Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kounovský kros

21.6.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kounovský kros
  • datum konání: 21.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Kounov u Dobrušky, okres Rychnov nad Kněžnou
10:00 hodin

Přihlášky

hasičská zbrojnice od 9:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km (mládež 5 km)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Hofman
tel. 605 846 511

Internetové stránky

http://triclub.dobruska.cz

E-mailová adresa

triclub.zavody@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Kounovský kros

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žactvo I. r.2006-2008 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2218Všetička JanKounov Rozkoš0700:27:54-
2C2419Bašek JaroslavKounov0700:28:40-
3C2614Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:37:38-
Nejmladší žactvo II. r. 2003-2005 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M254Šolc JanBKL Machov0400:31:03-
Mladší dívky, chlapci r. 2000-2002 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Šolc PetrBKL Machov0200:26:33-
2M3713Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:37:48-
Starší dívky, chlapci r. 1997-1999 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5346Šubrt JaroslavTri Club Dobruška9900:28:27-
Muži 18-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA242Majoroš MichalPolice nad Metují8600:40:39-
2MA33Šolc VítězslavBKL Machov9100:41:37-
3MA541Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:42:44-
4MA729Benák JanSK Šediviny8200:43:53-
5MA921Šimák JanHradec Králové8300:44:57-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:39:37-
2MB412Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:42:39-
3MB645Macháček LukášHovrch7900:42:45-
4MB1243Horvát DavidHradec Králové7300:47:23-
5MB1325Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:47:42-
6MB2533Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:57:48-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC811Klimeš JiříAC Náchod6100:44:26-
2MC1023Čipera RadekSK Radvanice6400:46:11-
3MC1440Flégl BohumilSki bob club Dobruška6000:48:23-
4MC1639Knápek LadislavNovak Team6100:51:31-
5MC241Hofman OldřichTriClub Dobruška6300:57:40-
6MC3735Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:13:42-
-MC-37Černý AlešTriClub Dobruška64DNF-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD112Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:26-
2MD1538Bláha MilanAF Křovice5700:48:41-
3MD177Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:51:37-
4MD2122Stuchlík ZdeněkNovak Team5000:54:30-
5MD2226Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:54:46-
6MD2844Krajč ZdeněkTrutnov5400:58:48-
7MD3236Bajer MilanCafé Bajer5501:02:52-
Muži 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1917Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:13-
2ME2910Marek FrantišekSK Hronov4100:59:21-
3ME3416Tučný JanMK Pardubice4701:03:47-
4ME3527Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:06:13-
5ME3831Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:13:43-
Ženy 18-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1820Šimáková KláraHradec Králové8300:52:34-
2ZA3328Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8501:03:37-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2315Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:56:17-
2ZB2532Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:57:48-
3ZB2730Horáková JanaSK Šediviny7600:58:16-
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2034Jirásková EvaLanškroun6400:54:24-
2ZC306Vacková HanaSokol Starkoč5600:59:27-
3ZC319Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:29-
4ZC368Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:06:37-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Šolc PetrBKL Machov0200:26:33-
1C2218Všetička JanKounov Rozkoš0700:27:54-
1M5346Šubrt JaroslavTri Club Dobruška9900:28:27-
2C2419Bašek JaroslavKounov0700:28:40-
1M254Šolc JanBKL Machov0400:31:03-
3C2614Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:37:38-
2M3713Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:37:48-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:39:37-
1MA242Majoroš MichalPolice nad Metují8600:40:39-
2MA33Šolc VítězslavBKL Machov9100:41:37-
2MB412Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:42:39-
3MA541Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:42:44-
3MB645Macháček LukášHovrch7900:42:45-
4MA729Benák JanSK Šediviny8200:43:53-
1MC811Klimeš JiříAC Náchod6100:44:26-
5MA921Šimák JanHradec Králové8300:44:57-
2MC1023Čipera RadekSK Radvanice6400:46:11-
1MD112Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:26-
4MB1243Horvát DavidHradec Králové7300:47:23-
5MB1325Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:47:42-
3MC1440Flégl BohumilSki bob club Dobruška6000:48:23-
2MD1538Bláha MilanAF Křovice5700:48:41-
4MC1639Knápek LadislavNovak Team6100:51:31-
3MD177Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:51:37-
1ZA1820Šimáková KláraHradec Králové8300:52:34-
1ME1917Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:13-
1ZC2034Jirásková EvaLanškroun6400:54:24-
4MD2122Stuchlík ZdeněkNovak Team5000:54:30-
5MD2226Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:54:46-
1ZB2315Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:56:17-
5MC241Hofman OldřichTriClub Dobruška6300:57:40-
2ZB2532Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:57:48-
6MB2533Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:57:48-
3ZB2730Horáková JanaSK Šediviny7600:58:16-
6MD2844Krajč ZdeněkTrutnov5400:58:48-
2ME2910Marek FrantišekSK Hronov4100:59:21-
2ZC306Vacková HanaSokol Starkoč5600:59:27-
3ZC319Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:29-
7MD3236Bajer MilanCafé Bajer5501:02:52-
2ZA3328Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8501:03:37-
3ME3416Tučný JanMK Pardubice4701:03:47-
4ME3527Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:06:13-
4ZC368Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:06:37-
6MC3735Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:13:42-
5ME3831Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:13:43-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Musím pochválit naprosto parádní krosovou trasu a pečlivě připravenou! ;- )
cgrim

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč