Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pruské - Vršatec

3.8.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pruské - Vršatec
  • datum konání: 3.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pruské, náměstí
10:15 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:45 hodin, zdravotní středisko Pruské

Startovné

3 EUR

Popis tratě

délka: 9 km
převýšení: 534 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. +421 905 302 268
Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.jogging-klubdca.sk

Výsledky závodu

  • platné k 11.08.2014, 07:51
  • zobrazeno 1040x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21269Brehovský MárioŠK Slávia Trnava9500:43:38-
2MJ48152Bačínský MichalDolná Tižina9500:49:01-
3MJ54189Stehlík MichalAFK Považan Nové Mesto nad Váhom9500:49:59-
4MJ60171Prokúpek VladislavÚstí nad Labem9600:51:2835
5MJ63224Halvoník DavidStará Bystrica9800:51:50-
6MJ94169Masarik SamuelTrenčín9500:57:36-
7MJ135162Tichý FrantišekJogging club Dubnica nad Váhom9501:05:47-
Muži A (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1248Ilavský MiroslavDubnica nad Váhom8700:39:06-
2MA3205Benko Tomáš3 atletik Prievidza8700:39:19-
3MA4264Košík SlavomírPovažan Pruské8100:39:26-
4MA5161Wiezik MarošMartin8300:40:03-
5MA6255Vyhnička KamilBeluša7900:40:07-
6MA11132Forgáč MatúšDubodiel8200:41:35-
7MA13154Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:0635
8MA14191Pavlík IvanAK Spartak Dubnica nad Váhom8400:42:22-
9MA15184Gad MiroslavŠK Copyservis Liptovský Mikuláš8300:42:29-
10MA22256Podpera TomášSám za seba Trenčín8600:43:43-
11MA25208Sobek PeterBK Lysá pod Makytou7800:45:06-
12MA26236Pastorek PeterB.P.R.8000:45:11-
13MA28244Piala JánMK Rajec9200:46:00-
14MA29265Ondrášik JozefPovažan Pruské8000:46:09-
15MA30254Vyhnička PeterBeluša8100:46:12-
16MA32232Liška AndrejBeluša9000:46:34-
17MA37172Chachula ĽubomírJogging club Dubnica nad Váhom7900:47:02-
18MA38278Bočinec StanislavJogging club Dubnica nad Váhom8500:47:30-
19MA41290Ceniga PeterPúchov9000:48:04-
20MA43183Brisuda JozefNemšová9200:48:28-
21MA53283Knap DušanPiešťany7600:49:52-
22MA56268Čakvári MarcelSládkovičovo9100:50:47-
23MA65249Eckert VladimírKošeca8500:52:23-
24MA67282Martinčka TomášNová Dubnica9100:52:49-
25MA69129Gereg BranislavIRUN Kvášov9300:53:19-
26MA74197Mišiak MichalČiga-Biga Team Marathon8300:54:57-
27MA76239Eckert MarošKošeca8900:55:02-
28MA77120Lysý AdamBánovce nad Bebravou8800:55:07-
29MA79134Jurčák OliverBK Pohoda Trenčín8300:55:12-
30MA81203Teplický MatúšBratislava8300:55:13-
31MA87292Vojtech MiroslavDubnica nad Váhom8200:56:30-
32MA90262Ilavský PeterDubnica nad Váhom8100:56:58-
33MA91181Macháček JúliusZvolen8400:57:01-
34MA95185Zánický PavolŽilina7700:57:44-
35MA101127Špirka JozefHorné Srnie9000:58:50-
35MA101124Hudeček TomášOstrava8900:58:5031
37MA103190Stehlík JurajNové Mesto nad Váhom8500:58:53-
38MA106281Kvasnička JánPalmero Dubnica nad Váhom7500:59:13-
39MA108237Žuchovský RóbertDubnica nad Váhom8001:00:14-
40MA113271Večerka RudolfSládkovičovo8101:01:01-
41MA121266Hodek MartinDubnické stíhačky7501:01:57-
42MA125272Horák LubošNová Dubnica9301:03:35-
43MA132280Ronec VladimírJogging club Dubnica nad Váhom8101:05:05-
44MA133261Sýkora LukášAK Olomouc9001:05:0827
45MA134275Lancz DominikSládkovičovo9101:05:30-
46MA140284Knížat PeterPúchovský štrngáči9301:07:45-
47MA143240Sedlák PavolHVS Ilava7801:09:13-
Muži B (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2246Koleda ZdenoMK Rajec7100:39:11-
2MB7131Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:40:3835
3MB8130Celerín MilanTAT Martin6500:40:46-
4MB9225Jurčík JánKKM Čadca6800:41:02-
5MB10288Plevák MilanBK Lysá pod Makytou7200:41:27-
6MB12188Kováčil ĽubomírSúľov6600:41:56-
7MB17229Porubčan PavolJogging club Dubnica nad Váhom7100:42:47-
8MB19289Bielik PeterCyklománia.sk7100:43:11-
9MB20153Bugáň VendelínJogging club Dubnica nad Váhom7000:43:16-
10MB23218Junga MariánLysá Pod Makytou6900:44:09-
11MB27155Malíček JánMalco Myjava6600:45:28-
12MB32267Homola MariánNová Dubnica6700:46:34-
13MB34230Tomčány MiroslavJogging club Dubnica nad Váhom7100:46:37-
14MB35180Holický MilanPardubice6500:46:4631
15MB40147Szabo PeterTrenčianská Teplá6900:47:44-
16MB52222Hudec MariánKBPŠ Prešov6700:49:49-
17MB66293Filiač MariánIlava7400:52:31-
18MB74276Fujerík MilanČiga-Biga6600:54:57-
19MB85148Hanula PavolLiptovské Sliače6900:56:14-
20MB93122Krištof MilanTrenčín7000:57:23-
21MB98274Koníček VladimírDrietoma6500:57:54-
22MB112121Belianský ĽudovítVRC Bilmo7101:00:37-
23MB115258Bulík MilanJogging club Dubnica nad Váhom6701:01:16-
24MB122128Jánovský ZdenekStrání6501:01:59-
25MB128226Filo PeterBratislava7101:04:18-
26MB129123Valko ŠtefanTopoľčany6601:04:39-
27MB131177Masarik DrahoslavTrenčín6701:04:42-
28MB138245Špaček MartinDubnica nad Váhom7101:06:43-
29MB147250Liščák PavelAK Spartak Dubnica nad Váhom6701:11:24-
Muži C (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16182Porubiak VladimírŠK Copyservis Liptovský Mikuláš6400:42:34-
2MC18279Páleník ErvínTrenčín6200:43:06-
3MC24287Klobučník PeterJogging club Dubnica nad Váhom6300:44:52-
4MC36247Jankech PavolJogging club Dubnica nad Váhom5700:46:51-
5MC44175Madaj ĽubomírRáztočno6200:48:33-
6MC49207Sobek MiroslavBK Lysá pod Makytou5600:49:05-
7MC50204Belianský StanislavŠtiavnik6400:49:30-
8MC51187Dojčár JurajTurčianske Teplice5800:49:35-
9MC56291Ďuriga StanislavTrenčín6100:50:47-
10MC59260Sýkora JosefSK Hranice6300:51:0535
11MC62220Duleba AndrejPúchov5800:51:40-
12MC64173Benč MariánJogging club Dubnica nad Váhom5500:52:15-
13MC72118Pavlacký JaroslavTrenčianske Teplice6200:54:27-
14MC78263Greguška PeterPovažan Pruské6000:55:11-
15MC79133Jurčák VladimírBK Pohoda Trenčín6200:55:12-
16MC88228Haninec JurajOA Ilava5700:56:37-
17MC89186Ďurdík PavolŠK Tatran Turany5500:56:42-
18MC118270Daňo FerdinandSedmerovec6301:01:24-
19MC126206Telepovský MiroslavEMMTE Trebišov6201:03:55-
20MC145201Gašpárek VladimírMikušovce5901:10:30-
Muži D (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42251Kováč MiroslavTrenčín5200:48:23-
2MD47242Sviták StanislavAK Žilina5000:48:58-
3MD61167Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:51:39-
4MD68178Spiška JozefPegas Remata5000:52:52-
5MD70150Samec MilanKRB Parizánske4800:53:53-
6MD83277Rajec PavolJogging club Dubnica nad Váhom4600:56:02-
7MD100151Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:58:4935
8MD111174Vodička JanMK Radslavice4501:00:2735
9MD114159Hudec JánTrenčín4801:01:15-
10MD120214Vrana DušanJogging club Dubnica nad Váhom4501:01:38-
11MD137156Klimek JánSokol Čachtice4401:06:14-
12MD142163Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:08:4531
13MD150211Číž FrantišekPrievidza3501:12:55-
14MD152176Fiamin IvanSTU Bratislava4101:14:01-
15MD153158Sopko RudolfTrenčín4301:14:38-
16MD154164Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:17:2231
17MD159166Hávka JozefJogging club Dubnica nad Váhom5101:22:46-
18MD160195Hajro AntonBaník Sebedražie3501:24:03-
19MD161119Porubský DušanJogging club Dubnica nad Váhom5301:33:50-
20MD162170Pagáč FrantišekŠKK Lednické Rovne4801:41:17-
Juniorky (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ72212Belianská ErikaŠtiavnik9900:54:27-
2ZJ86210Chrenková BarbaraAK Spartak Dubnica nad Váhom9500:56:16-
3ZJ115273Daňová ĽubomíraSedmerovec9601:01:16-
4ZJ129125Valková ZuzanaTopoľčany9901:04:39-
5ZJ155192Beláková LuciaAFK Nové Mesto nad Váhom9801:18:36-
Ženy A (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31216Beľová KatarínaZŤS Martin8400:46:19-
2ZA45285Maníková ĽubomíraJM Demolex Bardejov8600:48:42-
3ZA58252Točeková VladimíraAK ZŤS Martin8400:50:53-
4ZA71231Bakalárová VeronikaTrenčín8700:54:07-
5ZA82168Doskočilová BarboraTrenčín9200:55:39-
6ZA92259Valachovičová NadeždaTrenčín8400:57:12-
7ZA96200Václaviaková MáriaAK Baník Prievidza8500:57:50-
8ZA97294Halušicová RadkaBK Pohoda Trenčín8600:57:51-
9ZA104219Štetíková AnnaTrenčín8500:58:54-
10ZA109234Janurová KatarínaVegan Martin9301:00:16-
11ZA123217Pialová JankaRajecké Teplice8901:02:41-
12ZA126202Patriková DominikaMikušovce8701:03:55-
13ZA155194Kusendová MonikaAFK Nové Mesto nad Váhom9401:18:36-
Ženy B (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB39193Paulínyová KatarínaAK ZŤS Martin7500:47:37-
2ZB55126Hulvátová IvetaJogging club Dubnica nad Váhom7000:50:29-
3ZB84146Hanulová DankaLiptovské Sliače7000:56:12-
4ZB105233Ďurovcová DanielaJogging club Dubnica nad Váhom7600:59:06-
5ZB107257Žilková MichaelaDubnické stíhačky7201:00:05-
6ZB110286Kadlecová AlenaBK Lysá pod Makytou6601:00:21-
7ZB115253Hodeková NaďaDubnické stíhačky7501:01:16-
8ZB119235Horňáková ZuzanaJogging club Dubnica nad Váhom7801:01:29-
9ZB148160Doskočilová MiladaTrenčín6801:11:47-
10ZB149241Pavlisová IvanaLysá pod Makytou7701:12:18-
Ženy C (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC46223Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:48:47-
2ZC99227Jancová OľgaJogging club Dubnica nad Váhom6100:57:55-
3ZC124243Koledová JanaLecol Rajec6001:02:44-
4ZC136196Podhradská JanaĎanová6301:06:00-
5ZC146238Popracová DrahomíraKežmarok5801:10:48-
6ZC157157Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:18:4335
Ženy D (trať 9 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD139221Chrenková GizelaJogging club Dubnica nad Váhom5401:07:41-
2ZD141179Spišková ValériaPegas Remata5401:08:22-
3ZD144209Barančíková HelenaCukor Trenčianská Teplá5101:09:19-
4ZD151149Balážová ZlaticaKRB Partizánske5301:13:39-
5ZD158165Marcibálová MáriaKKM Čadca3401:20:44-
Trať 9 km, 534 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1248Ilavský MiroslavDubnica nad Váhom8700:39:06-
1MB2246Koleda ZdenoMK Rajec7100:39:11-
2MA3205Benko Tomáš3 atletik Prievidza8700:39:19-
3MA4264Košík SlavomírPovažan Pruské8100:39:26-
4MA5161Wiezik MarošMartin8300:40:03-
5MA6255Vyhnička KamilBeluša7900:40:07-
2MB7131Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:40:3835
3MB8130Celerín MilanTAT Martin6500:40:46-
4MB9225Jurčík JánKKM Čadca6800:41:02-
5MB10288Plevák MilanBK Lysá pod Makytou7200:41:27-
6MA11132Forgáč MatúšDubodiel8200:41:35-
6MB12188Kováčil ĽubomírSúľov6600:41:56-
7MA13154Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:0635
8MA14191Pavlík IvanAK Spartak Dubnica nad Váhom8400:42:22-
9MA15184Gad MiroslavŠK Copyservis Liptovský Mikuláš8300:42:29-
1MC16182Porubiak VladimírŠK Copyservis Liptovský Mikuláš6400:42:34-
7MB17229Porubčan PavolJogging club Dubnica nad Váhom7100:42:47-
2MC18279Páleník ErvínTrenčín6200:43:06-
8MB19289Bielik PeterCyklománia.sk7100:43:11-
9MB20153Bugáň VendelínJogging club Dubnica nad Váhom7000:43:16-
1MJ21269Brehovský MárioŠK Slávia Trnava9500:43:38-
10MA22256Podpera TomášSám za seba Trenčín8600:43:43-
10MB23218Junga MariánLysá Pod Makytou6900:44:09-
3MC24287Klobučník PeterJogging club Dubnica nad Váhom6300:44:52-
11MA25208Sobek PeterBK Lysá pod Makytou7800:45:06-
12MA26236Pastorek PeterB.P.R.8000:45:11-
11MB27155Malíček JánMalco Myjava6600:45:28-
13MA28244Piala JánMK Rajec9200:46:00-
14MA29265Ondrášik JozefPovažan Pruské8000:46:09-
15MA30254Vyhnička PeterBeluša8100:46:12-
1ZA31216Beľová KatarínaZŤS Martin8400:46:19-
12MB32267Homola MariánNová Dubnica6700:46:34-
16MA32232Liška AndrejBeluša9000:46:34-
13MB34230Tomčány MiroslavJogging club Dubnica nad Váhom7100:46:37-
14MB35180Holický MilanPardubice6500:46:4631
4MC36247Jankech PavolJogging club Dubnica nad Váhom5700:46:51-
17MA37172Chachula ĽubomírJogging club Dubnica nad Váhom7900:47:02-
18MA38278Bočinec StanislavJogging club Dubnica nad Váhom8500:47:30-
1ZB39193Paulínyová KatarínaAK ZŤS Martin7500:47:37-
15MB40147Szabo PeterTrenčianská Teplá6900:47:44-
19MA41290Ceniga PeterPúchov9000:48:04-
1MD42251Kováč MiroslavTrenčín5200:48:23-
20MA43183Brisuda JozefNemšová9200:48:28-
5MC44175Madaj ĽubomírRáztočno6200:48:33-
2ZA45285Maníková ĽubomíraJM Demolex Bardejov8600:48:42-
1ZC46223Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:48:47-
2MD47242Sviták StanislavAK Žilina5000:48:58-
2MJ48152Bačínský MichalDolná Tižina9500:49:01-
6MC49207Sobek MiroslavBK Lysá pod Makytou5600:49:05-
7MC50204Belianský StanislavŠtiavnik6400:49:30-
8MC51187Dojčár JurajTurčianske Teplice5800:49:35-
16MB52222Hudec MariánKBPŠ Prešov6700:49:49-
21MA53283Knap DušanPiešťany7600:49:52-
3MJ54189Stehlík MichalAFK Považan Nové Mesto nad Váhom9500:49:59-
2ZB55126Hulvátová IvetaJogging club Dubnica nad Váhom7000:50:29-
22MA56268Čakvári MarcelSládkovičovo9100:50:47-
9MC56291Ďuriga StanislavTrenčín6100:50:47-
3ZA58252Točeková VladimíraAK ZŤS Martin8400:50:53-
10MC59260Sýkora JosefSK Hranice6300:51:0535
4MJ60171Prokúpek VladislavÚstí nad Labem9600:51:2835
3MD61167Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:51:39-
11MC62220Duleba AndrejPúchov5800:51:40-
5MJ63224Halvoník DavidStará Bystrica9800:51:50-
12MC64173Benč MariánJogging club Dubnica nad Váhom5500:52:15-
23MA65249Eckert VladimírKošeca8500:52:23-
17MB66293Filiač MariánIlava7400:52:31-
24MA67282Martinčka TomášNová Dubnica9100:52:49-
4MD68178Spiška JozefPegas Remata5000:52:52-
25MA69129Gereg BranislavIRUN Kvášov9300:53:19-
5MD70150Samec MilanKRB Parizánske4800:53:53-
4ZA71231Bakalárová VeronikaTrenčín8700:54:07-
13MC72118Pavlacký JaroslavTrenčianske Teplice6200:54:27-
1ZJ72212Belianská ErikaŠtiavnik9900:54:27-
18MB74276Fujerík MilanČiga-Biga6600:54:57-
26MA74197Mišiak MichalČiga-Biga Team Marathon8300:54:57-
27MA76239Eckert MarošKošeca8900:55:02-
28MA77120Lysý AdamBánovce nad Bebravou8800:55:07-
14MC78263Greguška PeterPovažan Pruské6000:55:11-
29MA79134Jurčák OliverBK Pohoda Trenčín8300:55:12-
15MC79133Jurčák VladimírBK Pohoda Trenčín6200:55:12-
30MA81203Teplický MatúšBratislava8300:55:13-
5ZA82168Doskočilová BarboraTrenčín9200:55:39-
6MD83277Rajec PavolJogging club Dubnica nad Váhom4600:56:02-
3ZB84146Hanulová DankaLiptovské Sliače7000:56:12-
19MB85148Hanula PavolLiptovské Sliače6900:56:14-
2ZJ86210Chrenková BarbaraAK Spartak Dubnica nad Váhom9500:56:16-
31MA87292Vojtech MiroslavDubnica nad Váhom8200:56:30-
16MC88228Haninec JurajOA Ilava5700:56:37-
17MC89186Ďurdík PavolŠK Tatran Turany5500:56:42-
32MA90262Ilavský PeterDubnica nad Váhom8100:56:58-
33MA91181Macháček JúliusZvolen8400:57:01-
6ZA92259Valachovičová NadeždaTrenčín8400:57:12-
20MB93122Krištof MilanTrenčín7000:57:23-
6MJ94169Masarik SamuelTrenčín9500:57:36-
34MA95185Zánický PavolŽilina7700:57:44-
7ZA96200Václaviaková MáriaAK Baník Prievidza8500:57:50-
8ZA97294Halušicová RadkaBK Pohoda Trenčín8600:57:51-
21MB98274Koníček VladimírDrietoma6500:57:54-
2ZC99227Jancová OľgaJogging club Dubnica nad Váhom6100:57:55-
7MD100151Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:58:4935
35MA101124Hudeček TomášOstrava8900:58:5031
35MA101127Špirka JozefHorné Srnie9000:58:50-
37MA103190Stehlík JurajNové Mesto nad Váhom8500:58:53-
9ZA104219Štetíková AnnaTrenčín8500:58:54-
4ZB105233Ďurovcová DanielaJogging club Dubnica nad Váhom7600:59:06-
38MA106281Kvasnička JánPalmero Dubnica nad Váhom7500:59:13-
5ZB107257Žilková MichaelaDubnické stíhačky7201:00:05-
39MA108237Žuchovský RóbertDubnica nad Váhom8001:00:14-
10ZA109234Janurová KatarínaVegan Martin9301:00:16-
6ZB110286Kadlecová AlenaBK Lysá pod Makytou6601:00:21-
8MD111174Vodička JanMK Radslavice4501:00:2735
22MB112121Belianský ĽudovítVRC Bilmo7101:00:37-
40MA113271Večerka RudolfSládkovičovo8101:01:01-
9MD114159Hudec JánTrenčín4801:01:15-
3ZJ115273Daňová ĽubomíraSedmerovec9601:01:16-
23MB115258Bulík MilanJogging club Dubnica nad Váhom6701:01:16-
7ZB115253Hodeková NaďaDubnické stíhačky7501:01:16-
18MC118270Daňo FerdinandSedmerovec6301:01:24-
8ZB119235Horňáková ZuzanaJogging club Dubnica nad Váhom7801:01:29-
10MD120214Vrana DušanJogging club Dubnica nad Váhom4501:01:38-
41MA121266Hodek MartinDubnické stíhačky7501:01:57-
24MB122128Jánovský ZdenekStrání6501:01:59-
11ZA123217Pialová JankaRajecké Teplice8901:02:41-
3ZC124243Koledová JanaLecol Rajec6001:02:44-
42MA125272Horák LubošNová Dubnica9301:03:35-
19MC126206Telepovský MiroslavEMMTE Trebišov6201:03:55-
12ZA126202Patriková DominikaMikušovce8701:03:55-
25MB128226Filo PeterBratislava7101:04:18-
26MB129123Valko ŠtefanTopoľčany6601:04:39-
4ZJ129125Valková ZuzanaTopoľčany9901:04:39-
27MB131177Masarik DrahoslavTrenčín6701:04:42-
43MA132280Ronec VladimírJogging club Dubnica nad Váhom8101:05:05-
44MA133261Sýkora LukášAK Olomouc9001:05:0827
45MA134275Lancz DominikSládkovičovo9101:05:30-
7MJ135162Tichý FrantišekJogging club Dubnica nad Váhom9501:05:47-
4ZC136196Podhradská JanaĎanová6301:06:00-
11MD137156Klimek JánSokol Čachtice4401:06:14-
28MB138245Špaček MartinDubnica nad Váhom7101:06:43-
1ZD139221Chrenková GizelaJogging club Dubnica nad Váhom5401:07:41-
46MA140284Knížat PeterPúchovský štrngáči9301:07:45-
2ZD141179Spišková ValériaPegas Remata5401:08:22-
12MD142163Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:08:4531
47MA143240Sedlák PavolHVS Ilava7801:09:13-
3ZD144209Barančíková HelenaCukor Trenčianská Teplá5101:09:19-
20MC145201Gašpárek VladimírMikušovce5901:10:30-
5ZC146238Popracová DrahomíraKežmarok5801:10:48-
29MB147250Liščák PavelAK Spartak Dubnica nad Váhom6701:11:24-
9ZB148160Doskočilová MiladaTrenčín6801:11:47-
10ZB149241Pavlisová IvanaLysá pod Makytou7701:12:18-
13MD150211Číž FrantišekPrievidza3501:12:55-
4ZD151149Balážová ZlaticaKRB Partizánske5301:13:39-
14MD152176Fiamin IvanSTU Bratislava4101:14:01-
15MD153158Sopko RudolfTrenčín4301:14:38-
16MD154164Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:17:2231
5ZJ155192Beláková LuciaAFK Nové Mesto nad Váhom9801:18:36-
13ZA155194Kusendová MonikaAFK Nové Mesto nad Váhom9401:18:36-
6ZC157157Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:18:4335
5ZD158165Marcibálová MáriaKKM Čadca3401:20:44-
17MD159166Hávka JozefJogging club Dubnica nad Váhom5101:22:46-
18MD160195Hajro AntonBaník Sebedražie3501:24:03-
19MD161119Porubský DušanJogging club Dubnica nad Váhom5301:33:50-
20MD162170Pagáč FrantišekŠKK Lednické Rovne4801:41:17-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7131Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:40:3835
2MA13154Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:0631
3MB35180Holický MilanPardubice6500:46:4627
4MC59260Sýkora JosefSK Hranice6300:51:0524
5MJ60171Prokúpek VladislavÚstí nad Labem9600:51:2822
6MD100151Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:58:4920
7MA101124Hudeček TomášOstrava8900:58:5019
8MD111174Vodička JanMK Radslavice4501:00:2718
9MA133261Sýkora LukášAK Olomouc9001:05:0817
10MD142163Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:08:4516
11MD154164Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:17:2215
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC157157Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:18:4335

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód