Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Chřibská - Studenec

13.4.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Chřibská - Studenec
  • datum konání: 13.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Chřibská, náměstí
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na MÚ Chřibská

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6,1 km
Převýšení: 397 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Město Chřibská

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

Sulc.22.Jiri@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1631Srbecký FilipSchrödinger cycling team9900:33:2235
2MJ2139Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem0000:34:2631
Muži A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:5135
2MA236Pšenička JakubŽiškovští tygři9100:27:3131
3MA515Herda JanSKP Nymburk8300:28:0327
4MA64Mareš JiříKERTEAM8700:28:3224
5MA813Turek MartinŽakis Team8000:29:5722
6MA1229Stezka MartinChřibská8400:32:0120
7MA1332Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:3619
8MA2241Pavlis AntonínASK Děčín8600:34:4518
9MA2524Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:36:5417
10MA3433Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:44:1516
Muži B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB320Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:4735
2MB47Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:5231
3MB742Škrabálek JanKrčský prales7000:29:1927
4MB1735Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:33:3824
Muži C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC917Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0635
2MC1523Valenta MichalPrales Tužín6200:33:2031
3MC181Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:4627
4MC2021Vanta JosefSK Hronov6200:34:1024
5MC3114Mašek RomanSNB Praha6100:41:3022
6MC3811Zejman JosefSNB Praha6100:48:1820
Muži D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD145Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:4935
2MD1919Flegl VlastimilBrtev5300:34:0031
3MD2740Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:1327
4MD3634Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:1124
Muži E (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3227Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:41:5935
2ME3938Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:48:4131
Juniorky (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1012Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:1835
2ZJ2830Lhotáková AnežkaSchrödinger cycling team9700:39:2631
3ZJ3743Sismilichová KateřinaChřibská9900:48:0627
4ZJ4144Sismilichová JiřinaChřibská9600:59:3424
Ženy A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2437Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem8400:36:2335
2ZA3325Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:42:0931
Ženy B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1110Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:5135
Ženy C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2626Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:37:0435
2ZC3528Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:45:0731
Ženy D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2322Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2735
2ZD292Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:0431
3ZD308Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:41:2727
4ZD4018Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:4924
Trať 6,1 km, 397 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:5135
2MA236Pšenička JakubŽiškovští tygři9100:27:3131
1MB320Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:4735
2MB47Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:5231
3MA515Herda JanSKP Nymburk8300:28:0327
4MA64Mareš JiříKERTEAM8700:28:3224
3MB742Škrabálek JanKrčský prales7000:29:1927
5MA813Turek MartinŽakis Team8000:29:5722
1MC917Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0635
1ZJ1012Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:1835
1ZB1110Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:5135
6MA1229Stezka MartinChřibská8400:32:0120
7MA1332Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:3619
1MD145Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:4935
2MC1523Valenta MichalPrales Tužín6200:33:2031
1MJ1631Srbecký FilipSchrödinger cycling team9900:33:2235
4MB1735Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:33:3824
3MC181Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:4627
2MD1919Flegl VlastimilBrtev5300:34:0031
4MC2021Vanta JosefSK Hronov6200:34:1024
2MJ2139Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem0000:34:2631
8MA2241Pavlis AntonínASK Děčín8600:34:4518
1ZD2322Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2735
1ZA2437Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem8400:36:2335
9MA2524Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:36:5417
1ZC2626Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:37:0435
3MD2740Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:1327
2ZJ2830Lhotáková AnežkaSchrödinger cycling team9700:39:2631
2ZD292Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:0431
3ZD308Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:41:2727
5MC3114Mašek RomanSNB Praha6100:41:3022
1ME3227Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:41:5935
2ZA3325Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:42:0931
10MA3433Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:44:1516
2ZC3528Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:45:0731
4MD3634Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:1124
3ZJ3743Sismilichová KateřinaChřibská9900:48:0627
6MC3811Zejman JosefSNB Praha6100:48:1820
2ME3938Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:48:4131
4ZD4018Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:4924
4ZJ4144Sismilichová JiřinaChřibská9600:59:3424
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:5135
2MA236Pšenička JakubŽiškovští tygři9100:27:3131
3MB320Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:4727
4MB47Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:5224
5MA515Herda JanSKP Nymburk8300:28:0322
6MA64Mareš JiříKERTEAM8700:28:3220
7MB742Škrabálek JanKrčský prales7000:29:1919
8MA813Turek MartinŽakis Team8000:29:5718
9MC917Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0617
10MA1229Stezka MartinChřibská8400:32:0116
11MA1332Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:3615
12MD145Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:4914
13MC1523Valenta MichalPrales Tužín6200:33:2013
14MJ1631Srbecký FilipSchrödinger cycling team9900:33:2212
15MB1735Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:33:3811
16MC181Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:4610
17MD1919Flegl VlastimilBrtev5300:34:009
18MC2021Vanta JosefSK Hronov6200:34:108
19MJ2139Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem0000:34:267
20MA2241Pavlis AntonínASK Děčín8600:34:456
21MA2524Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:36:545
22MD2740Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:134
23MC3114Mašek RomanSNB Praha6100:41:303
24ME3227Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:41:592
25MA3433Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:44:151
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1012Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:1835
2ZB1110Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:5131
3ZD2322Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2727
4ZA2437Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem8400:36:2324
5ZC2626Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:37:0422
6ZJ2830Lhotáková AnežkaSchrödinger cycling team9700:39:2620
7ZD292Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:0419
8ZD308Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:41:2718
9ZA3325Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:42:0917
10ZC3528Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:45:0716
11ZJ3743Sismilichová KateřinaChřibská9900:48:0615
12ZD4018Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:4914
13ZJ4144Sismilichová JiřinaChřibská9600:59:3413

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Pěkný kros s několika stoupáními v lese a rovinkami na loukách s výhledy na Lužické hory. Závěr na STUDENEC je už opravdový běh do vrchu. Díky pořadatelům za všestrannou péči

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód