Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

31.8.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 31.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na fotbalovém hřišti v Sázavě

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m
první kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Spolek přátel sportu (SPS) Sázava o. s.
Jiří Malátek
Sázava 122
Tel. 724 186 758

Internetové stránky

http://www.spssazava.cz

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1955

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Král Josef4010
Šrutek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Mertová Michaela768
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538
Čechal Jaroslav618

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ875Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:36:16102,45
2MJ1231Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:36:4499,91
3MJ1320Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:0997,64
4MJ1868Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:40:1380,94
5MJ2428Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:5976,76
6MJ2995Pavlas JanActivity Lanškroun9600:42:2069,41
7MJ4158Lavička JanSK Nové Město na Moravě9800:46:4245,62
8MJ4660Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:49:0432,73
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:33108,40
2MA214Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:55100,36
3MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:2891,24
4MA741Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:36:0787,41
5MA956Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:1786,43
6MA1455Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:3878,48
7MA1670Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:39:2168,38
8MA178Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:39:4066,51
9MA1954Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:40:1662,98
10MA269Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:41:2056,70
11MA3476Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:43:3843,17
12MA3582Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:43:4942,09
13MA3717Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3537,57
14MA5648Rychecký Miroslavneregistrován7500:52:053,00
15MA5725Skalický Petrneregistrován7800:52:063,00
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB322Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:34:44102,93
2MB412Hejl RadekLetohrad7200:35:08100,66
3MB66Fajfr František3D Fitness Race Team7200:35:5396,41
4MB1042Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:36:2593,38
5MB2185Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2870,40
6MB2759Král PetrSPS Sázava6600:41:3364,26
7MB3143Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:42:5856,22
8MB3271Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:43:1354,80
9MB5044Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4018,20
10MB5419Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:51:238,46
11MB5579Belobrad IvanŽamberk6600:51:545,53
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1146Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:33116,00
2MC1518Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:33105,93
3MC3615Kalous Tomᚎamberk6400:44:0578,07
4MC6339Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:54:3725,05
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20100Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:20102,64
2MD2249Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:40:44100,68
3MD2751Krsek MiroslavM. K. Luková4900:41:3396,68
4MD3340Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:43:3286,98
5MD3950Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1373,85
6MD4773Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:1259,25
7MD4935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:49:2458,27
8MD5361Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:51:1749,06
9MD6064Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:53:1039,84
10MD6213Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:53:4636,90
Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5283Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:50:44118,49
2ME6647Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:58:0692,13
3ME6767Bielčik JindřichLichkov4000:58:5289,39
4ME7180Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:03:0074,60
5ME7386Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:04:1670,07
6ME7487Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:2969,29
7ME7552Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:0467,20
Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4529Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:47:34110,03
2ZJ4884Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:49:16103,24
3ZJ6178Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:53:2486,73
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2337Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:45110,10
2ZA2565Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:41:07108,39
3ZA422Kalousová AlenaŽamberk8000:46:5381,51
4ZA445Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:1979,50
5ZA6869Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:59:2223,34
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4074Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:38112,32
2ZB5145Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:2197,36
3ZB587Žitníková LenkaSPS Sázava7800:52:0690,32
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3016Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:22111,38
2ZC384Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:1198,84
3ZC4324Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:1389,78
4ZC593Jirásková EvaLanškroun6400:52:1867,15
5ZC7021Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6801:01:3325,97
6ZC7634Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:05:268,68
7ZC7862Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:20:043,00
Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6430Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:38103,58
2ZD6577Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:40103,46
3ZD6981Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:4592,96
4ZD7263Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5401:03:4382,85
5ZD7736Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:07:1770,69
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:33108,40
2MA214Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:55100,36
1MB322Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:34:44102,93
2MB412Hejl RadekLetohrad7200:35:08100,66
3MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:2891,24
3MB66Fajfr František3D Fitness Race Team7200:35:5396,41
4MA741Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:36:0787,41
1MJ875Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:36:16102,45
5MA956Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:1786,43
4MB1042Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:36:2593,38
1MC1146Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:33116,00
2MJ1231Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:36:4499,91
3MJ1320Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:0997,64
6MA1455Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:3878,48
2MC1518Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:33105,93
7MA1670Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:39:2168,38
8MA178Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:39:4066,51
4MJ1868Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:40:1380,94
9MA1954Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:40:1662,98
1MD20100Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:20102,64
5MB2185Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2870,40
2MD2249Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:40:44100,68
1ZA2337Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:45110,10
5MJ2428Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:5976,76
2ZA2565Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:41:07108,39
10MA269Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:41:2056,70
6MB2759Král PetrSPS Sázava6600:41:3364,26
3MD2751Krsek MiroslavM. K. Luková4900:41:3396,68
6MJ2995Pavlas JanActivity Lanškroun9600:42:2069,41
1ZC3016Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:22111,38
7MB3143Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:42:5856,22
8MB3271Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:43:1354,80
4MD3340Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:43:3286,98
11MA3476Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:43:3843,17
12MA3582Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:43:4942,09
3MC3615Kalous Tomᚎamberk6400:44:0578,07
13MA3717Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3537,57
2ZC384Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:1198,84
5MD3950Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1373,85
1ZB4074Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:38112,32
7MJ4158Lavička JanSK Nové Město na Moravě9800:46:4245,62
3ZA422Kalousová AlenaŽamberk8000:46:5381,51
3ZC4324Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:1389,78
4ZA445Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:1979,50
1ZJ4529Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:47:34110,03
8MJ4660Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:49:0432,73
6MD4773Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:1259,25
2ZJ4884Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:49:16103,24
7MD4935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:49:2458,27
9MB5044Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4018,20
2ZB5145Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:2197,36
1ME5283Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:50:44118,49
8MD5361Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:51:1749,06
10MB5419Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:51:238,46
11MB5579Belobrad IvanŽamberk6600:51:545,53
14MA5648Rychecký Miroslavneregistrován7500:52:053,00
15MA5725Skalický Petrneregistrován7800:52:063,00
3ZB587Žitníková LenkaSPS Sázava7800:52:0690,32
4ZC593Jirásková EvaLanškroun6400:52:1867,15
9MD6064Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:53:1039,84
3ZJ6178Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:53:2486,73
10MD6213Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:53:4636,90
4MC6339Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:54:3725,05
1ZD6430Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:38103,58
2ZD6577Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:40103,46
2ME6647Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:58:0692,13
3ME6767Bielčik JindřichLichkov4000:58:5289,39
5ZA6869Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:59:2223,34
3ZD6981Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:4592,96
5ZC7021Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6801:01:3325,97
4ME7180Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:03:0074,60
4ZD7263Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5401:03:4382,85
5ME7386Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:04:1670,07
6ME7487Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:2969,29
7ME7552Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:0467,20
6ZC7634Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:05:268,68
5ZD7736Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:07:1770,69
7ZC7862Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:20:043,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:33107,02
2MA214Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:5598,91
3MB322Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:34:4494,07
4MB412Hejl RadekLetohrad7200:35:0891,70
5MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:2889,72
6MB66Fajfr František3D Fitness Race Team7200:35:5387,25
7MA741Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:36:0785,87
8MJ875Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:36:1684,98
9MA956Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:1784,88
10MB1042Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:36:2584,09
11MC1146Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:3383,30
12MJ1231Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:36:4482,21
13MJ1320Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:0979,74
14MA1455Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:3876,88
15MC1518Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:3371,44
16MA1670Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:39:2166,70
17MA178Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:39:4064,82
18MJ1868Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:40:1361,56
19MA1954Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:40:1661,26
20MD20100Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:2060,87
21MB2185Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2860,08
22MD2249Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:40:4458,50
23MJ2428Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:5957,02
24MA269Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:41:2054,94
25MD2751Krsek MiroslavM. K. Luková4900:41:3353,66
25MB2759Král PetrSPS Sázava6600:41:3353,66
27MJ2995Pavlas JanActivity Lanškroun9600:42:2049,01
28MB3143Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:42:5845,26
29MB3271Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:43:1343,77
30MD3340Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:43:3241,90
31MA3476Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:43:3841,30
32MA3582Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:43:4940,22
33MC3615Kalous Tomᚎamberk6400:44:0538,64
34MA3717Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3535,67
35MD3950Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1325,99
36MJ4158Lavička JanSK Nové Město na Moravě9800:46:4223,12
37MJ4660Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:49:049,09
38MD4773Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:128,30
39MD4935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:49:247,11
40MB5044Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:405,53
41ME5283Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:50:443,00
42MD5361Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:51:173,00
43MB5419Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:51:233,00
44MB5579Belobrad IvanŽamberk6600:51:543,00
45MA5648Rychecký Miroslavneregistrován7500:52:053,00
46MA5725Skalický Petrneregistrován7800:52:063,00
47MD6064Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:53:103,00
48MD6213Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:53:463,00
49MC6339Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:54:373,00
50ME6647Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:58:063,00
51ME6767Bielčik JindřichLichkov4000:58:523,00
52ME7180Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:03:003,00
53ME7386Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:04:163,00
54ME7487Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:293,00
55ME7552Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:043,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2337Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:45103,19
2ZA2565Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:41:07101,42
3ZC3016Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:2295,39
4ZC384Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:1181,78
5ZB4074Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:3874,78
6ZA422Kalousová AlenaŽamberk8000:46:5373,57
7ZC4324Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:1371,96
8ZA445Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:1971,48
9ZJ4529Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:47:3470,27
10ZJ4884Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:49:1662,06
11ZB5145Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:2156,83
12ZB587Žitníková LenkaSPS Sázava7800:52:0648,38
13ZC593Jirásková EvaLanškroun6400:52:1847,41
14ZJ6178Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:53:2442,10
15ZD6430Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:3821,65
16ZD6577Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:4021,49
17ZA6869Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:59:2213,28
18ZD6981Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:456,60
19ZC7021Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6801:01:333,00
20ZD7263Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5401:03:433,00
21ZC7634Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:05:263,00
22ZD7736Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:07:173,00
23ZC7862Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:20:043,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód