Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín - Jedlová

12.4.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová
  • datum konání: 12.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ve 13 h na hřišti sportovního areálu v Jiřetíně

Přihlášky

od 11 h ve sportovním areálu Jiřetín pod Jedlovou

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka 6 km
převýšení 340 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

David Krupka
Dolní Podluží 468
407 55
tel. 607 191 545

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

davidkrupka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1325

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Jirásková Eva6412
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Horáček Michal7511
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Valenta Michal629
Jelínek Karel519
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Winterová Alena498
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476

Výsledky závodu

  • platné k 13.04.2014, 20:34
  • zobrazeno 1067x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:25:5435
2MJ82Černohorský MarekSKI klub Jablonec nad Nisou9600:27:1231
Muži A (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Berka RadimKozákov8200:25:4035
2MA32Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:0231
3MA53Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:3427
4MA64Herda JanSKP Nymburk8300:26:5924
5MA105Pšenička JakubŽiškovští tygři9100:27:3222
6MA126Turek MartinŽakis team8000:28:4020
7MA137Klausch SebastianBertsdorfer SV8200:29:16-
8MA168Mareš JiříKerteam Praha8700:29:4019
9MA179Vodička PavelTJ Slovan Varnsdorf8500:29:5818
10MA1810Petrášek MiloslavKrásná Lípa7800:30:0817
11MA1911Alferi JiříKadaň8000:30:1216
12MA2312Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2615
13MA2813Schopimska HendrikZSG Jonsdorf8200:32:34-
14MA2914Stezka MartinChřibská8400:32:4514
15MA3415Dvořák RostislavRaspenava (fa. Denso)8100:34:1213
16MA3716Steinz RadekNový Bor8400:34:5812
17MA3817Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:35:0011
18MA3918Clemenz SilvioPSV Zittau7900:35:01-
19MA4019Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:35:0210
20MA4320Havelka JanČechie Čejetice8200:35:389
21MA4721Valenta TomášDěčín8400:35:588
22MA5522Vítek VítězslavVarnsdorf8900:39:527
23MA6123Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:41:356
24MA6524Hajzler LeošSK Dolní Stakory7500:43:155
25MA6925Walach JiříBaník Ostrava (fa. Denso)8000:47:244
26MA7226Borovička KamilVarnsdorf9000:49:173
Muži B (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41Malý JanSokol Nová Paka7300:26:2035
2MB72Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:0231
3MB93Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1427
4MB114Škrabálek JanKrčský les7000:28:3124
5MB205Novotný JiříKateřinky7100:30:2722
6MB246Valenta KarelVarnsdorf7400:31:3720
7MB277Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:32:2519
8MB358Hemer LukášKrásná Lípa6600:34:3918
9MB369Bernard VladimírHasiči Neratovice7100:34:4717
10MB4810Janík TomášSpona Teplice6800:36:3316
11MB4911Bednář PavelŠneci na max6800:36:4215
12MB5012Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:37:1614
13MB5713Slanec JanNamax Liberec6900:40:2513
Muži C (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC141Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:2035
2MC152Bernd KrostackPSV Zittau6400:29:30-
3MC263Valenta MichalPrales Tužín6200:32:0931
4MC304Šrachta VladimírCvikov6000:33:0427
5MC315Vanta JosefSK Hronov6200:33:1924
6MC326Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:2222
7MC457Kašparec PetrSklárna Ajeto Lindava6200:35:4320
8MC538Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:2619
Muži D (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD211Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1035
2MD442Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:35:4031
3MD523Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:37:5027
4MD584Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:3424
5MD665Sládek KarelKrásná Lípa4500:44:1622
Muži E (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME601Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:40:4835
2ME682Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:46:1031
-ME-14Čech JaroslavLiga 100 Praha41DNF-
Juniorky (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ251Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:0535
2ZJ462Suchá PetraSKI klub Jablonec nad Nisou9900:35:4531
3ZJ563Lhotáková AnežkaSchrödinger cycling team9700:40:1827
Ženy A (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA411Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem8400:35:1835
2ZA592Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:40:4431
3ZA693Kotvová VeronikaDěčín8500:47:2427
Ženy B (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:1935
2ZB512Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa7800:37:2231
Ženy C (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC421Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:35:2835
2ZC622Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:42:0831
3ZC633Nekvasilová AnitaMělník6500:42:2627
4ZC644Jínová VladimíraVarnsdorf6600:42:5224
Ženy D (trať 6 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD331Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:33:4935
2ZD542Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:39:3831
3ZD673Procházková IrenaTJ Háje5700:45:0727
4ZD714Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:48:4824
Trať 6 km, 340 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Berka RadimKozákov8200:25:4035
1MJ21Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:25:5435
2MA32Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:0231
1MB41Malý JanSokol Nová Paka7300:26:2035
3MA53Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:3427
4MA64Herda JanSKP Nymburk8300:26:5924
2MB72Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:0231
2MJ82Černohorský MarekSKI klub Jablonec nad Nisou9600:27:1231
3MB93Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1427
5MA105Pšenička JakubŽiškovští tygři9100:27:3222
4MB114Škrabálek JanKrčský les7000:28:3124
6MA126Turek MartinŽakis team8000:28:4020
7MA137Klausch SebastianBertsdorfer SV8200:29:16-
1MC141Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:2035
2MC152Bernd KrostackPSV Zittau6400:29:30-
8MA168Mareš JiříKerteam Praha8700:29:4019
9MA179Vodička PavelTJ Slovan Varnsdorf8500:29:5818
10MA1810Petrášek MiloslavKrásná Lípa7800:30:0817
11MA1911Alferi JiříKadaň8000:30:1216
5MB205Novotný JiříKateřinky7100:30:2722
1MD211Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1035
1ZB221Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:1935
12MA2312Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2615
6MB246Valenta KarelVarnsdorf7400:31:3720
1ZJ251Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:0535
3MC263Valenta MichalPrales Tužín6200:32:0931
7MB277Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:32:2519
13MA2813Schopimska HendrikZSG Jonsdorf8200:32:34-
14MA2914Stezka MartinChřibská8400:32:4514
4MC304Šrachta VladimírCvikov6000:33:0427
5MC315Vanta JosefSK Hronov6200:33:1924
6MC326Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:2222
1ZD331Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:33:4935
15MA3415Dvořák RostislavRaspenava (fa. Denso)8100:34:1213
8MB358Hemer LukášKrásná Lípa6600:34:3918
9MB369Bernard VladimírHasiči Neratovice7100:34:4717
16MA3716Steinz RadekNový Bor8400:34:5812
17MA3817Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:35:0011
18MA3918Clemenz SilvioPSV Zittau7900:35:01-
19MA4019Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:35:0210
1ZA411Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem8400:35:1835
1ZC421Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:35:2835
20MA4320Havelka JanČechie Čejetice8200:35:389
2MD442Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:35:4031
7MC457Kašparec PetrSklárna Ajeto Lindava6200:35:4320
2ZJ462Suchá PetraSKI klub Jablonec nad Nisou9900:35:4531
21MA4721Valenta TomášDěčín8400:35:588
10MB4810Janík TomášSpona Teplice6800:36:3316
11MB4911Bednář PavelŠneci na max6800:36:4215
12MB5012Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:37:1614
2ZB512Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa7800:37:2231
3MD523Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:37:5027
8MC538Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:2619
2ZD542Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:39:3831
22MA5522Vítek VítězslavVarnsdorf8900:39:527
3ZJ563Lhotáková AnežkaSchrödinger cycling team9700:40:1827
13MB5713Slanec JanNamax Liberec6900:40:2513
4MD584Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:3424
2ZA592Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:40:4431
1ME601Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:40:4835
23MA6123Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:41:356
2ZC622Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:42:0831
3ZC633Nekvasilová AnitaMělník6500:42:2627
4ZC644Jínová VladimíraVarnsdorf6600:42:5224
24MA6524Hajzler LeošSK Dolní Stakory7500:43:155
5MD665Sládek KarelKrásná Lípa4500:44:1622
3ZD673Procházková IrenaTJ Háje5700:45:0727
2ME682Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:46:1031
3ZA693Kotvová VeronikaDěčín8500:47:2427
25MA6925Walach JiříBaník Ostrava (fa. Denso)8000:47:244
4ZD714Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:48:4824
26MA7226Borovička KamilVarnsdorf9000:49:173
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Berka RadimKozákov8200:25:4035
2MJ21Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:25:5431
3MA32Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:0227
4MB41Malý JanSokol Nová Paka7300:26:2024
5MA53Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:3422
6MA64Herda JanSKP Nymburk8300:26:5920
7MB72Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:0219
8MJ82Černohorský MarekSKI klub Jablonec nad Nisou9600:27:1218
9MB93Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1417
10MA105Pšenička JakubŽiškovští tygři9100:27:3216
11MB114Škrabálek JanKrčský les7000:28:3115
12MA126Turek MartinŽakis team8000:28:4014
13MC141Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:2013
14MA168Mareš JiříKerteam Praha8700:29:4012
15MA179Vodička PavelTJ Slovan Varnsdorf8500:29:5811
16MA1810Petrášek MiloslavKrásná Lípa7800:30:0810
17MA1911Alferi JiříKadaň8000:30:129
18MB205Novotný JiříKateřinky7100:30:278
19MD211Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:107
20MA2312Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:266
21MB246Valenta KarelVarnsdorf7400:31:375
22MC263Valenta MichalPrales Tužín6200:32:094
23MB277Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:32:253
24MA2914Stezka MartinChřibská8400:32:452
25MC304Šrachta VladimírCvikov6000:33:041

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Začal ČP, který míval dříve v názvu EXTREME. Běh na JEDLOVOU je "jen B", ale umožnil první ostrý test po zimě. Díky Milanovi, který měl dobrý nápad v r. 1997 tuto tradici založit v krásných Lužických horách. Už jsme zvyklí, že pořadatelé závod dobře připraví a my pak můžeme při běhu vychutnávat krásy krajiny, přírody a hor. Neváhejte, přijďte pobejt.
...odkaz na fotogalerii :): http://krupajzna.rajce.idnes.cz/Cesky_pohar_v_behu_do_vrchu_2014_Jiretin_pod_Jedlovou_-_Jedlova/
krasnoludek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód