Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

27.7.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 27.7.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná – Pekárna u areálu Slezských dnů
10:00 hodin

Přihlášky

u muzea od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 540 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom, medaili a finanční odměnu.
Finanční ceny:
Každá kategorie: 500 – 300 – 200
Rekord tratě: 1 000
Absolutní pořadí ženy: 500 – 300 – 200
Absolutní pořadí muži: 1 000 – 700 – 500 – 300 – 200

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Dolní Lomná
Stanislav Marszalek
Tel: 602 551 462, 558 358 456

Internetové stránky

http://www.behnakozubovou.cz

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.7.2018Běh na Kozubovou256
30.7.2017Běh na Kozubovou262
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
28.7.2013Běh na Kozubovou166
29.7.2012Běh na Kozubovou222
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
2.8.2009Běh na Kozubovou174
27.7.2008Běh na Kozubovou148
29.7.2007Běh na Kozubovou166
30.7.2006Běh na Kozubovou152
31.7.2005Běh na Kozubovou147
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2721

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Walek Bronislav5716
Drahoš Josef5215
Zátopek Jiří6015
Karkoška Petr7314
Gaman Jaroslav3514
Lysek Jan8913
Slowioczek Roman5913
Jirásková Eva6413
Lipták Radim7912
Jastrzembská Jarmila6412
Vraštilová Miloslava5612
Přívětivý Miroslav5312
Sikora Jakub8412
Franek Alan7111
Martynek Vladislav5911
Vodička Jan4511
Žák Jiří7111
Lysek Michal9411
Tomečka Libor6210
Tučný Jan4710
Kaleta Daniel8210
Kisza Václav9310
Škapa Marek7110
Podžorný Ervin4110
Kluz Miroslav7010
Kacíř Zdeněk569
Lichý Tomáš949
Kawulok Stanislav569
Wala Petr719
Tyl Josef719
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Ulich Petr689
Šokalová Ludmila569
Dvořák Pavel829
Blaha Tomáš769
Smola Josef519
Bielesz David978
Merta Jaroslav358
Šrutek Stanislav588
Ožana Václav648
Lysek Jakub898
Vrana Vladislav668
Kočí Tomáš628
Kisza Martin968
Groš Štefan618
Szebesta Pavel688
Kawulok Zbyšek628
Kollertová Eva838
Krejčí Lukáš768

Výsledky závodu

  • platné k 28.07.2014, 09:16
  • zobrazeno 1104x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ897Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:27:1270
2MJ14189Chrascina Marek1.běžecký Jablunkov9700:28:1862
3MJ2449Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:29:2354
4MJ34183Španihel DavidNýdek9500:30:4248
5MJ46167Konderla LubošNýdek9800:31:5344
6MJ55263Řepa VojtěchBohumín9500:33:0140
7MJ5931Urbaczka MatějNVPP9600:33:1838
8MJ73222Halvonín DávidStará Bystrica9800:33:51-
9MJ7650Tuharský ErikSalomon-Run.cz0100:33:5636
10MJ8254Sonnenschein MatějSpojenec9500:34:0834
11MJ96220Sasyn René1.běžecký Jablunkov0000:35:4632
12MJ100144Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:35:5530
13MJ105132Kadaňka JanŠSK Rožnov pod Radhoštěm9700:36:2428
14MJ109197Krupka AdamIndičtí běžci0100:36:3126
15MJ110145Nieslanik VítekTJ Dolní Lomná0000:36:3224
16MJ113171Zogata JakubBukovec9500:36:3922
17MJ131251Sopicki MichalRudze9500:38:10-
18MJ133268Krišica MarekSKI Mosty0200:38:1920
19MJ144247Kisza MartinTřinec9600:38:5418
20MJ148250Stanaszek AdrianGrodzisko9600:39:07-
21MJ152274Zeuński PawelCieszyn9700:39:13-
22MJ15570Konderla JakubBystřice0100:39:1816
23MJ1593Szmek PetrMilíkov9900:39:3314
24MJ162109Baroňák PavolTJ Slovan Skalité0200:39:54-
25MJ164146Nieslanik ŠimonTJ Dolní Lomná0200:40:1412
26MJ166198Krupka MilanIndičtí běžci0300:40:2110
27MJ168266Sochacki MarcinSKI Mosty0200:40:348
28MJ191180Szweda MarekKUNG FU CLUB KARVINÁ9500:41:486
29MJ206240Puczok AdamSKI Mosty0300:43:224
30MJ217195Cienciala TomášSKI Mosty0200:45:032
31MJ25230Trávníček LukášPepa team FM9800:56:202
32MJ255275Szczotka SamuelZSP Gorki Wielke0700:57:02-
Muži A (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1298Lepiarz SylwesterPolska Montrial8300:24:39-
2MA2120Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:25:4070
3MA3296Wosik DanielPolska Montrial8000:25:45-
4MA4280Horák OndřejŠternberk7500:25:5262
5MA5126Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:2454
6MA7261Wursy MilanChata Gírova8200:27:0148
7MA9260Sikora JakubChata Gírova8400:27:4644
8MA10259Novotný ViktorGírova8200:28:0640
9MA12228Mareš JiříKerteam8700:28:1038
10MA17238Otevřel VítČeský Těšín8800:28:3536
11MA18270Dorighi WojciechGoleszów8700:28:46-
12MA2078Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:5634
13MA21237Makula JanuszCieszyn7600:29:07-
14MA22267Lupieźowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:29:14-
15MA23230Turek MartinŽakis Team8000:29:1732
16MA2717Delina Daniel1. běžecký Jablunkov8000:29:3030
17MA30264Navrátík JiříTJ TŽ Třinec7700:30:1128
18MA33165Ponek TiborČadca7600:30:26-
19MA36252Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:30:52-
20MA4118Misiak BartoszTřinec8700:31:2826
21MA43117Zogata Andrzej1.běžecký Jablunkov8600:31:4024
22MA4464Urbaczka JanNVPP9100:31:4122
23MA4551Tuharsky MartinSalomon-Run.cz7700:31:4220
24MA47191Gorzolka PetrVŠB - TU Ostrava9100:31:5618
25MA53290Borski RomanAbadžikra! - HO TJ TŽ8900:32:5416
26MA5668Lysek JakubDolní Lomná8900:33:1114
27MA6046Goryczka MichalPepa team FM7600:33:1912
28MA61118Žajdlík FilipSplašení Goroli7700:33:2010
29MA666Lipták RadimPepa team FM7900:33:348
30MA68177Gaš StefanČeský Těšín9100:33:376
31MA69208Siuda StanislavBK SAK Karviná8900:33:384
32MA72178Bocek DavidCoffee Team7500:33:462
33MA7422Šrubař PavelTJ Karpentná8800:33:522
34MA77192Kufa ŠtěpánČeský Těšín9100:34:022
35MA79289Tešnar MarekPetřvald7500:34:042
36MA84190Jaworek RobertBohumín9300:34:252
37MA88141Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:34:512
38MA9121Tacina MarekTJ Karpentná7600:35:072
39MA92246Kisza VáclavTřinec9300:35:082
40MA93142Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:35:092
41MA107123Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:36:272
42MA111129Klimek StanislavChotěbuz7600:36:342
43MA118291Klus TomášHO Třinec7800:36:522
44MA120140Solowski ZdeněkBystřice7700:37:132
45MA12481Rylko VojtěchMosty u Jablunkova8900:37:432
46MA12588Dębicki JakubTrailrun.cz8300:37:442
47MA127210Szturc JanBaník 1. Máj8600:37:572
48MA134244Szczypka PiotrBiegiem przez chybie8900:38:21-
49MA140181Gryga RomanČeský Těšín9400:38:422
50MA145271Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:38:552
51MA149287Kadela JánSkalité8300:39:08-
52MA16120Kaluža LubošBystřice8200:39:422
53MA165224Ivanek PeterTJ Slovan Skalité8400:40:19-
54MA167114Podermanski DavidJablunkov9000:40:242
55MA16986Chroboczek RomanGP Power tem Horní Suchá7500:40:352
56MA170110Marosz VojtěchOldřichovice8700:40:362
57MA171122Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:40:372
58MA172245Cieslar - Pobuda ArturSkoczów8300:40:38-
59MA173182Matis MartinKarviná9400:40:392
60MA175205Nguyen Marektobisport8900:40:402
61MA183243Kupczak TomaszBiegiem przez chybie8600:41:17-
62MA188135Žídek RobertOstrava7800:41:442
63MA192102Šenk TomášVietcong7600:41:592
64MA19645Landsberger FilipPepa team FM7900:42:182
65MA204161Osička DanielBK SAK Karviná8000:43:162
66MA211212Kulhánek JiříSvědci Kozubovi7500:44:032
67MA212162Osička PavelBK SAK Karviná8400:44:152
68MA21632Pindur RenéJablunkov7800:44:452
69MA220101Soušek JakubVietcong9200:46:092
70MA22947Kolarčík TomášNávsí8500:48:022
71MA24933Dragon KrzysztofJaworzynka7700:54:54-
72MA260248Stanaszek RafalGrodzisko9201:14:59-
Muži B (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6273Wróbel TomaszMKS Centrum Dziegelow7300:26:52-
2MB11188Jurčík JánKKM Čadca6800:28:08-
3MB13229Žák JiříZakisova - Škola běhu7100:28:1170
4MB15284Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:28:2162
5MB16184Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:2854
6MB25173Zembovski EdvardTřinec7200:29:2448
7MB26107Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:29:26-
8MB28104Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:29:5044
9MB29125Szebesta PavelBurik Team6800:30:0440
10MB32175Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:30:1738
11MB3729Trávníček RostislavPepa team FM6800:30:5736
12MB40277Sventek LadislavGoral Marathon Team6500:31:27-
13MB4991Hartíg DavidSK Šafrata Bohumín7300:32:1134
14MB51262Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:32:3832
15MB5225Kněžík RomanHavířov7200:32:4530
16MB54196Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:5928
17MB56139Lichý DušanSplašení Goroli6700:33:1126
18MB58155Ernst TomášRopice7300:33:1324
19MB6396Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:33:2322
20MB6444Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov6500:33:2420
21MB67218Sasyn Kamil1. běžecký Jablunkov7100:33:3518
22MB74172Sikora MartinNVPP7300:33:5216
23MB9062Čanecký IvanTJ Slovan Skalité6800:35:06-
24MB99239Jedziniak MichalOstrava7400:35:5414
25MB10455Jorníček PetrMK Seitl Ostrava6500:36:1712
26MB114150Valtr DanielOrlová 74/74 Team7400:36:4010
27MB116207Mikula JaroslavBeskyd Svrčinovec7000:36:438
28MB126227Mrazek JanuszHS Velký Polom6700:37:546
29MB129163Skupień MartinJablunkov7300:38:014
30MB135174Urbaczka PavelNVPP6900:38:232
31MB13616Jaracz BronislavTřinec7200:38:242
32MB138234Chrudina RobertOstrava7300:38:312
33MB1399Šubert PavelHoralové7400:38:412
34MB140285Krejzl HenrichBK SAK Karviná6600:38:422
35MB143186Štětka JiříPokud běžím tak žiju7000:38:522
36MB15069Kubisz RomanKPM Třinec7300:39:102
37MB16384Lipowski KamilKPM Hrádek7100:40:062
38MB176113Kantor RomanOB TJ Třinec6500:40:472
39MB17712Marťák MiroslavČeský Těšín6800:40:502
40MB17892Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7100:40:512
41MB179134Bayer PetrŠSK Rožnov pod Radhoštěm6800:40:572
42MB18236Cupek JiříCoffee Team7000:41:162
43MB186276Szczotka ArkadiuszLKS Spojnia Gorki Wielkie7400:41:33-
44MB190105Płatek AleksanderČeský Těšín7300:41:472
45MB19375Botur JanTřinec7100:42:052
46MB199255Štefek Radim1. běžecký Jablunkov7400:42:372
47MB202148Tyl JosefSK Universe7100:43:032
48MB23560Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:49:292
49MB236215Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:49:342
50MB23711Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:49:352
51MB259217Pajkus RadimSvědci Kozubovi7301:03:222
Muži C (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19231Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:4970
2MC31193Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:30:1462
3MC35131Smetana MiroslavMŠK Medzilaborce6400:30:51-
4MC42202Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:3454
5MC4857Martynek VladislavSKI Mosty5900:32:0648
6MC654Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:33:3244
7MC7137Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:4240
8MC79226Orlicki StanisławRudze5900:34:04-
9MC8524Slowiaczek JosefJablunkov6200:34:3538
10MC8972Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:34:5336
11MC95253Turznik Petr1. běžecký Jablunkov5600:35:2934
12MC97216Jamrik MirekKrál Šumavy5700:35:4932
13MC101149Zítka JiříBruntál6200:36:0230
14MC102158Balošák VladimírStará Bystrica, ŠKP-Čadca5900:36:05-
15MC11234Buda BoleslavBystřice5700:36:3628
16MC11971Březina LadislavOstravice6100:37:0026
17MC128199Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:0024
18MC132206Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:38:1422
19MC142128Pauler OldřichČadca5900:38:43-
20MC173108Ryška RadekTřinec6400:40:3920
21MC18326Skupieň JosefHranice na Moravě5700:41:1718
22MC187127Kufa LeonTřinec6400:41:3916
23MC19440Žáček AlojzLouky nad Olší6300:42:1414
23MC194136Kobliha MilanLRS Vyškov5700:42:1414
25MC209111Dulawa MarianJablunkov5900:43:5010
26MC227211Burda LiborSvědci Kozubovi6300:47:368
Muži D (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD39203Jasek TadeuszPzwla-Polska5100:31:05-
2MD81233Krsek MiroslavMK Luková4900:34:0670
3MD83151Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:1162
4MD86232Flegl VlastimilBrtev5300:34:3854
5MD94221Kadura JosefKrásno SK5300:35:1848
6MD123204Přívětivý MiroslavAK EZ Kopřivnice5300:37:2844
7MD18919Kaluža MilanBystřice5400:41:4540
8MD210119Tučný JanMK Pardubice4700:44:0238
9MD224170Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:46:30-
10MD225200Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:4236
11MD231179Vodička JanM.K.Radslavice4500:48:3934
12MD232156Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:48:4132
13MD24199Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:52:1630
Muži E (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME18079Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:41:0770
2ME20898Moiczek JanCieszyn4200:43:41-
3ME222279Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:46:1962
4ME226194Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:46:5954
5ME228176Podžorný ErvinČeský Těšín4100:47:5948
6ME234214Balko PeterSTK Frýdlant nad Ostravicí4400:49:2744
7ME247223Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:53:3840
8ME25438Slowiaczek PavelBocanovice4000:56:5438
Juniorky (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7080Baginská MarkétaBaláž extreme-team Ostrava9700:33:4070
2ZJ10382Ćmielová DanielaMilíkov9600:36:0662
3ZJ106124Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:36:2654
4ZJ114121Mrazková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:36:4048
5ZJ117282Szotkowska EvaSKI Mosty9700:36:4844
6ZJ130219Sasynová Karolína-0200:38:0540
7ZJ15489Sabelová MarkétaOB TJ TŽ Třinec9600:39:1538
8ZJ160278Sikorová Markéta1.běžecký Jablunkov0100:39:3536
9ZJ181256Kohutová KarolínaSKI Mosty0400:41:0934
10ZJ197241Byrtus JolantaSKI Mosty0100:42:1932
11ZJ198254Štefková Iva1.běžecký Jablunkov0000:42:2930
12ZJ203169Kawuloková JanaSKI Mosty9800:43:0428
13ZJ213100Marszalková TerezaTJ Dolní Lomná0100:44:2126
14ZJ219209Szturcová TerezaBaník 1. Máj9600:45:5224
15ZJ22083Zíková AnnaČeský Těšín9800:46:0922
16ZJ223143Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:46:2320
17ZJ238133Butorová JohankaŠSK Rožnov pod Radhoštěm0000:50:0218
18ZJ239166Konderlová LenkaJablunkov0100:51:2416
19ZJ242213Oczadla KarolínaSvědci Kozubovi0300:52:2514
20ZJ244160Bémová DominikaSK Šafrata Bohumín9800:52:3912
21ZJ246115Lichá GabrielaSplašení Goroli9700:52:5810
22ZJ249152Malyjurková KarolínaČeský Těšín0000:54:548
23ZJ25676Sikorová LindaPísečná9701:00:506
24ZJ25767Šindelářová BarboraBystřice9601:00:524
25ZJ258168Kawuloková PetraSKI Mosty9701:01:012
Ženy A (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6259Gruchalová LucieOstrava8400:33:2270
2ZA78201Šibravová LenkaKerteam8200:34:0362
3ZA121288Húdoková ŽanetaKošařiska8000:37:1854
4ZA122272Glomb AgnieszkaKalety9000:37:20-
5ZA15758Delinová Darina1.běžecký Jablunkov9100:39:2148
6ZA15852Skupieňová KristýnaHranice na Moravě8900:39:3244
7ZA20527Zbořilová IvanaBK SAK Karviná8200:43:1740
8ZA20748Dulawová DanutaJablunkov9200:43:3838
9ZA233187Samiecová TerezaPepa team FM8600:49:2436
10ZA245185Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:52:4434
11ZA260249Dedko JoannaPiotrowice9301:14:59-
Ženy B (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38286Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:31:0070
2ZB50281Delingerová MarieAK Kroměříž7600:32:3062
3ZB98258Prívarová RadkaKKM Čadca7900:35:52-
4ZB13641Czeczotková Helena1.běžecký Jablunkov7400:38:2454
5ZB1472Szmeková IvetaMilíkov7300:39:0148
6ZB151235Fafrovicz AdrianaBrzoza team7200:39:1144
7ZB18528Trávníčková LudmilaPepa team FM7300:41:2440
8ZB201164Poneková LenkaČadca7700:42:50-
9ZB230283Szotkowska BeataJablunkov7400:48:2338
10ZB251153Malyjurek JaninaČeský Těšín7800:55:2936
Ženy C (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC87157Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:34:41-
2ZC10861Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:36:3070
3ZC146242Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:0062
4ZC15543Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:39:1854
5ZC200269Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:42:3848
6ZC21456Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:44:2644
7ZC215103Rajnochova JanaSmilovice6700:44:3340
8ZC24366Takáčová DanicaČadca6500:52:35-
9ZC253257Paulerová AmáliaGoral Marathon Team6000:56:46-
Ženy D (trať 5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD152106Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1370
2ZD218137Dvořáková EvaProstějov5500:45:2362
3ZD24095Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:5554
4ZD248138Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:53:51-
Trať 5 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1298Lepiarz SylwesterPolska Montrial8300:24:39-
2MA2120Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:25:4070
3MA3296Wosik DanielPolska Montrial8000:25:45-
4MA4280Horák OndřejŠternberk7500:25:5262
5MA5126Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:2454
1MB6273Wróbel TomaszMKS Centrum Dziegelow7300:26:52-
6MA7261Wursy MilanChata Gírova8200:27:0148
1MJ897Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:27:1270
7MA9260Sikora JakubChata Gírova8400:27:4644
8MA10259Novotný ViktorGírova8200:28:0640
2MB11188Jurčík JánKKM Čadca6800:28:08-
9MA12228Mareš JiříKerteam8700:28:1038
3MB13229Žák JiříZakisova - Škola běhu7100:28:1170
2MJ14189Chrascina Marek1.běžecký Jablunkov9700:28:1862
4MB15284Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:28:2162
5MB16184Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:2854
10MA17238Otevřel VítČeský Těšín8800:28:3536
11MA18270Dorighi WojciechGoleszów8700:28:46-
1MC19231Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:4970
12MA2078Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:5634
13MA21237Makula JanuszCieszyn7600:29:07-
14MA22267Lupieźowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:29:14-
15MA23230Turek MartinŽakis Team8000:29:1732
3MJ2449Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:29:2354
6MB25173Zembovski EdvardTřinec7200:29:2448
7MB26107Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:29:26-
16MA2717Delina Daniel1. běžecký Jablunkov8000:29:3030
8MB28104Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:29:5044
9MB29125Szebesta PavelBurik Team6800:30:0440
17MA30264Navrátík JiříTJ TŽ Třinec7700:30:1128
2MC31193Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:30:1462
10MB32175Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:30:1738
18MA33165Ponek TiborČadca7600:30:26-
4MJ34183Španihel DavidNýdek9500:30:4248
3MC35131Smetana MiroslavMŠK Medzilaborce6400:30:51-
19MA36252Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:30:52-
11MB3729Trávníček RostislavPepa team FM6800:30:5736
1ZB38286Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:31:0070
1MD39203Jasek TadeuszPzwla-Polska5100:31:05-
12MB40277Sventek LadislavGoral Marathon Team6500:31:27-
20MA4118Misiak BartoszTřinec8700:31:2826
4MC42202Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:3454
21MA43117Zogata Andrzej1.běžecký Jablunkov8600:31:4024
22MA4464Urbaczka JanNVPP9100:31:4122
23MA4551Tuharsky MartinSalomon-Run.cz7700:31:4220
5MJ46167Konderla LubošNýdek9800:31:5344
24MA47191Gorzolka PetrVŠB - TU Ostrava9100:31:5618
5MC4857Martynek VladislavSKI Mosty5900:32:0648
13MB4991Hartíg DavidSK Šafrata Bohumín7300:32:1134
2ZB50281Delingerová MarieAK Kroměříž7600:32:3062
14MB51262Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:32:3832
15MB5225Kněžík RomanHavířov7200:32:4530
25MA53290Borski RomanAbadžikra! - HO TJ TŽ8900:32:5416
16MB54196Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:5928
6MJ55263Řepa VojtěchBohumín9500:33:0140
17MB56139Lichý DušanSplašení Goroli6700:33:1126
26MA5668Lysek JakubDolní Lomná8900:33:1114
18MB58155Ernst TomášRopice7300:33:1324
7MJ5931Urbaczka MatějNVPP9600:33:1838
27MA6046Goryczka MichalPepa team FM7600:33:1912
28MA61118Žajdlík FilipSplašení Goroli7700:33:2010
1ZA6259Gruchalová LucieOstrava8400:33:2270
19MB6396Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:33:2322
20MB6444Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov6500:33:2420
6MC654Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:33:3244
29MA666Lipták RadimPepa team FM7900:33:348
21MB67218Sasyn Kamil1. běžecký Jablunkov7100:33:3518
30MA68177Gaš StefanČeský Těšín9100:33:376
31MA69208Siuda StanislavBK SAK Karviná8900:33:384
1ZJ7080Baginská MarkétaBaláž extreme-team Ostrava9700:33:4070
7MC7137Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:4240
32MA72178Bocek DavidCoffee Team7500:33:462
8MJ73222Halvonín DávidStará Bystrica9800:33:51-
22MB74172Sikora MartinNVPP7300:33:5216
33MA7422Šrubař PavelTJ Karpentná8800:33:522
9MJ7650Tuharský ErikSalomon-Run.cz0100:33:5636
34MA77192Kufa ŠtěpánČeský Těšín9100:34:022
2ZA78201Šibravová LenkaKerteam8200:34:0362
35MA79289Tešnar MarekPetřvald7500:34:042
8MC79226Orlicki StanisławRudze5900:34:04-
2MD81233Krsek MiroslavMK Luková4900:34:0670
10MJ8254Sonnenschein MatějSpojenec9500:34:0834
3MD83151Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:1162
36MA84190Jaworek RobertBohumín9300:34:252
9MC8524Slowiaczek JosefJablunkov6200:34:3538
4MD86232Flegl VlastimilBrtev5300:34:3854
1ZC87157Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:34:41-
37MA88141Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:34:512
10MC8972Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:34:5336
23MB9062Čanecký IvanTJ Slovan Skalité6800:35:06-
38MA9121Tacina MarekTJ Karpentná7600:35:072
39MA92246Kisza VáclavTřinec9300:35:082
40MA93142Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:35:092
5MD94221Kadura JosefKrásno SK5300:35:1848
11MC95253Turznik Petr1. běžecký Jablunkov5600:35:2934
11MJ96220Sasyn René1.běžecký Jablunkov0000:35:4632
12MC97216Jamrik MirekKrál Šumavy5700:35:4932
3ZB98258Prívarová RadkaKKM Čadca7900:35:52-
24MB99239Jedziniak MichalOstrava7400:35:5414
12MJ100144Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:35:5530
13MC101149Zítka JiříBruntál6200:36:0230
14MC102158Balošák VladimírStará Bystrica, ŠKP-Čadca5900:36:05-
2ZJ10382Ćmielová DanielaMilíkov9600:36:0662
25MB10455Jorníček PetrMK Seitl Ostrava6500:36:1712
13MJ105132Kadaňka JanŠSK Rožnov pod Radhoštěm9700:36:2428
3ZJ106124Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:36:2654
41MA107123Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:36:272
2ZC10861Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:36:3070
14MJ109197Krupka AdamIndičtí běžci0100:36:3126
15MJ110145Nieslanik VítekTJ Dolní Lomná0000:36:3224
42MA111129Klimek StanislavChotěbuz7600:36:342
15MC11234Buda BoleslavBystřice5700:36:3628
16MJ113171Zogata JakubBukovec9500:36:3922
4ZJ114121Mrazková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:36:4048
26MB114150Valtr DanielOrlová 74/74 Team7400:36:4010
27MB116207Mikula JaroslavBeskyd Svrčinovec7000:36:438
5ZJ117282Szotkowska EvaSKI Mosty9700:36:4844
43MA118291Klus TomášHO Třinec7800:36:522
16MC11971Březina LadislavOstravice6100:37:0026
44MA120140Solowski ZdeněkBystřice7700:37:132
3ZA121288Húdoková ŽanetaKošařiska8000:37:1854
4ZA122272Glomb AgnieszkaKalety9000:37:20-
6MD123204Přívětivý MiroslavAK EZ Kopřivnice5300:37:2844
45MA12481Rylko VojtěchMosty u Jablunkova8900:37:432
46MA12588Dębicki JakubTrailrun.cz8300:37:442
28MB126227Mrazek JanuszHS Velký Polom6700:37:546
47MA127210Szturc JanBaník 1. Máj8600:37:572
17MC128199Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:0024
29MB129163Skupień MartinJablunkov7300:38:014
6ZJ130219Sasynová Karolína-0200:38:0540
17MJ131251Sopicki MichalRudze9500:38:10-
18MC132206Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:38:1422
18MJ133268Krišica MarekSKI Mosty0200:38:1920
48MA134244Szczypka PiotrBiegiem przez chybie8900:38:21-
30MB135174Urbaczka PavelNVPP6900:38:232
31MB13616Jaracz BronislavTřinec7200:38:242
4ZB13641Czeczotková Helena1.běžecký Jablunkov7400:38:2454
32MB138234Chrudina RobertOstrava7300:38:312
33MB1399Šubert PavelHoralové7400:38:412
49MA140181Gryga RomanČeský Těšín9400:38:422
34MB140285Krejzl HenrichBK SAK Karviná6600:38:422
19MC142128Pauler OldřichČadca5900:38:43-
35MB143186Štětka JiříPokud běžím tak žiju7000:38:522
19MJ144247Kisza MartinTřinec9600:38:5418
50MA145271Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:38:552
3ZC146242Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:0062
5ZB1472Szmeková IvetaMilíkov7300:39:0148
20MJ148250Stanaszek AdrianGrodzisko9600:39:07-
51MA149287Kadela JánSkalité8300:39:08-
36MB15069Kubisz RomanKPM Třinec7300:39:102
6ZB151235Fafrovicz AdrianaBrzoza team7200:39:1144
1ZD152106Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1370
21MJ152274Zeuński PawelCieszyn9700:39:13-
7ZJ15489Sabelová MarkétaOB TJ TŽ Třinec9600:39:1538
22MJ15570Konderla JakubBystřice0100:39:1816
4ZC15543Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:39:1854
5ZA15758Delinová Darina1.běžecký Jablunkov9100:39:2148
6ZA15852Skupieňová KristýnaHranice na Moravě8900:39:3244
23MJ1593Szmek PetrMilíkov9900:39:3314
8ZJ160278Sikorová Markéta1.běžecký Jablunkov0100:39:3536
52MA16120Kaluža LubošBystřice8200:39:422
24MJ162109Baroňák PavolTJ Slovan Skalité0200:39:54-
37MB16384Lipowski KamilKPM Hrádek7100:40:062
25MJ164146Nieslanik ŠimonTJ Dolní Lomná0200:40:1412
53MA165224Ivanek PeterTJ Slovan Skalité8400:40:19-
26MJ166198Krupka MilanIndičtí běžci0300:40:2110
54MA167114Podermanski DavidJablunkov9000:40:242
27MJ168266Sochacki MarcinSKI Mosty0200:40:348
55MA16986Chroboczek RomanGP Power tem Horní Suchá7500:40:352
56MA170110Marosz VojtěchOldřichovice8700:40:362
57MA171122Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:40:372
58MA172245Cieslar - Pobuda ArturSkoczów8300:40:38-
20MC173108Ryška RadekTřinec6400:40:3920
59MA173182Matis MartinKarviná9400:40:392
60MA175205Nguyen Marektobisport8900:40:402
38MB176113Kantor RomanOB TJ Třinec6500:40:472
39MB17712Marťák MiroslavČeský Těšín6800:40:502
40MB17892Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7100:40:512
41MB179134Bayer PetrŠSK Rožnov pod Radhoštěm6800:40:572
1ME18079Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:41:0770
9ZJ181256Kohutová KarolínaSKI Mosty0400:41:0934
42MB18236Cupek JiříCoffee Team7000:41:162
61MA183243Kupczak TomaszBiegiem przez chybie8600:41:17-
21MC18326Skupieň JosefHranice na Moravě5700:41:1718
7ZB18528Trávníčková LudmilaPepa team FM7300:41:2440
43MB186276Szczotka ArkadiuszLKS Spojnia Gorki Wielkie7400:41:33-
22MC187127Kufa LeonTřinec6400:41:3916
62MA188135Žídek RobertOstrava7800:41:442
7MD18919Kaluža MilanBystřice5400:41:4540
44MB190105Płatek AleksanderČeský Těšín7300:41:472
28MJ191180Szweda MarekKUNG FU CLUB KARVINÁ9500:41:486
63MA192102Šenk TomášVietcong7600:41:592
45MB19375Botur JanTřinec7100:42:052
23MC194136Kobliha MilanLRS Vyškov5700:42:1414
23MC19440Žáček AlojzLouky nad Olší6300:42:1414
64MA19645Landsberger FilipPepa team FM7900:42:182
10ZJ197241Byrtus JolantaSKI Mosty0100:42:1932
11ZJ198254Štefková Iva1.běžecký Jablunkov0000:42:2930
46MB199255Štefek Radim1. běžecký Jablunkov7400:42:372
5ZC200269Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:42:3848
8ZB201164Poneková LenkaČadca7700:42:50-
47MB202148Tyl JosefSK Universe7100:43:032
12ZJ203169Kawuloková JanaSKI Mosty9800:43:0428
65MA204161Osička DanielBK SAK Karviná8000:43:162
7ZA20527Zbořilová IvanaBK SAK Karviná8200:43:1740
29MJ206240Puczok AdamSKI Mosty0300:43:224
8ZA20748Dulawová DanutaJablunkov9200:43:3838
2ME20898Moiczek JanCieszyn4200:43:41-
25MC209111Dulawa MarianJablunkov5900:43:5010
8MD210119Tučný JanMK Pardubice4700:44:0238
66MA211212Kulhánek JiříSvědci Kozubovi7500:44:032
67MA212162Osička PavelBK SAK Karviná8400:44:152
13ZJ213100Marszalková TerezaTJ Dolní Lomná0100:44:2126
6ZC21456Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:44:2644
7ZC215103Rajnochova JanaSmilovice6700:44:3340
68MA21632Pindur RenéJablunkov7800:44:452
30MJ217195Cienciala TomášSKI Mosty0200:45:032
2ZD218137Dvořáková EvaProstějov5500:45:2362
14ZJ219209Szturcová TerezaBaník 1. Máj9600:45:5224
69MA220101Soušek JakubVietcong9200:46:092
15ZJ22083Zíková AnnaČeský Těšín9800:46:0922
3ME222279Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:46:1962
16ZJ223143Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:46:2320
9MD224170Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:46:30-
10MD225200Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:4236
4ME226194Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:46:5954
26MC227211Burda LiborSvědci Kozubovi6300:47:368
5ME228176Podžorný ErvinČeský Těšín4100:47:5948
70MA22947Kolarčík TomášNávsí8500:48:022
9ZB230283Szotkowska BeataJablunkov7400:48:2338
11MD231179Vodička JanM.K.Radslavice4500:48:3934
12MD232156Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:48:4132
9ZA233187Samiecová TerezaPepa team FM8600:49:2436
6ME234214Balko PeterSTK Frýdlant nad Ostravicí4400:49:2744
48MB23560Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:49:292
49MB236215Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:49:342
50MB23711Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:49:352
17ZJ238133Butorová JohankaŠSK Rožnov pod Radhoštěm0000:50:0218
18ZJ239166Konderlová LenkaJablunkov0100:51:2416
3ZD24095Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:5554
13MD24199Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:52:1630
19ZJ242213Oczadla KarolínaSvědci Kozubovi0300:52:2514
8ZC24366Takáčová DanicaČadca6500:52:35-
20ZJ244160Bémová DominikaSK Šafrata Bohumín9800:52:3912
10ZA245185Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:52:4434
21ZJ246115Lichá GabrielaSplašení Goroli9700:52:5810
7ME247223Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:53:3840
4ZD248138Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:53:51-
71MA24933Dragon KrzysztofJaworzynka7700:54:54-
22ZJ249152Malyjurková KarolínaČeský Těšín0000:54:548
10ZB251153Malyjurek JaninaČeský Těšín7800:55:2936
31MJ25230Trávníček LukášPepa team FM9800:56:202
9ZC253257Paulerová AmáliaGoral Marathon Team6000:56:46-
8ME25438Slowiaczek PavelBocanovice4000:56:5438
32MJ255275Szczotka SamuelZSP Gorki Wielke0700:57:02-
23ZJ25676Sikorová LindaPísečná9701:00:506
24ZJ25767Šindelářová BarboraBystřice9601:00:524
25ZJ258168Kawuloková PetraSKI Mosty9701:01:012
51MB259217Pajkus RadimSvědci Kozubovi7301:03:222
11ZA260249Dedko JoannaPiotrowice9301:14:59-
72MA260248Stanaszek RafalGrodzisko9201:14:59-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2120Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:25:4070
2MA4280Horák OndřejŠternberk7500:25:5262
3MA5126Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:2454
4MA7261Wursy MilanChata Gírova8200:27:0148
5MJ897Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:27:1244
6MA9260Sikora JakubChata Gírova8400:27:4640
7MA10259Novotný ViktorGírova8200:28:0638
8MA12228Mareš JiříKerteam8700:28:1036
9MB13229Žák JiříZakisova - Škola běhu7100:28:1134
10MJ14189Chrascina Marek1.běžecký Jablunkov9700:28:1832
11MB15284Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:28:2130
12MB16184Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:2828
13MA17238Otevřel VítČeský Těšín8800:28:3526
14MC19231Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:4924
15MA2078Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:5622
16MA23230Turek MartinŽakis Team8000:29:1720
17MJ2449Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:29:2318
18MB25173Zembovski EdvardTřinec7200:29:2416
19MA2717Delina Daniel1. běžecký Jablunkov8000:29:3014
20MB28104Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:29:5012
21MB29125Szebesta PavelBurik Team6800:30:0410
22MA30264Navrátík JiříTJ TŽ Třinec7700:30:118
23MC31193Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:30:146
24MB32175Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:30:174
25MJ34183Španihel DavidNýdek9500:30:422
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38286Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:31:0070
2ZB50281Delingerová MarieAK Kroměříž7600:32:3062
3ZA6259Gruchalová LucieOstrava8400:33:2254
4ZJ7080Baginská MarkétaBaláž extreme-team Ostrava9700:33:4048
5ZA78201Šibravová LenkaKerteam8200:34:0344
6ZJ10382Ćmielová DanielaMilíkov9600:36:0640
7ZJ106124Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:36:2638
8ZC10861Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:36:3036
9ZJ114121Mrazková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:36:4034
10ZJ117282Szotkowska EvaSKI Mosty9700:36:4832
11ZA121288Húdoková ŽanetaKošařiska8000:37:1830
12ZJ130219Sasynová Karolína-0200:38:0528
13ZB13641Czeczotková Helena1.běžecký Jablunkov7400:38:2426
14ZC146242Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:0024
15ZB1472Szmeková IvetaMilíkov7300:39:0122
16ZB151235Fafrovicz AdrianaBrzoza team7200:39:1120
17ZD152106Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1318
18ZJ15489Sabelová MarkétaOB TJ TŽ Třinec9600:39:1516
19ZC15543Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:39:1814
20ZA15758Delinová Darina1.běžecký Jablunkov9100:39:2112
21ZA15852Skupieňová KristýnaHranice na Moravě8900:39:3210
22ZJ160278Sikorová Markéta1.běžecký Jablunkov0100:39:358
23ZJ181256Kohutová KarolínaSKI Mosty0400:41:096
24ZB18528Trávníčková LudmilaPepa team FM7300:41:244
25ZJ197241Byrtus JolantaSKI Mosty0100:42:192

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód