Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní hodinovka na dráze

8.4.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní hodinovka na dráze
  • datum konání: 8.4.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

atletický stadion na Dukle, Pardubice
v 15:00, 16:30 a 18:00 hodin

Přihlášky

v závodní kanceláři od 14:00 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Povrch: Polytan (8 drah po celém okruhu)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži - hodinovka (trať hodinovka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9617 323,00 m120,04
2MA32Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6515 689,00 m112,87
3MA43Rothanzl LukášPardubice8015 462,00 m101,26
4MA54Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7115 448,00 m109,28
5MA65Riciu Nicolae-AlbertoPardubice8715 360,00 m99,93
6MA76Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8715 274,00 m98,81
7MA87Kulhavý DavidAFK Ostřešany7715 256,00 m98,58
8MA98Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5915 230,00 m106,64
9MA109Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9115 183,00 m97,63
10MA1110Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8514 831,00 m93,04
11MA1211Jirák RomanBřehy u Přelouče7514 579,00 m97,50
12MA1312Rejda JanSK OMT Pardubice7014 263,00 m93,22
13MA1413Novák PavelKRB Chrudim8114 232,00 m85,25
14MA1514Jureček MichalCotkytle9614 168,00 m79,96
15MA1615Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5113 940,00 m115,88
16MA1716Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6613 851,00 m87,64
17MA1817Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5313 749,00 m112,92
18MA1918Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6413 302,00 m80,48
19MA2119Roleček MilanPěčín7613 239,00 m72,32
20MA2320Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7912 492,00 m62,60
21MA2421Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5912 277,00 m66,58
22MA2522Ryzner JanCyklokraus Author Přelouč5912 167,00 m65,08
23MA2723Moník MilanSmiřice6911 325,00 m53,42
24MA2824Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5511 055,00 m71,20
25MA3025Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4210 919,00 m109,26
26MA3226Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6510 410,00 m41,25
27MA3427Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice399 953,00 m90,74
28MA3528Grätz OndřejÚstí nad Orlicí849 201,00 m19,76
Ženy - hodinovka (trať hodinovka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA229Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7215 965,00 m130,45
2ZA2030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7013 300,00 m114,30
3ZA2231Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6912 967,00 m108,94
4ZA2632Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7911 746,00 m69,55
5ZA2933Cinková JitkaPardubice6810 970,00 m76,76
6ZA3134Šternerová HanaHradec Králové6310 818,00 m74,31
7ZA3335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4810 074,00 m109,75
8ZA3636Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice459 137,00 m90,25
9ZA3737Hrdá PavlínaPřelouč698 853,00 m42,65
Trať hodinovka
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9617 323,00 m120,04
1ZA229Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7215 965,00 m130,45
2MA32Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6515 689,00 m112,87
3MA43Rothanzl LukášPardubice8015 462,00 m101,26
4MA54Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7115 448,00 m109,28
5MA65Riciu Nicolae-AlbertoPardubice8715 360,00 m99,93
6MA76Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8715 274,00 m98,81
7MA87Kulhavý DavidAFK Ostřešany7715 256,00 m98,58
8MA98Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5915 230,00 m106,64
9MA109Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9115 183,00 m97,63
10MA1110Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8514 831,00 m93,04
11MA1211Jirák RomanBřehy u Přelouče7514 579,00 m97,50
12MA1312Rejda JanSK OMT Pardubice7014 263,00 m93,22
13MA1413Novák PavelKRB Chrudim8114 232,00 m85,25
14MA1514Jureček MichalCotkytle9614 168,00 m79,96
15MA1615Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5113 940,00 m115,88
16MA1716Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6613 851,00 m87,64
17MA1817Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5313 749,00 m112,92
18MA1918Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6413 302,00 m80,48
2ZA2030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7013 300,00 m114,30
19MA2119Roleček MilanPěčín7613 239,00 m72,32
3ZA2231Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6912 967,00 m108,94
20MA2320Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7912 492,00 m62,60
21MA2421Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5912 277,00 m66,58
22MA2522Ryzner JanCyklokraus Author Přelouč5912 167,00 m65,08
4ZA2632Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7911 746,00 m69,55
23MA2723Moník MilanSmiřice6911 325,00 m53,42
24MA2824Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5511 055,00 m71,20
5ZA2933Cinková JitkaPardubice6810 970,00 m76,76
25MA3025Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4210 919,00 m109,26
6ZA3134Šternerová HanaHradec Králové6310 818,00 m74,31
26MA3226Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6510 410,00 m41,25
7ZA3335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4810 074,00 m109,75
27MA3427Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice399 953,00 m90,74
28MA3528Grätz OndřejÚstí nad Orlicí849 201,00 m19,76
8ZA3636Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice459 137,00 m90,25
9ZA3737Hrdá PavlínaPřelouč698 853,00 m42,65
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9617323,00 m114,42
2MA32Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6515689,00 m94,19
3MA43Rothanzl LukášPardubice8015462,00 m91,39
4MA54Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7115448,00 m91,21
5MA65Riciu Nicolae-AlbertoPardubice8715360,00 m90,12
6MA76Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8715274,00 m89,06
7MA87Kulhavý DavidAFK Ostřešany7715256,00 m88,84
8MA98Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5915230,00 m88,51
9MA109Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9115183,00 m87,93
10MA1110Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8514831,00 m83,57
11MA1211Jirák RomanBřehy u Přelouče7514579,00 m80,46
12MA1312Rejda JanSK OMT Pardubice7014263,00 m76,54
13MA1413Novák PavelKRB Chrudim8114232,00 m76,16
14MA1514Jureček MichalCotkytle9614168,00 m75,37
15MA1615Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5113940,00 m72,55
16MA1716Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6613851,00 m71,44
17MA1817Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5313749,00 m70,18
18MA1918Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6413302,00 m64,65
19MA2119Roleček MilanPěčín7613239,00 m63,87
20MA2320Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7912492,00 m54,62
21MA2421Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5912277,00 m51,96
22MA2522Ryzner JanCyklokraus Author Přelouč5912167,00 m50,60
23MA2723Moník MilanSmiřice6911325,00 m40,18
24MA2824Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5511055,00 m36,84
25MA3025Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4210919,00 m35,15
26MA3226Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6510410,00 m28,85
27MA3427Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice399953,00 m23,20
28MA3528Grätz OndřejÚstí nad Orlicí849201,00 m13,89
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA229Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7215965,00 m126,82
2ZA2030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7013300,00 m88,96
3ZA2231Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6912967,00 m84,23
4ZA2632Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7911746,00 m66,88
5ZA2933Cinková JitkaPardubice6810970,00 m55,85
6ZA3134Šternerová HanaHradec Králové6310818,00 m53,69
7ZA3335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4810074,00 m43,12
8ZA3636Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice459137,00 m29,81
9ZA3737Hrdá PavlínaPřelouč698853,00 m25,78

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód