hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Sokolí vrch

10.8.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 10.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

autocamping Bobrovník – Lipová lázně
12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 11:15 hodin

Startovné

100,- Kč předem přihlášení (nejpozději do 6. 8. 2014), 120,- Kč v den závodu

Popis tratě

délka 6 km, převýšení 550 m

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii věcné ceny; první tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Tejchman

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

tomastejchman@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Běh na Sokolí vrch-
21.5.2017Běh na Sokolí vrch52
7.8.2016Běh na Sokolí vrch63
14.6.2015Běh na Sokolí vrch50
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78
6.6.2010Běh na Sokolí vrch69
31.5.2009Běh na Sokolí vrch100
25.5.2008Běh na Sokolí vrch65
27.5.2007Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch74
28.5.2006Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch70

Statistika závodu Běh na Sokolí vrch

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 709

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Merta Jaroslav3511
Špacír Ladislav5510
Vraštilová Miloslava569
Horák Ondřej758
Dvořák Pavel828
Jirásková Eva648
Žák Jiří717
Pechek František537
Kovář Daniel807
Delingerová Marie766
Horáček Michal756
Tučný Jan476
Milesová Iva776
Fellner Adam936
Zátopek Jiří606
Dvořáková Eva556
Stránská Adéla915
Fritscher Adam755
Šimůnek Jan495
Weissová Gabriela915
Kobliha Milan575
Dušková Lenka805
Vymazal Petr755
Tejchman Jakub885
Stránský Aleš605
Belobrad Ivan665
Vacarda Vladimír595
Zapalač Dušan905
Šrutek Stanislav585
Poulíková Karolína004
Novotný Viktor824
Portyšová Lucie904
Sporek Miroslav544
Horčička Jiří904
Vacek Martin694
Karlík Michal644
Gaman Jaroslav354
Šimůnková Pavla774
Les Josef474
Růžička Karel564
Šmerda Tomáš914
Krejčí Josef494
Tomečka Libor624
Keprtová Miloslava484
Strouhalová Anna013
Ožana Václav643
Suchánek Lukáš793
Blaha Tomáš763
Kebrle Milan753
Sedláček Antonín883

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 11.08.2014, 11:20
  • zobrazeno již 998x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1015Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:33:2670
2MJ2150Čada MiroslavAO Slavia Havířov9500:36:5862
3MJ2654Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník9700:40:3154
4MJ4864Jonáš MatějFENIX SKI TEAM Jeseník9700:48:1048

Muži A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Pechek PetrTJ MARATONSTAV Úpice8300:31:1070
2MA240Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:31:2562
3MA314Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě,MARS Svratka, a.s.9200:31:3354
4MA425Horák OndřejŠternberk7500:32:1448
5MA52Ketner KarelSSK-Vítkovice9000:32:1544
6MA660Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:5140
7MA759Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:33:0438
8MA846Kostecký JanTJ Šumperk9100:33:1436
9MA98Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:1734
10MA1135Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:3532
11MA1429Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:35:1430
12MA2251Turek MartinŽAKIS TEAM8000:38:4328
13MA2437Fritscher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:40:0826
14MA2771Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:40:3524
15MA2920Holub LiborAIR Frenštát8000:40:5522
16MA3058Zapalač DušanFENIX SKI TEAM Jeseník9000:41:0820
17MA411Havel JanMaraton Tým Pavla Nováka7500:45:0218
18MA4257Koláček MartinSK Řetězárna Česká Ves8900:45:1016
19MA4433Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:46:4214
20MA5341Veselý JanINTRENER.CZ7900:51:3212
21MA6548Kovář DanielEnjoy the Sport8001:02:2510

Muži B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1265Wallenfels JiříSOKOL Vinohrady7200:34:4270
2MB1323Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:35:0062
3MB1662Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:3454
4MB1768Mráz Jiříneregistrován7300:35:5948
5MB3136Frank PavelTJ GRANITOL Moravský Beroun6800:41:2744
6MB4031Fistr MiroslavŠumperk6800:44:5240
7MB4766Belobrad IvanŽamberk6600:48:0838
8MB589Cupek JiříCoffe Team7000:53:0236
9MB7045Krátký JosefHVĚZDA SKP Pardubice6501:12:3934

Muži C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1518Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:35:3070
2MC1927Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:36:3062
3MC2038Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3754
4MC3361Ježek MartinPlzeň - Újezd6400:42:3348
5MC3413Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:0144
6MC3655Holub JaroslavLIGA 100 Praha6200:44:0140
7MC4356Kubíček BořivojASPV Vápenná6000:46:2538
8MC5122Kobliha MilanLRS Vyškov5700:49:0336
9MC6916Krasula Josefneregistrován5801:07:3034

Muži D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD255Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:40:1270
2MD3963Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:44:4962
3MD5432Hejl JanProsport Šumperk5300:51:4954
4MD6112Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:54:4548

Muži E (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5628Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:52:3370
2ME6469Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:56:0362
3ME6617Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:4854
4ME713Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:12:5048

Juniorky (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2847Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:40:4270
2ZJ3767Bednarská VeronikaATLETIKA Šumperk9700:44:1362
3ZJ5043Poulíková KarolínaFENIX SKI TEAM Jeseník0000:48:5554
4ZJ5542Poulíková TerezaFENIX SKI TEAM Jeseník9700:52:1048

Ženy A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4534Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:46:5470
2ZA4952Bulguri Pavlínaneregistrována8200:48:2162

Ženy B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1810Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:1970
2ZB2330Milesová IvaPSK OLYMP Praha7700:39:4662
3ZB3224Delingerová MarieAK Kroměříž7600:42:0054
4ZB4626Gregořicová JitkaAZIMUT7700:47:1248
5ZB5919Šlechtová JaroslavaLažany7400:53:1644
6ZB6353Divišová AliceSTŘÍBRŇÁCI7100:55:4840
7ZB6839Krňávková EvaTRISK Olomouc7501:03:3538

Ženy C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3544Krátká AnnaHVĚZDA SKP Pardubice6900:43:4570
2ZC3849Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:3762
3ZC5770Jirásková EvaLanškroun6400:52:5954
4ZC6011Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:4448

Ženy D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD526Pechková ŠárkaTJ MARATONSTAV Úpice5600:50:2470
2ZD6221Dvořáková EvaProstějov5500:55:3462
3ZD674Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:03:1654

Trať 6 km, 550 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Pechek PetrTJ MARATONSTAV Úpice8300:31:1070
2MA240Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:31:2562
3MA314Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě,MARS Svratka, a.s.9200:31:3354
4MA425Horák OndřejŠternberk7500:32:1448
5MA52Ketner KarelSSK-Vítkovice9000:32:1544
6MA660Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:5140
7MA759Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:33:0438
8MA846Kostecký JanTJ Šumperk9100:33:1436
9MA98Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:1734
1MJ1015Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:33:2670
10MA1135Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:3532
1MB1265Wallenfels JiříSOKOL Vinohrady7200:34:4270
2MB1323Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:35:0062
11MA1429Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:35:1430
1MC1518Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:35:3070
3MB1662Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:3454
4MB1768Mráz Jiříneregistrován7300:35:5948
1ZB1810Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:1970
2MC1927Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:36:3062
3MC2038Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3754
2MJ2150Čada MiroslavAO Slavia Havířov9500:36:5862
12MA2251Turek MartinŽAKIS TEAM8000:38:4328
2ZB2330Milesová IvaPSK OLYMP Praha7700:39:4662
13MA2437Fritscher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:40:0826
1MD255Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:40:1270
3MJ2654Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník9700:40:3154
14MA2771Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:40:3524
1ZJ2847Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:40:4270
15MA2920Holub LiborAIR Frenštát8000:40:5522
16MA3058Zapalač DušanFENIX SKI TEAM Jeseník9000:41:0820
5MB3136Frank PavelTJ GRANITOL Moravský Beroun6800:41:2744
3ZB3224Delingerová MarieAK Kroměříž7600:42:0054
4MC3361Ježek MartinPlzeň - Újezd6400:42:3348
5MC3413Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:0144
1ZC3544Krátká AnnaHVĚZDA SKP Pardubice6900:43:4570
6MC3655Holub JaroslavLIGA 100 Praha6200:44:0140
2ZJ3767Bednarská VeronikaATLETIKA Šumperk9700:44:1362
2ZC3849Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:3762
2MD3963Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:44:4962
6MB4031Fistr MiroslavŠumperk6800:44:5240
17MA411Havel JanMaraton Tým Pavla Nováka7500:45:0218
18MA4257Koláček MartinSK Řetězárna Česká Ves8900:45:1016
7MC4356Kubíček BořivojASPV Vápenná6000:46:2538
19MA4433Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:46:4214
1ZA4534Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:46:5470
4ZB4626Gregořicová JitkaAZIMUT7700:47:1248
7MB4766Belobrad IvanŽamberk6600:48:0838
4MJ4864Jonáš MatějFENIX SKI TEAM Jeseník9700:48:1048
2ZA4952Bulguri Pavlínaneregistrována8200:48:2162
3ZJ5043Poulíková KarolínaFENIX SKI TEAM Jeseník0000:48:5554
8MC5122Kobliha MilanLRS Vyškov5700:49:0336
1ZD526Pechková ŠárkaTJ MARATONSTAV Úpice5600:50:2470
20MA5341Veselý JanINTRENER.CZ7900:51:3212
3MD5432Hejl JanProsport Šumperk5300:51:4954
4ZJ5542Poulíková TerezaFENIX SKI TEAM Jeseník9700:52:1048
1ME5628Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:52:3370
3ZC5770Jirásková EvaLanškroun6400:52:5954
8MB589Cupek JiříCoffe Team7000:53:0236
5ZB5919Šlechtová JaroslavaLažany7400:53:1644
4ZC6011Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:4448
4MD6112Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:54:4548
2ZD6221Dvořáková EvaProstějov5500:55:3462
6ZB6353Divišová AliceSTŘÍBRŇÁCI7100:55:4840
2ME6469Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:56:0362
21MA6548Kovář DanielEnjoy the Sport8001:02:2510
3ME6617Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:4854
3ZD674Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:03:1654
7ZB6839Krňávková EvaTRISK Olomouc7501:03:3538
9MC6916Krasula Josefneregistrován5801:07:3034
9MB7045Krátký JosefHVĚZDA SKP Pardubice6501:12:3934
4ME713Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:12:5048

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Pechek PetrTJ MARATONSTAV Úpice8300:31:1070
2MA240Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:31:2562
3MA314Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě,MARS Svratka, a.s.9200:31:3354
4MA425Horák OndřejŠternberk7500:32:1448
5MA52Ketner KarelSSK-Vítkovice9000:32:1544
6MA660Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:5140
7MA759Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:33:0438
8MA846Kostecký JanTJ Šumperk9100:33:1436
9MA98Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:1734
10MJ1015Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:33:2632
11MA1135Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:3530
12MB1265Wallenfels JiříSOKOL Vinohrady7200:34:4228
13MB1323Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:35:0026
14MA1429Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:35:1424
15MC1518Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:35:3022
16MB1662Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:3420
17MB1768Mráz Jiříneregistrován7300:35:5918
18MC1927Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:36:3016
19MC2038Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3714
20MJ2150Čada MiroslavAO Slavia Havířov9500:36:5812
21MA2251Turek MartinŽAKIS TEAM8000:38:4310
22MA2437Fritscher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:40:088
23MD255Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:40:126
24MJ2654Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník9700:40:314
25MA2771Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:40:352

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1810Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:1970
2ZB2330Milesová IvaPSK OLYMP Praha7700:39:4662
3ZJ2847Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:40:4254
4ZB3224Delingerová MarieAK Kroměříž7600:42:0048
5ZC3544Krátká AnnaHVĚZDA SKP Pardubice6900:43:4544
6ZJ3767Bednarská VeronikaATLETIKA Šumperk9700:44:1340
7ZC3849Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:3738
8ZA4534Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:46:5436
9ZB4626Gregořicová JitkaAZIMUT7700:47:1234
10ZA4952Bulguri Pavlínaneregistrována8200:48:2132
11ZJ5043Poulíková KarolínaFENIX SKI TEAM Jeseník0000:48:5530
12ZD526Pechková ŠárkaTJ MARATONSTAV Úpice5600:50:2428
13ZJ5542Poulíková TerezaFENIX SKI TEAM Jeseník9700:52:1026
14ZC5770Jirásková EvaLanškroun6400:52:5924
15ZB5919Šlechtová JaroslavaLažany7400:53:1622
16ZC6011Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:4420
17ZD6221Dvořáková EvaProstějov5500:55:3418
18ZB6353Divišová AliceSTŘÍBRŇÁCI7100:55:4816
19ZD674Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:03:1614
20ZB6839Krňávková EvaTRISK Olomouc7501:03:3512

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód