hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pardubická devítka

29.4.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 29.4.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí, Pardubice
18:00 hodin

Přihlášky

online: zde

Startovné

200 Kč (do 24. 4. 2015)
300 Kč (25. 4. - 29. 4. 2015)

Popis tratě

Délka: 9,6 km
městský rovinatý okruh (6 okruhů)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Internetové stránky

http://pardubicka9.strnad.info/

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3623

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Doležal Stanislav3813
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Vodička Pavel7012
Eder Martin6511
Kozáková Denisa7911
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Metelková Táňa7210
Jirák Jiří5510
Kubr Václav5510
Mocek Tomáš7910
Dvořák Miroslav7310
Urbánek Jiří7610
Hromádko Jaroslav7110
Jirásková Eva6410
Brožek Radmil5410
Pudil Ivo6110
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Pechek František539
Tomšů Petr649
Mališová Karla609
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Fenclová Marta769
Goldbach Václav509
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Vorel Milan409
Kafka Miloš869
Pšenička Jiří469
Doktor Ondřej939
Řehák Pavel848
Jelínková Magdalena458
Malátek Antonín778
Petronyuk Viktor608
Horáček Michal758
Nádherová Hana688
Vodehnal Jan738
Uchytil Milan748
Bečvařík Jiří608

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 38)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11439Artem KazbanUkrajina9000:28:37100,97
2MA21293Olijnyk Pavel-8800:28:40100,62
3MA31107Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:28:5998,42
4MA51316Hrdina PavelAK Perná8800:29:5192,39
5MA71252Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:2987,98
6MA111059Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:32:4472,33
6MA111410Hradecký JaromírSkuteč8500:32:4472,33
8MA131236Řehák PavelOB Vamberk8400:32:4572,22
9MA141253Lachnit JanŘeditelství SŽDC8000:33:1269,09
10MA171369Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:33:2367,81
11MA191379Alberto-Nicolae Risiu-8700:33:3266,77
12MA221221Maier LukášKRB Chrudim7800:33:5863,76
13MA231022Mohelsky LukasCoach Ivana8400:33:5963,64
14MA261386Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:2061,21
15MA281013Čejka BořivojKRB Chrudim8000:34:2460,74
16MA301427Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:34:2960,16
17MA311046Heller TomášHradec Králové8100:34:3259,81
18MA321181Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:34:3859,12
19MA351174Singr MartinSKP Nymburk8700:34:4658,19
20MA371373Roček MartinVysoká u Holic9700:34:48111,75
21MA401416Vízek OndřejELEVEN Run Team8400:35:0955,53
22MA411168Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:35:2753,44
23MA421309Malátek AntonínPardubice7700:35:3652,40
24MA451076Pokorný LadislavMP Praha7600:35:4351,58
25MA461196Jakub Glinzjakubglinz.com8800:36:0449,15
26MA481100Smolka AlešPardubice7900:36:2147,18
27MA491403Šimák JanHradec Králové8300:36:2346,95
28MA511090Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:36:50100,75
29MA521390Belej DavidSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8100:36:5443,35
30MA531377Kubů TomášKola Kolda8800:36:5543,24
31MA541260Svoboda JanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové8300:37:2040,34
32MA551360Bárta TomášHC ČSOB Pojišťovna Pardubice8900:37:2140,22
33MA561104Dařbuján LukášPardubice7700:37:2439,88
34MA581209Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:37:2639,64
35MA591394Hovorka JanFanaticus7900:37:2739,53
36MA631026Dryml MojmírRunSport Team8600:37:5236,63
36MA631306Nouzovský MilošGoMango Hradec Králové7600:37:5236,63
38MA661099Hrabal JosefPraha8100:38:0235,47
39MA681191Lán JakubHradec Králové8600:38:0535,12
40MA691043Dámek Filip-9300:38:1234,31
41MA741128Krajcigr Radekflorbal Sokol Pardubice9300:38:3231,99
42MA761048Urban RadekUHK9000:38:3931,18
42MA761434Firkušný MartinSmiřice8200:38:3931,18
44MA861116Oubrecht VáclavFlorbal Sokol Pardubice9400:38:5629,21
44MA861355Novák PavelKRB Chrudim8100:38:5629,21
46MA881140Potchepko DmitriOK Kre7600:39:0827,82
47MA891077Sojka RobertMP Praha7700:39:0927,70
48MA931287Vlk Martinflorbal Sokol Pardubice9600:39:1787,50
49MA961124Dlesk Tomášflorbal Sokol Pardubice9400:39:2226,20
50MA971286Miklík DavidUOChT UPCE8900:39:2425,97
51MA991288Chaudanson AlexisAC Pardubice9400:39:3125,15
52MA1001192Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8800:39:3225,04
53MA1021392Hambálek LukášPardubice8200:39:3524,69
54MA1061208Gogola JánPardubice7700:39:3824,34
54MA1061435Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:3824,34
56MA1091057Slavík JanKačeři Chrudim7600:39:4623,42
57MA1101160Šourek Martin-8400:39:4823,18
58MA1131350Ločárek PavelPardubice7700:39:5822,02
59MA1151173Vrbický Ondřej-9600:40:0283,44
60MA1161084Prchal MartinPardubice8000:40:0421,33
61MA1191432Ament FilipHC Chrudim8800:40:2219,24
62MA1221177Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:40:3218,08
63MA1231345Dorazil PetrAŽD Praha8600:40:3317,97
64MA1251136Němeček PetrFlorbal Sokol Pardubice9400:40:3817,39
65MA1271329Lounek JakubBěhej Poděbrady8200:40:4216,92
66MA1281114Levínský JakubFlorbal Sokol Pardubice9300:40:4416,69
67MA1291036Faikl TomášAC Pardubice9800:40:4779,38
68MA1301366Řádek LubomírTapex7900:40:4916,11
69MA1321148Jakeš LukášBucks Pardubice8200:40:5315,65
70MA1331042Rudzan FilipDolní Ředice9600:40:5678,57
71MA1341131Škeřík DanielFlorbal Sokol Pardubice9700:40:5978,30
72MA1391115Pozler JanFlorbal Sokol Pardubice8800:41:1113,56
73MA1411028Kysilka VratislavKolín7800:41:1513,10
73MA1411120Zozulák MartinFlorbal Sokol Pardubice8700:41:1513,10
75MA1431113Laštovička PetrPardubice8700:41:1612,98
75MA1431118Lisa JaromírFlorbal Sokol Pardubice8800:41:1612,98
77MA1451132Brychta KarelFlorbal Sokol Pardubice8000:41:1712,87
78MA1461254Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:41:1912,64
79MA1481061Kubát MartinPardubice9800:41:2076,41
80MA1511389Urbánek MartinPardubice7700:41:2911,48
81MA1541006Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:41:3710,55
82MA1561194Hulec JanRychnov nad Kněžnou8100:41:3910,32
83MA1581123Janeček MichalFlorbal Sokol Pardubice9000:41:449,74
84MA1611423Hutla OndřejPřelouč9000:41:509,04
85MA1651304Ferko AlexanderAhoj8800:41:588,11
86MA1681189Teisler Jan-9300:42:037,53
87MA1691422Vančura VáclavPřelouč9400:42:047,42
88MA1721323Špaček MartineReSka7700:42:116,61
89MA1731069Joza DominikLanškroun9700:42:1271,72
89MA1731414Voříšek PetrVeská7700:42:126,49
91MA1761216Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:42:254,98
92MA1771111Hák Tomášhaktomas.cz9000:42:294,52
92MA1771117Ďopan MarekFlorbal Sokol Pardubice9300:42:294,52
94MA1791027Salaj LukášSK OMT Pardubice8500:42:314,29
95MA1801125Bahník FilipFlorbal Sokol Pardubice8600:42:334,06
96MA1811085Tomáš Zdeněk-8400:42:373,59
97MA1841370Heidler DavidPardubice0000:42:4069,20
98MA1861214Pol JakubAC Čáslav8600:42:463,00
99MA1871283Michalák MartinFrýdek - Místek9100:42:473,00
100MA1891406Strašek JanFlextronics8700:42:523,00
101MA1901086Novotný JanChrudim9700:42:5368,02
102MA1941229Tamchyna PetrPardubice8100:43:093,00
103MA1951067Dogaru VasilRUNGO8100:43:123,00
104MA1961130Kunt OndřejFlorbal Sokol Pardubice9600:43:1466,13
105MA1981384Vostruha Miroslav-9000:43:153,00
106MA2001215Richter RobertRETIA Pardubice8000:43:163,00
107MA2021126Formánek RadekFlorbal Sokol Pardubice9400:43:213,00
108MA2101101Drozd JanTJ Sokol Řetová8300:43:403,00
109MA2111145Hofman JiříSokol Rosice nad Labem8700:43:433,00
110MA2141228Smolík MilanRebečina křídla8200:43:453,00
111MA2171399Molitoris Andreaswww.lidovybeh.cz8300:44:043,00
112MA2181197Bartoš OndřejRTZlo8300:44:063,00
113MA2241143Horák RadekPardubice8000:44:463,00
114MA2261020Málek PetrPardubice8000:44:483,00
115MA2271322Vraný MiroslavHolomajzna tým8200:44:543,00
116MA2281050Vítek PavelHasiči Kočí7700:45:033,00
117MA2381385Bureš FilipUOChT UPCE7900:45:283,00
118MA2431357Vydra JanPardubice9100:45:423,00
119MA2451133Šťastný AdamFlorbal Sokol Pardubice8700:45:483,00
120MA2471375Bajer MarekPardubice Cafe Bajer7800:45:503,00
121MA2491367Filip AdamKola Kolda8800:45:523,00
122MA2511328Strouhal JanPardubice9900:45:5651,53
123MA2561226Křoustek MichalHradec8800:46:093,00
124MA2641161Tesař JanPardubice8500:46:523,00
125MA2651296Zabranský AlešZZ TOP7800:46:533,00
125MA2651202Menšík MarekŠneci7600:46:533,00
127MA2671326Černický DavidPardubice8900:46:593,00
128MA2681172Strejček JiříPraha 108300:47:073,00
129MA2761299Pohl MartinPraha9000:47:253,00
130MA2771424Malý VladimírPřelouč9400:47:273,00
131MA2801348Mráz PavelDGP7600:47:353,00
132MA2821358Mejstřík PetrPardubice8900:47:403,00
133MA2841204Andrews Maxbez klubu8000:47:463,00
134MA2891359Hájek MartinPardubice8500:48:013,00
135MA2921333Klapka OndřejKavárna Evropa9800:48:0839,62
136MA2931072Beran MartinMP Praha7700:48:143,00
137MA2951368Dvořáček DanielAC Pardubice9900:48:2138,45
138MA3001362Svědík JanPardubice8400:48:573,00
138MA3001363Hrubeš MichalPardubice8200:48:573,00
140MA3021224Břečka LuděkSokol Soběšice8100:49:003,00
141MA3061314Švidrnoch LukášRTZlo7600:49:073,00
142MA3191337Gerhart JanPardubice7700:50:213,00
143MA3321324Haltuf JiriPardubice8500:51:103,00
144MA3341430Němec MartinPardubice8300:51:223,00
145MA3361302Sádek PřemyslPardubice8200:51:303,00
146MA3401088Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:51:373,00
147MA3471213Netolický Jan-9300:52:243,00
148MA3521308Šumpík ViktorHradec8400:52:483,00
149MA3581438Erben PetrPardubice8600:53:273,00
150MA3591437Šofr OndřejPardubice8500:53:283,00
151MA3681401Chládková EvaBěžím světem o závod8500:55:243,00
152MA3711146Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:55:443,00
153MA3731340Eder JonášROSTETO JH0200:55:513,00
154MA3751055Marek JiříBRYMARK Team Havlíčkův Brod7600:55:563,00
155MA3771010Košín DavidRunFree Chrudim9900:55:593,00
156MA3971364Procházka JanTapex7901:01:333,00

Muži B 40-49 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41223Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:36103,90
2MB61029Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1499,71
3MB81154Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:30:4496,39
4MB91041Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:30:5295,51
5MB101003Pecina DavidELEVEN Run Team7400:31:5388,77
6MB161245Doležal ZdeněkOSŽ7400:33:1879,39
7MB211007Koravský RomanELEVEN Run Team6900:33:5675,19
8MB261110Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:34:2072,54
9MB381217Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:34:5069,23
10MB391413Havlíček IvoLánov-Krkonoše6600:35:0068,13
11MB571243Cibulka JiříPardubice7500:37:2552,12
12MB611248Hnát MiroslavPlavy7100:37:3750,79
13MB621190Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:37:4050,46
14MB651066Ginzel PetrCyklovape7200:37:5548,80
15MB671315Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:38:0447,81
16MB711162Matějka JosefPraha 97300:38:1446,71
17MB721319Zuzanak JosefPardubice7500:38:1946,15
18MB761352Vapeník PunkPunk7200:38:3943,95
19MB791279Nádhera PetrHradec Králové6700:38:4343,50
20MB811398Kristek JiříRETIA Pardubice6700:38:4543,28
21MB831207Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6700:38:4842,95
22MB851388Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:38:5142,62
23MB901380Haas KarelBobr Team ČSOB Pojišťovny7300:39:1140,41
24MB911102Zelenka JiříSuadra.cz7100:39:1340,19
25MB951047Czagan JanSDH Dědek7100:39:2039,42
26MB981096Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:2838,54
27MB1011157Číhař TomášChvojenec7000:39:3437,87
28MB1061008Řehák JindřichJiskra Rybitví7500:39:3837,43
29MB1111158Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:5335,77
30MB1171004Prudil PavelPraha6600:40:0834,12
31MB1251078Soukal PavelMP Praha7300:40:3830,81
32MB1301428Bálek OldřichSkuteč7200:40:4929,59
33MB1341249Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:40:5928,49
34MB1361163Číž JosefLázně Bohdaneč7100:41:0527,82
34MB1361184Švígler JanBK Sinpol7200:41:0527,82
36MB1461327Kaplan RadekPardubice7400:41:1926,28
37MB1491381Jahelka RomanRun Jaroměř7000:41:2325,84
38MB1521179Hrdý JaroslavNezamyslice7200:41:3424,62
38MB1521318Cejp JiříSAV.cz7300:41:3424,62
40MB1581320Jedlička JiříPardubice7300:41:4423,52
41MB1601305Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:41:4723,19
42MB1611176Bělohlávek JiříPardubice7100:41:5022,86
43MB1641024Lukeš MartinELEVEN Run Team6800:41:5622,19
44MB1821239Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:42:3917,45
44MB1821238Vokulič JanSelatkoleze6900:42:3917,45
46MB1841246Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:42:4017,34
47MB1921255Maier StanislavČD Cargo PJ Ostrava6600:42:5715,46
48MB1931266Vanický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:43:0714,35
49MB1981231Hakl DanielSK Los Lobos7100:43:1513,47
50MB2061205Král LiborSK Pod Dubem7000:43:2712,15
51MB2071289Novotný JiříUNO Srch7100:43:2812,04
52MB2081312Kühn JiříUSK Pardubice6600:43:2911,92
53MB2091321Beneš JiříZAP Ostrava6600:43:3810,93
54MB2201331Vodička PavelKavárna Evropa7000:44:186,51
55MB2321171Špás PavelPardubice7100:45:093,00
56MB2331404Čimera MichalFree6800:45:113,00
57MB2341199Jandera RomanSK Pod Dubem7500:45:133,00
58MB2361058Rudzan Janjen tak7000:45:223,00
58MB2361009Košín RomanRunFree Chrudim7500:45:223,00
60MB2391402Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovna6800:45:313,00
61MB2411075Mičker RadekMP Praha7300:45:393,00
62MB2421301Hovorka JIříALBA WASTE7500:45:413,00
63MB2501431Strnad DanielPardubice7200:45:553,00
64MB2551147Khol MarianLázně Bohdaneč7500:46:033,00
65MB2631330Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:46:473,00
66MB2751332Slabihoud PavelKavárna Evropa7000:47:223,00
67MB2791262Šabata PetrZC Česká Třebová7400:47:333,00
68MB2811016Kolář PetrMarkoma6700:47:373,00
69MB2841391Spurný MilošPardubice7300:47:463,00
70MB2901149Kubias OndřejPardubice7400:48:043,00
71MB3081281Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:49:203,00
72MB3101415Pačes RadimPardubice7200:49:243,00
73MB3121338Tamchyna PetrPardubice6700:49:553,00
74MB3151201Teichmann TomášRTZlo7300:50:193,00
75MB3221244Dokoupil PavelOlomouc7400:50:453,00
76MB3311144Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:51:093,00
77MB3351285Červinka Vladimír-7000:51:253,00
78MB3361365Tecl JaroslavTapex7500:51:303,00
79MB3421353Skinhead KnizaSkinhead6600:51:493,00
80MB3601178Pešek GabrielPardubice7100:53:303,00
81MB3671411Kuchar RobertSrch6800:54:483,00
82MB3821409Rapčák LadislavHostinec U Tří pírek7000:57:103,00

Muži C 50-59 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC291257Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:34:27102,96
2MC361080Šuranský LubomírMP Praha5800:34:47101,05
3MC441152Vaněk PavelPraha6400:35:4096,00
4MC471095Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:36:1093,14
5MC501419Rys JiřiMladá Boleslav6400:36:2591,71
6MC601297Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:3185,41
7MC701187Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:1381,41
8MC821417Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:38:4778,17
9MC1121267Zelený LuděkAC Náchod6100:39:5771,50
10MC1551001Novák JosefNOVAKART5800:41:3861,87
11MC1901108Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:5354,72
12MC2111083Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:43:4349,95
13MC2301106Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:45:0542,14
14MC2441405Schvarzbacher JánHlučín/ MK Seitl Ostrava6200:45:4638,23
15MC2531218Pohanka PetrJídelna Pohanka Pardubice6500:45:5737,18
16MC2571303Dubský VlastimilSTS Chvojkovice - Brod6400:46:1035,94
17MC2621038Zeman VladimírSokol Kolín5900:46:4033,08
18MC2691063Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:47:0830,41
19MC2711031Gut RobertRG6100:47:1429,84
20MC2741079Sova JanMP Praha6500:47:1929,36
21MC3101341Eder MartinJindřichův Hradec6500:49:2417,45
22MC3131436Pudil IvoChrudim6100:50:0014,01
23MC3211433Bárta TomášSrch6100:50:2711,44
24MC3411247Gremlica VáclavSŽDC s.o. OŘ Olomouc6400:51:414,39
25MC3441017Naar PetrOstrava6300:51:593,00
26MC3461019Starý FrantišekPardubice5600:52:213,00
27MC3641336Kavec LubošPardubice6500:54:213,00
28MC3791261Sygeryč BohdanČD ZAP Pardubice5600:56:313,00

Muži D 60-69 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD751170Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:38:36102,02
2MD831251Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:38:48101,00
3MD1021237Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:3596,98
4MD1501097Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:2587,58
5MD1661259Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:42:0084,58
6MD1711056Svoboda VáclavJKM České Budějovice4900:42:0783,99
7MD2051378Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:43:2677,23
8MD2231292Krajtl SvatoplukPardubice4900:44:2472,28
9MD2461397Hejkrlík AntonínLitomyšl Jiříkov5200:45:4965,01
10MD2481044Lafek PetrLes5400:45:5164,84
11MD2701284Pecka JosefŘečany nad Labem4900:47:0958,17
12MD2871034Holas JaromírTragéd Team Praha5200:47:5254,49
13MD3201112Balla ZikmundRK Skuteč5400:50:2541,42
14MD3241376Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:50:5538,85
15MD3281387Pšenička JiříPardubice4600:51:0338,17
16MD3451011Voborník PavelAC Srima5300:52:1432,10
17MD3801258Pikal KarelKVS Olomouc4900:56:548,16
18MD3861325Hejkrlík Jiří-4800:57:503,38
19MD3871234Sůva PetrOK Lokomotiva Pardubice5400:58:113,00

Muži E 70 let a starší (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3061033Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:07102,96
2ME3141151Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:0798,95
3ME3181094Kocian LuděkAVC Praha4200:50:2098,08
4ME3231070Marek FrantišekSK Hronov4100:50:4996,14
5ME3301087Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:51:0695,01
6ME3511242Bubeník JiříLRS Vyškov4400:52:4788,25
7ME3571264Tomíšek JindřichDůchodce 20013900:53:2585,71
8ME3981015Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:4352,42

Ženy A 34 let a mladší (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA151291Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:33:16102,90
2ZA231294Olijnyk SwietlanaUkrajina8500:33:5998,65
3ZA251335Maslovska SolomiaUkrajina9000:34:0198,45
4ZA331383Rogovik DimaŠkola Zdechovice8400:34:4394,31
5ZA421317Vévodová MartinaAK Perná9000:35:3689,07
6ZA801156Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:38:4470,51
7ZA921180Nedvědová MarieKarviná9100:39:1667,35
8ZA931049Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:39:1767,25
9ZA1041185Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:39:36108,95
10ZA1201164Marková VeronikaAC Pardubice9800:40:26104,93
11ZA1211198Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8700:40:3060,04
12ZA1231137Ungerová LenkaTC Dobruška8900:40:3359,74
13ZA1361193Reslová HanaRychnov nad Kněžnou9300:41:0556,58
14ZA1391153Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:41:1155,99
15ZA1571418Horká LenkaSK Babice8300:41:4252,93
16ZA1631290Pajkošová VěraCzechTRI K. Team9100:41:5551,65
17ZA1671175Šimáková KláraHradec Králové8300:42:0250,95
18ZA1881052Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:42:5046,21
19ZA1961354Vápeníková Anarchy ZuzkaPunk and Skins Anarchy8400:43:1443,84
20ZA2011233Boleslavová KarolínaWomanPower9000:43:1843,45
21ZA2031276Povalová EvaGŘ ČD8400:43:2342,96
22ZA2041429Marholdová LucieChoceň8300:43:2442,86
23ZA2151227Janyšková RadkaLanškroun8800:43:4640,68
24ZA2211018Stará ZuzanaPardubice9800:44:2086,12
25ZA2311298Kopecká NelaPardubice8700:45:0832,59
26ZA2401235Sládková NikolaWomanPower9000:45:3330,12
27ZA2581278Rybová MartinaBŽB8600:46:1326,17
28ZA2591274Muchová BarboraZAP Olomouc8500:46:1825,67
29ZA2601420Pulicarová NoraPřelouč9200:46:2025,48
30ZA2721275Toušová SimonaGŘ ČD8200:47:1520,05
31ZA2781310Hledíková BarboraKOVAZ8600:47:2918,66
32ZA2961361Špoutilová PavlínaHvězda SKP Pardubice8900:48:3112,54
32ZA2961408Vlková AnetaPardubice8600:48:3112,54
34ZA2981393Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:48:4411,26
35ZA2991169Černá LenkaPardubice8200:48:4810,86
36ZA3041407Čermáková KamilaPardubice8700:49:069,08
37ZA3091425Nováková DenisaPřelouč8600:49:237,41
38ZA3151241Janatová KateřinaAC Pardubice9500:50:193,00
39ZA3261421Nováková AndreaPřelouč8900:50:573,00
40ZA3331356Knapová IlonaPardubice9200:51:123,00
41ZA3421351Punksnotdead PipiPunk and skins8400:51:493,00
42ZA3471271Gojná TerezaOSŽ9000:52:243,00
43ZA3501002Baloghová JanaMP Pardubice8900:52:353,00
44ZA3531166Landová VeronikaDecathlon Černý Most9300:52:543,00
45ZA3551159Kholová KristýnaLázně Bohdaneč9400:53:013,00
46ZA3651313Pobudová Monika-8500:54:243,00
47ZA3681400Brůžková Simonaběžím s větrem o závod8700:55:243,00
48ZA3701344Kmošková TerezaŠneci8200:55:423,00
49ZA3721346Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:55:463,00
50ZA3811212Klimplová AlenaSokol Pardubice9300:57:083,00
51ZA3841230Horáčková Kateřina-8100:57:223,00
51ZA3841219Kabeláčová Eva-8200:57:223,00
53ZA3881183Burianová HanaPardubice8600:58:283,00
53ZA3881203Hrdličková LenkaPardubice8700:58:283,00
55ZA3931092Špeldová MichaelaSK DFO Pardubice0001:00:139,49
55ZA3931093Lukášová VeronikaKlub SPV Pardubice0101:00:139,49
57ZA3961186Blažková HelenaPardubice9001:00:583,00

Ženy B 35-44 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB181307Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:29103,01
2ZB201311Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:46101,34
3ZB341109Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:34:4495,65
4ZB1131039Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:39:5864,86
5ZB1181071Kilarská MarcelaMP Praha7100:40:0963,78
6ZB1691182Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:0452,51
7ZB2111349Hlaváčková HanaPardubice7700:43:4342,80
8ZB2291139Klimplová LenkaOK Lokomotiva Pardubice7900:45:0434,86
9ZB2351206Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:1733,58
10ZB2881195Stradiotova BlankaMeDiLa spol. s r.o.7800:47:5717,90
11ZB2931073Frydrychová LucieMP Praha7300:48:1416,23
12ZB3251295Heroková PavlaPardubice7500:50:563,00
13ZB3361300Setnická MarcelaPardubice7900:51:303,00
14ZB3561232Haklová VeronikaSK Los Lobos7600:53:123,00
15ZB3601074Jušková KateřinaMP Praha7600:53:303,00
16ZB3631339Richterová PavlínaFitpal7800:53:533,00
17ZB3751054Marková MartinaBRYMARK Team Havlíčkův Brod7700:55:563,00
18ZB3771012Košínová GabrielaRun Free Chrudim7700:55:593,00
19ZB3831150Macháčková ZuzanaMacháčci7700:57:133,00
20ZB3901220Pilařová PavlaPardubice7100:58:373,00

Ženy C 45-54 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC731210Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:29110,94
2ZC1041089Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:36105,46
3ZC2161372Jurošová OlgaPardubice6700:44:0383,60
4ZC2191395Jirásková EvaLanškroun6400:44:1382,78
5ZC2211053Zavřelová JanaZavři Němčice6800:44:2082,21
6ZC2541273Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:45:5974,10
7ZC2611269Crhová IvanaBK Vísky6600:46:3770,99
8ZC2721082Cinková JitkaPardubice6800:47:1567,88
9ZC2831374Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:47:4165,75
10ZC2911065Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:48:0663,70
11ZC3021167Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:49:0059,28
12ZC3151240Janatová PetraPardubice7000:50:1952,81
13ZC3271268Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /C6900:51:0249,29
14ZC3281141Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:51:0349,21
15ZC3391064Hellerová HanaHradec Králové6100:51:3246,83
16ZC3541060Dvořáková LenkaGP Kolín6600:53:0039,63
17ZC3621396Hubálková DanaLukavice6700:53:4935,62
18ZC3661412Kucharová RadkaSrch7000:54:3332,01
19ZC3741342Konečná IvanaJ. Hradec6700:55:5225,55
20ZC4001280Nádherová HanaHradec Králové6801:05:273,00
21ZC4011371Lešáková GabrielaLomnice nad Popelkou6501:10:333,00

Ženy D 55 let a starší (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1751045Mališová KarlaUSK Praha6000:42:14109,38
2ZD2241005Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:44:4697,94
3ZD2511211Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:45:5692,68
4ZD2861277Procházková IrenaTJ Háje5700:47:4884,25
5ZD3041035Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:49:0678,39
6ZD3491014Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:52:2963,11
7ZD3911032Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:59:1832,35
8ZD3921426Hejkrliková VěraJiříkov5400:59:2132,12
9ZD3931272Jiroušková MariePT ČT6001:00:1328,21
10ZD3991270Cupalová EvaSokol Bučovice4701:02:2818,05

Trať 9,15 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11439Artem KazbanUkrajina9000:28:37100,97
2MA21293Olijnyk Pavel-8800:28:40100,62
3MA31107Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:28:5998,42
1MB41223Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:36103,90
4MA51316Hrdina PavelAK Perná8800:29:5192,39
2MB61029Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1499,71
5MA71252Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:2987,98
3MB81154Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:30:4496,39
4MB91041Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:30:5295,51
5MB101003Pecina DavidELEVEN Run Team7400:31:5388,77
6MA111059Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:32:4472,33
6MA111410Hradecký JaromírSkuteč8500:32:4472,33
8MA131236Řehák PavelOB Vamberk8400:32:4572,22
9MA141253Lachnit JanŘeditelství SŽDC8000:33:1269,09
1ZA151291Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:33:16102,90
6MB161245Doležal ZdeněkOSŽ7400:33:1879,39
10MA171369Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:33:2367,81
1ZB181307Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:29103,01
11MA191379Alberto-Nicolae Risiu-8700:33:3266,77
2ZB201311Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:46101,34
7MB211007Koravský RomanELEVEN Run Team6900:33:5675,19
12MA221221Maier LukášKRB Chrudim7800:33:5863,76
2ZA231294Olijnyk SwietlanaUkrajina8500:33:5998,65
13MA231022Mohelsky LukasCoach Ivana8400:33:5963,64
3ZA251335Maslovska SolomiaUkrajina9000:34:0198,45
14MA261386Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:2061,21
8MB261110Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:34:2072,54
15MA281013Čejka BořivojKRB Chrudim8000:34:2460,74
1MC291257Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:34:27102,96
16MA301427Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:34:2960,16
17MA311046Heller TomášHradec Králové8100:34:3259,81
18MA321181Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:34:3859,12
4ZA331383Rogovik DimaŠkola Zdechovice8400:34:4394,31
3ZB341109Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:34:4495,65
19MA351174Singr MartinSKP Nymburk8700:34:4658,19
2MC361080Šuranský LubomírMP Praha5800:34:47101,05
20MA371373Roček MartinVysoká u Holic9700:34:48111,75
9MB381217Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:34:5069,23
10MB391413Havlíček IvoLánov-Krkonoše6600:35:0068,13
21MA401416Vízek OndřejELEVEN Run Team8400:35:0955,53
22MA411168Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:35:2753,44
5ZA421317Vévodová MartinaAK Perná9000:35:3689,07
23MA421309Malátek AntonínPardubice7700:35:3652,40
3MC441152Vaněk PavelPraha6400:35:4096,00
24MA451076Pokorný LadislavMP Praha7600:35:4351,58
25MA461196Jakub Glinzjakubglinz.com8800:36:0449,15
4MC471095Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:36:1093,14
26MA481100Smolka AlešPardubice7900:36:2147,18
27MA491403Šimák JanHradec Králové8300:36:2346,95
5MC501419Rys JiřiMladá Boleslav6400:36:2591,71
28MA511090Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:36:50100,75
29MA521390Belej DavidSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8100:36:5443,35
30MA531377Kubů TomášKola Kolda8800:36:5543,24
31MA541260Svoboda JanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové8300:37:2040,34
32MA551360Bárta TomášHC ČSOB Pojišťovna Pardubice8900:37:2140,22
33MA561104Dařbuján LukášPardubice7700:37:2439,88
11MB571243Cibulka JiříPardubice7500:37:2552,12
34MA581209Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:37:2639,64
35MA591394Hovorka JanFanaticus7900:37:2739,53
6MC601297Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:3185,41
12MB611248Hnát MiroslavPlavy7100:37:3750,79
13MB621190Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:37:4050,46
36MA631306Nouzovský MilošGoMango Hradec Králové7600:37:5236,63
36MA631026Dryml MojmírRunSport Team8600:37:5236,63
14MB651066Ginzel PetrCyklovape7200:37:5548,80
38MA661099Hrabal JosefPraha8100:38:0235,47
15MB671315Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:38:0447,81
39MA681191Lán JakubHradec Králové8600:38:0535,12
40MA691043Dámek Filip-9300:38:1234,31
7MC701187Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:1381,41
16MB711162Matějka JosefPraha 97300:38:1446,71
17MB721319Zuzanak JosefPardubice7500:38:1946,15
1ZC731210Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:29110,94
41MA741128Krajcigr Radekflorbal Sokol Pardubice9300:38:3231,99
1MD751170Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:38:36102,02
42MA761048Urban RadekUHK9000:38:3931,18
18MB761352Vapeník PunkPunk7200:38:3943,95
42MA761434Firkušný MartinSmiřice8200:38:3931,18
19MB791279Nádhera PetrHradec Králové6700:38:4343,50
6ZA801156Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:38:4470,51
20MB811398Kristek JiříRETIA Pardubice6700:38:4543,28
8MC821417Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:38:4778,17
21MB831207Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6700:38:4842,95
2MD831251Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:38:48101,00
22MB851388Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:38:5142,62
44MA861116Oubrecht VáclavFlorbal Sokol Pardubice9400:38:5629,21
44MA861355Novák PavelKRB Chrudim8100:38:5629,21
46MA881140Potchepko DmitriOK Kre7600:39:0827,82
47MA891077Sojka RobertMP Praha7700:39:0927,70
23MB901380Haas KarelBobr Team ČSOB Pojišťovny7300:39:1140,41
24MB911102Zelenka JiříSuadra.cz7100:39:1340,19
7ZA921180Nedvědová MarieKarviná9100:39:1667,35
48MA931287Vlk Martinflorbal Sokol Pardubice9600:39:1787,50
8ZA931049Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:39:1767,25
25MB951047Czagan JanSDH Dědek7100:39:2039,42
49MA961124Dlesk Tomášflorbal Sokol Pardubice9400:39:2226,20
50MA971286Miklík DavidUOChT UPCE8900:39:2425,97
26MB981096Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:2838,54
51MA991288Chaudanson AlexisAC Pardubice9400:39:3125,15
52MA1001192Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8800:39:3225,04
27MB1011157Číhař TomášChvojenec7000:39:3437,87
53MA1021392Hambálek LukášPardubice8200:39:3524,69
3MD1021237Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:3596,98
9ZA1041185Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:39:36108,95
2ZC1041089Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:36105,46
28MB1061008Řehák JindřichJiskra Rybitví7500:39:3837,43
54MA1061208Gogola JánPardubice7700:39:3824,34
54MA1061435Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:3824,34
56MA1091057Slavík JanKačeři Chrudim7600:39:4623,42
57MA1101160Šourek Martin-8400:39:4823,18
29MB1111158Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:5335,77
9MC1121267Zelený LuděkAC Náchod6100:39:5771,50
4ZB1131039Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:39:5864,86
58MA1131350Ločárek PavelPardubice7700:39:5822,02
59MA1151173Vrbický Ondřej-9600:40:0283,44
60MA1161084Prchal MartinPardubice8000:40:0421,33
30MB1171004Prudil PavelPraha6600:40:0834,12
5ZB1181071Kilarská MarcelaMP Praha7100:40:0963,78
61MA1191432Ament FilipHC Chrudim8800:40:2219,24
10ZA1201164Marková VeronikaAC Pardubice9800:40:26104,93
11ZA1211198Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8700:40:3060,04
62MA1221177Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:40:3218,08
12ZA1231137Ungerová LenkaTC Dobruška8900:40:3359,74
63MA1231345Dorazil PetrAŽD Praha8600:40:3317,97
31MB1251078Soukal PavelMP Praha7300:40:3830,81
64MA1251136Němeček PetrFlorbal Sokol Pardubice9400:40:3817,39
65MA1271329Lounek JakubBěhej Poděbrady8200:40:4216,92
66MA1281114Levínský JakubFlorbal Sokol Pardubice9300:40:4416,69
67MA1291036Faikl TomášAC Pardubice9800:40:4779,38
32MB1301428Bálek OldřichSkuteč7200:40:4929,59
68MA1301366Řádek LubomírTapex7900:40:4916,11
69MA1321148Jakeš LukášBucks Pardubice8200:40:5315,65
70MA1331042Rudzan FilipDolní Ředice9600:40:5678,57
33MB1341249Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:40:5928,49
71MA1341131Škeřík DanielFlorbal Sokol Pardubice9700:40:5978,30
34MB1361163Číž JosefLázně Bohdaneč7100:41:0527,82
34MB1361184Švígler JanBK Sinpol7200:41:0527,82
13ZA1361193Reslová HanaRychnov nad Kněžnou9300:41:0556,58
72MA1391115Pozler JanFlorbal Sokol Pardubice8800:41:1113,56
14ZA1391153Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:41:1155,99
73MA1411120Zozulák MartinFlorbal Sokol Pardubice8700:41:1513,10
73MA1411028Kysilka VratislavKolín7800:41:1513,10
75MA1431113Laštovička PetrPardubice8700:41:1612,98
75MA1431118Lisa JaromírFlorbal Sokol Pardubice8800:41:1612,98
77MA1451132Brychta KarelFlorbal Sokol Pardubice8000:41:1712,87
78MA1461254Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:41:1912,64
36MB1461327Kaplan RadekPardubice7400:41:1926,28
79MA1481061Kubát MartinPardubice9800:41:2076,41
37MB1491381Jahelka RomanRun Jaroměř7000:41:2325,84
4MD1501097Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:2587,58
80MA1511389Urbánek MartinPardubice7700:41:2911,48
38MB1521318Cejp JiříSAV.cz7300:41:3424,62
38MB1521179Hrdý JaroslavNezamyslice7200:41:3424,62
81MA1541006Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:41:3710,55
10MC1551001Novák JosefNOVAKART5800:41:3861,87
82MA1561194Hulec JanRychnov nad Kněžnou8100:41:3910,32
15ZA1571418Horká LenkaSK Babice8300:41:4252,93
40MB1581320Jedlička JiříPardubice7300:41:4423,52
83MA1581123Janeček MichalFlorbal Sokol Pardubice9000:41:449,74
41MB1601305Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:41:4723,19
84MA1611423Hutla OndřejPřelouč9000:41:509,04
42MB1611176Bělohlávek JiříPardubice7100:41:5022,86
16ZA1631290Pajkošová VěraCzechTRI K. Team9100:41:5551,65
43MB1641024Lukeš MartinELEVEN Run Team6800:41:5622,19
85MA1651304Ferko AlexanderAhoj8800:41:588,11
5MD1661259Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:42:0084,58
17ZA1671175Šimáková KláraHradec Králové8300:42:0250,95
86MA1681189Teisler Jan-9300:42:037,53
6ZB1691182Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:0452,51
87MA1691422Vančura VáclavPřelouč9400:42:047,42
6MD1711056Svoboda VáclavJKM České Budějovice4900:42:0783,99
88MA1721323Špaček MartineReSka7700:42:116,61
89MA1731069Joza DominikLanškroun9700:42:1271,72
89MA1731414Voříšek PetrVeská7700:42:126,49
1ZD1751045Mališová KarlaUSK Praha6000:42:14109,38
91MA1761216Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:42:254,98
92MA1771111Hák Tomášhaktomas.cz9000:42:294,52
92MA1771117Ďopan MarekFlorbal Sokol Pardubice9300:42:294,52
94MA1791027Salaj LukášSK OMT Pardubice8500:42:314,29
95MA1801125Bahník FilipFlorbal Sokol Pardubice8600:42:334,06
96MA1811085Tomáš Zdeněk-8400:42:373,59
44MB1821239Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:42:3917,45
44MB1821238Vokulič JanSelatkoleze6900:42:3917,45
46MB1841246Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:42:4017,34
97MA1841370Heidler DavidPardubice0000:42:4069,20
98MA1861214Pol JakubAC Čáslav8600:42:463,00
99MA1871283Michalák MartinFrýdek - Místek9100:42:473,00
18ZA1881052Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:42:5046,21
100MA1891406Strašek JanFlextronics8700:42:523,00
11MC1901108Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:5354,72
101MA1901086Novotný JanChrudim9700:42:5368,02
47MB1921255Maier StanislavČD Cargo PJ Ostrava6600:42:5715,46
48MB1931266Vanický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:43:0714,35
102MA1941229Tamchyna PetrPardubice8100:43:093,00
103MA1951067Dogaru VasilRUNGO8100:43:123,00
19ZA1961354Vápeníková Anarchy ZuzkaPunk and Skins Anarchy8400:43:1443,84
104MA1961130Kunt OndřejFlorbal Sokol Pardubice9600:43:1466,13
49MB1981231Hakl DanielSK Los Lobos7100:43:1513,47
105MA1981384Vostruha Miroslav-9000:43:153,00
106MA2001215Richter RobertRETIA Pardubice8000:43:163,00
20ZA2011233Boleslavová KarolínaWomanPower9000:43:1843,45
107MA2021126Formánek RadekFlorbal Sokol Pardubice9400:43:213,00
21ZA2031276Povalová EvaGŘ ČD8400:43:2342,96
22ZA2041429Marholdová LucieChoceň8300:43:2442,86
7MD2051378Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:43:2677,23
50MB2061205Král LiborSK Pod Dubem7000:43:2712,15
51MB2071289Novotný JiříUNO Srch7100:43:2812,04
52MB2081312Kühn JiříUSK Pardubice6600:43:2911,92
53MB2091321Beneš JiříZAP Ostrava6600:43:3810,93
108MA2101101Drozd JanTJ Sokol Řetová8300:43:403,00
7ZB2111349Hlaváčková HanaPardubice7700:43:4342,80
12MC2111083Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:43:4349,95
109MA2111145Hofman JiříSokol Rosice nad Labem8700:43:433,00
110MA2141228Smolík MilanRebečina křídla8200:43:453,00
23ZA2151227Janyšková RadkaLanškroun8800:43:4640,68
3ZC2161372Jurošová OlgaPardubice6700:44:0383,60
111MA2171399Molitoris Andreaswww.lidovybeh.cz8300:44:043,00
112MA2181197Bartoš OndřejRTZlo8300:44:063,00
4ZC2191395Jirásková EvaLanškroun6400:44:1382,78
54MB2201331Vodička PavelKavárna Evropa7000:44:186,51
5ZC2211053Zavřelová JanaZavři Němčice6800:44:2082,21
24ZA2211018Stará ZuzanaPardubice9800:44:2086,12
8MD2231292Krajtl SvatoplukPardubice4900:44:2472,28
2ZD2241005Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:44:4697,94
113MA2241143Horák RadekPardubice8000:44:463,00
114MA2261020Málek PetrPardubice8000:44:483,00
115MA2271322Vraný MiroslavHolomajzna tým8200:44:543,00
116MA2281050Vítek PavelHasiči Kočí7700:45:033,00
8ZB2291139Klimplová LenkaOK Lokomotiva Pardubice7900:45:0434,86
13MC2301106Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:45:0542,14
25ZA2311298Kopecká NelaPardubice8700:45:0832,59
55MB2321171Špás PavelPardubice7100:45:093,00
56MB2331404Čimera MichalFree6800:45:113,00
57MB2341199Jandera RomanSK Pod Dubem7500:45:133,00
9ZB2351206Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:1733,58
58MB2361058Rudzan Janjen tak7000:45:223,00
58MB2361009Košín RomanRunFree Chrudim7500:45:223,00
117MA2381385Bureš FilipUOChT UPCE7900:45:283,00
60MB2391402Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovna6800:45:313,00
26ZA2401235Sládková NikolaWomanPower9000:45:3330,12
61MB2411075Mičker RadekMP Praha7300:45:393,00
62MB2421301Hovorka JIříALBA WASTE7500:45:413,00
118MA2431357Vydra JanPardubice9100:45:423,00
14MC2441405Schvarzbacher JánHlučín/ MK Seitl Ostrava6200:45:4638,23
119MA2451133Šťastný AdamFlorbal Sokol Pardubice8700:45:483,00
9MD2461397Hejkrlík AntonínLitomyšl Jiříkov5200:45:4965,01
120MA2471375Bajer MarekPardubice Cafe Bajer7800:45:503,00
10MD2481044Lafek PetrLes5400:45:5164,84
121MA2491367Filip AdamKola Kolda8800:45:523,00
63MB2501431Strnad DanielPardubice7200:45:553,00
122MA2511328Strouhal JanPardubice9900:45:5651,53
3ZD2511211Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:45:5692,68
15MC2531218Pohanka PetrJídelna Pohanka Pardubice6500:45:5737,18
6ZC2541273Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:45:5974,10
64MB2551147Khol MarianLázně Bohdaneč7500:46:033,00
123MA2561226Křoustek MichalHradec8800:46:093,00
16MC2571303Dubský VlastimilSTS Chvojkovice - Brod6400:46:1035,94
27ZA2581278Rybová MartinaBŽB8600:46:1326,17
28ZA2591274Muchová BarboraZAP Olomouc8500:46:1825,67
29ZA2601420Pulicarová NoraPřelouč9200:46:2025,48
7ZC2611269Crhová IvanaBK Vísky6600:46:3770,99
17MC2621038Zeman VladimírSokol Kolín5900:46:4033,08
65MB2631330Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:46:473,00
124MA2641161Tesař JanPardubice8500:46:523,00
125MA2651202Menšík MarekŠneci7600:46:533,00
125MA2651296Zabranský AlešZZ TOP7800:46:533,00
127MA2671326Černický DavidPardubice8900:46:593,00
128MA2681172Strejček JiříPraha 108300:47:073,00
18MC2691063Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:47:0830,41
11MD2701284Pecka JosefŘečany nad Labem4900:47:0958,17
19MC2711031Gut RobertRG6100:47:1429,84
30ZA2721275Toušová SimonaGŘ ČD8200:47:1520,05
8ZC2721082Cinková JitkaPardubice6800:47:1567,88
20MC2741079Sova JanMP Praha6500:47:1929,36
66MB2751332Slabihoud PavelKavárna Evropa7000:47:223,00
129MA2761299Pohl MartinPraha9000:47:253,00
130MA2771424Malý VladimírPřelouč9400:47:273,00
31ZA2781310Hledíková BarboraKOVAZ8600:47:2918,66
67MB2791262Šabata PetrZC Česká Třebová7400:47:333,00
131MA2801348Mráz PavelDGP7600:47:353,00
68MB2811016Kolář PetrMarkoma6700:47:373,00
132MA2821358Mejstřík PetrPardubice8900:47:403,00
9ZC2831374Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:47:4165,75
69MB2841391Spurný MilošPardubice7300:47:463,00
133MA2841204Andrews Maxbez klubu8000:47:463,00
4ZD2861277Procházková IrenaTJ Háje5700:47:4884,25
12MD2871034Holas JaromírTragéd Team Praha5200:47:5254,49
10ZB2881195Stradiotova BlankaMeDiLa spol. s r.o.7800:47:5717,90
134MA2891359Hájek MartinPardubice8500:48:013,00
70MB2901149Kubias OndřejPardubice7400:48:043,00
10ZC2911065Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:48:0663,70
135MA2921333Klapka OndřejKavárna Evropa9800:48:0839,62
11ZB2931073Frydrychová LucieMP Praha7300:48:1416,23
136MA2931072Beran MartinMP Praha7700:48:143,00
137MA2951368Dvořáček DanielAC Pardubice9900:48:2138,45
32ZA2961361Špoutilová PavlínaHvězda SKP Pardubice8900:48:3112,54
32ZA2961408Vlková AnetaPardubice8600:48:3112,54
34ZA2981393Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:48:4411,26
35ZA2991169Černá LenkaPardubice8200:48:4810,86
138MA3001363Hrubeš MichalPardubice8200:48:573,00
138MA3001362Svědík JanPardubice8400:48:573,00
140MA3021224Břečka LuděkSokol Soběšice8100:49:003,00
11ZC3021167Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:49:0059,28
36ZA3041407Čermáková KamilaPardubice8700:49:069,08
5ZD3041035Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:49:0678,39
141MA3061314Švidrnoch LukášRTZlo7600:49:073,00
1ME3061033Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:07102,96
71MB3081281Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:49:203,00
37ZA3091425Nováková DenisaPřelouč8600:49:237,41
21MC3101341Eder MartinJindřichův Hradec6500:49:2417,45
72MB3101415Pačes RadimPardubice7200:49:243,00
73MB3121338Tamchyna PetrPardubice6700:49:553,00
22MC3131436Pudil IvoChrudim6100:50:0014,01
2ME3141151Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:0798,95
12ZC3151240Janatová PetraPardubice7000:50:1952,81
38ZA3151241Janatová KateřinaAC Pardubice9500:50:193,00
74MB3151201Teichmann TomášRTZlo7300:50:193,00
3ME3181094Kocian LuděkAVC Praha4200:50:2098,08
142MA3191337Gerhart JanPardubice7700:50:213,00
13MD3201112Balla ZikmundRK Skuteč5400:50:2541,42
23MC3211433Bárta TomášSrch6100:50:2711,44
75MB3221244Dokoupil PavelOlomouc7400:50:453,00
4ME3231070Marek FrantišekSK Hronov4100:50:4996,14
14MD3241376Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:50:5538,85
12ZB3251295Heroková PavlaPardubice7500:50:563,00
39ZA3261421Nováková AndreaPřelouč8900:50:573,00
13ZC3271268Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /C6900:51:0249,29
14ZC3281141Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:51:0349,21
15MD3281387Pšenička JiříPardubice4600:51:0338,17
5ME3301087Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:51:0695,01
76MB3311144Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:51:093,00
143MA3321324Haltuf JiriPardubice8500:51:103,00
40ZA3331356Knapová IlonaPardubice9200:51:123,00
144MA3341430Němec MartinPardubice8300:51:223,00
77MB3351285Červinka Vladimír-7000:51:253,00
145MA3361302Sádek PřemyslPardubice8200:51:303,00
78MB3361365Tecl JaroslavTapex7500:51:303,00
13ZB3361300Setnická MarcelaPardubice7900:51:303,00
15ZC3391064Hellerová HanaHradec Králové6100:51:3246,83
146MA3401088Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:51:373,00
24MC3411247Gremlica VáclavSŽDC s.o. OŘ Olomouc6400:51:414,39
79MB3421353Skinhead KnizaSkinhead6600:51:493,00
41ZA3421351Punksnotdead PipiPunk and skins8400:51:493,00
25MC3441017Naar PetrOstrava6300:51:593,00
16MD3451011Voborník PavelAC Srima5300:52:1432,10
26MC3461019Starý FrantišekPardubice5600:52:213,00
42ZA3471271Gojná TerezaOSŽ9000:52:243,00
147MA3471213Netolický Jan-9300:52:243,00
6ZD3491014Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:52:2963,11
43ZA3501002Baloghová JanaMP Pardubice8900:52:353,00
6ME3511242Bubeník JiříLRS Vyškov4400:52:4788,25
148MA3521308Šumpík ViktorHradec8400:52:483,00
44ZA3531166Landová VeronikaDecathlon Černý Most9300:52:543,00
16ZC3541060Dvořáková LenkaGP Kolín6600:53:0039,63
45ZA3551159Kholová KristýnaLázně Bohdaneč9400:53:013,00
14ZB3561232Haklová VeronikaSK Los Lobos7600:53:123,00
7ME3571264Tomíšek JindřichDůchodce 20013900:53:2585,71
149MA3581438Erben PetrPardubice8600:53:273,00
150MA3591437Šofr OndřejPardubice8500:53:283,00
80MB3601178Pešek GabrielPardubice7100:53:303,00
15ZB3601074Jušková KateřinaMP Praha7600:53:303,00
17ZC3621396Hubálková DanaLukavice6700:53:4935,62
16ZB3631339Richterová PavlínaFitpal7800:53:533,00
27MC3641336Kavec LubošPardubice6500:54:213,00
46ZA3651313Pobudová Monika-8500:54:243,00
18ZC3661412Kucharová RadkaSrch7000:54:3332,01
81MB3671411Kuchar RobertSrch6800:54:483,00
47ZA3681400Brůžková Simonaběžím s větrem o závod8700:55:243,00
151MA3681401Chládková EvaBěžím světem o závod8500:55:243,00
48ZA3701344Kmošková TerezaŠneci8200:55:423,00
152MA3711146Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:55:443,00
49ZA3721346Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:55:463,00
153MA3731340Eder JonášROSTETO JH0200:55:513,00
19ZC3741342Konečná IvanaJ. Hradec6700:55:5225,55
154MA3751055Marek JiříBRYMARK Team Havlíčkův Brod7600:55:563,00
17ZB3751054Marková MartinaBRYMARK Team Havlíčkův Brod7700:55:563,00
155MA3771010Košín DavidRunFree Chrudim9900:55:593,00
18ZB3771012Košínová GabrielaRun Free Chrudim7700:55:593,00
28MC3791261Sygeryč BohdanČD ZAP Pardubice5600:56:313,00
17MD3801258Pikal KarelKVS Olomouc4900:56:548,16
50ZA3811212Klimplová AlenaSokol Pardubice9300:57:083,00
82MB3821409Rapčák LadislavHostinec U Tří pírek7000:57:103,00
19ZB3831150Macháčková ZuzanaMacháčci7700:57:133,00
51ZA3841219Kabeláčová Eva-8200:57:223,00
51ZA3841230Horáčková Kateřina-8100:57:223,00
18MD3861325Hejkrlík Jiří-4800:57:503,38
19MD3871234Sůva PetrOK Lokomotiva Pardubice5400:58:113,00
53ZA3881203Hrdličková LenkaPardubice8700:58:283,00
53ZA3881183Burianová HanaPardubice8600:58:283,00
20ZB3901220Pilařová PavlaPardubice7100:58:373,00
7ZD3911032Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:59:1832,35
8ZD3921426Hejkrliková VěraJiříkov5400:59:2132,12
9ZD3931272Jiroušková MariePT ČT6001:00:1328,21
55ZA3931092Špeldová MichaelaSK DFO Pardubice0001:00:139,49
55ZA3931093Lukášová VeronikaKlub SPV Pardubice0101:00:139,49
57ZA3961186Blažková HelenaPardubice9001:00:583,00
156MA3971364Procházka JanTapex7901:01:333,00
8ME3981015Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:4352,42
10ZD3991270Cupalová EvaSokol Bučovice4701:02:2818,05
20ZC4001280Nádherová HanaHradec Králové6801:05:273,00
21ZC4011371Lešáková GabrielaLomnice nad Popelkou6501:10:333,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11439Artem KazbanUkrajina9000:28:37100,97
2MA21293Olijnyk Pavel-8800:28:40100,62
3MA31107Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:28:5998,42
4MB41223Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:3694,13
5MA51316Hrdina PavelAK Perná8800:29:5192,39
6MB61029Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1489,72
7MA71252Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:2987,98
8MB81154Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:30:4486,24
9MB91041Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:30:5285,32
10MB101003Pecina DavidELEVEN Run Team7400:31:5378,25
11MA111059Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:32:4472,33
11MA111410Hradecký JaromírSkuteč8500:32:4472,33
13MA131236Řehák PavelOB Vamberk8400:32:4572,22
14MA141253Lachnit JanŘeditelství SŽDC8000:33:1269,09
15MB161245Doležal ZdeněkOSŽ7400:33:1868,39
16MA171369Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:33:2367,81
17MA191379Alberto-Nicolae Risiu-8700:33:3266,77
18MB211007Koravský RomanELEVEN Run Team6900:33:5663,99
19MA221221Maier LukášKRB Chrudim7800:33:5863,76
20MA231022Mohelsky LukasCoach Ivana8400:33:5963,64
21MA261386Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:2061,21
21MB261110Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:34:2061,21
23MA281013Čejka BořivojKRB Chrudim8000:34:2460,74
24MC291257Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:34:2760,39
25MA301427Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:34:2960,16
26MA311046Heller TomášHradec Králové8100:34:3259,81
27MA321181Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:34:3859,12
28MA351174Singr MartinSKP Nymburk8700:34:4658,19
29MC361080Šuranský LubomírMP Praha5800:34:4758,08
30MA371373Roček MartinVysoká u Holic9700:34:4857,96
31MB381217Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:34:5057,73
32MB391413Havlíček IvoLánov-Krkonoše6600:35:0056,57
33MA401416Vízek OndřejELEVEN Run Team8400:35:0955,53
34MA411168Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:35:2753,44
35MA421309Malátek AntonínPardubice7700:35:3652,40
36MC441152Vaněk PavelPraha6400:35:4051,93
37MA451076Pokorný LadislavMP Praha7600:35:4351,58
38MA461196Jakub Glinzjakubglinz.com8800:36:0449,15
39MC471095Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:36:1048,45
40MA481100Smolka AlešPardubice7900:36:2147,18
41MA491403Šimák JanHradec Králové8300:36:2346,95
42MC501419Rys JiřiMladá Boleslav6400:36:2546,72
43MA511090Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:36:5043,82
44MA521390Belej DavidSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8100:36:5443,35
45MA531377Kubů TomášKola Kolda8800:36:5543,24
46MA541260Svoboda JanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové8300:37:2040,34
47MA551360Bárta TomášHC ČSOB Pojišťovna Pardubice8900:37:2140,22
48MA561104Dařbuján LukášPardubice7700:37:2439,88
49MB571243Cibulka JiříPardubice7500:37:2539,76
50MA581209Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:37:2639,64
51MA591394Hovorka JanFanaticus7900:37:2739,53
52MC601297Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:3139,06
53MB611248Hnát MiroslavPlavy7100:37:3738,37
54MB621190Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:37:4038,02
55MA631026Dryml MojmírRunSport Team8600:37:5236,63
55MA631306Nouzovský MilošGoMango Hradec Králové7600:37:5236,63
57MB651066Ginzel PetrCyklovape7200:37:5536,28
58MA661099Hrabal JosefPraha8100:38:0235,47
59MB671315Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:38:0435,24
60MA681191Lán JakubHradec Králové8600:38:0535,12
61MA691043Dámek Filip-9300:38:1234,31
62MC701187Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:1334,20
63MB711162Matějka JosefPraha 97300:38:1434,08
64MB721319Zuzanak JosefPardubice7500:38:1933,50
65MA741128Krajcigr Radekflorbal Sokol Pardubice9300:38:3231,99
66MD751170Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:38:3631,53
67MB761352Vapeník PunkPunk7200:38:3931,18
67MA761048Urban RadekUHK9000:38:3931,18
67MA761434Firkušný MartinSmiřice8200:38:3931,18
70MB791279Nádhera PetrHradec Králové6700:38:4330,72
71MB811398Kristek JiříRETIA Pardubice6700:38:4530,49
72MC821417Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:38:4730,26
73MB831207Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6700:38:4830,14
73MD831251Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:38:4830,14
75MB851388Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:38:5129,79
76MA861116Oubrecht VáclavFlorbal Sokol Pardubice9400:38:5629,21
76MA861355Novák PavelKRB Chrudim8100:38:5629,21
78MA881140Potchepko DmitriOK Kre7600:39:0827,82
79MA891077Sojka RobertMP Praha7700:39:0927,70
80MB901380Haas KarelBobr Team ČSOB Pojišťovny7300:39:1127,47
81MB911102Zelenka JiříSuadra.cz7100:39:1327,24
82MA931287Vlk Martinflorbal Sokol Pardubice9600:39:1726,78
83MB951047Czagan JanSDH Dědek7100:39:2026,43
84MA961124Dlesk Tomášflorbal Sokol Pardubice9400:39:2226,20
85MA971286Miklík DavidUOChT UPCE8900:39:2425,97
86MB981096Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:2825,50
87MA991288Chaudanson AlexisAC Pardubice9400:39:3125,15
88MA1001192Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8800:39:3225,04
89MB1011157Číhař TomášChvojenec7000:39:3424,81
90MA1021392Hambálek LukášPardubice8200:39:3524,69
90MD1021237Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:3524,69
92MB1061008Řehák JindřichJiskra Rybitví7500:39:3824,34
92MA1061208Gogola JánPardubice7700:39:3824,34
92MA1061435Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:3824,34
95MA1091057Slavík JanKačeři Chrudim7600:39:4623,42
96MA1101160Šourek Martin-8400:39:4823,18
97MB1111158Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:5322,60
98MC1121267Zelený LuděkAC Náchod6100:39:5722,14
99MA1131350Ločárek PavelPardubice7700:39:5822,02
100MA1151173Vrbický Ondřej-9600:40:0221,56
101MA1161084Prchal MartinPardubice8000:40:0421,33
102MB1171004Prudil PavelPraha6600:40:0820,87
103MA1191432Ament FilipHC Chrudim8800:40:2219,24
104MA1221177Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:40:3218,08
105MA1231345Dorazil PetrAŽD Praha8600:40:3317,97
106MB1251078Soukal PavelMP Praha7300:40:3817,39
106MA1251136Němeček PetrFlorbal Sokol Pardubice9400:40:3817,39
108MA1271329Lounek JakubBěhej Poděbrady8200:40:4216,92
109MA1281114Levínský JakubFlorbal Sokol Pardubice9300:40:4416,69
110MA1291036Faikl TomášAC Pardubice9800:40:4716,34
111MA1301366Řádek LubomírTapex7900:40:4916,11
111MB1301428Bálek OldřichSkuteč7200:40:4916,11
113MA1321148Jakeš LukášBucks Pardubice8200:40:5315,65
114MA1331042Rudzan FilipDolní Ředice9600:40:5615,30
115MA1341131Škeřík DanielFlorbal Sokol Pardubice9700:40:5914,95
115MB1341249Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:40:5914,95
117MB1361163Číž JosefLázně Bohdaneč7100:41:0514,26
117MB1361184Švígler JanBK Sinpol7200:41:0514,26
119MA1391115Pozler JanFlorbal Sokol Pardubice8800:41:1113,56
120MA1411028Kysilka VratislavKolín7800:41:1513,10
120MA1411120Zozulák MartinFlorbal Sokol Pardubice8700:41:1513,10
122MA1431113Laštovička PetrPardubice8700:41:1612,98
122MA1431118Lisa JaromírFlorbal Sokol Pardubice8800:41:1612,98
124MA1451132Brychta KarelFlorbal Sokol Pardubice8000:41:1712,87
125MB1461327Kaplan RadekPardubice7400:41:1912,64
125MA1461254Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:41:1912,64
127MA1481061Kubát MartinPardubice9800:41:2012,52
128MB1491381Jahelka RomanRun Jaroměř7000:41:2312,17
129MD1501097Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:2511,94
130MA1511389Urbánek MartinPardubice7700:41:2911,48
131MB1521179Hrdý JaroslavNezamyslice7200:41:3410,90
131MB1521318Cejp JiříSAV.cz7300:41:3410,90
133MA1541006Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:41:3710,55
134MC1551001Novák JosefNOVAKART5800:41:3810,43
135MA1561194Hulec JanRychnov nad Kněžnou8100:41:3910,32
136MB1581320Jedlička JiříPardubice7300:41:449,74
136MA1581123Janeček MichalFlorbal Sokol Pardubice9000:41:449,74
138MB1601305Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:41:479,39
139MB1611176Bělohlávek JiříPardubice7100:41:509,04
139MA1611423Hutla OndřejPřelouč9000:41:509,04
141MB1641024Lukeš MartinELEVEN Run Team6800:41:568,35
142MA1651304Ferko AlexanderAhoj8800:41:588,11
143MD1661259Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:42:007,88
144MA1681189Teisler Jan-9300:42:037,53
145MA1691422Vančura VáclavPřelouč9400:42:047,42
146MD1711056Svoboda VáclavJKM České Budějovice4900:42:077,07
147MA1721323Špaček MartineReSka7700:42:116,61
148MA1731414Voříšek PetrVeská7700:42:126,49
148MA1731069Joza DominikLanškroun9700:42:126,49
150MA1761216Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:42:254,98
151MA1771111Hák Tomášhaktomas.cz9000:42:294,52
151MA1771117Ďopan MarekFlorbal Sokol Pardubice9300:42:294,52
153MA1791027Salaj LukášSK OMT Pardubice8500:42:314,29
154MA1801125Bahník FilipFlorbal Sokol Pardubice8600:42:334,06
155MA1811085Tomáš Zdeněk-8400:42:373,59
156MB1821239Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:42:393,36
156MB1821238Vokulič JanSelatkoleze6900:42:393,36
158MB1841246Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:42:403,25
158MA1841370Heidler DavidPardubice0000:42:403,25
160MA1861214Pol JakubAC Čáslav8600:42:463,00
161MA1871283Michalák MartinFrýdek - Místek9100:42:473,00
162MA1891406Strašek JanFlextronics8700:42:523,00
163MA1901086Novotný JanChrudim9700:42:533,00
163MC1901108Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:533,00
165MB1921255Maier StanislavČD Cargo PJ Ostrava6600:42:573,00
166MB1931266Vanický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:43:073,00
167MA1941229Tamchyna PetrPardubice8100:43:093,00
168MA1951067Dogaru VasilRUNGO8100:43:123,00
169MA1961130Kunt OndřejFlorbal Sokol Pardubice9600:43:143,00
170MA1981384Vostruha Miroslav-9000:43:153,00
170MB1981231Hakl DanielSK Los Lobos7100:43:153,00
172MA2001215Richter RobertRETIA Pardubice8000:43:163,00
173MA2021126Formánek RadekFlorbal Sokol Pardubice9400:43:213,00
174MD2051378Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:43:263,00
175MB2061205Král LiborSK Pod Dubem7000:43:273,00
176MB2071289Novotný JiříUNO Srch7100:43:283,00
177MB2081312Kühn JiříUSK Pardubice6600:43:293,00
178MB2091321Beneš JiříZAP Ostrava6600:43:383,00
179MA2101101Drozd JanTJ Sokol Řetová8300:43:403,00
180MA2111145Hofman JiříSokol Rosice nad Labem8700:43:433,00
180MC2111083Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:43:433,00
182MA2141228Smolík MilanRebečina křídla8200:43:453,00
183MA2171399Molitoris Andreaswww.lidovybeh.cz8300:44:043,00
184MA2181197Bartoš OndřejRTZlo8300:44:063,00
185MB2201331Vodička PavelKavárna Evropa7000:44:183,00
186MD2231292Krajtl SvatoplukPardubice4900:44:243,00
187MA2241143Horák RadekPardubice8000:44:463,00
188MA2261020Málek PetrPardubice8000:44:483,00
189MA2271322Vraný MiroslavHolomajzna tým8200:44:543,00
190MA2281050Vítek PavelHasiči Kočí7700:45:033,00
191MC2301106Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:45:053,00
192MB2321171Špás PavelPardubice7100:45:093,00
193MB2331404Čimera MichalFree6800:45:113,00
194MB2341199Jandera RomanSK Pod Dubem7500:45:133,00
195MB2361058Rudzan Janjen tak7000:45:223,00
195MB2361009Košín RomanRunFree Chrudim7500:45:223,00
197MA2381385Bureš FilipUOChT UPCE7900:45:283,00
198MB2391402Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovna6800:45:313,00
199MB2411075Mičker RadekMP Praha7300:45:393,00
200MB2421301Hovorka JIříALBA WASTE7500:45:413,00
201MA2431357Vydra JanPardubice9100:45:423,00
202MC2441405Schvarzbacher JánHlučín/ MK Seitl Ostrava6200:45:463,00
203MA2451133Šťastný AdamFlorbal Sokol Pardubice8700:45:483,00
204MD2461397Hejkrlík AntonínLitomyšl Jiříkov5200:45:493,00
205MA2471375Bajer MarekPardubice Cafe Bajer7800:45:503,00
206MD2481044Lafek PetrLes5400:45:513,00
207MA2491367Filip AdamKola Kolda8800:45:523,00
208MB2501431Strnad DanielPardubice7200:45:553,00
209MA2511328Strouhal JanPardubice9900:45:563,00
210MC2531218Pohanka PetrJídelna Pohanka Pardubice6500:45:573,00
211MB2551147Khol MarianLázně Bohdaneč7500:46:033,00
212MA2561226Křoustek MichalHradec8800:46:093,00
213MC2571303Dubský VlastimilSTS Chvojkovice - Brod6400:46:103,00
214MC2621038Zeman VladimírSokol Kolín5900:46:403,00
215MB2631330Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:46:473,00
216MA2641161Tesař JanPardubice8500:46:523,00
217MA2651202Menšík MarekŠneci7600:46:533,00
217MA2651296Zabranský AlešZZ TOP7800:46:533,00
219MA2671326Černický DavidPardubice8900:46:593,00
220MA2681172Strejček JiříPraha 108300:47:073,00
221MC2691063Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:47:083,00
222MD2701284Pecka JosefŘečany nad Labem4900:47:093,00
223MC2711031Gut RobertRG6100:47:143,00
224MC2741079Sova JanMP Praha6500:47:193,00
225MB2751332Slabihoud PavelKavárna Evropa7000:47:223,00
226MA2761299Pohl MartinPraha9000:47:253,00
227MA2771424Malý VladimírPřelouč9400:47:273,00
228MB2791262Šabata PetrZC Česká Třebová7400:47:333,00
229MA2801348Mráz PavelDGP7600:47:353,00
230MB2811016Kolář PetrMarkoma6700:47:373,00
231MA2821358Mejstřík PetrPardubice8900:47:403,00
232MB2841391Spurný MilošPardubice7300:47:463,00
232MA2841204Andrews Maxbez klubu8000:47:463,00
234MD2871034Holas JaromírTragéd Team Praha5200:47:523,00
235MA2891359Hájek MartinPardubice8500:48:013,00
236MB2901149Kubias OndřejPardubice7400:48:043,00
237MA2921333Klapka OndřejKavárna Evropa9800:48:083,00
238MA2931072Beran MartinMP Praha7700:48:143,00
239MA2951368Dvořáček DanielAC Pardubice9900:48:213,00
240MA3001362Svědík JanPardubice8400:48:573,00
240MA3001363Hrubeš MichalPardubice8200:48:573,00
242MA3021224Břečka LuděkSokol Soběšice8100:49:003,00
243ME3061033Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:073,00
243MA3061314Švidrnoch LukášRTZlo7600:49:073,00
245MB3081281Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:49:203,00
246MC3101341Eder MartinJindřichův Hradec6500:49:243,00
246MB3101415Pačes RadimPardubice7200:49:243,00
248MB3121338Tamchyna PetrPardubice6700:49:553,00
249MC3131436Pudil IvoChrudim6100:50:003,00
250ME3141151Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:073,00
251MB3151201Teichmann TomášRTZlo7300:50:193,00
252ME3181094Kocian LuděkAVC Praha4200:50:203,00
253MA3191337Gerhart JanPardubice7700:50:213,00
254MD3201112Balla ZikmundRK Skuteč5400:50:253,00
255MC3211433Bárta TomášSrch6100:50:273,00
256MB3221244Dokoupil PavelOlomouc7400:50:453,00
257ME3231070Marek FrantišekSK Hronov4100:50:493,00
258MD3241376Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:50:553,00
259MD3281387Pšenička JiříPardubice4600:51:033,00
260ME3301087Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:51:063,00
261MB3311144Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:51:093,00
262MA3321324Haltuf JiriPardubice8500:51:103,00
263MA3341430Němec MartinPardubice8300:51:223,00
264MB3351285Červinka Vladimír-7000:51:253,00
265MB3361365Tecl JaroslavTapex7500:51:303,00
265MA3361302Sádek PřemyslPardubice8200:51:303,00
267MA3401088Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:51:373,00
268MC3411247Gremlica VáclavSŽDC s.o. OŘ Olomouc6400:51:413,00
269MB3421353Skinhead KnizaSkinhead6600:51:493,00
270MC3441017Naar PetrOstrava6300:51:593,00
271MD3451011Voborník PavelAC Srima5300:52:143,00
272MC3461019Starý FrantišekPardubice5600:52:213,00
273MA3471213Netolický Jan-9300:52:243,00
274ME3511242Bubeník JiříLRS Vyškov4400:52:473,00
275MA3521308Šumpík ViktorHradec8400:52:483,00
276ME3571264Tomíšek JindřichDůchodce 20013900:53:253,00
277MA3581438Erben PetrPardubice8600:53:273,00
278MA3591437Šofr OndřejPardubice8500:53:283,00
279MB3601178Pešek GabrielPardubice7100:53:303,00
280MC3641336Kavec LubošPardubice6500:54:213,00
281MB3671411Kuchar RobertSrch6800:54:483,00
282MA3681401Chládková EvaBěžím světem o závod8500:55:243,00
283MA3711146Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:55:443,00
284MA3731340Eder JonášROSTETO JH0200:55:513,00
285MA3751055Marek JiříBRYMARK Team Havlíčkův Brod7600:55:563,00
286MA3771010Košín DavidRunFree Chrudim9900:55:593,00
287MC3791261Sygeryč BohdanČD ZAP Pardubice5600:56:313,00
288MD3801258Pikal KarelKVS Olomouc4900:56:543,00
289MB3821409Rapčák LadislavHostinec U Tří pírek7000:57:103,00
290MD3861325Hejkrlík Jiří-4800:57:503,00
291MD3871234Sůva PetrOK Lokomotiva Pardubice5400:58:113,00
292MA3971364Procházka JanTapex7901:01:333,00
293ME3981015Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:433,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA151291Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:33:16101,43
2ZB181307Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:29100,13
3ZB201311Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:4698,44
4ZA231294Olijnyk SwietlanaUkrajina8500:33:5997,15
5ZA251335Maslovska SolomiaUkrajina9000:34:0196,95
6ZA331383Rogovik DimaŠkola Zdechovice8400:34:4392,77
7ZB341109Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:34:4492,67
8ZA421317Vévodová MartinaAK Perná9000:35:3687,50
9ZC731210Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:2970,29
10ZA801156Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:38:4468,79
11ZA921180Nedvědová MarieKarviná9100:39:1665,61
12ZA931049Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:39:1765,51
13ZC1041089Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:3663,62
13ZA1041185Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:39:3663,62
15ZB1131039Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:39:5861,43
16ZB1181071Kilarská MarcelaMP Praha7100:40:0960,34
17ZA1201164Marková VeronikaAC Pardubice9800:40:2658,65
18ZA1211198Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8700:40:3058,25
19ZA1231137Ungerová LenkaTC Dobruška8900:40:3357,95
20ZA1361193Reslová HanaRychnov nad Kněžnou9300:41:0554,77
21ZA1391153Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:41:1154,17
22ZA1571418Horká LenkaSK Babice8300:41:4251,09
23ZA1631290Pajkošová VěraCzechTRI K. Team9100:41:5549,79
24ZA1671175Šimáková KláraHradec Králové8300:42:0249,10
25ZB1691182Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:0448,90
26ZD1751045Mališová KarlaUSK Praha6000:42:1447,90
27ZA1881052Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:42:5044,32
28ZA1961354Vápeníková Anarchy ZuzkaPunk and Skins Anarchy8400:43:1441,93
29ZA2011233Boleslavová KarolínaWomanPower9000:43:1841,54
30ZA2031276Povalová EvaGŘ ČD8400:43:2341,04
31ZA2041429Marholdová LucieChoceň8300:43:2440,94
32ZB2111349Hlaváčková HanaPardubice7700:43:4339,05
33ZA2151227Janyšková RadkaLanškroun8800:43:4638,75
34ZC2161372Jurošová OlgaPardubice6700:44:0337,06
35ZC2191395Jirásková EvaLanškroun6400:44:1336,06
36ZA2211018Stará ZuzanaPardubice9800:44:2035,37
36ZC2211053Zavřelová JanaZavři Němčice6800:44:2035,37
38ZD2241005Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:44:4632,78
39ZB2291139Klimplová LenkaOK Lokomotiva Pardubice7900:45:0430,99
40ZA2311298Kopecká NelaPardubice8700:45:0830,59
41ZB2351206Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:1729,70
42ZA2401235Sládková NikolaWomanPower9000:45:3328,10
43ZD2511211Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:45:5625,82
44ZC2541273Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:45:5925,52
45ZA2581278Rybová MartinaBŽB8600:46:1324,13
46ZA2591274Muchová BarboraZAP Olomouc8500:46:1823,63
47ZA2601420Pulicarová NoraPřelouč9200:46:2023,43
48ZC2611269Crhová IvanaBK Vísky6600:46:3721,74
49ZC2721082Cinková JitkaPardubice6800:47:1517,96
49ZA2721275Toušová SimonaGŘ ČD8200:47:1517,96
51ZA2781310Hledíková BarboraKOVAZ8600:47:2916,56
52ZC2831374Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:47:4115,37
53ZD2861277Procházková IrenaTJ Háje5700:47:4814,67
54ZB2881195Stradiotova BlankaMeDiLa spol. s r.o.7800:47:5713,78
55ZC2911065Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:48:0612,88
56ZB2931073Frydrychová LucieMP Praha7300:48:1412,09
57ZA2961361Špoutilová PavlínaHvězda SKP Pardubice8900:48:3110,40
57ZA2961408Vlková AnetaPardubice8600:48:3110,40
59ZA2981393Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:48:449,10
60ZA2991169Černá LenkaPardubice8200:48:488,71
61ZC3021167Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:49:007,51
62ZD3041035Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:49:066,91
62ZA3041407Čermáková KamilaPardubice8700:49:066,91
64ZA3091425Nováková DenisaPřelouč8600:49:235,22
65ZC3151240Janatová PetraPardubice7000:50:193,00
65ZA3151241Janatová KateřinaAC Pardubice9500:50:193,00
67ZB3251295Heroková PavlaPardubice7500:50:563,00
68ZA3261421Nováková AndreaPřelouč8900:50:573,00
69ZC3271268Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /C6900:51:023,00
70ZC3281141Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:51:033,00
71ZA3331356Knapová IlonaPardubice9200:51:123,00
72ZB3361300Setnická MarcelaPardubice7900:51:303,00
73ZC3391064Hellerová HanaHradec Králové6100:51:323,00
74ZA3421351Punksnotdead PipiPunk and skins8400:51:493,00
75ZA3471271Gojná TerezaOSŽ9000:52:243,00
76ZD3491014Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:52:293,00
77ZA3501002Baloghová JanaMP Pardubice8900:52:353,00
78ZA3531166Landová VeronikaDecathlon Černý Most9300:52:543,00
79ZC3541060Dvořáková LenkaGP Kolín6600:53:003,00
80ZA3551159Kholová KristýnaLázně Bohdaneč9400:53:013,00
81ZB3561232Haklová VeronikaSK Los Lobos7600:53:123,00
82ZB3601074Jušková KateřinaMP Praha7600:53:303,00
83ZC3621396Hubálková DanaLukavice6700:53:493,00
84ZB3631339Richterová PavlínaFitpal7800:53:533,00
85ZA3651313Pobudová Monika-8500:54:243,00
86ZC3661412Kucharová RadkaSrch7000:54:333,00
87ZA3681400Brůžková Simonaběžím s větrem o závod8700:55:243,00
88ZA3701344Kmošková TerezaŠneci8200:55:423,00
89ZA3721346Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:55:463,00
90ZC3741342Konečná IvanaJ. Hradec6700:55:523,00
91ZB3751054Marková MartinaBRYMARK Team Havlíčkův Brod7700:55:563,00
92ZB3771012Košínová GabrielaRun Free Chrudim7700:55:593,00
93ZA3811212Klimplová AlenaSokol Pardubice9300:57:083,00
94ZB3831150Macháčková ZuzanaMacháčci7700:57:133,00
95ZA3841219Kabeláčová Eva-8200:57:223,00
95ZA3841230Horáčková Kateřina-8100:57:223,00
97ZA3881183Burianová HanaPardubice8600:58:283,00
97ZA3881203Hrdličková LenkaPardubice8700:58:283,00
99ZB3901220Pilařová PavlaPardubice7100:58:373,00
100ZD3911032Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:59:183,00
101ZD3921426Hejkrliková VěraJiříkov5400:59:213,00
102ZD3931272Jiroušková MariePT ČT6001:00:133,00
102ZA3931092Špeldová MichaelaSK DFO Pardubice0001:00:133,00
102ZA3931093Lukášová VeronikaKlub SPV Pardubice0101:00:133,00
105ZA3961186Blažková HelenaPardubice9001:00:583,00
106ZD3991270Cupalová EvaSokol Bučovice4701:02:283,00
107ZC4001280Nádherová HanaHradec Králové6801:05:273,00
108ZC4011371Lešáková GabrielaLomnice nad Popelkou6501:10:333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód