Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh okolo Zlatého pásku

13.12.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku
  • datum konání: 13.12.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OÚ Němčice a Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní centrum v Němčicích u Litomyšle
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km a méně
silniční běh obcí Němčice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

PO SKONČENÍ ZÁVODU PROBĚHNE SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ ISCAREX POHÁRU 2014!!!

Leták ve formátu PDF

Tratě a kategorie

Program

E-mailová adresa

nemcice@uo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 984

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin699
Matyášová Jana659
Červ Miloslav509
Nechvílová Miroslava609
Borková Agáta029
Ožana Václav648
Sejkorová Lenka638
Vacarda Vladimír598
Stránský Aleš608
Nechvíl Petr918
Kubišta Oto538
Škeříková Nela078
Borek Viktor048
Keprtová Miloslava488
Doleček Josef797
Sadílek Ota467
Šimůnková Pavla777
Dušková Lenka807
Bielčik Jindřich407
Šafář Jaroslav517
Brychta Jakub087
Marhold Luboš776
Boháč Bonifác016
Černá Markéta706
Kalousek Jan716
Borek Petr706
Preislerová Agáta Nela096
Marhold Petr786
Chlubna Jan846
Gregora Filip026
Brychtová Veronika106
Boháč Pankrác066
Radiměřský Karel876
Šimůnek Jan826
Buriánek Roman656
Gregora Zdenek736
Jelínek Matěj426
Švorčík Petr765
Pirklová Markéta795
Šutera Josef795
Bubeníček Jiří515
Šimůnek Jan035
Gregorová Monika005
Stránská Adéla915
Sedláček Roman645
Řemínek Matěj865
Kačerovský Michal985
Vondra Vojtěch985
Kopecký Libor565
Jelínková Magdalena455

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 37)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1613Vomáčka Petr-1000:00:41-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D119Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:00:25-
2D1215Preislerová Agáta NelaSKI Klub Česká Třebová0900:00:26-
3D133Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:27-
4D1414Marholdová NikolaChoceň1000:00:31-
5D1512Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:37-
Chlapci 6-7 let (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C216Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:59-
2C225Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:59-
3C239Voříšek VilémTJ Jiskra Litomyšl0700:01:02-
4C248Novák Vojtěch-0700:01:03-
5C2815Marhold JanChoceň0800:01:09-
6C2104Tojmar FilipISCAREX Junior team ČT0800:01:15-
7C21111Doucha TomášTJ Start Náchod0800:01:17-
Děvčata 6-7 let (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2510Škeříková NelaNěmčice0700:01:03-
2D2613Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:05-
3D2717Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:06-
4D294Vomáčková MarieISCAREX Junior team ČT0700:01:09-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M151Boháč PankrácAC Choceň0600:02:52-
2M1612Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:03:10-
3M172Čermák ŠimonNěmčice0500:03:10-
4M11114Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:27-
5M11510Doucha MartinStart Náchod0500:04:09-
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Hamplová TerezaOstrov0500:02:15-
2Z188Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:17-
3Z1101Beranová Adéla-0500:03:25-
4Z11320Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:03:34-
5Z11416Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:03:38-
Nejmladší žáci II (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M237Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:05:42-
2M2618Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:29-
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z226Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:48-
2Z2311Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:50-
3Z247Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:51-
4Z2918Šedová TerezaCykloklub Bendl0300:03:25-
5Z2125Vomáčková AnnaISCAREX Junior team ČT0400:03:30-
Mladší žáci (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M313Boháč BonifácAC Choceň0100:05:06-
2M3517Gregora FilipActivity Lanškroun0200:06:18-
Mladší žákyně (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3821Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:47-
Starší žáci (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4216Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:39-
Starší žákyně (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4419Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:54-
2Z4769Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:46-
Junioři 16-19 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ685Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:53-
2MJ762Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:54-
3MJ1566Lorenc DominikNové Město n.Mor.9600:18:39-
Juniorky 16-19 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4545Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:22:08-
2ZJ6610Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:24:30-
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:28-
2MA239Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:15-
3MA3105Hrdina PavelAK Perná8800:16:35-
4MA413Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:24-
5MA5126Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:47-
6MA1197Řemínek MatějAC Choceň8600:18:24-
7MA1440Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:37-
8MA1754Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:47-
9MA18107Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:48-
10MA2018Havran JanTJ Havran Pohora9300:18:58-
11MA2384Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:19:15-
12MA2795Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:19:47-
13MA30124Živný Marek3D Fitnes race team9100:20:12-
14MA31125Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:12-
15MA3236Gyömbér MartinNěmčice7900:20:13-
16MA36129Vacek LiborActivity Lanškroun8600:20:34-
17MA387Vojtko JiříSokol Říkovice9300:21:24-
18MA4273Marhold PetrChoceň7800:21:59-
19MA43147Hekrle PavelHoro Česká Třebová9300:22:02-
20MA4786Marhold LubošHorní Jelení7700:22:16-
21MA51130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:43-
22MA52145Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:22:47-
23MA6180Veselý JanNěmčice8900:23:41-
24MA6227Vytlačil Martinneregistrován7800:23:49-
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB819Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:58-
2MB1068Fořt MartinEleven Test Team6800:18:18-
3MB12122Fajfr František3D Fitness Race Team7200:18:31-
4MB1611Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:18:40-
5MB22123Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:08-
6MB2894Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:19:49-
7MB3477Scheuer JanActivity Lanškroun6600:20:17-
8MB3589Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:20:23-
9MB4128Hampl AloisOstrov7000:21:55-
10MB5678Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:18-
11MB58118Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:26-
12MB8090Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:28:26-
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1312Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:35-
2MC1971Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:18:55-
3MC2165Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:01-
4MC2598Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:35-
5MC3331Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:16-
6MC44128Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:03-
7MC48131Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:22:18-
8MC55148Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:08-
9MC6779Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:24:48-
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3914Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:38-
2MD4044Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:46-
3MD5072Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:30-
4MD5435Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:23:05-
5MD57103Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:24-
6MD6056Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:38-
7MD7241Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:31-
8MD7693Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:27:33-
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5996Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:37-
2ME74109Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:10-
3ME75149Bielčik JindřichLichkov4000:27:21-
4ME798Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:28:17-
5ME839Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:04-
6ME8776Hrubý MilanBlansko3800:35:39-
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2423Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:19:16-
2ZA26102Vévodová MartinaAK Perná9000:19:36-
3ZA2999Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:01-
4ZA6581Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:17-
5ZA6837Marholdová LucieChoceň8300:25:16-
6ZA70127Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:51-
7ZA77146Marešová Anežka-9200:27:46-
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9100Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:07-
2ZB46108Honsová HanaActivity Lanškroun7900:22:13-
3ZB49101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:18-
4ZB5383Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:52-
5ZB6316Dostálová PetraLanškroun7800:23:56-
6ZB695Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:17-
7ZB7392Šedová JanaAC Choceň7300:26:44-
8ZB8142Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:28:26-
9ZB8487Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:30:54-
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC37104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:47-
2ZC6424Jirásková EvaLanškroun6400:24:02-
3ZC711Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:02-
4ZC8217Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:54-
5ZC854Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:28-
6ZC8653Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:05-
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD783Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:13-
2ZD8820Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:36-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D119Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:00:25-
2D1215Preislerová Agáta NelaSKI Klub Česká Třebová0900:00:26-
3D133Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:27-
4D1414Marholdová NikolaChoceň1000:00:31-
5D1512Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:37-
1C1613Vomáčka Petr-1000:00:41-
Trať 0,26 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C216Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:59-
2C225Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:59-
3C239Voříšek VilémTJ Jiskra Litomyšl0700:01:02-
4C248Novák Vojtěch-0700:01:03-
1D2510Škeříková NelaNěmčice0700:01:03-
2D2613Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:05-
3D2717Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:06-
5C2815Marhold JanChoceň0800:01:09-
4D294Vomáčková MarieISCAREX Junior team ČT0700:01:09-
6C2104Tojmar FilipISCAREX Junior team ČT0800:01:15-
7C21111Doucha TomášTJ Start Náchod0800:01:17-
Trať 1,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M313Boháč BonifácAC Choceň0100:05:06-
1M4216Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:39-
1M237Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:05:42-
1Z4419Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:54-
2M3517Gregora FilipActivity Lanškroun0200:06:18-
2M2618Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:29-
2Z4769Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:46-
1Z3821Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:47-
Trať 5,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:28-
2MA239Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:15-
3MA3105Hrdina PavelAK Perná8800:16:35-
4MA413Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:24-
5MA5126Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:47-
1MJ685Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:53-
2MJ762Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:54-
1MB819Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:58-
1ZB9100Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:07-
2MB1068Fořt MartinEleven Test Team6800:18:18-
6MA1197Řemínek MatějAC Choceň8600:18:24-
3MB12122Fajfr František3D Fitness Race Team7200:18:31-
1MC1312Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:35-
7MA1440Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:37-
3MJ1566Lorenc DominikNové Město n.Mor.9600:18:39-
4MB1611Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:18:40-
8MA1754Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:47-
9MA18107Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:48-
2MC1971Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:18:55-
10MA2018Havran JanTJ Havran Pohora9300:18:58-
3MC2165Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:01-
5MB22123Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:08-
11MA2384Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:19:15-
1ZA2423Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:19:16-
4MC2598Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:35-
2ZA26102Vévodová MartinaAK Perná9000:19:36-
12MA2795Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:19:47-
6MB2894Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:19:49-
3ZA2999Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:01-
13MA30124Živný Marek3D Fitnes race team9100:20:12-
14MA31125Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:12-
15MA3236Gyömbér MartinNěmčice7900:20:13-
5MC3331Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:16-
7MB3477Scheuer JanActivity Lanškroun6600:20:17-
8MB3589Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:20:23-
16MA36129Vacek LiborActivity Lanškroun8600:20:34-
1ZC37104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:47-
17MA387Vojtko JiříSokol Říkovice9300:21:24-
1MD3914Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:38-
2MD4044Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:46-
9MB4128Hampl AloisOstrov7000:21:55-
18MA4273Marhold PetrChoceň7800:21:59-
19MA43147Hekrle PavelHoro Česká Třebová9300:22:02-
6MC44128Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:03-
1ZJ4545Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:22:08-
2ZB46108Honsová HanaActivity Lanškroun7900:22:13-
20MA4786Marhold LubošHorní Jelení7700:22:16-
7MC48131Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:22:18-
3ZB49101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:18-
3MD5072Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:30-
21MA51130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:43-
22MA52145Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:22:47-
4ZB5383Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:52-
4MD5435Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:23:05-
8MC55148Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:08-
10MB5678Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:18-
5MD57103Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:24-
11MB58118Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:26-
1ME5996Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:37-
6MD6056Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:38-
23MA6180Veselý JanNěmčice8900:23:41-
24MA6227Vytlačil Martinneregistrován7800:23:49-
5ZB6316Dostálová PetraLanškroun7800:23:56-
2ZC6424Jirásková EvaLanškroun6400:24:02-
4ZA6581Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:17-
2ZJ6610Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:24:30-
9MC6779Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:24:48-
5ZA6837Marholdová LucieChoceň8300:25:16-
6ZB695Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:17-
6ZA70127Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:51-
3ZC711Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:02-
7MD7241Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:31-
7ZB7392Šedová JanaAC Choceň7300:26:44-
2ME74109Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:10-
3ME75149Bielčik JindřichLichkov4000:27:21-
8MD7693Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:27:33-
7ZA77146Marešová Anežka-9200:27:46-
1ZD783Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:13-
4ME798Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:28:17-
12MB8090Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:28:26-
8ZB8142Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:28:26-
4ZC8217Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:54-
5ME839Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:04-
9ZB8487Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:30:54-
5ZC854Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:28-
6ZC8653Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:05-
6ME8776Hrubý MilanBlansko3800:35:39-
2ZD8820Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:36-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód