2.5.2015, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
27.4.2019 | Svitavský stýpl | 10 |
28.4.2018 | Svitavský stýpl | 14 |
29.4.2017 | Svitavský stýpl - ZRUŠENO | - |
30.4.2016 | Svitavský stýpl | 31 |
8.5.2014 | Svitavský stýpl - krajský přebor | 37 |
8.5.2013 | Svitavský stýpl | 36 |
8.5.2012 | Svitavský stýpl (3 km překážek) | 29 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Borek Petr | 70 | 5 |
Červ Miloslav | 50 | 4 |
Pirklová Markéta | 79 | 4 |
Sejkorová Lenka | 63 | 4 |
Hrůša Vojtěch | 99 | 4 |
Kačerovský Michal | 98 | 4 |
Radiměřský Karel | 87 | 4 |
Kovář Jáchym | 96 | 4 |
Pešlová Ivana | 63 | 4 |
Sedláková Michaela | 96 | 3 |
Horáčková Pavla | 77 | 3 |
Vilhelm Václav | 51 | 3 |
Provazník Josef | 99 | 3 |
Gaisl Luboš | 85 | 3 |
Šimůnek Jan | 49 | 3 |
Sedláková Veronika | 96 | 3 |
Marholdová Lucie | 83 | 3 |
Nakládal Čestmír | 64 | 3 |
Bubeníček Jiří | 51 | 2 |
Beneš Vojtěch | 99 | 2 |
Čerenkova Petra | 99 | 2 |
Keprtová Miloslava | 48 | 2 |
Miřejovský Jiří | 79 | 2 |
Ptáková Anna | 99 | 2 |
Stránská Michaela | 97 | 2 |
Tůmová Kateřina | 01 | 2 |
Vojtíšek Tomáš | 73 | 2 |
Smoláková Alexandra | 98 | 2 |
Klíma Petr | 93 | 2 |
Šimůnek Jan | 03 | 2 |
Stránská Adéla | 91 | 2 |
Trnka Pavel | 99 | 2 |
Chaloupka Jan | 90 | 2 |
Smolák Petr | 94 | 2 |
Rossi Otto | 43 | 2 |
Skalický Josef | 62 | 2 |
Schauerová Lenka | 88 | 2 |
Žárská Klaudie | 99 | 2 |
Dušková Lenka | 80 | 2 |
Švorčík Petr | 76 | 2 |
Rossi Lenka | 54 | 2 |
Bukáček Marek | 04 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 9 | Kačerovský Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 98 | 00:06:31 | 110,13 |
2 | M5 | 2 | 10 | Provazník Josef | SK Nové Město nad Metují | 99 | 00:07:00 | 96,38 |
3 | M5 | 3 | 11 | Hrůša Vojtěch | Sokol Hradec Králové | 99 | 00:07:06 | 93,48 |
4 | M5 | 5 | 12 | Trnka Pavel | Atletika Polička | 99 | 00:08:38 | 48,53 |
- | M5 | - | 13 | Beneš Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 99 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 1 | 14 | Vondrová Lada | Atletika Polička | 99 | 00:05:33 | 106,07 |
2 | Z5 | 2 | 15 | Tůmová Kateřina | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01 | 00:05:46 | 98,13 |
3 | Z5 | 3 | 16 | Marková Veronika | AC Pardubice | 98 | 00:05:50 | 95,80 |
4 | Z5 | 4 | 17 | Ptáková Anna | TJ Dvůr Králové nad Labem | 99 | 00:05:51 | 95,20 |
- | Z5 | - | 18 | Čerenkova Petra | TJ Sokol Hradec Králové | 99 | DNF | - |
- | Z5 | - | 19 | Víšková Natálie | AC Vysoké Mýto | 98 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 3 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:09:45 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 4 | 20 | Žárská Klaudie | Spartak Dubnica nad Váhom | 99 | 00:08:03 | 112,30 |
2 | ZJ | 7 | 22 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 96 | 00:09:06 | 87,70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Čelko Tomáš | Slavia Žilinská Univerzita Žilina | 84 | 00:09:33 | 113,15 |
2 | MA | 2 | 2 | Gaisl Luboš | Eleven Run Team | 85 | 00:09:41 | 110,64 |
3 | MA | 4 | 4 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:11:26 | 76,21 |
4 | MA | 5 | 5 | Radiměřský Karel | Atletika Polička | 87 | 00:11:36 | 73,09 |
5 | MA | 6 | 6 | Švorčík Petr | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:12:55 | 47,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 8 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:14:43 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 7 | Nakládal Čestmír | Bike club Svitavy | 64 | 00:14:10 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 6 | 21 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:08:51 | 100,00 |
- | MD | - | 27 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 8 | 23 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:09:16 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 9 | 24 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 00:09:29 | 106,33 |
2 | ZB | 10 | 25 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:10:07 | 93,67 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 11 | 26 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:11:03 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 1 | 14 | Vondrová Lada | Atletika Polička | 99 | 00:05:33 | 106,07 |
2 | Z5 | 2 | 15 | Tůmová Kateřina | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01 | 00:05:46 | 98,13 |
3 | Z5 | 3 | 16 | Marková Veronika | AC Pardubice | 98 | 00:05:50 | 95,80 |
4 | Z5 | 4 | 17 | Ptáková Anna | TJ Dvůr Králové nad Labem | 99 | 00:05:51 | 95,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 9 | Kačerovský Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 98 | 00:06:31 | 110,13 |
2 | M5 | 2 | 10 | Provazník Josef | SK Nové Město nad Metují | 99 | 00:07:00 | 96,38 |
3 | M5 | 3 | 11 | Hrůša Vojtěch | Sokol Hradec Králové | 99 | 00:07:06 | 93,48 |
1 | ZJ | 4 | 20 | Žárská Klaudie | Spartak Dubnica nad Váhom | 99 | 00:08:03 | 112,30 |
4 | M5 | 5 | 12 | Trnka Pavel | Atletika Polička | 99 | 00:08:38 | 48,53 |
1 | MD | 6 | 21 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:08:51 | 100,00 |
2 | ZJ | 7 | 22 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 96 | 00:09:06 | 87,70 |
1 | ZA | 8 | 23 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:09:16 | 100,00 |
1 | ZB | 9 | 24 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 00:09:29 | 106,33 |
2 | ZB | 10 | 25 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:10:07 | 93,67 |
1 | ZC | 11 | 26 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:11:03 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Čelko Tomáš | Slavia Žilinská Univerzita Žilina | 84 | 00:09:33 | 113,15 |
2 | MA | 2 | 2 | Gaisl Luboš | Eleven Run Team | 85 | 00:09:41 | 110,64 |
1 | MJ | 3 | 3 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:09:45 | 100,00 |
3 | MA | 4 | 4 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:11:26 | 76,21 |
4 | MA | 5 | 5 | Radiměřský Karel | Atletika Polička | 87 | 00:11:36 | 73,09 |
5 | MA | 6 | 6 | Švorčík Petr | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:12:55 | 47,19 |
1 | MC | 7 | 7 | Nakládal Čestmír | Bike club Svitavy | 64 | 00:14:10 | 100,00 |
1 | MB | 8 | 8 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:14:43 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Čelko Tomáš | Slavia Žilinská Univerzita Žilina | 84 | 00:09:33 | 102,29 |
2 | MA | 2 | 2 | Gaisl Luboš | Eleven Run Team | 85 | 00:09:41 | 99,63 |
3 | MJ | 3 | 3 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:09:45 | 98,07 |
4 | MA | 4 | 4 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:11:26 | 63,21 |
5 | MA | 5 | 5 | Radiměřský Karel | Atletika Polička | 87 | 00:11:36 | 59,91 |
6 | MA | 6 | 6 | Švorčík Petr | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:12:55 | 32,50 |
7 | MC | 7 | 7 | Nakládal Čestmír | Bike club Svitavy | 64 | 00:14:10 | 6,73 |
8 | MB | 8 | 8 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:14:43 | 3,00 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.