Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh za břehem

23.3.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 23.3.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh na Moravě - Gymnázium
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9:00 hodin

Startovné

50 Kč, děti zdarma

Popis tratě

Délka: 7,05 km
Silniční běh. Převážně se běží po asfaltu, asi 1500 metrů má jiný povrch - zpevněná polní cesta, na hrázi šotolina a žulové kostky. Trať je rovinatá, pouze ve 3. čtvrtině je několik mírných převýšení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Josef Zika
tel. 731 709 288

Internetové stránky

http://www.chlapak.cz/

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1717Štolc OndřejAtletika Šumperk9600:27:44-
2MJ2929Dostál MartinBludov9700:29:25-
3MJ3030Šincl FilipOrel Rovensko9800:29:27-
Muži A (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Polách RostislavDama sport Šumperk7500:24:38-
2MA22Žanda AdamTJ Šumperk9100:24:44-
3MA33Fochler PetrAK Drnovice9100:24:54-
4MA44Křivohlávek TomášNový Malín9500:25:03-
5MA77Žouželka LiborSKP Šumperk7800:25:55-
6MA88Jílek DavidZábřeh8700:25:59-
7MA1111Šincl JiříMagnus Orienteering9400:26:45-
8MA1212Vacek LiborActivity Lanškroun8600:27:02-
9MA1313Vošický PavelDama sport Šumperk7500:27:12-
10MA1515Král MilanZábřeh7500:27:32-
11MA1919Machotka DominikActivity Lanškroun9400:27:53-
12MA2222Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh7500:28:01-
13MA2525Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:36-
13MA2526Rozsíval AloisKSU Šumperk9100:28:36-
15MA3434Smolicha TomášNový Malín9500:29:58-
16MA3636Krmela PavelRychnov nad Kněžnou7800:30:13-
17MA3939Klučka ZdeněkŠumperk7600:30:23-
18MA4242Gebr PavelGebříci MMA8600:31:14-
19MA4747Vorel MilanZábřeh7600:31:50-
20MA5050Badal StanislavSKP Šumperk7800:32:23-
21MA6666Sedlák PetrDubicko8300:35:16-
22MA7171Žák JiříHrabová8300:36:10-
23MA8283Macek JanHS Ramzová8000:39:04-
Muži B (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:07-
2MB99Myslín Zdeněk-7100:26:05-
3MB1818Doležal MilanHoral Šumperk7200:27:47-
4MB2323Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:26-
5MB3131Uvízl AlešUničov7100:29:29-
6MB3232Zákravský MichalŠumperk7400:29:46-
7MB3333Kukula MarcelNový Malín7300:29:53-
8MB3535Odstrčil PetrZábřeh7400:30:12-
9MB4040Král LiborAZ Ekotherm6800:30:29-
10MB4545Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:42-
11MB4949Herynek JiříRovensko7400:32:19-
12MB5353Jílek RomanČD7300:32:57-
13MB5454Giesel LiborSKP Šumperk7300:33:05-
14MB6161Pražák RostislavAtletika Šumperk7300:33:59-
15MB6262Křivohlávek PavelNový Malín7000:34:11-
16MB6464Květoň VladimírŠumperk6800:35:04-
17MB7575Navrátil MartinZábřeh7400:37:18-
Muži C (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:17-
2MC1010Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:42-
3MC1414Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:27:20-
4MC2020Knápek LubomírLK Šumperk5900:27:56-
5MC2121Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:57-
6MC2727Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:28:51-
7MC4444Marada JosefJestřebí6000:31:40-
8MC4848Kamler RadomírŠtědrákova Lhota5900:32:00-
9MC5555Jirásko ZdeněkGOHBJM5500:33:07-
10MC5959Kotyza PetrLanškroun6300:33:53-
11MC7373Smolicha JosefNový Malín5600:36:31-
12MC7474Vlach BohumilPars Nova6300:36:34-
Muži D (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2424Sporek MiroslavLoučná5400:28:31-
2MD3737Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:17-
3MD3838Gebr MilanGebříci Zábřeh5400:30:20-
4MD5656Batěk MiroslavHrabišín5400:33:15-
5MD8787Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:17-
6MD8888Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:44:49-
Muži E (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2828Krátký FrantišekKrálíky4300:29:05-
2ME7878Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:37:57-
3ME8686Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:42:41-
Juniorky (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5252Křivohlávková TerezaNový Malín9900:32:54-
2ZJ6868Šinclová MarkétaOrel Rovensko9600:35:26-
Ženy A (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1616Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:43-
2ZA5858Králová LadaSK Severka Šumperk8700:33:31-
3ZA6060Povalová Eva-8400:33:58-
4ZA6565Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:35:13-
5ZA7272Králová MichaelaAZ Ekotherm9000:36:14-
6ZA8181Berková KatarínaŠumperk8100:39:03-
7ZA8282Macková Zdenaneregistrována9500:39:04-
Ženy B (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4141Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:30:37-
2ZB4343Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:31:29-
3ZB4646Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:45-
4ZB5151Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:32:37-
5ZB6363Králová JaroslavaAZ Ekotherm7100:34:17-
6ZB6767Krčová MartinaKSU Šumperk7200:35:17-
7ZB7070Žouželková JanaSKP Šumperk7700:35:34-
8ZB7777Šinclová ZdenkaOrel Rovensko7100:37:41-
9ZB8080Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:38:48-
10ZB8484Stryková VlastaKSU Šumperk7600:39:25-
11ZB8585Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:19-
12ZB8989Dannenbergerová JaroslavaŠumperk7900:45:08-
13ZB9191Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:45:51-
Ženy C (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5757Jirásková EvaSalon Zdena6400:33:22-
2ZC6969Komárková EvaCyklo Polách a syn5800:35:31-
3ZC7676Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:25-
4ZC7979Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:32-
5ZC9090Tůmová LenkaBáječné ženy v běhu6300:45:28-
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Polách RostislavDama sport Šumperk7500:24:38-
2MA22Žanda AdamTJ Šumperk9100:24:44-
3MA33Fochler PetrAK Drnovice9100:24:54-
4MA44Křivohlávek TomášNový Malín9500:25:03-
1MB55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:07-
1MC66Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:17-
5MA77Žouželka LiborSKP Šumperk7800:25:55-
6MA88Jílek DavidZábřeh8700:25:59-
2MB99Myslín Zdeněk-7100:26:05-
2MC1010Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:42-
7MA1111Šincl JiříMagnus Orienteering9400:26:45-
8MA1212Vacek LiborActivity Lanškroun8600:27:02-
9MA1313Vošický PavelDama sport Šumperk7500:27:12-
3MC1414Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:27:20-
10MA1515Král MilanZábřeh7500:27:32-
1ZA1616Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:43-
1MJ1717Štolc OndřejAtletika Šumperk9600:27:44-
3MB1818Doležal MilanHoral Šumperk7200:27:47-
11MA1919Machotka DominikActivity Lanškroun9400:27:53-
4MC2020Knápek LubomírLK Šumperk5900:27:56-
5MC2121Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:57-
12MA2222Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh7500:28:01-
4MB2323Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:26-
1MD2424Sporek MiroslavLoučná5400:28:31-
13MA2525Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:36-
13MA2526Rozsíval AloisKSU Šumperk9100:28:36-
6MC2727Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:28:51-
1ME2828Krátký FrantišekKrálíky4300:29:05-
2MJ2929Dostál MartinBludov9700:29:25-
3MJ3030Šincl FilipOrel Rovensko9800:29:27-
5MB3131Uvízl AlešUničov7100:29:29-
6MB3232Zákravský MichalŠumperk7400:29:46-
7MB3333Kukula MarcelNový Malín7300:29:53-
15MA3434Smolicha TomášNový Malín9500:29:58-
8MB3535Odstrčil PetrZábřeh7400:30:12-
16MA3636Krmela PavelRychnov nad Kněžnou7800:30:13-
2MD3737Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:17-
3MD3838Gebr MilanGebříci Zábřeh5400:30:20-
17MA3939Klučka ZdeněkŠumperk7600:30:23-
9MB4040Král LiborAZ Ekotherm6800:30:29-
1ZB4141Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:30:37-
18MA4242Gebr PavelGebříci MMA8600:31:14-
2ZB4343Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:31:29-
7MC4444Marada JosefJestřebí6000:31:40-
10MB4545Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:42-
3ZB4646Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:45-
19MA4747Vorel MilanZábřeh7600:31:50-
8MC4848Kamler RadomírŠtědrákova Lhota5900:32:00-
11MB4949Herynek JiříRovensko7400:32:19-
20MA5050Badal StanislavSKP Šumperk7800:32:23-
4ZB5151Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:32:37-
1ZJ5252Křivohlávková TerezaNový Malín9900:32:54-
12MB5353Jílek RomanČD7300:32:57-
13MB5454Giesel LiborSKP Šumperk7300:33:05-
9MC5555Jirásko ZdeněkGOHBJM5500:33:07-
4MD5656Batěk MiroslavHrabišín5400:33:15-
1ZC5757Jirásková EvaSalon Zdena6400:33:22-
2ZA5858Králová LadaSK Severka Šumperk8700:33:31-
10MC5959Kotyza PetrLanškroun6300:33:53-
3ZA6060Povalová Eva-8400:33:58-
14MB6161Pražák RostislavAtletika Šumperk7300:33:59-
15MB6262Křivohlávek PavelNový Malín7000:34:11-
5ZB6363Králová JaroslavaAZ Ekotherm7100:34:17-
16MB6464Květoň VladimírŠumperk6800:35:04-
4ZA6565Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:35:13-
21MA6666Sedlák PetrDubicko8300:35:16-
6ZB6767Krčová MartinaKSU Šumperk7200:35:17-
2ZJ6868Šinclová MarkétaOrel Rovensko9600:35:26-
2ZC6969Komárková EvaCyklo Polách a syn5800:35:31-
7ZB7070Žouželková JanaSKP Šumperk7700:35:34-
22MA7171Žák JiříHrabová8300:36:10-
5ZA7272Králová MichaelaAZ Ekotherm9000:36:14-
11MC7373Smolicha JosefNový Malín5600:36:31-
12MC7474Vlach BohumilPars Nova6300:36:34-
17MB7575Navrátil MartinZábřeh7400:37:18-
3ZC7676Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:25-
8ZB7777Šinclová ZdenkaOrel Rovensko7100:37:41-
2ME7878Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:37:57-
4ZC7979Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:32-
9ZB8080Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:38:48-
6ZA8181Berková KatarínaŠumperk8100:39:03-
7ZA8282Macková Zdenaneregistrována9500:39:04-
23MA8283Macek JanHS Ramzová8000:39:04-
10ZB8484Stryková VlastaKSU Šumperk7600:39:25-
11ZB8585Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:19-
3ME8686Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:42:41-
5MD8787Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:17-
6MD8888Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:44:49-
12ZB8989Dannenbergerová JaroslavaŠumperk7900:45:08-
5ZC9090Tůmová LenkaBáječné ženy v běhu6300:45:28-
13ZB9191Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:45:51-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód