hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

1.6.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
  • datum konání: 1.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 21,098 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Křivohlávek TomášNový Malín9501:21:00-
2MJ1818Horák FilipBikeSport team Mohelnice9601:29:48-
3MJ2020Bernard Lukᚊumperk9801:30:42-
4MJ4949Poštulka TomášSKI - OB Šternberk9701:40:41-
5MJ5151Smolicha TomášNový Malín9501:40:49-
6MJ6161Dostál MartinBludov9701:44:58-
7MJ8989Křupka RomanZábřeh9601:55:06-
8MJ9999Caha OndřejSkalička9502:00:48-

Muži 20-39 let (trať 21,098 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Polách RostislavDama sport Šumperk7501:18:15-
2MA33Sikora OndřejZábřeh Hněvkov7701:21:22-
3MA44Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:21:49-
4MA55Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7501:23:02-
5MA66Žouželka LiborSKP Šumperk7801:23:13-
6MA77Chytil DavidVSK UNI Brno8701:25:14-
7MA88Rašner TomášTRISK Olomouc7901:25:23-
8MA1010Halama PetrŠumperk8301:26:17-
9MA1111Odložil PetrHrabová7801:27:43-
10MA1313Král MilanZábřeh7501:28:12-
11MA1616Málek JiříKosteljinak.cz8201:29:30-
12MA1717Uvízl Martinneregistrován7601:29:44-
13MA1919Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7501:30:04-
14MA2222Kolodziej TomaszNysa Biega7701:32:24-
15MA2323Kozlanský JakubZábřeh8701:32:29-
16MA2626Fišnar JiříKouty nad Desnou7601:33:32-
17MA3030Nový OndřejSK K2 Prostějov7801:35:11-
18MA3333Rozsíval AloisKVS Šumperk9101:35:56-
19MA3535Ozorovský MariánBěžecký klub ČS7501:36:12-
20MA3838Doleschal TomášMORAVIAMAN Team Otrokov.8601:37:05-
21MA3939Pospíšil MiroslavSkiAlp Jeseníky7801:37:18-
22MA4141Krampla FilipBouzov9401:38:15-
23MA4646Straka JiříZvole7701:39:20-
24MA5050Minář MartinNový Malín8801:40:46-
25MA5252Janů LiborŠumperk7801:40:57-
26MA5454Vorel MilanZábřeh7601:41:17-
27MA5757Opravil PavelKVS Šumperk7501:42:38-
28MA5858Dryml MojmírMordreaud@seznam.cz8601:42:43-
29MA5959Voženílek MartinLibina8301:44:06-
30MA6060Ozorovský KarolZábřeh7601:44:34-
31MA6464Šimeček TomášPraha 97801:45:13-
32MA6666Hrouza MichalKrnov7801:45:46-
33MA7070Neumann AlešHrabová7801:47:03-
34MA7171Hrubý Jaroslavneregistrován7901:47:32-
35MA7272Kobek JosefČelákovice7701:48:10-
36MA8383Blažek MartinZábřeh9001:53:04-
37MA8787Kříž LeošVyškov7501:54:51-
38MA9090Nikodým LukášNový Malín8001:55:17-
39MA9292Pumprla RostislavPartners8501:57:28-
40MA100100Řoutil PavelHC Uničov9402:01:28-

Muži 40-49 let (trať 21,098 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB99Myslín Zdeněk-7101:26:02-
2MB2424Pešát PetrTýniště6901:32:45-
3MB2525Odstrčil PetrZábřeh7401:33:24-
4MB2828Souček JanSeverka Šumperk6501:34:27-
5MB3131Belobrad IvanŽamberk6601:35:32-
6MB3232Patterman PavelKVS Šumperk7301:35:38-
7MB3434Směšný PavelCredo Team6801:36:02-
8MB3636Kukula MarcelNový Malín7301:36:36-
9MB3737Zákravský MichalŠumperk7401:37:04-
10MB4242Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6801:38:38-
11MB4444Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:39:13-
12MB4545Uvízl AlešUničov7101:39:15-
13MB4747Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk6701:39:28-
14MB4848Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:39:38-
15MB5555Kliment PavelŠternberk6601:41:59-
16MB5656Frank MilanSTS Chvojkovice6701:42:15-
17MB6262Poštulka ZdeněkSKI - OB Šternberk6601:45:01-
18MB6565Hejtmánek JiříSkiAlp Jeseníky6901:45:33-
19MB6767Křivohlávek PavelNový Malín7001:46:03-
20MB7373Nesporý JanSK Nadoraz7001:48:33-
21MB7979Vašica JosefPraha7001:50:41-
22MB8282Květoň VladimírŠumperk6801:52:33-
23MB8585Kostka TomášCredo team7401:53:38-
24MB9191Jílek RomanČD7301:56:42-
25MB9393Kupčík PavelVsetín7201:58:25-
26MB9595Herynek JiříRovensko7401:59:12-
27MB9797Petřík KarelOlšany6502:00:18-
28MB9898Smrček PetrKVS Šumperk7402:00:34-
29MB106106Macháček KarelZábřeh6802:02:00-
30MB110110Fréhar LiborAK Klovel7002:03:15-
31MB111111Balcárek AlexandrPostřelmov7202:03:37-
32MB114114Neumann JiříBrníčko7402:09:57-

Muži 50-59 let (trať 21,098 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1212Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:27:47-
2MC1515Klimeš MichalHS Jeseníky6301:28:18-
3MC2121Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:32:07-
4MC2929Skalický JosefArtla Žichlínek6201:35:01-
5MC4343Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:38:49-
6MC5353Kalous Tomᚎamberk6401:41:07-
7MC6363Kamler RadomírŠtědráková Lhota5901:45:08-
8MC7474Smolicha JosefNový Malín5601:49:40-
9MC9494Čamek MiloslavŠumperk5501:58:54-

Muži 60-69 let (trať 21,098 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4040Sporek MiroslavFagus5401:38:00-
2MD7777Batěk MiroslavHrabišín5401:50:21-
3MD7878Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:50:26-
4MD102102Kovařík FrantišekVčnov4602:01:46-
5MD113113Stejskal AntonínVíno Karabina4902:08:04-

Muži 70 let a starší (trať 21,098 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky 19 let a mladší (trať 21,098 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8888Troblová PavlínaZábřeh9601:55:05-
2ZJ101101Molerová KateřinaHC Uničov9502:01:29-

Ženy 20-34 let (trať 21,098 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1414Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:13-
2ZA2727Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:33:46-
3ZA6868Kalousová AlenaAtletika Žamberk8001:46:14-
4ZA7575Doleschalová MartinaMoraviaMan Otrokovice8101:50:00-
5ZA8181Špičková DanielaHC Uničov8801:51:55-
6ZA8484Hýblová PavlaZábřeh8501:53:33-
7ZA9696Čelovská KamilaDolní Studénky8402:00:07-
8ZA104104Trojáková MartinaRovensko8902:01:58-
9ZA105105Vyhnánková RomanaAtletika Zábřeh9002:01:59-
10ZA108108Šimečková AngelikaPraha 98002:02:36-
11ZA112112Berková KatarínaŠumperk8102:03:44-
12ZA115115Honsová VeronikaJeseník8202:13:20-
13ZA117117Procházková LucieKolšov8302:17:04-

Ženy 35-49 let (trať 21,098 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6969Honsová HanaActivity Lanškroun7901:46:35-
2ZB7676Krčová MartinaKVS Šumperk7201:50:10-
3ZB8686Žouželková JanaSKP Šumperk7701:54:10-
4ZB103103Krňávková EvaTrisk Olomouc7502:01:51-
5ZB107107Stryková VlastaKVS Šumperk7602:02:21-
6ZB109109Oplatková KateřinaVikýřovice7602:02:52-
7ZB116116Tillová RenátaNemile7302:15:19-
8ZB118118Schwarzerová TáňaNové Losiny7702:17:06-
9ZB119119Dannenbergerová JaroslavaŠumperk7902:33:43-
10ZB120120Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6602:41:36-

Ženy 50 let a starší (trať 21,098 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8080Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec6301:50:50-

Trať 21,098 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Polách RostislavDama sport Šumperk7501:18:15-
1MJ22Křivohlávek TomášNový Malín9501:21:00-
2MA33Sikora OndřejZábřeh Hněvkov7701:21:22-
3MA44Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:21:49-
4MA55Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7501:23:02-
5MA66Žouželka LiborSKP Šumperk7801:23:13-
6MA77Chytil DavidVSK UNI Brno8701:25:14-
7MA88Rašner TomášTRISK Olomouc7901:25:23-
1MB99Myslín Zdeněk-7101:26:02-
8MA1010Halama PetrŠumperk8301:26:17-
9MA1111Odložil PetrHrabová7801:27:43-
1MC1212Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:27:47-
10MA1313Král MilanZábřeh7501:28:12-
1ZA1414Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:13-
2MC1515Klimeš MichalHS Jeseníky6301:28:18-
11MA1616Málek JiříKosteljinak.cz8201:29:30-
12MA1717Uvízl Martinneregistrován7601:29:44-
2MJ1818Horák FilipBikeSport team Mohelnice9601:29:48-
13MA1919Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7501:30:04-
3MJ2020Bernard Lukᚊumperk9801:30:42-
3MC2121Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:32:07-
14MA2222Kolodziej TomaszNysa Biega7701:32:24-
15MA2323Kozlanský JakubZábřeh8701:32:29-
2MB2424Pešát PetrTýniště6901:32:45-
3MB2525Odstrčil PetrZábřeh7401:33:24-
16MA2626Fišnar JiříKouty nad Desnou7601:33:32-
2ZA2727Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:33:46-
4MB2828Souček JanSeverka Šumperk6501:34:27-
4MC2929Skalický JosefArtla Žichlínek6201:35:01-
17MA3030Nový OndřejSK K2 Prostějov7801:35:11-
5MB3131Belobrad IvanŽamberk6601:35:32-
6MB3232Patterman PavelKVS Šumperk7301:35:38-
18MA3333Rozsíval AloisKVS Šumperk9101:35:56-
7MB3434Směšný PavelCredo Team6801:36:02-
19MA3535Ozorovský MariánBěžecký klub ČS7501:36:12-
8MB3636Kukula MarcelNový Malín7301:36:36-
9MB3737Zákravský MichalŠumperk7401:37:04-
20MA3838Doleschal TomášMORAVIAMAN Team Otrokov.8601:37:05-
21MA3939Pospíšil MiroslavSkiAlp Jeseníky7801:37:18-
1MD4040Sporek MiroslavFagus5401:38:00-
22MA4141Krampla FilipBouzov9401:38:15-
10MB4242Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6801:38:38-
5MC4343Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:38:49-
11MB4444Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:39:13-
12MB4545Uvízl AlešUničov7101:39:15-
23MA4646Straka JiříZvole7701:39:20-
13MB4747Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk6701:39:28-
14MB4848Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:39:38-
4MJ4949Poštulka TomášSKI - OB Šternberk9701:40:41-
24MA5050Minář MartinNový Malín8801:40:46-
5MJ5151Smolicha TomášNový Malín9501:40:49-
25MA5252Janů LiborŠumperk7801:40:57-
6MC5353Kalous Tomᚎamberk6401:41:07-
26MA5454Vorel MilanZábřeh7601:41:17-
15MB5555Kliment PavelŠternberk6601:41:59-
16MB5656Frank MilanSTS Chvojkovice6701:42:15-
27MA5757Opravil PavelKVS Šumperk7501:42:38-
28MA5858Dryml MojmírMordreaud@seznam.cz8601:42:43-
29MA5959Voženílek MartinLibina8301:44:06-
30MA6060Ozorovský KarolZábřeh7601:44:34-
6MJ6161Dostál MartinBludov9701:44:58-
17MB6262Poštulka ZdeněkSKI - OB Šternberk6601:45:01-
7MC6363Kamler RadomírŠtědráková Lhota5901:45:08-
31MA6464Šimeček TomášPraha 97801:45:13-
18MB6565Hejtmánek JiříSkiAlp Jeseníky6901:45:33-
32MA6666Hrouza MichalKrnov7801:45:46-
19MB6767Křivohlávek PavelNový Malín7001:46:03-
3ZA6868Kalousová AlenaAtletika Žamberk8001:46:14-
1ZB6969Honsová HanaActivity Lanškroun7901:46:35-
33MA7070Neumann AlešHrabová7801:47:03-
34MA7171Hrubý Jaroslavneregistrován7901:47:32-
35MA7272Kobek JosefČelákovice7701:48:10-
20MB7373Nesporý JanSK Nadoraz7001:48:33-
8MC7474Smolicha JosefNový Malín5601:49:40-
4ZA7575Doleschalová MartinaMoraviaMan Otrokovice8101:50:00-
2ZB7676Krčová MartinaKVS Šumperk7201:50:10-
2MD7777Batěk MiroslavHrabišín5401:50:21-
3MD7878Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:50:26-
21MB7979Vašica JosefPraha7001:50:41-
1ZC8080Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec6301:50:50-
5ZA8181Špičková DanielaHC Uničov8801:51:55-
22MB8282Květoň VladimírŠumperk6801:52:33-
36MA8383Blažek MartinZábřeh9001:53:04-
6ZA8484Hýblová PavlaZábřeh8501:53:33-
23MB8585Kostka TomášCredo team7401:53:38-
3ZB8686Žouželková JanaSKP Šumperk7701:54:10-
37MA8787Kříž LeošVyškov7501:54:51-
1ZJ8888Troblová PavlínaZábřeh9601:55:05-
7MJ8989Křupka RomanZábřeh9601:55:06-
38MA9090Nikodým LukášNový Malín8001:55:17-
24MB9191Jílek RomanČD7301:56:42-
39MA9292Pumprla RostislavPartners8501:57:28-
25MB9393Kupčík PavelVsetín7201:58:25-
9MC9494Čamek MiloslavŠumperk5501:58:54-
26MB9595Herynek JiříRovensko7401:59:12-
7ZA9696Čelovská KamilaDolní Studénky8402:00:07-
27MB9797Petřík KarelOlšany6502:00:18-
28MB9898Smrček PetrKVS Šumperk7402:00:34-
8MJ9999Caha OndřejSkalička9502:00:48-
40MA100100Řoutil PavelHC Uničov9402:01:28-
2ZJ101101Molerová KateřinaHC Uničov9502:01:29-
4MD102102Kovařík FrantišekVčnov4602:01:46-
4ZB103103Krňávková EvaTrisk Olomouc7502:01:51-
8ZA104104Trojáková MartinaRovensko8902:01:58-
9ZA105105Vyhnánková RomanaAtletika Zábřeh9002:01:59-
29MB106106Macháček KarelZábřeh6802:02:00-
5ZB107107Stryková VlastaKVS Šumperk7602:02:21-
10ZA108108Šimečková AngelikaPraha 98002:02:36-
6ZB109109Oplatková KateřinaVikýřovice7602:02:52-
30MB110110Fréhar LiborAK Klovel7002:03:15-
31MB111111Balcárek AlexandrPostřelmov7202:03:37-
11ZA112112Berková KatarínaŠumperk8102:03:44-
5MD113113Stejskal AntonínVíno Karabina4902:08:04-
32MB114114Neumann JiříBrníčko7402:09:57-
12ZA115115Honsová VeronikaJeseník8202:13:20-
7ZB116116Tillová RenátaNemile7302:15:19-
13ZA117117Procházková LucieKolšov8302:17:04-
8ZB118118Schwarzerová TáňaNové Losiny7702:17:06-
9ZB119119Dannenbergerová JaroslavaŠumperk7902:33:43-
10ZB120120Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6602:41:36-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód