Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

2.7.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.7.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Simunek, s.r.o., EkoBi, s.r.o. a Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin pro trať 100 m, následují starty tratí 250 m a 500 m, pro trať 1 km cca od 17:45 hodin.

Přihlášky

V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 pro trať 1 km.

Startovné

Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě

Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch. Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch. Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch. Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny pro vítěze

Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 23. 8. 2014. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C248Vávra JanPeklák team0700:00:36-
2C252Marhold JanChoceň0800:00:38-
3C266Dostál JanRytíři Bystré0800:00:40-
4C2105Ressler AlexanderRytíři Bystré0800:00:44-
5C21215Marhold DanielHorní Jelení0900:00:50-
6C21313Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:56-
7C21722Janda MatyášČeská Třebová1000:01:11-
8C2181Pirkl VítČeská Třebová1000:01:21-
9C21923Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:28-
10C22019Kovář Štěpánneregistrován1000:01:31-
-C2-17Arnold Tomášneregistrován10DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2118Königová TerezaSKB Česká Třebová0800:00:25-
2D2214Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:34-
3D234Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:35-
4D279Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:00:40-
5D283Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:43-
6D297Broulíková Anežkaneregistrována0800:00:43-
7D21112Kynclová SofieČeská Třebová0800:00:45-
8D21421Preislerová Agáta NelaSKI Klub Česká Třebová0900:00:58-
9D21520Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:59-
10D21616Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:00:59-
11D22111Juklová Eliananeregistrována1200:02:41-
-D2-10Zelinková VeronikaČeská Třebová09DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M176Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:31-
2M1919König AntonínSKB Česká Třebová0500:01:34-
3M1107Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:35-
4M11111Barvínek DanielDlouhoňovice0600:01:37-
5M11317Kovář RadimOB Loko Česká Třebová0500:01:43-
6M11412Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:01:43-
7M12014Kašpar MichalUO - Hylváty0600:01:53-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z152Hamplová TerezaOstrov0500:01:29-
2Z1818Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:32-
3Z11216Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:39-
4Z11620Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:45-
5Z12223Pešáková Anetaneregistrována0700:02:17-
6Z1233Vrbová KateřinaAS Bystré0600:02:46-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M215Budig MatoušAtletika Polička0300:01:11-
2M269Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:31-
3M21715Štantejský VojtěchŘetůvka0500:01:47-
4M21822Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:48-
5M21921Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:48-
6M22110Slezák DavidZákopanka0400:01:58-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z224Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:18-
2Z238Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:19-
3Z241Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:24-
4Z21513Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:44-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M322Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:45-
2M347Kovář LukášŘetůvka0100:04:06-
3M3104Broulík Michaelneregistrován0100:05:10-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z335Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:52-
2Z353Kovářová JanaOB Loko Česká Třebová0200:04:11-
3Z3811Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:54-
4Z399Matyášová Jitkaneregistrována0100:04:56-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M416Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:31-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z461Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:36-
2Z478Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:04:51-
3Z41110Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:05:55-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5234Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:20-
2M5533Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:29-
3M5735Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:43-
4M55461Kučera JanČeská Třebová9700:08:05-
5M56229Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:08:42-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51925Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:17-
2Z53640Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:07:14-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ148Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:03-
2MJ1421Jureček MichalCotkytle9600:06:05-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6069Krátká HanaLanškroun9500:08:39-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA360Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:24-
2MA45Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:27-
3MA668Turek MartinŽakis Team8000:05:34-
4MA853Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:43-
5MA943Roháček JanXCSPORT.CZ8200:05:46-
6MA1057Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:49-
7MA124Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:57-
8MA1673Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:06:10-
9MA1785Kochánek PetrNotable8700:06:13-
10MA1884Elčkner MartinNotable8600:06:13-
11MA2183Kolář MichalNotable8600:06:22-
12MA2264Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:06:34-
13MA2354Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:39-
14MA2550Kalous PetrSK Žamberk7700:06:42-
15MA2666Dryml MojmírXCSPORT.CZ8600:06:48-
16MA2847Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:51-
17MA2926Marhold LubošHorní Jelení7700:06:52-
18MA3376Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:07:05-
19MA3481Mimra JiříKostelec nad Orlicí8300:07:07-
20MA3582Matějka JiříÚstí nad Orlicí8200:07:11-
21MA3765Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:14-
22MA3823Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:18-
23MA4044Švec MartinVK Choceň8700:07:27-
24MA4427Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:30-
25MA4951Müller TomášJen blbni8300:07:50-
26MA5563Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:08-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1539Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:09-
2MB2011Pávek JiříFort SMC6900:06:20-
3MB2736Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:49-
4MB3230Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:01-
5MB4245Linhart TomášČeská Třebová7200:07:28-
6MB4813Hampl AloisOstrov7000:07:48-
7MB523Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:03-
8MB6580Velecký JindřichNotable7400:09:13-
9MB7538Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:21-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1124Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
2MC1355Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:00-
3MC2470Krátký LubošLanškroun6200:06:42-
4MC3072Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:53-
5MC6732Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:22-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4631Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:37-
2MD5017Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:58-
3MD5316Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:03-
4MD5741Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:20-
5MD591Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:32-
6MD6159Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:41-
7MD6842Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:09:25-
8MD7349Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:10-
9MD849Wendlig MiroslavLuková5300:13:49-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME748Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:10:12-
2ME7819Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:44-
3ME8214Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:13-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3922Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:22-
2ZA4767Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:48-
3ZA5177Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:08:02-
4ZA6478Matějková JanaÚstí nad Orlicí8500:08:58-
5ZA6658Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:09:16-
6ZA7279Benešová MarcelaNotable8400:10:06-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4175Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:28-
2ZB4346Fojtíková HanaŽamberk7900:07:29-
3ZB4520Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:36-
4ZB6328Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:53-
5ZB7112Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:57-
6ZB776Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:40-
7ZB8037Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:51-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC317Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:54-
2ZC562Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:11-
3ZC5852Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:08:22-
4ZC7971Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:10:49-
5ZC8156Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:00-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6915Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:28-
2ZD7062Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:09:46-
3ZD7618Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:22-
4ZD8310Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:45-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ148Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:03-
1M5234Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:20-
1MA360Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:24-
2MA45Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:27-
2M5533Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:29-
3MA668Turek MartinŽakis Team8000:05:34-
3M5735Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:43-
4MA853Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:43-
5MA943Roháček JanXCSPORT.CZ8200:05:46-
6MA1057Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:49-
1MC1124Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
7MA124Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:57-
2MC1355Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:00-
2MJ1421Jureček MichalCotkytle9600:06:05-
1MB1539Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:09-
8MA1673Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:06:10-
9MA1785Kochánek PetrNotable8700:06:13-
10MA1884Elčkner MartinNotable8600:06:13-
1Z51925Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:17-
2MB2011Pávek JiříFort SMC6900:06:20-
11MA2183Kolář MichalNotable8600:06:22-
12MA2264Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:06:34-
13MA2354Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:39-
3MC2470Krátký LubošLanškroun6200:06:42-
14MA2550Kalous PetrSK Žamberk7700:06:42-
15MA2666Dryml MojmírXCSPORT.CZ8600:06:48-
3MB2736Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:49-
16MA2847Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:51-
17MA2926Marhold LubošHorní Jelení7700:06:52-
4MC3072Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:53-
1ZC317Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:54-
4MB3230Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:01-
18MA3376Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:07:05-
19MA3481Mimra JiříKostelec nad Orlicí8300:07:07-
20MA3582Matějka JiříÚstí nad Orlicí8200:07:11-
2Z53640Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:07:14-
21MA3765Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:14-
22MA3823Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:18-
1ZA3922Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:22-
23MA4044Švec MartinVK Choceň8700:07:27-
1ZB4175Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:28-
5MB4245Linhart TomášČeská Třebová7200:07:28-
2ZB4346Fojtíková HanaŽamberk7900:07:29-
24MA4427Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:30-
3ZB4520Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:36-
1MD4631Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:37-
2ZA4767Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:48-
6MB4813Hampl AloisOstrov7000:07:48-
25MA4951Müller TomášJen blbni8300:07:50-
2MD5017Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:58-
3ZA5177Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:08:02-
7MB523Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:03-
3MD5316Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:03-
4M55461Kučera JanČeská Třebová9700:08:05-
26MA5563Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:08-
2ZC562Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:11-
4MD5741Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:20-
3ZC5852Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:08:22-
5MD591Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:32-
1ZJ6069Krátká HanaLanškroun9500:08:39-
6MD6159Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:41-
5M56229Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:08:42-
4ZB6328Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:53-
4ZA6478Matějková JanaÚstí nad Orlicí8500:08:58-
8MB6580Velecký JindřichNotable7400:09:13-
5ZA6658Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:09:16-
5MC6732Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:22-
7MD6842Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:09:25-
1ZD6915Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:28-
2ZD7062Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:09:46-
5ZB7112Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:57-
6ZA7279Benešová MarcelaNotable8400:10:06-
8MD7349Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:10-
1ME748Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:10:12-
9MB7538Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:21-
3ZD7618Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:22-
6ZB776Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:40-
2ME7819Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:44-
4ZC7971Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:10:49-
7ZB8037Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:51-
5ZC8156Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:00-
3ME8214Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:13-
4ZD8310Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:45-
9MD849Wendlig MiroslavLuková5300:13:49-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Nějak mi nesedí výsledky na 500 m. Eliška Matyášová číslo 8 - 8:20 minut. Naše Agáta číslo 11 - 5:23. Na startu rozdíl 1:30. To by ji musela předběhnout. To se ale prý nestalo. Ledaže by se toulala někde v lese... ;-) Petr B.
jampb
Ty výsledky nesedí.. Nikdo mě nepředběhl tím jsi sem jistá.... Ani Jitka Matyášová, startovala 30 sec. za mnou... Myslím že tam máte chybu, protože když jsem startovala neměli mě napsanou v pořadí, chyběla jsem tam ale dopsali mě, já měla číslo 8 a všichni co běželi po mně mají půlminutu navíc ;) Eliška Matášová
elisa101
Dobrý večer, prosím akorát u mého jména opravit název týmu (a u Honzy Roháčka také) na XCSPORT.CZ prosím, někde to špatně přepsali a od té doby se to s námi táhne. Jinak závod super. S pozdravem M. Dryml
mordreaud
Omlouvame se, opraveno.
team
PROSBA: nenašel někdo modré elasťáky (zn. new-line)? Nechal jsem je po převléknutí ležet na té dlouhé lavičce pod přístřeškem. Dík Roman Buriánek, 602442522
roman.burianek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód