hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh kolem poličských hradeb

1.5.2015, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
10:00 - 12:15 hodin

Přihlášky

pouze na místě startu, nejpozději do 15 minut před startem kategorie

Startovné

pouze dospělí - 30,- Kč při prezenci

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
převážně asfaltové, profil rovinatý

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli,každý kdo dokončí závod obdrží pamětní list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4920

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9018
Štyndl Miroslav5717
Sejkora Karel8817
Schauerová Lenka8816
Nechvíl Petr9116
Šimůnek Jan8214
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Gdula Petr6114
Frydrychová Eliška0113
Červ Jakub8913
Smoláková Alexandra9812
Lorenc Tomáš8612
Šimůnek Jan4912
Smoláková Valérie9312
Šimůnek Jan0312
Stránská Adéla9112
Šutera Josef7912
Červ Miloslav5012
Jelínek Matěj4212
Jirásková Eva6411
Klepárník Otakar5711
Borek Viktor0411
Řemínek Matěj8611
Borková Agáta0211
Klímová Ivana8711
Stránská Michaela9711
Nechvílová Miroslava6011
Šimůnková Pavla7711
Boháč Bonifác0111
Pešlová Ivana6311
Stránský Aleš6011
Cvrček Martin7911
Hubáček Petr7811
Pulgretová Kateřina9910
Lakota Antonín9510
Sontáková Lenka9110
Fiedler Jan5610
Boháč Pankrác0610
Šafář Jaroslav5110
Keprtová Miloslava4810
Dušková Lenka8010
Vlčková Zuzana9110
Vondra Vojtěch9810
Krátká Anna6910
Chlubna Jan849
Mužík Jan989
Šaclová Patricie019
Frydrych Bedřich039
Brychta Jakub089

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 4 roky a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C03048Matouš MartinLachtan k.Polička1100:00:22-
2C03327Grubhoffer Nicolas-1100:00:23-
3C03669Dittrich OndřejPolička1100:00:24-
4C051164Domin Ondřej-1100:00:25-
5C05256Tojmar JakubČeská Třebová1100:00:26-
6C05662Nývlt Norbert-1100:00:26-
7C05743Chmel Filip-1100:00:27-
8C05920Kmošek ŠimonPolička1100:00:28-
9C06234Kamarád VojtěchSK Svratka1100:00:29-
10C06463Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:00:30-
11C06524Rokos Kryštof-1200:00:30-
12C06621Dvořák Matěj-1200:00:30-
13C06728Motyčka OndřejMoravská Třebová1200:00:30-
14C06831Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:30-
15C06968Vraspír Ondřej-1200:00:30-
16C07065Kyslilka Tomáš-1200:00:30-
17C07158Svoboda FilipSebranice1200:00:30-
18C07366Gracias KryštofPolička1300:00:30-
19C08217Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:31-
20C08376Dejdar VilémAC Vysoké Mýto1200:00:31-
21C08477Štaud JanPolička1200:00:31-
-C0-14Domin Ondřej-11DNF-

Děvčata 4 roky a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D02427Šaclová AdélaNM1100:00:21-
2D028162Krejčí DorotaLačnov1200:00:22-
3D03177Graciasová Barbora-1100:00:23-
4D03873Kubíková Jolana-1100:00:24-
5D04626Šallová MichaelaNM1100:00:25-
6D05866Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:27-
7D06034Boháčová AdélaLezník1200:00:28-
8D061159Roidlová Viktorie-1200:00:29-
9D06388Roušarová SilviePolička1200:00:30-
10D07240Švejdová Eliška-1100:00:30-
11D07372Slezáková SilvieAtletika Jablonné1200:00:30-
12D07585Neudertová Zuzana-1200:00:30-
13D07686Králová Lucie-1100:00:30-
14D07737Šimková TerezaPolička1100:00:30-
15D07855Groulíková Zuzana-1300:00:31-
16D07979Kovaříčková ZuzanaVsetín1100:00:31-
17D08098Jánová JosefínaPomezí1300:00:31-
18D0815Huňáčková Šarlota-1200:00:31-
19D08570Koulová KarolínaPolička1200:00:32-
20D08680Kovaříčková HanVsetín1300:00:32-
21D08751Haraštová Eliška-1200:00:33-
22D08852Haraštová Amálie-1300:00:33-
23D08978Chalupníková DorotaPolička1200:00:33-
24D09063Zaal Anna MarieAtletika Polička1300:00:33-
25D09171Lelková ŠtěpánkaJaroměř1200:00:33-
26D09235Šimková Adéla-1300:00:33-
-D0-65Gregorová JanaLanškroun11DNF-

Chlapci 5-6 let (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C118Němec DominikRK Sportis Žďár nad Sázavou0900:00:16-
2C1238Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:17-
3C1329Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:17-
4C1457Smékal Lukáš-0900:00:18-
5C1525Švejda Jáchym-0900:00:18-
6C1642Chmel Matěj-0900:00:19-
7C1736Groulík František-1000:00:19-
8C1872Marhold DanielHorní Jelení0900:00:19-
9C1990Žahour MikulášPolička0900:00:20-
10C11064Kabrada Pavel-1000:00:20-
11C1113Schuch MatějPolička1000:00:20-
12C11222Dvořák Patrik-0900:00:20-
13C11340Pirkl VítČeská Třebová1000:00:20-
14C11423Tužil RichardAtletika Vinohrady PH1000:00:20-
15C11537Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:20-
16C11673Cvrček Jáchym-1000:00:20-
17C11775Roušar PatrikPolička1000:00:20-
18C11874Schaffer JanPomezí1000:00:20-
19C11978Štaud MartinPolička1000:00:20-
20C12035Mach Šimon-1000:00:21-
21C12150Lána LukášČeská Třebová1000:00:21-
22C12271Neudert Jakub-1000:00:21-

Děvčata 5-6 let (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12374Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:00:21-
2D12567Gregorová AnnaLanškroun1000:00:21-
3D12644Zelendová NatáliePolička0900:00:22-
4D127154Srnská AmáliePolička0900:00:22-
5D12921Prokopová AnetkaPolička0900:00:22-
6D13289Benešová BarboraPolička1000:00:23-
7D13497Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:23-
8D13524Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:24-
9D13794Cupáková Veronika-1000:00:24-
10D13910Pražanová Ella Magdalena-0900:00:24-
11D14058Kochová Radka-1000:00:24-
12D14156Marholdová NikolaChoceň1000:00:24-
13D14220Prokopová NelinkaPolička0900:00:24-
14D14376Kysilková Adéla-1000:00:24-
15D14433Szkanderová SimonaŽďár nad Sázavou1000:00:25-
16D145100Jánová MarianaPomezí1000:00:25-
17D14782Hanyková Linda-1000:00:25-
18D14829Hubáčková MarietaTJ Nové Město na Moravě1000:00:25-
19D149163Kopecká EmmaPolička1000:00:25-
20D15090Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:25-
21D15399Balášová TereziePolička1000:00:26-
22D15439Francová Magdaléna-1000:00:26-
23D15542Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:00:26-

Chlapci 7 let (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2532Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:39-
2C2954Svoboda MartinFK Sebranice 660800:01:42-
3C2114Krčmář PavelŽdar nad Sázavou0800:01:45-
4C21289Procházka Vojtěch-0800:01:46-
5C21413Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:47-
6C21641Marhold JanChoceň0800:01:49-
7C22260Gregora Lukᚎichlínek0800:01:52-
8C22345Komůrka Jonáš-0800:01:53-
9C22883Šloser AdamPolička0800:01:55-
10C22916Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:01:55-
11C23782Král VojtěchPolička0800:02:02-
12C23811Roch DanielPolička0800:02:02-
13C24046Jílek Tomáš-0800:02:04-
14C24526Tojmar FilipISCAREX Junior team ČT0800:02:06-
15C24761Moravec Alexander-0800:02:29-
16C25099Kopecky MurliAlachua Florida0800:02:32-
17C25144Bosák MichalSvitavy0800:02:41-

Děvčata 7 let (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2747Hájková ZuzanaLanškroun0800:01:41-
2D21019Ožinská EliškaBike club Svitavy0800:01:42-
3D218155Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:50-
4D22630Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:54-
5D23225Dominová Julie-0800:01:59-
6D23496Kovářová AnnaBudislav0800:02:00-
7D239160Biberlová Adéla-0800:02:02-
8D24154Groulíková Barbora-0800:02:04-
9D2438Kramárová NikolaRK Sportis Žďár nad Sázavou0800:02:05-
10D24417Kubálková Aneta-0800:02:05-
11D24895Cupáková Andrea-0800:02:29-
12D249154Petrásová NikolaJimramov0800:02:30-

Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M115Boháč PankrácAC Choceň0600:03:09115,75
2M11139Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:03:3293,46
3M11492Šafář SamuelPolička0700:03:3490,79
4M11797Faltýnek Jan-0600:03:3689,00
5M11818Král JanAtletika Polička0600:03:3787,96
6M11970Bryška TomášAtletika Svitavy0700:03:3887,66
7M12079Nývlt ViktorAtletika Svitavy0700:03:4283,04
8M12198Mach Tomáš-0700:03:4580,52
9M12230Krištof JanAtletika Polička0700:03:4976,92
10M12680Vraspír JakubSK Polička0700:04:0461,71
11M12791Žahour MichalPolička0700:04:0957,38
12M13527Kopecký NitaiALACHUA FLOR.0600:04:5313,48
13M1361Jukl JiříPolička0700:06:023,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1193Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:31102,67
2Z1238Tužilová KarolínaAtletika Vinohrady0700:01:31101,16
3Z1331Szkanderová NikolaAtletika NMNM0600:01:3496,17
4Z1436Červená VeronikaDukla Polička0600:01:3789,61
5Z16156Borková JohankaZappa ČT0700:01:4081,56
6Z1864Vetchá RozálieLanškroun0700:01:4278,23
7Z11345Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4766,71
8Z11561Smékalová ŠárkaAtletika Svitavy0600:01:4963,36
9Z11757Komůrková MagdalénaAtletika Svitavy0600:01:5059,82
10Z11960Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:5158,15
11Z1207Huňáčková EliškaRK Skuteč0600:01:5157,74
12Z1212Schüchová Karolína-0700:01:5157,59
13Z12487Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:5452,29
14Z12592Klodnerová Karolína-0700:01:5451,04
15Z12749Hájková BarboraTJ Lanškroun0600:01:5550,48
16Z130150Srnská VeronikaCyklo Ski Polička0700:01:5842,54
17Z131138Jánová RozaliePomezí0700:01:5939,76
18Z133143Leinveberová Lucie-0700:02:0039,36
19Z13551Benčíková Kristýna-0700:02:0137,04
20Z13626Trnková Ema-0600:02:0136,28
21Z142161Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0527,97
22Z14612Stachová KateřinaAtletika Polička0700:02:283,00
23Z152142Stodolová Zuzana-0700:03:543,00

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M272Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:29102,30
2M21051Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:3299,30
3M21219Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:3398,40
4M21412Beran FilipRK Skuteč0400:03:3695,24
5M21753Svoboda DavidFC Sebranice0500:03:4587,01
6M21952Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:4685,33
7M22087Svoboda JiříSK Nové Město0500:03:4784,95
8M22233Kamarád VítSK Svratka0500:03:5082,33
9M22484Roun NikolasSK Polička0500:03:5180,54
10M22559Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:5379,00
11M23094Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5675,71
12M23610Kugler JakubTJ Svitavy0400:04:1261,28
13M2433Suma JaroslavStřítež0400:04:2647,71
14M24588Jána František-0400:04:3935,41
15M24781Vraspír JanSK Polička0500:05:079,07
16M24849Matouš PavelLachtan klub Polička0500:05:193,00
17M24967Pachovský Ondřej-0400:05:223,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2223Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:12102,00
2Z2343Střešňáková VeronikaNové Město na Moravě0400:03:1499,06
3Z2428Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:1498,94
4Z25140Horákovská AdélkaNové Město na Moravě0500:03:2291,46
5Z2646Červená EliškaDukla Polička0400:03:2489,00
6Z271Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2488,60
7Z28136Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:2587,89
8Z2991Mačátová TheaAtletika Svitavy0400:03:2785,56
9Z210157Šlosrová EvaPolička0500:03:3181,37
10Z2126Krčmářová VeronikaRK Sportis Žďár nad Sázavou0400:03:3379,95
11Z21315Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:03:3478,37
12Z215149Srnská PatricieCyklo Ski Polička0400:03:3577,71
13Z21669Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3676,78
14Z223144Otcovská Bára-0500:03:4963,50
15Z22413Strnadová KláraRK Sportis Žďár nad Sázavou0500:03:5656,33
16Z22559Ptáčková Lucie-0500:03:5853,56
17Z228152Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:04:1635,19
18Z22922Petrásová LeonaJimramov0500:04:2130,50
19Z23050Baráková KristýnaSvitavy0400:04:2129,62
20Z23116Macháčková Zuzana-0500:04:2624,54
21Z23241Baráková TerezaSvitavy0400:04:2822,63
22Z23371Machová Karolína-0500:04:3119,78
23Z2349Krumlová PavlínaRK Sportis Žďár nad Sázavou0500:04:3515,54

Mladší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:14103,44
2M326Boháč ServácAC Choceň0200:03:1998,59
3M3393Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:1997,97
4M3169Brokl MichalRK Skuteč0200:03:4077,36
5M31814Kapoun JanAT Polička0300:03:4571,96
6M33186Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová0300:04:0155,30
7M3344Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:0947,60
8M34195Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:1937,61
9M346100Kopecký AbhiAlachua Florida0300:04:4412,29

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3475Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:03:20102,40
2Z3553Kamarádová MarieTJ Nové Město na Moravě0200:03:20102,18
3Z3648Dostálová ViktorieBudoklub Lanškroun0300:03:2795,42
4Z313153Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:3488,28
5Z315147Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:3884,56
6Z321139Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:4875,13
7Z32618Beranová GabrielaHlinsko0200:03:5369,54
8Z32714Broklová ErikaRK Skuteč0200:03:5469,27
9Z328145Otcovská Anna-0300:03:5468,88
10Z32962Srnská MichaelaPolička0200:03:5567,55
11Z332148Svobodová LucieNMNM0300:04:0855,40
12Z333146Vykypělová Sára-0300:04:0855,36
13Z33532Králová MichaelaAtletika Polička0200:04:0953,60
14Z337141Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1448,92
15Z338158Rounová Linda-0300:04:1548,32
16Z33983Ptáčková Pavlína-0300:04:1647,02
17Z34098Lorencová Eliška-0300:04:1646,72
18Z34284Matoušová Hana-0200:04:2241,62
19Z34481Raaschová JohannaAtletika Polička0300:04:2834,87

Starší žáci (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4147Koutník MartinŠSK N. Měst.n.Mor0000:03:43104,56
2M427Boháč BonifácAC Choceň0100:03:44103,99
3M4685Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:5891,45
4M41255Procházka Martin-0100:04:4749,19

Starší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z48137Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:30101,24
2Z4911Šimková SandraRK Skuteč0000:03:3199,86
3Z41127Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:03:3298,89
4Z42368Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:5081,79

Dorostenci (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5211Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:29116,58
2M5420Sláma LadislavPolička9800:08:1697,26
3M558Jukl Robert-9800:08:4386,16
4M562Kovář Jakub-9900:09:2270,21
5M576Trnka PavelAT Polička9900:09:2469,14

Dorostenky (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z545Vondrová LadaPolička9900:03:46108,13
2Z5515Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:03:47107,94
3Z581Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:04:1583,93
4Z5119Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:04:3666,19
5Z51314Nečasová KateřinaNové Město na Moravě9900:04:5252,56
6Z51422Prudká Eliška-9900:05:0740,00
7Z51510Slezáková Karin-9900:05:0739,84
8Z5164Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:05:0838,69

Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:07:00113,36
2MJ319Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:08:0086,64
-MJ-128Pazdera AlešFBC Polička96DNF-

Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ340Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:46117,23
2ZJ716Homolková HanaNové Město na Moravě9600:04:1394,80
3ZJ97Průšová RadkaTJ Svitavy9600:04:2287,98
4ZJ1018Tobyšková KateřinaAtletika Polička9700:04:2387,21
5ZJ1717Bizoňová KateřinaNMNM9600:05:1148,04

Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Vitner PetrNové Město na Moravě9000:13:26109,22
2MA238Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:14:2295,93
3MA383Šacl JiříNové Město na Moravě9400:14:2694,85
4MA534Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:15:2780,54
5MA694Honců MilanSK Nové Město nad Metují9400:15:2880,18
6MA710Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:15:5274,59
7MA1037Havran JanTJ Havran Pohora9300:16:1768,73
8MA12120Šutera JosefAtletika Polička7900:16:3564,41
9MA1552Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:4362,47
10MA16124Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:5060,91
11MA17100Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:16:5060,89
12MA20118Klíma PetrAtletika Polička9300:17:1754,53
13MA22119Řemínek MatějAC Choceň8600:17:2652,19
14MA26128Pazdera AlešFBC Polička9400:17:5645,14
15MA27121Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:17:5944,49
16MA2887Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:18:1141,67
17MA2980Groulík FrantišekSK Prima Polička8000:18:1540,59
18MA30106Horníček Jan-8400:18:1939,84
19MA31127Hermany PetrFBC Polička8400:18:1939,72
20MA321Ožinskij KonstantinBike Club Svit8500:18:2438,50
21MA33107Červ JakubAtletika Polička8900:18:2438,48
22MA3497Kalous PetrSK Žamberk7700:18:2538,42
23MA4298Češka MilanAtletika Polička8900:19:0628,55
24MA4726Vodička RomanRK Skuteč9100:19:1925,40
25MA49103Gajdár MichalBardejov9100:19:2324,59
26MA5074Večeře TomášAtletika Polička9000:19:3322,21
27MA5225Procházka Jiří-7700:19:4319,89
28MA5920Marhold LubošHorní Jelení7700:20:299,05
29MA66123Cvrček MartinRunner Club7900:20:445,46
30MA68117Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:593,00
31MA79110Barona KarlosRK Skuteč8000:22:023,00
32MA8077Dvořák JakubPolička9100:22:063,00
33MA8127Vebr MichalČeská Třebová7800:22:233,00
34MA832Prokop JosefPolička7800:22:293,00
35MA94101Holomek JiříHrubínovka8700:23:473,00
36MA958Motyčka LiborDamníkov7900:24:013,00

Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB430Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:44111,03
2MB872Hejl RadekLetohrad7200:15:5695,57
3MB969Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:0693,40
4MB235Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:17:3075,51
5MB35111Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:18:2663,55
6MB39122Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:18:4659,25
7MB5140Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:19:4047,58
8MB53125Faltýnek JanCyklofaltýnek7400:19:4346,95
9MB5429Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:5544,42
10MB6071Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:20:3136,85
11MB6242Hanyk VojtěchPolička7400:20:3935,07
12MB6944Kopecký Roman-6900:21:1327,70
13MB10176Kopecký Martin-7000:25:073,00

Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1167Louda PetrAC Česká Lípa6400:16:30101,86
2MC1441Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:39100,22
3MC1815Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:16:5097,92
4MC2136Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:1792,50
5MC2475Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:17:4586,95
6MC2599Žila MilošAtletika Polička6200:17:4786,52
7MC3664Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:2678,73
8MC3786Fiedler JanAC Moravská Slavia Brno5600:18:3976,09
9MC4556Dostál LadislavMoravská Třebová5600:19:1469,16
10MC5557Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:1457,06
11MC6178Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:20:3652,75
12MC6451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:4151,66
13MC7546Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:21:5237,42
14MC7862Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:22:0135,61
15MC9010Klepárník OtakarMedesa Polička5700:23:3017,81
-MC-61Motálek PetrTJ Spartak Třebíč61DNF-

Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4045Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:18:55101,37
2MD4153Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:19:02100,01
3MD4355Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:1098,61
4MD73130Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:2874,41
5MD84114Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:22:3463,01
6MD8647Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:22:5060,10
7MD98102Gracias VladimírCyklo SKI Polička5300:24:1345,62
8MD121115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:403,00

Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9758Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:05109,31
2ME10279Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:08101,02
3ME10965Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:3489,67
4ME11433Pilný JanKKL Hlinsko4500:27:3581,53
5ME11619Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:28:1576,30
6ME1194Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1268,74

Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1382Maršanová Lucie-9000:16:35115,99
2ZA1939Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:12109,22
3ZA56109Tláskalová MarcelaPolička8800:20:1874,79
4ZA63104Turbaková BarboraSebranice9000:20:4170,58
5ZA6554Marholdová Lucie-8300:20:4370,18
6ZA7081Groulíková Hana-8100:21:1564,17
7ZA7491Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:21:3161,29
8ZA82105Turbaková KateřinaSebranice9400:22:2750,83
9ZA8548Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:3549,49
10ZA8722Vodičková JanaRK Skuteč9500:22:5445,98
11ZA9217Pachovská Kateřina-9200:23:3538,31
12ZA9321Nechvílová Kateřina-8200:23:3937,66
13ZA10014Mohelníková LucieSvitavy8500:24:2529,14
14ZA104113Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:25:4713,95
15ZA10516Pachovská Martina-9400:25:5612,22
16ZA11013Mohelníková DitaSvitavy8500:26:483,00
17ZA11590Kodytková MartaSvitavy9100:27:423,00
18ZA11789Pechancová IvaTJ Svitavy8900:28:263,00
19ZA11895Simonová Žaneta-8300:28:313,00
20ZA12496Hloušová JanaHradec nd Svitavou9100:29:553,00
-ZA-108Klímová IvanaSK Hranice87DNF-

Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5724Dostálová PetraLanškroun7800:20:22102,11
2ZB58116Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:27101,27
3ZB679Motyčková IvanaMoravská Třebová7800:20:5696,62
4ZB7123Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:1992,82
5ZB7231Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:21:2791,50
6ZB7649Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:5387,35
7ZB776Tužilová KateřinaPraha7600:21:5786,70
8ZB8888Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:0975,02
9ZB8935Roidová Martina-7800:23:2372,84
10ZB9611Fliedrová ZdenkaBike Klub Sádek8000:24:0266,53
11ZB9932Frydrychová RadkaAC Choceň7400:24:2163,31
12ZB10728Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:1045,75
13ZB1087Baráková MonikaSvitavy7900:26:2543,28
14ZB11185Doskočilová IlonaHartmanice7500:26:5937,74
15ZB12293Vavrušková Dagmar-7500:29:5010,01
16ZB12592Kopecká JahnaviFlorida7600:34:433,00

Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3850Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:41103,84
2ZC4412Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:19:1298,38
3ZC4670Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:1697,78
4ZC4873Loudová PavlaAC Česká Lípa6800:19:2097,08
5ZC9160Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:23:3153,14
6ZC10668Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:26:0326,56
7ZC12366Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:29:523,00
-ZC-63Pešlová IvanaTJ Svitavy63DNF-

Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10318Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:25:12110,55
2ZD1123Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:1695,01
3ZD113112Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:27:2194,44
4ZD12059Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:3477,77

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C118Němec DominikRK Sportis Žďár nad Sázavou0900:00:16-
2C1238Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:17-
3C1329Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:17-
4C1457Smékal Lukáš-0900:00:18-
5C1525Švejda Jáchym-0900:00:18-
6C1642Chmel Matěj-0900:00:19-
7C1736Groulík František-1000:00:19-
8C1872Marhold DanielHorní Jelení0900:00:19-
9C1990Žahour MikulášPolička0900:00:20-
10C11064Kabrada Pavel-1000:00:20-
11C1113Schuch MatějPolička1000:00:20-
12C11222Dvořák Patrik-0900:00:20-
13C11340Pirkl VítČeská Třebová1000:00:20-
14C11423Tužil RichardAtletika Vinohrady PH1000:00:20-
15C11537Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:20-
16C11673Cvrček Jáchym-1000:00:20-
17C11775Roušar PatrikPolička1000:00:20-
18C11874Schaffer JanPomezí1000:00:20-
19C11978Štaud MartinPolička1000:00:20-
20C12035Mach Šimon-1000:00:21-
21C12150Lána LukášČeská Třebová1000:00:21-
22C12271Neudert Jakub-1000:00:21-
1D12374Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:00:21-
1D02427Šaclová AdélaNM1100:00:21-
2D12567Gregorová AnnaLanškroun1000:00:21-
3D12644Zelendová NatáliePolička0900:00:22-
4D127154Srnská AmáliePolička0900:00:22-
2D028162Krejčí DorotaLačnov1200:00:22-
5D12921Prokopová AnetkaPolička0900:00:22-
1C03048Matouš MartinLachtan k.Polička1100:00:22-
3D03177Graciasová Barbora-1100:00:23-
6D13289Benešová BarboraPolička1000:00:23-
2C03327Grubhoffer Nicolas-1100:00:23-
7D13497Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:23-
8D13524Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:24-
3C03669Dittrich OndřejPolička1100:00:24-
9D13794Cupáková Veronika-1000:00:24-
4D03873Kubíková Jolana-1100:00:24-
10D13910Pražanová Ella Magdalena-0900:00:24-
11D14058Kochová Radka-1000:00:24-
12D14156Marholdová NikolaChoceň1000:00:24-
13D14220Prokopová NelinkaPolička0900:00:24-
14D14376Kysilková Adéla-1000:00:24-
15D14433Szkanderová SimonaŽďár nad Sázavou1000:00:25-
16D145100Jánová MarianaPomezí1000:00:25-
5D04626Šallová MichaelaNM1100:00:25-
17D14782Hanyková Linda-1000:00:25-
18D14829Hubáčková MarietaTJ Nové Město na Moravě1000:00:25-
19D149163Kopecká EmmaPolička1000:00:25-
20D15090Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:25-
4C051164Domin Ondřej-1100:00:25-
5C05256Tojmar JakubČeská Třebová1100:00:26-
21D15399Balášová TereziePolička1000:00:26-
22D15439Francová Magdaléna-1000:00:26-
23D15542Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:00:26-
6C05662Nývlt Norbert-1100:00:26-
7C05743Chmel Filip-1100:00:27-
6D05866Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:27-
8C05920Kmošek ŠimonPolička1100:00:28-
7D06034Boháčová AdélaLezník1200:00:28-
8D061159Roidlová Viktorie-1200:00:29-
9C06234Kamarád VojtěchSK Svratka1100:00:29-
9D06388Roušarová SilviePolička1200:00:30-
10C06463Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:00:30-
11C06524Rokos Kryštof-1200:00:30-
12C06621Dvořák Matěj-1200:00:30-
13C06728Motyčka OndřejMoravská Třebová1200:00:30-
14C06831Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:30-
15C06968Vraspír Ondřej-1200:00:30-
16C07065Kyslilka Tomáš-1200:00:30-
17C07158Svoboda FilipSebranice1200:00:30-
10D07240Švejdová Eliška-1100:00:30-
18C07366Gracias KryštofPolička1300:00:30-
11D07372Slezáková SilvieAtletika Jablonné1200:00:30-
12D07585Neudertová Zuzana-1200:00:30-
13D07686Králová Lucie-1100:00:30-
14D07737Šimková TerezaPolička1100:00:30-
15D07855Groulíková Zuzana-1300:00:31-
16D07979Kovaříčková ZuzanaVsetín1100:00:31-
17D08098Jánová JosefínaPomezí1300:00:31-
18D0815Huňáčková Šarlota-1200:00:31-
19C08217Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:31-
20C08376Dejdar VilémAC Vysoké Mýto1200:00:31-
21C08477Štaud JanPolička1200:00:31-
19D08570Koulová KarolínaPolička1200:00:32-
20D08680Kovaříčková HanVsetín1300:00:32-
21D08751Haraštová Eliška-1200:00:33-
22D08852Haraštová Amálie-1300:00:33-
23D08978Chalupníková DorotaPolička1200:00:33-
24D09063Zaal Anna MarieAtletika Polička1300:00:33-
25D09171Lelková ŠtěpánkaJaroměř1200:00:33-
26D09235Šimková Adéla-1300:00:33-

Trať 0,42 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1193Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:31102,67
2Z1238Tužilová KarolínaAtletika Vinohrady0700:01:31101,16
3Z1331Szkanderová NikolaAtletika NMNM0600:01:3496,17
4Z1436Červená VeronikaDukla Polička0600:01:3789,61
1C2532Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:39-
5Z16156Borková JohankaZappa ČT0700:01:4081,56
1D2747Hájková ZuzanaLanškroun0800:01:41-
6Z1864Vetchá RozálieLanškroun0700:01:4278,23
2C2954Svoboda MartinFK Sebranice 660800:01:42-
2D21019Ožinská EliškaBike club Svitavy0800:01:42-
3C2114Krčmář PavelŽdar nad Sázavou0800:01:45-
4C21289Procházka Vojtěch-0800:01:46-
7Z11345Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4766,71
5C21413Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:47-
8Z11561Smékalová ŠárkaAtletika Svitavy0600:01:4963,36
6C21641Marhold JanChoceň0800:01:49-
9Z11757Komůrková MagdalénaAtletika Svitavy0600:01:5059,82
3D218155Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:50-
10Z11960Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:5158,15
11Z1207Huňáčková EliškaRK Skuteč0600:01:5157,74
12Z1212Schüchová Karolína-0700:01:5157,59
7C22260Gregora Lukᚎichlínek0800:01:52-
8C22345Komůrka Jonáš-0800:01:53-
13Z12487Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:5452,29
14Z12592Klodnerová Karolína-0700:01:5451,04
4D22630Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:54-
15Z12749Hájková BarboraTJ Lanškroun0600:01:5550,48
9C22883Šloser AdamPolička0800:01:55-
10C22916Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:01:55-
16Z130150Srnská VeronikaCyklo Ski Polička0700:01:5842,54
17Z131138Jánová RozaliePomezí0700:01:5939,76
5D23225Dominová Julie-0800:01:59-
18Z133143Leinveberová Lucie-0700:02:0039,36
6D23496Kovářová AnnaBudislav0800:02:00-
19Z13551Benčíková Kristýna-0700:02:0137,04
20Z13626Trnková Ema-0600:02:0136,28
11C23782Král VojtěchPolička0800:02:02-
12C23811Roch DanielPolička0800:02:02-
7D239160Biberlová Adéla-0800:02:02-
13C24046Jílek Tomáš-0800:02:04-
8D24154Groulíková Barbora-0800:02:04-
21Z142161Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0527,97
9D2438Kramárová NikolaRK Sportis Žďár nad Sázavou0800:02:05-
10D24417Kubálková Aneta-0800:02:05-
14C24526Tojmar FilipISCAREX Junior team ČT0800:02:06-
22Z14612Stachová KateřinaAtletika Polička0700:02:283,00
15C24761Moravec Alexander-0800:02:29-
11D24895Cupáková Andrea-0800:02:29-
12D249154Petrásová NikolaJimramov0800:02:30-
16C25099Kopecky MurliAlachua Florida0800:02:32-
17C25144Bosák MichalSvitavy0800:02:41-
23Z152142Stodolová Zuzana-0700:03:543,00

Trať 0,84 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M115Boháč PankrácAC Choceň0600:03:09115,75
1Z2223Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:12102,00
2Z2343Střešňáková VeronikaNové Město na Moravě0400:03:1499,06
3Z2428Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:1498,94
4Z25140Horákovská AdélkaNové Město na Moravě0500:03:2291,46
5Z2646Červená EliškaDukla Polička0400:03:2489,00
6Z271Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2488,60
7Z28136Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:2587,89
8Z2991Mačátová TheaAtletika Svitavy0400:03:2785,56
9Z210157Šlosrová EvaPolička0500:03:3181,37
2M11139Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:03:3293,46
10Z2126Krčmářová VeronikaRK Sportis Žďár nad Sázavou0400:03:3379,95
11Z21315Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:03:3478,37
3M11492Šafář SamuelPolička0700:03:3490,79
12Z215149Srnská PatricieCyklo Ski Polička0400:03:3577,71
13Z21669Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3676,78
4M11797Faltýnek Jan-0600:03:3689,00
5M11818Král JanAtletika Polička0600:03:3787,96
6M11970Bryška TomášAtletika Svitavy0700:03:3887,66
7M12079Nývlt ViktorAtletika Svitavy0700:03:4283,04
8M12198Mach Tomáš-0700:03:4580,52
9M12230Krištof JanAtletika Polička0700:03:4976,92
14Z223144Otcovská Bára-0500:03:4963,50
15Z22413Strnadová KláraRK Sportis Žďár nad Sázavou0500:03:5656,33
16Z22559Ptáčková Lucie-0500:03:5853,56
10M12680Vraspír JakubSK Polička0700:04:0461,71
11M12791Žahour MichalPolička0700:04:0957,38
17Z228152Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:04:1635,19
18Z22922Petrásová LeonaJimramov0500:04:2130,50
19Z23050Baráková KristýnaSvitavy0400:04:2129,62
20Z23116Macháčková Zuzana-0500:04:2624,54
21Z23241Baráková TerezaSvitavy0400:04:2822,63
22Z23371Machová Karolína-0500:04:3119,78
23Z2349Krumlová PavlínaRK Sportis Žďár nad Sázavou0500:04:3515,54
12M13527Kopecký NitaiALACHUA FLOR.0600:04:5313,48
13M1361Jukl JiříPolička0700:06:023,00

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:14103,44
2M326Boháč ServácAC Choceň0200:03:1998,59
3M3393Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:1997,97
1Z3475Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:03:20102,40
2Z3553Kamarádová MarieTJ Nové Město na Moravě0200:03:20102,18
3Z3648Dostálová ViktorieBudoklub Lanškroun0300:03:2795,42
1M272Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:29102,30
1Z48137Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:30101,24
2Z4911Šimková SandraRK Skuteč0000:03:3199,86
2M21051Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:3299,30
3Z41127Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:03:3298,89
3M21219Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:3398,40
4Z313153Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:3488,28
4M21412Beran FilipRK Skuteč0400:03:3695,24
5Z315147Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:3884,56
4M3169Brokl MichalRK Skuteč0200:03:4077,36
5M21753Svoboda DavidFC Sebranice0500:03:4587,01
5M31814Kapoun JanAT Polička0300:03:4571,96
6M21952Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:4685,33
7M22087Svoboda JiříSK Nové Město0500:03:4784,95
6Z321139Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:4875,13
8M22233Kamarád VítSK Svratka0500:03:5082,33
4Z42368Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:5081,79
9M22484Roun NikolasSK Polička0500:03:5180,54
10M22559Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:5379,00
7Z32618Beranová GabrielaHlinsko0200:03:5369,54
8Z32714Broklová ErikaRK Skuteč0200:03:5469,27
9Z328145Otcovská Anna-0300:03:5468,88
10Z32962Srnská MichaelaPolička0200:03:5567,55
11M23094Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5675,71
6M33186Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová0300:04:0155,30
11Z332148Svobodová LucieNMNM0300:04:0855,40
12Z333146Vykypělová Sára-0300:04:0855,36
7M3344Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:0947,60
13Z33532Králová MichaelaAtletika Polička0200:04:0953,60
12M23610Kugler JakubTJ Svitavy0400:04:1261,28
14Z337141Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1448,92
15Z338158Rounová Linda-0300:04:1548,32
16Z33983Ptáčková Pavlína-0300:04:1647,02
17Z34098Lorencová Eliška-0300:04:1646,72
8M34195Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:1937,61
18Z34284Matoušová Hana-0200:04:2241,62
13M2433Suma JaroslavStřítež0400:04:2647,71
19Z34481Raaschová JohannaAtletika Polička0300:04:2834,87
14M24588Jána František-0400:04:3935,41
9M346100Kopecký AbhiAlachua Florida0300:04:4412,29
15M24781Vraspír JanSK Polička0500:05:079,07
16M24849Matouš PavelLachtan klub Polička0500:05:193,00
17M24967Pachovský Ondřej-0400:05:223,00

Trať 1,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4147Koutník MartinŠSK N. Měst.n.Mor0000:03:43104,56
2M427Boháč BonifácAC Choceň0100:03:44103,99
1ZJ340Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:46117,23
1Z545Vondrová LadaPolička9900:03:46108,13
2Z5515Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:03:47107,94
3M4685Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:5891,45
2ZJ716Homolková HanaNové Město na Moravě9600:04:1394,80
3Z581Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:04:1583,93
3ZJ97Průšová RadkaTJ Svitavy9600:04:2287,98
4ZJ1018Tobyšková KateřinaAtletika Polička9700:04:2387,21
4Z5119Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:04:3666,19
4M41255Procházka Martin-0100:04:4749,19
5Z51314Nečasová KateřinaNové Město na Moravě9900:04:5252,56
6Z51422Prudká Eliška-9900:05:0740,00
7Z51510Slezáková Karin-9900:05:0739,84
8Z5164Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:05:0838,69
5ZJ1717Bizoňová KateřinaNMNM9600:05:1148,04

Trať 2,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:07:00113,36
1M5211Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:29116,58
2MJ319Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:08:0086,64
2M5420Sláma LadislavPolička9800:08:1697,26
3M558Jukl Robert-9800:08:4386,16
4M562Kovář Jakub-9900:09:2270,21
5M576Trnka PavelAT Polička9900:09:2469,14

Trať 4,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Vitner PetrNové Město na Moravě9000:13:26109,22
2MA238Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:14:2295,93
3MA383Šacl JiříNové Město na Moravě9400:14:2694,85
1MB430Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:44111,03
4MA534Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:15:2780,54
5MA694Honců MilanSK Nové Město nad Metují9400:15:2880,18
6MA710Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:15:5274,59
2MB872Hejl RadekLetohrad7200:15:5695,57
3MB969Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:0693,40
7MA1037Havran JanTJ Havran Pohora9300:16:1768,73
1MC1167Louda PetrAC Česká Lípa6400:16:30101,86
8MA12120Šutera JosefAtletika Polička7900:16:3564,41
1ZA1382Maršanová Lucie-9000:16:35115,99
2MC1441Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:39100,22
9MA1552Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:4362,47
10MA16124Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:5060,91
11MA17100Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:16:5060,89
3MC1815Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:16:5097,92
2ZA1939Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:12109,22
12MA20118Klíma PetrAtletika Polička9300:17:1754,53
4MC2136Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:1792,50
13MA22119Řemínek MatějAC Choceň8600:17:2652,19
4MB235Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:17:3075,51
5MC2475Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:17:4586,95
6MC2599Žila MilošAtletika Polička6200:17:4786,52
14MA26128Pazdera AlešFBC Polička9400:17:5645,14
15MA27121Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:17:5944,49
16MA2887Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:18:1141,67
17MA2980Groulík FrantišekSK Prima Polička8000:18:1540,59
18MA30106Horníček Jan-8400:18:1939,84
19MA31127Hermany PetrFBC Polička8400:18:1939,72
20MA321Ožinskij KonstantinBike Club Svit8500:18:2438,50
21MA33107Červ JakubAtletika Polička8900:18:2438,48
22MA3497Kalous PetrSK Žamberk7700:18:2538,42
5MB35111Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:18:2663,55
7MC3664Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:2678,73
8MC3786Fiedler JanAC Moravská Slavia Brno5600:18:3976,09
1ZC3850Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:41103,84
6MB39122Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:18:4659,25
1MD4045Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:18:55101,37
2MD4153Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:19:02100,01
23MA4298Češka MilanAtletika Polička8900:19:0628,55
3MD4355Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:1098,61
2ZC4412Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:19:1298,38
9MC4556Dostál LadislavMoravská Třebová5600:19:1469,16
3ZC4670Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:1697,78
24MA4726Vodička RomanRK Skuteč9100:19:1925,40
4ZC4873Loudová PavlaAC Česká Lípa6800:19:2097,08
25MA49103Gajdár MichalBardejov9100:19:2324,59
26MA5074Večeře TomášAtletika Polička9000:19:3322,21
7MB5140Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:19:4047,58
27MA5225Procházka Jiří-7700:19:4319,89
8MB53125Faltýnek JanCyklofaltýnek7400:19:4346,95
9MB5429Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:5544,42
10MC5557Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:1457,06
3ZA56109Tláskalová MarcelaPolička8800:20:1874,79
1ZB5724Dostálová PetraLanškroun7800:20:22102,11
2ZB58116Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:27101,27
28MA5920Marhold LubošHorní Jelení7700:20:299,05
10MB6071Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:20:3136,85
11MC6178Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:20:3652,75
11MB6242Hanyk VojtěchPolička7400:20:3935,07
4ZA63104Turbaková BarboraSebranice9000:20:4170,58
12MC6451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:4151,66
5ZA6554Marholdová Lucie-8300:20:4370,18
29MA66123Cvrček MartinRunner Club7900:20:445,46
3ZB679Motyčková IvanaMoravská Třebová7800:20:5696,62
30MA68117Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:593,00
12MB6944Kopecký Roman-6900:21:1327,70
6ZA7081Groulíková Hana-8100:21:1564,17
4ZB7123Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:1992,82
5ZB7231Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:21:2791,50
4MD73130Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:2874,41
7ZA7491Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:21:3161,29
13MC7546Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:21:5237,42
6ZB7649Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:5387,35
7ZB776Tužilová KateřinaPraha7600:21:5786,70
14MC7862Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:22:0135,61
31MA79110Barona KarlosRK Skuteč8000:22:023,00
32MA8077Dvořák JakubPolička9100:22:063,00
33MA8127Vebr MichalČeská Třebová7800:22:233,00
8ZA82105Turbaková KateřinaSebranice9400:22:2750,83
34MA832Prokop JosefPolička7800:22:293,00
5MD84114Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:22:3463,01
9ZA8548Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:3549,49
6MD8647Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:22:5060,10
10ZA8722Vodičková JanaRK Skuteč9500:22:5445,98
8ZB8888Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:0975,02
9ZB8935Roidová Martina-7800:23:2372,84
15MC9010Klepárník OtakarMedesa Polička5700:23:3017,81
5ZC9160Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:23:3153,14
11ZA9217Pachovská Kateřina-9200:23:3538,31
12ZA9321Nechvílová Kateřina-8200:23:3937,66
35MA94101Holomek JiříHrubínovka8700:23:473,00
36MA958Motyčka LiborDamníkov7900:24:013,00
10ZB9611Fliedrová ZdenkaBike Klub Sádek8000:24:0266,53
1ME9758Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:05109,31
7MD98102Gracias VladimírCyklo SKI Polička5300:24:1345,62
11ZB9932Frydrychová RadkaAC Choceň7400:24:2163,31
13ZA10014Mohelníková LucieSvitavy8500:24:2529,14
13MB10176Kopecký Martin-7000:25:073,00
2ME10279Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:08101,02
1ZD10318Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:25:12110,55
14ZA104113Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:25:4713,95
15ZA10516Pachovská Martina-9400:25:5612,22
6ZC10668Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:26:0326,56
12ZB10728Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:1045,75
13ZB1087Baráková MonikaSvitavy7900:26:2543,28
3ME10965Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:3489,67
16ZA11013Mohelníková DitaSvitavy8500:26:483,00
14ZB11185Doskočilová IlonaHartmanice7500:26:5937,74
2ZD1123Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:1695,01
3ZD113112Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:27:2194,44
4ME11433Pilný JanKKL Hlinsko4500:27:3581,53
17ZA11590Kodytková MartaSvitavy9100:27:423,00
5ME11619Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:28:1576,30
18ZA11789Pechancová IvaTJ Svitavy8900:28:263,00
19ZA11895Simonová Žaneta-8300:28:313,00
6ME1194Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1268,74
4ZD12059Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:3477,77
8MD121115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:403,00
15ZB12293Vavrušková Dagmar-7500:29:5010,01
7ZC12366Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:29:523,00
20ZA12496Hloušová JanaHradec nd Svitavou9100:29:553,00
16ZB12592Kopecká JahnaviFlorida7600:34:433,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Vitner PetrNové Město na Moravě9000:13:26109,22
2MA238Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:14:2295,93
3MA383Šacl JiříNové Město na Moravě9400:14:2694,85
4MB430Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:4490,70
5MA534Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:15:2780,54
6MA694Honců MilanSK Nové Město nad Metují9400:15:2880,18
7MA710Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:15:5274,59
8MB872Hejl RadekLetohrad7200:15:5673,57
9MB969Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:0671,17
10MA1037Havran JanTJ Havran Pohora9300:16:1768,73
11MC1167Louda PetrAC Česká Lípa6400:16:3065,46
12MA12120Šutera JosefAtletika Polička7900:16:3564,41
13MC1441Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:3963,52
14MA1552Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:4362,47
15MA16124Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:5060,91
16MA17100Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:16:5060,89
17MC1815Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:16:5060,80
18MA20118Klíma PetrAtletika Polička9300:17:1754,53
19MC2136Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:1754,39
20MA22119Řemínek MatějAC Choceň8600:17:2652,19
21MB235Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:17:3051,35
22MC2475Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:17:4547,81
23MC2599Žila MilošAtletika Polička6200:17:4747,30
24MA26128Pazdera AlešFBC Polička9400:17:5645,14
25MA27121Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:17:5944,49
26MA2887Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:18:1141,67
27MA2980Groulík FrantišekSK Prima Polička8000:18:1540,59
28MA30106Horníček Jan-8400:18:1939,84
29MA31127Hermany PetrFBC Polička8400:18:1939,72
30MA321Ožinskij KonstantinBike Club Svit8500:18:2438,50
31MA33107Červ JakubAtletika Polička8900:18:2438,48
32MA3497Kalous PetrSK Žamberk7700:18:2538,42
33MB35111Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:18:2638,11
34MC3664Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:2638,08
35MC3786Fiedler JanAC Moravská Slavia Brno5600:18:3934,95
36MB39122Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:18:4633,35
37MD4045Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:18:5531,32
38MD4153Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:19:0229,48
39MA4298Češka MilanAtletika Polička8900:19:0628,55
40MD4355Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:1027,58
41MC4556Dostál LadislavMoravská Třebová5600:19:1426,76
42MA4726Vodička RomanRK Skuteč9100:19:1925,40
43MA49103Gajdár MichalBardejov9100:19:2324,59
44MA5074Večeře TomášAtletika Polička9000:19:3322,21
45MB5140Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:19:4020,42
46MA5225Procházka Jiří-7700:19:4319,89
47MB53125Faltýnek JanCyklofaltýnek7400:19:4319,72
48MB5429Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:5516,91
49MC5557Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:1412,44
50MA5920Marhold LubošHorní Jelení7700:20:299,05
51MB6071Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:20:318,54
52MC6178Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:20:367,33
53MB6242Hanyk VojtěchPolička7400:20:396,56
54MC6451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:416,05
55MA66123Cvrček MartinRunner Club7900:20:445,46
56MA68117Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:593,00
57MB6944Kopecký Roman-6900:21:133,00
58MD73130Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:283,00
59MC7546Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:21:523,00
60MC7862Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:22:013,00
61MA79110Barona KarlosRK Skuteč8000:22:023,00
62MA8077Dvořák JakubPolička9100:22:063,00
63MA8127Vebr MichalČeská Třebová7800:22:233,00
64MA832Prokop JosefPolička7800:22:293,00
65MD84114Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:22:343,00
66MD8647Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:22:503,00
67MC9010Klepárník OtakarMedesa Polička5700:23:303,00
68MA94101Holomek JiříHrubínovka8700:23:473,00
69MA958Motyčka LiborDamníkov7900:24:013,00
70ME9758Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:053,00
71MD98102Gracias VladimírCyklo SKI Polička5300:24:133,00
72MB10176Kopecký Martin-7000:25:073,00
73ME10279Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:083,00
74ME10965Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:343,00
75ME11433Pilný JanKKL Hlinsko4500:27:353,00
76ME11619Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:28:153,00
77ME1194Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:123,00
78MD121115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:403,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1382Maršanová Lucie-9000:16:35110,33
2ZA1939Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:12103,35
3ZC3850Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:4186,32
4ZC4412Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:19:1280,37
5ZC4670Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:1679,71
6ZC4873Loudová PavlaAC Česká Lípa6800:19:2078,95
7ZA56109Tláskalová MarcelaPolička8800:20:1867,86
8ZB5724Dostálová PetraLanškroun7800:20:2267,09
9ZB58116Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2766,10
10ZA63104Turbaková BarboraSebranice9000:20:4163,52
11ZA6554Marholdová Lucie-8300:20:4363,12
12ZB679Motyčková IvanaMoravská Třebová7800:20:5660,62
13ZA7081Groulíková Hana-8100:21:1556,92
14ZB7123Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:1956,15
15ZB7231Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:21:2754,60
16ZA7491Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:21:3153,94
17ZB7649Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:5349,71
18ZB776Tužilová KateřinaPraha7600:21:5748,95
19ZA82105Turbaková KateřinaSebranice9400:22:2743,16
20ZA8548Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:3541,78
21ZA8722Vodičková JanaRK Skuteč9500:22:5438,17
22ZB8888Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:0935,20
23ZB8935Roidová Martina-7800:23:2332,63
24ZC9160Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:23:3131,09
25ZA9217Pachovská Kateřina-9200:23:3530,27
26ZA9321Nechvílová Kateřina-8200:23:3929,59
27ZB9611Fliedrová ZdenkaBike Klub Sádek8000:24:0225,21
28ZB9932Frydrychová RadkaAC Choceň7400:24:2121,42
29ZA10014Mohelníková LucieSvitavy8500:24:2520,81
30ZD10318Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:25:1211,73
31ZA104113Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:25:475,15
32ZA10516Pachovská Martina-9400:25:563,37
33ZC10668Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:26:033,00
34ZB10728Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:103,00
35ZB1087Baráková MonikaSvitavy7900:26:253,00
36ZA11013Mohelníková DitaSvitavy8500:26:483,00
37ZB11185Doskočilová IlonaHartmanice7500:26:593,00
38ZD1123Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:163,00
39ZD113112Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:27:213,00
40ZA11590Kodytková MartaSvitavy9100:27:423,00
41ZA11789Pechancová IvaTJ Svitavy8900:28:263,00
42ZA11895Simonová Žaneta-8300:28:313,00
43ZD12059Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:343,00
44ZB12293Vavrušková Dagmar-7500:29:503,00
45ZC12366Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:29:523,00
46ZA12496Hloušová JanaHradec nd Svitavou9100:29:553,00
47ZB12592Kopecká JahnaviFlorida7600:34:433,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Prosím o opravu výsledků v kategorii dívek ročník 2008. Zuzana Hájková z Lanškrouna tento závod vyhrála. Díky.
SestakovaG
Chtěl bych také poprosit o opravu výsledků v kategorii dívky 2008 , moje dcera Julie Dominová nedoběhla na 1místě ale na 5místě . máme i video kde je doběh natočen , věřím že se může cítit někdo dotčený .... pak bych chtěl ještě poprosit o opravu mého syna v kategorii chlapci 4 roky a mladší neboť doběhl na čvtrtém místě a nevim proč by měl být diskvalifikován ...mám video s doběhem v obou kategoriích....mohu zaslat na email např. díky s pozdravem Domin Martin
matjedomin
Provedeny opravy dle pokynu poradatele.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód