Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

32. ročník, Cross - country Pardubice

21.10.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 32. ročník, Cross - country Pardubice
  • datum konání: 21.10.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2018Velká Pardubická cross-country287
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259

Statistika závodu 32. ročník, Cross - country Pardubice

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1645

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Metelková Táňa729
Fenclová Marta769
Jirásková Eva647
Kozáková Denisa797
Matyášová Jana657
Jirásko Dušan737
Doležal Stanislav387
Keprtová Miloslava487
Šternerová Hana637
Krátká Anna697
Bajer Milan556
Mannlová Jana806
Červ Miloslav506
Kovář Jáchym966
Jirásko Lubomír716
Froš Štěpán735
Hellerová Hana615
Fiala Jaroslav385
Mocek Tomáš795
Novák Pavel815
Kratochvíl Miloš755
Radiměřský Karel875
Vorel Milan405
Pechek František535
Nejedlý Michal695
Jelínková Magdalena455
Jelínek Matěj425
Nečas Josef585
Krunka Kamil865
Sejkorová Lenka635
Meduna Josef835
Šůcha Václav465
Kraus Václav645
Stránský Aleš605
Vacková Hana565
Bednář Josef505
Smrčka Miloš545
Šťastný Jaromír305
Kalousek Jan714
Vodička Jiří534
Kubrová Dagmar634
Leheček Antonín314
Weidlich Tomáš734
Heller Tomáš814
Vanta Josef624
Frydrychová Eliška014
Bubeníček Jiří514
Šimurda Zdeněk564
Hromádko Jaroslav714
Vašíček Martin714

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně starší (trať 1,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS16335Nývltová EvaVela Trutnov8600:06:53-
2ŽS18303Plzeňská MarkétaŠSK Újezd8800:06:59-
3ŽS21321Šírová MartaHSK Benecko8900:07:04-
4ŽS23274Pechová HanaARC Brno8700:07:06-
5ŽS25272Mateásková AlexandraAC Moravská Slávia Brno8700:07:08-
6ŽS27271Kocanca AlinaULKS Opal Kudowa Zdrój8600:07:12-
7ŽS32265Gorczynska SylviaULKS Opal Kudowa Zdrój8600:07:16-
8ŽS34280Skybová LucieARC Brno8700:07:19-
9ŽS36279Režňáková TerezaŠSK Újezd nad Lesy8800:07:27-
10ŽS39318Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:07:34-
11ŽS43264Faehnrich NataliaULKS Opal Kudowa Zdrój8900:07:42-
12ŽS44294Picková ZdenaŠAK Chrudim8800:07:43-
13ŽS45273Palasová BarboraTJ Centropen Dačice8900:07:44-
14ŽS48267Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:07:46-
15ŽS49319Bílá TerezaCyklo Stratílek Litomyšl9200:07:47-
15ŽS49275Pechová IvaARC Brno8600:07:47-
17ŽS54269Jánová TerezaRC Vlašim8700:07:55-
18ŽS55349Grohová KarolínaDvůr Králové nad Labem9000:07:58-
19ŽS59268Chvátalová JitkaTJ Centropen Dačice8700:08:04-
20ŽS60266Havlíková MartinaTJ Centropen Dačice8900:08:05-
21ŽS61261Čaloudová VendulaTJ Centropen Dačice8800:08:06-
22ŽS62262Čechalová HanaTS Letohrad8600:08:07-
23ŽS65281Vondráková PavlaAC Moravská Slávia Brno8700:08:18-
24ŽS68263Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:08:37-
25ŽS69311Krebsová KetřinaL. Počerady8600:08:38-
26ŽS74405Caklová EvaAC Pardubice8600:09:03-
27ŽS75338Vávrová LudmilaAFK SKP Pardubice8700:09:04-
28ŽS76344Bártová AndreaAFK SKP Pardubice8800:09:05-
29ŽS78345Hlavsová LucieAFK SKP Pardubice8800:09:07-
30ŽS79346Klímová ŠárkaAFK SKP Pardubice9000:09:19-
31ŽS80340Krbová MiroslavaAFK SKP Pardubice8800:09:23-
32ŽS84270Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:09:32-
33ŽS86342Balachoncevová LucieAFK SKP Pardubice8800:09:52-
34ŽS91347Beránková PetraAFK SKP Pardubice8900:11:56-
-ŽS-348Beránková AnetaAFK SKP Pardubice93DNF-
-ŽS-325Brýdlová KarinaPardubice93DNF-
Žáci starší (trať 1,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1185Jakoubek JiříAC Pardubice8600:06:01-
2MS2192Lorenc TomášSK Masokombinát Polička8600:06:03-
3MS3198Novák AlešSKP Atletik Nymburk8600:06:04-
4MS4189Kasal JanSC Pardubice8600:06:05-
5MS5179Dlesk JanJiskra Havlíčkův Brod8700:06:13-
6MS6208Skořepa JakubATC Žďár nad Sázavou8700:06:19-
7MS7178Dědeček JaromírAC Turnov8700:06:21-
8MS8314Luč JaroslavL. Počerady8700:06:24-
9MS9302Groh StanislavSVS Vrchlabí8700:06:26-
10MS10200Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:06:31-
11MS11176Beer DanielAC Spartak Slatiňany8600:06:35-
11MS11202Oprchal TomášSK KRŠ Nové Mesto nad Váhom8600:06:35-
13MS13201Olšan MartinŠSK Újezd nad Lesy8700:06:36-
14MS14301Groh RadoslavSVS Vrchlabí8900:06:44-
15MS15207Roman MateuszPOL8700:06:49-
16MS17316Mezera VojtěchL. Počerady8600:06:54-
17MS18289Jiroušek LadislavAC Spartak Slatiňany8600:06:59-
18MS20309Nevěčný LukášDačice8700:07:03-
19MS22203Palas RichardTJ Centropen Dačice8800:07:05-
20MS24214Tůma JiříRC Vlašim8800:07:07-
21MS26190Krátký ZdeněkJiskra Havlíčkův Brod8700:07:11-
22MS27194Martinek PetrAC Pardubice8700:07:12-
23MS29177Čaloud JiříTJ Centropen Dačice8900:07:13-
24MS30181Dvořák AlexandrAC Pardubice8700:07:14-
25MS31183Flídr JanTJ Kaučuk Kralupy8900:07:15-
26MS33199Odvárka MilošŠAK Chrudim8600:07:17-
27MS35213Tůma JanJiskra Havlíčkův Brod8800:07:22-
28MS36285Fiala PetrAC Pardubice8700:07:27-
29MS38292Šenold JanSki Jilemnice8800:07:29-
30MS40210Stoupenec LukášTJ Centropen Dačice8800:07:38-
31MS41182Dvořák OliverAC Pardubice9000:07:40-
32MS42204Pavlas JiříJiskra Havlíčkův Brod8800:07:41-
33MS46305Strnad ŠtěpánSPRIT Čáslav9100:07:45-
34MS47332Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:46-
35MS51216Zdražil TomᚊAK Chrudim8600:07:48-
36MS52299Rádl JakubAC Kovošrot Praha9100:07:50-
37MS53184Imlauf MichalŠAK Chrudim8700:07:53-
38MS56180Douša MartinSpartak Slatiňany8800:08:02-
39MS57290Vaclavek JiříTJ Slatiňany8700:08:03-
40MS58291Jandík LukášTJ Slatiňany8600:08:04-
41MS63297Havlas JanSlavia Hradec Králové8900:08:12-
42MS64195Menclík VítHájek Software9000:08:13-
43MS66313Ledvina JanL. Počerady8700:08:21-
44MS67298Trunec VladimírSokol Hradec Králové8700:08:25-
45MS70330Vávra LubošAFK SKP Pardubice8900:08:42-
46MS71343Chaura VítAFK SKP Pardubice9100:08:46-
47MS72186Ján JanRC Vlašim9300:08:47-
48MS73215Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:08:59-
49MS76217Žák LukášOT Bizon8700:09:05-
50MS81329Mareš VojtěchAFK SKP Pardubice8900:09:26-
51MS82341Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:09:29-
52MS83339Čáp LukášAFK SKP Pardubice9000:09:30-
53MS85333Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:09:38-
54MS87337Chaura VojtěchAFK SKP Pardubice8800:09:59-
55MS88334Kutil RadekAFK SKP Pardubice8900:10:18-
56MS89197Mocker MiroslavAC Česká Lípa8900:10:47-
57MS90331Drahoňovský DanielAFK SKP Pardubice9400:11:27-
58MS92196Mocker MartinAC Česká Lípa8900:12:34-
-MS-320Dudek MilanCyklo Stratílek Sport91DNF-
-MS-322Šír JanMSK Benecko92DNF-
Dorostenci (trať 3,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MR1167Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8400:11:29-
2MR2164Hnilo ZdeněkBK Znojmo8500:11:42-
3MR3315Barák JaroslavARC Brno8400:11:51-
4MR4307Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:11:55-
5MR5163Franta JaroslavAC Moravská Slávia Brno8400:12:09-
6MR6165Hodboď JakubAC Slovan Liberec8500:12:17-
7MR7161Duben JanJiskra Havlíčkův Brod8400:12:21-
8MR8175Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:12:28-
9MR9162Dvořák FilipAC Pardubice8500:12:40-
10MR10406Suchý JakubHerálec 00:12:49-
11MR11168Matěna JosefSKI Radvanice8400:13:14-
12MR12172Szczotka MatějJiskra Havlíčkův Brod8500:13:25-
13MR13174Vaňatka PetrAC Pardubice8500:13:40-
14MR14169Mikuš PavelJiskra Havlíčkův Brod8500:13:53-
15MR15171Novák JosefTJ Svitavy8500:14:06-
16MR16317Veselý DavidPraha8500:14:16-
17MR17159Doležal TomášSKI Radvanice8500:14:21-
Dorostenky (trať 2,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1259Tománková EvaTJ Nová Včelnice8400:08:48-
2ŽD2252Hronová JanaARC Brno8500:09:05-
3ŽD3255Mašková EvaAC Turnov8500:09:23-
4ŽD4253Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8500:09:34-
5ŽD5293Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:09:46-
6ŽD6256Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:09:47-
7ŽD7258Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:09:48-
8ŽD8306Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:10:00-
9ŽD9251Dubská TerezaŠAK Chrudim8500:10:02-
10ŽD10257Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:02-
11ŽD11312Náprstková LuciePočerady8500:11:05-
12ŽD12310Kalušová PetraASK Počerady8500:11:08-
13ŽD13260Tomanová ZuzanaTJ Svitavy8500:11:28-
14ŽD14254Laštůvková SvatavaTJ Svitavy8400:11:39-
Junioři (trať 6,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1141Kwatkowski PavelPOL8300:22:28-
2MJ2149Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:22:34-
3MJ3142Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:23:08-
4MJ4146Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:23:34-
5MJ5308Masný TomášVítkovice8200:23:37-
6MJ6144Laco MartinAC Pardubice8200:23:47-
7MJ7147Tománek JanTJ Nová Včelnice8300:23:57-
8MJ8153Šilhán MilanBěžecký klub F-C Kadaň8300:24:03-
9MJ9155Touška IgorAC Moravská Slávia Brno8300:24:22-
10MJ10156Urbánek JaroslavAC Moravská Slávia Brno8200:24:40-
11MJ11150Hanke MiroslavAŠ Mladá Boleslav8300:25:48-
12MJ12157Xaver TomášAC Moravská Slávia Brno8300:27:23-
-MJ-151Hojsák JosefHotel 100 Pardubice83DNF-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kirui WillyKeňa8200:31:11-
2MA25Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:31:15-
3MA32Biegala LeszekPOL7800:31:17-
4MA44Faschingbauer PavelUSK Praha7300:31:28-
5MA58Matanin MarcelObal servis Košice7300:31:38-
6MA67Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:32:08-
7MA76Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:32:22-
8MA8284Jaroszewski MarekPOL7500:32:39-
9MA93Žavoronok IgorBLR7700:32:43-
10MA1012Marzec StanisławLKB RUDNIK6200:32:46-
11MA1113Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:33:03-
12MA129Kramarz EdmundPOL6900:33:18-
13MA1328Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:33:54-
14MA1414Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:34:05-
15MA1511Łazarowicz JarosławPoltegor Projekt WKTRI Wrocław7000:34:19-
16MA16404Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:35:03-
17MA1755Vaculka RichardŽelezárny Prostějov7000:35:09-
18MA1952Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:36:12-
19MA2224Handl MichalAC Pardubice8100:36:49-
20MA2336Malý JiříSKP Atletik Nymburk8000:36:53-
21MA2426Hikl TomášAC Moravská Slávia Brno8100:37:03-
22MA25416Pozler TomášAC Pardubice7600:37:04-
23MA2638Mlateček PetrAC Pardubice7800:37:42-
24MA29296Hodboď MiroslavSKP Atletik Nymburk7400:38:13-
25MA3322Doucha JiříStart Náchod7100:38:34-
26MA3456Varchola OndřejCuprum Povrly8100:38:39-
27MA3657Vašíček MartinSKI Radvanice7100:38:46-
28MA3915Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:38:59-
29MA4362Vorel PetrSK Kotlářka Praha7200:39:34-
30MA4444Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:39:39-
31MA4549Smetana MartinSK Kotlářka Praha7300:39:55-
32MA46287Bříza KarelAC Pardubice7900:39:57-
33MA4753Špringr ZdeněkSokol Milovice7000:39:58-
34MA48323Skřičil VlastimilHrabůvka6700:39:59-
35MA49412Štefec PeterTJ Slatiňany7200:40:17-
36MA5151Straka KamilAK Dačice6900:40:30-
37MA5419Čipera RadekSKI Radvanice6400:40:49-
38MA5735Lejnar MartinZruč nad Sázavou7200:41:14-
39MA5937Michalíček JanATC Žďár nad Sázavou8100:41:29-
40MA6339Mocek TomášAC Pardubice7900:41:53-
41MA66324Weidlich TomášBiatlon Karviná7300:41:55-
42MA6750Smola JanKRB Chrudim6700:41:57-
43MA6821Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:42:18-
44MA69286Dejdar LukášAC Pardubice8100:42:29-
45MA7141Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6400:42:32-
46MA72283Kačic PeterŠK Nové Mesto nad Váhom7000:42:37-
47MA7534Krutílek MiroslavTT Pardubice7600:43:40-
48MA76288Kepl JanAC Pardubice8000:43:46-
49MA8018Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8000:44:07-
50MA8131Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:44:09-
51MA8543Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:44:34-
52MA9359Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6200:45:41-
53MA9648Slabihoud PavelJetti Sport Pardubice7700:46:06-
54MA9832Klapka MiroslavJetti Sport Pardubice7000:46:15-
55MA10117Bořek MichalPilsenman club7800:46:31-
56MA10330Jirásko LubomírSrch7100:47:12-
57MA10427Holata RomanČeská Skalice7500:47:31-
58MA112300Kuhnel JanPardubice7500:48:40-
59MA11563Weissar PetrPilsenman club7000:49:30-
60MA11629Jirásko DušanSrch7300:49:54-
61MA12161Vondráček PetrČeská Skalice7000:51:07-
62MA123402Kavan JanTJ Česká Skalice7600:51:09-
63MA12620Dockal PetrEJ BSH Holice7000:52:29-
64MA129282Hašák JaroslavŠK Nové Mesto nad Váhom6700:53:22-
65MA130327Kulíček PavelKULÍČEK7700:53:34-
66MA132326Meduna JosefTřemošnice8300:54:33-
67MA13333Korhel MartinVrchlabí7000:55:08-
-MA-23Hájek TomášVysoké Mýto77DNF-
-MA-411Nohejl TomášDIANA Praha67DNF-
-MA-295Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82DNF-
-MA-415Kulíček VáclavSKP Atletik Nymburk72DNF-
-MA-58Velinský RadekAFK Chrudim72DNF-
-MA-60Veselý VáclavTJ Jičín72DNF-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1867Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:51-
2MB2075Filip LubošAC Choceň5900:36:17-
3MB30304Roman KrzysztofPOL5900:38:15-
4MB3169Tománek StanislavPS Pacov5400:38:18-
5MB3273Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:21-
6MB3786Nývlt MilanSKI Radvanice6100:38:52-
7MB3883Macoun OtakarTJ Doksy5800:38:57-
8MB40417Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:39:06-
9MB4191Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:16-
10MB4295Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:39:17-
11MB5092Rehák PeterSK KRŠ Nové Mesto nad Váhom5800:40:29-
12MB5279Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:40:39-
13MB5585Mocker FrantišekAK Bílina5800:41:02-
14MB5677Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:41:09-
15MB6171Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:38-
16MB6447Ryzner MiroslavTT Pardubice8000:41:54-
16MB64418Strnad PavelAC Pardubice5700:41:54-
18MB6978Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:42:29-
19MB7470Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:10-
20MB7794Ryzner JanTT Pardubice5900:43:52-
21MB79100Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:44:03-
22MB8276Flídr JanPA Kralupy nad Vltavou5700:44:16-
23MB83101Zajíc JanKRB Chrudim5300:44:17-
24MB9288Páriš AttilaKRB Chrudim6000:45:39-
25MB9798Šimurda ZdeněkTJ Centropen Dačice5600:46:14-
26MB10080Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:26-
27MB10574Diák JaroslavŠVOSPO Dašice5500:47:39-
28MB10689Petržílek ZdeněkSlatiňany5500:47:45-
29MB10897Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5600:48:04-
30MB11472Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5600:48:57-
31MB122102Zvára JiříČeská Skalice5700:51:08-
32MB12499Šuler VáclavTJ Centropen Dačice5400:51:29-
33MB12796Šild VladimírBrozany nad Ohří5800:52:54-
-MB-414Kučera FrantišekXXX57DNF-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC21103Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:36:41-
2MC27350Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:53-
3MC28401Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:38:06-
4MC35104Varchola MilanCuprum Povrly5100:38:45-
5MC53118Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:46-
6MC60109Ján JanRC Vlašim5100:41:33-
7MC73117Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:42:52-
8MC78127Zeman PavelKRB Chrudim4300:43:55-
9MC86121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:52-
10MC88328Daubner TonoLiga 100 Praha4200:45:21-
11MC89123Štregl TomášSpartak Vrchlabí5000:45:30-
12MC90126Vosyka LadislavTURBO Chotěboř5000:45:31-
13MC91119Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:45:36-
14MC94106Cipl FrantišekBON BON Praha5100:45:43-
15MC95107Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:46:04-
16MC102113Kulich JaroslavPardubice4800:46:59-
17MC109111Krumer MiroslavOstrov4900:48:09-
18MC110105Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:48:18-
19MC111108Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:48:26-
20MC113110Janoušek VladimírČeská podnikatelská pojišťovna4900:48:47-
21MC118115Málek ZdeněkAVC Praha4300:50:04-
22MC120112Krutský RadomilAC Slovan Liberec4900:50:55-
23MC125122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:27-
24MC128403David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:53:18-
25MC137419Linhart MilošAC Náchod4400:59:16-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD58407Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:41:18-
2MD61413Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:41:38-
3MD84128Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:19-
4MD87131Bielčík JindřichLichkov 00:45:01-
5MD99129Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:22-
6MD107130Kousal OldřichSK Přerov3800:47:52-
7MD119133Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:50:35-
8MD131132Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:54:11-
9MD136135Šikel KarelLázně Libverda a.s.3700:57:38-
10MD138134Hnizdil LadislavMaratonklub Kladno3501:24:05-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME117138Leheček AntonínAVC Praha3100:49:55-
2ME134140Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:55:22-
3ME135137Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:55:53-
Juniorky (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ12249Lustigová MarcelaAC Slovan Liberec8200:22:02-
2ŽJ13245Jatiová AlenaObal servis Košice8300:22:08-
3ŽJ14247Židová AndreaSK Kotlářka Praha8200:23:31-
4ŽJ20408Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:28:17-
Ženy A (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1219Bak JustynaPolsko7400:19:55-
2ZA2220Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:20:01-
3ZA373Drajzajtlová PetraAK Milo Olomouc-PUMA ČR 7300:20:17-
4ZA4222Klimešová JanaVSK Praha7000:20:36-
5ZA5226Wlodarczyk PatrycyjaPOL8000:20:44-
6ZA6228Volná MarieSK Žel. Prostějov8000:20:57-
7ZA7229Biolková JanaSSK Vítkovice7400:20:59-
8ZA8224Jarzynska KarolinaPOL8100:21:06-
9ZA9227Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:21:18-
10ZA10238Vlčovská MartaAC Pardubice7600:21:56-
11ZA11230Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:58-
12ZA19237Vlasáková RomanaSKP Česká Lípa7000:27:52-
Ženy B (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15240Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:07-
2ZB16409Linhartová SimonaPardubice6400:25:16-
3ZB17410Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:25:39-
4ZB18244Topolová JanaAC Čáslav5600:26:13-
5ZB21239Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:12-
6ZB22243Suchá DagmarPilsenman club5700:34:15-
Trať 1,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1185Jakoubek JiříAC Pardubice8600:06:01-
2MS2192Lorenc TomášSK Masokombinát Polička8600:06:03-
3MS3198Novák AlešSKP Atletik Nymburk8600:06:04-
4MS4189Kasal JanSC Pardubice8600:06:05-
5MS5179Dlesk JanJiskra Havlíčkův Brod8700:06:13-
6MS6208Skořepa JakubATC Žďár nad Sázavou8700:06:19-
7MS7178Dědeček JaromírAC Turnov8700:06:21-
8MS8314Luč JaroslavL. Počerady8700:06:24-
9MS9302Groh StanislavSVS Vrchlabí8700:06:26-
10MS10200Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:06:31-
11MS11202Oprchal TomášSK KRŠ Nové Mesto nad Váhom8600:06:35-
11MS11176Beer DanielAC Spartak Slatiňany8600:06:35-
13MS13201Olšan MartinŠSK Újezd nad Lesy8700:06:36-
14MS14301Groh RadoslavSVS Vrchlabí8900:06:44-
15MS15207Roman MateuszPOL8700:06:49-
1ŽS16335Nývltová EvaVela Trutnov8600:06:53-
16MS17316Mezera VojtěchL. Počerady8600:06:54-
2ŽS18303Plzeňská MarkétaŠSK Újezd8800:06:59-
17MS18289Jiroušek LadislavAC Spartak Slatiňany8600:06:59-
18MS20309Nevěčný LukášDačice8700:07:03-
3ŽS21321Šírová MartaHSK Benecko8900:07:04-
19MS22203Palas RichardTJ Centropen Dačice8800:07:05-
4ŽS23274Pechová HanaARC Brno8700:07:06-
20MS24214Tůma JiříRC Vlašim8800:07:07-
5ŽS25272Mateásková AlexandraAC Moravská Slávia Brno8700:07:08-
21MS26190Krátký ZdeněkJiskra Havlíčkův Brod8700:07:11-
6ŽS27271Kocanca AlinaULKS Opal Kudowa Zdrój8600:07:12-
22MS27194Martinek PetrAC Pardubice8700:07:12-
23MS29177Čaloud JiříTJ Centropen Dačice8900:07:13-
24MS30181Dvořák AlexandrAC Pardubice8700:07:14-
25MS31183Flídr JanTJ Kaučuk Kralupy8900:07:15-
7ŽS32265Gorczynska SylviaULKS Opal Kudowa Zdrój8600:07:16-
26MS33199Odvárka MilošŠAK Chrudim8600:07:17-
8ŽS34280Skybová LucieARC Brno8700:07:19-
27MS35213Tůma JanJiskra Havlíčkův Brod8800:07:22-
28MS36285Fiala PetrAC Pardubice8700:07:27-
9ŽS36279Režňáková TerezaŠSK Újezd nad Lesy8800:07:27-
29MS38292Šenold JanSki Jilemnice8800:07:29-
10ŽS39318Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:07:34-
30MS40210Stoupenec LukášTJ Centropen Dačice8800:07:38-
31MS41182Dvořák OliverAC Pardubice9000:07:40-
32MS42204Pavlas JiříJiskra Havlíčkův Brod8800:07:41-
11ŽS43264Faehnrich NataliaULKS Opal Kudowa Zdrój8900:07:42-
12ŽS44294Picková ZdenaŠAK Chrudim8800:07:43-
13ŽS45273Palasová BarboraTJ Centropen Dačice8900:07:44-
33MS46305Strnad ŠtěpánSPRIT Čáslav9100:07:45-
34MS47332Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:46-
14ŽS48267Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:07:46-
15ŽS49275Pechová IvaARC Brno8600:07:47-
15ŽS49319Bílá TerezaCyklo Stratílek Litomyšl9200:07:47-
35MS51216Zdražil TomᚊAK Chrudim8600:07:48-
36MS52299Rádl JakubAC Kovošrot Praha9100:07:50-
37MS53184Imlauf MichalŠAK Chrudim8700:07:53-
17ŽS54269Jánová TerezaRC Vlašim8700:07:55-
18ŽS55349Grohová KarolínaDvůr Králové nad Labem9000:07:58-
38MS56180Douša MartinSpartak Slatiňany8800:08:02-
39MS57290Vaclavek JiříTJ Slatiňany8700:08:03-
40MS58291Jandík LukášTJ Slatiňany8600:08:04-
19ŽS59268Chvátalová JitkaTJ Centropen Dačice8700:08:04-
20ŽS60266Havlíková MartinaTJ Centropen Dačice8900:08:05-
21ŽS61261Čaloudová VendulaTJ Centropen Dačice8800:08:06-
22ŽS62262Čechalová HanaTS Letohrad8600:08:07-
41MS63297Havlas JanSlavia Hradec Králové8900:08:12-
42MS64195Menclík VítHájek Software9000:08:13-
23ŽS65281Vondráková PavlaAC Moravská Slávia Brno8700:08:18-
43MS66313Ledvina JanL. Počerady8700:08:21-
44MS67298Trunec VladimírSokol Hradec Králové8700:08:25-
24ŽS68263Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:08:37-
25ŽS69311Krebsová KetřinaL. Počerady8600:08:38-
45MS70330Vávra LubošAFK SKP Pardubice8900:08:42-
46MS71343Chaura VítAFK SKP Pardubice9100:08:46-
47MS72186Ján JanRC Vlašim9300:08:47-
48MS73215Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:08:59-
26ŽS74405Caklová EvaAC Pardubice8600:09:03-
27ŽS75338Vávrová LudmilaAFK SKP Pardubice8700:09:04-
49MS76217Žák LukášOT Bizon8700:09:05-
28ŽS76344Bártová AndreaAFK SKP Pardubice8800:09:05-
29ŽS78345Hlavsová LucieAFK SKP Pardubice8800:09:07-
30ŽS79346Klímová ŠárkaAFK SKP Pardubice9000:09:19-
31ŽS80340Krbová MiroslavaAFK SKP Pardubice8800:09:23-
50MS81329Mareš VojtěchAFK SKP Pardubice8900:09:26-
51MS82341Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:09:29-
52MS83339Čáp LukášAFK SKP Pardubice9000:09:30-
32ŽS84270Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:09:32-
53MS85333Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:09:38-
33ŽS86342Balachoncevová LucieAFK SKP Pardubice8800:09:52-
54MS87337Chaura VojtěchAFK SKP Pardubice8800:09:59-
55MS88334Kutil RadekAFK SKP Pardubice8900:10:18-
56MS89197Mocker MiroslavAC Česká Lípa8900:10:47-
57MS90331Drahoňovský DanielAFK SKP Pardubice9400:11:27-
34ŽS91347Beránková PetraAFK SKP Pardubice8900:11:56-
58MS92196Mocker MartinAC Česká Lípa8900:12:34-
Trať 2,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1259Tománková EvaTJ Nová Včelnice8400:08:48-
2ŽD2252Hronová JanaARC Brno8500:09:05-
3ŽD3255Mašková EvaAC Turnov8500:09:23-
4ŽD4253Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8500:09:34-
5ŽD5293Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:09:46-
6ŽD6256Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:09:47-
7ŽD7258Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:09:48-
8ŽD8306Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:10:00-
9ŽD9251Dubská TerezaŠAK Chrudim8500:10:02-
10ŽD10257Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:02-
11ŽD11312Náprstková LuciePočerady8500:11:05-
12ŽD12310Kalušová PetraASK Počerady8500:11:08-
13ŽD13260Tomanová ZuzanaTJ Svitavy8500:11:28-
14ŽD14254Laštůvková SvatavaTJ Svitavy8400:11:39-
Trať 3,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MR1167Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8400:11:29-
2MR2164Hnilo ZdeněkBK Znojmo8500:11:42-
3MR3315Barák JaroslavARC Brno8400:11:51-
4MR4307Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:11:55-
5MR5163Franta JaroslavAC Moravská Slávia Brno8400:12:09-
6MR6165Hodboď JakubAC Slovan Liberec8500:12:17-
7MR7161Duben JanJiskra Havlíčkův Brod8400:12:21-
8MR8175Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:12:28-
9MR9162Dvořák FilipAC Pardubice8500:12:40-
10MR10406Suchý JakubHerálec 00:12:49-
11MR11168Matěna JosefSKI Radvanice8400:13:14-
12MR12172Szczotka MatějJiskra Havlíčkův Brod8500:13:25-
13MR13174Vaňatka PetrAC Pardubice8500:13:40-
14MR14169Mikuš PavelJiskra Havlíčkův Brod8500:13:53-
15MR15171Novák JosefTJ Svitavy8500:14:06-
16MR16317Veselý DavidPraha8500:14:16-
17MR17159Doležal TomášSKI Radvanice8500:14:21-
Trať 5,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1219Bak JustynaPolsko7400:19:55-
2ZA2220Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:20:01-
3ZA373Drajzajtlová PetraAK Milo Olomouc-PUMA ČR 7300:20:17-
4ZA4222Klimešová JanaVSK Praha7000:20:36-
5ZA5226Wlodarczyk PatrycyjaPOL8000:20:44-
6ZA6228Volná MarieSK Žel. Prostějov8000:20:57-
7ZA7229Biolková JanaSSK Vítkovice7400:20:59-
8ZA8224Jarzynska KarolinaPOL8100:21:06-
9ZA9227Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:21:18-
10ZA10238Vlčovská MartaAC Pardubice7600:21:56-
11ZA11230Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:58-
1ŽJ12249Lustigová MarcelaAC Slovan Liberec8200:22:02-
2ŽJ13245Jatiová AlenaObal servis Košice8300:22:08-
3ŽJ14247Židová AndreaSK Kotlářka Praha8200:23:31-
1ZB15240Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:07-
2ZB16409Linhartová SimonaPardubice6400:25:16-
3ZB17410Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:25:39-
4ZB18244Topolová JanaAC Čáslav5600:26:13-
12ZA19237Vlasáková RomanaSKP Česká Lípa7000:27:52-
4ŽJ20408Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:28:17-
5ZB21239Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:12-
6ZB22243Suchá DagmarPilsenman club5700:34:15-
Trať 6,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1141Kwatkowski PavelPOL8300:22:28-
2MJ2149Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:22:34-
3MJ3142Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:23:08-
4MJ4146Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:23:34-
5MJ5308Masný TomášVítkovice8200:23:37-
6MJ6144Laco MartinAC Pardubice8200:23:47-
7MJ7147Tománek JanTJ Nová Včelnice8300:23:57-
8MJ8153Šilhán MilanBěžecký klub F-C Kadaň8300:24:03-
9MJ9155Touška IgorAC Moravská Slávia Brno8300:24:22-
10MJ10156Urbánek JaroslavAC Moravská Slávia Brno8200:24:40-
11MJ11150Hanke MiroslavAŠ Mladá Boleslav8300:25:48-
12MJ12157Xaver TomášAC Moravská Slávia Brno8300:27:23-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kirui WillyKeňa8200:31:11-
2MA25Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:31:15-
3MA32Biegala LeszekPOL7800:31:17-
4MA44Faschingbauer PavelUSK Praha7300:31:28-
5MA58Matanin MarcelObal servis Košice7300:31:38-
6MA67Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:32:08-
7MA76Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:32:22-
8MA8284Jaroszewski MarekPOL7500:32:39-
9MA93Žavoronok IgorBLR7700:32:43-
10MA1012Marzec StanisławLKB RUDNIK6200:32:46-
11MA1113Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:33:03-
12MA129Kramarz EdmundPOL6900:33:18-
13MA1328Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:33:54-
14MA1414Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:34:05-
15MA1511Łazarowicz JarosławPoltegor Projekt WKTRI Wrocław7000:34:19-
16MA16404Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:35:03-
17MA1755Vaculka RichardŽelezárny Prostějov7000:35:09-
1MB1867Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:51-
18MA1952Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:36:12-
2MB2075Filip LubošAC Choceň5900:36:17-
1MC21103Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:36:41-
19MA2224Handl MichalAC Pardubice8100:36:49-
20MA2336Malý JiříSKP Atletik Nymburk8000:36:53-
21MA2426Hikl TomášAC Moravská Slávia Brno8100:37:03-
22MA25416Pozler TomášAC Pardubice7600:37:04-
23MA2638Mlateček PetrAC Pardubice7800:37:42-
2MC27350Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:53-
3MC28401Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:38:06-
24MA29296Hodboď MiroslavSKP Atletik Nymburk7400:38:13-
3MB30304Roman KrzysztofPOL5900:38:15-
4MB3169Tománek StanislavPS Pacov5400:38:18-
5MB3273Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:21-
25MA3322Doucha JiříStart Náchod7100:38:34-
26MA3456Varchola OndřejCuprum Povrly8100:38:39-
4MC35104Varchola MilanCuprum Povrly5100:38:45-
27MA3657Vašíček MartinSKI Radvanice7100:38:46-
6MB3786Nývlt MilanSKI Radvanice6100:38:52-
7MB3883Macoun OtakarTJ Doksy5800:38:57-
28MA3915Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:38:59-
8MB40417Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:39:06-
9MB4191Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:16-
10MB4295Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:39:17-
29MA4362Vorel PetrSK Kotlářka Praha7200:39:34-
30MA4444Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:39:39-
31MA4549Smetana MartinSK Kotlářka Praha7300:39:55-
32MA46287Bříza KarelAC Pardubice7900:39:57-
33MA4753Špringr ZdeněkSokol Milovice7000:39:58-
34MA48323Skřičil VlastimilHrabůvka6700:39:59-
35MA49412Štefec PeterTJ Slatiňany7200:40:17-
11MB5092Rehák PeterSK KRŠ Nové Mesto nad Váhom5800:40:29-
36MA5151Straka KamilAK Dačice6900:40:30-
12MB5279Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:40:39-
5MC53118Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:46-
37MA5419Čipera RadekSKI Radvanice6400:40:49-
13MB5585Mocker FrantišekAK Bílina5800:41:02-
14MB5677Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:41:09-
38MA5735Lejnar MartinZruč nad Sázavou7200:41:14-
1MD58407Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:41:18-
39MA5937Michalíček JanATC Žďár nad Sázavou8100:41:29-
6MC60109Ján JanRC Vlašim5100:41:33-
15MB6171Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:38-
2MD61413Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:41:38-
40MA6339Mocek TomášAC Pardubice7900:41:53-
16MB64418Strnad PavelAC Pardubice5700:41:54-
16MB6447Ryzner MiroslavTT Pardubice8000:41:54-
41MA66324Weidlich TomášBiatlon Karviná7300:41:55-
42MA6750Smola JanKRB Chrudim6700:41:57-
43MA6821Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:42:18-
18MB6978Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:42:29-
44MA69286Dejdar LukášAC Pardubice8100:42:29-
45MA7141Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6400:42:32-
46MA72283Kačic PeterŠK Nové Mesto nad Váhom7000:42:37-
7MC73117Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:42:52-
19MB7470Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:10-
47MA7534Krutílek MiroslavTT Pardubice7600:43:40-
48MA76288Kepl JanAC Pardubice8000:43:46-
20MB7794Ryzner JanTT Pardubice5900:43:52-
8MC78127Zeman PavelKRB Chrudim4300:43:55-
21MB79100Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:44:03-
49MA8018Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8000:44:07-
50MA8131Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:44:09-
22MB8276Flídr JanPA Kralupy nad Vltavou5700:44:16-
23MB83101Zajíc JanKRB Chrudim5300:44:17-
3MD84128Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:19-
51MA8543Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:44:34-
9MC86121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:52-
4MD87131Bielčík JindřichLichkov 00:45:01-
10MC88328Daubner TonoLiga 100 Praha4200:45:21-
11MC89123Štregl TomášSpartak Vrchlabí5000:45:30-
12MC90126Vosyka LadislavTURBO Chotěboř5000:45:31-
13MC91119Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:45:36-
24MB9288Páriš AttilaKRB Chrudim6000:45:39-
52MA9359Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6200:45:41-
14MC94106Cipl FrantišekBON BON Praha5100:45:43-
15MC95107Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:46:04-
53MA9648Slabihoud PavelJetti Sport Pardubice7700:46:06-
25MB9798Šimurda ZdeněkTJ Centropen Dačice5600:46:14-
54MA9832Klapka MiroslavJetti Sport Pardubice7000:46:15-
5MD99129Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:22-
26MB10080Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:26-
55MA10117Bořek MichalPilsenman club7800:46:31-
16MC102113Kulich JaroslavPardubice4800:46:59-
56MA10330Jirásko LubomírSrch7100:47:12-
57MA10427Holata RomanČeská Skalice7500:47:31-
27MB10574Diák JaroslavŠVOSPO Dašice5500:47:39-
28MB10689Petržílek ZdeněkSlatiňany5500:47:45-
6MD107130Kousal OldřichSK Přerov3800:47:52-
29MB10897Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5600:48:04-
17MC109111Krumer MiroslavOstrov4900:48:09-
18MC110105Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:48:18-
19MC111108Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:48:26-
58MA112300Kuhnel JanPardubice7500:48:40-
20MC113110Janoušek VladimírČeská podnikatelská pojišťovna4900:48:47-
30MB11472Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5600:48:57-
59MA11563Weissar PetrPilsenman club7000:49:30-
60MA11629Jirásko DušanSrch7300:49:54-
1ME117138Leheček AntonínAVC Praha3100:49:55-
21MC118115Málek ZdeněkAVC Praha4300:50:04-
7MD119133Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:50:35-
22MC120112Krutský RadomilAC Slovan Liberec4900:50:55-
61MA12161Vondráček PetrČeská Skalice7000:51:07-
31MB122102Zvára JiříČeská Skalice5700:51:08-
62MA123402Kavan JanTJ Česká Skalice7600:51:09-
32MB12499Šuler VáclavTJ Centropen Dačice5400:51:29-
23MC125122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:27-
63MA12620Dockal PetrEJ BSH Holice7000:52:29-
33MB12796Šild VladimírBrozany nad Ohří5800:52:54-
24MC128403David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:53:18-
64MA129282Hašák JaroslavŠK Nové Mesto nad Váhom6700:53:22-
65MA130327Kulíček PavelKULÍČEK7700:53:34-
8MD131132Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:54:11-
66MA132326Meduna JosefTřemošnice8300:54:33-
67MA13333Korhel MartinVrchlabí7000:55:08-
2ME134140Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:55:22-
3ME135137Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:55:53-
9MD136135Šikel KarelLázně Libverda a.s.3700:57:38-
25MC137419Linhart MilošAC Náchod4400:59:16-
10MD138134Hnizdil LadislavMaratonklub Kladno3501:24:05-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód