Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hradecký půlmaraton

12.10.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Hradecký půlmaraton
  • datum konání: 12.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Přihlášky

ONLINE PŘIHLÁŠKA

POZOR: KAPACITA PŮLMARATONU - 1500 BĚŽCŮ, 100 ŠTAFET, 50 DVOJIC!!!

STARTOVNÍ LISTINY

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Šinkovský
tel. 778 081 011

Internetové stránky

http://www.sportvisio.cz/zavody/hradecky-pulmaraton/propozice

E-mailová adresa

roman.sinkovsky@sportvisio.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8801:09:37101,95
2MA2438Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:09:45101,58
3MA329Janata MilanRun4fun/Maratonstav8501:11:3296,47
4MA421Čivrný Jiříeleventestteam8001:12:0694,86
5MA631Sokol JanAK Sokolov8301:13:0192,25
6MA8419Hoff JakubAC Moravská Slavia Brno7701:15:5184,21
7MA918Pelouch LeošSK Chotěboř7501:16:0783,46
8MA1027Dlabáček LukášOrel Řečkovice7901:16:2282,71
9MA11427Krejčí Matějdolni jircany9001:16:4881,52
10MA1375Majoroš MichalPolice nad Metují8601:17:1880,09
11MA14237Kocián Petr-7801:17:3479,34
12MA15505Hejl JakubOB Kotlářka8901:17:3979,09
13MA1626Petrásek PavelČernilov9001:18:4176,15
14MA17258Veber JosefLK Tatran Chodov7501:18:5775,39
15MA18422Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek9501:19:19117,18
16MA2047Kadlec Tomáš-8801:19:5272,79
17MA21466Bavor JanSK Miletín8401:19:5972,44
18MA2244Vlasák Adam-8401:20:3270,90
19MA23103Hartych Marekneregistrován7501:20:5769,71
20MA25414Matějka LubošKlub lyžařů Slavoj8201:21:0769,20
21MA26294Kubeš TomášHasiči Český Krumlov7901:21:2568,39
22MA2736Kušnír Janneregistrován8501:21:4767,30
23MA3041Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7601:22:0866,33
24MA3255Rokyta PavelTJ Chvaletice7901:22:1166,17
25MA3434Pavlů RomanSK JESENIOVA Praha7901:22:1366,07
26MA3562Heller TomášHradec Králové8101:22:2365,60
27MA4248Kouklík JakubBystřice8901:24:1560,32
28MA43148Tóth TomášVencl tým Ústí nad Orlicí9001:24:2160,04
29MA441378Krejčí VojtěchTK GRUBA Hradec Králové7701:24:2160,02
30MA4543Štěpánek MichalSK ULTIMA K.LAP TEAM8001:24:3059,61
31MA46169Česal MartinAK Chemopetrol Litvínov8801:24:3359,47
32MA49430Kolman JakubPosilovna Průvan7601:25:2357,07
33MA5135Řehák PavelOB Vamberk8401:25:3856,35
34MA521050Saňák František-9001:25:4556,04
35MA5360Šťastný RomanNutrend Hsk cycling7901:25:4655,97
36MA5473Jedlička KarelLetohrad8901:26:0655,05
37MA55435Hurt Ondřej-8601:26:1154,83
38MA56251Seidel Michal-8701:26:1254,76
39MA60280Zámečník Jan-8001:26:3553,67
40MA6158Rozkoš Tomášneregistrován8401:26:3753,57
41MA62131Wolf Josefneregistrován7901:26:3953,50
42MA6349Pick Pavelwww.SEAKAYAKHK.cz7501:26:5452,77
43MA65515Mazůrek Romanneregistrován8001:27:1751,67
44MA67102Samec Jiříneregistrován8401:27:5849,75
45MA68221Caracuel José-8001:27:5949,70
46MA702174Zlámal AlešOB LOKO Trutnov8701:28:0549,42
47MA7178Fibiger RichardKDT8301:28:0549,39
48MA7277Kešner VáclavAC Čáslav9101:28:1948,73
49MA74877Martinovský PetrRoli8601:28:2448,51
50MA7563Vencovský Daniel-7901:28:2548,46
51MA7659Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:28:2748,35
52MA7765Homolka Igor-8401:28:3348,08
53MA781137Medlík Jan-8201:28:4247,62
54MA7956Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:28:4447,55
55MA81157Bača Jan321start7601:28:5147,22
56MA82509Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8501:28:5247,15
57MA831006Vejnar Jiří-8601:28:5447,05
58MA84747Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec n/C7601:28:5646,98
59MA85883Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8501:28:5646,97
60MA87401Málek Janneregistrován8801:29:1046,30
61MA881042Soukup Miroslav-8101:29:1246,23
62MA892165Žemlička MilanKKL Hlinsko9601:29:1494,35
63MA90128Dudek KarelHO Vertical Čáslav8501:29:1945,90
64MA91517Sládek FrantišekCC Choceň8301:29:2345,71
65MA92112Šimák JanHradec Králové8301:29:3645,08
66MA93400Klíma Jaroslav-8901:29:3844,97
67MA9568Znojemský KarelSilvini Madshus team7701:29:4244,81
68MA9653Priputen Radek-8501:29:4744,55
69MA97375Štys PavelRETIA7801:29:5244,30
70MA9846Dostál MilanPolička7601:29:5544,18
71MA9972Hurych AntonínŽENY F AKCI7601:29:5844,05
72MA102232Horák Jiří-8901:30:2942,58
73MA109114Fišera Radekneregistrován7801:30:5941,17
74MA110151Pavelka MarekOMT8801:30:5941,16
75MA111115Kameníček Michalneregistrován8601:31:0041,11
76MA112413Pirkl PavelLiberec7901:31:0840,71
77MA1141014Kaiser Kamil-8401:31:1440,44
78MA115121Cvejn LukášBorohrádek8201:31:1740,30
79MA116337Salaj LukášSK OMT Pardubice8501:31:2040,14
80MA11750Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Kunvald8001:31:2340,00
81MA118158Myška JaroslavPrasátka8201:31:2639,86
82MA121159Milt Jan-9101:31:4438,99
83MA1241333Kunst Matyáš-9501:31:4788,47
84MA125269Fiala Milan-7601:31:4738,87
85MA126133Štefanča RichardMŠ Dašice8101:31:4838,84
86MA12871Pleskot OndřejHO Pardubice8401:31:5238,61
87MA12993Hubka LukášDoldy Spinning Náchod8101:31:5938,31
88MA131385Zitka AdamRETIA8401:32:0338,09
89MA132476Černý MichalOK99 Hradec Králové8001:32:0538,00
90MA13352Radimecký MartinGoMango8301:32:0737,94
91MA134331Beneš Vojtěch-9001:32:0837,86
92MA135406Moštěk Richard-7701:32:0837,86
93MA136117Szabó Janneregistrován8701:32:1037,76
94MA140522Borůvka JakubJaroměř9001:32:1537,56
95MA141120Barvínek LadislavČeská Třebová7701:32:1637,50
96MA14367Kalát Jan-9001:32:2637,04
97MA14496Šrajer Martinneregistrován9101:32:2836,92
98MA145139Ingr JiříNemilany7601:32:3136,78
99MA14680Strouhal VojtěchHradec Králové8601:32:3336,69
100MA14883Krejčí ViktorMladkov7601:32:4536,14
101MA1491100Živný Marek3D Fitness Race Team9101:32:4835,99
102MA1502199Prokop MatějClovek levyt8601:32:4935,91
103MA151966Jeřábek JakubTJ Sokol Býšť8901:32:5035,89
104MA152761Pícha Petr-8001:32:5035,87
105MA1542022Kosař JanWaRuMa9501:33:0585,48
106MA1551253Horáček Martin-8701:33:1134,88
107MA157336Procházka Filip-9401:33:1534,71
108MA158172Musil LukášFincentrum a.s.8501:33:2534,23
109MA1591157Svozil VítÚstí nad Orlicí9201:33:2534,22
110MA160202Vojtíšek MichalPacheco padres7901:33:2634,18
111MA161301Marek Michalneregistrován7801:33:2734,14
112MA1622057Šlambora JakubGoMango8101:33:3133,92
113MA163206Leinweber LukášKB OEZ Letohrad8501:33:3333,85
114MA165145Polák MilošSK Tribeik7901:33:4233,39
115MA17189Burget PetrLamači skal7601:33:4933,10
116MA173328Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9001:33:5332,92
117MA174194Šafránek Petr-7901:33:5632,77
118MA1751096Štross MiroslavPřed použitím protřepat8501:34:0032,59
119MA176271Vaněk Vladimír-8301:34:0832,20
120MA1771177Krechler Martin-8101:34:1232,02
121MA178239Kulda Janskp Trutnov8801:34:1232,01
122MA180216Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9901:34:2482,41
123MA181100Kmošek RomanJanov u Litomyšle7601:34:2631,33
124MA1822160Laušman Jakubsamostatně9801:34:3282,13
125MA18597Novotný PavelHOLU Sport Třebeš8101:34:4230,55
126MA186123Pospíšil Jaroslavneregistrován7801:34:4230,55
127MA1871263Zadražil FilipTJ Bižuterie Jablonec9801:34:4481,66
128MA190421Zeman DanielGomango8301:34:5729,84
129MA194166Hoder JanTriClub Dobruška8401:35:0729,39
130MA1961140Baxa Lukas3D Future8301:35:0729,38
131MA197199Slavíček OndřejUSK Pardubice8201:35:1528,99
132MA1991094Doležal MartinHradec Králové8101:35:1828,85
133MA200210Kubeček Martin-7801:35:2128,71
134MA201175Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:35:2328,63
135MA204174Kubíček MartinRH Kartouzy Valdice9401:35:3428,11
136MA205156Pavlík Michalneregistrován8101:35:3628,00
137MA207399Kolář MichalTrailrun.cz8601:35:4327,68
138MA20892Novotný VáclavSivini Madshus Team8201:35:4727,47
139MA209898Smrčka Vašek-8401:35:4927,42
140MA2112045Votava RadekBMBK7501:35:5327,19
141MA212683Karel Petrneregistrován7501:35:5627,08
142MA213380Šparlinek MarcelRETIA7701:35:5826,98
143MA214101Adámek Jakubneregistrován8501:36:0126,85
144MA216129Werner MartinDoldySpinning9301:36:0426,67
145MA21769Stohwasser PetrNabla8201:36:0526,65
146MA219433Dvořák Tomáš-7601:36:1126,37
147MA221954Novák Jiříkrtci8001:36:2925,51
148MA224111Żak Arturszlaku na szlaku7901:36:5324,37
149MA227250Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7501:36:5924,10
150MA229588Vostrý MiroslavMK Kladno7701:36:5924,08
151MA2302077Simon Martinneregistrován8001:36:5924,06
152MA2331356Dresler Lukáš-7901:37:0623,73
153MA2351334Kunst Petr-8501:37:1123,53
154MA241178Beránek PetrVrtule8101:37:1823,16
155MA2421381Novák LubošDobruška7701:37:1923,13
156MA2431053Mašek Jiří-7701:37:2023,08
157MA24488Stoklásek AntonínHradec Králové8501:37:2023,06
158MA246185Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:37:2422,90
159MA247137Matoušek JosefHradec Králové7901:37:3022,61
160MA2481172Kuřík Michlal-7601:37:3022,61
161MA250357Grimm ZdeněkGrimmteam7701:37:3122,56
162MA2511163Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8001:37:3122,55
163MA253900Volák OndřejZvířátka pana Krbce8101:37:3422,39
164MA255349Hejdrych Martin-8501:37:4022,12
165MA256211Hambálek Lukáš-8201:37:4421,93
166MA259325Nezbeda TomášKZ8501:38:0021,19
167MA260922Gábler Radek-9001:38:0221,08
168MA262702Dryml MojmírXCSPORT.CZ8601:38:0321,03
169MA2631255Daniš Petr-8801:38:0520,93
170MA265319Chvojka Dominik-7501:38:0820,78
171MA268352Havránek OldřichSK Tribejk7901:38:1020,73
172MA2691282Košátko VítKošátkovi7901:38:1220,62
173MA270682Sedláček JanTJ Sušice7801:38:1220,59
174MA271312Červenka JaroslavDobřenice7901:38:1520,46
175MA272257Tužil Lukáš-7801:38:1520,46
176MA2732065Nýdecký Pavelneregistrován8301:38:1620,43
177MA274465Cibulka PetrAUTHOR7601:38:2120,20
178MA275196Gogola JánImel´ (SK)7701:38:2120,20
179MA277425Machálek Tomáš-7701:38:2919,81
180MA278170Ingr Jaroslav-7701:38:3019,78
181MA279437Hájek JakubLiaz Jablonec8001:38:3019,77
182MA282146Polan Michalneregistrován8101:38:4519,05
183MA2831113Luštinec OndřejNa vlastní triko8501:38:4818,89
184MA284371Dvořáček JanRETIA8501:38:5318,67
185MA2851125Beránek Jan-9201:38:5418,60
186MA2861049No name 1049 x-9001:39:0018,35
187MA2891235Škoda AlešČLA Trutnov7501:39:0418,14
188MA2901080Bis DaliborPohodáři Chrudim7501:39:0718,00
189MA292330Chmelař Robert-8901:39:1317,74
190MA2932066Ločárek PavelPardubice7701:39:1717,52
191MA295353Eichler Jakub-7901:39:1817,47
192MA296212Špaček MartinFitness Kopidlno8501:39:2017,37
193MA297506Novák PetrChrudim7801:39:2017,37
194MA2981011Šťastný Michalneregistrován7601:39:2117,34
195MA2992197Hasnedl Dan-8101:39:2117,34
196MA300162Kačer JanSokol Vlastibořice8901:39:2217,29
197MA3021078Šanda MiloslavSDH Sloupno8001:39:2517,16
198MA303884Svoboda LadislavGenerali Běžecký klub8001:39:2617,10
199MA306405Myšák TomášHradec Králové8501:39:3016,94
200MA307925Kričfaluši PavelRoudnička8001:39:3016,91
201MA3102145Tomášek Adam-8101:39:3116,85
202MA313470Janeček PetrVamberk8401:39:3516,70
203MA3142093Fejk LukášCARLA Dvůr Králové nad Labem8801:39:3516,66
204MA315198Čapka RadimPardubice7501:39:3616,65
205MA318338Strejc TomášS-Team8401:39:4016,44
206MA319244Peca PetrOKTE FM7901:39:4016,44
207MA321765Heger Janneregistrován8101:39:4216,34
208MA322669Drozen Milan-7801:39:4216,34
209MA3231111Plhák Michal-8501:39:4216,34
210MA3251117Boháč JanDubeč racing7701:39:5015,96
211MA328723Víšek JakubŠlemrgang8001:39:5215,87
212MA330822Marek Jaroslav-8101:40:0915,08
213MA331339Janata Pavelneregistrován8301:40:0915,08
214MA332955Kostka Martin-8101:40:1314,88
215MA334241Mrázek PetrSK Hasiči Brno7801:40:1614,75
216MA3352063Hejcman Jan-8401:40:1614,73
217MA336982Plašil Václavkrtci9101:40:2514,29
218MA337284Uhlíř TomášRK Olšina7801:40:2614,26
219MA338661Světnička Karel-7501:40:3014,05
220MA339785Mašek JanJílovští sandyboys7601:40:3114,01
221MA340149Foltin Janneregistrován7501:40:3813,69
222MA341344Listopad MartinCorpus7501:40:3913,65
223MA344268Dostál PetrDosty Team8501:40:4213,52
224MA3452011Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8801:40:4413,42
225MA347906Petráček Dominik-9401:40:4613,32
226MA348307Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7801:40:4613,31
227MA350195Žaloudek MilanSWELL8101:40:5013,10
228MA351888Šubrt Radek-8101:40:5312,98
229MA3521061Novák Zdeněk-8301:40:5612,82
230MA353561Firkušný Martinneregistrován8201:41:0212,57
231MA354851Vydra Jan-9101:41:0312,52
232MA355355Bosnovič MilošBáječné Ženy v Běhu8701:41:0312,51
233MA360118Hulec JanOrlické Záhoří8101:41:0712,33
234MA363142Beneš Michal-8601:41:1611,88
235MA3652052Látal Miloslavneregistrován7901:41:2211,61
236MA368197Dvořák JiříStalak-Devoss RK7901:41:2411,52
237MA3691384Černovský ZdeněkTrymena7501:41:2411,50
238MA371999Hejkrlík Martin-8501:41:2611,41
239MA3732196Prokop Lukáš-8701:41:3610,94
240MA375535Havránek Jaroslav-7701:41:3810,84
241MA382348Svoboda Milanneregistrován7901:41:5510,03
242MA383528Pospíšil Danielneregistrován7801:42:029,72
243MA386164Hanyk Tomáš-9201:42:188,97
244MA387321Hedánek Daniel-8601:42:218,80
245MA3902238Ryšavý Jan-7901:42:308,37
246MA393225Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9701:42:3563,56
247MA395408Danačík TomášDandy9001:42:397,97
248MA396459Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7801:42:467,63
249MA3971040Malý LukášMHPC Králíky8301:42:477,58
250MA399203Sterba MichalTo je blby7801:43:006,94
251MA4011233Tomek Jan-7901:43:076,64
252MA402860Krejčí JanZapomenutá bota8501:43:076,63
253MA403228Jindra Jan-8001:43:086,57
254MA404351Švarc AlešPocem7801:43:176,13
255MA407171Dzoba RobinKingspan8301:43:265,72
256MA409270Hloušek Milanneregistrován7601:43:285,62
257MA4111168Juračka PavelPlaná nad Lužnicí7501:43:335,41
258MA412267Darebný Filip-8801:43:345,35
259MA413316Slavík MiroslavSokol Kounice7501:43:345,33
260MA415803Dařbuján Lukáš-7701:43:405,05
261MA4161254Teichman RadekSk tribeik7901:43:415,02
262MA418867Stejskal Jakub-9301:43:424,98
263MA420915Šíma Zdeněk-8201:43:434,93
264MA4211062Ambrož Zdeněk-7801:43:444,87
265MA423298Dorňák MichalPS VK8601:43:464,76
266MA4242299Kalkus Petr-7501:43:474,70
267MA4271189Kubík KamilPerun s tebou8001:43:534,46
268MA4281027Lorenc JanSECA Palubky7901:43:534,45
269MA4301273Műller TomášJen blbni8301:43:534,45
270MA432426Vacek MilošRBZ Praha8001:43:574,25
271MA435536Langr Aleš-9101:44:063,82
272MA4392034Hrubý TomášCodeq Bikes Tábor8201:44:113,57
273MA441234Janičata Libor-7901:44:193,19
274MA442186Rožec AlešSPKLi8201:44:213,14
275MA443726Stískal JanFlameTeam8001:44:243,00
276MA445254Sršeň TomášJSDH Kostelec nad Orlicí8001:44:263,00
277MA44845Mareš MarcelFVZ Hradec Králové9001:44:323,00
278MA4492033Labuda TomášMladé Buky9601:44:3758,89
279MA4501145Horák Petr-8301:44:403,00
280MA4521274Fišer Petrneregistrován8901:44:473,00
281MA453432Jelínek Jiří-7901:44:503,00
282MA4541386Bedan Lukášneregistrován7801:44:523,00
283MA457572Tichý Lukáššedý vlk z kmene HAFANANA7801:44:583,00
284MA459219Blaha RostislavBK Vísky8901:44:593,00
285MA461939Ryba TomášJílovští sandyboys8001:45:003,00
286MA4621275Nárožný Jakub-8901:45:013,00
287MA4631226Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7601:45:013,00
288MA465550Štandera MartinPřed použitím protřepat8901:45:043,00
289MA467453Houžvička Zbyněkneregistrován7501:45:063,00
290MA470997Horák MichalCorpus7901:45:123,00
291MA473323Preněk Liborneregistrován7601:45:143,00
292MA4741317Šamšula MiroslavTazmánští čerti8101:45:173,00
293MA4762009Filonov Vladimir-8501:45:203,00
294MA477712Vincour Petr-9401:45:213,00
295MA478423Lipták LukášSKC Pečky8201:45:213,00
296MA4791026Kacálek Jakub-8601:45:253,00
297MA482876Salivar Michal-7501:45:293,00
298MA4831394Unucka VlastimilHradec Králové8401:45:323,00
299MA4851095Elčkner MartinNOTABLE Česká Třebová8601:45:353,00
300MA486850Kárník Robertneregistrován7601:45:383,00
301MA4881266Kelnar Petr-8601:45:413,00
302MA489190Vránek DavidBrno7801:45:423,00
303MA4901036Javůrek PetrASK Moravská Třebová8201:45:443,00
304MA492293David PoučSKH KHK7901:45:563,00
305MA4931340Rusek Jakub-9801:45:5655,85
306MA496615Nýdrle Jakub-8601:45:593,00
307MA4971134Vlček JiříBobánci8601:46:003,00
308MA504415Nývlt Štěpán-8401:46:183,00
309MA505649Pittner Petr-8001:46:213,00
310MA507343Klubrt Petr-7801:46:243,00
311MA509734Turek Zdeněk-7901:46:263,00
312MA5121013Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8101:46:423,00
313MA514230Gotvald TomášCEPro team8001:46:433,00
314MA5152222Šmejkal Karelneregistrován7601:46:443,00
315MA5161136Kunstová Adéla-8701:46:493,00
316MA5182237Palán Petr-7901:46:543,00
317MA519181Buršík Michalneregistrován9001:46:543,00
318MA520358Riegel JanOstrava bez treninku8001:46:573,00
319MA5232062Senecký PetrSvinarský Golem7501:47:013,00
320MA524890Kučera Václav-7901:47:033,00
321MA5251133Turek Jiří-7801:47:063,00
322MA5261268Novotný Martin-7601:47:063,00
323MA532525Adamíra Janneregistrován8601:47:163,00
324MA533586Vávra Alešneregistrován7801:47:163,00
325MA534274Dohnal Jiříneregistrován8801:47:183,00
326MA5351276Pešina Lukáš-7801:47:203,00
327MA536179Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8601:47:213,00
328MA537278Zoubek PetrHradec Králové7601:47:213,00
329MA539874Holovský JakubMaty8601:47:263,00
330MA540236Jiroušek ZdeněkHZS TU8701:47:303,00
331MA5431288Pavelka Michal6054029748001:47:333,00
332MA544229Duchan PavelCorpus Solutions8401:47:363,00
333MA5471354Bambula Marek-8501:47:383,00
334MA5491325Dus Tomáš-8201:47:393,00
335MA554252Směja DanielTrek 1324 / OOP Ostrava - Zábřeh8001:47:453,00
336MA5551297Vaculík Martin-8301:47:453,00
337MA556810Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8201:47:463,00
338MA559134Bábela Martin-7701:47:493,00
339MA560333Procházka Tomášneregistrován9001:47:493,00
340MA5622169Hájek Jaroslav-8501:47:523,00
341MA5651064Dinga Miroslav-7601:47:583,00
342MA5662083Lédl Radim-7801:48:013,00
343MA5671287Hlavička Tomášpelhrimov8601:48:023,00
344MA5701005Žabčík Marekneregistrován8001:48:073,00
345MA5712036Klička Jan-8201:48:093,00
346MA5721112Bříza PetrLife is a rece!9001:48:103,00
347MA5742027Břeň MichalLitomyšl7801:48:153,00
348MA577996Franko MartinNákup8001:48:163,00
349MA5782035Stárka JanSKP box Pardubice8401:48:213,00
350MA579494Dvořák Radimdvořákovi7701:48:233,00
351MA580760Petružálek Ondřej-8301:48:253,00
352MA581529Frýdl OndřejHradec Králové9201:48:253,00
353MA5842101Zahrádka JanGymMasters9501:48:2650,10
354MA5851164Prückner MichalPardubice8001:48:273,00
355MA586829Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites7501:48:303,00
356MA587641Rýgr VojtaGoMango8801:48:313,00
357MA589541Čížek PetrGoMango7701:48:323,00
358MA5911024Děček Milan-7801:48:383,00
359MA5921119Sloboda TomášTJ Slavoj Žiželice0001:48:3849,62
360MA593753Jiřík Jakub-7501:48:423,00
361MA594295Martin DušekZZS KHK7701:48:423,00
362MA5951310Aubrecht Jan-8001:48:433,00
363MA5961126Zapletal PavelZlate Hory8201:48:443,00
364MA599147Havlín Honza-9001:48:473,00
365MA603245Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7601:48:523,00
366MA6041309Teplý OndřejJoskatel Kolín8101:48:563,00
367MA6051248Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7701:48:583,00
368MA6061286Mimra Jiří-8301:49:003,00
369MA6081258Píša PetrTJ Sokol Chvojenec8901:49:063,00
370MA609379Petrovický LubošRETIA8301:49:073,00
371MA6161403Abert Jakubneregistrován8901:49:153,00
372MA618814Jiřička Miloš-7501:49:183,00
373MA6252239Hank Stanislav-7701:49:333,00
374MA6261345Jareš Jakub-8801:49:343,00
375MA6271315Prokš PetrTJ Sokol Libice nad Doubravou7701:49:353,00
376MA628243Jan Nožička-8101:49:373,00
377MA6292132Kozák MartinGymMasters9501:49:3747,35
378MA633540Navrátil PavelGoMango9001:49:433,00
379MA634224Bednář PetrPřed použitím protřepat7801:49:433,00
380MA637282Jung Petrneregistrován8601:49:563,00
381MA6381097Vondra Tomáš-9401:49:573,00
382MA640313Morávek Jan-7601:50:003,00
383MA644308Dogaru VasilRungo8101:50:103,00
384MA647777Zaňka Vlastimil-7601:50:253,00
385MA649524Křivánek Roman-7901:50:273,00
386MA6511028Čejka Josef-8101:50:293,00
387MA652309Lagarde MatyášBMBK8801:50:303,00
388MA653335Přecechtěl Martin-8401:50:303,00
389MA654864Vaclavik Martin-7501:50:303,00
390MA656993Hušek Martin-7901:50:433,00
391MA6582158Jones Daniel-8001:50:453,00
392MA659859Korábečný Jan-8301:50:473,00
393MA6601341Volfík Štěpán-8801:50:493,00
394MA661168Hanč Jan-8901:50:553,00
395MA664988Dvořák Libor-8101:50:583,00
396MA665372Vlk MartinRETIA7801:50:593,00
397MA668827Švorc Jan-8501:51:033,00
398MA672631Vrátný Lukášneregistrován9101:51:053,00
399MA674718Havlíček Dušan-7601:51:073,00
400MA675154Šimeček TomášPraha 97801:51:083,00
401MA676368Hrbek DanielZelenina Hrbek7601:51:093,00
402MA67791Hloušek RomanHradec Králové7601:51:123,00
403MA678143Novák PetrHSK7701:51:133,00
404MA679773Chmelař Michalneregistrován8101:51:163,00
405MA681788Hučík Lukáškřečkovi muži9001:51:183,00
406MA682759Kankrlík Tomáš-8601:51:213,00
407MA683744Chaloupka Zdeněk-8801:51:213,00
408MA6842024Krejcar TomášAC Blešno9101:51:253,00
409MA685903Henych TomášKoKa Team7901:51:263,00
410MA6861311Setrmajer David-7501:51:263,00
411MA6891234Mrázek David-7901:51:323,00
412MA6901296Píša Davidjakoduha8501:51:333,00
413MA6911135Bažant Martin-8601:51:343,00
414MA6932137Holinka Matouš-9201:51:353,00
415MA6941350Trojovský Marek-8701:51:373,00
416MA7012235Horský DavidTSVM8301:51:453,00
417MA702852Bárta Michal-9001:51:503,00
418MA707383Stehno TomášRETIA8701:52:043,00
419MA711770Černý Michalneregistrován7901:52:103,00
420MA7122149Ryšavý Jan-8501:52:113,00
421MA713824Samek Jakub-9201:52:203,00
422MA7141015Šeda Jakub-9301:52:223,00
423MA716875Šťastný Jiří-8901:52:273,00
424MA7212193Kostka Adam-8701:52:323,00
425MA7222002Hrabík JiříOkrasná školka Jan Hrabík8901:52:323,00
426MA7231023Mandlík Radek-7601:52:333,00
427MA724891Vlček Jan-8001:52:363,00
428MA7251046Köstinger Pavel-7901:52:383,00
429MA7311009Baťka Tomáš-9301:52:493,00
430MA7341093Čada Jiří-7601:53:033,00
431MA7351323Kelnar Pavel-8601:53:043,00
432MA7381193Kostka Vladimír-8001:53:073,00
433MA7392126Hošek Michalneregistrován7901:53:083,00
434MA740304Spěšný JiříSK Třeskoprsky7601:53:083,00
435MA74557Dostál LukášÚstí nad Orlicí7901:53:203,00
436MA747393Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7501:53:223,00
437MA748291Praus MartinZZS KHK8101:53:233,00
438MA7521303Duzbaba VáclavLongboard Hradec Králové9101:53:343,00
439MA753892Sobíšek Michal-8901:53:343,00
440MA758327Číž OndřejJen Blbni8301:53:403,00
441MA759911Nypl Tomáš-9201:53:433,00
442MA760757Vejškrab David-7901:53:433,00
443MA7611343Zima Adam-9601:53:4437,88
444MA7631355Beneš Petr-7501:53:483,00
445MA765456Žďánský Jaroslavneregistrován7701:53:523,00
446MA769320Slovák JiříÚstí nad Labem8501:54:043,00
447MA7721243Bezstarosti JaroslavV pohodě team9101:54:073,00
448MA7741374Novák Ladislavneregistrován7801:54:113,00
449MA7752010Innovecký AtilaPraha 227801:54:133,00
450MA776608Šabaka Petrneregistrován7801:54:163,00
451MA7771041Syrůček Marcel-8801:54:163,00
452MA7801307Hrdinka Jiří-8201:54:223,00
453MA782897Sejkora Jan-8501:54:233,00
454MA7842217Frolik MichalSW-Control8301:54:303,00
455MA786583Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7601:54:313,00
456MA787709Fišar Petr-8801:54:323,00
457MA7881385Vejrych Josef-8101:54:333,00
458MA7931251Tomášek Libor-8601:54:413,00
459MA795247Pohl JosefSKP Box Pardubice8401:54:463,00
460MA7971178Sedláček Tomáš-8301:54:483,00
461MA7982039Pavlík VojtěchScience Freaks8601:54:513,00
462MA8031271Műller JiříJen blbni7901:54:563,00
463MA8042084Matys VladimírHradec Králové8401:54:593,00
464MA8082173Hykyš Vladimírwww.sixmonkeys.cz7601:55:053,00
465MA8131246Mašek DanielNADAKDAR7701:55:153,00
466MA815882Janoušek OndřejGenerali Běžecký klub8501:55:243,00
467MA8162208Bublák TomášPS VK8501:55:273,00
468MA8181237Slavík Petr-8401:55:333,00
469MA82040Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové/RUNGO.cz/LucyTeam9301:55:343,00
470MA822924Drahoňovský Jan-8001:55:373,00
471MA825504Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:55:393,00
472MA8301299Janousek MichalŽENY F AKCI8801:55:463,00
473MA8311366Wydra Lukášneregistrován8001:55:463,00
474MA832551Lochman Petr-7701:55:493,00
475MA833563Maxa LukášRH Kartouzy Valdice7901:55:533,00
476MA8351021Novák AloisRWTTC9001:56:003,00
477MA8362184Frolik Jan-8001:56:043,00
478MA8381304Synek Ladislav-7601:56:063,00
479MA8392098Mucha Vladimír-8201:56:113,00
480MA8402211Svoboda Miloš-8101:56:183,00
481MA8452099Lipenský Ondřej-8301:56:303,00
482MA846919Mareček Jaroslav-8001:56:323,00
483MA849837Dovičín Petr-7901:56:373,00
484MA852259Vintera JakubOOK Náchod8301:56:423,00
485MA8541259Horák Pavel-8901:56:473,00
486MA8562031Stárek Františekiwishtofinish9101:56:503,00
487MA857670Růžička Tomáš-9701:56:5230,63
488MA8602123Hofman MarekPardubice8901:56:543,00
489MA8632176Kolc Michal-7901:57:043,00
490MA8642129Černý Luboš-8001:57:043,00
491MA8661070Bárnet LukášZapomenutá bota8801:57:103,00
492MA8671413Fifka Janneregistrován7601:57:103,00
493MA8681206Malý Dominik-8801:57:113,00
494MA871863Pavlovec Ondřej-8401:57:213,00
495MA8722227Heller Jan-8301:57:233,00
496MA873384Kulíř TomášRETIA8601:57:283,00
497MA876908Kalvoda MartinKrátký nožky8501:57:333,00
498MA8772007Vohryzek Jan-8001:57:363,00
499MA879754Mikulecký Stanislavneregistrován7801:57:463,00
500MA880928Bartoň Milan-8601:57:473,00
501MA8811104Doležal Stanislav-8101:57:513,00
502MA8822097Petruška Josef-8701:57:523,00
503MA887381Šubrt PavelRETIA7901:57:573,00
504MA8911091Geleta Petr-9101:58:023,00
505MA892889Škrobák Jakub-7701:58:093,00
506MA8941147Petruška Miroslav-8001:58:123,00
507MA8961308Macák Ondra-8701:58:143,00
508MA898764Malina Jan-9601:58:1927,31
509MA899905Dostálek Jakubneregistrován9001:58:213,00
510MA9001415Rejha Daniel-9101:58:233,00
511MA902326Fleischmann Aleš-8901:58:283,00
512MA903253Luboš Socha-8701:58:293,00
513MA904743Chmel VáclavSvinarský golem7501:58:303,00
514MA911775Haškovec Petrneregistrován8701:58:413,00
515MA9131069Verster Rigardt-8801:58:413,00
516MA915855Novotný Ondřej-8601:58:443,00
517MA916628Fiala Petr-7601:58:493,00
518MA9181348Salášek Stanislav-8601:58:503,00
519MA9211184Lopatář MíraLopi-pictures8201:59:013,00
520MA922772Haškovec Janneregistrován8001:59:023,00
521MA9232195Kovalčuk Vladimír-9501:59:0225,64
522MA9242076Westfál Petr-7901:59:043,00
523MA9251328Kovář Čenda-8401:59:053,00
524MA9262074Vrátil Jan-7801:59:063,00
525MA9271242Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7601:59:063,00
526MA928989Tománek JaroslavSK I.CA8301:59:093,00
527MA929388Richter RobertRETIA8001:59:093,00
528MA9322021Fialka Ondřej-8101:59:133,00
529MA9351319Vostoupal Richard-7801:59:233,00
530MA936866Kubec KarelLoko Trutnov7801:59:243,00
531MA937881Krbálek PavelGenerali Běžecký klub8201:59:243,00
532MA940870Hantl JosefZapomenutá bota8401:59:333,00
533MA9421395Caracuel Francisco-8301:59:353,00
534MA9441318Švorc Jiří-8301:59:453,00
535MA9531181Macák Jiří-8402:00:013,00
536MA9581371Laryš Ivoneregistrován7602:00:063,00
537MA969534Ovcarčík Ján-7602:00:183,00
538MA971921Popek Jan-7802:00:223,00
539MA9772152Šmída OldřichTJ Sokol Podlibčany7602:00:423,00
540MA978285Bartoš JiříOOP Kostelec nad Orlicí8902:00:423,00
541MA97961Vosátka TomášRockMachine - Cyklomax8202:00:443,00
542MA9811017Tichý Jan-8202:00:473,00
543MA9862162Kabeš Luboš-8902:01:013,00
544MA988499Pěnička Martin-8902:01:063,00
545MA9892037Patka Jan-8802:01:073,00
546MA992370Hummel JanFruitisimo8102:01:243,00
547MA9992080Uhlíř Luděk-8202:01:333,00
548MA1007751Polívka VladimírSplašená lokomotiva Chlumec n/C7602:02:033,00
549MA10082023Pašek JiříKOB Choceň7602:02:093,00
550MA10132100Kasa PetrAC Dolni Chabry7702:02:233,00
551MA1014967Sopek Tomas-7602:02:233,00
552MA10241127Reček Lukášneregistrován7902:03:013,00
553MA10251388Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7502:03:033,00
554MA10262094Knop LukášPublicHK7902:03:063,00
555MA1029521Bárta JanSvinarský golem7602:03:183,00
556MA10342130Vrba Tomáš-8102:03:343,00
557MA10351118Wejda Vlastimil-7802:03:373,00
558MA1038976Horák Jiříneregistrován7502:03:483,00
559MA1039878Fousek JiříŠlemrgang7702:03:593,00
560MA1044621Michl Petr-8902:04:193,00
561MA1045820Pechy Dušan-8702:04:223,00
562MA10501245Bocian Petr-7502:04:343,00
563MA1052620Pechač Robert-7902:04:353,00
564MA1054779Nasku PetrVysoké Mýto7502:04:383,00
565MA1056787Fuchs MatějFušovi8502:04:523,00
566MA1060619Kučera TomášSK Rover Praha7602:05:073,00
567MA10641039Broukal VladimírBorci od Tygra7702:05:153,00
568MA1065382Pár DavidRETIA8102:05:153,00
569MA10671088Jiruška Martin-8702:05:393,00
570MA1074745Andr Jakub-8602:06:003,00
571MA10751260Křemen JaroslavHC Válec Úvaly8302:06:013,00
572MA10781228Hušner MilanBílina8502:06:103,00
573MA1080885Filípek PavelGenerali běžecký klub8602:06:203,00
574MA10831410Suchánek Jiříneregistrován7602:06:283,00
575MA1085637Beneda JanKingspan7902:06:433,00
576MA1087359Němec Tomáš-7902:06:493,00
577MA1088714Horák Martin-7602:06:503,00
578MA1089660Janota Lukáš-8402:06:533,00
579MA1095530Macourek JiříBěžecký klub České Spořitelny7602:07:063,00
580MA10961124Švehla KarelNové Jirny8202:07:063,00
581MA10981252Vaverka RichardDick Richards Ltd.7802:07:093,00
582MA1100986Bednařík Richard-7802:07:203,00
583MA11021298Pataky Marek-8702:07:323,00
584MA11032155Sykora Jozef-8202:07:333,00
585MA1105990Večeřa Martinneregistrován7902:07:403,00
586MA11062234Navrátil Dalibor-9002:07:443,00
587MA11071357Štěpánek Martin-7602:07:443,00
588MA11081279Šeda FrantišekA-Team9002:07:463,00
589MA11101344Dvořák FrantišekTD3K7702:07:503,00
590MA11112006Klemt Ondřej-9002:07:513,00
591MA1115927Sršeň Michalneregistrován7602:08:013,00
592MA11182087Moudr Adam-8902:08:143,00
593MA11242103Wachtarczyk TomášNoDNF.cz7702:08:333,00
594MA1130562Dušánek Jan-8002:08:433,00
595MA11311339MESARČ ErikRANCH-N8202:08:463,00
596MA1140797Kraják Pavelneregistrován7802:09:243,00
597MA1141910Paleček Petrneregistrován7502:09:283,00
598MA11431329Knittel Daniel-9302:09:373,00
599MA11441373Oščiatka Pavelneregistrován8402:09:403,00
600MA1145813Hejzlar JakubBabí8902:09:443,00
601MA1149377Brzek DavidRETIA8902:09:553,00
602MA11512061Milata Jan-8202:10:183,00
603MA11531138Technik Jan-7902:10:233,00
604MA1154347Kosař Janholická cysta8902:10:243,00
605MA11561404Daněk Lukášneregistrován7802:10:253,00
606MA1158361Rambousek Oldřich-8202:10:273,00
607MA11621020Novák PepaRWTTC9002:10:293,00
608MA1165376Svoboda JanRETIA7902:10:313,00
609MA1166378Queisner MichalRETIA8702:10:323,00
610MA11711232Horák JakubFBK Kostelec nad Orlicí8902:10:533,00
611MA11721128Matoušek Martin-7702:10:543,00
612MA11741414Viliš Vítězslav-7502:10:573,00
613MA1176582Zajíc Danielneregistrován8002:11:263,00
614MA1178729Valenta Jiří-7802:11:453,00
615MA1179461Jasný Vojtěchneregistrován8402:11:473,00
616MA1183468Štěrba Michalneregistrován8402:11:583,00
617MA1185663Mokrejš JanHřibsko9802:11:593,00
618MA11861300Kula Vojtěch-8302:11:593,00
619MA11931284Kmuníček AlešRozdělovští sršni Kladno7602:12:213,00
620MA12031058Sekyra MichalBěžíme.cz | Pivní sklep | AcS9202:12:533,00
621MA1211233Michal Hynek-7502:13:213,00
622MA1223736Joska Petrneregistrován7802:14:293,00
623MA12241331Malínský Jiří-8702:14:293,00
624MA1225708Bezouška JiříKlub otužilců Pardubice8502:14:303,00
625MA12281019Vacek MartinSTŠ MO Moravská Třebová8302:14:313,00
626MA12291090Kučera Ondřej-8802:14:323,00
627MA12322133Hejcman Jiříneregistrován9302:14:473,00
628MA1237365Steklý ZdeněkÚH HK7802:15:063,00
629MA1238705Večeřa Petrneregistrován7902:15:123,00
630MA12391239Hornýš Michal-8002:15:143,00
631MA1244651Prokop MilanKingspan7902:15:403,00
632MA12482058Gyurák Martin-8802:16:133,00
633MA12502125Vojtíšek OndřejJinoničtí běžci8802:16:193,00
634MA1253961Maršner Jan-7902:16:373,00
635MA1256707Louma David-8502:16:453,00
636MA1257481Šulc KamilHOHO team7702:16:483,00
637MA12581368Tomášek Pavelneregistrován7602:17:013,00
638MA12612182Kozel Tomáš-7702:17:173,00
639MA12622075Koukola Zbyněk-8702:17:193,00
640MA12632186Tobišek Martin-8002:17:323,00
641MA12662091Pelikan Ondrejdivoke kedlubny8602:18:123,00
642MA1267668Lukášek JiříPoděbrady8302:18:173,00
643MA1268868Kopecký PetrZapomenutá bota8602:18:183,00
644MA1276656Sladký MartinKrvavý nehet8902:18:443,00
645MA12771224Václavík Robert-7702:18:473,00
646MA12792240Kučera Jakub-9502:18:523,00
647MA1283815Chvilíček František-7602:19:043,00
648MA12911148Svoboda MartinNina team8102:19:353,00
649MA12922088Golembiowski Hubert-8302:19:393,00
650MA12961167Skříček Jiří-8902:19:593,00
651MA13041327Středa Lukášsportreg8302:20:223,00
652MA1308920Červený MichalCORPUS7602:20:593,00
653MA1312571Šťáva Jakub-8702:21:363,00
654MA1313968Antuš Erikneregistrován7602:21:483,00
655MA13151406Němec RadekHradec Králové8402:21:543,00
656MA1318926Škorík Martin-9202:22:493,00
657MA1321700Závodník Petr-8302:22:513,00
658MA13252215Žabokrcký Luboš-8202:23:003,00
659MA1326613Martinek Ladislav-8102:23:023,00
660MA1330812Hejzlar DavidBabí9802:24:093,00
661MA1332238Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8602:24:383,00
662MA13361347Sejkora Michalneregistrován8202:25:193,00
663MA1337952Pánek Petr-8102:25:203,00
664MA13381038Khom LukášHradec Králové8002:25:243,00
665MA1341616Ďoubal StanislavHradec Králové7502:26:193,00
666MA13562044Havel Roman-8602:31:103,00
667MA1357768Matoušek Jiří-8002:31:523,00
668MA13671180Pelc Martin-9002:34:303,00
669MA13681215Ptačin Petr-8702:35:013,00
670MA13712041Bouček Tomáš-9702:35:493,00
671MA13772163Konečný TomášRETIA8402:38:463,00
672MA13782051Hlavatý DominikJarozvěř8602:39:043,00
673MA13962053Hamáček Jiří-8002:45:113,00
674MA1400548Pecen Jan-7502:50:343,00
Muži B (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB517Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7101:12:27106,79
2MB732Pecina DavidEleven Test Team7401:15:4098,22
3MB1228Wallenfels JiříGlaxoSmithKline7201:16:5394,99
4MB242059Doucha JiříHvězda Pardubice7101:21:0683,73
5MB282204Lochman Petr-7301:21:4981,83
6MB29273Koravský RomanEleven Test Team6901:21:5981,38
7MB3154Škrleta PavelZOO svět Kamenice nad Lipou6801:22:0980,94
8MB33556Jakoubek RomanČLA Trutnov6701:22:1180,83
9MB36297Krejčí KarelTrisk České Budějovice7201:22:4479,37
10MB3785Lukeš MartinEleven Test Team6801:23:1977,81
11MB381003Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:23:2477,60
12MB3937Mikula MiroslavIron Stars Beroun6801:23:5376,31
13MB4023Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6601:23:5676,19
14MB4174Mikula RichardMIKI FUN Bruntál6601:24:1075,54
15MB47116Šodor KristiánPraha7301:24:4574,02
16MB502177Bednář MilošBěžecký klub České spořitelny7101:25:3671,72
17MB5782Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:26:1370,09
18MB582072Benko Jan-7401:26:1769,92
19MB64503Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6701:27:1367,44
20MB6651Gajdoš DušanČervený Kostelec7301:27:3766,36
21MB69110Tomáš Zdeněkneregistrován7101:28:0465,18
22MB73366Zoubek MichalPoolservis7301:28:2064,45
23MB80412Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6501:28:5163,08
24MB86235Jaroš RadekKRP-H6701:29:0462,49
25MB10539Alexa JaroslavM.F.R.7401:30:4957,83
26MB108342Volár Pavel-6601:30:5757,49
27MB11398Suchodol Josef3DFitness Race Team6701:31:1256,81
28MB120113Skopal Pavel-7201:31:4055,54
29MB12294Kristek JiříRETIA Pardubice6701:31:4555,34
30MB127403Bureš Romanneregistrován7401:31:5055,13
31MB130945Komínek Rudolf-7101:32:0154,62
32MB137420Zubr Hynekneregistrován7301:32:1154,19
33MB138440Holubec LubošTT Trutnov6801:32:1354,11
34MB1392107Van Lien Henk-7101:32:1454,04
35MB147431Žemlička MiloslavMK Hlinsko7101:32:3853,00
36MB153108Nádhera PetrHradec Králové6701:32:5752,15
37MB156182Bulis PetrCkB Praha7401:33:1351,41
38MB164119Gregor SulimaStrzegomska Dwunastka6701:33:4150,16
39MB166418Novák LukášCYKLOTRENINK.com6601:33:4450,05
40MB167310Jakeš JosefFinbike6501:33:4450,03
41MB168650Rejda JanSK OMT Pardubice7001:33:4649,97
42MB169424Klíma DavidRYCHNOV NAD KNĚŽNOU 01:33:4649,97
43MB1832117Fišer JiříTJ Sokol Říkov6701:34:4047,56
44MB1841033Moravec JiříHradec Králové7201:34:4247,46
45MB189648Bican JanKINGSPAN7201:34:5746,79
46MB191132Czagan JanSDH Dědek7101:35:0046,68
47MB192590Kaška FilipDukase Hradec Králové7101:35:0546,46
48MB193469Veselý Františekneregistrován7001:35:0646,42
49MB195256Suchánek MiloslavTREVOS a.s7401:35:0746,36
50MB198748Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec n/C7301:35:1745,91
51MB202409Didov Daniel-7201:35:2545,54
52MB203144Rampas VáclavSportrack Jičín6701:35:3245,24
53MB210364Steklý PetrÚH HK7401:35:5244,36
54MB220226Štembera PetrPardubice6901:36:2642,86
55MB2222128Čížek Tomáš-7301:36:3042,67
56MB223334Šedivý PavelSK Janské Lázně7301:36:4342,07
57MB226189Syrůček Michalneregistrován7301:36:5841,40
58MB2282105Pradáč PetrHorní Maršov6601:36:5941,40
59MB231492Fikejz MiroslavFK Choceň6901:37:0041,32
60MB232201Picek Daniel-7301:37:0441,15
61MB234452Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6701:37:0741,04
62MB237107Pavlů DušanEtriatlon Team7401:37:1140,83
63MB238306Číhař TomášChvojenec7001:37:1340,77
64MB239416Grunt Aleš-7201:37:1340,77
65MB245183Beneš Radek-7001:37:2340,32
66MB2491060Dušánek RudolfSK Podfara Nový Hrádek7001:37:3139,97
67MB254140Drbal Zbyněk2.P.S.K.7101:37:3539,78
68MB257255Štrof MichalTenis Úpice7301:37:4739,24
69MB261439Krejsa Miroslavneregistrován7001:38:0338,54
70MB26481Strnad Tomáš3D Fitness race team6901:38:0838,30
71MB280249Šafařík MartinHZS Nový Bydžov7001:38:3437,16
72MB281498Rataj Ladislav-7301:38:3836,99
73MB2882144Večeřa Pavel-7401:39:0335,88
74MB294217Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:39:1835,21
75MB305248Pospíšil PetrHasiči Hořice7401:39:2834,77
76MB308605Mendrek Tomasz-6801:39:3034,65
77MB309746Bürger JaroslavDuPont6601:39:3134,64
78MB311933Valtera PetrHradec Králové6701:39:3234,59
79MB316192Ponikelský Pavel-7201:39:3634,41
80MB317161Kostka Karel-7301:39:3834,29
81MB32084Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7301:39:4234,13
82MB3331267Kostovský PetrSDH Kvíčala7401:40:1432,73
83MB343391Stárek Tomášneregistrován7301:40:4131,53
84MB3461380Novák PavelDobruška7401:40:4631,30
85MB3571071Zpěvák Jiří-6701:41:0530,46
86MB3611265Hrubý MilošAFK Častolovice7201:41:0930,25
87MB3622146Molík Bohumír-7301:41:1530,02
88MB364794Sláma JiříOOP Nové Město nad Metují7401:41:1729,91
89MB366173Lenehan PatrickKingspan6901:41:2229,69
90MB370362Kučera Martinneregistrován7401:41:2529,56
91MB372511Knytl PavelCyklocentrum Choceň6801:41:3529,10
92MB374356Fabiánek Bronislav-7201:41:3828,99
93MB3762185Podškubka Vlastimil-7301:41:4228,82
94MB377213Friedl Marek-7201:41:4428,73
95MB379188Sejrek PavelSK Fajtak7201:41:4928,51
96MB3812019Kladiva Martin-7201:41:5428,29
97MB384402Herman PetrZbraslavanka7401:42:0927,59
98MB3891241Polášek Jakub-7301:42:2526,87
99MB3911411Číž JosefLázně Bohdaneč7101:42:3426,51
100MB392276Hrdý JaroslavPardubice7201:42:3426,50
101MB394843David VáclavSmiřice7401:42:3726,36
102MB4051085Siegl JiříŠSK Újezd6701:43:2424,27
103MB4062198Lender JanUnicorn7301:43:2524,22
104MB4102050Dolanský PavelMost6501:43:3223,92
105MB4171392Sláma Martinneregistrován6801:43:4123,51
106MB425302Fisher Geoffrey-7201:43:4923,16
107MB426612Hojgr Jiříneregistrován7401:43:5123,09
108MB428964Němeček VratislavKingspan7301:43:5322,99
109MB433573Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:44:0022,69
110MB434227Höll Františekneregistrován6901:44:0522,45
111MB4362102Prošek Luboš-6801:44:0722,37
112MB4372232Kujan René-7401:44:0922,25
113MB438126Richter Jaroslav-7301:44:1122,16
114MB440871Vojtěch PavelHorní Jelení7201:44:1522,01
115MB446395Švígler JanBK Sinpol7201:44:2821,44
116MB447767Kolář PetrČeská Třebová6701:44:3121,28
117MB464938Hirsch Miroslav-7401:45:0319,87
118MB4692225Prix RudolfSK OMT Pardubice6801:45:1119,50
119MB4751360Veselý Petr-6501:45:1919,16
120MB4801238Žoch Radek-7401:45:2618,85
121MB484434Dudek Jiří-6501:45:3318,55
122MB4911295Budský Tomas-7001:45:5617,51
123MB4981130Postupa AlešChloumky7401:46:0117,29
124MB4991283Klik Stanislav-7401:46:0317,22
125MB501283Kopecký Zdeněk-7401:46:0617,07
126MB503204Haris Pavol-7301:46:1216,82
127MB50664Horáček JiříTonaso Holding6601:46:2316,30
128MB508484Ondejčík Milanneregistrován7301:46:2416,25
129MB510645Šrejber MiloslavBatňovice7301:46:2716,12
130MB517410Svoboda RobertIntersport7101:46:5314,97
131MB521341Cyrany Jiřífitclubjicin7301:46:5914,73
132MB528394Melichárek Leošneregistrován7101:47:0914,26
133MB5291173Satrapa OndřejFC Květinov7401:47:1014,22
134MB538177Jirásko DušanSK Srch7301:47:2113,74
135MB541436Král Marian-7001:47:3013,32
136MB5452134Litoš Jiří-6901:47:3713,03
137MB546834Kokeš PetrHradec Králové6501:47:3713,02
138MB5512068Stibor PetrPupkani KV7301:47:4212,79
139MB552719Jarý Petr-7201:47:4312,76
140MB5572135Binar Petr-6901:47:4612,61
141MB561281Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:47:5012,42
142MB5642120Vaněk VáclavCafe Bajer PCE7201:47:5512,24
143MB568836Kubín Martin-7001:48:0411,82
144MB569568Volter Zdeněkneregistrován6601:48:0611,75
145MB575454Rezler Jiří-7101:48:1511,33
146MB583277Cafourek VladislavKramolna6801:48:2510,87
147MB5972172Koďous Leoš-7401:48:4510,00
148MB598208Vítů Liborneregistrován7401:48:469,94
149MB6002220Skolak KrzysztofStrzegomska 127401:48:509,76
150MB602218Philip Jan-7201:48:529,68
151MB6101149Kotačka VítFirefly7401:49:088,99
152MB6171396Rumlar JanHradec Králové7201:49:158,66
153MB619626Motl David-7001:49:188,54
154MB620703Věříš Miroslav-6601:49:278,15
155MB6221272Novotný JiříUNO Srch7101:49:317,96
156MB632959Seneta LiborBlaženky s.r.o.7201:49:417,50
157MB636292Kačena Martin3D Fitness Zamberk7401:49:556,91
158MB6422164Kačer Vlastimil-7301:50:076,35
159MB6432180Kotrouš Roman-7101:50:096,26
160MB6452190Matoulek JiříTrutnov7201:50:156,00
161MB650724Machút Michalneregistrován6701:50:275,45
162MB6621106Hošek Ctibor-7201:50:554,23
163MB6631016Pšenička Jiří-6801:50:574,15
164MB666246Petiška EduardHradecké střely7101:50:594,05
165MB6691018Velas JakubAmpex Praha7001:51:033,85
166MB6701166Šimek MichalUltras Valdice7301:51:043,82
167MB6731217Krobot Tomáš-7101:51:053,79
168MB680215Němec MilošMarius Pedersen a.s.7401:51:173,23
169MB688266Chvátil JiříOK 997201:51:323,00
170MB6921203Sháněl MartinDuPont CZ7301:51:343,00
171MB7001313Ulč Jiří-7401:51:443,00
172MB706774Javůrek DanielHradec Králové7301:52:003,00
173MB709265Bohdanecký LiborSKH HK7001:52:083,00
174MB715971Volf Jiříneregistrován7301:52:253,00
175MB742766Pártl RomanPproma Choceň7001:53:113,00
176MB746963Dvořák OldřichGossim team6901:53:213,00
177MB7502060Srp Radek-7401:53:263,00
178MB7621156Hýbner PetrSpirit bar Praha7201:53:453,00
179MB790496Šrámek Radekneregistrován6701:54:363,00
180MB800478Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7401:54:513,00
181MB802207Chroust Rostislav-7101:54:553,00
182MB8051086Trebichavský PavelJaroměř7301:55:023,00
183MB8061131Smetana Jan-7301:55:033,00
184MB810231Hlušička Petr-7001:55:093,00
185MB811311Kott Milanneregistrován7201:55:093,00
186MB812209Lukáč PetrCYKLOMAX7101:55:153,00
187MB8141186Jirásko LubomírSK Srch7101:55:193,00
188MB819187Eliáš MilanKingspan7201:55:333,00
189MB8241205Mandát TomášSMT7201:55:393,00
190MB8291047Kazda Pavelneregistrován7301:55:453,00
191MB834575Kocman Leošneregistrován7301:55:533,00
192MB8412141Hakl DanielSK LOS LOBOS7101:56:243,00
193MB842826Purm Martin-6701:56:263,00
194MB853558Tajcnár Michalneregistrován7401:56:453,00
195MB855943Dolana IvanBTT Libochovice7401:56:503,00
196MB858944Vrba VítBTT Libochovice7301:56:523,00
197MB859946Neškrabal MilanNessy7001:56:533,00
198MB878711Pluhař TomášTKD - KP7201:57:393,00
199MB884717Dadák JiříSurikata Meerkat6901:57:563,00
200MB885844Makovský TomášSmiřice7001:57:563,00
201MB889710Kabele LiborTKD-KP7101:58:003,00
202MB893998Bárta Libor-6901:58:103,00
203MB895737Malovaný Lubomír-6901:58:133,00
204MB8971408Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžov6601:58:183,00
205MB9052207Ovesný JiříPS VK6501:58:313,00
206MB9082154Ilavský MilanLande7101:58:343,00
207MB910604Navrátil JiříMoravská Třebová7301:58:373,00
208MB931675Halamka PetrSquadra7101:59:123,00
209MB943636Blatník Josef-7401:59:353,00
210MB945752Cheben PetrSplašená lokomotiva Chlumec n/C6701:59:453,00
211MB9491270Šindler Milan-7001:59:573,00
212MB9511336Pulkrábek JiříU136802:00:003,00
213MB9522096Doležal KarelDODO7202:00:013,00
214MB9542118Jakubský Marek-6802:00:043,00
215MB9602046Liška JanBMBK7402:00:103,00
216MB9612136Krotil Michalneregistrován7402:00:113,00
217MB968533Hůza Petr-7402:00:183,00
218MB970566Škalda Pavelpain lovers7102:00:193,00
219MB973791Vozenilek Bronislav-7002:00:263,00
220MB975296Rožboud PavelHasiči Český Krumlov7002:00:353,00
221MB982969Jeřábek David-7102:00:503,00
222MB984531Hátle FilipAC AERO HRADEC KRÁLOVÉ7402:01:003,00
223MB987574Havlena DavidGomango7102:01:043,00
224MB993513Sojma PetrCC Choceň7302:01:243,00
225MB9941176Novák Ivo-6902:01:243,00
226MB9951387Nehyba Alešneregistrován7302:01:253,00
227MB996591Pohorský TomášFree-Kite7102:01:263,00
228MB1016917Beránek Pavel-6802:02:333,00
229MB1017625Dostál Radek-7002:02:353,00
230MB10202113Gruml VilémSPA Kolín6702:02:463,00
231MB10212112Pekárek RomanSPA Kolín6602:02:463,00
232MB10302188Cvejn Radko-7102:03:183,00
233MB10312236Klubrt ZdeněkVZP7402:03:203,00
234MB1032290Červíček Martin-7202:03:303,00
235MB10361065Žatečka Jakub-7202:03:433,00
236MB10411200Broukal TomášBorci od Tygra7302:04:123,00
237MB10491075Křivohlávek MiroslavOrlice6702:04:323,00
238MB10581376Kopelent David-7202:05:023,00
239MB10682001Horáček Josef-7402:05:423,00
240MB1069778Kubias OndřejPardubice7402:05:423,00
241MB10761261Jebas Petr-7402:06:023,00
242MB1082823Marek Martin-7402:06:263,00
243MB10861008Vincenc Roman-7402:06:463,00
244MB1109596Jiránek Aleš-6802:07:473,00
245MB1116819Havliš Martin-7402:08:023,00
246MB11211369Klapač PavelBrozkaci7102:08:213,00
247MB11351035Zdara Radek-6902:08:563,00
248MB11362109Bakeš MiloslavSK Podfara Nový Hrádek7002:08:593,00
249MB11461211Kavec LubošPardubice6502:09:463,00
250MB1150547Valský Romanneregistrován7002:09:553,00
251MB1152538Dušek Patrik3D fitness race team7202:10:193,00
252MB1157977Slanina Zdeněk-7102:10:253,00
253MB1184722Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6602:11:583,00
254MB1190624Matějíček Petrsam za sebe7302:12:123,00
255MB1208816Petriľák Daniel-7002:13:113,00
256MB12091077Plašil Martinneregistrován6802:13:133,00
257MB12101367Ponča DušanBK Gama Inox7302:13:203,00
258MB1215930Bartoš Vojtěch-6502:13:473,00
259MB1218455Hložek Michalneregistrován6802:14:093,00
260MB12221154Kozubek Petrneregistrován7202:14:163,00
261MB1226825Křečan Pavelneregistrován7402:14:303,00
262MB1230731Grebennikov BorisEstoy Loco7202:14:373,00
263MB1233597Dostál Pavel-6902:14:553,00
264MB1235300Šerý JosefPS VK6802:15:023,00
265MB1269289Tomáš PěchaVTJ Běhoun Poděbrady6602:18:193,00
266MB1282780Havlík Luděk-6502:19:043,00
267MB12871160Klamta Václav-7402:19:273,00
268MB13161045Procházka JanVlk Chrudim7302:21:583,00
269MB1331802Kratochvíl TomášNezávislý sportovní klub Sportovní Chůze Praha7102:24:273,00
270MB1334200Bahník Pavelneregistrován7002:25:033,00
271MB13541312Hájek KarelGREX KOMA7402:30:473,00
272MB1358607Krepindl Jiří-,7002:32:063,00
273MB1359519Svoboda VladimírBratroňov7202:32:083,00
274MB13641044Voženílek Patrik-7402:33:473,00
275MB1374956Urbánek Karel-7302:38:123,00
276MB13761182Těšínský Milan-6502:38:243,00
277MB13791364Koloc PavelAC Total Zero6502:39:043,00
278MB13871029Friesinger PetrVeleň6702:41:433,00
Muži C (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC482189Dius VáclavTJ Jičín6001:25:14107,90
2MC10130Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:30:0596,98
3MC106205Hofman Františekneregistrován6301:30:5595,11
4MC123130Pavlik Ladislav-5801:31:4793,17
5MC172109Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:33:4988,58
6MC188520Štěpán JaroslavTC Dobruška6401:34:4986,33
7MC2062166Novotný Luděk3D Fitness Race Team6201:35:4284,34
8MC252695Čentíš JánČáslav6401:37:3380,16
9MC266354Karas MilanHavl.Brod6201:38:0978,80
10MC287220Zítka JiříBruntál6201:39:0076,88
11MC304518Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:39:2775,88
12MC3242191Chládek JosefSokol OB Žamberk5901:39:4875,11
13MC3492048Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5901:40:4772,87
14MC358417Šilhan JaromírMělník5501:41:0572,20
15MC385122Pergner PetrZámek Dobříš6101:42:1669,53
16MC3882015Vokuš ZdeněkLiberec5601:42:2469,23
17MC40042Zapletal PetrZlaté Hory6301:43:0367,78
18MC431345Nastoupil PetrDC6301:43:5565,82
19MC458160Horák VáclavLipčany5601:44:5963,41
20MC466279Kocáb Radim-6201:45:0663,16
21MC4681032Hanzl RadkoV Lukách6101:45:0863,05
22MC500483Černý AlešTriClub Dobruška6401:46:0660,90
23MC522730Vlasák Jiříneregistrován5701:46:5958,89
24MC5311401Navrátil Vlastimilneregistrován5501:47:1658,26
25MC553346Linhart MilanLongobucco6401:47:4457,22
26MC5732026Buchal Jan-6301:48:1456,09
27MC630914Králík MichalHradec Králové6201:49:3952,89
28MC635674Drahokoupil Miroslav-6001:49:5452,32
29MC6482139Gut RobertPoděbrady6101:50:2551,16
30MC655912Macej Miroslavneregistrován5601:50:4350,50
31MC687303Janeček Liborneregistrován6001:51:2848,79
32MC710800Borovka LiborRoli5701:52:0947,28
33MC7371190Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:53:0645,13
34MC756397Kašpar JanLitomyšl6101:53:3943,88
35MC779578Strejček PavelGymnázium Poděbrady5901:54:1842,41
36MC789664Vlasák Oldřich-5501:54:3441,80
37MC827471Kozlík OtakarRadioklub OK1OMY5901:55:4339,23
38MC8441349Furlong BrianWexford, Irland6401:56:2937,49
39MC8611098Vondra Miroslav-6201:56:5436,54
40MC9072082Traxler JanSRŽ6401:58:3332,84
41MC917894Sombota JiříLokomotiva Trutnov5901:58:4932,24
42MC9301153Egreši StanislavSKP Styl Litoměřice6401:59:1131,40
43MC938322Novotný OldřichISCAREX Česká Třebová5801:59:3030,70
44MC9622008Nágl Milan-6202:00:1129,15
45MC10021043Horák LubomírHradec Králové5502:01:3725,92
46MC1028671Zych Jaroslav-6102:03:1622,22
47MC10401123Rejzek Zdeněk-6302:04:0920,21
48MC10512047Novák MiloslavBMBK6002:04:3519,24
49MC1063559Zikeš Alešneregistrován5602:05:1117,88
50MC1073886Chaloupka Janneregistrován6302:05:5416,26
51MC1079495Frýdl MiroslavHradec Králové6402:06:1415,52
52MC10932187Adámek VladimírLTC Modřany 20056202:07:0013,79
53MC11331004Špalovský JiříHK5902:08:549,53
54MC1155564Tábor Roman-5902:10:256,10
55MC11671375Houser Lubošneregistrován6302:10:345,75
56MC1201633Burýšek IvoFinbike Morava5902:12:503,00
57MC12061063Kovář Sláva-5702:13:013,00
58MC1217941Kovařík Jaroslav..one for the road6102:13:533,00
59MC12421332Kunst Petr-6102:15:233,00
60MC1259489Hrouda Vojtěchneregistrován6402:17:123,00
61MC1271242Néma TiborRANCH-N6402:18:213,00
62MC1275750Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec n/C6002:18:423,00
63MC1286771Schejbal OndřejAC Moták5902:19:213,00
64MC1288935Lukáš Jaromír-6302:19:283,00
65MC12901399Herold Vladimírneregistrován5802:19:353,00
66MC1303486Trhlík Jiří-6102:20:213,00
67MC1317587Trojan Pavel-6002:22:373,00
68MC13652089Klar Jiří-5702:33:513,00
69MC13752040Novák Milan-6402:38:163,00
70MC13952018Groszkowski Wiesław-6402:45:053,00
Muži D (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD218106Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:36:05105,17
2MD2761198Brožek RadmilKRB Chrudim5401:38:26100,42
3MD3671199Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:41:2494,41
4MD444805Bíza Jaroslavneregistrován5201:44:2688,24
5MD698909Škrleta JanTJ Nová Včelnice4601:51:4273,52
6MD699732Losman MiroslavHradec Králové5101:51:4273,51
7MD7041361Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5201:51:5573,08
8MD7431372Aur Zdeněk-5301:53:1270,47
9MD7492085Pitter VladimírCyklo MIPI Pardubice5001:53:2470,06
10MD770680Palisch DieterJiskra Hořice4901:54:0568,69
11MD8471150Alexa JiříKRB Chrudim5301:56:3363,69
12MD9011089Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:58:2659,87
13MD10572219Twarog ZbigniewStrzegomska 125202:04:5946,59
14MD1072501Pleskač Bohumírneregistrován5402:05:5344,74
15MD1090601Kačerovský Milan-5302:06:5442,68
16MD11171382Šmakal Lubomírneregistrován5402:08:0840,19
17MD12472140Michl VáclavPoděbrady Kanoistika5402:16:1123,87
Muži E (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1264849Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:17:40144,40
2ME14051927Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2703:36:1455,60
Ženy A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10320Kunčická JanaMASARYK RUN8801:30:41104,89
2ZA1072003Dubská TerezaLokomotiva Beroun8901:30:57104,32
3ZA2252167Novotná DoraKlub biatlonu Letohrad9701:36:56112,25
4ZA240584Pecinová LucieRungo. cz8101:37:1490,79
5ZA2912203Teplá JanaJoskatel Kolín8201:39:0886,69
6ZA301363Typltová Veronikaneregistrována8001:39:2386,16
7ZA3272131Urbanová Johana-9201:39:5185,15
8ZA3422178Ženožičková VěraHronov8201:40:4083,39
9ZA356193Reslová HanaPidíci9301:41:0582,51
10ZA3802069Mynářová Kateřina-8701:41:5280,80
11ZA3982012Pokorná Kateřina-8501:42:5978,40
12ZA4141353Korenčiková Kristýna-9501:43:3799,30
13ZA4191141Krebsová Soňa-8501:43:4276,87
14ZA422262Ungerová Lenka-8901:43:4676,72
15ZA4601196Stránská Petra-8001:45:0074,09
16ZA4721208Hrebíková HanaT-BASS HK8701:45:1373,61
17ZA4941240Šimíková NikolaTeam Srch9101:45:5772,02
18ZA502367Klimešová PetraGoMango8701:46:0871,62
19ZA511222Koubková EvaLemrouši9101:46:2970,87
20ZA513288Nesvadbová Michaela-8601:46:4370,39
21ZA542396Jindrová Eliška-8701:47:3068,68
22ZA5582183Koubová JitkaPraha8001:47:4868,04
23ZA563918Vymlátilová PetraCorpus8401:47:5367,87
24ZA5761330Vlčková Iveta-8301:48:1567,06
25ZA5821222Svobodová Petra-9201:48:2566,70
26ZA5881802Šafratová Marcela-8801:48:3266,48
27ZA590879Štrauchová Lucie-8701:48:3466,40
28ZA601694Tomášová LenkaBike&Run Team Stará Paka8101:48:5265,75
29ZA611965Josífová Veronika-8501:49:1065,10
30ZA6141231Sokolová LibušeNové Město nad Metují8801:49:1265,04
31ZA615957Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9601:49:1388,45
32ZA6231191Šimáková KláraHradec Králové8301:49:3164,35
33ZA631623Ježková Martina-8301:49:4064,02
34ZA6391383Učíková MichaelaBěhám pro radost9001:50:0063,32
35ZA6461188Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:50:1662,72
36ZA6671001Bečková MartinaKolinovci8301:51:0161,14
37ZA6712170Bílková AndreaAlltraining.cz8001:51:0560,99
38ZA6971107Hájková MonikaSK Valdman´s gym8001:51:4059,71
39ZA705739Podzimková Pavlaneregistrována9201:51:5559,18
40ZA7081214Jamborová Gabriela-8001:52:0658,78
41ZA719899Hedánková Petra-9001:52:3157,91
42ZA7202194Čiháková Hana-8801:52:3257,87
43ZA7261037Machová Alžbětaneregistrována9201:52:3857,64
44ZA727464Mikešová Barboraneregistrována8401:52:3957,61
45ZA7281281Šťásková Lucie-8701:52:3957,60
46ZA744901Kotkova IvaKoKa Team8201:53:1656,29
47ZA7511072Karlová VeronikaNový Věk TT9001:53:2955,82
48ZA7551322Fučíková Kateřina-9101:53:3955,47
49ZA764720Hegerová PetraŠlemrgang8101:53:5055,07
50ZA766398Svitáková HanaAC Česká Lípa9001:53:5554,90
51ZA7682095Chloubová Zuzana-9101:54:0054,70
52ZA7811292Spurná MartinaKitchen club9501:54:2278,47
53ZA785953Plašilová Barborakrtci8601:54:3053,62
54ZA7912014Zavřelová BarboraZavři Němčice9201:54:3853,35
55ZA7941250Tomášková Lenka-8801:54:4353,17
56ZA796790Balcarová Dana-8001:54:4852,98
57ZA809762Dvořáčková LucieTyrolit9101:55:0752,31
58ZA823972Komárková Michaela-9201:55:3751,21
59ZA843979Plšková AnetaA99101:56:2949,36
60ZA851839Mrázková Marie-8701:56:4248,89
61ZA865549Žilková TerezaGoMango9001:57:0648,03
62ZA8751212Schejbalová Kateřina-8801:57:3147,15
63ZA9091012Kvapilová Eliška-8901:58:3644,81
64ZA9121068Voltová Ivana-8401:58:4144,64
65ZA914817Příhodová MarkétaMARS Svratka8801:58:4144,64
66ZA919818Štěpánková MartinaDivoké kedlubny8701:58:5144,26
67ZA934667Kulichová AndreaPodbřezí8101:59:1543,42
68ZA9391103Matušková Věra-8201:59:3242,80
69ZA9412224Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8801:59:3442,72
70ZA947630Hrdličková NelaSyřenov9101:59:5342,06
71ZA950672Fabiánová Lucie-8901:59:5941,81
72ZA955516Šabatová MarkétaCC Choceň8402:00:0541,62
73ZA9641316Uhlířová RadkaRK Olšina8002:00:1441,30
74ZA966936Urbanová Veronika-8702:00:1641,23
75ZA9672151Urbanová Zuzana-9302:00:1641,21
76ZA976763Trumhová Kateřinaneregistrována9102:00:3740,45
77ZA983789Kadová Anna-8102:00:5739,74
78ZA9851223Součková Veronika-8502:01:0139,62
79ZA9911155Drabkova Tereza-8702:01:1938,95
80ZA997987Dvořáková Zuzana-8502:01:2738,68
81ZA9981209Novotná Jitka-8902:01:3038,58
82ZA10011161Mühlhansová Andrea-8802:01:3638,33
83ZA1004679Holingerová Evaneregistrována8002:01:5137,80
84ZA1009589Janoutová Marcela-8402:02:1037,14
85ZA10101201Machačová Lenka-9102:02:1536,93
86ZA10151293Kejíková Ivona-9202:02:3036,40
87ZA1018553Jirsáková KateřinaBáječné ženy v běhu9802:02:3962,43
88ZA10221158Šimečková AngelikaPraha 98002:02:5035,70
89ZA1023673Fabiánová Aneta-8602:02:5635,47
90ZA10272030Raliková LucieSDH Česká Rybná8502:03:1434,85
91ZA10331143Chlebounová Pavlaneregistrována8702:03:3034,25
92ZA1037701Tesařová Simona-8302:03:4433,76
93ZA1042854Ducháčková Šárka-8702:04:1532,65
94ZA10461185Kohoutkova Zuzana-8302:04:2732,23
95ZA10472070Jasná Barboraneregistrována8502:04:3232,05
96ZA1048994Viková Karolina-8002:04:3232,05
97ZA10532028Dvořáková Denisa-8102:04:3631,89
98ZA1055742Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8502:04:4531,57
99ZA10591074Škorpilová Králová LenkaBáječné ženy v běhu8302:05:0530,84
100ZA10621202Tomková Báragomango8002:05:0730,78
101ZA10701216Nováková Andrea-8302:05:4729,36
102ZA10771321Strnadová Veronika-9302:06:0628,67
103ZA10811175Klapková Kateřina-9302:06:2128,14
104ZA10841289Hůlová Veronika-9102:06:3627,60
105ZA10911174Kubínová KateřinaHradec Králové8702:06:5526,92
106ZA10941389Dolečková RomanaExponáti9102:07:0626,52
107ZA11012067Prokopová Veronika-8702:07:2725,77
108ZA1112932Kopková Zuzana-8702:07:5224,86
109ZA1113769Lízlerová RebekaGoMango9702:07:5352,31
110ZA1114502Peštuková IvanaAlta team9002:07:5524,74
111ZA11192073Mertlíková Eva-8702:08:1424,08
112ZA1120978Pecková Kateřina-8002:08:2023,86
113ZA1125950Petráčková Kristýnajunk9702:08:3351,01
114ZA1129929Dražková Šárkaneregistrována8602:08:4123,11
115ZA11321139Fejglova Simona-8102:08:4622,92
116ZA1134895Ludvíková Simonaneregistrována8702:08:5522,61
117ZA11381092Čadová LíviaČadovi8402:09:0622,22
118ZA11471170Uhríková Alena-8402:09:4920,68
119ZA1148678Alferyová PatricieBrandýs nad Labem9102:09:5320,54
120ZA11591083Vodičková Petra-9102:10:2819,27
121ZA1161698Pavelková Andreaneregistrována8702:10:2919,24
122ZA11631402Vodičková Dananeregistrována8602:10:3019,20
123ZA11701171Benešová MarcelaNOTABLE Česká Třebová8402:10:4318,73
124ZA1173838Philipová Pavlína-8002:10:5518,30
125ZA1177786Fuchsová MonikaFušovi :)8602:11:3117,02
126ZA1187913Houdková KristýnaPomezí8502:11:5915,99
127ZA1188463Popelková IvetaPraha8602:12:0415,82
128ZA11891229Sirotná Kamila-8102:12:1015,63
129ZA11922175Vítková Kristýna-9502:12:2143,64
130ZA11941269Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ8202:12:2215,18
131ZA12022138Hanlová Lucie-8402:12:5114,15
132ZA12051159Věříšová Nikola-9702:13:0042,38
133ZA12072171Sazimová JarmilaKolinovci8102:13:0313,70
134ZA12161121Satranová Blanka-9102:13:5112,00
135ZA12201073Hložková Adélaneregistrována9102:14:1011,29
136ZA12212078Hložková Barbora-0002:14:1140,09
137ZA12402056Suchánková Denisatač maj tralala9102:15:168,94
138ZA12412127Vojáčková Tereza-9502:15:2137,82
139ZA1245809Purmová Markéta-8602:15:577,49
140ZA1251853Holíková Barbora-9302:16:236,54
141ZA1252609Fryšarová EvaBěžím s AVL9002:16:316,25
142ZA12542300Osochovská Michaela-8602:16:415,90
143ZA12552159Tomšíková HelenaRun for Fun8502:16:425,85
144ZA1260264Rychlíková Aneta-9002:17:144,70
145ZA12651022Nedvědová Marie-9102:18:083,00
146ZA12701099Talašová Barbora-8802:18:203,00
147ZA1272981Mendřická Pavla-8702:18:373,00
148ZA12741416Vavřichová Martina-8902:18:413,00
149ZA12801227Stodolová Alžběta-8702:18:543,00
150ZA1281904Zhoufová JanaKoKa Team8202:19:003,00
151ZA12891377Heroldová Barboraneregistrována8702:19:333,00
152ZA12931179Svobodova Zuzana-8202:19:413,00
153ZA12971204Vopelková DominikaBonobo9302:19:593,00
154ZA12981165Fialová Petra-8902:19:593,00
155ZA1301657Šolcová Lenka-8002:20:013,00
156ZA13052032Sporišová Králová Šárka-8402:20:253,00
157ZA13062148EISNEROVÁ JANA EISNEROVÁRYCHNOV NAD KNĚŽNOU8002:20:333,00
158ZA13101359de Armas Amanda-9202:21:183,00
159ZA13191081Pětivoká Markéta-8602:22:493,00
160ZA1320801Šimůnková Petraneregistrována8702:22:513,00
161ZA1322629Helmová Zuzana-8302:22:523,00
162ZA13231120Křivková Lucie-8902:22:533,00
163ZA1324916Cvrčková Martina-8202:22:593,00
164ZA13271197Vosátková Zuzka-8802:23:303,00
165ZA1328845Frumarová Monika-9502:23:3521,87
166ZA13421285Klárová PavlínaA-Team8602:27:293,00
167ZA1343697Křivánková Petra-8002:27:543,00
168ZA1345472Yandolina Aleksandra-8802:28:093,00
169ZA13471244Vondračková EliškaV pohodě team9002:28:233,00
170ZA13481115Dopitová ZuzanaRychlí šneci9002:28:363,00
171ZA13532214Zemanová DagmarFullon.no8802:30:393,00
172ZA13551207Nováková PavlínaBáječné ženy v běhu8702:31:103,00
173ZA1360690Gieblová Michaela-9302:32:143,00
174ZA1361984Landfeldová PetraVFU Brno9202:32:163,00
175ZA13621195Otavová Markétaneregistrována9502:33:143,21
176ZA1363821Příhodová TerezaMARS Svratka9002:33:173,00
177ZA1366477Konopásková Karolína-9002:34:203,00
178ZA1369937Eretová Veronika-8602:35:083,00
179ZA13732116Majrychová BlankaEx offo8402:37:273,00
180ZA13801059Kulhavá Zdeňka-8802:39:193,00
181ZA1381799Turoňová Dorota-9302:39:533,00
182ZA1382798Karásková Jitka-9302:39:553,00
183ZA13861162Pustelníková Lucie-8402:41:243,00
184ZA1388579Neužilová BarboraKladno8902:41:563,00
185ZA1390862Polášková MartinaZapomenutá bota8802:42:443,00
186ZA13931114Chytrá Katarina-8402:43:373,00
187ZA13972086Burdová Petra-8802:45:163,00
188ZA1398480Švorcová Lenkaneregistrována8202:47:303,00
189ZA14011076Pluhařová AnetaTDK-KP9302:52:083,00
190ZA14032229Nádvorníková Tereza-8702:56:473,00
Ženy B (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1922Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:19:40113,06
2ZB5925Kozáková DenisaHvězda Pardubice7901:26:2197,38
3ZB94260Hanušová LenkaOOK Náchod7901:29:4189,56
4ZB100272Fořtová IvetaELEVEN TEST TEAM7201:30:0588,61
5ZB119167Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7101:31:3485,12
6ZB14270Rambová MarcelaGoMango7401:32:2283,27
7ZB170428Bódiová AdelaSporty.cz7601:33:4879,89
8ZB179163Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:34:1978,68
9ZB215429Hnátková Nataša-7701:36:0474,57
10ZB236180Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:1171,95
11ZB2581102Ponikelská Kláraneregistrována7601:37:5470,28
12ZB2672157Hanzlova Hana-7701:38:0969,66
13ZB3121146Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7201:39:3366,38
14ZB326689Bicanová Veronikaneregistrována7501:39:5165,69
15ZB32924Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7601:39:5865,42
16ZB3592205Lochmanová Blanka-7401:41:0662,76
17ZB378153Hemelíková MarkétaGoMango7301:41:4561,23
18ZB4081405Stejskalová Andreaneregistrována7201:43:2657,28
19ZB4511338Brettschneiderová Kateřina-7301:44:4154,35
20ZB455105Konšalová BarboraTonaso Holding7601:44:5753,72
21ZB456390Hrnčálová Kateřinaneregistrována7001:44:5753,71
22ZB471350Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:45:1353,10
23ZB481318Wolfová MartinaMRM7301:45:2952,48
24ZB487467Peterková Hananeregistrována7201:45:3852,12
25ZB495807Růžičková LenkaGROUP TEAM7401:45:5851,31
26ZB530317Vašinová MarkétaTJ Sokol Horní Brusnice7501:47:1348,39
27ZB548305Pončová EvaActivesport Jaroměř7401:47:3947,40
28ZB550138Švejdarová GabrielaBěhny KV7201:47:4047,33
29ZB607299Pešková MarkétaKRP-H7701:49:0244,15
30ZB6121110Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7101:49:1043,82
31ZB6131067Procházková Lucie-7901:49:1143,77
32ZB6211337Vaňková Lucie-7901:49:3043,03
33ZB6241262Sikora Lucyna-7601:49:3242,95
34ZB641715Pavlasová Martina-7601:50:0141,83
35ZB6571220Dvořáková IvaGoMango7401:50:4340,19
36ZB695902Frýbová JanaKoKa Team7801:51:3937,98
37ZB6961066Khunova Hana-7601:51:4037,97
38ZB703603Novotná GrétaTJ Sokol Hradec Králové7301:51:5437,40
39ZB717635Fialová Marcela-7601:52:2936,03
40ZB7181390Čechová Ivaneregistrována7501:52:3035,99
41ZB729491Votypková PavlaGoMango7001:52:4035,61
42ZB730830Libřická Alena-7501:52:4735,35
43ZB7321365Rychterová EvaLeháro7601:52:5535,03
44ZB733725Krejčí Kláraneregistrován7901:52:5535,02
45ZB736842Kopecká Soňa-7801:53:0434,65
46ZB741756Sákrová MarkétaHvězda Pce7101:53:0934,48
47ZB7542106Valášková BohumilaČeská Skalice7501:53:3633,42
48ZB7572020Janišová PetraHradec Králové7601:53:3933,30
49ZB7671048Skoumalová Kateřinaneregistrována7301:53:5532,68
50ZB771458Veselá RenátaHoroměřice7701:54:0532,27
51ZB773716Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7701:54:0832,18
52ZB7781152Poláková PetraSK Tribeik7701:54:1631,84
53ZB783896Ouhrabková Dana-7401:54:2331,56
54ZB799983Fialová RenataBílá Třemešná7301:54:5130,50
55ZB801479Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7601:54:5330,41
56ZB8071230Mrkvičková ZlataHustokrutomordor7901:55:0429,97
57ZB817684Karásková HelenaLeháro7401:55:2829,03
58ZB821686Březinová HanaPardubice7401:55:3628,74
59ZB8261398Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7801:55:4028,57
60ZB837755Janelová LenkaHrůzice7401:56:0527,59
61ZB848500Ospaldová Jana-7001:56:3326,51
62ZB862593Pojarová LucieRungo.cz7901:56:5525,64
63ZB869652Vrbová Irena-7501:57:1424,90
64ZB870560Lungriková Hananeregistrována7801:57:1424,90
65ZB8741002Lehká JanaKolinovci7901:57:2924,29
66ZB883490Kopecka MarcelaMarius Pedersen7801:57:5423,33
67ZB8901087Krpatová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice7501:58:0123,06
68ZB905691Pacltová MarkétaSKP Hradec Králové7401:58:3121,87
69ZB920567Škaldová Hanapain lovers7901:58:5920,78
70ZB932840Turková Pavla-7701:59:1320,24
71ZB9462142Coufalová Radka-7201:59:5118,76
72ZB956696Jirousková Michaelaneregistrována7902:00:0518,21
73ZB9572156Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7802:00:0518,21
74ZB9591000Hovadová AlenaHovad team RK7102:00:0918,04
75ZB9632179Kajita Mihoko-7402:00:1217,92
76ZB965681Šimandlová KláraSK OCELÁCI OSTRAVA7202:00:1517,82
77ZB972980Lelková Jarmilažádný club7402:00:2317,49
78ZB9741007Ropková MarieBáječné ženy v běhu7702:00:2717,36
79ZB980482Zajfrtová Eva-7202:00:4516,63
80ZB990685Tlapáková Hana-7302:01:0715,79
81ZB10002168Vlachová Zdeňka-7602:01:3414,74
82ZB100366Chvátilová PavlínaOk 997402:01:4014,50
83ZB10111144Pumprová Pavlína-7802:02:1613,08
84ZB1012706Sedláčková MartinaTarget Sport Milovice7902:02:1713,04
85ZB1019688Najmanová MarcelaBáječné ženy v běhu7502:02:4511,95
86ZB1043647Oulehlová Hana-7102:04:178,35
87ZB1061806Brinkman Jarka-7702:05:076,40
88ZB10712029Zahrádková Lucie-7302:05:474,83
89ZB1092749Slavíková LenkaKounice7902:06:573,00
90ZB1097960Brzáková Marketa-7802:07:073,00
91ZB10991122Linhartová JanaČeská Třebová7502:07:183,00
92ZB1104315Vondrousova PetraTJ Sokol Horní Brusnice7602:07:393,00
93ZB1123872Oberreiterová Jana-7902:08:313,00
94ZB11261291Vanická BlankaAtletika TJ Sokol Žamberk7202:08:343,00
95ZB11271264Pavelcová Romana-7202:08:343,00
96ZB11281280Skopalová Simona-7102:08:353,00
97ZB1139804Petrů BlankaGROUP TEAM7202:09:083,00
98ZB1164741Kučerová Radka-7902:10:313,00
99ZB11692016Vokušová DanaLiberec7702:10:393,00
100ZB1175758Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7302:11:153,00
101ZB11802150Turňová Jitka-7202:11:483,00
102ZB1181545Ivanovová Viera-7402:11:493,00
103ZB1182713Nasvetrová Lenka-7702:11:533,00
104ZB1195523Dolejší Lenka-7402:12:293,00
105ZB1197846Šíchová IvetaSKH Hradec Králové7302:12:473,00
106ZB1198728Medková RadkaHrůzice7402:12:473,00
107ZB1199738Kolářová LucieVDA Aerobic Club7502:12:493,00
108ZB1200733Chmelařová Jana-7802:12:493,00
109ZB1204527Fadlová LindaHradec Králové7202:12:583,00
110ZB1212841Čapková Hana-7802:13:323,00
111ZB12131326Oplatková KateřinaVikýřovice7602:13:323,00
112ZB1227618Kučerová Markétaneregistrován7702:14:313,00
113ZB12311192Bartošová Martina-7102:14:383,00
114ZB12341221Balcarová RadkaEUROTEAM7902:14:593,00
115ZB1236782Černá Kateřina-7302:15:063,00
116ZB12431278Kneiflová JanaKošátkovi7502:15:283,00
117ZB1246485Moláčková Marcelaneregistrována7702:16:003,00
118ZB12732124Formanová Jana-7102:18:373,00
119ZB12841352Schwarzerová Tatiana-7702:19:063,00
120ZB1285570Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:19:143,00
121ZB1294546Berešová Eva-7002:19:463,00
122ZB1302793Veselá JanaNa pohoduuuuuu:-)7102:20:053,00
123ZB1311497Šrámková Petraneregistrována7002:21:273,00
124ZB13331306Pavlová Klára-7702:24:453,00
125ZB13352213Kubíčková Irena-7302:25:043,00
126ZB1339693Střížová Jana-7302:25:283,00
127ZB1344594Pitrová Ivana-7102:28:003,00
128ZB13461034Hrbková Kláraneregistrována7802:28:143,00
129ZB1349614Boušková StanislavaAC Za Zenitem Čelákovice7402:28:373,00
130ZB1350828Francová Kateřina-7602:29:023,00
131ZB1351792Kořínková Ludmila-7602:30:203,00
132ZB13521346Boráková Veronika-7902:30:213,00
133ZB13831393Rybínová IvaSECA Palubky7502:40:053,00
134ZB13841025Rejentová JanaKingspan7802:40:423,00
135ZB1385592Pecova MirkaFree-Kite7102:41:163,00
136ZB1389532Richterova Lilineregistrována7502:42:303,00
137ZB1391634Červenková Radka-7202:43:173,00
138ZB1392638Dosedlová Jolana-7002:43:243,00
139ZB1404124Zahradníková LeonaLiga Spravedlivých7902:57:113,00
Ženy C (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1042221Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:44125,81
2ZC5272192Diusová Alena-6901:47:0994,29
3ZC7922013Zavřelová JanaCertus6801:54:3979,90
4ZC828510Jonášová Zdeňkaneregistrována6401:55:4377,83
5ZC850653Pannová Pavla-6501:56:3776,10
6ZC886948Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6301:57:5673,57
7ZC888880Klimešová ZuzanaGoMango6801:57:5773,55
8ZC948970Egrešiová LenkaLitoměřice6401:59:5369,83
9ZC10052218Gruzlewska Ania-6802:01:5765,88
10ZC1006795Košatová Hananeregistrován6802:02:0065,77
11ZC1137781Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6602:09:0552,16
12ZC11601213Hellerová HanaHradec Králové6102:10:2849,51
13ZC1168600Heřmanová Olga-6402:10:3549,31
14ZC1191473Jobová Hananeregistrována6102:12:1446,14
15ZC11961010Faltová Jiřina-6902:12:2945,63
16ZC12141335Zbořilová Jana-6302:13:3443,55
17ZC12192079Hložková Michaelaneregistrována6802:14:1042,42
18ZC12492081Křížová PavlínaSRŽ6802:16:1438,45
19ZC1278539Fruncová JanaČervený Kostelec6402:18:4933,47
20ZC12951031Frias Valtrová Nataša-6402:19:5831,29
21ZC13001105Málková TaťánaGOMANGO6502:20:0031,20
22ZC1307617Strejčková Zuzananeregistrována6202:20:3430,13
23ZC1314544Merglová Martina-6402:21:5027,70
24ZC13291294Hana ŠternerováHradec Králové6302:23:4923,87
25ZC1340640Oddfish Sára-6302:26:1919,09
26ZC1370537Antošová Lenka-6602:35:153,00
27ZC13721030Kwiatkowska Dorota-6302:37:243,00
28ZC1394595Jiránková Romana-6802:44:553,00
29ZC13992143Frýdlová Jana-6802:48:003,00
30ZC14021210Nádherová HanaHradec Králové6802:54:463,00
Ženy D (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1066808Pavlíková Dagmar-5902:05:16103,92
2ZD11221079Dlabáčková Miroslavaneregistrována5802:08:2698,95
3ZD1142831Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5402:09:3697,12
4ZD1299554Kučová Daria-5902:20:0080,86
5ZD13091362Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5402:21:0879,09
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8801:09:37101,95
2MA2438Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:09:45101,58
3MA329Janata MilanRun4fun/Maratonstav8501:11:3296,47
4MA421Čivrný Jiříeleventestteam8001:12:0694,86
1MB517Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7101:12:27106,79
5MA631Sokol JanAK Sokolov8301:13:0192,25
2MB732Pecina DavidEleven Test Team7401:15:4098,22
6MA8419Hoff JakubAC Moravská Slavia Brno7701:15:5184,21
7MA918Pelouch LeošSK Chotěboř7501:16:0783,46
8MA1027Dlabáček LukášOrel Řečkovice7901:16:2282,71
9MA11427Krejčí Matějdolni jircany9001:16:4881,52
3MB1228Wallenfels JiříGlaxoSmithKline7201:16:5394,99
10MA1375Majoroš MichalPolice nad Metují8601:17:1880,09
11MA14237Kocián Petr-7801:17:3479,34
12MA15505Hejl JakubOB Kotlářka8901:17:3979,09
13MA1626Petrásek PavelČernilov9001:18:4176,15
14MA17258Veber JosefLK Tatran Chodov7501:18:5775,39
15MA18422Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek9501:19:19117,18
1ZB1922Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:19:40113,06
16MA2047Kadlec Tomáš-8801:19:5272,79
17MA21466Bavor JanSK Miletín8401:19:5972,44
18MA2244Vlasák Adam-8401:20:3270,90
19MA23103Hartych Marekneregistrován7501:20:5769,71
4MB242059Doucha JiříHvězda Pardubice7101:21:0683,73
20MA25414Matějka LubošKlub lyžařů Slavoj8201:21:0769,20
21MA26294Kubeš TomášHasiči Český Krumlov7901:21:2568,39
22MA2736Kušnír Janneregistrován8501:21:4767,30
5MB282204Lochman Petr-7301:21:4981,83
6MB29273Koravský RomanEleven Test Team6901:21:5981,38
23MA3041Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7601:22:0866,33
7MB3154Škrleta PavelZOO svět Kamenice nad Lipou6801:22:0980,94
24MA3255Rokyta PavelTJ Chvaletice7901:22:1166,17
8MB33556Jakoubek RomanČLA Trutnov6701:22:1180,83
25MA3434Pavlů RomanSK JESENIOVA Praha7901:22:1366,07
26MA3562Heller TomášHradec Králové8101:22:2365,60
9MB36297Krejčí KarelTrisk České Budějovice7201:22:4479,37
10MB3785Lukeš MartinEleven Test Team6801:23:1977,81
11MB381003Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:23:2477,60
12MB3937Mikula MiroslavIron Stars Beroun6801:23:5376,31
13MB4023Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6601:23:5676,19
14MB4174Mikula RichardMIKI FUN Bruntál6601:24:1075,54
27MA4248Kouklík JakubBystřice8901:24:1560,32
28MA43148Tóth TomášVencl tým Ústí nad Orlicí9001:24:2160,04
29MA441378Krejčí VojtěchTK GRUBA Hradec Králové7701:24:2160,02
30MA4543Štěpánek MichalSK ULTIMA K.LAP TEAM8001:24:3059,61
31MA46169Česal MartinAK Chemopetrol Litvínov8801:24:3359,47
15MB47116Šodor KristiánPraha7301:24:4574,02
1MC482189Dius VáclavTJ Jičín6001:25:14107,90
32MA49430Kolman JakubPosilovna Průvan7601:25:2357,07
16MB502177Bednář MilošBěžecký klub České spořitelny7101:25:3671,72
33MA5135Řehák PavelOB Vamberk8401:25:3856,35
34MA521050Saňák František-9001:25:4556,04
35MA5360Šťastný RomanNutrend Hsk cycling7901:25:4655,97
36MA5473Jedlička KarelLetohrad8901:26:0655,05
37MA55435Hurt Ondřej-8601:26:1154,83
38MA56251Seidel Michal-8701:26:1254,76
17MB5782Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:26:1370,09
18MB582072Benko Jan-7401:26:1769,92
2ZB5925Kozáková DenisaHvězda Pardubice7901:26:2197,38
39MA60280Zámečník Jan-8001:26:3553,67
40MA6158Rozkoš Tomášneregistrován8401:26:3753,57
41MA62131Wolf Josefneregistrován7901:26:3953,50
42MA6349Pick Pavelwww.SEAKAYAKHK.cz7501:26:5452,77
19MB64503Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6701:27:1367,44
43MA65515Mazůrek Romanneregistrován8001:27:1751,67
20MB6651Gajdoš DušanČervený Kostelec7301:27:3766,36
44MA67102Samec Jiříneregistrován8401:27:5849,75
45MA68221Caracuel José-8001:27:5949,70
21MB69110Tomáš Zdeněkneregistrován7101:28:0465,18
46MA702174Zlámal AlešOB LOKO Trutnov8701:28:0549,42
47MA7178Fibiger RichardKDT8301:28:0549,39
48MA7277Kešner VáclavAC Čáslav9101:28:1948,73
22MB73366Zoubek MichalPoolservis7301:28:2064,45
49MA74877Martinovský PetrRoli8601:28:2448,51
50MA7563Vencovský Daniel-7901:28:2548,46
51MA7659Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:28:2748,35
52MA7765Homolka Igor-8401:28:3348,08
53MA781137Medlík Jan-8201:28:4247,62
54MA7956Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:28:4447,55
23MB80412Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6501:28:5163,08
55MA81157Bača Jan321start7601:28:5147,22
56MA82509Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8501:28:5247,15
57MA831006Vejnar Jiří-8601:28:5447,05
58MA84747Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec n/C7601:28:5646,98
59MA85883Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8501:28:5646,97
24MB86235Jaroš RadekKRP-H6701:29:0462,49
60MA87401Málek Janneregistrován8801:29:1046,30
61MA881042Soukup Miroslav-8101:29:1246,23
62MA892165Žemlička MilanKKL Hlinsko9601:29:1494,35
63MA90128Dudek KarelHO Vertical Čáslav8501:29:1945,90
64MA91517Sládek FrantišekCC Choceň8301:29:2345,71
65MA92112Šimák JanHradec Králové8301:29:3645,08
66MA93400Klíma Jaroslav-8901:29:3844,97
3ZB94260Hanušová LenkaOOK Náchod7901:29:4189,56
67MA9568Znojemský KarelSilvini Madshus team7701:29:4244,81
68MA9653Priputen Radek-8501:29:4744,55
69MA97375Štys PavelRETIA7801:29:5244,30
70MA9846Dostál MilanPolička7601:29:5544,18
71MA9972Hurych AntonínŽENY F AKCI7601:29:5844,05
4ZB100272Fořtová IvetaELEVEN TEST TEAM7201:30:0588,61
2MC10130Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:30:0596,98
72MA102232Horák Jiří-8901:30:2942,58
1ZA10320Kunčická JanaMASARYK RUN8801:30:41104,89
1ZC1042221Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:44125,81
25MB10539Alexa JaroslavM.F.R.7401:30:4957,83
3MC106205Hofman Františekneregistrován6301:30:5595,11
2ZA1072003Dubská TerezaLokomotiva Beroun8901:30:57104,32
26MB108342Volár Pavel-6601:30:5757,49
73MA109114Fišera Radekneregistrován7801:30:5941,17
74MA110151Pavelka MarekOMT8801:30:5941,16
75MA111115Kameníček Michalneregistrován8601:31:0041,11
76MA112413Pirkl PavelLiberec7901:31:0840,71
27MB11398Suchodol Josef3DFitness Race Team6701:31:1256,81
77MA1141014Kaiser Kamil-8401:31:1440,44
78MA115121Cvejn LukášBorohrádek8201:31:1740,30
79MA116337Salaj LukášSK OMT Pardubice8501:31:2040,14
80MA11750Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Kunvald8001:31:2340,00
81MA118158Myška JaroslavPrasátka8201:31:2639,86
5ZB119167Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7101:31:3485,12
28MB120113Skopal Pavel-7201:31:4055,54
82MA121159Milt Jan-9101:31:4438,99
29MB12294Kristek JiříRETIA Pardubice6701:31:4555,34
4MC123130Pavlik Ladislav-5801:31:4793,17
83MA1241333Kunst Matyáš-9501:31:4788,47
84MA125269Fiala Milan-7601:31:4738,87
85MA126133Štefanča RichardMŠ Dašice8101:31:4838,84
30MB127403Bureš Romanneregistrován7401:31:5055,13
86MA12871Pleskot OndřejHO Pardubice8401:31:5238,61
87MA12993Hubka LukášDoldy Spinning Náchod8101:31:5938,31
31MB130945Komínek Rudolf-7101:32:0154,62
88MA131385Zitka AdamRETIA8401:32:0338,09
89MA132476Černý MichalOK99 Hradec Králové8001:32:0538,00
90MA13352Radimecký MartinGoMango8301:32:0737,94
91MA134331Beneš Vojtěch-9001:32:0837,86
92MA135406Moštěk Richard-7701:32:0837,86
93MA136117Szabó Janneregistrován8701:32:1037,76
32MB137420Zubr Hynekneregistrován7301:32:1154,19
33MB138440Holubec LubošTT Trutnov6801:32:1354,11
34MB1392107Van Lien Henk-7101:32:1454,04
94MA140522Borůvka JakubJaroměř9001:32:1537,56
95MA141120Barvínek LadislavČeská Třebová7701:32:1637,50
6ZB14270Rambová MarcelaGoMango7401:32:2283,27
96MA14367Kalát Jan-9001:32:2637,04
97MA14496Šrajer Martinneregistrován9101:32:2836,92
98MA145139Ingr JiříNemilany7601:32:3136,78
99MA14680Strouhal VojtěchHradec Králové8601:32:3336,69
35MB147431Žemlička MiloslavMK Hlinsko7101:32:3853,00
100MA14883Krejčí ViktorMladkov7601:32:4536,14
101MA1491100Živný Marek3D Fitness Race Team9101:32:4835,99
102MA1502199Prokop MatějClovek levyt8601:32:4935,91
103MA151966Jeřábek JakubTJ Sokol Býšť8901:32:5035,89
104MA152761Pícha Petr-8001:32:5035,87
36MB153108Nádhera PetrHradec Králové6701:32:5752,15
105MA1542022Kosař JanWaRuMa9501:33:0585,48
106MA1551253Horáček Martin-8701:33:1134,88
37MB156182Bulis PetrCkB Praha7401:33:1351,41
107MA157336Procházka Filip-9401:33:1534,71
108MA158172Musil LukášFincentrum a.s.8501:33:2534,23
109MA1591157Svozil VítÚstí nad Orlicí9201:33:2534,22
110MA160202Vojtíšek MichalPacheco padres7901:33:2634,18
111MA161301Marek Michalneregistrován7801:33:2734,14
112MA1622057Šlambora JakubGoMango8101:33:3133,92
113MA163206Leinweber LukášKB OEZ Letohrad8501:33:3333,85
38MB164119Gregor SulimaStrzegomska Dwunastka6701:33:4150,16
114MA165145Polák MilošSK Tribeik7901:33:4233,39
39MB166418Novák LukášCYKLOTRENINK.com6601:33:4450,05
40MB167310Jakeš JosefFinbike6501:33:4450,03
41MB168650Rejda JanSK OMT Pardubice7001:33:4649,97
42MB169424Klíma DavidRYCHNOV NAD KNĚŽNOU 01:33:4649,97
7ZB170428Bódiová AdelaSporty.cz7601:33:4879,89
115MA17189Burget PetrLamači skal7601:33:4933,10
5MC172109Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:33:4988,58
116MA173328Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9001:33:5332,92
117MA174194Šafránek Petr-7901:33:5632,77
118MA1751096Štross MiroslavPřed použitím protřepat8501:34:0032,59
119MA176271Vaněk Vladimír-8301:34:0832,20
120MA1771177Krechler Martin-8101:34:1232,02
121MA178239Kulda Janskp Trutnov8801:34:1232,01
8ZB179163Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:34:1978,68
122MA180216Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9901:34:2482,41
123MA181100Kmošek RomanJanov u Litomyšle7601:34:2631,33
124MA1822160Laušman Jakubsamostatně9801:34:3282,13
43MB1832117Fišer JiříTJ Sokol Říkov6701:34:4047,56
44MB1841033Moravec JiříHradec Králové7201:34:4247,46
125MA18597Novotný PavelHOLU Sport Třebeš8101:34:4230,55
126MA186123Pospíšil Jaroslavneregistrován7801:34:4230,55
127MA1871263Zadražil FilipTJ Bižuterie Jablonec9801:34:4481,66
6MC188520Štěpán JaroslavTC Dobruška6401:34:4986,33
45MB189648Bican JanKINGSPAN7201:34:5746,79
128MA190421Zeman DanielGomango8301:34:5729,84
46MB191132Czagan JanSDH Dědek7101:35:0046,68
47MB192590Kaška FilipDukase Hradec Králové7101:35:0546,46
48MB193469Veselý Františekneregistrován7001:35:0646,42
129MA194166Hoder JanTriClub Dobruška8401:35:0729,39
49MB195256Suchánek MiloslavTREVOS a.s7401:35:0746,36
130MA1961140Baxa Lukas3D Future8301:35:0729,38
131MA197199Slavíček OndřejUSK Pardubice8201:35:1528,99
50MB198748Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec n/C7301:35:1745,91
132MA1991094Doležal MartinHradec Králové8101:35:1828,85
133MA200210Kubeček Martin-7801:35:2128,71
134MA201175Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:35:2328,63
51MB202409Didov Daniel-7201:35:2545,54
52MB203144Rampas VáclavSportrack Jičín6701:35:3245,24
135MA204174Kubíček MartinRH Kartouzy Valdice9401:35:3428,11
136MA205156Pavlík Michalneregistrován8101:35:3628,00
7MC2062166Novotný Luděk3D Fitness Race Team6201:35:4284,34
137MA207399Kolář MichalTrailrun.cz8601:35:4327,68
138MA20892Novotný VáclavSivini Madshus Team8201:35:4727,47
139MA209898Smrčka Vašek-8401:35:4927,42
53MB210364Steklý PetrÚH HK7401:35:5244,36
140MA2112045Votava RadekBMBK7501:35:5327,19
141MA212683Karel Petrneregistrován7501:35:5627,08
142MA213380Šparlinek MarcelRETIA7701:35:5826,98
143MA214101Adámek Jakubneregistrován8501:36:0126,85
9ZB215429Hnátková Nataša-7701:36:0474,57
144MA216129Werner MartinDoldySpinning9301:36:0426,67
145MA21769Stohwasser PetrNabla8201:36:0526,65
1MD218106Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:36:05105,17
146MA219433Dvořák Tomáš-7601:36:1126,37
54MB220226Štembera PetrPardubice6901:36:2642,86
147MA221954Novák Jiříkrtci8001:36:2925,51
55MB2222128Čížek Tomáš-7301:36:3042,67
56MB223334Šedivý PavelSK Janské Lázně7301:36:4342,07
148MA224111Żak Arturszlaku na szlaku7901:36:5324,37
3ZA2252167Novotná DoraKlub biatlonu Letohrad9701:36:56112,25
57MB226189Syrůček Michalneregistrován7301:36:5841,40
149MA227250Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7501:36:5924,10
58MB2282105Pradáč PetrHorní Maršov6601:36:5941,40
150MA229588Vostrý MiroslavMK Kladno7701:36:5924,08
151MA2302077Simon Martinneregistrován8001:36:5924,06
59MB231492Fikejz MiroslavFK Choceň6901:37:0041,32
60MB232201Picek Daniel-7301:37:0441,15
152MA2331356Dresler Lukáš-7901:37:0623,73
61MB234452Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6701:37:0741,04
153MA2351334Kunst Petr-8501:37:1123,53
10ZB236180Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:1171,95
62MB237107Pavlů DušanEtriatlon Team7401:37:1140,83
63MB238306Číhař TomášChvojenec7001:37:1340,77
64MB239416Grunt Aleš-7201:37:1340,77
4ZA240584Pecinová LucieRungo. cz8101:37:1490,79
154MA241178Beránek PetrVrtule8101:37:1823,16
155MA2421381Novák LubošDobruška7701:37:1923,13
156MA2431053Mašek Jiří-7701:37:2023,08
157MA24488Stoklásek AntonínHradec Králové8501:37:2023,06
65MB245183Beneš Radek-7001:37:2340,32
158MA246185Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:37:2422,90
159MA247137Matoušek JosefHradec Králové7901:37:3022,61
160MA2481172Kuřík Michlal-7601:37:3022,61
66MB2491060Dušánek RudolfSK Podfara Nový Hrádek7001:37:3139,97
161MA250357Grimm ZdeněkGrimmteam7701:37:3122,56
162MA2511163Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8001:37:3122,55
8MC252695Čentíš JánČáslav6401:37:3380,16
163MA253900Volák OndřejZvířátka pana Krbce8101:37:3422,39
67MB254140Drbal Zbyněk2.P.S.K.7101:37:3539,78
164MA255349Hejdrych Martin-8501:37:4022,12
165MA256211Hambálek Lukáš-8201:37:4421,93
68MB257255Štrof MichalTenis Úpice7301:37:4739,24
11ZB2581102Ponikelská Kláraneregistrována7601:37:5470,28
166MA259325Nezbeda TomášKZ8501:38:0021,19
167MA260922Gábler Radek-9001:38:0221,08
69MB261439Krejsa Miroslavneregistrován7001:38:0338,54
168MA262702Dryml MojmírXCSPORT.CZ8601:38:0321,03
169MA2631255Daniš Petr-8801:38:0520,93
70MB26481Strnad Tomáš3D Fitness race team6901:38:0838,30
170MA265319Chvojka Dominik-7501:38:0820,78
9MC266354Karas MilanHavl.Brod6201:38:0978,80
12ZB2672157Hanzlova Hana-7701:38:0969,66
171MA268352Havránek OldřichSK Tribejk7901:38:1020,73
172MA2691282Košátko VítKošátkovi7901:38:1220,62
173MA270682Sedláček JanTJ Sušice7801:38:1220,59
174MA271312Červenka JaroslavDobřenice7901:38:1520,46
175MA272257Tužil Lukáš-7801:38:1520,46
176MA2732065Nýdecký Pavelneregistrován8301:38:1620,43
177MA274465Cibulka PetrAUTHOR7601:38:2120,20
178MA275196Gogola JánImel´ (SK)7701:38:2120,20
2MD2761198Brožek RadmilKRB Chrudim5401:38:26100,42
179MA277425Machálek Tomáš-7701:38:2919,81
180MA278170Ingr Jaroslav-7701:38:3019,78
181MA279437Hájek JakubLiaz Jablonec8001:38:3019,77
71MB280249Šafařík MartinHZS Nový Bydžov7001:38:3437,16
72MB281498Rataj Ladislav-7301:38:3836,99
182MA282146Polan Michalneregistrován8101:38:4519,05
183MA2831113Luštinec OndřejNa vlastní triko8501:38:4818,89
184MA284371Dvořáček JanRETIA8501:38:5318,67
185MA2851125Beránek Jan-9201:38:5418,60
186MA2861049No name 1049 x-9001:39:0018,35
10MC287220Zítka JiříBruntál6201:39:0076,88
73MB2882144Večeřa Pavel-7401:39:0335,88
187MA2891235Škoda AlešČLA Trutnov7501:39:0418,14
188MA2901080Bis DaliborPohodáři Chrudim7501:39:0718,00
5ZA2912203Teplá JanaJoskatel Kolín8201:39:0886,69
189MA292330Chmelař Robert-8901:39:1317,74
190MA2932066Ločárek PavelPardubice7701:39:1717,52
74MB294217Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:39:1835,21
191MA295353Eichler Jakub-7901:39:1817,47
192MA296212Špaček MartinFitness Kopidlno8501:39:2017,37
193MA297506Novák PetrChrudim7801:39:2017,37
194MA2981011Šťastný Michalneregistrován7601:39:2117,34
195MA2992197Hasnedl Dan-8101:39:2117,34
196MA300162Kačer JanSokol Vlastibořice8901:39:2217,29
6ZA301363Typltová Veronikaneregistrována8001:39:2386,16
197MA3021078Šanda MiloslavSDH Sloupno8001:39:2517,16
198MA303884Svoboda LadislavGenerali Běžecký klub8001:39:2617,10
11MC304518Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:39:2775,88
75MB305248Pospíšil PetrHasiči Hořice7401:39:2834,77
199MA306405Myšák TomášHradec Králové8501:39:3016,94
200MA307925Kričfaluši PavelRoudnička8001:39:3016,91
76MB308605Mendrek Tomasz-6801:39:3034,65
77MB309746Bürger JaroslavDuPont6601:39:3134,64
201MA3102145Tomášek Adam-8101:39:3116,85
78MB311933Valtera PetrHradec Králové6701:39:3234,59
13ZB3121146Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7201:39:3366,38
202MA313470Janeček PetrVamberk8401:39:3516,70
203MA3142093Fejk LukášCARLA Dvůr Králové nad Labem8801:39:3516,66
204MA315198Čapka RadimPardubice7501:39:3616,65
79MB316192Ponikelský Pavel-7201:39:3634,41
80MB317161Kostka Karel-7301:39:3834,29
205MA318338Strejc TomášS-Team8401:39:4016,44
206MA319244Peca PetrOKTE FM7901:39:4016,44
81MB32084Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7301:39:4234,13
207MA321765Heger Janneregistrován8101:39:4216,34
208MA322669Drozen Milan-7801:39:4216,34
209MA3231111Plhák Michal-8501:39:4216,34
12MC3242191Chládek JosefSokol OB Žamberk5901:39:4875,11
210MA3251117Boháč JanDubeč racing7701:39:5015,96
14ZB326689Bicanová Veronikaneregistrována7501:39:5165,69
7ZA3272131Urbanová Johana-9201:39:5185,15
211MA328723Víšek JakubŠlemrgang8001:39:5215,87
15ZB32924Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7601:39:5865,42
212MA330822Marek Jaroslav-8101:40:0915,08
213MA331339Janata Pavelneregistrován8301:40:0915,08
214MA332955Kostka Martin-8101:40:1314,88
82MB3331267Kostovský PetrSDH Kvíčala7401:40:1432,73
215MA334241Mrázek PetrSK Hasiči Brno7801:40:1614,75
216MA3352063Hejcman Jan-8401:40:1614,73
217MA336982Plašil Václavkrtci9101:40:2514,29
218MA337284Uhlíř TomášRK Olšina7801:40:2614,26
219MA338661Světnička Karel-7501:40:3014,05
220MA339785Mašek JanJílovští sandyboys7601:40:3114,01
221MA340149Foltin Janneregistrován7501:40:3813,69
222MA341344Listopad MartinCorpus7501:40:3913,65
8ZA3422178Ženožičková VěraHronov8201:40:4083,39
83MB343391Stárek Tomášneregistrován7301:40:4131,53
223MA344268Dostál PetrDosty Team8501:40:4213,52
224MA3452011Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8801:40:4413,42
84MB3461380Novák PavelDobruška7401:40:4631,30
225MA347906Petráček Dominik-9401:40:4613,32
226MA348307Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7801:40:4613,31
13MC3492048Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5901:40:4772,87
227MA350195Žaloudek MilanSWELL8101:40:5013,10
228MA351888Šubrt Radek-8101:40:5312,98
229MA3521061Novák Zdeněk-8301:40:5612,82
230MA353561Firkušný Martinneregistrován8201:41:0212,57
231MA354851Vydra Jan-9101:41:0312,52
232MA355355Bosnovič MilošBáječné Ženy v Běhu8701:41:0312,51
9ZA356193Reslová HanaPidíci9301:41:0582,51
85MB3571071Zpěvák Jiří-6701:41:0530,46
14MC358417Šilhan JaromírMělník5501:41:0572,20
16ZB3592205Lochmanová Blanka-7401:41:0662,76
233MA360118Hulec JanOrlické Záhoří8101:41:0712,33
86MB3611265Hrubý MilošAFK Častolovice7201:41:0930,25
87MB3622146Molík Bohumír-7301:41:1530,02
234MA363142Beneš Michal-8601:41:1611,88
88MB364794Sláma JiříOOP Nové Město nad Metují7401:41:1729,91
235MA3652052Látal Miloslavneregistrován7901:41:2211,61
89MB366173Lenehan PatrickKingspan6901:41:2229,69
3MD3671199Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:41:2494,41
236MA368197Dvořák JiříStalak-Devoss RK7901:41:2411,52
237MA3691384Černovský ZdeněkTrymena7501:41:2411,50
90MB370362Kučera Martinneregistrován7401:41:2529,56
238MA371999Hejkrlík Martin-8501:41:2611,41
91MB372511Knytl PavelCyklocentrum Choceň6801:41:3529,10
239MA3732196Prokop Lukáš-8701:41:3610,94
92MB374356Fabiánek Bronislav-7201:41:3828,99
240MA375535Havránek Jaroslav-7701:41:3810,84
93MB3762185Podškubka Vlastimil-7301:41:4228,82
94MB377213Friedl Marek-7201:41:4428,73
17ZB378153Hemelíková MarkétaGoMango7301:41:4561,23
95MB379188Sejrek PavelSK Fajtak7201:41:4928,51
10ZA3802069Mynářová Kateřina-8701:41:5280,80
96MB3812019Kladiva Martin-7201:41:5428,29
241MA382348Svoboda Milanneregistrován7901:41:5510,03
242MA383528Pospíšil Danielneregistrován7801:42:029,72
97MB384402Herman PetrZbraslavanka7401:42:0927,59
15MC385122Pergner PetrZámek Dobříš6101:42:1669,53
243MA386164Hanyk Tomáš-9201:42:188,97
244MA387321Hedánek Daniel-8601:42:218,80
16MC3882015Vokuš ZdeněkLiberec5601:42:2469,23
98MB3891241Polášek Jakub-7301:42:2526,87
245MA3902238Ryšavý Jan-7901:42:308,37
99MB3911411Číž JosefLázně Bohdaneč7101:42:3426,51
100MB392276Hrdý JaroslavPardubice7201:42:3426,50
246MA393225Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9701:42:3563,56
101MB394843David VáclavSmiřice7401:42:3726,36
247MA395408Danačík TomášDandy9001:42:397,97
248MA396459Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7801:42:467,63
249MA3971040Malý LukášMHPC Králíky8301:42:477,58
11ZA3982012Pokorná Kateřina-8501:42:5978,40
250MA399203Sterba MichalTo je blby7801:43:006,94
17MC40042Zapletal PetrZlaté Hory6301:43:0367,78
251MA4011233Tomek Jan-7901:43:076,64
252MA402860Krejčí JanZapomenutá bota8501:43:076,63
253MA403228Jindra Jan-8001:43:086,57
254MA404351Švarc AlešPocem7801:43:176,13
102MB4051085Siegl JiříŠSK Újezd6701:43:2424,27
103MB4062198Lender JanUnicorn7301:43:2524,22
255MA407171Dzoba RobinKingspan8301:43:265,72
18ZB4081405Stejskalová Andreaneregistrována7201:43:2657,28
256MA409270Hloušek Milanneregistrován7601:43:285,62
104MB4102050Dolanský PavelMost6501:43:3223,92
257MA4111168Juračka PavelPlaná nad Lužnicí7501:43:335,41
258MA412267Darebný Filip-8801:43:345,35
259MA413316Slavík MiroslavSokol Kounice7501:43:345,33
12ZA4141353Korenčiková Kristýna-9501:43:3799,30
260MA415803Dařbuján Lukáš-7701:43:405,05
261MA4161254Teichman RadekSk tribeik7901:43:415,02
105MB4171392Sláma Martinneregistrován6801:43:4123,51
262MA418867Stejskal Jakub-9301:43:424,98
13ZA4191141Krebsová Soňa-8501:43:4276,87
263MA420915Šíma Zdeněk-8201:43:434,93
264MA4211062Ambrož Zdeněk-7801:43:444,87
14ZA422262Ungerová Lenka-8901:43:4676,72
265MA423298Dorňák MichalPS VK8601:43:464,76
266MA4242299Kalkus Petr-7501:43:474,70
106MB425302Fisher Geoffrey-7201:43:4923,16
107MB426612Hojgr Jiříneregistrován7401:43:5123,09
267MA4271189Kubík KamilPerun s tebou8001:43:534,46
108MB428964Němeček VratislavKingspan7301:43:5322,99
268MA4281027Lorenc JanSECA Palubky7901:43:534,45
269MA4301273Műller TomášJen blbni8301:43:534,45
18MC431345Nastoupil PetrDC6301:43:5565,82
270MA432426Vacek MilošRBZ Praha8001:43:574,25
109MB433573Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:44:0022,69
110MB434227Höll Františekneregistrován6901:44:0522,45
271MA435536Langr Aleš-9101:44:063,82
111MB4362102Prošek Luboš-6801:44:0722,37
112MB4372232Kujan René-7401:44:0922,25
113MB438126Richter Jaroslav-7301:44:1122,16
272MA4392034Hrubý TomášCodeq Bikes Tábor8201:44:113,57
114MB440871Vojtěch PavelHorní Jelení7201:44:1522,01
273MA441234Janičata Libor-7901:44:193,19
274MA442186Rožec AlešSPKLi8201:44:213,14
275MA443726Stískal JanFlameTeam8001:44:243,00
4MD444805Bíza Jaroslavneregistrován5201:44:2688,24
276MA445254Sršeň TomášJSDH Kostelec nad Orlicí8001:44:263,00
115MB446395Švígler JanBK Sinpol7201:44:2821,44
116MB447767Kolář PetrČeská Třebová6701:44:3121,28
277MA44845Mareš MarcelFVZ Hradec Králové9001:44:323,00
278MA4492033Labuda TomášMladé Buky9601:44:3758,89
279MA4501145Horák Petr-8301:44:403,00
19ZB4511338Brettschneiderová Kateřina-7301:44:4154,35
280MA4521274Fišer Petrneregistrován8901:44:473,00
281MA453432Jelínek Jiří-7901:44:503,00
282MA4541386Bedan Lukášneregistrován7801:44:523,00
20ZB455105Konšalová BarboraTonaso Holding7601:44:5753,72
21ZB456390Hrnčálová Kateřinaneregistrována7001:44:5753,71
283MA457572Tichý Lukáššedý vlk z kmene HAFANANA7801:44:583,00
19MC458160Horák VáclavLipčany5601:44:5963,41
284MA459219Blaha RostislavBK Vísky8901:44:593,00
15ZA4601196Stránská Petra-8001:45:0074,09
285MA461939Ryba TomášJílovští sandyboys8001:45:003,00
286MA4621275Nárožný Jakub-8901:45:013,00
287MA4631226Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7601:45:013,00
117MB464938Hirsch Miroslav-7401:45:0319,87
288MA465550Štandera MartinPřed použitím protřepat8901:45:043,00
20MC466279Kocáb Radim-6201:45:0663,16
289MA467453Houžvička Zbyněkneregistrován7501:45:063,00
21MC4681032Hanzl RadkoV Lukách6101:45:0863,05
118MB4692225Prix RudolfSK OMT Pardubice6801:45:1119,50
290MA470997Horák MichalCorpus7901:45:123,00
22ZB471350Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:45:1353,10
16ZA4721208Hrebíková HanaT-BASS HK8701:45:1373,61
291MA473323Preněk Liborneregistrován7601:45:143,00
292MA4741317Šamšula MiroslavTazmánští čerti8101:45:173,00
119MB4751360Veselý Petr-6501:45:1919,16
293MA4762009Filonov Vladimir-8501:45:203,00
294MA477712Vincour Petr-9401:45:213,00
295MA478423Lipták LukášSKC Pečky8201:45:213,00
296MA4791026Kacálek Jakub-8601:45:253,00
120MB4801238Žoch Radek-7401:45:2618,85
23ZB481318Wolfová MartinaMRM7301:45:2952,48
297MA482876Salivar Michal-7501:45:293,00
298MA4831394Unucka VlastimilHradec Králové8401:45:323,00
121MB484434Dudek Jiří-6501:45:3318,55
299MA4851095Elčkner MartinNOTABLE Česká Třebová8601:45:353,00
300MA486850Kárník Robertneregistrován7601:45:383,00
24ZB487467Peterková Hananeregistrována7201:45:3852,12
301MA4881266Kelnar Petr-8601:45:413,00
302MA489190Vránek DavidBrno7801:45:423,00
303MA4901036Javůrek PetrASK Moravská Třebová8201:45:443,00
122MB4911295Budský Tomas-7001:45:5617,51
304MA492293David PoučSKH KHK7901:45:563,00
305MA4931340Rusek Jakub-9801:45:5655,85
17ZA4941240Šimíková NikolaTeam Srch9101:45:5772,02
25ZB495807Růžičková LenkaGROUP TEAM7401:45:5851,31
306MA496615Nýdrle Jakub-8601:45:593,00
307MA4971134Vlček JiříBobánci8601:46:003,00
123MB4981130Postupa AlešChloumky7401:46:0117,29
124MB4991283Klik Stanislav-7401:46:0317,22
22MC500483Černý AlešTriClub Dobruška6401:46:0660,90
125MB501283Kopecký Zdeněk-7401:46:0617,07
18ZA502367Klimešová PetraGoMango8701:46:0871,62
126MB503204Haris Pavol-7301:46:1216,82
308MA504415Nývlt Štěpán-8401:46:183,00
309MA505649Pittner Petr-8001:46:213,00
127MB50664Horáček JiříTonaso Holding6601:46:2316,30
310MA507343Klubrt Petr-7801:46:243,00
128MB508484Ondejčík Milanneregistrován7301:46:2416,25
311MA509734Turek Zdeněk-7901:46:263,00
129MB510645Šrejber MiloslavBatňovice7301:46:2716,12
19ZA511222Koubková EvaLemrouši9101:46:2970,87
312MA5121013Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8101:46:423,00
20ZA513288Nesvadbová Michaela-8601:46:4370,39
313MA514230Gotvald TomášCEPro team8001:46:433,00
314MA5152222Šmejkal Karelneregistrován7601:46:443,00
315MA5161136Kunstová Adéla-8701:46:493,00
130MB517410Svoboda RobertIntersport7101:46:5314,97
316MA5182237Palán Petr-7901:46:543,00
317MA519181Buršík Michalneregistrován9001:46:543,00
318MA520358Riegel JanOstrava bez treninku8001:46:573,00
131MB521341Cyrany Jiřífitclubjicin7301:46:5914,73
23MC522730Vlasák Jiříneregistrován5701:46:5958,89
319MA5232062Senecký PetrSvinarský Golem7501:47:013,00
320MA524890Kučera Václav-7901:47:033,00
321MA5251133Turek Jiří-7801:47:063,00
322MA5261268Novotný Martin-7601:47:063,00
2ZC5272192Diusová Alena-6901:47:0994,29
132MB528394Melichárek Leošneregistrován7101:47:0914,26
133MB5291173Satrapa OndřejFC Květinov7401:47:1014,22
26ZB530317Vašinová MarkétaTJ Sokol Horní Brusnice7501:47:1348,39
24MC5311401Navrátil Vlastimilneregistrován5501:47:1658,26
323MA532525Adamíra Janneregistrován8601:47:163,00
324MA533586Vávra Alešneregistrován7801:47:163,00
325MA534274Dohnal Jiříneregistrován8801:47:183,00
326MA5351276Pešina Lukáš-7801:47:203,00
327MA536179Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8601:47:213,00
328MA537278Zoubek PetrHradec Králové7601:47:213,00
134MB538177Jirásko DušanSK Srch7301:47:2113,74
329MA539874Holovský JakubMaty8601:47:263,00
330MA540236Jiroušek ZdeněkHZS TU8701:47:303,00
135MB541436Král Marian-7001:47:3013,32
21ZA542396Jindrová Eliška-8701:47:3068,68
331MA5431288Pavelka Michal6054029748001:47:333,00
332MA544229Duchan PavelCorpus Solutions8401:47:363,00
136MB5452134Litoš Jiří-6901:47:3713,03
137MB546834Kokeš PetrHradec Králové6501:47:3713,02
333MA5471354Bambula Marek-8501:47:383,00
27ZB548305Pončová EvaActivesport Jaroměř7401:47:3947,40
334MA5491325Dus Tomáš-8201:47:393,00
28ZB550138Švejdarová GabrielaBěhny KV7201:47:4047,33
138MB5512068Stibor PetrPupkani KV7301:47:4212,79
139MB552719Jarý Petr-7201:47:4312,76
25MC553346Linhart MilanLongobucco6401:47:4457,22
335MA554252Směja DanielTrek 1324 / OOP Ostrava - Zábřeh8001:47:453,00
336MA5551297Vaculík Martin-8301:47:453,00
337MA556810Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8201:47:463,00
140MB5572135Binar Petr-6901:47:4612,61
22ZA5582183Koubová JitkaPraha8001:47:4868,04
338MA559134Bábela Martin-7701:47:493,00
339MA560333Procházka Tomášneregistrován9001:47:493,00
141MB561281Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:47:5012,42
340MA5622169Hájek Jaroslav-8501:47:523,00
23ZA563918Vymlátilová PetraCorpus8401:47:5367,87
142MB5642120Vaněk VáclavCafe Bajer PCE7201:47:5512,24
341MA5651064Dinga Miroslav-7601:47:583,00
342MA5662083Lédl Radim-7801:48:013,00
343MA5671287Hlavička Tomášpelhrimov8601:48:023,00
143MB568836Kubín Martin-7001:48:0411,82
144MB569568Volter Zdeněkneregistrován6601:48:0611,75
344MA5701005Žabčík Marekneregistrován8001:48:073,00
345MA5712036Klička Jan-8201:48:093,00
346MA5721112Bříza PetrLife is a rece!9001:48:103,00
26MC5732026Buchal Jan-6301:48:1456,09
347MA5742027Břeň MichalLitomyšl7801:48:153,00
145MB575454Rezler Jiří-7101:48:1511,33
24ZA5761330Vlčková Iveta-8301:48:1567,06
348MA577996Franko MartinNákup8001:48:163,00
349MA5782035Stárka JanSKP box Pardubice8401:48:213,00
350MA579494Dvořák Radimdvořákovi7701:48:233,00
351MA580760Petružálek Ondřej-8301:48:253,00
352MA581529Frýdl OndřejHradec Králové9201:48:253,00
25ZA5821222Svobodová Petra-9201:48:2566,70
146MB583277Cafourek VladislavKramolna6801:48:2510,87
353MA5842101Zahrádka JanGymMasters9501:48:2650,10
354MA5851164Prückner MichalPardubice8001:48:273,00
355MA586829Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites7501:48:303,00
356MA587641Rýgr VojtaGoMango8801:48:313,00
26ZA5881802Šafratová Marcela-8801:48:3266,48
357MA589541Čížek PetrGoMango7701:48:323,00
27ZA590879Štrauchová Lucie-8701:48:3466,40
358MA5911024Děček Milan-7801:48:383,00
359MA5921119Sloboda TomášTJ Slavoj Žiželice0001:48:3849,62
360MA593753Jiřík Jakub-7501:48:423,00
361MA594295Martin DušekZZS KHK7701:48:423,00
362MA5951310Aubrecht Jan-8001:48:433,00
363MA5961126Zapletal PavelZlate Hory8201:48:443,00
147MB5972172Koďous Leoš-7401:48:4510,00
148MB598208Vítů Liborneregistrován7401:48:469,94
364MA599147Havlín Honza-9001:48:473,00
149MB6002220Skolak KrzysztofStrzegomska 127401:48:509,76
28ZA601694Tomášová LenkaBike&Run Team Stará Paka8101:48:5265,75
150MB602218Philip Jan-7201:48:529,68
365MA603245Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7601:48:523,00
366MA6041309Teplý OndřejJoskatel Kolín8101:48:563,00
367MA6051248Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7701:48:583,00
368MA6061286Mimra Jiří-8301:49:003,00
29ZB607299Pešková MarkétaKRP-H7701:49:0244,15
369MA6081258Píša PetrTJ Sokol Chvojenec8901:49:063,00
370MA609379Petrovický LubošRETIA8301:49:073,00
151MB6101149Kotačka VítFirefly7401:49:088,99
29ZA611965Josífová Veronika-8501:49:1065,10
30ZB6121110Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7101:49:1043,82
31ZB6131067Procházková Lucie-7901:49:1143,77
30ZA6141231Sokolová LibušeNové Město nad Metují8801:49:1265,04
31ZA615957Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9601:49:1388,45
371MA6161403Abert Jakubneregistrován8901:49:153,00
152MB6171396Rumlar JanHradec Králové7201:49:158,66
372MA618814Jiřička Miloš-7501:49:183,00
153MB619626Motl David-7001:49:188,54
154MB620703Věříš Miroslav-6601:49:278,15
32ZB6211337Vaňková Lucie-7901:49:3043,03
155MB6221272Novotný JiříUNO Srch7101:49:317,96
32ZA6231191Šimáková KláraHradec Králové8301:49:3164,35
33ZB6241262Sikora Lucyna-7601:49:3242,95
373MA6252239Hank Stanislav-7701:49:333,00
374MA6261345Jareš Jakub-8801:49:343,00
375MA6271315Prokš PetrTJ Sokol Libice nad Doubravou7701:49:353,00
376MA628243Jan Nožička-8101:49:373,00
377MA6292132Kozák MartinGymMasters9501:49:3747,35
27MC630914Králík MichalHradec Králové6201:49:3952,89
33ZA631623Ježková Martina-8301:49:4064,02
156MB632959Seneta LiborBlaženky s.r.o.7201:49:417,50
378MA633540Navrátil PavelGoMango9001:49:433,00
379MA634224Bednář PetrPřed použitím protřepat7801:49:433,00
28MC635674Drahokoupil Miroslav-6001:49:5452,32
157MB636292Kačena Martin3D Fitness Zamberk7401:49:556,91
380MA637282Jung Petrneregistrován8601:49:563,00
381MA6381097Vondra Tomáš-9401:49:573,00
34ZA6391383Učíková MichaelaBěhám pro radost9001:50:0063,32
382MA640313Morávek Jan-7601:50:003,00
34ZB641715Pavlasová Martina-7601:50:0141,83
158MB6422164Kačer Vlastimil-7301:50:076,35
159MB6432180Kotrouš Roman-7101:50:096,26
383MA644308Dogaru VasilRungo8101:50:103,00
160MB6452190Matoulek JiříTrutnov7201:50:156,00
35ZA6461188Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:50:1662,72
384MA647777Zaňka Vlastimil-7601:50:253,00
29MC6482139Gut RobertPoděbrady6101:50:2551,16
385MA649524Křivánek Roman-7901:50:273,00
161MB650724Machút Michalneregistrován6701:50:275,45
386MA6511028Čejka Josef-8101:50:293,00
387MA652309Lagarde MatyášBMBK8801:50:303,00
388MA653335Přecechtěl Martin-8401:50:303,00
389MA654864Vaclavik Martin-7501:50:303,00
30MC655912Macej Miroslavneregistrován5601:50:4350,50
390MA656993Hušek Martin-7901:50:433,00
35ZB6571220Dvořáková IvaGoMango7401:50:4340,19
391MA6582158Jones Daniel-8001:50:453,00
392MA659859Korábečný Jan-8301:50:473,00
393MA6601341Volfík Štěpán-8801:50:493,00
394MA661168Hanč Jan-8901:50:553,00
162MB6621106Hošek Ctibor-7201:50:554,23
163MB6631016Pšenička Jiří-6801:50:574,15
395MA664988Dvořák Libor-8101:50:583,00
396MA665372Vlk MartinRETIA7801:50:593,00
164MB666246Petiška EduardHradecké střely7101:50:594,05
36ZA6671001Bečková MartinaKolinovci8301:51:0161,14
397MA668827Švorc Jan-8501:51:033,00
165MB6691018Velas JakubAmpex Praha7001:51:033,85
166MB6701166Šimek MichalUltras Valdice7301:51:043,82
37ZA6712170Bílková AndreaAlltraining.cz8001:51:0560,99
398MA672631Vrátný Lukášneregistrován9101:51:053,00
167MB6731217Krobot Tomáš-7101:51:053,79
399MA674718Havlíček Dušan-7601:51:073,00
400MA675154Šimeček TomášPraha 97801:51:083,00
401MA676368Hrbek DanielZelenina Hrbek7601:51:093,00
402MA67791Hloušek RomanHradec Králové7601:51:123,00
403MA678143Novák PetrHSK7701:51:133,00
404MA679773Chmelař Michalneregistrován8101:51:163,00
168MB680215Němec MilošMarius Pedersen a.s.7401:51:173,23
405MA681788Hučík Lukáškřečkovi muži9001:51:183,00
406MA682759Kankrlík Tomáš-8601:51:213,00
407MA683744Chaloupka Zdeněk-8801:51:213,00
408MA6842024Krejcar TomášAC Blešno9101:51:253,00
409MA685903Henych TomášKoKa Team7901:51:263,00
410MA6861311Setrmajer David-7501:51:263,00
31MC687303Janeček Liborneregistrován6001:51:2848,79
169MB688266Chvátil JiříOK 997201:51:323,00
411MA6891234Mrázek David-7901:51:323,00
412MA6901296Píša Davidjakoduha8501:51:333,00
413MA6911135Bažant Martin-8601:51:343,00
170MB6921203Sháněl MartinDuPont CZ7301:51:343,00
414MA6932137Holinka Matouš-9201:51:353,00
415MA6941350Trojovský Marek-8701:51:373,00
36ZB695902Frýbová JanaKoKa Team7801:51:3937,98
37ZB6961066Khunova Hana-7601:51:4037,97
38ZA6971107Hájková MonikaSK Valdman´s gym8001:51:4059,71
5MD698909Škrleta JanTJ Nová Včelnice4601:51:4273,52
6MD699732Losman MiroslavHradec Králové5101:51:4273,51
171MB7001313Ulč Jiří-7401:51:443,00
416MA7012235Horský DavidTSVM8301:51:453,00
417MA702852Bárta Michal-9001:51:503,00
38ZB703603Novotná GrétaTJ Sokol Hradec Králové7301:51:5437,40
7MD7041361Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5201:51:5573,08
39ZA705739Podzimková Pavlaneregistrována9201:51:5559,18
172MB706774Javůrek DanielHradec Králové7301:52:003,00
418MA707383Stehno TomášRETIA8701:52:043,00
40ZA7081214Jamborová Gabriela-8001:52:0658,78
173MB709265Bohdanecký LiborSKH HK7001:52:083,00
32MC710800Borovka LiborRoli5701:52:0947,28
419MA711770Černý Michalneregistrován7901:52:103,00
420MA7122149Ryšavý Jan-8501:52:113,00
421MA713824Samek Jakub-9201:52:203,00
422MA7141015Šeda Jakub-9301:52:223,00
174MB715971Volf Jiříneregistrován7301:52:253,00
423MA716875Šťastný Jiří-8901:52:273,00
39ZB717635Fialová Marcela-7601:52:2936,03
40ZB7181390Čechová Ivaneregistrována7501:52:3035,99
41ZA719899Hedánková Petra-9001:52:3157,91
42ZA7202194Čiháková Hana-8801:52:3257,87
424MA7212193Kostka Adam-8701:52:323,00
425MA7222002Hrabík JiříOkrasná školka Jan Hrabík8901:52:323,00
426MA7231023Mandlík Radek-7601:52:333,00
427MA724891Vlček Jan-8001:52:363,00
428MA7251046Köstinger Pavel-7901:52:383,00
43ZA7261037Machová Alžbětaneregistrována9201:52:3857,64
44ZA727464Mikešová Barboraneregistrována8401:52:3957,61
45ZA7281281Šťásková Lucie-8701:52:3957,60
41ZB729491Votypková PavlaGoMango7001:52:4035,61
42ZB730830Libřická Alena-7501:52:4735,35
429MA7311009Baťka Tomáš-9301:52:493,00
43ZB7321365Rychterová EvaLeháro7601:52:5535,03
44ZB733725Krejčí Kláraneregistrován7901:52:5535,02
430MA7341093Čada Jiří-7601:53:033,00
431MA7351323Kelnar Pavel-8601:53:043,00
45ZB736842Kopecká Soňa-7801:53:0434,65
33MC7371190Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:53:0645,13
432MA7381193Kostka Vladimír-8001:53:073,00
433MA7392126Hošek Michalneregistrován7901:53:083,00
434MA740304Spěšný JiříSK Třeskoprsky7601:53:083,00
46ZB741756Sákrová MarkétaHvězda Pce7101:53:0934,48
175MB742766Pártl RomanPproma Choceň7001:53:113,00
8MD7431372Aur Zdeněk-5301:53:1270,47
46ZA744901Kotkova IvaKoKa Team8201:53:1656,29
435MA74557Dostál LukášÚstí nad Orlicí7901:53:203,00
176MB746963Dvořák OldřichGossim team6901:53:213,00
436MA747393Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7501:53:223,00
437MA748291Praus MartinZZS KHK8101:53:233,00
9MD7492085Pitter VladimírCyklo MIPI Pardubice5001:53:2470,06
177MB7502060Srp Radek-7401:53:263,00
47ZA7511072Karlová VeronikaNový Věk TT9001:53:2955,82
438MA7521303Duzbaba VáclavLongboard Hradec Králové9101:53:343,00
439MA753892Sobíšek Michal-8901:53:343,00
47ZB7542106Valášková BohumilaČeská Skalice7501:53:3633,42
48ZA7551322Fučíková Kateřina-9101:53:3955,47
34MC756397Kašpar JanLitomyšl6101:53:3943,88
48ZB7572020Janišová PetraHradec Králové7601:53:3933,30
440MA758327Číž OndřejJen Blbni8301:53:403,00
441MA759911Nypl Tomáš-9201:53:433,00
442MA760757Vejškrab David-7901:53:433,00
443MA7611343Zima Adam-9601:53:4437,88
178MB7621156Hýbner PetrSpirit bar Praha7201:53:453,00
444MA7631355Beneš Petr-7501:53:483,00
49ZA764720Hegerová PetraŠlemrgang8101:53:5055,07
445MA765456Žďánský Jaroslavneregistrován7701:53:523,00
50ZA766398Svitáková HanaAC Česká Lípa9001:53:5554,90
49ZB7671048Skoumalová Kateřinaneregistrována7301:53:5532,68
51ZA7682095Chloubová Zuzana-9101:54:0054,70
446MA769320Slovák JiříÚstí nad Labem8501:54:043,00
10MD770680Palisch DieterJiskra Hořice4901:54:0568,69
50ZB771458Veselá RenátaHoroměřice7701:54:0532,27
447MA7721243Bezstarosti JaroslavV pohodě team9101:54:073,00
51ZB773716Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7701:54:0832,18
448MA7741374Novák Ladislavneregistrován7801:54:113,00
449MA7752010Innovecký AtilaPraha 227801:54:133,00
450MA776608Šabaka Petrneregistrován7801:54:163,00
451MA7771041Syrůček Marcel-8801:54:163,00
52ZB7781152Poláková PetraSK Tribeik7701:54:1631,84
35MC779578Strejček PavelGymnázium Poděbrady5901:54:1842,41
452MA7801307Hrdinka Jiří-8201:54:223,00
52ZA7811292Spurná MartinaKitchen club9501:54:2278,47
453MA782897Sejkora Jan-8501:54:233,00
53ZB783896Ouhrabková Dana-7401:54:2331,56
454MA7842217Frolik MichalSW-Control8301:54:303,00
53ZA785953Plašilová Barborakrtci8601:54:3053,62
455MA786583Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7601:54:313,00
456MA787709Fišar Petr-8801:54:323,00
457MA7881385Vejrych Josef-8101:54:333,00
36MC789664Vlasák Oldřich-5501:54:3441,80
179MB790496Šrámek Radekneregistrován6701:54:363,00
54ZA7912014Zavřelová BarboraZavři Němčice9201:54:3853,35
3ZC7922013Zavřelová JanaCertus6801:54:3979,90
458MA7931251Tomášek Libor-8601:54:413,00
55ZA7941250Tomášková Lenka-8801:54:4353,17
459MA795247Pohl JosefSKP Box Pardubice8401:54:463,00
56ZA796790Balcarová Dana-8001:54:4852,98
460MA7971178Sedláček Tomáš-8301:54:483,00
461MA7982039Pavlík VojtěchScience Freaks8601:54:513,00
54ZB799983Fialová RenataBílá Třemešná7301:54:5130,50
180MB800478Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7401:54:513,00
55ZB801479Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7601:54:5330,41
181MB802207Chroust Rostislav-7101:54:553,00
462MA8031271Műller JiříJen blbni7901:54:563,00
463MA8042084Matys VladimírHradec Králové8401:54:593,00
182MB8051086Trebichavský PavelJaroměř7301:55:023,00
183MB8061131Smetana Jan-7301:55:033,00
56ZB8071230Mrkvičková ZlataHustokrutomordor7901:55:0429,97
464MA8082173Hykyš Vladimírwww.sixmonkeys.cz7601:55:053,00
57ZA809762Dvořáčková LucieTyrolit9101:55:0752,31
184MB810231Hlušička Petr-7001:55:093,00
185MB811311Kott Milanneregistrován7201:55:093,00
186MB812209Lukáč PetrCYKLOMAX7101:55:153,00
465MA8131246Mašek DanielNADAKDAR7701:55:153,00
187MB8141186Jirásko LubomírSK Srch7101:55:193,00
466MA815882Janoušek OndřejGenerali Běžecký klub8501:55:243,00
467MA8162208Bublák TomášPS VK8501:55:273,00
57ZB817684Karásková HelenaLeháro7401:55:2829,03
468MA8181237Slavík Petr-8401:55:333,00
188MB819187Eliáš MilanKingspan7201:55:333,00
469MA82040Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové/RUNGO.cz/LucyTeam9301:55:343,00
58ZB821686Březinová HanaPardubice7401:55:3628,74
470MA822924Drahoňovský Jan-8001:55:373,00
58ZA823972Komárková Michaela-9201:55:3751,21
189MB8241205Mandát TomášSMT7201:55:393,00
471MA825504Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:55:393,00
59ZB8261398Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7801:55:4028,57
37MC827471Kozlík OtakarRadioklub OK1OMY5901:55:4339,23
4ZC828510Jonášová Zdeňkaneregistrována6401:55:4377,83
190MB8291047Kazda Pavelneregistrován7301:55:453,00
472MA8301299Janousek MichalŽENY F AKCI8801:55:463,00
473MA8311366Wydra Lukášneregistrován8001:55:463,00
474MA832551Lochman Petr-7701:55:493,00
475MA833563Maxa LukášRH Kartouzy Valdice7901:55:533,00
191MB834575Kocman Leošneregistrován7301:55:533,00
476MA8351021Novák AloisRWTTC9001:56:003,00
477MA8362184Frolik Jan-8001:56:043,00
60ZB837755Janelová LenkaHrůzice7401:56:0527,59
478MA8381304Synek Ladislav-7601:56:063,00
479MA8392098Mucha Vladimír-8201:56:113,00
480MA8402211Svoboda Miloš-8101:56:183,00
192MB8412141Hakl DanielSK LOS LOBOS7101:56:243,00
193MB842826Purm Martin-6701:56:263,00
59ZA843979Plšková AnetaA99101:56:2949,36
38MC8441349Furlong BrianWexford, Irland6401:56:2937,49
481MA8452099Lipenský Ondřej-8301:56:303,00
482MA846919Mareček Jaroslav-8001:56:323,00
11MD8471150Alexa JiříKRB Chrudim5301:56:3363,69
61ZB848500Ospaldová Jana-7001:56:3326,51
483MA849837Dovičín Petr-7901:56:373,00
5ZC850653Pannová Pavla-6501:56:3776,10
60ZA851839Mrázková Marie-8701:56:4248,89
484MA852259Vintera JakubOOK Náchod8301:56:423,00
194MB853558Tajcnár Michalneregistrován7401:56:453,00
485MA8541259Horák Pavel-8901:56:473,00
195MB855943Dolana IvanBTT Libochovice7401:56:503,00
486MA8562031Stárek Františekiwishtofinish9101:56:503,00
487MA857670Růžička Tomáš-9701:56:5230,63
196MB858944Vrba VítBTT Libochovice7301:56:523,00
197MB859946Neškrabal MilanNessy7001:56:533,00
488MA8602123Hofman MarekPardubice8901:56:543,00
39MC8611098Vondra Miroslav-6201:56:5436,54
62ZB862593Pojarová LucieRungo.cz7901:56:5525,64
489MA8632176Kolc Michal-7901:57:043,00
490MA8642129Černý Luboš-8001:57:043,00
61ZA865549Žilková TerezaGoMango9001:57:0648,03
491MA8661070Bárnet LukášZapomenutá bota8801:57:103,00
492MA8671413Fifka Janneregistrován7601:57:103,00
493MA8681206Malý Dominik-8801:57:113,00
63ZB869652Vrbová Irena-7501:57:1424,90
64ZB870560Lungriková Hananeregistrována7801:57:1424,90
494MA871863Pavlovec Ondřej-8401:57:213,00
495MA8722227Heller Jan-8301:57:233,00
496MA873384Kulíř TomášRETIA8601:57:283,00
65ZB8741002Lehká JanaKolinovci7901:57:2924,29
62ZA8751212Schejbalová Kateřina-8801:57:3147,15
497MA876908Kalvoda MartinKrátký nožky8501:57:333,00
498MA8772007Vohryzek Jan-8001:57:363,00
198MB878711Pluhař TomášTKD - KP7201:57:393,00
499MA879754Mikulecký Stanislavneregistrován7801:57:463,00
500MA880928Bartoň Milan-8601:57:473,00
501MA8811104Doležal Stanislav-8101:57:513,00
502MA8822097Petruška Josef-8701:57:523,00
66ZB883490Kopecka MarcelaMarius Pedersen7801:57:5423,33
199MB884717Dadák JiříSurikata Meerkat6901:57:563,00
200MB885844Makovský TomášSmiřice7001:57:563,00
6ZC886948Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6301:57:5673,57
503MA887381Šubrt PavelRETIA7901:57:573,00
7ZC888880Klimešová ZuzanaGoMango6801:57:5773,55
201MB889710Kabele LiborTKD-KP7101:58:003,00
67ZB8901087Krpatová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice7501:58:0123,06
504MA8911091Geleta Petr-9101:58:023,00
505MA892889Škrobák Jakub-7701:58:093,00
202MB893998Bárta Libor-6901:58:103,00
506MA8941147Petruška Miroslav-8001:58:123,00
203MB895737Malovaný Lubomír-6901:58:133,00
507MA8961308Macák Ondra-8701:58:143,00
204MB8971408Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžov6601:58:183,00
508MA898764Malina Jan-9601:58:1927,31
509MA899905Dostálek Jakubneregistrován9001:58:213,00
510MA9001415Rejha Daniel-9101:58:233,00
12MD9011089Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:58:2659,87
511MA902326Fleischmann Aleš-8901:58:283,00
512MA903253Luboš Socha-8701:58:293,00
513MA904743Chmel VáclavSvinarský golem7501:58:303,00
205MB9052207Ovesný JiříPS VK6501:58:313,00
68ZB905691Pacltová MarkétaSKP Hradec Králové7401:58:3121,87
40MC9072082Traxler JanSRŽ6401:58:3332,84
206MB9082154Ilavský MilanLande7101:58:343,00
63ZA9091012Kvapilová Eliška-8901:58:3644,81
207MB910604Navrátil JiříMoravská Třebová7301:58:373,00
514MA911775Haškovec Petrneregistrován8701:58:413,00
64ZA9121068Voltová Ivana-8401:58:4144,64
515MA9131069Verster Rigardt-8801:58:413,00
65ZA914817Příhodová MarkétaMARS Svratka8801:58:4144,64
516MA915855Novotný Ondřej-8601:58:443,00
517MA916628Fiala Petr-7601:58:493,00
41MC917894Sombota JiříLokomotiva Trutnov5901:58:4932,24
518MA9181348Salášek Stanislav-8601:58:503,00
66ZA919818Štěpánková MartinaDivoké kedlubny8701:58:5144,26
69ZB920567Škaldová Hanapain lovers7901:58:5920,78
519MA9211184Lopatář MíraLopi-pictures8201:59:013,00
520MA922772Haškovec Janneregistrován8001:59:023,00
521MA9232195Kovalčuk Vladimír-9501:59:0225,64
522MA9242076Westfál Petr-7901:59:043,00
523MA9251328Kovář Čenda-8401:59:053,00
524MA9262074Vrátil Jan-7801:59:063,00
525MA9271242Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7601:59:063,00
526MA928989Tománek JaroslavSK I.CA8301:59:093,00
527MA929388Richter RobertRETIA8001:59:093,00
42MC9301153Egreši StanislavSKP Styl Litoměřice6401:59:1131,40
208MB931675Halamka PetrSquadra7101:59:123,00
70ZB932840Turková Pavla-7701:59:1320,24
528MA9322021Fialka Ondřej-8101:59:133,00
67ZA934667Kulichová AndreaPodbřezí8101:59:1543,42
529MA9351319Vostoupal Richard-7801:59:233,00
530MA936866Kubec KarelLoko Trutnov7801:59:243,00
531MA937881Krbálek PavelGenerali Běžecký klub8201:59:243,00
43MC938322Novotný OldřichISCAREX Česká Třebová5801:59:3030,70
68ZA9391103Matušková Věra-8201:59:3242,80
532MA940870Hantl JosefZapomenutá bota8401:59:333,00
69ZA9412224Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8801:59:3442,72
533MA9421395Caracuel Francisco-8301:59:353,00
209MB943636Blatník Josef-7401:59:353,00
534MA9441318Švorc Jiří-8301:59:453,00
210MB945752Cheben PetrSplašená lokomotiva Chlumec n/C6701:59:453,00
71ZB9462142Coufalová Radka-7201:59:5118,76
70ZA947630Hrdličková NelaSyřenov9101:59:5342,06
8ZC948970Egrešiová LenkaLitoměřice6401:59:5369,83
211MB9491270Šindler Milan-7001:59:573,00
71ZA950672Fabiánová Lucie-8901:59:5941,81
212MB9511336Pulkrábek JiříU136802:00:003,00
213MB9522096Doležal KarelDODO7202:00:013,00
535MA9531181Macák Jiří-8402:00:013,00
214MB9542118Jakubský Marek-6802:00:043,00
72ZA955516Šabatová MarkétaCC Choceň8402:00:0541,62
72ZB956696Jirousková Michaelaneregistrována7902:00:0518,21
73ZB9572156Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7802:00:0518,21
536MA9581371Laryš Ivoneregistrován7602:00:063,00
74ZB9591000Hovadová AlenaHovad team RK7102:00:0918,04
215MB9602046Liška JanBMBK7402:00:103,00
216MB9612136Krotil Michalneregistrován7402:00:113,00
44MC9622008Nágl Milan-6202:00:1129,15
75ZB9632179Kajita Mihoko-7402:00:1217,92
73ZA9641316Uhlířová RadkaRK Olšina8002:00:1441,30
76ZB965681Šimandlová KláraSK OCELÁCI OSTRAVA7202:00:1517,82
74ZA966936Urbanová Veronika-8702:00:1641,23
75ZA9672151Urbanová Zuzana-9302:00:1641,21
217MB968533Hůza Petr-7402:00:183,00
537MA969534Ovcarčík Ján-7602:00:183,00
218MB970566Škalda Pavelpain lovers7102:00:193,00
538MA971921Popek Jan-7802:00:223,00
77ZB972980Lelková Jarmilažádný club7402:00:2317,49
219MB973791Vozenilek Bronislav-7002:00:263,00
78ZB9741007Ropková MarieBáječné ženy v běhu7702:00:2717,36
220MB975296Rožboud PavelHasiči Český Krumlov7002:00:353,00
76ZA976763Trumhová Kateřinaneregistrována9102:00:3740,45
539MA9772152Šmída OldřichTJ Sokol Podlibčany7602:00:423,00
540MA978285Bartoš JiříOOP Kostelec nad Orlicí8902:00:423,00
541MA97961Vosátka TomášRockMachine - Cyklomax8202:00:443,00
79ZB980482Zajfrtová Eva-7202:00:4516,63
542MA9811017Tichý Jan-8202:00:473,00
221MB982969Jeřábek David-7102:00:503,00
77ZA983789Kadová Anna-8102:00:5739,74
222MB984531Hátle FilipAC AERO HRADEC KRÁLOVÉ7402:01:003,00
78ZA9851223Součková Veronika-8502:01:0139,62
543MA9862162Kabeš Luboš-8902:01:013,00
223MB987574Havlena DavidGomango7102:01:043,00
544MA988499Pěnička Martin-8902:01:063,00
545MA9892037Patka Jan-8802:01:073,00
80ZB990685Tlapáková Hana-7302:01:0715,79
79ZA9911155Drabkova Tereza-8702:01:1938,95
546MA992370Hummel JanFruitisimo8102:01:243,00
224MB993513Sojma PetrCC Choceň7302:01:243,00
225MB9941176Novák Ivo-6902:01:243,00
226MB9951387Nehyba Alešneregistrován7302:01:253,00
227MB996591Pohorský TomášFree-Kite7102:01:263,00
80ZA997987Dvořáková Zuzana-8502:01:2738,68
81ZA9981209Novotná Jitka-8902:01:3038,58
547MA9992080Uhlíř Luděk-8202:01:333,00
81ZB10002168Vlachová Zdeňka-7602:01:3414,74
82ZA10011161Mühlhansová Andrea-8802:01:3638,33
45MC10021043Horák LubomírHradec Králové5502:01:3725,92
82ZB100366Chvátilová PavlínaOk 997402:01:4014,50
83ZA1004679Holingerová Evaneregistrována8002:01:5137,80
9ZC10052218Gruzlewska Ania-6802:01:5765,88
10ZC1006795Košatová Hananeregistrován6802:02:0065,77
548MA1007751Polívka VladimírSplašená lokomotiva Chlumec n/C7602:02:033,00
549MA10082023Pašek JiříKOB Choceň7602:02:093,00
84ZA1009589Janoutová Marcela-8402:02:1037,14
85ZA10101201Machačová Lenka-9102:02:1536,93
83ZB10111144Pumprová Pavlína-7802:02:1613,08
84ZB1012706Sedláčková MartinaTarget Sport Milovice7902:02:1713,04
550MA10132100Kasa PetrAC Dolni Chabry7702:02:233,00
551MA1014967Sopek Tomas-7602:02:233,00
86ZA10151293Kejíková Ivona-9202:02:3036,40
228MB1016917Beránek Pavel-6802:02:333,00
229MB1017625Dostál Radek-7002:02:353,00
87ZA1018553Jirsáková KateřinaBáječné ženy v běhu9802:02:3962,43
85ZB1019688Najmanová MarcelaBáječné ženy v běhu7502:02:4511,95
230MB10202113Gruml VilémSPA Kolín6702:02:463,00
231MB10212112Pekárek RomanSPA Kolín6602:02:463,00
88ZA10221158Šimečková AngelikaPraha 98002:02:5035,70
89ZA1023673Fabiánová Aneta-8602:02:5635,47
552MA10241127Reček Lukášneregistrován7902:03:013,00
553MA10251388Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7502:03:033,00
554MA10262094Knop LukášPublicHK7902:03:063,00
90ZA10272030Raliková LucieSDH Česká Rybná8502:03:1434,85
46MC1028671Zych Jaroslav-6102:03:1622,22
555MA1029521Bárta JanSvinarský golem7602:03:183,00
232MB10302188Cvejn Radko-7102:03:183,00
233MB10312236Klubrt ZdeněkVZP7402:03:203,00
234MB1032290Červíček Martin-7202:03:303,00
91ZA10331143Chlebounová Pavlaneregistrována8702:03:3034,25
556MA10342130Vrba Tomáš-8102:03:343,00
557MA10351118Wejda Vlastimil-7802:03:373,00
235MB10361065Žatečka Jakub-7202:03:433,00
92ZA1037701Tesařová Simona-8302:03:4433,76
558MA1038976Horák Jiříneregistrován7502:03:483,00
559MA1039878Fousek JiříŠlemrgang7702:03:593,00
47MC10401123Rejzek Zdeněk-6302:04:0920,21
236MB10411200Broukal TomášBorci od Tygra7302:04:123,00
93ZA1042854Ducháčková Šárka-8702:04:1532,65
86ZB1043647Oulehlová Hana-7102:04:178,35
560MA1044621Michl Petr-8902:04:193,00
561MA1045820Pechy Dušan-8702:04:223,00
94ZA10461185Kohoutkova Zuzana-8302:04:2732,23
95ZA10472070Jasná Barboraneregistrována8502:04:3232,05
96ZA1048994Viková Karolina-8002:04:3232,05
237MB10491075Křivohlávek MiroslavOrlice6702:04:323,00
562MA10501245Bocian Petr-7502:04:343,00
48MC10512047Novák MiloslavBMBK6002:04:3519,24
563MA1052620Pechač Robert-7902:04:353,00
97ZA10532028Dvořáková Denisa-8102:04:3631,89
564MA1054779Nasku PetrVysoké Mýto7502:04:383,00
98ZA1055742Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8502:04:4531,57
565MA1056787Fuchs MatějFušovi8502:04:523,00
13MD10572219Twarog ZbigniewStrzegomska 125202:04:5946,59
238MB10581376Kopelent David-7202:05:023,00
99ZA10591074Škorpilová Králová LenkaBáječné ženy v běhu8302:05:0530,84
566MA1060619Kučera TomášSK Rover Praha7602:05:073,00
87ZB1061806Brinkman Jarka-7702:05:076,40
100ZA10621202Tomková Báragomango8002:05:0730,78
49MC1063559Zikeš Alešneregistrován5602:05:1117,88
567MA10641039Broukal VladimírBorci od Tygra7702:05:153,00
568MA1065382Pár DavidRETIA8102:05:153,00
1ZD1066808Pavlíková Dagmar-5902:05:16103,92
569MA10671088Jiruška Martin-8702:05:393,00
239MB10682001Horáček Josef-7402:05:423,00
240MB1069778Kubias OndřejPardubice7402:05:423,00
101ZA10701216Nováková Andrea-8302:05:4729,36
88ZB10712029Zahrádková Lucie-7302:05:474,83
14MD1072501Pleskač Bohumírneregistrován5402:05:5344,74
50MC1073886Chaloupka Janneregistrován6302:05:5416,26
570MA1074745Andr Jakub-8602:06:003,00
571MA10751260Křemen JaroslavHC Válec Úvaly8302:06:013,00
241MB10761261Jebas Petr-7402:06:023,00
102ZA10771321Strnadová Veronika-9302:06:0628,67
572MA10781228Hušner MilanBílina8502:06:103,00
51MC1079495Frýdl MiroslavHradec Králové6402:06:1415,52
573MA1080885Filípek PavelGenerali běžecký klub8602:06:203,00
103ZA10811175Klapková Kateřina-9302:06:2128,14
242MB1082823Marek Martin-7402:06:263,00
574MA10831410Suchánek Jiříneregistrován7602:06:283,00
104ZA10841289Hůlová Veronika-9102:06:3627,60
575MA1085637Beneda JanKingspan7902:06:433,00
243MB10861008Vincenc Roman-7402:06:463,00
576MA1087359Němec Tomáš-7902:06:493,00
577MA1088714Horák Martin-7602:06:503,00
578MA1089660Janota Lukáš-8402:06:533,00
15MD1090601Kačerovský Milan-5302:06:5442,68
105ZA10911174Kubínová KateřinaHradec Králové8702:06:5526,92
89ZB1092749Slavíková LenkaKounice7902:06:573,00
52MC10932187Adámek VladimírLTC Modřany 20056202:07:0013,79
106ZA10941389Dolečková RomanaExponáti9102:07:0626,52
579MA1095530Macourek JiříBěžecký klub České Spořitelny7602:07:063,00
580MA10961124Švehla KarelNové Jirny8202:07:063,00
90ZB1097960Brzáková Marketa-7802:07:073,00
581MA10981252Vaverka RichardDick Richards Ltd.7802:07:093,00
91ZB10991122Linhartová JanaČeská Třebová7502:07:183,00
582MA1100986Bednařík Richard-7802:07:203,00
107ZA11012067Prokopová Veronika-8702:07:2725,77
583MA11021298Pataky Marek-8702:07:323,00
584MA11032155Sykora Jozef-8202:07:333,00
92ZB1104315Vondrousova PetraTJ Sokol Horní Brusnice7602:07:393,00
585MA1105990Večeřa Martinneregistrován7902:07:403,00
586MA11062234Navrátil Dalibor-9002:07:443,00
587MA11071357Štěpánek Martin-7602:07:443,00
588MA11081279Šeda FrantišekA-Team9002:07:463,00
244MB1109596Jiránek Aleš-6802:07:473,00
589MA11101344Dvořák FrantišekTD3K7702:07:503,00
590MA11112006Klemt Ondřej-9002:07:513,00
108ZA1112932Kopková Zuzana-8702:07:5224,86
109ZA1113769Lízlerová RebekaGoMango9702:07:5352,31
110ZA1114502Peštuková IvanaAlta team9002:07:5524,74
591MA1115927Sršeň Michalneregistrován7602:08:013,00
245MB1116819Havliš Martin-7402:08:023,00
16MD11171382Šmakal Lubomírneregistrován5402:08:0840,19
592MA11182087Moudr Adam-8902:08:143,00
111ZA11192073Mertlíková Eva-8702:08:1424,08
112ZA1120978Pecková Kateřina-8002:08:2023,86
246MB11211369Klapač PavelBrozkaci7102:08:213,00
2ZD11221079Dlabáčková Miroslavaneregistrována5802:08:2698,95
93ZB1123872Oberreiterová Jana-7902:08:313,00
593MA11242103Wachtarczyk TomášNoDNF.cz7702:08:333,00
113ZA1125950Petráčková Kristýnajunk9702:08:3351,01
94ZB11261291Vanická BlankaAtletika TJ Sokol Žamberk7202:08:343,00
95ZB11271264Pavelcová Romana-7202:08:343,00
96ZB11281280Skopalová Simona-7102:08:353,00
114ZA1129929Dražková Šárkaneregistrována8602:08:4123,11
594MA1130562Dušánek Jan-8002:08:433,00
595MA11311339MESARČ ErikRANCH-N8202:08:463,00
115ZA11321139Fejglova Simona-8102:08:4622,92
53MC11331004Špalovský JiříHK5902:08:549,53
116ZA1134895Ludvíková Simonaneregistrována8702:08:5522,61
247MB11351035Zdara Radek-6902:08:563,00
248MB11362109Bakeš MiloslavSK Podfara Nový Hrádek7002:08:593,00
11ZC1137781Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6602:09:0552,16
117ZA11381092Čadová LíviaČadovi8402:09:0622,22
97ZB1139804Petrů BlankaGROUP TEAM7202:09:083,00
596MA1140797Kraják Pavelneregistrován7802:09:243,00
597MA1141910Paleček Petrneregistrován7502:09:283,00
3ZD1142831Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5402:09:3697,12
598MA11431329Knittel Daniel-9302:09:373,00
599MA11441373Oščiatka Pavelneregistrován8402:09:403,00
600MA1145813Hejzlar JakubBabí8902:09:443,00
249MB11461211Kavec LubošPardubice6502:09:463,00
118ZA11471170Uhríková Alena-8402:09:4920,68
119ZA1148678Alferyová PatricieBrandýs nad Labem9102:09:5320,54
601MA1149377Brzek DavidRETIA8902:09:553,00
250MB1150547Valský Romanneregistrován7002:09:553,00
602MA11512061Milata Jan-8202:10:183,00
251MB1152538Dušek Patrik3D fitness race team7202:10:193,00
603MA11531138Technik Jan-7902:10:233,00
604MA1154347Kosař Janholická cysta8902:10:243,00
54MC1155564Tábor Roman-5902:10:256,10
605MA11561404Daněk Lukášneregistrován7802:10:253,00
252MB1157977Slanina Zdeněk-7102:10:253,00
606MA1158361Rambousek Oldřich-8202:10:273,00
120ZA11591083Vodičková Petra-9102:10:2819,27
12ZC11601213Hellerová HanaHradec Králové6102:10:2849,51
121ZA1161698Pavelková Andreaneregistrována8702:10:2919,24
607MA11621020Novák PepaRWTTC9002:10:293,00
122ZA11631402Vodičková Dananeregistrována8602:10:3019,20
98ZB1164741Kučerová Radka-7902:10:313,00
608MA1165376Svoboda JanRETIA7902:10:313,00
609MA1166378Queisner MichalRETIA8702:10:323,00
55MC11671375Houser Lubošneregistrován6302:10:345,75
13ZC1168600Heřmanová Olga-6402:10:3549,31
99ZB11692016Vokušová DanaLiberec7702:10:393,00
123ZA11701171Benešová MarcelaNOTABLE Česká Třebová8402:10:4318,73
610MA11711232Horák JakubFBK Kostelec nad Orlicí8902:10:533,00
611MA11721128Matoušek Martin-7702:10:543,00
124ZA1173838Philipová Pavlína-8002:10:5518,30
612MA11741414Viliš Vítězslav-7502:10:573,00
100ZB1175758Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7302:11:153,00
613MA1176582Zajíc Danielneregistrován8002:11:263,00
125ZA1177786Fuchsová MonikaFušovi :)8602:11:3117,02
614MA1178729Valenta Jiří-7802:11:453,00
615MA1179461Jasný Vojtěchneregistrován8402:11:473,00
101ZB11802150Turňová Jitka-7202:11:483,00
102ZB1181545Ivanovová Viera-7402:11:493,00
103ZB1182713Nasvetrová Lenka-7702:11:533,00
616MA1183468Štěrba Michalneregistrován8402:11:583,00
253MB1184722Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6602:11:583,00
617MA1185663Mokrejš JanHřibsko9802:11:593,00
618MA11861300Kula Vojtěch-8302:11:593,00
126ZA1187913Houdková KristýnaPomezí8502:11:5915,99
127ZA1188463Popelková IvetaPraha8602:12:0415,82
128ZA11891229Sirotná Kamila-8102:12:1015,63
254MB1190624Matějíček Petrsam za sebe7302:12:123,00
14ZC1191473Jobová Hananeregistrována6102:12:1446,14
129ZA11922175Vítková Kristýna-9502:12:2143,64
619MA11931284Kmuníček AlešRozdělovští sršni Kladno7602:12:213,00
130ZA11941269Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ8202:12:2215,18
104ZB1195523Dolejší Lenka-7402:12:293,00
15ZC11961010Faltová Jiřina-6902:12:2945,63
105ZB1197846Šíchová IvetaSKH Hradec Králové7302:12:473,00
106ZB1198728Medková RadkaHrůzice7402:12:473,00
107ZB1199738Kolářová LucieVDA Aerobic Club7502:12:493,00
108ZB1200733Chmelařová Jana-7802:12:493,00
56MC1201633Burýšek IvoFinbike Morava5902:12:503,00
131ZA12022138Hanlová Lucie-8402:12:5114,15
620MA12031058Sekyra MichalBěžíme.cz | Pivní sklep | AcS9202:12:533,00
109ZB1204527Fadlová LindaHradec Králové7202:12:583,00
132ZA12051159Věříšová Nikola-9702:13:0042,38
57MC12061063Kovář Sláva-5702:13:013,00
133ZA12072171Sazimová JarmilaKolinovci8102:13:0313,70
255MB1208816Petriľák Daniel-7002:13:113,00
256MB12091077Plašil Martinneregistrován6802:13:133,00
257MB12101367Ponča DušanBK Gama Inox7302:13:203,00
621MA1211233Michal Hynek-7502:13:213,00
110ZB1212841Čapková Hana-7802:13:323,00
111ZB12131326Oplatková KateřinaVikýřovice7602:13:323,00
16ZC12141335Zbořilová Jana-6302:13:3443,55
258MB1215930Bartoš Vojtěch-6502:13:473,00
134ZA12161121Satranová Blanka-9102:13:5112,00
58MC1217941Kovařík Jaroslav..one for the road6102:13:533,00
259MB1218455Hložek Michalneregistrován6802:14:093,00
17ZC12192079Hložková Michaelaneregistrována6802:14:1042,42
135ZA12201073Hložková Adélaneregistrována9102:14:1011,29
136ZA12212078Hložková Barbora-0002:14:1140,09
260MB12221154Kozubek Petrneregistrován7202:14:163,00
622MA1223736Joska Petrneregistrován7802:14:293,00
623MA12241331Malínský Jiří-8702:14:293,00
624MA1225708Bezouška JiříKlub otužilců Pardubice8502:14:303,00
261MB1226825Křečan Pavelneregistrován7402:14:303,00
112ZB1227618Kučerová Markétaneregistrován7702:14:313,00
625MA12281019Vacek MartinSTŠ MO Moravská Třebová8302:14:313,00
626MA12291090Kučera Ondřej-8802:14:323,00
262MB1230731Grebennikov BorisEstoy Loco7202:14:373,00
113ZB12311192Bartošová Martina-7102:14:383,00
627MA12322133Hejcman Jiříneregistrován9302:14:473,00
263MB1233597Dostál Pavel-6902:14:553,00
114ZB12341221Balcarová RadkaEUROTEAM7902:14:593,00
264MB1235300Šerý JosefPS VK6802:15:023,00
115ZB1236782Černá Kateřina-7302:15:063,00
628MA1237365Steklý ZdeněkÚH HK7802:15:063,00
629MA1238705Večeřa Petrneregistrován7902:15:123,00
630MA12391239Hornýš Michal-8002:15:143,00
137ZA12402056Suchánková Denisatač maj tralala9102:15:168,94
138ZA12412127Vojáčková Tereza-9502:15:2137,82
59MC12421332Kunst Petr-6102:15:233,00
116ZB12431278Kneiflová JanaKošátkovi7502:15:283,00
631MA1244651Prokop MilanKingspan7902:15:403,00
139ZA1245809Purmová Markéta-8602:15:577,49
117ZB1246485Moláčková Marcelaneregistrována7702:16:003,00
17MD12472140Michl VáclavPoděbrady Kanoistika5402:16:1123,87
632MA12482058Gyurák Martin-8802:16:133,00
18ZC12492081Křížová PavlínaSRŽ6802:16:1438,45
633MA12502125Vojtíšek OndřejJinoničtí běžci8802:16:193,00
140ZA1251853Holíková Barbora-9302:16:236,54
141ZA1252609Fryšarová EvaBěžím s AVL9002:16:316,25
634MA1253961Maršner Jan-7902:16:373,00
142ZA12542300Osochovská Michaela-8602:16:415,90
143ZA12552159Tomšíková HelenaRun for Fun8502:16:425,85
635MA1256707Louma David-8502:16:453,00
636MA1257481Šulc KamilHOHO team7702:16:483,00
637MA12581368Tomášek Pavelneregistrován7602:17:013,00
60MC1259489Hrouda Vojtěchneregistrován6402:17:123,00
144ZA1260264Rychlíková Aneta-9002:17:144,70
638MA12612182Kozel Tomáš-7702:17:173,00
639MA12622075Koukola Zbyněk-8702:17:193,00
640MA12632186Tobišek Martin-8002:17:323,00
1ME1264849Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:17:40144,40
145ZA12651022Nedvědová Marie-9102:18:083,00
641MA12662091Pelikan Ondrejdivoke kedlubny8602:18:123,00
642MA1267668Lukášek JiříPoděbrady8302:18:173,00
643MA1268868Kopecký PetrZapomenutá bota8602:18:183,00
265MB1269289Tomáš PěchaVTJ Běhoun Poděbrady6602:18:193,00
146ZA12701099Talašová Barbora-8802:18:203,00
61MC1271242Néma TiborRANCH-N6402:18:213,00
147ZA1272981Mendřická Pavla-8702:18:373,00
118ZB12732124Formanová Jana-7102:18:373,00
148ZA12741416Vavřichová Martina-8902:18:413,00
62MC1275750Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec n/C6002:18:423,00
644MA1276656Sladký MartinKrvavý nehet8902:18:443,00
645MA12771224Václavík Robert-7702:18:473,00
19ZC1278539Fruncová JanaČervený Kostelec6402:18:4933,47
646MA12792240Kučera Jakub-9502:18:523,00
149ZA12801227Stodolová Alžběta-8702:18:543,00
150ZA1281904Zhoufová JanaKoKa Team8202:19:003,00
266MB1282780Havlík Luděk-6502:19:043,00
647MA1283815Chvilíček František-7602:19:043,00
119ZB12841352Schwarzerová Tatiana-7702:19:063,00
120ZB1285570Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:19:143,00
63MC1286771Schejbal OndřejAC Moták5902:19:213,00
267MB12871160Klamta Václav-7402:19:273,00
64MC1288935Lukáš Jaromír-6302:19:283,00
151ZA12891377Heroldová Barboraneregistrována8702:19:333,00
65MC12901399Herold Vladimírneregistrován5802:19:353,00
648MA12911148Svoboda MartinNina team8102:19:353,00
649MA12922088Golembiowski Hubert-8302:19:393,00
152ZA12931179Svobodova Zuzana-8202:19:413,00
121ZB1294546Berešová Eva-7002:19:463,00
20ZC12951031Frias Valtrová Nataša-6402:19:5831,29
650MA12961167Skříček Jiří-8902:19:593,00
153ZA12971204Vopelková DominikaBonobo9302:19:593,00
154ZA12981165Fialová Petra-8902:19:593,00
4ZD1299554Kučová Daria-5902:20:0080,86
21ZC13001105Málková TaťánaGOMANGO6502:20:0031,20
155ZA1301657Šolcová Lenka-8002:20:013,00
122ZB1302793Veselá JanaNa pohoduuuuuu:-)7102:20:053,00
66MC1303486Trhlík Jiří-6102:20:213,00
651MA13041327Středa Lukášsportreg8302:20:223,00
156ZA13052032Sporišová Králová Šárka-8402:20:253,00
157ZA13062148EISNEROVÁ JANA EISNEROVÁRYCHNOV NAD KNĚŽNOU8002:20:333,00
22ZC1307617Strejčková Zuzananeregistrována6202:20:3430,13
652MA1308920Červený MichalCORPUS7602:20:593,00
5ZD13091362Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5402:21:0879,09
158ZA13101359de Armas Amanda-9202:21:183,00
123ZB1311497Šrámková Petraneregistrována7002:21:273,00
653MA1312571Šťáva Jakub-8702:21:363,00
654MA1313968Antuš Erikneregistrován7602:21:483,00
23ZC1314544Merglová Martina-6402:21:5027,70
655MA13151406Němec RadekHradec Králové8402:21:543,00
268MB13161045Procházka JanVlk Chrudim7302:21:583,00
67MC1317587Trojan Pavel-6002:22:373,00
656MA1318926Škorík Martin-9202:22:493,00
159ZA13191081Pětivoká Markéta-8602:22:493,00
160ZA1320801Šimůnková Petraneregistrována8702:22:513,00
657MA1321700Závodník Petr-8302:22:513,00
161ZA1322629Helmová Zuzana-8302:22:523,00
162ZA13231120Křivková Lucie-8902:22:533,00
163ZA1324916Cvrčková Martina-8202:22:593,00
658MA13252215Žabokrcký Luboš-8202:23:003,00
659MA1326613Martinek Ladislav-8102:23:023,00
164ZA13271197Vosátková Zuzka-8802:23:303,00
165ZA1328845Frumarová Monika-9502:23:3521,87
24ZC13291294Hana ŠternerováHradec Králové6302:23:4923,87
660MA1330812Hejzlar DavidBabí9802:24:093,00
269MB1331802Kratochvíl TomášNezávislý sportovní klub Sportovní Chůze Praha7102:24:273,00
661MA1332238Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8602:24:383,00
124ZB13331306Pavlová Klára-7702:24:453,00
270MB1334200Bahník Pavelneregistrován7002:25:033,00
125ZB13352213Kubíčková Irena-7302:25:043,00
662MA13361347Sejkora Michalneregistrován8202:25:193,00
663MA1337952Pánek Petr-8102:25:203,00
664MA13381038Khom LukášHradec Králové8002:25:243,00
126ZB1339693Střížová Jana-7302:25:283,00
25ZC1340640Oddfish Sára-6302:26:1919,09
665MA1341616Ďoubal StanislavHradec Králové7502:26:193,00
166ZA13421285Klárová PavlínaA-Team8602:27:293,00
167ZA1343697Křivánková Petra-8002:27:543,00
127ZB1344594Pitrová Ivana-7102:28:003,00
168ZA1345472Yandolina Aleksandra-8802:28:093,00
128ZB13461034Hrbková Kláraneregistrována7802:28:143,00
169ZA13471244Vondračková EliškaV pohodě team9002:28:233,00
170ZA13481115Dopitová ZuzanaRychlí šneci9002:28:363,00
129ZB1349614Boušková StanislavaAC Za Zenitem Čelákovice7402:28:373,00
130ZB1350828Francová Kateřina-7602:29:023,00
131ZB1351792Kořínková Ludmila-7602:30:203,00
132ZB13521346Boráková Veronika-7902:30:213,00
171ZA13532214Zemanová DagmarFullon.no8802:30:393,00
271MB13541312Hájek KarelGREX KOMA7402:30:473,00
172ZA13551207Nováková PavlínaBáječné ženy v běhu8702:31:103,00
666MA13562044Havel Roman-8602:31:103,00
667MA1357768Matoušek Jiří-8002:31:523,00
272MB1358607Krepindl Jiří-,7002:32:063,00
273MB1359519Svoboda VladimírBratroňov7202:32:083,00
173ZA1360690Gieblová Michaela-9302:32:143,00
174ZA1361984Landfeldová PetraVFU Brno9202:32:163,00
175ZA13621195Otavová Markétaneregistrována9502:33:143,21
176ZA1363821Příhodová TerezaMARS Svratka9002:33:173,00
274MB13641044Voženílek Patrik-7402:33:473,00
68MC13652089Klar Jiří-5702:33:513,00
177ZA1366477Konopásková Karolína-9002:34:203,00
668MA13671180Pelc Martin-9002:34:303,00
669MA13681215Ptačin Petr-8702:35:013,00
178ZA1369937Eretová Veronika-8602:35:083,00
26ZC1370537Antošová Lenka-6602:35:153,00
670MA13712041Bouček Tomáš-9702:35:493,00
27ZC13721030Kwiatkowska Dorota-6302:37:243,00
179ZA13732116Majrychová BlankaEx offo8402:37:273,00
275MB1374956Urbánek Karel-7302:38:123,00
69MC13752040Novák Milan-6402:38:163,00
276MB13761182Těšínský Milan-6502:38:243,00
671MA13772163Konečný TomášRETIA8402:38:463,00
672MA13782051Hlavatý DominikJarozvěř8602:39:043,00
277MB13791364Koloc PavelAC Total Zero6502:39:043,00
180ZA13801059Kulhavá Zdeňka-8802:39:193,00
181ZA1381799Turoňová Dorota-9302:39:533,00
182ZA1382798Karásková Jitka-9302:39:553,00
133ZB13831393Rybínová IvaSECA Palubky7502:40:053,00
134ZB13841025Rejentová JanaKingspan7802:40:423,00
135ZB1385592Pecova MirkaFree-Kite7102:41:163,00
183ZA13861162Pustelníková Lucie-8402:41:243,00
278MB13871029Friesinger PetrVeleň6702:41:433,00
184ZA1388579Neužilová BarboraKladno8902:41:563,00
136ZB1389532Richterova Lilineregistrována7502:42:303,00
185ZA1390862Polášková MartinaZapomenutá bota8802:42:443,00
137ZB1391634Červenková Radka-7202:43:173,00
138ZB1392638Dosedlová Jolana-7002:43:243,00
186ZA13931114Chytrá Katarina-8402:43:373,00
28ZC1394595Jiránková Romana-6802:44:553,00
70MC13952018Groszkowski Wiesław-6402:45:053,00
673MA13962053Hamáček Jiří-8002:45:113,00
187ZA13972086Burdová Petra-8802:45:163,00
188ZA1398480Švorcová Lenkaneregistrována8202:47:303,00
29ZC13992143Frýdlová Jana-6802:48:003,00
674MA1400548Pecen Jan-7502:50:343,00
189ZA14011076Pluhařová AnetaTDK-KP9302:52:083,00
30ZC14021210Nádherová HanaHradec Králové6802:54:463,00
190ZA14032229Nádvorníková Tereza-8702:56:473,00
139ZB1404124Zahradníková LeonaLiga Spravedlivých7902:57:113,00
2ME14051927Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2703:36:1455,60
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8801:09:37101,95
2MA2438Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:09:45101,58
3MA329Janata MilanRun4fun/Maratonstav8501:11:3296,47
4MA421Čivrný Jiříeleventestteam8001:12:0694,86
5MB517Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7101:12:2793,86
6MA631Sokol JanAK Sokolov8301:13:0192,25
7MB732Pecina DavidEleven Test Team7401:15:4084,72
8MA8419Hoff JakubAC Moravská Slavia Brno7701:15:5184,21
9MA918Pelouch LeošSK Chotěboř7501:16:0783,46
10MA1027Dlabáček LukášOrel Řečkovice7901:16:2282,71
11MA11427Krejčí Matějdolni jircany9001:16:4881,52
12MB1228Wallenfels JiříGlaxoSmithKline7201:16:5381,27
13MA1375Majoroš MichalPolice nad Metují8601:17:1880,09
14MA14237Kocián Petr-7801:17:3479,34
15MA15505Hejl JakubOB Kotlářka8901:17:3979,09
16MA1626Petrásek PavelČernilov9001:18:4176,15
17MA17258Veber JosefLK Tatran Chodov7501:18:5775,39
18MA18422Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek9501:19:1974,32
19MA2047Kadlec Tomáš-8801:19:5272,79
20MA21466Bavor JanSK Miletín8401:19:5972,44
21MA2244Vlasák Adam-8401:20:3270,90
22MA23103Hartych Marekneregistrován7501:20:5769,71
23MB242059Doucha JiříHvězda Pardubice7101:21:0669,26
24MA25414Matějka LubošKlub lyžařů Slavoj8201:21:0769,20
25MA26294Kubeš TomášHasiči Český Krumlov7901:21:2568,39
26MA2736Kušnír Janneregistrován8501:21:4767,30
27MB282204Lochman Petr-7301:21:4967,24
28MB29273Koravský RomanEleven Test Team6901:21:5966,75
29MA3041Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7601:22:0866,33
30MB3154Škrleta PavelZOO svět Kamenice nad Lipou6801:22:0966,28
31MA3255Rokyta PavelTJ Chvaletice7901:22:1166,17
32MB33556Jakoubek RomanČLA Trutnov6701:22:1166,16
33MA3434Pavlů RomanSK JESENIOVA Praha7901:22:1366,07
34MA3562Heller TomášHradec Králové8101:22:2365,60
35MB36297Krejčí KarelTrisk České Budějovice7201:22:4464,61
36MB3785Lukeš MartinEleven Test Team6801:23:1962,94
37MB381003Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:23:2462,72
38MB3937Mikula MiroslavIron Stars Beroun6801:23:5361,34
39MB4023Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6601:23:5661,22
40MB4174Mikula RichardMIKI FUN Bruntál6601:24:1060,52
41MA4248Kouklík JakubBystřice8901:24:1560,32
42MA43148Tóth TomášVencl tým Ústí nad Orlicí9001:24:2160,04
43MA441378Krejčí VojtěchTK GRUBA Hradec Králové7701:24:2160,02
44MA4543Štěpánek MichalSK ULTIMA K.LAP TEAM8001:24:3059,61
45MA46169Česal MartinAK Chemopetrol Litvínov8801:24:3359,47
46MB47116Šodor KristiánPraha7301:24:4558,90
47MC482189Dius VáclavTJ Jičín6001:25:1457,49
48MA49430Kolman JakubPosilovna Průvan7601:25:2357,07
49MB502177Bednář MilošBěžecký klub České spořitelny7101:25:3656,44
50MA5135Řehák PavelOB Vamberk8401:25:3856,35
51MA521050Saňák František-9001:25:4556,04
52MA5360Šťastný RomanNutrend Hsk cycling7901:25:4655,97
53MA5473Jedlička KarelLetohrad8901:26:0655,05
54MA55435Hurt Ondřej-8601:26:1154,83
55MA56251Seidel Michal-8701:26:1254,76
56MB5782Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:26:1354,71
57MB582072Benko Jan-7401:26:1754,52
58MA60280Zámečník Jan-8001:26:3553,67
59MA6158Rozkoš Tomášneregistrován8401:26:3753,57
60MA62131Wolf Josefneregistrován7901:26:3953,50
61MA6349Pick Pavelwww.SEAKAYAKHK.cz7501:26:5452,77
62MB64503Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6701:27:1351,88
63MA65515Mazůrek Romanneregistrován8001:27:1751,67
64MB6651Gajdoš DušanČervený Kostelec7301:27:3750,73
65MA67102Samec Jiříneregistrován8401:27:5849,75
66MA68221Caracuel José-8001:27:5949,70
67MB69110Tomáš Zdeněkneregistrován7101:28:0449,46
68MA702174Zlámal AlešOB LOKO Trutnov8701:28:0549,42
69MA7178Fibiger RichardKDT8301:28:0549,39
70MA7277Kešner VáclavAC Čáslav9101:28:1948,73
71MB73366Zoubek MichalPoolservis7301:28:2048,69
72MA74877Martinovský PetrRoli8601:28:2448,51
73MA7563Vencovský Daniel-7901:28:2548,46
74MA7659Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:28:2748,35
75MA7765Homolka Igor-8401:28:3348,08
76MA781137Medlík Jan-8201:28:4247,62
77MA7956Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:28:4447,55
78MB80412Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6501:28:5147,22
79MA81157Bača Jan321start7601:28:5147,22
80MA82509Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8501:28:5247,15
81MA831006Vejnar Jiří-8601:28:5447,05
82MA84747Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec n/C7601:28:5646,98
83MA85883Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8501:28:5646,97
84MB86235Jaroš RadekKRP-H6701:29:0446,60
85MA87401Málek Janneregistrován8801:29:1046,30
86MA881042Soukup Miroslav-8101:29:1246,23
87MA892165Žemlička MilanKKL Hlinsko9601:29:1446,14
88MA90128Dudek KarelHO Vertical Čáslav8501:29:1945,90
89MA91517Sládek FrantišekCC Choceň8301:29:2345,71
90MA92112Šimák JanHradec Králové8301:29:3645,08
91MA93400Klíma Jaroslav-8901:29:3844,97
92MA9568Znojemský KarelSilvini Madshus team7701:29:4244,81
93MA9653Priputen Radek-8501:29:4744,55
94MA97375Štys PavelRETIA7801:29:5244,30
95MA9846Dostál MilanPolička7601:29:5544,18
96MA9972Hurych AntonínŽENY F AKCI7601:29:5844,05
97MC10130Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:30:0543,70
98MA102232Horák Jiří-8901:30:2942,58
99MB10539Alexa JaroslavM.F.R.7401:30:4941,63
100MC106205Hofman Františekneregistrován6301:30:5541,34
101MB108342Volár Pavel-6601:30:5741,26
102MA109114Fišera Radekneregistrován7801:30:5941,17
103MA110151Pavelka MarekOMT8801:30:5941,16
104MA111115Kameníček Michalneregistrován8601:31:0041,11
105MA112413Pirkl PavelLiberec7901:31:0840,71
106MB11398Suchodol Josef3DFitness Race Team6701:31:1240,54
107MA1141014Kaiser Kamil-8401:31:1440,44
108MA115121Cvejn LukášBorohrádek8201:31:1740,30
109MA116337Salaj LukášSK OMT Pardubice8501:31:2040,14
110MA11750Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Kunvald8001:31:2340,00
111MA118158Myška JaroslavPrasátka8201:31:2639,86
112MB120113Skopal Pavel-7201:31:4039,19
113MA121159Milt Jan-9101:31:4438,99
114MB12294Kristek JiříRETIA Pardubice6701:31:4538,96
115MC123130Pavlik Ladislav-5801:31:4738,88
116MA1241333Kunst Matyáš-9501:31:4738,88
117MA125269Fiala Milan-7601:31:4738,87
118MA126133Štefanča RichardMŠ Dašice8101:31:4838,84
119MB127403Bureš Romanneregistrován7401:31:5038,74
120MA12871Pleskot OndřejHO Pardubice8401:31:5238,61
121MA12993Hubka LukášDoldy Spinning Náchod8101:31:5938,31
122MB130945Komínek Rudolf-7101:32:0138,20
123MA131385Zitka AdamRETIA8401:32:0338,09
124MA132476Černý MichalOK99 Hradec Králové8001:32:0538,00
125MA13352Radimecký MartinGoMango8301:32:0737,94
126MA134331Beneš Vojtěch-9001:32:0837,86
127MA135406Moštěk Richard-7701:32:0837,86
128MA136117Szabó Janneregistrován8701:32:1037,76
129MB137420Zubr Hynekneregistrován7301:32:1137,74
130MB138440Holubec LubošTT Trutnov6801:32:1337,66
131MB1392107Van Lien Henk-7101:32:1437,58
132MA140522Borůvka JakubJaroměř9001:32:1537,56
133MA141120Barvínek LadislavČeská Třebová7701:32:1637,50
134MA14367Kalát Jan-9001:32:2637,04
135MA14496Šrajer Martinneregistrován9101:32:2836,92
136MA145139Ingr JiříNemilany7601:32:3136,78
137MA14680Strouhal VojtěchHradec Králové8601:32:3336,69
138MB147431Žemlička MiloslavMK Hlinsko7101:32:3836,47
139MA14883Krejčí ViktorMladkov7601:32:4536,14
140MA1491100Živný Marek3D Fitness Race Team9101:32:4835,99
141MA1502199Prokop MatějClovek levyt8601:32:4935,91
142MA151966Jeřábek JakubTJ Sokol Býšť8901:32:5035,89
143MA152761Pícha Petr-8001:32:5035,87
144MB153108Nádhera PetrHradec Králové6701:32:5735,57
145MA1542022Kosař JanWaRuMa9501:33:0535,19
146MA1551253Horáček Martin-8701:33:1134,88
147MB156182Bulis PetrCkB Praha7401:33:1334,78
148MA157336Procházka Filip-9401:33:1534,71
149MA158172Musil LukášFincentrum a.s.8501:33:2534,23
150MA1591157Svozil VítÚstí nad Orlicí9201:33:2534,22
151MA160202Vojtíšek MichalPacheco padres7901:33:2634,18
152MA161301Marek Michalneregistrován7801:33:2734,14
153MA1622057Šlambora JakubGoMango8101:33:3133,92
154MA163206Leinweber LukášKB OEZ Letohrad8501:33:3333,85
155MB164119Gregor SulimaStrzegomska Dwunastka6701:33:4133,45
156MA165145Polák MilošSK Tribeik7901:33:4233,39
157MB166418Novák LukášCYKLOTRENINK.com6601:33:4433,33
158MB167310Jakeš JosefFinbike6501:33:4433,30
159MB168650Rejda JanSK OMT Pardubice7001:33:4633,24
160MB169424Klíma DavidRYCHNOV NAD KNĚŽNOU01:33:4633,24
161MA17189Burget PetrLamači skal7601:33:4933,10
162MC172109Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:33:4933,09
163MA173328Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9001:33:5332,92
164MA174194Šafránek Petr-7901:33:5632,77
165MA1751096Štross MiroslavPřed použitím protřepat8501:34:0032,59
166MA176271Vaněk Vladimír-8301:34:0832,20
167MA1771177Krechler Martin-8101:34:1232,02
168MA178239Kulda Janskp Trutnov8801:34:1232,01
169MA180216Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9901:34:2431,40
170MA181100Kmošek RomanJanov u Litomyšle7601:34:2631,33
171MA1822160Laušman Jakubsamostatně9801:34:3231,06
172MB1832117Fišer J