Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem

7.6.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 7.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál v Dolní Dobrouči (fotbalové hřiště za kostelem)
9:30 - 11:45 hodin

Přihlášky

na místě do 30 minut před startem hlavního závodu

Startovné

děti, žactvo, dorost zdarma
juniorské, dospělé a veteránské kategorie 50 Kč, startovné se platí na místě při prezentaci
lidový běh 50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Start i cíl závodu je situován na fotbalovém hřišti ve sportovním areálu v Dolní Dobrouči. Tratě jsou členité a vedou převážně po loukách, lesních a polních cestách v okolí obce. Délky tratí pro jednotlivé kategorie jsou sestaveny z jednoho či více okruhů.

Ceny pro vítěze

kategorie 7 let a mladší - drobné ceny pro všechny účastníky + ceny pro 3 nejlepší závodníky (medaile, pohár, diplom, věcná cena)
ostatních dětské a dorostenecké kategorie - ceny pro 3 nejlepší závodníky (medaile, pohár, diplom a věcná cena)
kategorie juniorské, dospělé a veteránské - ceny pro nejlepší závodníky (finanční odměna, věcná cena)
lidový běh - věcné ceny pro 3 nejlepší závodníky
ceny pro 3 nejlepší dobroučské závodníky v dětských a dorosteneckých kategoriích (medaile, pohár, diplom, věcná cena)
v každé kategorii bude vyhlášen nejlepší orelský závodník
závodnická tombola a občerstvení pro všechny účastníky hlavního závodu a lidového běhu

hodnota věcných cen 22.000 Kč
hodnota finančních cen 11.100 Kč
hodnota tomboly 6.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Jednota Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 408
kontaktní osoba: Petr Špinler
tel.: 603 314 261

Leták pořadatelů ve formátu PDF

Kategorie a trasy závodu ve formátu MS Excel

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 3230

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0411
Borková Agáta0211
Borek Petr7011
Matějíček Šimon0810
Vacek Martin6910
Dostálek Petr679
Kubíčková Adéla059
Mlynář Marek079
Marhold Petr789
Bielčik Jindřich409
Matyášová Jana659
Plíva Vojtěch879
Sejkorová Lenka639
Mlynář Vlastimil649
Keprtová Miloslava488
Dušek Jakub038
Horáček Michal758
Mlynář Vojtěch988
Kubíček Tomáš088
Jakubec Filip028
Sadílek Ota468
Jirásková Eva648
Kubišta Oto538
Nechvílová Miroslava608
Mlynář Tomáš028
Hrdina Pavel887
Brychta Jakub087
Maříková Zuzana977
Suchodol Ondřej077
Mikysková Svatava037
Kapounová Kristýna017
Plíva Martin097
Šimůnková Zdena587
Bednářová Martina087
Gregorová Michaela047
Tomíšek Jindřich397
Černá Markéta707
Krupička Miroslav537
Gregora Filip027
Pecháček Ondřej087
Jansová Denisa027
Mlynář Petr717
Krátká Anna697
Mařík Jan007
Borková Adéla757
Šimůnková Pavla777
Vondra Vojtěch987
Krátký František437
Limburský Jan017
Krátká Hana957

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1137Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:01-
2C1371Fenik MatoušŽamberk0900:00:01-
3C1520Topor VilémOrel Vyškov0900:00:01-
4C1761Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:01-
5C1955Stránský MatyášOstrov0900:00:01-
6C11140Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:01-
7C11359Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
8C11557Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:01-
9C11770Maličký LukášÚstí nad Orlicí1000:00:01-
10C11930Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:00:01-
11C1215Mareš DanielOrel Dolní Dobrouč0900:00:01-
12C12315Hrdlička TobiášDolní Dobrouč0900:00:01-
13C12558Losenický RadimOstrov0900:00:01-
14C12767Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:00:01-
15C1291Kounek JakubBrno1000:00:01-
16C13116Hrdlička NikolaDolní Dobrouč1100:00:01-
17C1332Kounek MatějBrno1000:00:01-
18C13556Stránský ŠtěpánOstrov1100:00:01-
19C1376Matějíček MatoušDolní Dobrouč1100:00:01-
20C13826Paus JiříOrel Hranice1200:00:01-
21C13935Štěch JakubDolní Dobrouč1200:00:01-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1111Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:01-
2D1364Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:00:01-
3D1552Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:01-
4D1765Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:01-
5D1966Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:01-
6D11154Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:01-
7D11378Marholdová NikolaChoceň1000:00:01-
8D11534Štěchová ZuzanaDolní Dobrouč0900:00:01-
9D11725Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:01-
10D11910Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:01-
11D12160Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:01-
12D12328Diblíková KarolínaDolní Dobrouč1100:00:01-
13D12553Pecháčková PavlaDolní Dobrouč1000:00:01-
14D12781Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:01-
15D12929Mikysková AndreaDolní Dobrouč1200:00:01-
16D1318Horáčková EliškaDolní Dobrouč1200:00:01-
17D13332Kapounová LenkaDolní Dobrouč1200:00:01-
18D13582Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:01-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2145Mlynář MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0700:00:01-
2C2383Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:00:01-
3C2547Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:00:01-
4C2748Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:00:01-
5C2938Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:01-
6C21113Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
7C21349Prachař MaximTJ Spartak Letohrad0700:00:01-
8C2157Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
9C2174Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
10C21919Topor ČeněkOrel Vyškov0700:00:01-
11C22146Šilar AdamBiatlon Letohrad0700:00:01-
12C22351Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:00:01-
13C22550Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:00:01-
14C22776Marhold JanChoceň0800:00:01-
15C22968Peřina TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
16C23121Hartl TomášDolní Dobrouč0700:00:01-
17C23380Langr VojtěchHorní Dobrouč0700:00:01-
18C23574Mareš MartinČeská Třebová0700:00:01-
19C23736Šnajdar OndřejDolní Dobrouč0700:00:01-
20C23933Nový TobiášDolní Dobrouč0700:00:01-
21C24122Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:00:01-
22C24217Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:00:01-
23C2439Martykán RadimTJ Sokol Žamberk0800:00:01-
24C24444Kunc MartinBiatlon Letohrad0700:00:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11129Koudelka PetrOrel Žatčany0500:01:01106,81
2M1681Boháč PankrácAC Choceň0600:01:0498,51
3M18141Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:0594,68
4M19137Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:0592,44
5M112151Barvínek DanielDlouhoňovice0600:01:0981,91
6M11497Mikyska FilipKB OEZ Letohrad0600:01:1079,03
7M11671Šnajdar ŠtěpánDolní Dobrouč0500:01:1367,86
8M121121Kašpar MichalUO - Hylváty0600:01:1561,79
9M123117Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:01:1660,19
10M126152Jirků OndřejŽamberk0500:01:1756,68
11M1271Pražák OndřejDolní Dobrouč0600:01:1756,04
12M12998Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:1755,08
13M13099Nový TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:1754,44
14M1352Filip MatějDolní Dobrouč0500:01:2045,82
15M139160Heinrich MichaelDolní Dobrouč0500:01:2336,24
16M14296Plíva JakubBiatlon Letohrad0600:01:2821,87
17M14388Pecháček JaroslavDolní Dobrouč0600:01:2820,92
18M14420Videnič TomášOrel Obřany0600:01:3013,57
19M1473Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:01:493,00
20M148131Bednář MichaelDolní Dobrouč0600:03:463,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12128Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:01:01102,18
2Z13122Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:01:0299,24
3Z14116Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:01:0298,59
4Z1526Hamplová TerezaOstrov0500:01:0297,93
5Z1724Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:01:0493,36
6Z110147Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:0879,98
7Z111113Halberštátová SáraTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:0977,69
8Z113148Kohlová AnetaDolní Dobrouč0500:01:0976,71
9Z115106Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:1073,45
10Z11780Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:1362,02
11Z118145Červená VeronikaDukla Polička0600:01:1461,04
12Z119125Dvořáková NikolaLanškroun0500:01:1460,07
13Z12093Kašková KateřinaAtletika Žamberk/Záchlumí0500:01:1557,78
14Z12128Šolcová VeronikaDolní Dobrouč0600:01:1556,47
15Z12422Bergmanová KateřinaAtletika Žamberk0600:01:1654,19
16Z125115Hynková VeronikaSpartak OEZ Letohrad0500:01:1653,21
17Z128126Dvořáková JolanaLanškroun0500:01:1749,95
18Z13068Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:01:1748,97
19Z13294Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:1848,31
20Z133123Hájková BarboraLanškroun0600:01:1845,38
21Z134127Losenická EliškaOstrov0600:01:1944,72
22Z13617Miková JulieOrel Obřany0600:01:2039,83
23Z137139Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:01:2233,30
24Z138114Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:01:2331,99
25Z140136Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:01:2428,07
26Z14195Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:2718,28
27Z145157Kalousová PatricieŽamberk0500:01:323,00
28Z146101Benešová VeronikaSemanín0500:01:353,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2347Költö MatějKB Letohrad0300:03:45103,45
2M25103Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:4999,68
3M2644Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5296,88
4M2852Semirád JanKB Letohrad0300:03:5594,60
5M295Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:5594,34
6M21149Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:04:0288,73
7M21346Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:04:0784,23
8M215120Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:0883,39
9M21764Holubec VojtěchOstrov0400:04:1180,32
10M21848Kosch LukášBiatlon Letohrad0300:04:1477,52
11M220149Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1774,98
12M22387Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:2369,72
13M226110Suchodol VítBiatlon OEZ Letohrad0400:04:2766,13
14M23091Škrobánek JaroslavBiatlon Letohrad0400:04:3857,20
15M231119Filip MartinOrel Pozořice0300:04:4154,66
16M232155Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4154,04
17M233111Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:4352,55
18M237112Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:04:5541,78
19M23921Hauptfleisch MarekPraha0400:05:1226,80
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21144Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:09103,83
2Z22138Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:11100,61
3Z23146Červená EliškaDukla Polička0400:02:1495,56
4Z244Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:02:1791,28
5Z2553Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:02:1988,22
6Z26132Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:02:2382,10
7Z27107Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:02:2579,50
8Z28104Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:02:2873,68
9Z29109Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:02:2972,46
10Z21054Lerchová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0300:02:3366,18
11Z21129Šolcová AnežkaOrel Dolní Dobrouč0400:02:3563,73
12Z21278Šilarová JanaSPV0400:02:3662,51
13Z213124Jansová KarolínaOstrov0300:02:4547,97
14Z214154Votavová AnnaTTC Ústí nad Orlicí0400:02:5533,13
15Z215108Dolečková ValerieTJ Spartak Letohrad0400:03:0124,10
16Z21689Škrobánková ViolaBiatlon Letohrad0300:04:353,00
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3584Boháč BonifácAC Choceň0100:05:34111,38
2M38105Slavík OndřejOrel Šitbořice0100:05:42106,80
3M31662Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:06:2781,82
4M31741Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:06:3179,56
5M32012Limburský JanOrel Obřany0100:06:4969,22
6M32163Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:06:5963,57
7M32258Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:07:0659,33
8M32360Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:07:0858,49
9M32511Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:1753,40
10M32661Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:07:2151,25
11M327153Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí0200:07:2747,69
12M32959Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:07:3742,04
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3138Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:36105,18
2Z32143Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:4199,90
3Z3439Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:03:4794,92
4Z3685Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:5289,94
5Z310140Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:04:0082,78
6Z31277Mikysková SabinaOrel Dolní Dobrouč0200:04:0281,15
7Z31443Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0876,08
8Z31640Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:04:1172,91
9Z31956Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:04:1767,56
10Z32155Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:2163,94
11Z322159Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:04:2262,85
12Z32473Peřinová TerezaOrel Dolní Dobrouč0200:04:2659,86
13Z325100Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:04:2758,68
14Z32713Němčanská PetraOrel Obřany0100:04:2957,05
15Z32870Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:04:3154,79
16Z32916Miková DominikaOrel Obřany0200:04:3352,98
17Z33457Ondrušová KateřinaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4343,83
18Z335156Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4443,10
19Z33627Šinclová JulieOrel Troubelice0200:04:5433,77
20Z338134Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:05:0424,99
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4166Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:05:23104,01
2M4279Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:3298,42
3M43162Ferdinand JakubOrel Židenice9900:05:3397,57
4M4435Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:05:3497,08
5M4632Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:05:3795,32
6M47102Halas PavelOrel Šitbořice9900:05:4193,13
7M49135Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:05:4988,20
8M411158Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:06:0677,87
9M41333Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:06:2168,32
10M41434Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:06:2466,80
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410161Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:57107,18
2Z412142Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:07101,66
3Z415118Filipová LucieOrel Pozořice0000:06:2691,16
4Z41867Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:06:3287,96
5Z41936Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:06:4879,24
6Z42425Kapounová LucieDolní Dobrouč9900:07:1266,19
7Z4289Limburská EliškaOrel Obřany9900:07:3155,91
8Z43031Šulcová MagdaTJ Spartak Letohrad9900:08:0438,20
9Z4318Tichá KateřinaOrel Obřany9900:08:4714,97
10Z43210Miková EliškaOrel Obřany0000:09:123,00
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5179Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:30102,39
2M5278Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:4099,38
3M5374Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:4498,22
4M54173Nováček OndřejOrel Kuřim9700:11:1787,62
5M55148Křeček JiříSokol Kolín atletika9800:11:3681,75
6M567Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:12:4360,73
7M5842Slavík JakubOrel Šitbořice9700:13:4640,91
8M5146Halas JiříOrel Obřany9700:18:523,00
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5775Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:13:06119,44
2Z5932Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:14:10104,85
3Z510133Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:16:1775,72
4Z5117Paulíková KamilaOrel - Obřany9700:16:3771,07
5Z51212Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:17:4954,46
6Z513189Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:18:1847,89
-Z5-56Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad97DNF-
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2328Nehybka JosefOrel - Židenice9500:31:49105,80
2MJ4341Jureček MichalCotkytle9600:33:4394,20
Juniorky 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ22342Krátká HanaLanškroun9500:42:44100,00
Muži A 20-39 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:36:50103,15
2MA2244Hrdina PavelAK Perná8800:37:2899,76
3MA3238Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:37:5897,09
4MA4224Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:4293,17
5MA6270Halama JakubKVS Šumperk OB7900:40:5781,15
6MA7271Vacek LiborActivity Lanškroun8600:41:5276,25
7MA8265Moravec MartinOrel Orlice8400:42:3072,86
8MA10235Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:42:5071,08
9MA12231Juránek StanislavOrel Židenice8700:43:0369,92
10MA14245Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:43:5964,93
11MA15209Tóth TomášOrel Dolní Dobrouč9000:44:0764,22
12MA16220Adamec JosefLetohrad Orlice 1548100:44:0964,04
13MA17226Machotka DominikActivity Lanškroun9400:45:0459,14
14MA19243Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:45:5154,96
15MA21254Šebek PavelRysy8900:46:4150,50
16MA22242Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:46:4550,15
17MA27269Živný Marek3D Fitnes race team9100:48:0842,76
18MA28272Maťátko DanielBoat klub Dolní Čermná8600:48:1042,58
19MA30214Marhold PetrChoceň7800:48:3240,62
20MA32210Paus AlešOrel Hranice7800:49:2535,90
21MA33268Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:49:3435,10
22MA39261Kalous PetrSK Žamberk7700:51:5622,45
23MA41260Maličký MojmírÚstí nad Orlicí7800:52:2020,31
24MA43222Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:52:4817,81
25MA50266Baroš JanLanškroun8500:56:103,00
26MA51264Krátký MartinÚstí nad Orlicí8400:56:513,00
27MA52211Toman DavidDolní Dobrouč9800:57:133,00
28MA53204Hronek JaroslavOrel Obřany9100:57:183,00
29MA55213Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:59:013,00
-MA-237Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová80DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:35106,98
2MB9247Fajfr František3D Fitness Race Team7200:42:3897,23
3MB11248Hejl RadekLetohrad7200:42:5695,80
4MB13256Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:43:1194,61
5MB18262Dostálek PetrUhlířský Důl6700:45:3183,51
6MB2580Zachař JiříSruby7200:47:2174,79
7MB36263Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:50:3259,65
8MB37206Hampl AloisOstrov7000:50:4558,62
9MB40203Mika IvoOrel Obřany Brno6600:52:1451,57
10MB45216Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí6800:53:1646,65
11MB47207Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:54:3840,15
12MB49212Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:55:5234,28
13MB56228Faltus JiříJamné nad Orlicí7300:59:1318,35
14MB57205Šincl PetrOrel Troubelice6900:59:4915,50
15MB59223Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:2612,56
Muži C 50-59 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20253Krátký LubošLanškroun6200:46:18101,64
2MC23234Skyba MartinOrel Židenice6200:46:4699,64
3MC24239Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:5998,71
4MC31219Kalous Tomᚎamberk6400:49:1289,22
5MC35267Dostál LadislavMoravská Třebová5600:50:2584,01
6MC38221Roháček MichalXC Sport.cz6100:51:1480,51
7MC42215Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:52:4374,15
8MC44255Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:52:5873,08
9MC4850Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:54:5564,73
10MC58240Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:00:0342,73
11MC60233Juránek StanislavOrel Židenice5601:02:1733,17
Muži D 60-69 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD26230Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:47:44103,45
2MD29324Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:11101,60
3MD34217Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:49:4894,94
4MD46201Brtník JiříOrel Obřany5200:53:2280,26
5MD54246Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:58:2859,26
6MD61317Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:04:4533,39
7MD62229Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5301:13:463,00
-MD-320Koblížek JindřichŽamberk48DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5323Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:20129,05
2ME17348Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:0895,19
3ME26339Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:0275,77
4ME29344Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:4262,49
5ME31334Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:48:0660,50
6ME32301Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:49:0056,02
7ME34312Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:52:0840,41
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1338Vévodová MartinaAK Perná9000:31:29116,69
2ZA7333Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:35:2793,60
3ZA8329Schauerová LenkaAtletika Polička8800:36:0789,71
4ZA11315Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:38:1477,39
5ZA13310Marholdová LucieChoceň8300:38:4874,09
6ZA18346Strnadová BlankaLanškroun8400:41:2159,24
7ZA19347Jelénková IvaZdiby8900:41:4357,11
8ZA24335Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:44:3140,81
-ZA-336Sontáková LenkaActivity Lanškroun91DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3308Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:32:16121,46
2ZB10340Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:37:5390,38
3ZB12345Honsová HanaActivity Lanškroun7900:38:1788,16
4ZB14325Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:3281,25
5ZB16303Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:40:5573,59
6ZB20309Dostálová PetraLanškroun7800:41:5468,15
7ZB25314Rážová JiřinaASPV Veltrusy7200:44:5251,74
8ZB27316Fojtíková HanaŽamberk7900:45:1050,08
9ZB35318Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:54:093,00
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6331Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:05111,30
2ZC9313Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:36:25104,12
3ZC15326Jirásková EvaLanškroun6400:40:0384,58
4ZC21337Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:42:0473,73
5ZC23306Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:43:0068,71
6ZC30327Slabáková LenkaOrel Židanice6600:47:4343,34
7ZC36302Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:58:003,00
8ZC37332Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:00:223,00
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD28311Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:46:19127,98
2ZD33307Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:49:19116,84
3ZD38305Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:05:5555,18
Lidový běh (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P139Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:10:49-
2P235Boháč BonifácAC Choceň0100:10:59-
3P34Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:11:04-
4P4170Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:13-
5P5193Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:43-
6P6171Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:44-
7P733Boháč PankrácAC Choceň0600:11:45-
8P8172Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:53-
9P92Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:12:07-
10P10175Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:12:46-
11P1145Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:13:07-
11P11142Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:13:07-
13P13180Dušek JosefDolní Dobrouč7600:13:44-
14P1444Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:13:45-
15P15182Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:13:47-
16P16151Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:13:50-
17P176Fojt LeošOrel - Obřany5700:13:53-
18P1851Šnajdar MarekSPV Letohrad7200:14:06-
19P1936Boháč JeronýmVysoké Mýto Lesy9900:14:15-
20P2024Jakubcová AndreaDolní Dobrouč7700:14:17-
21P21181Moravcová VeronikaLetohrad8400:14:36-
22P22158Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:14:53-
23P2334Boháč ServácAC Choceň0200:15:03-
24P2413Kunt StanislavSPV7400:15:04-
25P25176Dušková SimonaDolní Dobrouč9800:15:09-
26P26183Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:15:11-
27P2714Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:15:12-
28P2855Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:15:12-
29P2910Šolcová AnežkaOrel Dolní Dobrouč0400:15:13-
30P30174Kovář CtiradOrel Dolní Dobrouč8600:16:10-
31P31157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:16:33-
32P3243Hájková HanaVK Lanškroun7500:16:35-
33P338Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:17:00-
34P3423Chlupová MonikaActivity Lanškroun7700:17:02-
35P3517Chlup TomášActivity Lanškroun0000:17:03-
36P36179Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:18:13-
37P3752Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:19:25-
38P3857Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:19:26-
39P3972Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:19:37-
40P4061Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:19:47-
41P41119Paulišová AgnesaChoceň6200:20:41-
42P4259Hájková ZuzanaVO TJ Lanškroun0800:20:45-
43P4373Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:21:46-
44P4471Resler PavelLanškroun7000:21:47-
45P45178Frosch VítekOK Loko Pardubice0800:22:14-
46P46177Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:22:15-
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1137Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:01-
1D1111Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:01-
2C1371Fenik MatoušŽamberk0900:00:01-
2D1364Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:00:01-
3D1552Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:01-
3C1520Topor VilémOrel Vyškov0900:00:01-
4D1765Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:01-
4C1761Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:01-
5D1966Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:01-
5C1955Stránský MatyášOstrov0900:00:01-
6D11154Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:01-
6C11140Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:01-
7C11359Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
7D11378Marholdová NikolaChoceň1000:00:01-
8D11534Štěchová ZuzanaDolní Dobrouč0900:00:01-
8C11557Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:01-
9C11770Maličký LukášÚstí nad Orlicí1000:00:01-
9D11725Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:01-
10C11930Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:00:01-
10D11910Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:01-
11C1215Mareš DanielOrel Dolní Dobrouč0900:00:01-
11D12160Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:01-
12D12328Diblíková KarolínaDolní Dobrouč1100:00:01-
12C12315Hrdlička TobiášDolní Dobrouč0900:00:01-
13C12558Losenický RadimOstrov0900:00:01-
13D12553Pecháčková PavlaDolní Dobrouč1000:00:01-
14C12767Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:00:01-
14D12781Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:01-
15C1291Kounek JakubBrno1000:00:01-
15D12929Mikysková AndreaDolní Dobrouč1200:00:01-
16D1318Horáčková EliškaDolní Dobrouč1200:00:01-
16C13116Hrdlička NikolaDolní Dobrouč1100:00:01-
17D13332Kapounová LenkaDolní Dobrouč1200:00:01-
17C1332Kounek MatějBrno1000:00:01-
18D13582Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:01-
18C13556Stránský ŠtěpánOstrov1100:00:01-
19C1376Matějíček MatoušDolní Dobrouč1100:00:01-
20C13826Paus JiříOrel Hranice1200:00:01-
21C13935Štěch JakubDolní Dobrouč1200:00:01-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2143Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:00:01-
1C2145Mlynář MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0700:00:01-
2C2383Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:00:01-
2D2339Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:01-
3C2547Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:00:01-
3D2562Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:01-
4D2714Šinclová KláraOrel Troubelice0700:00:01-
4C2748Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:00:01-
5C2938Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:01-
5D2923Holubcová LauraOstrov0700:00:01-
6D21173Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:01-
6C21113Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
7C21349Prachař MaximTJ Spartak Letohrad0700:00:01-
7D21318Krejčířová InkaDolní Dobrouč 2320800:00:01-
8D21572Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:00:01-
8C2157Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
9C2174Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
9D21741Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:01-
10D21969Maličká AlžbětaÚstí nad Orlicí0800:00:01-
10C21919Topor ČeněkOrel Vyškov0700:00:01-
11D22175Marešová LucieČeská Třebová0700:00:01-
11C22146Šilar AdamBiatlon Letohrad0700:00:01-
12D22312Hauptfleischová MájaPraha0800:00:01-
12C22351Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:00:01-
13D22527Mlynářová EliškaOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
13C22550Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:00:01-
14C22776Marhold JanChoceň0800:00:01-
14D22763Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:00:01-
15C22968Peřina TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
15D22942Dvořáková TerezaSpartak OEZ Letohrad0700:00:01-
16D23131Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:00:01-
16C23121Hartl TomášDolní Dobrouč0700:00:01-
17C23380Langr VojtěchHorní Dobrouč0700:00:01-
17D23379Hamplová VeronikaJablonné nad Orlicí0700:00:01-
18D23524Mikysková DarjaLetohrad0800:00:01-
18C23574Mareš MartinČeská Třebová0700:00:01-
19D23777Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:00:01-
19C23736Šnajdar OndřejDolní Dobrouč0700:00:01-
20C23933Nový TobiášDolní Dobrouč0700:00:01-
20D2393Mačátová ViktorieDolní Dobrouč0800:00:01-
21C24122Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:00:01-
22C24217Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:00:01-
23C2439Martykán RadimTJ Sokol Žamberk0800:00:01-
24C24444Kunc MartinBiatlon Letohrad0700:00:01-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11129Koudelka PetrOrel Žatčany0500:01:01106,81
1Z12128Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:01:01102,18
2Z13122Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:01:0299,24
3Z14116Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:01:0298,59
4Z1526Hamplová TerezaOstrov0500:01:0297,93
2M1681Boháč PankrácAC Choceň0600:01:0498,51
5Z1724Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:01:0493,36
3M18141Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:0594,68
4M19137Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:0592,44
6Z110147Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:0879,98
7Z111113Halberštátová SáraTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:0977,69
5M112151Barvínek DanielDlouhoňovice0600:01:0981,91
8Z113148Kohlová AnetaDolní Dobrouč0500:01:0976,71
6M11497Mikyska FilipKB OEZ Letohrad0600:01:1079,03
9Z115106Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:1073,45
7M11671Šnajdar ŠtěpánDolní Dobrouč0500:01:1367,86
10Z11780Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:1362,02
11Z118145Červená VeronikaDukla Polička0600:01:1461,04
12Z119125Dvořáková NikolaLanškroun0500:01:1460,07
13Z12093Kašková KateřinaAtletika Žamberk/Záchlumí0500:01:1557,78
8M121121Kašpar MichalUO - Hylváty0600:01:1561,79
14Z12128Šolcová VeronikaDolní Dobrouč0600:01:1556,47
9M123117Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:01:1660,19
15Z12422Bergmanová KateřinaAtletika Žamberk0600:01:1654,19
16Z125115Hynková VeronikaSpartak OEZ Letohrad0500:01:1653,21
10M126152Jirků OndřejŽamberk0500:01:1756,68
11M1271Pražák OndřejDolní Dobrouč0600:01:1756,04
17Z128126Dvořáková JolanaLanškroun0500:01:1749,95
12M12998Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:1755,08
18Z13068Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:01:1748,97
13M13099Nový TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:1754,44
19Z13294Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:1848,31
20Z133123Hájková BarboraLanškroun0600:01:1845,38
21Z134127Losenická EliškaOstrov0600:01:1944,72
14M1352Filip MatějDolní Dobrouč0500:01:2045,82
22Z13617Miková JulieOrel Obřany0600:01:2039,83
23Z137139Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:01:2233,30
24Z138114Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:01:2331,99
15M139160Heinrich MichaelDolní Dobrouč0500:01:2336,24
25Z140136Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:01:2428,07
26Z14195Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:2718,28
16M14296Plíva JakubBiatlon Letohrad0600:01:2821,87
17M14388Pecháček JaroslavDolní Dobrouč0600:01:2820,92
18M14420Videnič TomášOrel Obřany0600:01:3013,57
27Z145157Kalousová PatricieŽamberk0500:01:323,00
28Z146101Benešová VeronikaSemanín0500:01:353,00
19M1473Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:01:493,00
20M148131Bednář MichaelDolní Dobrouč0600:03:463,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21144Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:09103,83
2Z22138Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:11100,61
3Z23146Červená EliškaDukla Polička0400:02:1495,56
4Z244Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:02:1791,28
5Z2553Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:02:1988,22
6Z26132Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:02:2382,10
7Z27107Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:02:2579,50
8Z28104Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:02:2873,68
9Z29109Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:02:2972,46
10Z21054Lerchová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0300:02:3366,18
11Z21129Šolcová AnežkaOrel Dolní Dobrouč0400:02:3563,73
12Z21278Šilarová JanaSPV0400:02:3662,51
13Z213124Jansová KarolínaOstrov0300:02:4547,97
14Z214154Votavová AnnaTTC Ústí nad Orlicí0400:02:5533,13
15Z215108Dolečková ValerieTJ Spartak Letohrad0400:03:0124,10
16Z21689Škrobánková ViolaBiatlon Letohrad0300:04:353,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3138Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:36105,18
2Z32143Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:4199,90
1M2347Költö MatějKB Letohrad0300:03:45103,45
3Z3439Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:03:4794,92
2M25103Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:4999,68
4Z3685Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:5289,94
3M2644Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5296,88
4M2852Semirád JanKB Letohrad0300:03:5594,60
5M295Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:5594,34
5Z310140Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:04:0082,78
6M21149Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:04:0288,73
6Z31277Mikysková SabinaOrel Dolní Dobrouč0200:04:0281,15
7M21346Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:04:0784,23
7Z31443Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0876,08
8M215120Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:0883,39
8Z31640Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:04:1172,91
9M21764Holubec VojtěchOstrov0400:04:1180,32
10M21848Kosch LukášBiatlon Letohrad0300:04:1477,52
9Z31956Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:04:1767,56
11M220149Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1774,98
10Z32155Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:2163,94
11Z322159Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:04:2262,85
12M22387Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:2369,72
12Z32473Peřinová TerezaOrel Dolní Dobrouč0200:04:2659,86
13Z325100Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:04:2758,68
13M226110Suchodol VítBiatlon OEZ Letohrad0400:04:2766,13
14Z32713Němčanská PetraOrel Obřany0100:04:2957,05
15Z32870Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:04:3154,79
16Z32916Miková DominikaOrel Obřany0200:04:3352,98
14M23091Škrobánek JaroslavBiatlon Letohrad0400:04:3857,20
15M231119Filip MartinOrel Pozořice0300:04:4154,66
16M232155Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4154,04
17M233111Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:4352,55
17Z33457Ondrušová KateřinaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4343,83
18Z335156Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4443,10
19Z33627Šinclová JulieOrel Troubelice0200:04:5433,77
18M237112Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:04:5541,78
20Z338134Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:05:0424,99
19M23921Hauptfleisch MarekPraha0400:05:1226,80
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4166Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:05:23104,01
2M4279Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:3298,42
3M43162Ferdinand JakubOrel Židenice9900:05:3397,57
4M4435Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:05:3497,08
1M3584Boháč BonifácAC Choceň0100:05:34111,38
5M4632Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:05:3795,32
6M47102Halas PavelOrel Šitbořice9900:05:4193,13
2M38105Slavík OndřejOrel Šitbořice0100:05:42106,80
7M49135Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:05:4988,20
1Z410161Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:57107,18
8M411158Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:06:0677,87
2Z412142Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:07101,66
9M41333Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:06:2168,32
10M41434Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:06:2466,80
3Z415118Filipová LucieOrel Pozořice0000:06:2691,16
3M31662Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:06:2781,82
4M31741Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:06:3179,56
4Z41867Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:06:3287,96
5Z41936Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:06:4879,24
5M32012Limburský JanOrel Obřany0100:06:4969,22
6M32163Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:06:5963,57
7M32258Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:07:0659,33
8M32360Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:07:0858,49
6Z42425Kapounová LucieDolní Dobrouč9900:07:1266,19
9M32511Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:1753,40
10M32661Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:07:2151,25
11M327153Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí0200:07:2747,69
7Z4289Limburská EliškaOrel Obřany9900:07:3155,91
12M32959Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:07:3742,04
8Z43031Šulcová MagdaTJ Spartak Letohrad9900:08:0438,20
9Z4318Tichá KateřinaOrel Obřany9900:08:4714,97
10Z43210Miková EliškaOrel Obřany0000:09:123,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P139Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:10:49-
2P235Boháč BonifácAC Choceň0100:10:59-
3P34Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:11:04-
4P4170Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:13-
5P5193Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:43-
6P6171Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:44-
7P733Boháč PankrácAC Choceň0600:11:45-
8P8172Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:53-
9P92Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:12:07-
10P10175Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:12:46-
11P1145Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:13:07-
11P11142Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:13:07-
13P13180Dušek JosefDolní Dobrouč7600:13:44-
14P1444Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:13:45-
15P15182Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:13:47-
16P16151Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:13:50-
17P176Fojt LeošOrel - Obřany5700:13:53-
18P1851Šnajdar MarekSPV Letohrad7200:14:06-
19P1936Boháč JeronýmVysoké Mýto Lesy9900:14:15-
20P2024Jakubcová AndreaDolní Dobrouč7700:14:17-
21P21181Moravcová VeronikaLetohrad8400:14:36-
22P22158Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:14:53-
23P2334Boháč ServácAC Choceň0200:15:03-
24P2413Kunt StanislavSPV7400:15:04-
25P25176Dušková SimonaDolní Dobrouč9800:15:09-
26P26183Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:15:11-
27P2714Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:15:12-
28P2855Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:15:12-
29P2910Šolcová AnežkaOrel Dolní Dobrouč0400:15:13-
30P30174Kovář CtiradOrel Dolní Dobrouč8600:16:10-
31P31157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:16:33-
32P3243Hájková HanaVK Lanškroun7500:16:35-
33P338Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:17:00-
34P3423Chlupová MonikaActivity Lanškroun7700:17:02-
35P3517Chlup TomášActivity Lanškroun0000:17:03-
36P36179Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:18:13-
37P3752Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:19:25-
38P3857Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:19:26-
39P3972Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:19:37-
40P4061Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:19:47-
41P41119Paulišová AgnesaChoceň6200:20:41-
42P4259Hájková ZuzanaVO TJ Lanškroun0800:20:45-
43P4373Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:21:46-
44P4471Resler PavelLanškroun7000:21:47-
45P45178Frosch VítekOK Loko Pardubice0800:22:14-
46P46177Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:22:15-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5179Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:30102,39
2M5278Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:4099,38
3M5374Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:4498,22
4M54173Nováček OndřejOrel Kuřim9700:11:1787,62
5M55148Křeček JiříSokol Kolín atletika9800:11:3681,75
6M567Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:12:4360,73
1Z5775Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:13:06119,44
7M5842Slavík JakubOrel Šitbořice9700:13:4640,91
2Z5932Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:14:10104,85
3Z510133Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:16:1775,72
4Z5117Paulíková KamilaOrel - Obřany9700:16:3771,07
5Z51212Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:17:4954,46
6Z513189Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:18:1847,89
8M5146Halas JiříOrel Obřany9700:18:523,00
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1338Vévodová MartinaAK Perná9000:31:29116,69
1MJ2328Nehybka JosefOrel - Židenice9500:31:49105,80
1ZB3308Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:32:16121,46
2MJ4341Jureček MichalCotkytle9600:33:4394,20
1ME5323Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:20129,05
1ZC6331Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:05111,30
2ZA7333Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:35:2793,60
3ZA8329Schauerová LenkaAtletika Polička8800:36:0789,71
2ZC9313Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:36:25104,12
2ZB10340Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:37:5390,38
4ZA11315Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:38:1477,39
3ZB12345Honsová HanaActivity Lanškroun7900:38:1788,16
5ZA13310Marholdová LucieChoceň8300:38:4874,09
4ZB14325Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:3281,25
3ZC15326Jirásková EvaLanškroun6400:40:0384,58
5ZB16303Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:40:5573,59
2ME17348Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:0895,19
6ZA18346Strnadová BlankaLanškroun8400:41:2159,24
7ZA19347Jelénková IvaZdiby8900:41:4357,11
6ZB20309Dostálová PetraLanškroun7800:41:5468,15
4ZC21337Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:42:0473,73
1ZJ22342Krátká HanaLanškroun9500:42:44100,00
5ZC23306Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:43:0068,71
8ZA24335Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:44:3140,81
7ZB25314Rážová JiřinaASPV Veltrusy7200:44:5251,74
3ME26339Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:0275,77
8ZB27316Fojtíková HanaŽamberk7900:45:1050,08
1ZD28311Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:46:19127,98
4ME29344Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:4262,49
6ZC30327Slabáková LenkaOrel Židanice6600:47:4343,34
5ME31334Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:48:0660,50
6ME32301Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:49:0056,02
2ZD33307Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:49:19116,84
7ME34312Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:52:0840,41
9ZB35318Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:54:093,00
7ZC36302Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:58:003,00
8ZC37332Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:00:223,00
3ZD38305Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:05:5555,18
Trať 10,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:36:50103,15
2MA2244Hrdina PavelAK Perná8800:37:2899,76
3MA3238Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:37:5897,09
4MA4224Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:4293,17
1MB5218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:35106,98
5MA6270Halama JakubKVS Šumperk OB7900:40:5781,15
6MA7271Vacek LiborActivity Lanškroun8600:41:5276,25
7MA8265Moravec MartinOrel Orlice8400:42:3072,86
2MB9247Fajfr František3D Fitness Race Team7200:42:3897,23
8MA10235Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:42:5071,08
3MB11248Hejl RadekLetohrad7200:42:5695,80
9MA12231Juránek StanislavOrel Židenice8700:43:0369,92
4MB13256Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:43:1194,61
10MA14245Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:43:5964,93
11MA15209Tóth TomášOrel Dolní Dobrouč9000:44:0764,22
12MA16220Adamec JosefLetohrad Orlice 1548100:44:0964,04
13MA17226Machotka DominikActivity Lanškroun9400:45:0459,14
5MB18262Dostálek PetrUhlířský Důl6700:45:3183,51
14MA19243Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:45:5154,96
1MC20253Krátký LubošLanškroun6200:46:18101,64
15MA21254Šebek PavelRysy8900:46:4150,50
16MA22242Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:46:4550,15
2MC23234Skyba MartinOrel Židenice6200:46:4699,64
3MC24239Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:5998,71
6MB2580Zachař JiříSruby7200:47:2174,79
1MD26230Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:47:44103,45
17MA27269Živný Marek3D Fitnes race team9100:48:0842,76
18MA28272Maťátko DanielBoat klub Dolní Čermná8600:48:1042,58
2MD29324Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:11101,60
19MA30214Marhold PetrChoceň7800:48:3240,62
4MC31219Kalous Tomᚎamberk6400:49:1289,22
20MA32210Paus AlešOrel Hranice7800:49:2535,90
21MA33268Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:49:3435,10
3MD34217Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:49:4894,94
5MC35267Dostál LadislavMoravská Třebová5600:50:2584,01
7MB36263Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:50:3259,65
8MB37206Hampl AloisOstrov7000:50:4558,62
6MC38221Roháček MichalXC Sport.cz6100:51:1480,51
22MA39261Kalous PetrSK Žamberk7700:51:5622,45
9MB40203Mika IvoOrel Obřany Brno6600:52:1451,57
23MA41260Maličký MojmírÚstí nad Orlicí7800:52:2020,31
7MC42215Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:52:4374,15
24MA43222Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:52:4817,81
8MC44255Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:52:5873,08
10MB45216Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí6800:53:1646,65
4MD46201Brtník JiříOrel Obřany5200:53:2280,26
11MB47207Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:54:3840,15
9MC4850Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:54:5564,73
12MB49212Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:55:5234,28
25MA50266Baroš JanLanškroun8500:56:103,00
26MA51264Krátký MartinÚstí nad Orlicí8400:56:513,00
27MA52211Toman DavidDolní Dobrouč9800:57:133,00
28MA53204Hronek JaroslavOrel Obřany9100:57:183,00
5MD54246Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:58:2859,26
29MA55213Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:59:013,00
13MB56228Faltus JiříJamné nad Orlicí7300:59:1318,35
14MB57205Šincl PetrOrel Troubelice6900:59:4915,50
10MC58240Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:00:0342,73
15MB59223Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:2612,56
11MC60233Juránek StanislavOrel Židenice5601:02:1733,17
6MD61317Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:04:4533,39
7MD62229Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5301:13:463,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:36:50103,15
2MA2244Hrdina PavelAK Perná8800:37:2899,76
3MA3238Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:37:5897,09
4MA4224Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:4293,17
5MB5218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:3583,11
6MA6270Halama JakubKVS Šumperk OB7900:40:5781,15
7MA7271Vacek LiborActivity Lanškroun8600:41:5276,25
8MA8265Moravec MartinOrel Orlice8400:42:3072,86
9MB9247Fajfr František3D Fitness Race Team7200:42:3872,15
10MA10235Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:42:5071,08
11MB11248Hejl RadekLetohrad7200:42:5670,55
12MA12231Juránek StanislavOrel Židenice8700:43:0369,92
13MB13256Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:43:1169,21
14MA14245Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:43:5964,93
15MA15209Tóth TomášOrel Dolní Dobrouč9000:44:0764,22
16MA16220Adamec JosefLetohrad Orlice 1548100:44:0964,04
17MA17226Machotka DominikActivity Lanškroun9400:45:0459,14
18MB18262Dostálek PetrUhlířský Důl6700:45:3156,74
19MA19243Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:45:5154,96
20MC20253Krátký LubošLanškroun6200:46:1852,55
21MA21254Šebek PavelRysy8900:46:4150,50
22MA22242Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:46:4550,15
23MC23234Skyba MartinOrel Židenice6200:46:4650,06
24MC24239Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:5948,90
25MB2580Zachař JiříSruby7200:47:2146,94
26MD26230Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:47:4444,89
27MA27269Živný Marek3D Fitnes race team9100:48:0842,76
28MA28272Maťátko DanielBoat klub Dolní Čermná8600:48:1042,58
29MD29324Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:1142,49
30MA30214Marhold PetrChoceň7800:48:3240,62
31MC31219Kalous Tomᚎamberk6400:49:1237,05
32MA32210Paus AlešOrel Hranice7800:49:2535,90
33MA33268Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:49:3435,10
34MD34217Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:49:4833,85
35MC35267Dostál LadislavMoravská Třebová5600:50:2530,55
36MB36263Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:50:3229,93
37MB37206Hampl AloisOstrov7000:50:4528,77
38MC38221Roháček MichalXC Sport.cz6100:51:1426,19
39MA39261Kalous PetrSK Žamberk7700:51:5622,45
40MB40203Mika IvoOrel Obřany Brno6600:52:1420,84
41MA41260Maličký MojmírÚstí nad Orlicí7800:52:2020,31
42MC42215Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:52:4318,26
43MA43222Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:52:4817,81
44MC44255Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:52:5816,92
45MB45216Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí6800:53:1615,32
46MD46201Brtník JiříOrel Obřany5200:53:2214,79
47MB47207Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:54:388,02
48MC4850Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:54:556,50
49MB49212Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:55:523,00
50MA50266Baroš JanLanškroun8500:56:103,00
51MA51264Krátký MartinÚstí nad Orlicí8400:56:513,00
52MA52211Toman DavidDolní Dobrouč9800:57:133,00
53MA53204Hronek JaroslavOrel Obřany9100:57:183,00
54MD54246Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:58:283,00
55MA55213Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:59:013,00
56MB56228Faltus JiříJamné nad Orlicí7300:59:133,00
57MB57205Šincl PetrOrel Troubelice6900:59:493,00
58MC58240Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:00:033,00
59MB59223Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:263,00
60MC60233Juránek StanislavOrel Židenice5601:02:173,00
61MD61317Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:04:453,00
62MD62229Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5301:13:463,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1338Vévodová MartinaAK Perná9000:31:29108,87
2ZB3308Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:32:16104,11
3ZC6331Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:0587,02
4ZA7333Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:35:2784,79
5ZA8329Schauerová LenkaAtletika Polička8800:36:0780,74
6ZC9313Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:36:2578,92
7ZB10340Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:37:5370,02
8ZA11315Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:38:1467,89
9ZB12345Honsová HanaActivity Lanškroun7900:38:1767,59
10ZA13310Marholdová LucieChoceň8300:38:4864,45
11ZB14325Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:3260,00
12ZC15326Jirásková EvaLanškroun6400:40:0356,86
13ZB16303Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:40:5551,60
14ZA18346Strnadová BlankaLanškroun8400:41:2148,97
15ZA19347Jelénková IvaZdiby8900:41:4346,75
16ZB20309Dostálová PetraLanškroun7800:41:5445,63
17ZC21337Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:42:0444,62
18ZJ22342Krátká HanaLanškroun9500:42:4440,57
19ZC23306Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:43:0038,95
20ZA24335Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:44:3129,75
21ZB25314Rážová JiřinaASPV Veltrusy7200:44:5227,62
22ZB27316Fojtíková HanaŽamberk7900:45:1025,80
23ZD28311Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:46:1918,82
24ZC30327Slabáková LenkaOrel Židanice6600:47:4310,32
25ZD33307Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:49:193,00
26ZB35318Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:54:093,00
27ZC36302Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:58:003,00
28ZC37332Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:00:223,00
29ZD38305Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:05:553,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super organizace a celkově moc povedený závod.
vaceli
Jako pořadateli mi nepřísluší hodnotit závod, ale přísluší mi poděkovat Mílovi Havelkovi za perfektní profesionální pomoc. Mílo, díky. Vlastik Mlynář
mlynar7
Super, super, super. Jeden z nejlepších závodů. Díky moc. Borci z Čermné
jampb
Prosím o doplnění závodu závodníka Zamastil Andrej - r.2005- AC Vysoké Mýto- do celkového pořadí, má tam z Dobrouče uvedený pouze lidový běh, chybí mu závod na 0,3km, kde byl třetí. Děkuji, matka Andreje.
pazderova.alena
Andrej ma zapocitany oba zavody, viz. http://iscarex.cz/vysledky.php?jmeno=a&jmenoindex=40268&poharindex=97
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód