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:00:2893,13
5Z1628Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:00:2892,37
6Z1829Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:00:2888,55
7Z11030Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:00:2887,79
8Z11231Veselá MonikaChoceň0500:00:2983,21
9Z11332Maříková MichaelaŽamberk0600:00:2982,44
10Z11533Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:00:2979,39
11Z11634Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:00:2978,63
12Z11735Červená VeronikaDukla Polička0600:00:3077,86
13Z11936Králíková VeronikaBrno0500:00:3076,34
14Z12137Konývková KristýnaSKI Klub Ústí nad Orlicí0600:00:3074,81
15Z12238Popilková MarieSokol Vysoké Mýto0700:00:3074,05
16Z12539Čejková BarboraHK Choceň0600:00:3168,70
17Z12940Hájková BarboraLanškroun0600:00:3164,89
18Z13041Růtová DominikaTJ Sokol Jaroměř0600:00:3163,36
19Z13342Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:3260,31
20Z13443Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:3258,78
21Z13544Procházková EliškaOrlov0700:00:3352,67
22Z13845Kalousová PatricieŽamberk0500:00:3538,93
23Z13946Švecová NatálkaChoceň0700:00:3536,64
Nejmladší žáci r. 2003-2004 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2385Költö MatějKB Letohrad0300:02:33103,52
2M2586Budig MatoušAtletika Polička0300:02:35100,95
3M2787Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:02:3995,53
4M2888Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:02:4588,18
5M2989Semirád JanKB Letohrad0300:02:4785,86
6M21090Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:5377,74
7M21291Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:5475,93
8M21492Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:5673,49
9M21593Lorenc LukášAtletika Týniště0300:03:0364,07
10M21694Procházka DominikOrlov0300:03:0759,30
11M21795Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:1056,08
12M21896Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:03:1648,35
13M21997Kugler JakubTJ Svitavy0400:03:2239,71
14M22098Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:03:2338,55
15M22199Procházka JakubOrlov0400:03:2634,55
16M222100Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:03:3128,62
Nejmladší žákyně II r. 2003-2004 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2162Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:12102,58
2Z2263Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:1399,82
3Z2364Dostálová ViktorieBudoklub Lanškroun0300:01:1497,60
4Z2465Červená EliškaDukla Polička0400:01:1595,12
5Z2566Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2079,91
6Z2667Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:01:2761,11
7Z2768Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř0400:01:2955,85
8Z2869Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:01:3149,49
9Z2970Mihulková JolavaChoceň0400:01:3731,80
10Z21071Čejková MarieHK Choceň0400:01:468,57
Mladší žáci r. 2001-2002 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31101Boháč BonifácChoceň0100:03:19105,58
2M32102Metelka OndřejOK99 Hradec Králové0100:03:2699,32
3M34103Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:3095,11
4M37104Dostálek VojtěchBiatlon Letohrad0200:03:3490,61
5M310105Lichtag JakubChoceň0200:03:5273,87
Mladší žákyně r. 2001-2002 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3172Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:02:30102,80
2Z3273Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:02:3399,78
3Z3474Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orlických horách0200:02:3597,41
4Z3675Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:3695,97
5Z31176Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:5472,30
6Z31377Zatloukalová TerezaChoceň 00:02:5669,54
Starší žáci r. 1999-2000 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M43106Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:29107,56
2M46107Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:34103,04
3M49108Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:4989,40
4M411109Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:03:5584,14
5M414110Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:0475,10
Starší žákyně r. 1999-2000 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4578Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:32111,07
2Z4879Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:43101,61
3Z41280Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:03:5987,33
4Z41381Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:0482,95
5Z41582Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:04:2761,71
6Z41683Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:3257,34
7Z41784Belobradová KarolínaŽamberk9900:05:0230,92
8Z418208Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0001:29:463,00
Dorostenci r. 1997-1998 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51114Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:17100,78
2M52115Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:19100,00
3M53116Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:2299,22
4M57117Gregora JakubActivity Lanškroun9800:11:2578,74
5M59118Lichtag Michalxxxx9700:12:0765,14
6M511119Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka9800:12:2459,77
Dorostenky r. 1997-1998 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51111Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:38123,87
2Z52112Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:08:4797,11
3Z53113Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:3479,02
Muži 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1120Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:49:12104,98
2MA4121Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:53:1588,92
3MA6122Nechvíl PetrAC Choceň9100:54:1684,89
4MA8123Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:55:04118,25
5MA9124Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:55:0981,39
6MA10125Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:56:0377,82
7MA11126Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:56:1077,36
8MA16127Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:58:0269,96
9MA22128Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:59:2264,68
10MA26129Pešek OndřejK.O.B. Choceň8501:00:0961,57
11MA30130Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9001:00:2360,65
12MA35131Sládek FrantišekK.O.B. Choceň8301:02:3052,26
13MA36132Petrů MartinChoceň9601:02:4093,16
14MA40133Jureček MichalCotkytle9601:04:0388,59
15MA41134Roháček JanXC Sport CZ8201:04:1545,32
16MA44135Maťátko DanielLK Dolní Čermná8601:05:0342,15
17MA62136Myšák PetrHK Choceň8601:07:4931,18
18MA66137Červinka MarioTJ Sokol Hradec Králové9501:10:0368,79
19MA73138Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8601:12:1713,48
20MA95139Bok IvanÚstí nad Orlicí8801:24:303,00
Muži 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2140Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:50:12101,01
2MB3141Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:51:5894,01
3MB5142Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:53:4487,01
4MB14143Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:57:1173,33
5MB15144Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:58:0096,97
6MB17145Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:58:0469,83
7MB19146Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:58:4094,63
8MB20147Maier LukášKRB Chrudim7800:58:5066,79
9MB24148Švec RobertChoceň7700:59:4563,16
10MB28149Chlup JiříActivity Lanškroun7001:00:1888,91
11MB32150Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7401:01:1585,59
12MB34151Hurych AntonínLitomyšl7601:02:2252,79
13MB37152Procházka PetrOrlov7401:02:4480,40
14MB43153Marhold PetrChoceň7801:04:4343,47
15MB45154Zachař JiříSruby7201:05:0472,23
16MB48155Stříhavka JindřichAC Choceň7101:05:3070,71
17MB53156Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:06:5465,81
18MB57157Kunčár ZdeněkLanškroun7301:07:1464,64
19MB58158Roleček MilanPěčín7601:07:1633,36
20MB65159Lorenc JiříLípa nad Orlicí7801:09:5123,12
21MB67160Kačena Martin3D FitnessRaceTeam7401:10:1753,97
22MB84161Vebr MichalČeská Třebová7801:16:403,00
23MB96162Pinkas TomášVysoké Mýto7701:25:053,00
24MB99163Fischer GeoffChoceň7201:35:443,00
Muži 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7164Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:44108,40
2MC18165Raim LadislavHradec Králové6400:58:08100,00
3MC21166Soukup MilanMilovice6400:59:0796,62
4MC23167Scheuer JanActivity Lanškroun6600:59:2991,77
5MC24168Mařáček FrantišekZářecká Lhota6500:59:4590,84
6MC29169Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:00:2192,37
7MC33170Skalický JosefPoldr Žichlínek6201:01:5586,98
8MC38171Belobrad IvanŽamberk6601:03:3377,54
9MC39172Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:03:5776,14
10MC42173Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:04:4277,41
11MC49174Šlajs TomášCC Choceň6001:05:3874,20
12MC50175Půlpán RomanK.O.B. Choceň6501:06:0368,79
13MC52176Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:06:3770,81
14MC54177Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:07:0769,09
15MC64178Roháček MichalXC Sport CZ6101:08:2264,79
16MC76179Myšák MilanSokol Jehnědí6601:14:1140,32
17MC88180Kroulík BohuslavTJ Žampach6401:18:2430,28
Muži 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD13181Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:57:09103,38
2MD27182Mach FrantišekXXX5001:00:15111,37
3MD46183Brožek RadmilKRB Chrudim5401:05:1295,88
4MD59184Sedlák JiříPřelouč5801:07:1868,46
5MD68185Rambousek MilanLitomyšl5401:10:5178,19
6MD71186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:11:1454,93
7MD74187Červ MiloslavAtletika Polička5001:12:2673,23
8MD75188Krajč ZdeněkTrutnov5401:12:4572,24
9MD78189Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:14:5342,37
10MD86190Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:17:1234,40
11MD104191Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:52:143,00
Muži 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME51192Vaníček PetrBK Říčany4901:06:1292,75
2ME55193Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:07:0989,77
3ME77194Leszkow PetrMK Hlinsko4401:14:43126,34
4ME79195Švadlena JiříK.O.B. Choceň4601:15:3163,58
5ME92196Tučný JanMK Pardubice4701:22:0143,23
6ME102197Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:37:2373,66
Ženy 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56198Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:07:11104,19
2ZA61199Skalická KristýnaČVUT Brno8901:07:39102,83
3ZA69200Kalousová AlenaŽamberk8001:11:0292,97
4ZA72201Marholdová LucieChoceň8301:11:4990,69
5ZA80202Králová PavlaChoceň8101:15:3279,86
6ZA82203Krátká HanaLanškroun9501:15:51100,00
7ZA85204Strnadová BlankaLanškroun8401:16:5875,68
8ZA87205Mazurová KateřinaOlomouc8501:17:5073,15
9ZA89206Jelénková IvaZdiby8901:19:5766,99
10ZA93207Chudá KláraChoceň8801:23:0158,05
11ZA100210Hejkrlíková IvaLitomyšl - Jiříkov8201:36:0020,21
12ZA101211Jungvirtová JanaPardubice8201:36:0120,16
Ženy 35 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12212Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:56:14117,24
2ZB31213Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:01:03101,59
3ZB47214Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:05:20108,13
4ZB60215Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:2081,17
5ZB63216Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:07:54100,59
6ZB70217Bajerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:11:0491,29
7ZB81218Jirásková EvaLanškroun6401:15:3677,97
8ZB83219Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:16:0852,57
9ZB90220Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7801:21:0036,75
10ZB91221Komárková ZuzanaLitomyšl7901:21:4834,15
11ZB94222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:24:04119,06
12ZB97223Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:26:22114,11
13ZB98209Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:31:5729,96
14ZB103224Hejkrlíková VěraLitomyšl - Jiříkov5401:48:2066,83
3 km - Muži 34 let a mladší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13M4140Klíma PetrAtletika Polička9300:11:01-
23M5141Češka MilanAtletika Polička8900:11:11-
3 km - Muži 35 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13V6181Krátký LubošLanškroun6200:11:23-
23V8182Metelka PavelHradec Králové6800:11:28-
33V10183Chaloupka StanislavKOB Choceň6700:12:21-
43V12184Hampl AloisOstrov7000:12:44-
53V16185Mikulecký JindřichChoceň7500:17:25-
3 km - Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13Z13225Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:14:01-
23Z14212Šabatová MarkétaCC Choceň8400:14:58-
33Z15226Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:17:02-
43Z17227Gregorová KateřinaActivity Lanškroun7500:17:49-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:26104,58
2Z1225Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:00:2799,24
3Z1326Hamplová TerezaOstrov0500:00:2796,18
1M1347Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:00:27104,63
4Z1527Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:00:2893,13
5Z1628Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:00:2892,37
2M1748Dostál TadeášBudoklub Lanškroun0600:00:2898,05
6Z1829Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:00:2888,55
3M1849Boháč PankrácAC Choceň0600:00:2897,32
7Z11030Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:00:2887,79
4M11150Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:00:2993,66
8Z11231Veselá MonikaChoceň0500:00:2983,21
5M11351Barvínek DanielDlouhoňovice0600:00:2991,46
9Z11332Maříková MichaelaŽamberk0600:00:2982,44
10Z11533Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:00:2979,39
11Z11634Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:00:2978,63
12Z11735Červená VeronikaDukla Polička0600:00:3077,86
6M11752Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:00:3087,07
13Z11936Králíková VeronikaBrno0500:00:3076,34
7M11953Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:00:3085,61
14Z12137Konývková KristýnaSKI Klub Ústí nad Orlicí0600:00:3074,81
8M12254Zatloukal FilipChoceň0500:00:3083,41
15Z12238Popilková MarieSokol Vysoké Mýto0700:00:3074,05
1C22415Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:31-
9M12555Chasák BedřichOrlov0600:00:3178,29
16Z12539Čejková BarboraHK Choceň0600:00:3168,70
10M12756Zach TomášChoceň0700:00:3176,83
10M12757Vondrouš MichalTJ Sokol Jaroměř0500:00:3176,83
17Z12940Hájková BarboraLanškroun0600:00:3164,89
18Z13041Růtová DominikaTJ Sokol Jaroměř0600:00:3163,36
2C23016Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:31-
12M13258Mikulecký JindraChoceň0700:00:3270,98
19Z13342Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:3260,31
20Z13443Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:3258,78
21Z13544Procházková EliškaOrlov0700:00:3352,67
13M13659Hejzlar DavidAC Choceň0600:00:3360,73
3C23717Metelka TomášHradec Králové0800:00:33-
22Z13845Kalousová PatricieŽamberk0500:00:3538,93
23Z13946Švecová NatálkaChoceň0700:00:3536,64
4C24018Marhold JanChoceň0800:00:35-
14M14160Chasák JindřichOrlov0700:00:3643,17
5C24219Husák OndřejChoceň0900:00:36-
1D2431Šafářová KarolínaSkiklub Česká Třebová0800:00:36-
6C24420Králík ŠtěpánBrno0900:00:37-
2D2452Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:38-
7C24621Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:38-
15M14761Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:00:3825,61
3D2483Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:00:42-
4D2494Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:47-
8C25022Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:49-
5D2515Švecová TerezaChoceň1000:00:49-
6D2526Klusoňová MilenaChoceň0800:00:50-
7D2537Králová HelenaChoceň0900:00:51-
8D2548Motyčková MichaelaTJ Svitavy1100:00:51-
9D2559Macháčková KateřinaLO Choceň0900:00:51-
10D25610Marholdová NikolaChoceň1000:00:53-
11D25711Nováková LucieChoceň1000:00:55-
12D25812Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:01:04-
13D25913Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:14-
9C26023Macháček VítLO Choceň1200:01:15-
14D26114Králová ŽofieChoceň1100:01:25-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2162Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:12102,58
2Z2263Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:1399,82
3Z2364Dostálová ViktorieBudoklub Lanškroun0300:01:1497,60
4Z2465Červená EliškaDukla Polička0400:01:1595,12
5Z2566Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2079,91
6Z2667Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:01:2761,11
7Z2768Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř0400:01:2955,85
8Z2869Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:01:3149,49
9Z2970Mihulková JolavaChoceň0400:01:3731,80
10Z21071Čejková MarieHK Choceň0400:01:468,57
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3172Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:02:30102,80
2Z3273Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:02:3399,78
1M2385Költö MatějKB Letohrad0300:02:33103,52
3Z3474Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orlických horách0200:02:3597,41
2M2586Budig MatoušAtletika Polička0300:02:35100,95
4Z3675Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:3695,97
3M2787Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:02:3995,53
4M2888Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:02:4588,18
5M2989Semirád JanKB Letohrad0300:02:4785,86
6M21090Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:5377,74
5Z31176Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:5472,30
7M21291Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:5475,93
6Z31377Zatloukalová TerezaChoceň 00:02:5669,54
8M21492Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:5673,49
9M21593Lorenc LukášAtletika Týniště0300:03:0364,07
10M21694Procházka DominikOrlov0300:03:0759,30
11M21795Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:1056,08
12M21896Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:03:1648,35
13M21997Kugler JakubTJ Svitavy0400:03:2239,71
14M22098Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:03:2338,55
15M22199Procházka JakubOrlov0400:03:2634,55
16M222100Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:03:3128,62
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31101Boháč BonifácChoceň0100:03:19105,58
2M32102Metelka OndřejOK99 Hradec Králové0100:03:2699,32
1M43106Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:29107,56
3M34103Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:3095,11
1Z4578Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:32111,07
2M46107Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:34103,04
4M37104Dostálek VojtěchBiatlon Letohrad0200:03:3490,61
2Z4879Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:43101,61
3M49108Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:4989,40
5M310105Lichtag JakubChoceň0200:03:5273,87
4M411109Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:03:5584,14
3Z41280Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:03:5987,33
4Z41381Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:0482,95
5M414110Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:0475,10
5Z41582Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:04:2761,71
6Z41683Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:3257,34
7Z41784Belobradová KarolínaŽamberk9900:05:0230,92
8Z418208Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0001:29:463,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51111Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:38123,87
2Z52112Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:08:4797,11
3Z53113Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:3479,02
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51114Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:17100,78
2M52115Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:19100,00
3M53116Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:2299,22
13M4140Klíma PetrAtletika Polička9300:11:01-
23M5141Češka MilanAtletika Polička8900:11:11-
13V6181Krátký LubošLanškroun6200:11:23-
4M57117Gregora JakubActivity Lanškroun9800:11:2578,74
23V8182Metelka PavelHradec Králové6800:11:28-
5M59118Lichtag Michalxxxx9700:12:0765,14
33V10183Chaloupka StanislavKOB Choceň6700:12:21-
6M511119Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka9800:12:2459,77
43V12184Hampl AloisOstrov7000:12:44-
13Z13225Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:14:01-
23Z14212Šabatová MarkétaCC Choceň8400:14:58-
33Z15226Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:17:02-
53V16185Mikulecký JindřichChoceň7500:17:25-
43Z17227Gregorová KateřinaActivity Lanškroun7500:17:49-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1120Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:49:12104,98
1MB2140Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:50:12101,01
2MB3141Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:51:5894,01
2MA4121Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:53:1588,92
3MB5142Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:53:4487,01
3MA6122Nechvíl PetrAC Choceň9100:54:1684,89
1MC7164Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:44108,40
4MA8123Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:55:04118,25
5MA9124Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:55:0981,39
6MA10125Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:56:0377,82
7MA11126Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:56:1077,36
1ZB12212Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:56:14117,24
1MD13181Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:57:09103,38
4MB14143Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:57:1173,33
5MB15144Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:58:0096,97
8MA16127Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:58:0269,96
6MB17145Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:58:0469,83
2MC18165Raim LadislavHradec Králové6400:58:08100,00
7MB19146Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:58:4094,63
8MB20147Maier LukášKRB Chrudim7800:58:5066,79
3MC21166Soukup MilanMilovice6400:59:0796,62
9MA22128Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:59:2264,68
4MC23167Scheuer JanActivity Lanškroun6600:59:2991,77
9MB24148Švec RobertChoceň7700:59:4563,16
5MC24168Mařáček FrantišekZářecká Lhota6500:59:4590,84
10MA26129Pešek OndřejK.O.B. Choceň8501:00:0961,57
2MD27182Mach FrantišekXXX5001:00:15111,37
10MB28149Chlup JiříActivity Lanškroun7001:00:1888,91
6MC29169Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:00:2192,37
11MA30130Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9001:00:2360,65
2ZB31213Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:01:03101,59
11MB32150Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7401:01:1585,59
7MC33170Skalický JosefPoldr Žichlínek6201:01:5586,98
12MB34151Hurych AntonínLitomyšl7601:02:2252,79
12MA35131Sládek FrantišekK.O.B. Choceň8301:02:3052,26
13MA36132Petrů MartinChoceň9601:02:4093,16
13MB37152Procházka PetrOrlov7401:02:4480,40
8MC38171Belobrad IvanŽamberk6601:03:3377,54
9MC39172Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:03:5776,14
14MA40133Jureček MichalCotkytle9601:04:0388,59
15MA41134Roháček JanXC Sport CZ8201:04:1545,32
10MC42173Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:04:4277,41
14MB43153Marhold PetrChoceň7801:04:4343,47
16MA44135Maťátko DanielLK Dolní Čermná8601:05:0342,15
15MB45154Zachař JiříSruby7201:05:0472,23
3MD46183Brožek RadmilKRB Chrudim5401:05:1295,88
3ZB47214Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:05:20108,13
16MB48155Stříhavka JindřichAC Choceň7101:05:3070,71
11MC49174Šlajs TomášCC Choceň6001:05:3874,20
12MC50175Půlpán RomanK.O.B. Choceň6501:06:0368,79
1ME51192Vaníček PetrBK Říčany4901:06:1292,75
13MC52176Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:06:3770,81
17MB53156Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:06:5465,81
14MC54177Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:07:0769,09
2ME55193Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:07:0989,77
1ZA56198Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:07:11104,19
18MB57157Kunčár ZdeněkLanškroun7301:07:1464,64
19MB58158Roleček MilanPěčín7601:07:1633,36
4MD59184Sedlák JiříPřelouč5801:07:1868,46
4ZB60215Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:2081,17
2ZA61199Skalická KristýnaČVUT Brno8901:07:39102,83
17MA62136Myšák PetrHK Choceň8601:07:4931,18
5ZB63216Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:07:54100,59
15MC64178Roháček MichalXC Sport CZ6101:08:2264,79
20MB65159Lorenc JiříLípa nad Orlicí7801:09:5123,12
18MA66137Červinka MarioTJ Sokol Hradec Králové9501:10:0368,79
21MB67160Kačena Martin3D FitnessRaceTeam7401:10:1753,97
5MD68185Rambousek MilanLitomyšl5401:10:5178,19
3ZA69200Kalousová AlenaŽamberk8001:11:0292,97
6ZB70217Bajerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:11:0491,29
6MD71186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:11:1454,93
4ZA72201Marholdová LucieChoceň8301:11:4990,69
19MA73138Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8601:12:1713,48
7MD74187Červ MiloslavAtletika Polička5001:12:2673,23
8MD75188Krajč ZdeněkTrutnov5401:12:4572,24
16MC76179Myšák MilanSokol Jehnědí6601:14:1140,32
3ME77194Leszkow PetrMK Hlinsko4401:14:43126,34
9MD78189Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:14:5342,37
4ME79195Švadlena JiříK.O.B. Choceň4601:15:3163,58
5ZA80202Králová PavlaChoceň8101:15:3279,86
7ZB81218Jirásková EvaLanškroun6401:15:3677,97
6ZA82203Krátká HanaLanškroun9501:15:51100,00
8ZB83219Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:16:0852,57
22MB84161Vebr MichalČeská Třebová7801:16:403,00
7ZA85204Strnadová BlankaLanškroun8401:16:5875,68
10MD86190Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:17:1234,40
8ZA87205Mazurová KateřinaOlomouc8501:17:5073,15
17MC88180Kroulík BohuslavTJ Žampach6401:18:2430,28
9ZA89206Jelénková IvaZdiby8901:19:5766,99
9ZB90220Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7801:21:0036,75
10ZB91221Komárková ZuzanaLitomyšl7901:21:4834,15
5ME92196Tučný JanMK Pardubice4701:22:0143,23
10ZA93207Chudá KláraChoceň8801:23:0158,05
11ZB94222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:24:04119,06
20MA95139Bok IvanÚstí nad Orlicí8801:24:303,00
23MB96162Pinkas TomášVysoké Mýto7701:25:053,00
12ZB97223Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:26:22114,11
13ZB98209Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:31:5729,96
24MB99163Fischer GeoffChoceň7201:35:443,00
11ZA100210Hejkrlíková IvaLitomyšl - Jiříkov8201:36:0020,21
12ZA101211Jungvirtová JanaPardubice8201:36:0120,16
6ME102197Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:37:2373,66
14ZB103224Hejkrlíková VěraLitomyšl - Jiříkov5401:48:2066,83
11MD104191Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:52:143,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1120Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:49:12104,98
2MB2140Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:50:12101,01
3MB3141Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:51:5894,01
4MA4121Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:53:1588,92
5MB5142Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:53:4487,01
6MA6122Nechvíl PetrAC Choceň9100:54:1684,89
7MC7164Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:4483,04
8MA8123Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:55:0481,72
9MA9124Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:55:0981,39
10MA10125Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:56:0377,82
11MA11126Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:56:1077,36
12MD13181Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:57:0973,46
13MB14143Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:57:1173,33
14MB15144Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:58:0070,09
15MA16127Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:58:0269,96
16MB17145Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:58:0469,83
17MC18165Raim LadislavHradec Králové6400:58:0869,57
18MB19146Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:58:4067,45
19MB20147Maier LukášKRB Chrudim7800:58:5066,79
20MC21166Soukup MilanMilovice6400:59:0765,67
21MA22128Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:59:2264,68
22MC23167Scheuer JanActivity Lanškroun6600:59:2964,21
23MB24148Švec RobertChoceň7700:59:4563,16
23MC24168Mařáček FrantišekZářecká Lhota6500:59:4563,16
25MA26129Pešek OndřejK.O.B. Choceň8501:00:0961,57
26MD27182Mach FrantišekXXX5001:00:1561,18
27MB28149Chlup JiříActivity Lanškroun7001:00:1860,98
28MC29169Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:00:2160,78
29MA30130Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9001:00:2360,65
30MB32150Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7401:01:1557,21
31MC33170Skalický JosefPoldr Žichlínek6201:01:5554,57
32MB34151Hurych AntonínLitomyšl7601:02:2252,79
33MA35131Sládek FrantišekK.O.B. Choceň8301:02:3052,26
34MA36132Petrů MartinChoceň9601:02:4051,60
35MB37152Procházka PetrOrlov7401:02:4451,33
36MC38171Belobrad IvanŽamberk6601:03:3348,10
37MC39172Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:03:5746,51
38MA40133Jureček MichalCotkytle9601:04:0346,11
39MA41134Roháček JanXC Sport CZ8201:04:1545,32
40MC42173Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:04:4243,54
41MB43153Marhold PetrChoceň7801:04:4343,47
42MA44135Maťátko DanielLK Dolní Čermná8601:05:0342,15
43MB45154Zachař JiříSruby7201:05:0442,08
44MD46183Brožek RadmilKRB Chrudim5401:05:1241,55
45MB48155Stříhavka JindřichAC Choceň7101:05:3040,37
46MC49174Šlajs TomášCC Choceň6001:05:3839,84
47MC50175Půlpán RomanK.O.B. Choceň6501:06:0338,19
48ME51192Vaníček PetrBK Říčany4901:06:1237,59
49MC52176Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:06:3735,94
50MB53156Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:06:5434,82
51MC54177Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:07:0733,96
52ME55193Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:07:0933,83
53MB57157Kunčár ZdeněkLanškroun7301:07:1433,49
54MB58158Roleček MilanPěčín7601:07:1633,36
55MD59184Sedlák JiříPřelouč5801:07:1833,23
56MA62136Myšák PetrHK Choceň8601:07:4931,18
57MC64178Roháček MichalXC Sport CZ6101:08:2229,00
58MB65159Lorenc JiříLípa nad Orlicí7801:09:5123,12
59MA66137Červinka MarioTJ Sokol Hradec Králové9501:10:0322,33
60MB67160Kačena Martin3D FitnessRaceTeam7401:10:1721,40
61MD68185Rambousek MilanLitomyšl5401:10:5119,16
62MD71186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:11:1417,64
63MA73138Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8601:12:1713,48
64MD74187Červ MiloslavAtletika Polička5001:12:2612,88
65MD75188Krajč ZdeněkTrutnov5401:12:4511,63
66MC76179Myšák MilanSokol Jehnědí6601:14:115,95
67ME77194Leszkow PetrMK Hlinsko4401:14:433,83
68MD78189Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:14:533,17
69ME79195Švadlena JiříK.O.B. Choceň4601:15:313,00
70MB84161Vebr MichalČeská Třebová7801:16:403,00
71MD86190Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:17:123,00
72MC88180Kroulík BohuslavTJ Žampach6401:18:243,00
73ME92196Tučný JanMK Pardubice4701:22:013,00
74MA95139Bok IvanÚstí nad Orlicí8801:24:303,00
75MB96162Pinkas TomášVysoké Mýto7701:25:053,00
76MB99163Fischer GeoffChoceň7201:35:443,00
77ME102197Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:37:233,00
78MD104191Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:52:143,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12212Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:56:14115,24
2ZB31213Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:01:0399,42
3ZB47214Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:05:2085,34
4ZA56198Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:07:1179,26
5ZB60215Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:2078,77
6ZA61199Skalická KristýnaČVUT Brno8901:07:3977,73
7ZB63216Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:07:5476,91
8ZA69200Kalousová AlenaŽamberk8001:11:0266,61
9ZB70217Bajerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:11:0466,51
10ZA72201Marholdová LucieChoceň8301:11:4964,04
11ZA80202Králová PavlaChoceň8101:15:3251,83
12ZB81218Jirásková EvaLanškroun6401:15:3651,61
13ZA82203Krátká HanaLanškroun9501:15:5150,79
14ZB83219Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:16:0849,86
15ZA85204Strnadová BlankaLanškroun8401:16:5847,12
16ZA87205Mazurová KateřinaOlomouc8501:17:5044,27
17ZA89206Jelénková IvaZdiby8901:19:5737,32
18ZB90220Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7801:21:0033,87
19ZB91221Komárková ZuzanaLitomyšl7901:21:4831,24
20ZA93207Chudá KláraChoceň8801:23:0127,24
21ZB94222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:24:0423,79
22ZB97223Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:26:2216,24
23ZB98209Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:31:573,00
24ZA100210Hejkrlíková IvaLitomyšl - Jiříkov8201:36:003,00
25ZA101211Jungvirtová JanaPardubice8201:36:013,00
26ZB103224Hejkrlíková VěraLitomyšl - Jiříkov5401:48:203,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 78%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Po skončení závodu jsem našel dívčí bundu vel. 150, majitel(ka) ať se přihlásí na telefon 603534530.
petr.leszkow
jediný co bych vytknul - když už vyhlašujete kategorii veteránů, tak by se slušelo vyhlásit i ženy veteránky - tím spíš když byly 3 nad 60 let - je to obdivuhodné, že se postavily mezi ty mladice
halfhorse
já pořád žasnu ,jak by někdo stále chtěl ty pořadatele poučovat , že jak to dělat . Já považuji tento závod na úvod sezony jako jeden z nejvyvedenějších , i co lesní trasy se týče , a vždy sem zavítám , i kdyby se mělo vyhlašovat jen absolutní pořadí. Pořadatelům do toho nekecám , sportuji
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód