Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jaroměřský kros - MČR veteránů

12.4.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros - MČR veteránů
  • datum konání: 12.4.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jaroměř – Josefov areál pevnosti (GPS: 50 20 15.443 N, 15 55 28.603 E)
od 10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin
Při přihlášení on-line do 1.4.2015 bude zaručeno jméno na startovním čísle !!!Využijte toho!!!

Startovné

0-100 Kč dle kategorie

Popis tratě

Tratě jsou vedeny po pěšinách, vlnitý terén, kopce, tráva, bez překážek, hlavní kategorie přebíhá silnici, která bude krátkodobě uzavřena. Užití treter je možné. Převýšení trati je do 10 m. Podrobné mapy na webu závodu.

Ceny pro vítěze

Keramické poháry, medaile, diplomy, drobné věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jiří Pour
tel. 606 091 030

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Časový rozpis závodu ve formátu PDF

Časový rozpis MČR ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.jaromerskykros.cz/

E-mailová adresa

jiri.pour@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21274Metelka TomášTJ Sokol Hradec Králové0800:01:03-
2C23401Kijonka PetrSokol Dalešice0900:01:05-
3C25323Souček ŠimonMaratonstav Úpice0800:01:07-
4C26276Prokš AdamTJ Sokol Jaroměř0800:01:09-
5C29429Bém Jáchym-0900:01:16-
6C210275Novák JindraJilemniceké nebe0800:01:19-
7C212432Víšek JanJaroměř0800:01:21-
8C213270Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:01:23-
9C215450Fajfr AdamJaroměř0800:01:25-
10C217374Zajíček FrantišekJaroměř0900:01:32-
11C218423Hanus Dan-1000:01:35-
12C220350Filip Izák-0900:01:38-
13C221279Záplata ZdeněkTJ Sokol Jaroměř0900:01:49-
14C222278Vavřín LukášRasošky1000:01:52-
15C223273Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:01:53-
16C225437Víšek PetrJaroměř1100:02:28-
17C227445Miltký DominikSokol Studenec0801:54:49-
18C228271Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0901:54:50-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D22285Skálová RenataAO TJ Dobruška0800:01:04-
2D24415Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:06-
3D27297Nosková MarcelaSokol Úbislavice0800:01:11-
4D28286Dvořáková BarboraAO TJ Dobruška0900:01:16-
5D211425Dernerová TerezaJosefov0900:01:20-
6D214268Dvořáková DanielaJaroměř0900:01:23-
7D216442Poučová NikolJaroměř0800:01:31-
8D219269Jelínková AnežkaHustířany1000:01:37-
9D224419Kazdová BáraJarmoměř MŠ Knappova1200:02:07-
10D226267Čechová KateřinaJaroměř1200:02:46-
Nejmladší žáci I (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11283Boháč PankrácAC Choceň0600:02:55107,75
2M12345Křivánek RichardRELAX-FIT.CZ TEAM0600:03:02100,35
3M139Hemelík FrantišekTj Sokol Jaroměř0600:03:0991,89
4M14322Souček OndřejMaratonstav Úpice0600:03:1091,30
5M1515Mlynář MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0700:03:1585,48
6M16299Mogg DavidSokol Královské Vinohrady Prah0600:03:2376,92
7M11116Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:03:2970,27
8M11314Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:03:3266,97
9M115287Kováč AdrianAO TJ Dobruška0600:03:3465,06
10M119361Zlatník VojtaSokol Královské Vinohrady Prah0600:03:3958,87
11M12013Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:03:3958,61
12M122272Kijonka PetrTJ Sokol Dalešice0700:03:4156,31
13M12917Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:04:0431,70
14M132351Zajíček AdamBaskeťáci TJ Sokol Josefov0600:04:1618,53
15M133304Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:04:2013,77
16M13412Chladil TomášTJ Sokol Jaroměř0700:04:2112,92
17M13519Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:04:2112,90
Nejmladší žákyně I (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z171Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinoh0600:03:23101,52
2Z184Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:03:2599,59
3Z19337Vachová AdélaLoko Trutnov0700:03:2698,89
4Z110295Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:2897,11
5Z112321Kirschová NicolSK Dolar Hajnice0600:03:3193,78
6Z1145Růtová DominikaTJ Sokol Jaroměř0600:03:3391,72
7Z116288Dvořáková KláraAO TJ Dobruška0600:03:3590,36
8Z1176Smolová DitaTJ Sokol Dalešice0700:03:3689,69
9Z118300Havlíčková TerezaTJ Sokol HK0600:03:3689,51
10Z121336Flečková NikolLoko Trutnov0600:03:4085,23
11Z123296Chládková NikolaLanškroun0700:03:5174,93
12Z124372Kolářová StellaTJ Sokol Královské Vinohrady0600:03:5273,47
13Z125289Pavlíčková BarboraDobruška0600:03:5471,94
14Z1263Klimeková TerezaTJ Sokol Jaroměř0600:03:5571,02
15Z1277Součková TerezkaTJ Sokol Jaroměř0700:04:0264,01
16Z1282Hornichová KarolínaTJ Sokol Nová Paka0700:04:0363,06
17Z130303Vlčková SáraLoko Trutnov0700:04:0758,70
18Z1318Urbanová AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:04:0957,26
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21331Kábrt AlešSK Dolar Hajnice0500:03:50102,57
2M23308Mogg MatyášSokol Vinohrady Praha0400:03:5399,44
3M2455Nosek FrantišekTJ Sokol Nová Paka0500:03:5597,99
4M25290Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:5894,82
5M2761Žačok JakubLOKO Trutnov0400:04:0589,62
6M2949Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:0588,85
7M211340Jahelka VítJaroměř0400:04:0787,62
8M21247Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:0985,54
9M21356Nýdrle FilipTJ Sokol Nová Paka0500:04:1283,53
10M21458Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:1382,32
11M219349Čáp PetrTJ Dobruška0400:04:2175,73
12M22246Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:04:2373,64
13M223370Hejzlar JáchymJaroměř0500:04:2473,26
14M224309Melichar JonášLoko Trutnov0400:04:2472,93
15M22554Mühl ŠtěpánTJ Sokol Nová Paka0500:04:2571,75
16M22653Máša MatějTJ Sokol Dalešice0400:04:2671,41
17M22759Šrytr DominikTJ Sokol Hradec Králové0500:04:2770,36
18M22950Kořének JanTJ Sokol Hradec Králové0400:04:2869,66
19M232315Vacek TeodorSokol Skuhrov0400:04:3067,62
20M23344Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3166,60
21M23748Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:04:3562,96
22M239344Fátor MarekLokomotiva Trutnov0400:04:3861,13
23M243357Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:4058,64
24M246375Filandr LukášSokol Jaroměř0400:04:4852,33
25M248316Michalenko JakubSokol Skuhrov0400:04:4951,01
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2241Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:53105,41
2Z26293Štefanová MarkétaSokol Studenec0500:03:5999,77
3Z28373Kollárová MarinaTJ Sokol Královské Vinohrady0400:04:0594,83
4Z21031Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:0693,80
5Z21540Ryšavá DenisaLoko Trutnov0400:04:1388,04
6Z216310Nikodýmová NikolaSokol Skuhrov0400:04:1487,06
7Z21743Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:04:1586,42
8Z21825Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:2181,86
9Z22039Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř0400:04:2281,09
10Z22128Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:04:2280,89
11Z228352Pojezdalova LucieSK Týniště nad Orlicí0400:04:2776,22
12Z230320Blahová HelenaSK Dolar Hajnice0400:04:2974,92
13Z23126Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:04:3074,03
14Z234341Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:3272,38
15Z235302Havlíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:3371,21
16Z236298Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:3470,35
17Z23824Glosová AlenaTJ Sokol Nová Paka0400:04:3668,74
18Z240325Vymetalová KláraLoko Trutnov0500:04:3867,34
19Z24138Prouzová NatálieTJ Sokol Hradec Králové0400:04:3966,82
20Z24237Prokešová KateřinaTJ Sokol Nová Paka0500:04:4065,38
21Z244367Merhautova LucieSK Týniště nad Orlicí0500:04:4164,85
22Z24520Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:04:4660,71
23Z24736Pechová BarboraTJ Sokol Dalešice0400:04:4858,55
24Z249312Simajchlová TerezaTJ Sokol Hradec Králové0400:04:5156,04
25Z25032Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:04:5453,92
26Z251324Nikovova KristýnaLoko Trutnov0500:04:5553,35
27Z25229Krupičková NatálieTJ Sokol Dalešice0400:05:0643,63
28Z25334Nováková JulčaJilemnické nebe0500:05:0842,19
29Z25423Davidová VeronikaSmiřice0400:05:1139,70
30Z25542Sládková ErikaTJ Sokol Dalešice0500:05:1238,40
31Z256281Kilevníková AdélaTJ Sokol Jaroměř0400:05:1933,13
32Z25735Panenková AnežkaTJ Sokol Jaroměř0400:06:193,00
Mladší žáci (trať 2,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Chaloupský JakubTJ Sokol Hradec Králové0300:08:15105,22
2M3279Franěk TomášTJ Sokol Náměšť nad Oslavou0200:08:3298,59
3M3499Vohlídka VojtěchTJ Sokol Hradec Králové0200:08:3896,20
4M35305Štefan VítSokol Studenec0200:08:3995,93
5M38306Militký MatyášSokol Studenec0300:09:0087,76
6M31097Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:09:0386,50
7M311365Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:09:0386,41
8M31296Tomek JakubTJ Sokol Dalešice0300:09:1481,97
9M31377Bednář JáchymTJ Sokol Hradec Králové0300:09:2179,55
10M314100Volech RadekTJ Dvůr Králové n/L.0200:09:2478,03
11M315353Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:09:2777,15
12M316359Kirsch RadomírTJ Lokomotiva Trutnov0200:09:3175,59
13M317362Čáp RadekTJ Dobruška0200:09:3175,56
14M320339Gunther JanSK Dolar Hajnice0200:09:4669,43
15M32283Jakubský FilipHradec Králové0200:10:0661,46
16M32581Hůza JakubTJ Sokol Hradec Králové0300:10:2952,63
17M32695Pech JanBobr-Žacléř0300:10:3251,39
18M32889Krejčí OndřejTJ Sokol Hradec Králové0300:10:3849,10
19M329307Preissler TomášSokol Skuhrov0300:10:4645,89
20M33388Krejčí JiříTJ Sokol Hradec Králové0300:11:0637,98
21M33493Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:11:3626,39
22M33691Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:13:243,00
Mladší žákyně (trať 1,37 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3172Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:16106,07
2Z3276Všetečková KristýnaSpartak Třebíč0200:05:3097,45
3Z33294Zahradníková LindaSokol Studenec0300:05:3296,48
4Z3473Radoňská LindaTJ Sokol Kolín-atletika0200:05:3395,57
5Z3574Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:05:4190,64
6Z36382konečná agátaRELAX-FIT.CZ TEAM0300:05:4389,39
7Z37318Vavřačová AnežkaSokol Skuhrov0200:05:4588,51
8Z38317Dubská BarboraSokol Skuhrov0300:05:4787,02
9Z39314Hecko VanesaSokol Skuhrov0200:05:4786,82
10Z310355Barvínková AdélaSK Dolar Hajnice0300:05:4786,72
11Z311319Nikodýmová DenisaSokol Skuhrov0200:05:4886,41
12Z312368Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:5581,98
13Z31367Křížová MartinaTJ Sokol Dalešice0300:06:0675,29
14Z31468Křováková MichaelaTJ Sokol Jaroměř0300:06:1370,79
15Z31565Davidová MichaelaSmiřice0200:06:1768,57
16Z31670Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:06:1967,28
17Z317326Kastlová Nikola-0300:06:2066,40
18Z31871Paikertová BarboraTJ Sokol Hradec Králové0300:06:2166,08
19Z319313Filipová BarboraTJ Sokol Hradec Králové0300:06:2663,18
20Z32075Vlasáková LucieTJ Sokol Jaroměř0200:06:4153,59
21Z321291Sázavská TerezaTJ Sokol Dalešice0300:06:5247,24
22Z322354Ondráčková BarboraSK Dolar Hajnice0300:06:5545,20
23Z32362Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:0340,39
24Z324328Simajchlová ZuzanaTJ Sokol Hradec Králové0300:07:2427,63
25Z325292Cejnarová AlenaTJ Sokol Jaroměř0300:07:3421,29
Starší žáci (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41114Kříž TomášSpartak Třebíč0000:08:15104,54
2M42111Jon JakubSK Nové Město nad Metují0100:08:3198,33
3M43106Bárta PetrTJ Sokol Jetřichov0100:08:3497,13
4M44369Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:3696,30
5M45284Boháč BonifácAC Choceň0100:08:4891,76
6M46371Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:09:1082,91
7M47116Metelka OndřejTJ Sokol Hradec Králové0100:09:2676,64
8M412311Rishko VadimSokol Skuhrov0000:09:4867,94
9M413400Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:09:5863,84
10M414118Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:10:0063,03
11M416109Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:10:1457,65
12M418110Janouch DavidTJ Dvůr Králové n./L.0000:10:2652,86
13M419115Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:10:3947,83
14M420376Horčička PatrikTJ Sokol Jaroměř0000:10:4943,65
15M421348Hofman JiříTJ Sokol Blansko0000:10:5043,37
16M422386Völgyi DušanTJ Sokol Jaroměř0100:10:5143,14
17M423119Prokeš AdamTJ Sokol Nová Paka0100:10:5142,83
18M425397Petrásek TomášTJ Sokol Jaroměř0000:11:1135,18
19M426385Hejzlar TomášTJ Sokol Jaroměř0000:11:1533,59
20M427330Papež MichalSK Dolar Hajnice0100:11:3326,27
21M430108Brendl LadislavTJ Sokol Hradec Králové0100:13:353,00
22M432395Karel AdamTJ Sokol Jaroměř0100:15:003,00
23M433392Panenka TomášTJ Sokol Jaroměř0000:17:303,00
24M434396Máša MichaelTJ Sokol Jaroměř0000:17:313,00
Starší žákyně (trať 2,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43103Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:08:33103,63
2Z46360Rozínková LenkaTJ Dobruška0100:08:4399,53
3Z47379Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové n. L.0100:08:5196,84
4Z49366Jebavá KateřinaTJ Dvůr Králové n. L.0100:09:0292,46
5Z418347Háková TerezaTJ Dvůr Králové n. L.0100:09:3779,05
6Z419358Klazarová MarkétaTJ Dvůr Kr. n/L.0100:09:4277,20
7Z421102Peterová SandraSK Nové Město nad Metují0100:09:4775,37
8Z423101Jánská KristinaSK Nové Město nad Metují0100:10:0966,75
9Z424104Svobodová ŽanetaTJ Sokol Dalešice0100:10:1962,97
10Z427329Hašková BarboraTJ Sokol Hradec Králové0100:10:3556,71
11Z430105Vildomcová KláraTJ Sokol Dalešice0000:10:5449,44
12Z431333Kořánová AnetaTJ Sokol Hradec Králové0100:10:5449,41
13Z432335Mrhová LenkaTJ Sokol Hradec Králové0100:11:0545,20
14Z435394Vitvarová AntonieTJ Sokol Jaroměř0000:13:233,00
Dorostenci (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51148Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:12:41102,08
2M52133Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:12:48100,17
3M54150Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:12:5797,75
4M55140Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:5997,37
5M56143Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:0595,83
6M57149Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:3388,32
7M58132Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:13:3787,47
8M59144Provazník JosefSK Nové Město nad Metují9900:13:4086,54
9M512141Křeček JiříTJ Sokol Kolín- Atletika9800:13:4685,04
10M516332Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:14:2574,80
11M519138Jelínek MarekSpartak Třebíč9800:14:4470,03
12M527145Rataj JanTJ Sokol Nová Paka9800:19:333,00
Dorostenky (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z58129Škodová TerezaSK Nové Město nad Metují9900:09:33101,22
2Z59342Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:35100,66
3Z510126Marková VeronikaSokol Lhota Červený Kostelec9800:09:4298,12
4Z511123Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:09:4696,71
5Z515125Chaloupská BarboraTJ Sokol Hradec Králové9900:10:1088,42
6Z517124Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:10:1686,24
7Z524122Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:11:0868,20
8Z528121Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:11:4954,17
9Z529128Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:12:0050,11
10Z531131Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:14:443,00
Junioři 18-19 let (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3389Franc MatoušSokol Kolín-atletika9600:12:50108,91
2MJ10156Coubal MartinTJ Sokol Kolín-atletika9700:13:4395,85
3MJ11364Zikmund ZdeněkSK Nové Město nad Metují9700:13:4695,24
4MJ13159Mojžíš DominikSK Nové Město nad Metují9700:13:4794,80
5MJ14160Steklík AlešSK Nové Město nad Metují9600:14:1089,28
6MJ15411Petiška OndřejSK RN Hradec Králové9700:14:2585,54
7MJ18158Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:14:4281,23
8MJ20157Dařílek JanSK Nové Město nad Metují9600:14:5079,24
9MJ21410Křivský VladimírJaroměř9700:15:4765,19
10MJ22403Brolík VojtěchTJ Lokomotiva Trutnov9600:16:5448,49
Juniorky 18-19 let (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ17155Vocásková RenataTJ Sokol Kolín-atletika9600:14:36121,31
2ZJ23153Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:16:5792,42
3ZJ24151Dobrovolná LucieSpartak Třebíč9600:17:2786,28
4ZJ25154Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice9600:18:5269,02
5ZJ26408Scheuerová VeronikaHK Lanškroun o.s.9700:18:5967,62
Muži A 20-39 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1440Hübl RadekRUNSPORT Team8800:32:29104,21
2MA2438Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8500:33:3098,10
3MA3377Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:3497,69
4MA4228Hájek DanielAtletika Polička8900:34:2892,29
5MA5250Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:34:3791,38
6MA8381Rychlík JakubSokol Kolín-atletika9400:36:5677,38
7MA10256Roháček JanRunsport Team/XC SPORT.CZ8200:37:1375,68
8MA13241Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:37:2474,57
9MA15255Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:3773,28
10MA17387Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team Teplice n9100:37:4372,74
11MA18427Mocek TomášAC Pardubice7900:37:5471,54
12MA23407Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:1463,59
13MA28230Halaj JanNáchod7700:40:4254,75
14MA33384Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř8300:41:2850,13
15MA45226Firkušný MartinSmiřice8200:44:0134,72
16MA48266Verster RigardtStěžery8800:44:2532,32
17MA51435Pouč DavidSportovní klub hasičů KHK7900:45:3725,11
18MA59282Hrevuš AlexandrBřehy7900:47:4711,99
19MA61244Líbal TomášTJ Sokol Kuks8100:48:089,87
20MA66234Chloupek PetrPraha7700:49:503,00
Muži B 40-49 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6233Hejl RadekLetohrad7200:35:52102,54
2MB7265Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:59101,88
3MB9224Dvořáček JiříRELAX-FIT.CZ TEAM6800:37:0895,59
4MB12225Fajfr František3D Fitness Race Team7200:37:2194,35
5MB14219Čáp OndřejTJ Dobruška7400:37:2494,05
6MB16404Jansa JiříAtletika Písek6600:37:3992,67
7MB19213Brzobohatý PavelTJ ŠUMPERK7200:38:0190,72
8MB21247Malík VítStředoevropské Vinné Sklepy Bo6900:38:2088,93
9MB22223Doucha JiříHvězda Pardubice7100:38:4886,34
10MB25235Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:39:4481,26
11MB26239Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:39:5780,07
12MB27260Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:0379,44
13MB29248Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:5674,58
14MB30252Moravec JiříHradec Králové7200:41:0973,40
15MB40402Chlup JiříActivity Lanškroun7000:43:1661,75
16MB43208Belobrad IvanSK + Sokol Žamberk6600:43:4359,30
17MB47428Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6600:44:2255,74
18MB50221David VáclavSmiřice7400:45:2749,79
19MB52240Koutník LumírVrchlabí6700:45:5347,40
20MB54209Berka LuděkRtyně v Podkrkonoší7200:46:1944,97
21MB57356Kirsch RadomírBAK SEAL 6 TEAM7500:47:1140,18
22MB70406Olžbut VítZábřeh7400:52:1712,10
23MB71231Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:097,34
24MB73426Franc PavelPardubice7000:54:443,00
25MB75422Moník MilanMT Smiřice6900:55:203,00
26MB76236Jakubský MarekJaroměř6800:56:283,00
Muži C 50-59 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11217Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:14105,86
2MC20261Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:10100,99
3MC24242Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:39:4093,15
4MC34258Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:3882,95
5MC35207Bartoš DušanAtletika Písek6400:42:1279,91
6MC36263Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:1979,30
7MC42417Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:2173,92
8MC46443Dostál LadislavMoravská Třebová5600:44:1369,42
9MC49431Vanta JosefTC Dobruška6200:45:1264,32
10MC55447Lanta StanislavVelké Poříčí6300:46:4356,41
11MC56444Roháček MichalTJ SOKOL Ústí nad Orlicí6100:47:0254,75
12MC58446Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:47:2252,97
13MC65434Osladil VáclavSokol Velká Jesenice6000:49:3441,52
14MC69398Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:50:3236,48
Muži D 60-69 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31383Nosek MiroslavAC Moravská Slávia Brno5500:41:21102,02
2MD32254Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:27101,60
3MD37227Flegl VlastimilBrtev5300:42:3296,38
4MD38214Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4495,38
5MD39238Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:0493,81
6MD41418Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:1792,82
7MD44253Němec JiříLOCKAR Vlašim4800:43:5689,68
8MD53237Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:46:0879,14
9MD60391Stráník AlešBlansko5000:48:0070,20
10MD62420Krajč ZdeněkTrutnov Labe5400:48:0969,48
11MD63220Červ MiloslavAtletika Polička5000:48:5266,08
12MD64380Šůcha VáclavSV Stříbro4600:49:1864,00
13MD67216Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:49:5461,07
14MD68264Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:5561,05
15MD72405Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:4842,39
16MD74257Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:55:1435,57
17MD77229Hájíček FrantišekJistebnice5101:19:543,00
Muži E 70 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14414Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:22:31108,05
2ME15204Metelka JosefSpartak Police4400:23:28100,02
3ME19200Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:24:2591,93
4ME22399Šejbl VáclavATK Písek4400:24:4489,18
5ME31201Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:26:2774,56
6ME33409Rataj StanislavSokol Sedlec - Přičice4200:26:3473,60
7ME35421Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:26:5969,95
8ME39197Bielčik JindřichLichkov4000:27:5562,10
9ME41202Marek FrantišekSK Hronov4100:28:1359,53
10ME44205Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:3331,03
11ME46203Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:1025,87
Ženy A 20-34 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2189Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:53110,44
2ZA5388Khýrková AnetaRedpoint Eleven Team Teplice n9300:19:46101,53
3ZA6187Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:21:0788,03
4ZA9175Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:22:0478,48
5ZA13179Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9500:22:1876,09
6ZA18195Voltová IvanaStěžery8400:24:1057,45
7ZA23378Vopelková DominikaBáječné ženy v běhu9300:24:4950,92
8ZA24412Turbaková KateřinaSebranice u Litomyšle9400:24:5050,70
9ZA25334Nikodýmová PetraSokol Skuhrov9500:25:1346,93
10ZA37191Špačková VeronikaTJ Sokol Dalešice9200:27:0727,81
Ženy B 35-44 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1174Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:17:57110,14
2ZB3184Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:0298,67
3ZB4172Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:19:4591,19
4ZB12161Ambrúžová SimonaJilemnické nebe8000:22:1664,54
5ZB16176Nováková MarcelaJilemnické nebe7900:23:3151,24
6ZB17430Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:4049,72
7ZB20177Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:2641,47
8ZB21173Lungriková HanaHradec Králové7800:24:3240,44
9ZB43192Švejdová JitkaSKK Kladno7400:28:313,00
Ženy C 45-54 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7188Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:21:12104,79
2ZC8180Procházková SylvaČeská Ves6900:21:5298,63
3ZC10164Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:0696,58
4ZC11170Konečná ĽubaLudvíkov6500:22:1095,94
5ZC27433Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:25:4063,78
6ZC28166Hrubá JanaSV Stříbro6400:26:0859,36
7ZC29413Krejzlová VěraBK SAK Ložiska Karviná6600:26:1857,91
8ZC30186Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2556,88
9ZC32171Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:26:3056,12
10ZC40416Šternerová HanaHradec Králové6300:28:0241,86
11ZC47185Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:293,00
Ženy D 55 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD26190Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:25:24107,86
2ZD34194Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:26:4897,24
3ZD36390Procházková IrenaTJ Háje5700:27:0694,90
4ZD38182Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:1993,28
5ZD42346Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:2285,36
6ZD45441Cupalová EvaBučovice4700:31:3760,76
7ZD48178Pláničková EvaTábor5400:40:373,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21274Metelka TomášTJ Sokol Hradec Králové0800:01:03-
1D22285Skálová RenataAO TJ Dobruška0800:01:04-
2C23401Kijonka PetrSokol Dalešice0900:01:05-
2D24415Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:06-
3C25323Souček ŠimonMaratonstav Úpice0800:01:07-
4C26276Prokš AdamTJ Sokol Jaroměř0800:01:09-
3D27297Nosková MarcelaSokol Úbislavice0800:01:11-
4D28286Dvořáková BarboraAO TJ Dobruška0900:01:16-
5C29429Bém Jáchym-0900:01:16-
6C210275Novák JindraJilemniceké nebe0800:01:19-
5D211425Dernerová TerezaJosefov0900:01:20-
7C212432Víšek JanJaroměř0800:01:21-
8C213270Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:01:23-
6D214268Dvořáková DanielaJaroměř0900:01:23-
9C215450Fajfr AdamJaroměř0800:01:25-
7D216442Poučová NikolJaroměř0800:01:31-
10C217374Zajíček FrantišekJaroměř0900:01:32-
11C218423Hanus Dan-1000:01:35-
8D219269Jelínková AnežkaHustířany1000:01:37-
12C220350Filip Izák-0900:01:38-
13C221279Záplata ZdeněkTJ Sokol Jaroměř0900:01:49-
14C222278Vavřín LukášRasošky1000:01:52-
15C223273Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:01:53-
9D224419Kazdová BáraJarmoměř MŠ Knappova1200:02:07-
16C225437Víšek PetrJaroměř1100:02:28-
10D226267Čechová KateřinaJaroměř1200:02:46-
17C227445Miltký DominikSokol Studenec0801:54:49-
18C228271Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0901:54:50-
Trať 0,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11283Boháč PankrácAC Choceň0600:02:55107,75
2M12345Křivánek RichardRELAX-FIT.CZ TEAM0600:03:02100,35
3M139Hemelík FrantišekTj Sokol Jaroměř0600:03:0991,89
4M14322Souček OndřejMaratonstav Úpice0600:03:1091,30
5M1515Mlynář MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0700:03:1585,48
6M16299Mogg DavidSokol Královské Vinohrady Prah0600:03:2376,92
1Z171Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinoh0600:03:23101,52
2Z184Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:03:2599,59
3Z19337Vachová AdélaLoko Trutnov0700:03:2698,89
4Z110295Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:2897,11
7M11116Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:03:2970,27
5Z112321Kirschová NicolSK Dolar Hajnice0600:03:3193,78
8M11314Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:03:3266,97
6Z1145Růtová DominikaTJ Sokol Jaroměř0600:03:3391,72
9M115287Kováč AdrianAO TJ Dobruška0600:03:3465,06
7Z116288Dvořáková KláraAO TJ Dobruška0600:03:3590,36
8Z1176Smolová DitaTJ Sokol Dalešice0700:03:3689,69
9Z118300Havlíčková TerezaTJ Sokol HK0600:03:3689,51
10M119361Zlatník VojtaSokol Královské Vinohrady Prah0600:03:3958,87
11M12013Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:03:3958,61
10Z121336Flečková NikolLoko Trutnov0600:03:4085,23
12M122272Kijonka PetrTJ Sokol Dalešice0700:03:4156,31
11Z123296Chládková NikolaLanškroun0700:03:5174,93
12Z124372Kolářová StellaTJ Sokol Královské Vinohrady0600:03:5273,47
13Z125289Pavlíčková BarboraDobruška0600:03:5471,94
14Z1263Klimeková TerezaTJ Sokol Jaroměř0600:03:5571,02
15Z1277Součková TerezkaTJ Sokol Jaroměř0700:04:0264,01
16Z1282Hornichová KarolínaTJ Sokol Nová Paka0700:04:0363,06
13M12917Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:04:0431,70
17Z130303Vlčková SáraLoko Trutnov0700:04:0758,70
18Z1318Urbanová AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:04:0957,26
14M132351Zajíček AdamBaskeťáci TJ Sokol Josefov0600:04:1618,53
15M133304Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:04:2013,77
16M13412Chladil TomášTJ Sokol Jaroměř0700:04:2112,92
17M13519Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:04:2112,90
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21331Kábrt AlešSK Dolar Hajnice0500:03:50102,57
1Z2241Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:53105,41
2M23308Mogg MatyášSokol Vinohrady Praha0400:03:5399,44
3M2455Nosek FrantišekTJ Sokol Nová Paka0500:03:5597,99
4M25290Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:5894,82
2Z26293Štefanová MarkétaSokol Studenec0500:03:5999,77
5M2761Žačok JakubLOKO Trutnov0400:04:0589,62
3Z28373Kollárová MarinaTJ Sokol Královské Vinohrady0400:04:0594,83
6M2949Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:0588,85
4Z21031Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:0693,80
7M211340Jahelka VítJaroměř0400:04:0787,62
8M21247Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:0985,54
9M21356Nýdrle FilipTJ Sokol Nová Paka0500:04:1283,53
10M21458Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:1382,32
5Z21540Ryšavá DenisaLoko Trutnov0400:04:1388,04
6Z216310Nikodýmová NikolaSokol Skuhrov0400:04:1487,06
7Z21743Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:04:1586,42
8Z21825Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:2181,86
11M219349Čáp PetrTJ Dobruška0400:04:2175,73
9Z22039Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř0400:04:2281,09
10Z22128Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:04:2280,89
12M22246Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:04:2373,64
13M223370Hejzlar JáchymJaroměř0500:04:2473,26
14M224309Melichar JonášLoko Trutnov0400:04:2472,93
15M22554Mühl ŠtěpánTJ Sokol Nová Paka0500:04:2571,75
16M22653Máša MatějTJ Sokol Dalešice0400:04:2671,41
17M22759Šrytr DominikTJ Sokol Hradec Králové0500:04:2770,36
11Z228352Pojezdalova LucieSK Týniště nad Orlicí0400:04:2776,22
18M22950Kořének JanTJ Sokol Hradec Králové0400:04:2869,66
12Z230320Blahová HelenaSK Dolar Hajnice0400:04:2974,92
13Z23126Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:04:3074,03
19M232315Vacek TeodorSokol Skuhrov0400:04:3067,62
20M23344Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3166,60
14Z234341Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:3272,38
15Z235302Havlíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:3371,21
16Z236298Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:3470,35
21M23748Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:04:3562,96
17Z23824Glosová AlenaTJ Sokol Nová Paka0400:04:3668,74
22M239344Fátor MarekLokomotiva Trutnov0400:04:3861,13
18Z240325Vymetalová KláraLoko Trutnov0500:04:3867,34
19Z24138Prouzová NatálieTJ Sokol Hradec Králové0400:04:3966,82
20Z24237Prokešová KateřinaTJ Sokol Nová Paka0500:04:4065,38
23M243357Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:4058,64
21Z244367Merhautova LucieSK Týniště nad Orlicí0500:04:4164,85
22Z24520Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:04:4660,71
24M246375Filandr LukášSokol Jaroměř0400:04:4852,33
23Z24736Pechová BarboraTJ Sokol Dalešice0400:04:4858,55
25M248316Michalenko JakubSokol Skuhrov0400:04:4951,01
24Z249312Simajchlová TerezaTJ Sokol Hradec Králové0400:04:5156,04
25Z25032Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:04:5453,92
26Z251324Nikovova KristýnaLoko Trutnov0500:04:5553,35
27Z25229Krupičková NatálieTJ Sokol Dalešice0400:05:0643,63
28Z25334Nováková JulčaJilemnické nebe0500:05:0842,19
29Z25423Davidová VeronikaSmiřice0400:05:1139,70
30Z25542Sládková ErikaTJ Sokol Dalešice0500:05:1238,40
31Z256281Kilevníková AdélaTJ Sokol Jaroměř0400:05:1933,13
32Z25735Panenková AnežkaTJ Sokol Jaroměř0400:06:193,00
Trať 1,37 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3172Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:16106,07
2Z3276Všetečková KristýnaSpartak Třebíč0200:05:3097,45
3Z33294Zahradníková LindaSokol Studenec0300:05:3296,48
4Z3473Radoňská LindaTJ Sokol Kolín-atletika0200:05:3395,57
5Z3574Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:05:4190,64
6Z36382konečná agátaRELAX-FIT.CZ TEAM0300:05:4389,39
7Z37318Vavřačová AnežkaSokol Skuhrov0200:05:4588,51
8Z38317Dubská BarboraSokol Skuhrov0300:05:4787,02
9Z39314Hecko VanesaSokol Skuhrov0200:05:4786,82
10Z310355Barvínková AdélaSK Dolar Hajnice0300:05:4786,72
11Z311319Nikodýmová DenisaSokol Skuhrov0200:05:4886,41
12Z312368Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:5581,98
13Z31367Křížová MartinaTJ Sokol Dalešice0300:06:0675,29
14Z31468Křováková MichaelaTJ Sokol Jaroměř0300:06:1370,79
15Z31565Davidová MichaelaSmiřice0200:06:1768,57
16Z31670Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:06:1967,28
17Z317326Kastlová Nikola-0300:06:2066,40
18Z31871Paikertová BarboraTJ Sokol Hradec Králové0300:06:2166,08
19Z319313Filipová BarboraTJ Sokol Hradec Králové0300:06:2663,18
20Z32075Vlasáková LucieTJ Sokol Jaroměř0200:06:4153,59
21Z321291Sázavská TerezaTJ Sokol Dalešice0300:06:5247,24
22Z322354Ondráčková BarboraSK Dolar Hajnice0300:06:5545,20
23Z32362Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:0340,39
24Z324328Simajchlová ZuzanaTJ Sokol Hradec Králové0300:07:2427,63
25Z325292Cejnarová AlenaTJ Sokol Jaroměř0300:07:3421,29
Trať 2,07 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Chaloupský JakubTJ Sokol Hradec Králové0300:08:15105,22
2M3279Franěk TomášTJ Sokol Náměšť nad Oslavou0200:08:3298,59
1Z43103Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:08:33103,63
3M3499Vohlídka VojtěchTJ Sokol Hradec Králové0200:08:3896,20
4M35305Štefan VítSokol Studenec0200:08:3995,93
2Z46360Rozínková LenkaTJ Dobruška0100:08:4399,53
3Z47379Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové n. L.0100:08:5196,84
5M38306Militký MatyášSokol Studenec0300:09:0087,76
4Z49366Jebavá KateřinaTJ Dvůr Králové n. L.0100:09:0292,46
6M31097Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:09:0386,50
7M311365Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:09:0386,41
8M31296Tomek JakubTJ Sokol Dalešice0300:09:1481,97
9M31377Bednář JáchymTJ Sokol Hradec Králové0300:09:2179,55
10M314100Volech RadekTJ Dvůr Králové n/L.0200:09:2478,03
11M315353Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:09:2777,15
12M316359Kirsch RadomírTJ Lokomotiva Trutnov0200:09:3175,59
13M317362Čáp RadekTJ Dobruška0200:09:3175,56
5Z418347Háková TerezaTJ Dvůr Králové n. L.0100:09:3779,05
6Z419358Klazarová MarkétaTJ Dvůr Kr. n/L.0100:09:4277,20
14M320339Gunther JanSK Dolar Hajnice0200:09:4669,43
7Z421102Peterová SandraSK Nové Město nad Metují0100:09:4775,37
15M32283Jakubský FilipHradec Králové0200:10:0661,46
8Z423101Jánská KristinaSK Nové Město nad Metují0100:10:0966,75
9Z424104Svobodová ŽanetaTJ Sokol Dalešice0100:10:1962,97
16M32581Hůza JakubTJ Sokol Hradec Králové0300:10:2952,63
17M32695Pech JanBobr-Žacléř0300:10:3251,39
10Z427329Hašková BarboraTJ Sokol Hradec Králové0100:10:3556,71
18M32889Krejčí OndřejTJ Sokol Hradec Králové0300:10:3849,10
19M329307Preissler TomášSokol Skuhrov0300:10:4645,89
11Z430105Vildomcová KláraTJ Sokol Dalešice0000:10:5449,44
12Z431333Kořánová AnetaTJ Sokol Hradec Králové0100:10:5449,41
13Z432335Mrhová LenkaTJ Sokol Hradec Králové0100:11:0545,20
20M33388Krejčí JiříTJ Sokol Hradec Králové0300:11:0637,98
21M33493Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:11:3626,39
14Z435394Vitvarová AntonieTJ Sokol Jaroměř0000:13:233,00
22M33691Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:13:243,00
Trať 2,39 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41114Kříž TomášSpartak Třebíč0000:08:15104,54
2M42111Jon JakubSK Nové Město nad Metují0100:08:3198,33
3M43106Bárta PetrTJ Sokol Jetřichov0100:08:3497,13
4M44369Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:3696,30
5M45284Boháč BonifácAC Choceň0100:08:4891,76
6M46371Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:09:1082,91
7M47116Metelka OndřejTJ Sokol Hradec Králové0100:09:2676,64
1Z58129Škodová TerezaSK Nové Město nad Metují9900:09:33101,22
2Z59342Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:35100,66
3Z510126Marková VeronikaSokol Lhota Červený Kostelec9800:09:4298,12
4Z511123Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:09:4696,71
8M412311Rishko VadimSokol Skuhrov0000:09:4867,94
9M413400Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:09:5863,84
10M414118Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:10:0063,03
5Z515125Chaloupská BarboraTJ Sokol Hradec Králové9900:10:1088,42
11M416109Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:10:1457,65
6Z517124Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:10:1686,24
12M418110Janouch DavidTJ Dvůr Králové n./L.0000:10:2652,86
13M419115Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:10:3947,83
14M420376Horčička PatrikTJ Sokol Jaroměř0000:10:4943,65
15M421348Hofman JiříTJ Sokol Blansko0000:10:5043,37
16M422386Völgyi DušanTJ Sokol Jaroměř0100:10:5143,14
17M423119Prokeš AdamTJ Sokol Nová Paka0100:10:5142,83
7Z524122Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:11:0868,20
18M425397Petrásek TomášTJ Sokol Jaroměř0000:11:1135,18
19M426385Hejzlar TomášTJ Sokol Jaroměř0000:11:1533,59
20M427330Papež MichalSK Dolar Hajnice0100:11:3326,27
8Z528121Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:11:4954,17
9Z529128Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:12:0050,11
21M430108Brendl LadislavTJ Sokol Hradec Králové0100:13:353,00
10Z531131Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:14:443,00
22M432395Karel AdamTJ Sokol Jaroměř0100:15:003,00
23M433392Panenka TomášTJ Sokol Jaroměř0000:17:303,00
24M434396Máša MichaelTJ Sokol Jaroměř0000:17:313,00
Trať 3,76 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51148Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:12:41102,08
2M52133Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:12:48100,17
1MJ3389Franc MatoušSokol Kolín-atletika9600:12:50108,91
3M54150Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:12:5797,75
4M55140Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:5997,37
5M56143Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:0595,83
6M57149Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:3388,32
7M58132Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:13:3787,47
8M59144Provazník JosefSK Nové Město nad Metují9900:13:4086,54
2MJ10156Coubal MartinTJ Sokol Kolín-atletika9700:13:4395,85
3MJ11364Zikmund ZdeněkSK Nové Město nad Metují9700:13:4695,24
9M512141Křeček JiříTJ Sokol Kolín- Atletika9800:13:4685,04
4MJ13159Mojžíš DominikSK Nové Město nad Metují9700:13:4794,80
5MJ14160Steklík AlešSK Nové Město nad Metují9600:14:1089,28
6MJ15411Petiška OndřejSK RN Hradec Králové9700:14:2585,54
10M516332Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:14:2574,80
1ZJ17155Vocásková RenataTJ Sokol Kolín-atletika9600:14:36121,31
7MJ18158Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:14:4281,23
11M519138Jelínek MarekSpartak Třebíč9800:14:4470,03
8MJ20157Dařílek JanSK Nové Město nad Metují9600:14:5079,24
9MJ21410Křivský VladimírJaroměř9700:15:4765,19
10MJ22403Brolík VojtěchTJ Lokomotiva Trutnov9600:16:5448,49
2ZJ23153Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:16:5792,42
3ZJ24151Dobrovolná LucieSpartak Třebíč9600:17:2786,28
4ZJ25154Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice9600:18:5269,02
5ZJ26408Scheuerová VeronikaHK Lanškroun o.s.9700:18:5967,62
12M527145Rataj JanTJ Sokol Nová Paka9800:19:333,00
Trať 4,78 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1174Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:17:57110,14
1ZA2189Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:53110,44
2ZB3184Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:0298,67
3ZB4172Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:19:4591,19
2ZA5388Khýrková AnetaRedpoint Eleven Team Teplice n9300:19:46101,53
3ZA6187Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:21:0788,03
1ZC7188Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:21:12104,79
2ZC8180Procházková SylvaČeská Ves6900:21:5298,63
4ZA9175Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:22:0478,48
3ZC10164Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:0696,58
4ZC11170Konečná ĽubaLudvíkov6500:22:1095,94
4ZB12161Ambrúžová SimonaJilemnické nebe8000:22:1664,54
5ZA13179Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9500:22:1876,09
1ME14414Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:22:31108,05
2ME15204Metelka JosefSpartak Police4400:23:28100,02
5ZB16176Nováková MarcelaJilemnické nebe7900:23:3151,24
6ZB17430Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:4049,72
6ZA18195Voltová IvanaStěžery8400:24:1057,45
3ME19200Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:24:2591,93
7ZB20177Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:2641,47
8ZB21173Lungriková HanaHradec Králové7800:24:3240,44
4ME22399Šejbl VáclavATK Písek4400:24:4489,18
7ZA23378Vopelková DominikaBáječné ženy v běhu9300:24:4950,92
8ZA24412Turbaková KateřinaSebranice u Litomyšle9400:24:5050,70
9ZA25334Nikodýmová PetraSokol Skuhrov9500:25:1346,93
1ZD26190Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:25:24107,86
5ZC27433Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:25:4063,78
6ZC28166Hrubá JanaSV Stříbro6400:26:0859,36
7ZC29413Krejzlová VěraBK SAK Ložiska Karviná6600:26:1857,91
8ZC30186Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2556,88
5ME31201Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:26:2774,56
9ZC32171Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:26:3056,12
6ME33409Rataj StanislavSokol Sedlec - Přičice4200:26:3473,60
2ZD34194Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:26:4897,24
7ME35421Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:26:5969,95
3ZD36390Procházková IrenaTJ Háje5700:27:0694,90
10ZA37191Špačková VeronikaTJ Sokol Dalešice9200:27:0727,81
4ZD38182Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:1993,28
8ME39197Bielčik JindřichLichkov4000:27:5562,10
10ZC40416Šternerová HanaHradec Králové6300:28:0241,86
9ME41202Marek FrantišekSK Hronov4100:28:1359,53
5ZD42346Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:2285,36
9ZB43192Švejdová JitkaSKK Kladno7400:28:313,00
10ME44205Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:3331,03
6ZD45441Cupalová EvaBučovice4700:31:3760,76
11ME46203Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:1025,87
11ZC47185Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:293,00
7ZD48178Pláničková EvaTábor5400:40:373,00
Trať 9,56 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1440Hübl RadekRUNSPORT Team8800:32:29104,21
2MA2438Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8500:33:3098,10
3MA3377Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:3497,69
4MA4228Hájek DanielAtletika Polička8900:34:2892,29
5MA5250Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:34:3791,38
1MB6233Hejl RadekLetohrad7200:35:52102,54
2MB7265Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:59101,88
6MA8381Rychlík JakubSokol Kolín-atletika9400:36:5677,38
3MB9224Dvořáček JiříRELAX-FIT.CZ TEAM6800:37:0895,59
7MA10256Roháček JanRunsport Team/XC SPORT.CZ8200:37:1375,68
1MC11217Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:14105,86
4MB12225Fajfr František3D Fitness Race Team7200:37:2194,35
8MA13241Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:37:2474,57
5MB14219Čáp OndřejTJ Dobruška7400:37:2494,05
9MA15255Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:3773,28
6MB16404Jansa JiříAtletika Písek6600:37:3992,67
10MA17387Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team Teplice n9100:37:4372,74
11MA18427Mocek TomášAC Pardubice7900:37:5471,54
7MB19213Brzobohatý PavelTJ ŠUMPERK7200:38:0190,72
2MC20261Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:10100,99
8MB21247Malík VítStředoevropské Vinné Sklepy Bo6900:38:2088,93
9MB22223Doucha JiříHvězda Pardubice7100:38:4886,34
12MA23407Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:1463,59
3MC24242Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:39:4093,15
10MB25235Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:39:4481,26
11MB26239Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:39:5780,07
12MB27260Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:0379,44
13MA28230Halaj JanNáchod7700:40:4254,75
13MB29248Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:5674,58
14MB30252Moravec JiříHradec Králové7200:41:0973,40
1MD31383Nosek MiroslavAC Moravská Slávia Brno5500:41:21102,02
2MD32254Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:27101,60
14MA33384Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř8300:41:2850,13
4MC34258Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:3882,95
5MC35207Bartoš DušanAtletika Písek6400:42:1279,91
6MC36263Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:1979,30
3MD37227Flegl VlastimilBrtev5300:42:3296,38
4MD38214Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4495,38
5MD39238Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:0493,81
15MB40402Chlup JiříActivity Lanškroun7000:43:1661,75
6MD41418Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:1792,82
7MC42417Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:2173,92
16MB43208Belobrad IvanSK + Sokol Žamberk6600:43:4359,30
7MD44253Němec JiříLOCKAR Vlašim4800:43:5689,68
15MA45226Firkušný MartinSmiřice8200:44:0134,72
8MC46443Dostál LadislavMoravská Třebová5600:44:1369,42
17MB47428Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6600:44:2255,74
16MA48266Verster RigardtStěžery8800:44:2532,32
9MC49431Vanta JosefTC Dobruška6200:45:1264,32
18MB50221David VáclavSmiřice7400:45:2749,79
17MA51435Pouč DavidSportovní klub hasičů KHK7900:45:3725,11
19MB52240Koutník LumírVrchlabí6700:45:5347,40
8MD53237Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:46:0879,14
20MB54209Berka LuděkRtyně v Podkrkonoší7200:46:1944,97
10MC55447Lanta StanislavVelké Poříčí6300:46:4356,41
11MC56444Roháček MichalTJ SOKOL Ústí nad Orlicí6100:47:0254,75
21MB57356Kirsch RadomírBAK SEAL 6 TEAM7500:47:1140,18
12MC58446Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:47:2252,97
18MA59282Hrevuš AlexandrBřehy7900:47:4711,99
9MD60391Stráník AlešBlansko5000:48:0070,20
19MA61244Líbal TomášTJ Sokol Kuks8100:48:089,87
10MD62420Krajč ZdeněkTrutnov Labe5400:48:0969,48
11MD63220Červ MiloslavAtletika Polička5000:48:5266,08
12MD64380Šůcha VáclavSV Stříbro4600:49:1864,00
13MC65434Osladil VáclavSokol Velká Jesenice6000:49:3441,52
20MA66234Chloupek PetrPraha7700:49:503,00
13MD67216Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:49:5461,07
14MD68264Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:5561,05
14MC69398Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:50:3236,48
22MB70406Olžbut VítZábřeh7400:52:1712,10
23MB71231Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:097,34
15MD72405Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:4842,39
24MB73426Franc PavelPardubice7000:54:443,00
16MD74257Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:55:1435,57
25MB75422Moník MilanMT Smiřice6900:55:203,00
26MB76236Jakubský MarekJaroměř6800:56:283,00
17MD77229Hájíček FrantišekJistebnice5101:19:543,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1440Hübl RadekRUNSPORT Team8800:32:29104,21
2MA2438Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8500:33:3098,10
3MA3377Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:3497,69
4MA4228Hájek DanielAtletika Polička8900:34:2892,29
5MA5250Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:34:3791,38
6MB6233Hejl RadekLetohrad7200:35:5283,86
7MB7265Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5983,14
8MA8381Rychlík JakubSokol Kolín-atletika9400:36:5677,38
9MB9224Dvořáček JiříRELAX-FIT.CZ TEAM6800:37:0876,26
10MA10256Roháček JanRunsport Team/XC SPORT.CZ8200:37:1375,68
11MC11217Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:1475,61
12MB12225Fajfr František3D Fitness Race Team7200:37:2174,90
13MA13241Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:37:2474,57
14MB14219Čáp OndřejTJ Dobruška7400:37:2474,57
15MA15255Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:3773,28
16MB16404Jansa JiříAtletika Písek6600:37:3973,06
17MA17387Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team Teplice n9100:37:4372,74
18MA18427Mocek TomášAC Pardubice7900:37:5471,54
19MB19213Brzobohatý PavelTJ ŠUMPERK7200:38:0170,93
20MC20261Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:1069,99
21MB21247Malík VítStředoevropské Vinné Sklepy Bo6900:38:2068,96
22MB22223Doucha JiříHvězda Pardubice7100:38:4866,14
23MA23407Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:1463,59
24MC24242Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:39:4060,93
25MB25235Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:39:4460,57
26MB26239Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:39:5759,26
27MB27260Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:0358,58
28MA28230Halaj JanNáchod7700:40:4254,75
29MB29248Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:5653,26
30MB30252Moravec JiříHradec Králové7200:41:0951,97
31MD31383Nosek MiroslavAC Moravská Slávia Brno5500:41:2150,76
32MD32254Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:2750,24
33MA33384Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř8300:41:2850,13
34MC34258Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:3849,13
35MC35207Bartoš DušanAtletika Písek6400:42:1245,62
36MC36263Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:1944,93
37MD37227Flegl VlastimilBrtev5300:42:3243,67
38MD38214Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4442,41
39MD39238Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:0440,43
40MB40402Chlup JiříActivity Lanškroun7000:43:1639,21
41MD41418Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:1739,18
42MC42417Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:2138,70
43MB43208Belobrad IvanSK + Sokol Žamberk6600:43:4336,54
44MD44253Němec JiříLOCKAR Vlašim4800:43:5635,23
45MA45226Firkušný MartinSmiřice8200:44:0134,72
46MC46443Dostál LadislavMoravská Třebová5600:44:1333,50
47MB47428Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6600:44:2232,63
48MA48266Verster RigardtStěžery8800:44:2532,32
49MC49431Vanta JosefTC Dobruška6200:45:1227,61
50MB50221David VáclavSmiřice7400:45:2726,13
51MA51435Pouč DavidSportovní klub hasičů KHK7900:45:3725,11
52MB52240Koutník LumírVrchlabí6700:45:5323,51
53MD53237Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:46:0821,97
54MB54209Berka LuděkRtyně v Podkrkonoší7200:46:1920,85
55MC55447Lanta StanislavVelké Poříčí6300:46:4318,46
56MC56444Roháček MichalTJ SOKOL Ústí nad Orlicí6100:47:0216,54
57MB57356Kirsch RadomírBAK SEAL 6 TEAM7500:47:1115,61
58MC58446Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:47:2214,49
59MA59282Hrevuš AlexandrBřehy7900:47:4711,99
60MD60391Stráník AlešBlansko5000:48:0010,71
61MA61244Líbal TomášTJ Sokol Kuks8100:48:089,87
62MD62420Krajč ZdeněkTrutnov Labe5400:48:099,81
63MD63220Červ MiloslavAtletika Polička5000:48:525,52
64MD64380Šůcha VáclavSV Stříbro4600:49:183,00
65MC65434Osladil VáclavSokol Velká Jesenice6000:49:343,00
66MA66234Chloupek PetrPraha7700:49:503,00
67MD67216Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:49:543,00
68MD68264Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:553,00
69MC69398Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:50:323,00
70MB70406Olžbut VítZábřeh7400:52:173,00
71MB71231Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:093,00
72MD72405Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:483,00
73MB73426Franc PavelPardubice7000:54:443,00
74MD74257Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:55:143,00
75MB75422Moník MilanMT Smiřice6900:55:203,00
76MB76236Jakubský MarekJaroměř6800:56:283,00
77MD77229Hájíček FrantišekJistebnice5101:19:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1174Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:17:57107,23
2ZA2189Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:5397,20
3ZB3184Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:0295,58
4ZB4172Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:19:4587,99
5ZA5388Khýrková AnetaRedpoint Eleven Team Teplice n9300:19:4687,67
6ZA6187Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:21:0773,23
7ZC7188Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:21:1272,26
8ZC8180Procházková SylvaČeská Ves6900:21:5265,08
9ZA9175Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:22:0463,00
10ZC10164Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:0662,68
11ZC11170Konečná ĽubaLudvíkov6500:22:1061,94
12ZB12161Ambrúžová SimonaJilemnické nebe8000:22:1660,93
13ZA13179Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9500:22:1860,45
14ZB16176Nováková MarcelaJilemnické nebe7900:23:3147,42
15ZB17430Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:4045,88
16ZA18195Voltová IvanaStěžery8400:24:1040,50
17ZB20177Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:2637,50
18ZB21173Lungriková HanaHradec Králové7800:24:3236,45
19ZA23378Vopelková DominikaBáječné ženy v běhu9300:24:4933,52
20ZA24412Turbaková KateřinaSebranice u Litomyšle9400:24:5033,29
21ZA25334Nikodýmová PetraSokol Skuhrov9500:25:1329,26
22ZD26190Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:25:2427,28
23ZC27433Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:25:4024,41
24ZC28166Hrubá JanaSV Stříbro6400:26:0819,26
25ZC29413Krejzlová VěraBK SAK Ložiska Karviná6600:26:1817,57
26ZC30186Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2516,37
27ZC32171Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:26:3015,48
28ZD34194Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:26:4812,22
29ZD36390Procházková IrenaTJ Háje5700:27:068,90
30ZA37191Špačková VeronikaTJ Sokol Dalešice9200:27:078,79
31ZD38182Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:196,60
32ZC40416Šternerová HanaHradec Králové6300:28:023,00
33ZD42346Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:223,00
34ZB43192Švejdová JitkaSKK Kladno7400:28:313,00
35ZD45441Cupalová EvaBučovice4700:31:373,00
36ZC47185Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:293,00
37ZD48178Pláničková EvaTábor5400:40:373,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 75%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Musel jsem do Josefova jet, protože znám kouzlo JOSEFOVSKÝCH ŠANCÍ a bastionů od r. 1971. Ráno jsem si ověřoval na webu závodu čas mého startu, 13.oo hod. Jezdím s předstihem a naladěn na avizovaný čas startu. I když rozdělení startů kratších a delších tratí při mistrovství ČR veteránů, je správným rozhodnutím, vadilo mi posunutí mého startu o hodinu. To mohlo být na webu dáno na vědomí předem. Kdyby pořadatelé vyplnili vzniklý prostor třeba vyvěšením startovních listin jednotlivých kategorií veteránů. Známe soupeře z regionů, ale z celé ČR ne. Časově posunutý hlavní závod probíhal velmi dobře, neviděl jsem chybu. Koblihy v cíli byly vynikající. Proč ale pořadatelé nevyvěšují výsledky po doběhu kategorií? Ženy doběhli před hodinou a výsledky pořád nebyly. Dlouho čekáme i na výsledky mužů, jen celkový přehled, bez rozdělení do kategorií a prý čekali na posledního? Zase průtahy a tak musíme na vlak a vyhlášení neuvidíme, ...
Jeden z luxusních závodů, na který se dobře vzpomíná - nezapomenutelné josefovské pevnosti, letos i sluníčko a super počasí. Uvítal jsem i rozdělení běhu na 10/5 km. Při běhu dětských kategorií beru jako samozřejmost případný mírný posun startu. Alespoň se dá pokecat před i po doběhu :) Takže za mě za 1****
roman.sedlacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód