Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

23.5.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 23.5.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

Délka: 6,3 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 4102

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4614
Dušková Lenka8013
Matyášová Jana6513
Fajfr František7213
Vacek Martin6913
Šafář Jaroslav5112
Krátká Hana9512
Bielčik Jindřich4012
Gregora Jan0012
Borková Agáta0211
Krátký František4311
Borek Viktor0411
Mannlová Jana8011
Král Jindřich7311
Vinduška Petr9311
Wendlig Miroslav5310
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Ženčák Jaroslav6110
Dostálová Viktorie0310
Volf Břetislav5210
Dostál Ladislav5610
Vondra Jan0710
Ožana Václav6410
Stránská Michaela979
Stránský Aleš609
Červ Miloslav509
Koblížek Jindřich489
Kačerovský Michal989
Svatoš Otakar349
Dostálek Petr679
Ondrišek Josef649
Gregora Filip029
Dobšíček Pavel809
Krátký Luboš629
Sadílek Filip088
Horáček Michal758
Smolák Bedřich038
Sejkorová Lenka638
Šutera Josef798
Marhold Petr788
Svatošová Julie038
Gregorová Monika008
Nechvíl Petr918
Smolák Vojtěch748
Kubešová Eliška038
Lánová Aneta078
Vindušková Barbara018
Dostál Tadeáš068
Gregora Jakub988

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1152Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:01-
2C1325Ploc OndřejRudoltice1000:00:02-
3C1511Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:02-
4C1879Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:02-
5C11081Makyna JakubLanškroun1000:00:02-
6C11285Šifra ŠimonLanškroun1000:00:02-
7C11670Skalický VojtěchLanškroun1000:00:03-
8C12086Hroch MichalZábřeh1000:00:03-
9C12362Topinka TobiášLanškroun1000:00:03-
10C12764Vlček MatyášRudoltice1100:00:03-
11C13158Troják MatyášLanškroun1100:00:03-
12C13678Netušil TomášLanškroun1200:00:04-
13C13946Motl VojtěchLuková1100:00:04-
14C14428Krátký VojtěchŽichlínek1200:00:04-
15C14859Doleček BrunoLanškroun1200:00:04-
16C15884Teichmann MartinLanškroun1200:00:05-
17C16477Beneš JakubRudoltice1100:00:05-
18C16982Šmíd DanielLanškroun1200:00:05-
19C18015Mareš FrantišekLanškroun1100:00:06-
20C18776Beneš MatějRudoltice1300:00:06-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12193Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:02-
2D17216Rybová ElaLanškroun1000:00:02-
3D113179Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:02-
4D117163Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:03-
5D121180Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:03-
6D124155Plocová ZuzanaRudoltice1000:00:03-
7D130176Rychecká AdélaLanškroun1000:00:03-
8D133206Smejkalová LilianaLanškroun1000:00:04-
9D137209Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:04-
10D141154Bilerová AntónieAlbrechtice1000:00:04-
11D145223Kodýtková NelaLanškroun1000:00:04-
12D150132Motyčková MichaelaSvitavy1100:00:04-
13D154214Prokopová NatálieHorní Třešňovec1000:00:05-
14D157191Skalická NelaLanškroun1100:00:05-
15D161195Dehnerová VeronikaLanškroun1100:00:05-
16D164198Pospíšilová ViktorieLanškroun1100:00:05-
17D168219Toncrová MarkétaLanškroun1000:00:05-
18D172185Matějková EmaStrážná1100:00:05-
19D175167Stejskalová NinaLanškroun1100:00:06-
20D177145Korejtková SimonaLanškroun1200:00:06-
21D182207Křenková JohanaLanškroun1000:00:06-
22D184194Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:06-
23D188202Tenenková EliškaLanškroun1100:00:06-
24D189201Kubínová NatálieLanškroun1100:00:07-
25D190177Rychecká TaťánaLanškroun1200:00:07-
26D191182Stratílková EliškaRudoltice1300:00:07-
27D193212Krátká ZuzanaHK Lančkroun1200:00:07-
28D194152Mačátová SáraLanškroun1000:00:08-
29D195147Řehořová JanaRudoltice1000:00:08-
30D196148Řehořová AlenaRudoltice1400:00:08-
31D197213Klofáčová NatálieRudoltice1400:00:09-
32D199230Potužníková VeronikaLuková1100:00:40-
33D1100231Potužníková KarolínaLuková1300:00:40-
Chlapci 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2410Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:02-
2C2639Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:02-
3C2950Gregora LukášLanškroun0800:00:02-
4C21116Waclav MichalLanškroun0800:00:02-
5C21565Mareš RomanLanškroun0800:00:03-
6C21922Mačát JakubLanškroun0800:00:03-
7C22249Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:03-
8C22675Hejl JakubLanškroun0900:00:03-
9C22912Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:03-
10C23448Blaško FilipČeská Třebová0800:00:04-
11C23832Stejskal HynekLanškroun0800:00:04-
12C24280Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:04-
13C24760Doleček VilémLanškroun0800:00:04-
14C25169Krátký LukášLanškroun0900:00:04-
15C2535Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:00:05-
16C25621Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:05-
17C2601Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:05-
18C26247Zeman KryštofLanškroun0900:00:05-
19C26668Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:05-
20C27043Marhold DanielHorní Jelení0900:00:05-
21C27324Martínek VáclavOlešnice0900:00:06-
22C27638Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:06-
23C27963Hubálek MikulášSázava0900:00:06-
24C28367Hlaváček JanRudoltice0800:00:06-
25C29853Čírtek JakubRudoltice0900:00:14-
Děvčata 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D214174Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:03-
2D218151Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:03-
3D224166Vacková LucieLanškroun0800:00:03-
4D228150Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:03-
5D232142Třísková ErikaHradec Králové0800:00:03-
6D235225Pazderková JustýnaLanškroun0800:00:04-
7D239196Hepnarová StelaLanškroun0900:00:04-
8D243224Kodýtková LucieLanškroun0800:00:04-
9D246222Pluhařová StelaLanškroun0800:00:04-
10D249220Toncrová KateřinaLanškroun0800:00:04-
11D252204Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:04-
12D255228Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:05-
13D259186Hubálková VeronikaSázava0900:00:05-
14D263144Korejtková AnetaLanškroun0900:00:05-
15D267192Skalická VeronikaPraha0800:00:05-
16D271149Sodomková MartaRudoltice0800:00:05-
17D274141Hanyšová EliškaLanškroun0900:00:06-
18D277205Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:06-
19D281217Smutná AnnaLanškroun0900:00:06-
20D285156Krátká KateřinaŽichlínek0900:00:06-
21D286227Šmídová SofieLanškroun0900:00:06-
22D292146Řehořová EliškaRudoltice0900:00:07-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1118Boháč PankrácAC Choceň0600:00:49109,47
2M1333Dostál TadeášBudoklub Lanškroun0600:00:5298,98
3M148Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:00:5491,55
4M1544Bis MarekLanškroun0700:00:5684,20
5M167Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:00:5682,63
6M1751Bryška TomášTJ Svitavy0700:00:5778,17
7M1929Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:00:5875,04
8M11234Jurča FilipLanškroun0600:01:0260,38
9M11542Prokop MartinLanškroun0700:01:0453,37
10M11914Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:0740,07
11M1204Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:0738,31
12M12127Šulák DavidActivity Lanškroun0600:01:0835,38
13M12583Teichmann ViktorLanškroun0700:01:1028,89
14M12674Hejl ŠimonLanškroun0600:01:1123,92
15M12956Kárský MartinRodinné centrum Lanškroun0700:01:166,59
16M13241Prokop TomášLanškroun0700:01:193,00
17M13445Hubálek VojtěchSázava0600:01:413,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12165Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:51118,23
2Z18170Červená VeronikaDukla Polička0600:00:5893,16
3Z110159Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:00:5988,62
4Z111137Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:0183,46
5Z113173Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:0276,71
6Z114134Lánová AnetaIscarex Junior Team ČT0700:01:0372,93
7Z116189Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:0469,36
8Z117171Růžičková KateřinaActivity LA0700:01:0567,08
9Z118161Kubešová KláraLanškroun0600:01:0566,47
10Z122190Skalická NikolLanškroun0700:01:0954,17
11Z123164Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:0952,12
12Z124175Křenková EliškaLanškroun0600:01:1051,03
13Z127157Martinková AnnaOlešnice0600:01:1339,89
14Z128184Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:1532,78
15Z130153Bilerová RozálieAlbrechtice0700:01:1628,13
16Z131143Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:1625,97
17Z133208Jusková AnetaLanškroun0700:01:293,00
18Z135138Marešová TerezaLanškroun0700:01:463,00
Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:44104,43
2M223Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:46100,55
3M2331Jáneš MartinLanškroun0500:01:4995,03
4M2537Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:01:5290,38
5M2961Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:0173,90
6M21017Waclav DanielLanškroun0500:02:0271,07
7M2119Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:0270,26
8M21573Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:1252,56
9M2186Kugler JakubTJ Svitavy0400:02:2920,41
10M2192Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:383,74
Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24133Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:50104,60
2Z26169Červená EliškaDukla Polička0400:01:5398,85
3Z27135Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:5496,55
4Z28187Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:02:0086,07
5Z212139Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:0676,33
6Z213136Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:0675,85
7Z214183Kubínová AdrianaLanškroun0500:02:0675,38
8Z216203Mičková AdélaOstrov0500:02:1657,56
9Z217210Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:2247,01
10Z220211Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:02:503,00
11Z221215Prokopová ElaHorní Třešňovec0400:02:593,00
Mladší žáci (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3154Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:12107,68
2M3319Boháč ServácAC Choceň0200:02:1898,82
3M3540Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:2293,50
4M3972Šišán DominikLanškroun0200:03:0431,45
Mladší žákyně (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32181Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:17103,89
2Z34188Šilarová MichaelaActivity LA0200:02:2198,76
3Z36172Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:2297,35
4Z37197Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:2691,12
5Z38226Pazderková NicoleLanškroun0200:02:4859,95
6Z310162Kubešová EliškaLanškroun0300:03:1028,73
7Z311221Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1324,08
Starší žáci (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4155Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:47105,32
2M4220Boháč BonifácAC Choceň0100:02:48104,20
3M4313Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:0090,48
4M4466Mareš AdamLanškroun0100:03:0881,16
5M4523Švorčík VáclavZábřeh0100:03:3351,64
6M4657Karský JaroslavLanškroun0100:04:0811,34
Starší žákyně (trať 0,75 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531031Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:07104,90
2M541030Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:23:22102,88
3M561022Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:3792,22
4M5101071Novák DavidSK Donocykl9800:25:3284,53
5M5131092Bernard MikulášAtletika Šumperk9800:25:3983,61
6M5791052Vencl Jiříoddíl neuveden9800:34:338,34
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5471140Marková VeronikaAC Pardubice9800:29:48120,29
2Z5851042Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:36:3179,71
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ181105Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:26:29122,49
2MJ721145Pavlas JanActivity Lanškroun9600:33:1277,51
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1081062Stratílková LudmilaSruby9700:48:10100,00
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11151Hrdina PavelAK Perná8800:22:22115,27
2MA71122Havran JanTJ Havran Pohora9300:24:5594,20
3MA92054Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:25:2290,53
4MA112147Machotka DominikActivity Lanškroun9400:25:3688,53
5MA141083Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:25:4187,88
6MA191006Minář MartinActivity Lanškroun8400:26:3280,84
7MA201121Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:26:4479,19
8MA221111Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:26:5577,77
9MA231109Jor MartinActivity Lanškroun8700:26:5677,62
10MA301036Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:0068,76
11MA311139Fryauf Jan-8900:28:2066,05
12MA321079Skála JanRunSport team8500:28:3264,33
13MA341077Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:28:4462,70
14MA371015Holoubek MiroslavOstrov7600:29:0060,44
15MA421067Pinkas Tomášbez oddílu7900:29:2457,18
16MA431108Martinek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:29:3755,44
17MA461091Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:29:4354,54
18MA541084Dostál Filipbez oddílu7800:30:2149,41
19MA621124Kaplánek Jiří-8300:31:5736,08
20MA641138Novák PetrHSK CYLLING TEAM7700:32:1134,16
21MA711075Marhold LubošHorní Jelení7700:33:0227,24
22MA751144Kubíček MarcelZtratil plíce7600:34:0718,31
23MA911093Čada Lukášbez oddílu7700:38:083,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21066Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:49109,55
2MB51106Hejl RadekLetohrad7200:24:0199,51
3MB81076Fajfr František3D Fitness Race Team7200:25:0390,94
4MB161094Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:26:1281,40
5MB211004Jadrný LubomírCzech Outdoor extreme team7300:26:5076,04
6MB251110Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:27:0174,52
7MB281146Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:3669,63
8MB362035Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:5358,92
9MB381115Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:29:0956,70
10MB401090Skalický Petrbez oddílu7300:29:1256,30
11MB451041Pávek JiříSMC FORT Ústí nad Orlicí6900:29:4252,15
12MB511080Kuttich Martinbez oddílu6800:30:0648,85
13MB551098Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:30:3045,51
14MB591100Malčík MichalBK Kovotek7500:31:0840,23
15MB611088Vacek TomášEtape team7000:31:5333,85
16MB632143Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:32:0732,00
17MB662154Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:32:2829,01
18MB681032Krsek PavelLanškroun7200:32:3528,08
19MB781126Janů Martin-7500:34:2812,31
20MB801010Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:34:509,27
21MB891014Rychecký Miroslavneregistrován7500:38:023,00
22MB941081Macháček Petrbez oddílu7500:39:093,00
23MB981101Vacek VítVitis Team6900:40:033,00
24MB1051018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:343,00
25MB1061129Sokol RadekŠumperk7200:44:223,00
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC121123Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:38103,07
2MC152132Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:00100,19
3MC171021Orlich PetrFO6100:26:2796,74
4MC271008Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:2489,47
5MC331135Krátký LubošLanškroun6200:28:3580,39
6MC392197Kalous TomášRun Sport Team6400:29:1075,86
7MC441141Skalický JosefActivity LA6200:29:3872,36
8MC481058Dostál LadislavMoravská Třebová5600:29:5670,05
9MC532030Ondrišek JosefLanškroun6400:30:1268,01
10MC651099Malčík BronislavBK Kovotek5600:32:1252,56
11MC671051Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:3050,23
12MC841068Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:36:1022,08
Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD491005Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:29:59100,37
2MD501096Hájek FrantišekFGT Stolany4900:30:00100,21
3MD521073Krsek MiroslavM. K. Luková4900:30:0799,42
4MD561072Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:30:3296,72
5MD581119Krsek MiroslavASPV Těchonín5500:31:0493,14
6MD701120Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:5680,67
7MD871147Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:2351,05
8MD1022037Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:41:4322,25
9MD1101038Wendlig MiroslavLuková5301:06:273,00
Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME351024Krátký FrantišekKrálíky4300:28:50148,37
2ME961107Bielčik JindřichLichkov4000:39:5490,14
3ME1071035Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:45:2061,49
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA241039Vévodová MartinaAK Perná9000:26:57128,84
2ZA731137Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:33:1788,67
3ZA761133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:1582,49
4ZA771044Zárubová Jitka-8300:34:2581,43
5ZA821116Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:35:0777,06
6ZA831029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:35:1676,03
7ZA901136Krátká HanaLanškroun9500:38:0358,36
8ZA971060Stratílková Klára-8300:40:0045,98
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB261009Jiroušková JanaRCR BIKE TEAM Česká Třebová7900:27:11111,93
2ZB292222Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:27:41108,42
3ZB601012Dostálová PetraLanškroun7800:31:5079,65
4ZB691148Honsová HanaActivity Lanškroun7900:32:5472,27
5ZB742203Frišová Kateřina-7900:34:0364,41
6ZB811037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:34:5658,25
7ZB861001Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:37:1542,22
8ZB921134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:2034,65
9ZB1001097Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:40:5916,39
10ZB1041019Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:048,81
Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC411112Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:18120,01
2ZC571103Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:43111,27
3ZC881003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:3968,71
4ZC991125Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:40:4849,27
5ZC1091026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:49:073,00
Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD931033Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:43105,86
2ZD951007Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:39:34101,55
3ZD1011059Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:41:2192,60
4ZD1031002Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:0289,21
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1152Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:01-
1D12193Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:02-
2C1325Ploc OndřejRudoltice1000:00:02-
1C2410Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:02-
3C1511Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:02-
2C2639Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:02-
2D17216Rybová ElaLanškroun1000:00:02-
4C1879Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:02-
3C2950Gregora LukášLanškroun0800:00:02-
5C11081Makyna JakubLanškroun1000:00:02-
4C21116Waclav MichalLanškroun0800:00:02-
6C11285Šifra ŠimonLanškroun1000:00:02-
3D113179Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:02-
1D214174Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:03-
5C21565Mareš RomanLanškroun0800:00:03-
7C11670Skalický VojtěchLanškroun1000:00:03-
4D117163Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:03-
2D218151Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:03-
6C21922Mačát JakubLanškroun0800:00:03-
8C12086Hroch MichalZábřeh1000:00:03-
5D121180Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:03-
7C22249Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:03-
9C12362Topinka TobiášLanškroun1000:00:03-
3D224166Vacková LucieLanškroun0800:00:03-
6D124155Plocová ZuzanaRudoltice1000:00:03-
8C22675Hejl JakubLanškroun0900:00:03-
10C12764Vlček MatyášRudoltice1100:00:03-
4D228150Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:03-
9C22912Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:03-
7D130176Rychecká AdélaLanškroun1000:00:03-
11C13158Troják MatyášLanškroun1100:00:03-
5D232142Třísková ErikaHradec Králové0800:00:03-
8D133206Smejkalová LilianaLanškroun1000:00:04-
10C23448Blaško FilipČeská Třebová0800:00:04-
6D235225Pazderková JustýnaLanškroun0800:00:04-
12C13678Netušil TomášLanškroun1200:00:04-
9D137209Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:04-
11C23832Stejskal HynekLanškroun0800:00:04-
13C13946Motl VojtěchLuková1100:00:04-
7D239196Hepnarová StelaLanškroun0900:00:04-
10D141154Bilerová AntónieAlbrechtice1000:00:04-
12C24280Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:04-
8D243224Kodýtková LucieLanškroun0800:00:04-
14C14428Krátký VojtěchŽichlínek1200:00:04-
11D145223Kodýtková NelaLanškroun1000:00:04-
9D246222Pluhařová StelaLanškroun0800:00:04-
13C24760Doleček VilémLanškroun0800:00:04-
15C14859Doleček BrunoLanškroun1200:00:04-
10D249220Toncrová KateřinaLanškroun0800:00:04-
12D150132Motyčková MichaelaSvitavy1100:00:04-
14C25169Krátký LukášLanškroun0900:00:04-
11D252204Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:04-
15C2535Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:00:05-
13D154214Prokopová NatálieHorní Třešňovec1000:00:05-
12D255228Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:05-
16C25621Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:05-
14D157191Skalická NelaLanškroun1100:00:05-
16C15884Teichmann MartinLanškroun1200:00:05-
13D259186Hubálková VeronikaSázava0900:00:05-
17C2601Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:05-
15D161195Dehnerová VeronikaLanškroun1100:00:05-
18C26247Zeman KryštofLanškroun0900:00:05-
14D263144Korejtková AnetaLanškroun0900:00:05-
16D164198Pospíšilová ViktorieLanškroun1100:00:05-
17C16477Beneš JakubRudoltice1100:00:05-
19C26668Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:05-
15D267192Skalická VeronikaPraha0800:00:05-
17D168219Toncrová MarkétaLanškroun1000:00:05-
18C16982Šmíd DanielLanškroun1200:00:05-
20C27043Marhold DanielHorní Jelení0900:00:05-
16D271149Sodomková MartaRudoltice0800:00:05-
18D172185Matějková EmaStrážná1100:00:05-
21C27324Martínek VáclavOlešnice0900:00:06-
17D274141Hanyšová EliškaLanškroun0900:00:06-
19D175167Stejskalová NinaLanškroun1100:00:06-
22C27638Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:06-
18D277205Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:06-
20D177145Korejtková SimonaLanškroun1200:00:06-
23C27963Hubálek MikulášSázava0900:00:06-
19C18015Mareš FrantišekLanškroun1100:00:06-
19D281217Smutná AnnaLanškroun0900:00:06-
21D182207Křenková JohanaLanškroun1000:00:06-
24C28367Hlaváček JanRudoltice0800:00:06-
22D184194Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:06-
20D285156Krátká KateřinaŽichlínek0900:00:06-
21D286227Šmídová SofieLanškroun0900:00:06-
20C18776Beneš MatějRudoltice1300:00:06-
23D188202Tenenková EliškaLanškroun1100:00:06-
24D189201Kubínová NatálieLanškroun1100:00:07-
25D190177Rychecká TaťánaLanškroun1200:00:07-
26D191182Stratílková EliškaRudoltice1300:00:07-
22D292146Řehořová EliškaRudoltice0900:00:07-
27D193212Krátká ZuzanaHK Lančkroun1200:00:07-
28D194152Mačátová SáraLanškroun1000:00:08-
29D195147Řehořová JanaRudoltice1000:00:08-
30D196148Řehořová AlenaRudoltice1400:00:08-
31D197213Klofáčová NatálieRudoltice1400:00:09-
25C29853Čírtek JakubRudoltice0900:00:14-
32D199230Potužníková VeronikaLuková1100:00:40-
33D1100231Potužníková KarolínaLuková1300:00:40-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1118Boháč PankrácAC Choceň0600:00:49109,47
1Z12165Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:51118,23
2M1333Dostál TadeášBudoklub Lanškroun0600:00:5298,98
3M148Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:00:5491,55
4M1544Bis MarekLanškroun0700:00:5684,20
5M167Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:00:5682,63
6M1751Bryška TomášTJ Svitavy0700:00:5778,17
2Z18170Červená VeronikaDukla Polička0600:00:5893,16
7M1929Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:00:5875,04
3Z110159Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:00:5988,62
4Z111137Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:0183,46
8M11234Jurča FilipLanškroun0600:01:0260,38
5Z113173Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:0276,71
6Z114134Lánová AnetaIscarex Junior Team ČT0700:01:0372,93
9M11542Prokop MartinLanškroun0700:01:0453,37
7Z116189Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:0469,36
8Z117171Růžičková KateřinaActivity LA0700:01:0567,08
9Z118161Kubešová KláraLanškroun0600:01:0566,47
10M11914Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:0740,07
11M1204Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:0738,31
12M12127Šulák DavidActivity Lanškroun0600:01:0835,38
10Z122190Skalická NikolLanškroun0700:01:0954,17
11Z123164Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:0952,12
12Z124175Křenková EliškaLanškroun0600:01:1051,03
13M12583Teichmann ViktorLanškroun0700:01:1028,89
14M12674Hejl ŠimonLanškroun0600:01:1123,92
13Z127157Martinková AnnaOlešnice0600:01:1339,89
14Z128184Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:1532,78
15M12956Kárský MartinRodinné centrum Lanškroun0700:01:166,59
15Z130153Bilerová RozálieAlbrechtice0700:01:1628,13
16Z131143Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:1625,97
16M13241Prokop TomášLanškroun0700:01:193,00
17Z133208Jusková AnetaLanškroun0700:01:293,00
17M13445Hubálek VojtěchSázava0600:01:413,00
18Z135138Marešová TerezaLanškroun0700:01:463,00
Trať 0,41 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:44104,43
2M223Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:46100,55
3M2331Jáneš MartinLanškroun0500:01:4995,03
1Z24133Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:50104,60
4M2537Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:01:5290,38
2Z26169Červená EliškaDukla Polička0400:01:5398,85
3Z27135Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:5496,55
4Z28187Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:02:0086,07
5M2961Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:0173,90
6M21017Waclav DanielLanškroun0500:02:0271,07
7M2119Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:0270,26
5Z212139Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:0676,33
6Z213136Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:0675,85
7Z214183Kubínová AdrianaLanškroun0500:02:0675,38
8M21573Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:1252,56
8Z216203Mičková AdélaOstrov0500:02:1657,56
9Z217210Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:2247,01
9M2186Kugler JakubTJ Svitavy0400:02:2920,41
10M2192Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:383,74
10Z220211Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:02:503,00
11Z221215Prokopová ElaHorní Třešňovec0400:02:593,00
Trať 0,57 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3154Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:12107,68
1Z32181Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:17103,89
2M3319Boháč ServácAC Choceň0200:02:1898,82
2Z34188Šilarová MichaelaActivity LA0200:02:2198,76
3M3540Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:2293,50
3Z36172Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:2297,35
4Z37197Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:2691,12
5Z38226Pazderková NicoleLanškroun0200:02:4859,95
4M3972Šišán DominikLanškroun0200:03:0431,45
6Z310162Kubešová EliškaLanškroun0300:03:1028,73
7Z311221Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1324,08
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4155Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:47105,32
2M4220Boháč BonifácAC Choceň0100:02:48104,20
3M4313Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:0090,48
4M4466Mareš AdamLanškroun0100:03:0881,16
5M4523Švorčík VáclavZábřeh0100:03:3351,64
6M4657Karský JaroslavLanškroun0100:04:0811,34
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11151Hrdina PavelAK Perná8800:22:22115,27
1MB21066Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:49109,55
1M531031Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:07104,90
2M541030Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:23:22102,88
2MB51106Hejl RadekLetohrad7200:24:0199,51
3M561022Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:3792,22
2MA71122Havran JanTJ Havran Pohora9300:24:5594,20
3MB81076Fajfr František3D Fitness Race Team7200:25:0390,94
3MA92054Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:25:2290,53
4M5101071Novák DavidSK Donocykl9800:25:3284,53
4MA112147Machotka DominikActivity Lanškroun9400:25:3688,53
1MC121123Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:38103,07
5M5131092Bernard MikulášAtletika Šumperk9800:25:3983,61
5MA141083Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:25:4187,88
2MC152132Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:00100,19
4MB161094Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:26:1281,40
3MC171021Orlich PetrFO6100:26:2796,74
1MJ181105Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:26:29122,49
6MA191006Minář MartinActivity Lanškroun8400:26:3280,84
7MA201121Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:26:4479,19
5MB211004Jadrný LubomírCzech Outdoor extreme team7300:26:5076,04
8MA221111Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:26:5577,77
9MA231109Jor MartinActivity Lanškroun8700:26:5677,62
1ZA241039Vévodová MartinaAK Perná9000:26:57128,84
6MB251110Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:27:0174,52
1ZB261009Jiroušková JanaRCR BIKE TEAM Česká Třebová7900:27:11111,93
4MC271008Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:2489,47
7MB281146Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:3669,63
2ZB292222Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:27:41108,42
10MA301036Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:0068,76
11MA311139Fryauf Jan-8900:28:2066,05
12MA321079Skála JanRunSport team8500:28:3264,33
5MC331135Krátký LubošLanškroun6200:28:3580,39
13MA341077Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:28:4462,70
1ME351024Krátký FrantišekKrálíky4300:28:50148,37
8MB362035Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:5358,92
14MA371015Holoubek MiroslavOstrov7600:29:0060,44
9MB381115Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:29:0956,70
6MC392197Kalous TomášRun Sport Team6400:29:1075,86
10MB401090Skalický Petrbez oddílu7300:29:1256,30
1ZC411112Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:18120,01
15MA421067Pinkas Tomášbez oddílu7900:29:2457,18
16MA431108Martinek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:29:3755,44
7MC441141Skalický JosefActivity LA6200:29:3872,36
11MB451041Pávek JiříSMC FORT Ústí nad Orlicí6900:29:4252,15
17MA461091Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:29:4354,54
1Z5471140Marková VeronikaAC Pardubice9800:29:48120,29
8MC481058Dostál LadislavMoravská Třebová5600:29:5670,05
1MD491005Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:29:59100,37
2MD501096Hájek FrantišekFGT Stolany4900:30:00100,21
12MB511080Kuttich Martinbez oddílu6800:30:0648,85
3MD521073Krsek MiroslavM. K. Luková4900:30:0799,42
9MC532030Ondrišek JosefLanškroun6400:30:1268,01
18MA541084Dostál Filipbez oddílu7800:30:2149,41
13MB551098Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:30:3045,51
4MD561072Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:30:3296,72
2ZC571103Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:43111,27
5MD581119Krsek MiroslavASPV Těchonín5500:31:0493,14
14MB591100Malčík MichalBK Kovotek7500:31:0840,23
3ZB601012Dostálová PetraLanškroun7800:31:5079,65
15MB611088Vacek TomášEtape team7000:31:5333,85
19MA621124Kaplánek Jiří-8300:31:5736,08
16MB632143Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:32:0732,00
20MA641138Novák PetrHSK CYLLING TEAM7700:32:1134,16
10MC651099Malčík BronislavBK Kovotek5600:32:1252,56
17MB662154Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:32:2829,01
11MC671051Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:3050,23
18MB681032Krsek PavelLanškroun7200:32:3528,08
4ZB691148Honsová HanaActivity Lanškroun7900:32:5472,27
6MD701120Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:5680,67
21MA711075Marhold LubošHorní Jelení7700:33:0227,24
2MJ721145Pavlas JanActivity Lanškroun9600:33:1277,51
2ZA731137Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:33:1788,67
5ZB742203Frišová Kateřina-7900:34:0364,41
22MA751144Kubíček MarcelZtratil plíce7600:34:0718,31
3ZA761133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:1582,49
4ZA771044Zárubová Jitka-8300:34:2581,43
19MB781126Janů Martin-7500:34:2812,31
6M5791052Vencl Jiříoddíl neuveden9800:34:338,34
20MB801010Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:34:509,27
6ZB811037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:34:5658,25
5ZA821116Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:35:0777,06
6ZA831029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:35:1676,03
12MC841068Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:36:1022,08
2Z5851042Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:36:3179,71
7ZB861001Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:37:1542,22
7MD871147Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:2351,05
3ZC881003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:3968,71
21MB891014Rychecký Miroslavneregistrován7500:38:023,00
7ZA901136Krátká HanaLanškroun9500:38:0358,36
23MA911093Čada Lukášbez oddílu7700:38:083,00
8ZB921134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:2034,65
1ZD931033Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:43105,86
22MB941081Macháček Petrbez oddílu7500:39:093,00
2ZD951007Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:39:34101,55
2ME961107Bielčik JindřichLichkov4000:39:5490,14
8ZA971060Stratílková Klára-8300:40:0045,98
23MB981101Vacek VítVitis Team6900:40:033,00
4ZC991125Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:40:4849,27
9ZB1001097Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:40:5916,39
3ZD1011059Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:41:2192,60
8MD1022037Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:41:4322,25
4ZD1031002Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:0289,21
10ZB1041019Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:048,81
24MB1051018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:343,00
25MB1061129Sokol RadekŠumperk7200:44:223,00
3ME1071035Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:45:2061,49
1ZJ1081062Stratílková LudmilaSruby9700:48:10100,00
5ZC1091026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:49:073,00
9MD1101038Wendlig MiroslavLuková5301:06:273,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11151Hrdina PavelAK Perná8800:22:22103,51
2MB21066Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:4999,55
3M531031Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:0796,94
4M541030Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:23:2294,83
5MB51106Hejl RadekLetohrad7200:24:0188,98
6M561022Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:3783,74
7MA71122Havran JanTJ Havran Pohora9300:24:5581,11
8MB81076Fajfr František3D Fitness Race Team7200:25:0379,97
9MA92054Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:25:2277,20
10M5101071Novák DavidSK Donocykl9800:25:3275,74
11MA112147Machotka DominikActivity Lanškroun9400:25:3675,07
12MC121123Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:3874,86
13M5131092Bernard MikulášAtletika Šumperk9800:25:3974,77
14MA141083Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:25:4174,38
15MC152132Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:0071,58
16MB161094Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:26:1269,92
17MC171021Orlich PetrFO6100:26:2767,63
18MJ181105Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:26:2967,31
19MA191006Minář MartinActivity Lanškroun8400:26:3266,89
20MA201121Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:26:4465,13
21MB211004Jadrný LubomírCzech Outdoor extreme team7300:26:5064,28
22MA221111Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:26:5563,62
23MA231109Jor MartinActivity Lanškroun8700:26:5663,47
24MB251110Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:27:0162,68
25MC271008Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:2459,32
26MB281146Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:3657,53
27MA301036Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:0054,05
28MA311139Fryauf Jan-8900:28:2051,17
29MA321079Skála JanRunSport team8500:28:3249,34
30MC331135Krátký LubošLanškroun6200:28:3548,94
31MA341077Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:28:4447,60
32ME351024Krátký FrantišekKrálíky4300:28:5046,77
33MB362035Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:5346,26
34MA371015Holoubek MiroslavOstrov7600:29:0045,20
35MB381115Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:29:0943,93
36MC392197Kalous TomášRun Sport Team6400:29:1043,76
37MB401090Skalický Petrbez oddílu7300:29:1243,51
38MA421067Pinkas Tomášbez oddílu7900:29:2441,73
39MA431108Martinek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:29:3739,87
40MC441141Skalický JosefActivity LA6200:29:3839,76
41MB451041Pávek JiříSMC FORT Ústí nad Orlicí6900:29:4239,13
42MA461091Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:29:4338,92
43MC481058Dostál LadislavMoravská Třebová5600:29:5637,11
44MD491005Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:29:5936,64
45MD501096Hájek FrantišekFGT Stolany4900:30:0036,44
46MB511080Kuttich Martinbez oddílu6800:30:0635,66
47MD521073Krsek MiroslavM. K. Luková4900:30:0735,40
48MC532030Ondrišek JosefLanškroun6400:30:1234,79
49MA541084Dostál Filipbez oddílu7800:30:2133,47
50MB551098Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:30:3032,15
51MD561072Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:30:3231,83
52MD581119Krsek MiroslavASPV Těchonín5500:31:0427,11
53MB591100Malčík MichalBK Kovotek7500:31:0826,59
54MB611088Vacek TomášEtape team7000:31:5319,87
55MA621124Kaplánek Jiří-8300:31:5719,28
56MB632143Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:32:0717,93
57MA641138Novák PetrHSK CYLLING TEAM7700:32:1117,24
58MC651099Malčík BronislavBK Kovotek5600:32:1217,12
59MB662154Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:32:2814,79
60MC671051Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:3014,46
61MB681032Krsek PavelLanškroun7200:32:3513,80
62MD701120Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:5610,66
63MA711075Marhold LubošHorní Jelení7700:33:029,88
64MJ721145Pavlas JanActivity Lanškroun9600:33:128,33
65MA751144Kubíček MarcelZtratil plíce7600:34:073,00
66MB781126Janů Martin-7500:34:283,00
67M5791052Vencl Jiříoddíl neuveden9800:34:333,00
68MB801010Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:34:503,00
69MC841068Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:36:103,00
70MD871147Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:233,00
71MB891014Rychecký Miroslavneregistrován7500:38:023,00
72MA911093Čada Lukášbez oddílu7700:38:083,00
73MB941081Macháček Petrbez oddílu7500:39:093,00
74ME961107Bielčik JindřichLichkov4000:39:543,00
75MB981101Vacek VítVitis Team6900:40:033,00
76MD1022037Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:41:433,00
77MB1051018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:343,00
78MB1061129Sokol RadekŠumperk7200:44:223,00
79ME1071035Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:45:203,00
80MD1101038Wendlig MiroslavLuková5301:06:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA241039Vévodová MartinaAK Perná9000:26:57102,31
2ZB261009Jiroušková JanaRCR BIKE TEAM Česká Třebová7900:27:11100,70
3ZB292222Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:27:4196,99
4ZC411112Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:1885,17
5Z5471140Marková VeronikaAC Pardubice9800:29:4881,50
6ZC571103Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:4374,74
7ZB601012Dostálová PetraLanškroun7800:31:5066,50
8ZB691148Honsová HanaActivity Lanškroun7900:32:5458,68
9ZA731137Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:33:1755,92
10ZB742203Frišová Kateřina-7900:34:0350,34
11ZA761133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:1548,78
12ZA771044Zárubová Jitka-8300:34:2547,56
13ZB811037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:34:5643,82
14ZA821116Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:35:0742,50
15ZA831029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:35:1641,32
16Z5851042Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:36:3132,16
17ZB861001Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:37:1526,83
18ZC881003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:3923,95
19ZA901136Krátká HanaLanškroun9500:38:0320,91
20ZB921134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:2018,81
21ZD931033Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:4316,12
22ZD951007Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:39:349,82
23ZA971060Stratílková Klára-8300:40:006,61
24ZC991125Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:40:483,00
25ZB1001097Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:40:593,00
26ZD1011059Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:41:213,00
27ZD1031002Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:023,00
28ZB1041019Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:043,00
29ZJ1081062Stratílková LudmilaSruby9700:48:103,00
30ZC1091026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:49:073,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Super závod, super atmosféra.
jan.kalousek
Suprový závod
jirkav98
Krásný závod! Super a díky! PS: Adéla Borková doběhla v čase cca 42:03 až 42:13. prosím o opravu. Děkuji.
jampb
Všechno super, není co dodat, prostě nádhera. Díky.
heda.sedlackova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód