Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem

6.6.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 6.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál v Dolní Dobrouči - fotbalové hřiště za kostelem
9:30 - 11:45 hodin

Přihlášky

emailem nebo na místě od 8:00 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

děti, žáci a dorost zdarma
junioři, dospělí a lidový běh 50 Kč

Popis tratě

Délka: 10,3 km a méně
Tratě vedou převážně po loukách a lesních cestách.

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 22.000 Kč
finanční v hodnotě 11.100 Kč
tombola v hodnotě 6.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
tel. 603 314 261

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 3206

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0211
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Vacek Martin6910
Matějíček Šimon0810
Marhold Petr789
Bielčik Jindřich409
Matyášová Jana659
Plíva Vojtěch879
Sejkorová Lenka639
Mlynář Vlastimil649
Dostálek Petr679
Kubíčková Adéla059
Mlynář Marek079
Kubišta Oto538
Nechvílová Miroslava608
Mlynář Tomáš028
Keprtová Miloslava488
Dušek Jakub038
Horáček Michal758
Mlynář Vojtěch988
Kubíček Tomáš088
Jakubec Filip028
Sadílek Ota468
Jirásková Eva648
Mařík Jan007
Borková Adéla757
Šimůnková Pavla777
Vondra Vojtěch987
Krátký František437
Limburský Jan017
Krátká Hana957
Krejčířová Inka087
Kalous Petr777
Mlynářová Eliška077
Živný Marek917
Hrdina Pavel887
Brychta Jakub087
Maříková Zuzana977
Suchodol Ondřej077
Mikysková Svatava037
Kapounová Kristýna017
Plíva Martin097
Šimůnková Zdena587
Gregorová Michaela047
Tomíšek Jindřich397
Černá Markéta707
Bednářová Martina087
Krupička Miroslav537
Gregora Filip027

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1131Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:01-
2C1326Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:01-
3C1581Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:01-
4C1759Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:01-
5C1919Lustyk AndrejDolní Dobrouč1000:00:01-
6C1112Kounek MatějBrno1000:00:01-
7C11358Vychytil JosefLanšperk1000:00:01-
8C1158Mikula AdamNoutonice1100:00:01-
9C1171Kounek JakubBrno1000:00:01-
10C11943Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:01-
11C12174Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
12C12312Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:00:01-
13C12523Horák DavidOrel Silůvky1000:00:01-
14C1279Paus JiříOrel Hranice1200:00:01-
15C12857Vychytil ŠtěpánLanšperk1100:00:01-
16C13021Šváb PetrDolní Dobrouč1100:00:01-
17C13241Dostálek Šimon JosefBouda1000:00:01-
18C13449Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:01-
19C13664Jasanský MatyášDolní Dobrouč1100:00:01-
20C13847Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:01-
21C14056Vychytil KašparLanšperk1300:00:01-
22C14285Halas MatějOrel Drnovice u Vyškova1300:00:01-
-C1-77Hladký MikulášOrel Židenice12DNF-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1178Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:01-
2D1353Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:01-
3D1551Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
4D1762Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:01-
5D1934Vacková TerezaVerměřovice1000:00:01-
6D11136Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:01-
7D11311Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:01-
8D11540Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:01-
9D11763Kožnarová JanaŽamberk1100:00:01-
10D11975Adamcová VeronikaLetohrad Orlice1200:00:01-
11D12137Voženílková EllaChoceň1200:00:01-
12D12317Mikysková AndreaDolní Dobrouč1200:00:01-
13D12565Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:01-
14D12848Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:01-
15D13066Horáková EliškaDolní Dobrouč1200:00:01-
16D13254Náhlá AnežkaPraha 101200:00:01-
17D13452Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
18D13684Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:01-
19D13861Hrdinová KarolínaPísečná1400:00:01-
20D14030Marková JolanaDolní Dobrouč1300:00:01-
21D1425Barvínková EliškaLibchavy1300:00:01-
22D14455Náhlá JindřiškaPraha 101400:00:01-
-D1-18Diblíková KarolínaDolní Dobrouč11DNF-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2124Horák TomášOrel Sylůvky0800:00:01-
2C2386Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:00:01-
3C2550Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
4C2710Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:01-
5C2925Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
6C21145Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:00:01-
7C21379Metelka TomášOK99 Hradec Králové0800:00:01-
8C21576Hladký TadeášOrel Židenice0800:00:01-
9C21722Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:01-
10C21935Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:01-
11C2217Mikula MatyášNoutonice0900:00:01-
12C22315Šolc AntonínOREL Dolní Dobrouč0800:00:01-
13C22569Topor VilémOrel Vyškov0900:00:01-
14C22760Vítek JanMistrovice0900:00:01-
15C22827Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:00:01-
16C22944Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:00:01-
17C23068Moskva VojtěchŽamberk0800:00:01-
18C23172Schreiber MatoušŽamberk - atletika0800:00:01-
19C23280Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:01-
20C23387Vaněk VojtěchDolní Dobrouč0800:00:01-
21C23439Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
22C23582Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:01-
23C23633Kubíček AdamDolní Dobrouč0800:00:01-
24C23716Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:00:01-
Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2167Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:01-
2D2373Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:01-
3D2570Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:00:01-
4D2742Krejčířová InkaDolní Dobrouč 2320800:00:01-
5D2928Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:01-
6D21171Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:00:01-
7D21346Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:00:01-
8D21583Kovářová AnnaBudislav0800:00:01-
9D21738Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:01-
10D21929Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:00:01-
11D22114Hajská EmaHradec Králové0800:00:01-
12D22332Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:00:01-
13D22520Mačátová ViktorieDolní Dobrouč0800:00:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1153Boháč PankrácAC Choceň0600:01:02102,90
2M1259Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:02100,97
3M1336Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:0496,13
4M1513Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:01:0494,84
5M16115Vychron FilipOrel Vyškov0700:01:0592,90
6M17110Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:0590,65
7M1839Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:01:0784,52
8M11197Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:01:0980,00
9M11360Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:01:1076,45
10M11894Hrdina ŠimonSpartak Letohrad0600:01:1171,61
11M119137Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:1270,65
12M120135Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:01:1367,42
13M121111Topor ČeněkOrel Vyškov0700:01:1365,16
14M12493Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:1461,94
15M12796Nový TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:1657,10
16M12944Pražák OndřejDolní Dobrouč0600:01:1655,48
17M13038Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:1753,87
18M132125Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:01:1752,90
19M133102Doleček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:1850,97
20M13870Mynárik JakubOrel Domanín0700:01:2140,00
21M142101Urbánek TomášTJ Spartak Letohrad0600:01:2429,68
22M14389Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:01:2526,77
23M14521Špinler MatějDolní Dobrouč0700:01:2624,52
24M14698Křivohlávek MilanSpartak Letohrad0600:01:2623,23
25M14768Kuchař AdamOrel Domanín0700:01:2915,81
26M148108Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:01:318,71
27M14966Huvar OndřejOrel Domanín0700:01:326,13
28M153144Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:01:47-
-M1-41Topinka AdamLanškroun07DNF-
-M1-8Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1495Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:04108,28
2Z1957Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:01:0896,16
3Z110123Červená VeronikaDukla Polička0600:01:0895,56
4Z11280Kožnarová JulieSpartak Letohrad0600:01:0991,32
5Z11488Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:01:1089,50
6Z11584Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:01:1088,59
7Z116114Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:1187,68
8Z117134Malá MarikaAtletika Žamberk0600:01:1186,47
9Z12287Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:1478,60
10Z12310Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:01:1477,39
11Z12533Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:01:1575,27
12Z126107Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:1573,14
13Z128132Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:01:1671,33
14Z13050Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:1768,90
15Z133100Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:01:1866,18
16Z13543Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:1864,36
17Z13646Vacková KristýnaSpartak Letohrad0700:01:1962,85
18Z13758Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:01:2059,21
19Z13954Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:01:2253,46
20Z14079Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:2252,25
21Z141131Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:2349,82
22Z14499Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:01:2642,25
23Z150129Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:3417,72
24Z15140Svobodová KateřinaTJ Spartak Letohrad0700:01:3513,48
25Z15256Sommerová EvaTJ Spartak Letohrad0700:01:453,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2581Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:42105,88
2M2747Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:5098,42
3M2848Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:5395,70
4M21142Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:0585,08
5M216140Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:04:2270,34
6M218127Kristek JanRETIA Pardubice0500:04:2666,65
7M21927Lustyk DavidOREL Dolní Dobrouč0400:04:2964,55
8M220112Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:04:2964,46
9M22178Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:3162,70
10M222146Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3360,95
11M223138Koudelka PetrOrel Žatčany0500:04:4252,79
12M224128Hermann MatyášRETIA Pardubice0400:04:4550,50
13M22649Bednář MatějDolní Dobrouč0400:05:1028,30
14M22777Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:05:2118,65
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21120Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:03104,94
2Z221Svobodová BarboraOrel Obřany0400:02:0699,52
3Z232Pijáková TerezaOrel Obřany0400:02:0995,54
4Z2431Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:1290,61
5Z258Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:02:1880,89
6Z2662Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:02:2078,03
7Z279Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:2373,73
8Z28122Červená EliškaDukla Polička0400:02:2471,82
9Z29139Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:02:2569,90
10Z21032Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:02:2668,95
11Z211105Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:2668,63
12Z21264Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:02:3356,85
13Z21363Halberštátová SáraTJ Spartak OEZ Letohrad0500:02:3554,62
14Z21424Šolcová AnežkaOrel Dolní Dobrouč0400:02:3653,03
15Z21573Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:02:4045,54
16Z216118Račanská TerezaOrel Vyškov0400:02:4538,54
17Z21767Gapková MonikaSpartak Letohrad0500:02:4734,87
18Z21861Kostkanová KarolínaSokol Letohrad0500:02:5521,97
19Z21952Benešová VeronikaSemanín0500:03:473,00
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33106Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:50109,73
2M3634Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:1397,04
3M3716Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:06:2093,23
4M38126Schreiber ŠimonAtletika TJ Sokol Žamberk0300:06:2192,85
5M39119Vychron MartinOrel Vyškov0300:06:3783,91
6M312141Konečný VojtěchOREL Silůvky0200:06:5077,10
7M31455Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:06:5474,71
8M31517Vacek JonášTýnec nad Sázavou0200:07:0568,99
9M3177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:07:1065,83
10M31820Pražák MatějDolní Dobrouč0300:07:1463,76
11M31922Šolc Vojtěchneregistrován0200:07:1662,56
12M32112Ryšavý LukášDolní Dobrouč0300:07:2160,00
13M32235Pecháček ŠimonDolní Dobrouč0200:07:2657,22
14M32328Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:07:2856,30
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3191Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:35101,76
2Z32113Kolegarová AnetaOrel Židanice0200:03:36100,46
3Z33142Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:3997,78
4Z34109Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:4196,30
5Z36121Kolegarová AnnaOrel Židenice0200:03:4988,63
6Z39136Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:5582,99
7Z310124Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0474,76
8Z312143Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:04:1168,63
9Z313103Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:04:1465,60
10Z314117Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:04:1664,03
11Z31529Peřinová TerezaOrel Dolní Dobrouč0200:04:1961,07
12Z31730Nováková KláraDolní Dobrouč0200:04:2357,00
13Z325145Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5329,82
14Z32871Uhlířová EliškaOrel Domanín0300:05:323,00
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41104Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:16113,02
2M42148Toman AdamPasivity Žamberk0100:05:33102,96
3M446Žalman JakubDolní Dobrouč0000:06:0584,02
4M453Limburský JanOrel Obřany0100:06:1081,07
5M41025Filip OndřejDolní Dobrouč0100:06:4560,36
6M4204Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:1741,42
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41126Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:06:47103,86
2Z413116Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:06:51101,93
3Z4165Němčanská PetraOrel Obřany0100:07:0794,22
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51497Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:10:14110,59
2M52491Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí - Orel Dolní Dobrouč9800:10:5398,56
3M53493Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:11:1890,85
4M54494Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:0277,28
5M55499Ferdinand JakubOrel Židenice9900:12:0975,12
6M56492Moravec JakubOrel Orlice9900:13:0657,53
7M58500Vencl JiříNekoř9800:13:2053,21
8M510488Štěpánek RadekOrel Obřany9700:14:5025,45
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z57485Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:13:15113,96
2Z59498Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:14:2896,88
3Z511495Kolegarová GabrielaOrel Židenice9900:15:0189,16
4Z512496Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:15:2184,48
5Z513489Tichá KateřinaOrel Obřany9900:17:5548,44
6Z514487Limburská EliškaOrel Obřany9900:20:497,72
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1316Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:27:09111,13
2MJ2353Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:29:1796,29
3MJ4295Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:29:4992,58
4MJ8349Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:32:0976,35
5MJ15306Slavík JakubOrel Šitbořice9700:36:3945,04
6MJ18305Doleček VojtěchMistrovice9900:39:1926,49
Juniorky 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5320Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:30:03100,00
Muži A 20-39 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1222Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:37:00108,40
2MA2281Hrdina PavelAK Perná8800:37:54103,74
3MA6199Roháček JanRun Sport Team8200:40:5887,86
4MA10294Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:0382,25
5MA11223Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:42:2380,52
6MA12233Juránek StanislavOrel Židenice8700:42:3079,92
7MA13283Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:42:4278,88
8MA14219Adamec MilanOrel Vyškov7700:43:0976,55
9MA15253Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:43:2675,09
10MA18267Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:44:2270,25
11MA19293Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:45:2964,47
12MA22244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:46:0861,10
13MA26198Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:46:4757,74
14MA27273Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:5357,22
15MA31215Paus AlešOrel Hranice7800:49:0146,17
16MA36272Dlouhý PetrAtletika Nové Město na Moravě7600:49:3643,15
17MA43289Kalous PetrSK Žamberk7700:51:0435,56
18MA50297Marhold PetrChoceň7800:52:5625,89
19MA51286Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:2423,48
20MA52288Novák PetrHSK7700:53:3022,96
21MA53298Marhold LubošHorní Jelení7700:54:2618,12
22MA61212Pražák TomášDolní Dobrouč9400:56:039,75
23MA62231Kubíček MarcelDolní Dobrouč7600:56:575,09
24MA64206Kožnar JakubŽamberk7800:57:084,14
25MA66217Hronek JaroslavOrel Obřany9100:57:383,00
26MA68200Franko MartinNákup Letohrad8000:58:253,00
27MA71205Vebr MichalČeská Třebová7800:59:303,00
28MA72207Marek PavelDolní Dobrouč8300:59:493,00
-MA-268Novotný LudvíkFK Gufero Mistrovice85DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3242Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:03107,26
2MB4270Hejl RadekLetohrad7200:39:4498,73
3MB5197Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:4094,01
4MB8276Fajfr František3D Fitness Race Team7200:41:5387,84
5MB9220Moskva RomanPasivity Žamberk7500:41:5987,34
6MB16213Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:43:5877,29
7MB17266Scheuer JanActivity Lanškroun6600:44:1276,11
8MB21237Dostálek PetrBouda6700:45:4368,43
9MB23265Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:46:1265,98
10MB24264Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:46:2864,63
11MB28263Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:46:5862,09
12MB29221Kristek JiříRetia Pardubice6700:47:4857,87
13MB30292Doležal MartinSPS Sázava7000:48:5851,96
14MB33211Huvar RostislavOrel Domanín7500:49:1650,44
15MB34201Hampl AloisOstrov7000:49:1950,19
16MB35285Jirout BohumilVysoké Mýto7300:49:2349,85
17MB39243Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:49:5846,90
18MB42300Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:50:5841,83
19MB47279Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:51:5836,77
20MB49203Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:52:3333,81
21MB54282Nádhera PetrHradec Králové6700:54:3223,77
22MB55290Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6900:54:3923,17
23MB58228Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:1220,39
24MB59209Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:55:2719,12
25MB60234Hladký JiříOrel Židenice7500:55:4917,26
26MB67247Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:57:407,89
27MB74210Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:04:353,00
28MB78299Mlynář MiroslavDolní Dobrouč6701:10:533,00
Muži C 50-59 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7224Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:52112,70
2MC20287Krátký LubošLanškroun6200:45:3795,92
3MC25239Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:3891,38
4MC32218Kunc JosefOrel Vyškov6000:49:0280,64
5MC37214Dostál LadislavMoravská Třebová5600:49:4777,28
6MC38235Skyba MartinOrel Židenice6200:49:5576,69
7MC45271Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:51:3869,01
8MC46284Nastoupil PetrDolní Čermná6300:51:5667,66
9MC48240Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:52:2865,28
10MC56291Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:54:5654,24
11MC57277Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:55:1053,20
12MC63226Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:56:5845,15
13MC70204Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:2034,56
14MC75269Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:05:386,38
15MC79246Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:13:403,00
Muži D 60-69 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD40260Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:50:22101,40
2MD41262Krsek MiroslavM. K. Luková4900:50:40100,22
3MD44254Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:0898,38
4MD65216Brtník JiříOrel Obřany5200:57:3473,01
5MD69255Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:58:3968,74
6MD73238Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:02:2354,02
7MD76274Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5301:05:4440,81
8MD77227Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:09:1926,68
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12325Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:15135,78
2ME25347Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:4595,02
3ME37340Bielčik JindřichLichkov4000:48:0869,21
4ME38338Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:48:4666,17
5ME40337Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:51:5251,31
6ME46332Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:33:123,00
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6318Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:08107,95
2ZA9341Vévodová MartinaAK Perná9000:32:4797,77
3ZA10329Zachariášová AliceOrel Židenice8700:33:2194,28
4ZA14328Eliášková TerezaOrel Židenice9500:35:3680,40
5ZA19346Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:39:2456,96
6ZA20352Marholdová LucieChoceň8300:39:2956,44
7ZA29351Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:44:0627,96
8ZA31345Krátká HanaLanškroun9500:45:0022,41
9ZA32307Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:45:1520,87
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3314Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:29:38120,16
2ZB7303Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:32:05105,29
3ZB17313Dostálová PetraLanškroun7800:37:0974,54
4ZB21336Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:0456,84
5ZB22331Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:41:0850,37
6ZB23333Vanická BlankaSokol Žamberk7200:42:1044,10
7ZB27302Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:43:2836,21
8ZB34311Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:45:5521,34
9ZB36326Hladká KláraOrel Židenice7800:46:4815,98
10ZB41324Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:52:223,00
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC11317Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:55108,44
2ZC13315Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:35:3599,03
3ZC16348Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:36:4492,53
4ZC24312Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:42:3159,87
5ZC26344Jirásková EvaLanškroun6400:42:5657,51
6ZC28350Cinková JitkaAC Pardubice6800:43:4353,09
7ZC30301Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:44:3048,67
8ZC33327Slabáková LenkaOrel Židanice6600:45:2843,21
9ZC35310Málková AnnaOrel Vyškov6300:46:0539,72
10ZC39323Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:49:4818,73
11ZC42339Tovaryšová HanaOrel Horní Moštěnice6100:52:573,00
12ZC43334Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:59:143,00
13ZC44308Fučíková HanaOrel Brno Obřany6701:01:103,00
14ZC45342Nádherová HanaHradec Králové6801:07:413,00
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Lidový běh (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1452Novák FilipRychnov nad Kněžnou0100:09:53-
2LB2439Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:10:59-
3LB3449Moravec JakubJM Team Letohrad9900:12:06-
4LB4442Boháč PankrácAC Choceň0600:12:20-
5LB5416Kosík MichalOrel Domanín7600:12:40-
6LB6418Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:13:07-
7LB7431Pastor RichardDobrá7100:13:18-
8LB8446Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:13:20-
9LB9427Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:13:21-
9LB9436Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:13:21-
9LB9433Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:13:21-
12LB12426Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:13:27-
13LB13406Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:13:53-
14LB14459Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:14:05-
15LB15454Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:14:13-
16LB16448Hladký TadeášOrel Židenice0800:14:36-
17LB17401Hajská GabrielaHradec Králové7400:14:39-
18LB18403Šolcová AnežkaOrel Dolní Dobrouč0400:14:46-
19LB19443Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:47-
20LB20444Vondra PetrČeská Třebová7600:14:53-
21LB21407Bednář MartinDolní Dobrouč7100:14:56-
22LB22422Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:15:24-
23LB23455Černá MarkétaLanškroun9900:15:25-
24LB24421Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:15:26-
25LB25456Marková LucieLanškroun9900:15:27-
26LB26447Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:15:28-
27LB27434Hermann MatyášRETIA Pardubice0400:15:39-
28LB28435Kristek JanRETIA Pardubice0500:15:40-
29LB29432Moskvová JitkaŽamberk7500:15:50-
30LB30458Adámková JanaÚstí nad Orlicí7800:16:19-
31LB31411Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:16:20-
32LB32409Lebeda MartinJiskra Ústí nad Oricí7300:16:21-
33LB33414Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:16:28-
34LB34450Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:17:10-
35LB35451Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:17:11-
36LB36457Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:17:33-
37LB37425Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:17:38-
37LB37429Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:17:38-
39LB39428Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:17:42-
40LB40415Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:17:43-
41LB41417Huvarová JitkaOrel Domanín7800:17:48-
42LB42430Hájková HanaVOTJ Lanškroun7500:17:54-
43LB43413Resler PavelLanškroun7000:17:55-
44LB44440Boháčová LunochodkaAutoneum AC7400:18:00-
45LB45441Boháč ServácAC Choceň0200:18:01-
46LB46402Řehák ZdeněkDolní Dobrouč5300:18:32-
47LB47408Kavková DanaÚstí nad Orlicí7300:18:38-
48LB48423Chlupová MonikaActivity Lanškroun7700:19:10-
49LB49424Gregorová KateřinaActivity Lanškroun7500:19:11-
50LB50438Marholdová AnetaHorní Jelení0700:20:36-
51LB51437Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:20:37-
52LB52404Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:26:00-
53LB53445Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:26:02-
54LB54405Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:26:05-
55LB55453Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:32:45-
56LB56420Faltová EvaDolní Dobrouč4000:38:42-
57LB57419Falta ZdeněkDolní Dobrouč3600:38:43-
-LB-410Sýkora JonášDolní Dobrouč05DNF-
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1178Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:01-
1C1131Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:01-
2D1353Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:01-
2C1326Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:01-
3D1551Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
3C1581Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:01-
4D1762Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:01-
4C1759Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:01-
5D1934Vacková TerezaVerměřovice1000:00:01-
5C1919Lustyk AndrejDolní Dobrouč1000:00:01-
6D11136Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:01-
6C1112Kounek MatějBrno1000:00:01-
7D11311Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:01-
7C11358Vychytil JosefLanšperk1000:00:01-
8C1158Mikula AdamNoutonice1100:00:01-
8D11540Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:01-
9C1171Kounek JakubBrno1000:00:01-
9D11763Kožnarová JanaŽamberk1100:00:01-
10D11975Adamcová VeronikaLetohrad Orlice1200:00:01-
10C11943Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:01-
11D12137Voženílková EllaChoceň1200:00:01-
11C12174Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
12C12312Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:00:01-
12D12317Mikysková AndreaDolní Dobrouč1200:00:01-
13C12523Horák DavidOrel Silůvky1000:00:01-
13D12565Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:01-
14C1279Paus JiříOrel Hranice1200:00:01-
15C12857Vychytil ŠtěpánLanšperk1100:00:01-
14D12848Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:01-
15D13066Horáková EliškaDolní Dobrouč1200:00:01-
16C13021Šváb PetrDolní Dobrouč1100:00:01-
17C13241Dostálek Šimon JosefBouda1000:00:01-
16D13254Náhlá AnežkaPraha 101200:00:01-
17D13452Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
18C13449Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:01-
18D13684Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:01-
19C13664Jasanský MatyášDolní Dobrouč1100:00:01-
19D13861Hrdinová KarolínaPísečná1400:00:01-
20C13847Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:01-
20D14030Marková JolanaDolní Dobrouč1300:00:01-
21C14056Vychytil KašparLanšperk1300:00:01-
21D1425Barvínková EliškaLibchavy1300:00:01-
22C14285Halas MatějOrel Drnovice u Vyškova1300:00:01-
22D14455Náhlá JindřiškaPraha 101400:00:01-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2124Horák TomášOrel Sylůvky0800:00:01-
1D2167Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:01-
2C2386Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:00:01-
2D2373Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:01-
3C2550Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
3D2570Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:00:01-
4C2710Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:01-
4D2742Krejčířová InkaDolní Dobrouč 2320800:00:01-
5C2925Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
5D2928Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:01-
6D21171Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:00:01-
6C21145Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:00:01-
7C21379Metelka TomášOK99 Hradec Králové0800:00:01-
7D21346Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:00:01-
8C21576Hladký TadeášOrel Židenice0800:00:01-
8D21583Kovářová AnnaBudislav0800:00:01-
9C21722Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:01-
9D21738Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:01-
10C21935Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:01-
10D21929Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:00:01-
11C2217Mikula MatyášNoutonice0900:00:01-
11D22114Hajská EmaHradec Králové0800:00:01-
12D22332Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:00:01-
12C22315Šolc AntonínOREL Dolní Dobrouč0800:00:01-
13D22520Mačátová ViktorieDolní Dobrouč0800:00:01-
13C22569Topor VilémOrel Vyškov0900:00:01-
14C22760Vítek JanMistrovice0900:00:01-
15C22827Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:00:01-
16C22944Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:00:01-
17C23068Moskva VojtěchŽamberk0800:00:01-
18C23172Schreiber MatoušŽamberk - atletika0800:00:01-
19C23280Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:01-
20C23387Vaněk VojtěchDolní Dobrouč0800:00:01-
21C23439Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
22C23582Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:01-
23C23633Kubíček AdamDolní Dobrouč0800:00:01-
24C23716Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:00:01-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1153Boháč PankrácAC Choceň0600:01:02102,90
2M1259Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:02100,97
3M1336Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:0496,13
1Z1495Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:04108,28
4M1513Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:01:0494,84
5M16115Vychron FilipOrel Vyškov0700:01:0592,90
6M17110Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:0590,65
7M1839Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:01:0784,52
2Z1957Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:01:0896,16
3Z110123Červená VeronikaDukla Polička0600:01:0895,56
8M11197Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:01:0980,00
4Z11280Kožnarová JulieSpartak Letohrad0600:01:0991,32
9M11360Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:01:1076,45
5Z11488Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:01:1089,50
6Z11584Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:01:1088,59
7Z116114Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:1187,68
8Z117134Malá MarikaAtletika Žamberk0600:01:1186,47
10M11894Hrdina ŠimonSpartak Letohrad0600:01:1171,61
11M119137Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:1270,65
12M120135Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:01:1367,42
13M121111Topor ČeněkOrel Vyškov0700:01:1365,16
9Z12287Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:1478,60
10Z12310Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:01:1477,39
14M12493Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:1461,94
11Z12533Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:01:1575,27
12Z126107Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:1573,14
15M12796Nový TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:1657,10
13Z128132Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:01:1671,33
16M12944Pražák OndřejDolní Dobrouč0600:01:1655,48
17M13038Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:1753,87
14Z13050Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:1768,90
18M132125Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:01:1752,90
15Z133100Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:01:1866,18
19M133102Doleček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:1850,97
16Z13543Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:1864,36
17Z13646Vacková KristýnaSpartak Letohrad0700:01:1962,85
18Z13758Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:01:2059,21
20M13870Mynárik JakubOrel Domanín0700:01:2140,00
19Z13954Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:01:2253,46
20Z14079Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:01:2252,25
21Z141131Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:2349,82
21M142101Urbánek TomášTJ Spartak Letohrad0600:01:2429,68
22M14389Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:01:2526,77
22Z14499Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:01:2642,25
23M14521Špinler MatějDolní Dobrouč0700:01:2624,52
24M14698Křivohlávek MilanSpartak Letohrad0600:01:2623,23
25M14768Kuchař AdamOrel Domanín0700:01:2915,81
26M148108Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:01:318,71
27M14966Huvar OndřejOrel Domanín0700:01:326,13
23Z150129Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:3417,72
24Z15140Svobodová KateřinaTJ Spartak Letohrad0700:01:3513,48
25Z15256Sommerová EvaTJ Spartak Letohrad0700:01:453,00
28M153144Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:01:47-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21120Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:03104,94
2Z221Svobodová BarboraOrel Obřany0400:02:0699,52
3Z232Pijáková TerezaOrel Obřany0400:02:0995,54
4Z2431Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:1290,61
5Z258Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:02:1880,89
6Z2662Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:02:2078,03
7Z279Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:2373,73
8Z28122Červená EliškaDukla Polička0400:02:2471,82
9Z29139Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:02:2569,90
10Z21032Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:02:2668,95
11Z211105Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:2668,63
12Z21264Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:02:3356,85
13Z21363Halberštátová SáraTJ Spartak OEZ Letohrad0500:02:3554,62
14Z21424Šolcová AnežkaOrel Dolní Dobrouč0400:02:3653,03
15Z21573Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:02:4045,54
16Z216118Račanská TerezaOrel Vyškov0400:02:4538,54
17Z21767Gapková MonikaSpartak Letohrad0500:02:4734,87
18Z21861Kostkanová KarolínaSokol Letohrad0500:02:5521,97
19Z21952Benešová VeronikaSemanín0500:03:473,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3191Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:35101,76
2Z32113Kolegarová AnetaOrel Židanice0200:03:36100,46
3Z33142Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:3997,78
4Z34109Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:4196,30
1M2581Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:42105,88
5Z36121Kolegarová AnnaOrel Židenice0200:03:4988,63
2M2747Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:5098,42
3M2848Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:5395,70
6Z39136Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:5582,99
7Z310124Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0474,76
4M21142Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:0585,08
8Z312143Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:04:1168,63
9Z313103Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:04:1465,60
10Z314117Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:04:1664,03
11Z31529Peřinová TerezaOrel Dolní Dobrouč0200:04:1961,07
5M216140Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:04:2270,34
12Z31730Nováková KláraDolní Dobrouč0200:04:2357,00
6M218127Kristek JanRETIA Pardubice0500:04:2666,65
7M21927Lustyk DavidOREL Dolní Dobrouč0400:04:2964,55
8M220112Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:04:2964,46
9M22178Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:3162,70
10M222146Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3360,95
11M223138Koudelka PetrOrel Žatčany0500:04:4252,79
12M224128Hermann MatyášRETIA Pardubice0400:04:4550,50
13Z325145Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5329,82
13M22649Bednář MatějDolní Dobrouč0400:05:1028,30
14M22777Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:05:2118,65
14Z32871Uhlířová EliškaOrel Domanín0300:05:323,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41104Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:16113,02
2M42148Toman AdamPasivity Žamberk0100:05:33102,96
1M33106Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:50109,73
3M446Žalman JakubDolní Dobrouč0000:06:0584,02
4M453Limburský JanOrel Obřany0100:06:1081,07
2M3634Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:1397,04
3M3716Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:06:2093,23
4M38126Schreiber ŠimonAtletika TJ Sokol Žamberk0300:06:2192,85
5M39119Vychron MartinOrel Vyškov0300:06:3783,91
5M41025Filip OndřejDolní Dobrouč0100:06:4560,36
1Z41126Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:06:47103,86
6M312141Konečný VojtěchOREL Silůvky0200:06:5077,10
2Z413116Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:06:51101,93
7M31455Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:06:5474,71
8M31517Vacek JonášTýnec nad Sázavou0200:07:0568,99
3Z4165Němčanská PetraOrel Obřany0100:07:0794,22
9M3177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:07:1065,83
10M31820Pražák MatějDolní Dobrouč0300:07:1463,76
11M31922Šolc Vojtěchneregistrován0200:07:1662,56
6M4204Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:1741,42
12M32112Ryšavý LukášDolní Dobrouč0300:07:2160,00
13M32235Pecháček ŠimonDolní Dobrouč0200:07:2657,22
14M32328Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:07:2856,30
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1452Novák FilipRychnov nad Kněžnou0100:09:53-
2LB2439Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:10:59-
3LB3449Moravec JakubJM Team Letohrad9900:12:06-
4LB4442Boháč PankrácAC Choceň0600:12:20-
5LB5416Kosík MichalOrel Domanín7600:12:40-
6LB6418Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:13:07-
7LB7431Pastor RichardDobrá7100:13:18-
8LB8446Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:13:20-
9LB9427Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:13:21-
9LB9436Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:13:21-
9LB9433Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:13:21-
12LB12426Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:13:27-
13LB13406Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:13:53-
14LB14459Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:14:05-
15LB15454Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:14:13-
16LB16448Hladký TadeášOrel Židenice0800:14:36-
17LB17401Hajská GabrielaHradec Králové7400:14:39-
18LB18403Šolcová AnežkaOrel Dolní Dobrouč0400:14:46-
19LB19443Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:47-
20LB20444Vondra PetrČeská Třebová7600:14:53-
21LB21407Bednář MartinDolní Dobrouč7100:14:56-
22LB22422Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:15:24-
23LB23455Černá MarkétaLanškroun9900:15:25-
24LB24421Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:15:26-
25LB25456Marková LucieLanškroun9900:15:27-
26LB26447Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:15:28-
27LB27434Hermann MatyášRETIA Pardubice0400:15:39-
28LB28435Kristek JanRETIA Pardubice0500:15:40-
29LB29432Moskvová JitkaŽamberk7500:15:50-
30LB30458Adámková JanaÚstí nad Orlicí7800:16:19-
31LB31411Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:16:20-
32LB32409Lebeda MartinJiskra Ústí nad Oricí7300:16:21-
33LB33414Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:16:28-
34LB34450Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:17:10-
35LB35451Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:17:11-
36LB36457Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:17:33-
37LB37425Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:17:38-
37LB37429Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:17:38-
39LB39428Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:17:42-
40LB40415Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:17:43-
41LB41417Huvarová JitkaOrel Domanín7800:17:48-
42LB42430Hájková HanaVOTJ Lanškroun7500:17:54-
43LB43413Resler PavelLanškroun7000:17:55-
44LB44440Boháčová LunochodkaAutoneum AC7400:18:00-
45LB45441Boháč ServácAC Choceň0200:18:01-
46LB46402Řehák ZdeněkDolní Dobrouč5300:18:32-
47LB47408Kavková DanaÚstí nad Orlicí7300:18:38-
48LB48423Chlupová MonikaActivity Lanškroun7700:19:10-
49LB49424Gregorová KateřinaActivity Lanškroun7500:19:11-
50LB50438Marholdová AnetaHorní Jelení0700:20:36-
51LB51437Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:20:37-
52LB52404Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:26:00-
53LB53445Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:26:02-
54LB54405Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:26:05-
55LB55453Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:32:45-
56LB56420Faltová EvaDolní Dobrouč4000:38:42-
57LB57419Falta ZdeněkDolní Dobrouč3600:38:43-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51497Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:10:14110,59
2M52491Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí - Orel Dolní Dobrouč9800:10:5398,56
3M53493Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:11:1890,85
4M54494Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:0277,28
5M55499Ferdinand JakubOrel Židenice9900:12:0975,12
6M56492Moravec JakubOrel Orlice9900:13:0657,53
1Z57485Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:13:15113,96
7M58500Vencl JiříNekoř9800:13:2053,21
2Z59498Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:14:2896,88
8M510488Štěpánek RadekOrel Obřany9700:14:5025,45
3Z511495Kolegarová GabrielaOrel Židenice9900:15:0189,16
4Z512496Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:15:2184,48
5Z513489Tichá KateřinaOrel Obřany9900:17:5548,44
6Z514487Limburská EliškaOrel Obřany9900:20:497,72
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1316Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:27:09111,13
2MJ2353Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:29:1796,29
1ZB3314Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:29:38120,16
3MJ4295Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:29:4992,58
1ZJ5320Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:30:03100,00
1ZA6318Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:08107,95
2ZB7303Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:32:05105,29
4MJ8349Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:32:0976,35
2ZA9341Vévodová MartinaAK Perná9000:32:4797,77
3ZA10329Zachariášová AliceOrel Židenice8700:33:2194,28
1ZC11317Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:55108,44
1ME12325Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:15135,78
2ZC13315Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:35:3599,03
4ZA14328Eliášková TerezaOrel Židenice9500:35:3680,40
5MJ15306Slavík JakubOrel Šitbořice9700:36:3945,04
3ZC16348Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:36:4492,53
3ZB17313Dostálová PetraLanškroun7800:37:0974,54
6MJ18305Doleček VojtěchMistrovice9900:39:1926,49
5ZA19346Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:39:2456,96
6ZA20352Marholdová LucieChoceň8300:39:2956,44
4ZB21336Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:0456,84
5ZB22331Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:41:0850,37
6ZB23333Vanická BlankaSokol Žamberk7200:42:1044,10
4ZC24312Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:42:3159,87
2ME25347Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:4595,02
5ZC26344Jirásková EvaLanškroun6400:42:5657,51
7ZB27302Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:43:2836,21
6ZC28350Cinková JitkaAC Pardubice6800:43:4353,09
7ZA29351Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:44:0627,96
7ZC30301Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:44:3048,67
8ZA31345Krátká HanaLanškroun9500:45:0022,41
9ZA32307Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:45:1520,87
8ZC33327Slabáková LenkaOrel Židanice6600:45:2843,21
8ZB34311Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:45:5521,34
9ZC35310Málková AnnaOrel Vyškov6300:46:0539,72
9ZB36326Hladká KláraOrel Židenice7800:46:4815,98
3ME37340Bielčik JindřichLichkov4000:48:0869,21
4ME38338Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:48:4666,17
10ZC39323Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:49:4818,73
5ME40337Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:51:5251,31
10ZB41324Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:52:223,00
11ZC42339Tovaryšová HanaOrel Horní Moštěnice6100:52:573,00
12ZC43334Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:59:143,00
13ZC44308Fučíková HanaOrel Brno Obřany6701:01:103,00
14ZC45342Nádherová HanaHradec Králové6801:07:413,00
6ME46332Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:33:123,00
Trať 10,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1222Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:37:00108,40
2MA2281Hrdina PavelAK Perná8800:37:54103,74
1MB3242Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:03107,26
2MB4270Hejl RadekLetohrad7200:39:4498,73
3MB5197Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:4094,01
3MA6199Roháček JanRun Sport Team8200:40:5887,86
1MC7224Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:52112,70
4MB8276Fajfr František3D Fitness Race Team7200:41:5387,84
5MB9220Moskva RomanPasivity Žamberk7500:41:5987,34
4MA10294Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:0382,25
5MA11223Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:42:2380,52
6MA12233Juránek StanislavOrel Židenice8700:42:3079,92
7MA13283Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:42:4278,88
8MA14219Adamec MilanOrel Vyškov7700:43:0976,55
9MA15253Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:43:2675,09
6MB16213Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:43:5877,29
7MB17266Scheuer JanActivity Lanškroun6600:44:1276,11
10MA18267Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:44:2270,25
11MA19293Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:45:2964,47
2MC20287Krátký LubošLanškroun6200:45:3795,92
8MB21237Dostálek PetrBouda6700:45:4368,43
12MA22244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:46:0861,10
9MB23265Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:46:1265,98
10MB24264Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:46:2864,63
3MC25239Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:3891,38
13MA26198Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:46:4757,74
14MA27273Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:5357,22
11MB28263Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:46:5862,09
12MB29221Kristek JiříRetia Pardubice6700:47:4857,87
13MB30292Doležal MartinSPS Sázava7000:48:5851,96
15MA31215Paus AlešOrel Hranice7800:49:0146,17
4MC32218Kunc JosefOrel Vyškov6000:49:0280,64
14MB33211Huvar RostislavOrel Domanín7500:49:1650,44
15MB34201Hampl AloisOstrov7000:49:1950,19
16MB35285Jirout BohumilVysoké Mýto7300:49:2349,85
16MA36272Dlouhý PetrAtletika Nové Město na Moravě7600:49:3643,15
5MC37214Dostál LadislavMoravská Třebová5600:49:4777,28
6MC38235Skyba MartinOrel Židenice6200:49:5576,69
17MB39243Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:49:5846,90
1MD40260Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:50:22101,40
2MD41262Krsek MiroslavM. K. Luková4900:50:40100,22
18MB42300Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:50:5841,83
17MA43289Kalous PetrSK Žamberk7700:51:0435,56
3MD44254Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:0898,38
7MC45271Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:51:3869,01
8MC46284Nastoupil PetrDolní Čermná6300:51:5667,66
19MB47279Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:51:5836,77
9MC48240Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:52:2865,28
20MB49203Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:52:3333,81
18MA50297Marhold PetrChoceň7800:52:5625,89
19MA51286Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:2423,48
20MA52288Novák PetrHSK7700:53:3022,96
21MA53298Marhold LubošHorní Jelení7700:54:2618,12
21MB54282Nádhera PetrHradec Králové6700:54:3223,77
22MB55290Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6900:54:3923,17
10MC56291Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:54:5654,24
11MC57277Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:55:1053,20
23MB58228Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:1220,39
24MB59209Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:55:2719,12
25MB60234Hladký JiříOrel Židenice7500:55:4917,26
22MA61212Pražák TomášDolní Dobrouč9400:56:039,75
23MA62231Kubíček MarcelDolní Dobrouč7600:56:575,09
12MC63226Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:56:5845,15
24MA64206Kožnar JakubŽamberk7800:57:084,14
4MD65216Brtník JiříOrel Obřany5200:57:3473,01
25MA66217Hronek JaroslavOrel Obřany9100:57:383,00
26MB67247Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:57:407,89
26MA68200Franko MartinNákup Letohrad8000:58:253,00
5MD69255Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:58:3968,74
13MC70204Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:2034,56
27MA71205Vebr MichalČeská Třebová7800:59:303,00
28MA72207Marek PavelDolní Dobrouč8300:59:493,00
6MD73238Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:02:2354,02
27MB74210Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:04:353,00
14MC75269Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:05:386,38
7MD76274Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5301:05:4440,81
8MD77227Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:09:1926,68
28MB78299Mlynář MiroslavDolní Dobrouč6701:10:533,00
15MC79246Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:13:403,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1222Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:37:00103,45
2MA2281Hrdina PavelAK Perná8800:37:5498,67
3MB3242Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:0397,88
4MB4270Hejl RadekLetohrad7200:39:4488,93
5MB5197Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:4083,98
6MA6199Roháček JanRun Sport Team8200:40:5882,38
7MC7224Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:5277,60
8MB8276Fajfr František3D Fitness Race Team7200:41:5377,51
9MB9220Moskva RomanPasivity Žamberk7500:41:5976,98
10MA10294Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:0376,63
11MA11223Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:42:2374,86
12MA12233Juránek StanislavOrel Židenice8700:42:3074,24
13MA13283Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:42:4273,17
14MA14219Adamec MilanOrel Vyškov7700:43:0970,78
15MA15253Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:43:2669,28
16MB16213Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:43:5866,45
17MB17266Scheuer JanActivity Lanškroun6600:44:1265,21
18MA18267Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:44:2264,32
19MA19293Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:45:2958,39
20MC20287Krátký LubošLanškroun6200:45:3757,68
21MB21237Dostálek PetrBouda6700:45:4357,15
22MA22244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:46:0854,94
23MB23265Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:46:1254,58
24MB24264Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:46:2853,17
25MC25239Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:3852,28
26MA26198Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:46:4751,48
27MA27273Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:5350,95
28MB28263Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:46:5850,51
29MB29221Kristek JiříRetia Pardubice6700:47:4846,08
30MB30292Doležal MartinSPS Sázava7000:48:5839,88
31MA31215Paus AlešOrel Hranice7800:49:0139,62
32MC32218Kunc JosefOrel Vyškov6000:49:0239,53
33MB33211Huvar RostislavOrel Domanín7500:49:1638,29
34MB34201Hampl AloisOstrov7000:49:1938,03
35MB35285Jirout BohumilVysoké Mýto7300:49:2337,67
36MA36272Dlouhý PetrAtletika Nové Město na Moravě7600:49:3636,52
37MC37214Dostál LadislavMoravská Třebová5600:49:4735,55
38MC38235Skyba MartinOrel Židenice6200:49:5534,84
39MB39243Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:49:5834,57
40MD40260Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:50:2232,45
41MD41262Krsek MiroslavM. K. Luková4900:50:4030,85
42MB42300Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:50:5829,26
43MA43289Kalous PetrSK Žamberk7700:51:0428,73
44MD44254Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:0828,38
45MC45271Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:51:3825,72
46MC46284Nastoupil PetrDolní Čermná6300:51:5624,13
47MB47279Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:51:5823,95
48MC48240Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:52:2821,29
49MB49203Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:52:3320,85
50MA50297Marhold PetrChoceň7800:52:5618,81
51MA51286Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:2416,33
52MA52288Novák PetrHSK7700:53:3015,80
53MA53298Marhold LubošHorní Jelení7700:54:2610,85
54MB54282Nádhera PetrHradec Králové6700:54:3210,31
55MB55290Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6900:54:399,69
56MC56291Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:54:568,19
57MC57277Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:55:106,95
58MB58228Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:126,77
59MB59209Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:55:275,44
60MB60234Hladký JiříOrel Židenice7500:55:493,50
61MA61212Pražák TomášDolní Dobrouč9400:56:033,00
62MA62231Kubíček MarcelDolní Dobrouč7600:56:573,00
63MC63226Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:56:583,00
64MA64206Kožnar JakubŽamberk7800:57:083,00
65MD65216Brtník JiříOrel Obřany5200:57:343,00
66MA66217Hronek JaroslavOrel Obřany9100:57:383,00
67MB67247Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:57:403,00
68MA68200Franko MartinNákup Letohrad8000:58:253,00
69MD69255Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:58:393,00
70MC70204Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:203,00
71MA71205Vebr MichalČeská Třebová7800:59:303,00
72MA72207Marek PavelDolní Dobrouč8300:59:493,00
73MD73238Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:02:233,00
74MB74210Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:04:353,00
75MC75269Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:05:383,00
76MD76274Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5301:05:443,00
77MD77227Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:09:193,00
78MB78299Mlynář MiroslavDolní Dobrouč6701:10:533,00
79MC79246Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:13:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3314Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:29:38104,22
2ZJ5320Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:30:03101,47
3ZA6318Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:0894,31
4ZB7303Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:32:0588,03
5ZA9341Vévodová MartinaAK Perná9000:32:4783,41
6ZA10329Zachariášová AliceOrel Židenice8700:33:2179,67
7ZC11317Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:5575,92
8ZC13315Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:35:3564,91
9ZA14328Eliášková TerezaOrel Židenice9500:35:3664,80
10ZC16348Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:36:4457,31
11ZB17313Dostálová PetraLanškroun7800:37:0954,56
12ZA19346Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:39:2439,70
13ZA20352Marholdová LucieChoceň8300:39:2939,14
14ZB21336Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:0435,29
15ZB22331Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:41:0828,24
16ZB23333Vanická BlankaSokol Žamberk7200:42:1021,42
17ZC24312Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:42:3119,10
18ZC26344Jirásková EvaLanškroun6400:42:5616,35
19ZB27302Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:43:2812,83
20ZC28350Cinková JitkaAC Pardubice6800:43:4311,18
21ZA29351Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:44:068,64
22ZC30301Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:44:306,00
23ZA31345Krátká HanaLanškroun9500:45:003,00
24ZA32307Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:45:153,00
25ZC33327Slabáková LenkaOrel Židanice6600:45:283,00
26ZB34311Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:45:553,00
27ZC35310Málková AnnaOrel Vyškov6300:46:053,00
28ZB36326Hladká KláraOrel Židenice7800:46:483,00
29ZC39323Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:49:483,00
30ZB41324Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:52:223,00
31ZC42339Tovaryšová HanaOrel Horní Moštěnice6100:52:573,00
32ZC43334Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:59:143,00
33ZC44308Fučíková HanaOrel Brno Obřany6701:01:103,00
34ZC45342Nádherová HanaHradec Králové6801:07:413,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Jeden z nejlepších závodů jako každý rok. Skvělá organizace a servis (včetně jídla) pro závodníky. Díky moc!!! Už se těšíme na Strážný a za rok opět na hřišti! Díky Borci z Čermné
jampb
Výborná organizace,skvělý celkový dojem.Zde může být MČR v krosu.
acp.olymp.brno
Obávám se, že v kat.nejmladší žáciII.nesedí body-Ota. Jinak v řežii Vlastíka perfektní závod-Ota.
ota.la
...taky mi nějak nesedí body v kat. nejmladší žáci II. vítěz pobral pouze 62 bodů. ..dá se nějak napravit? Jinak super závod v extrémních podmínkách -moc velké teplíčko:).Luboš J.
lubve
Body opraveny...
team
Prostě SUPER není co dodat ,jenom chválit a příští rok ahoj. Díky za skvělé koláče. Vlastiku díky.
heda.sedlackova
Ztráty a nálezy po závodě - pokud někdo postrádá bílou kšiltovku, je u mě, může se přihlásit
mlynar7

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód