Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

2.8.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 2.8.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 13,5 km (juniorky 4,5 km)
Převýšení: 750 m (juniorky 450 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Krunčík
Skuhrov nad Bělou 139
517 03
tel. 734 494 373

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 972

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Ulich Petr688
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10150Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:03:01136,50
2MJ2651Křeček JiříAtletika Kolín9801:08:22122,58
3MJ10358Bulička DominikAK Kroměříž0301:39:5040,92
Muži A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:55:10107,04
2MA227Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:57:00100,63
3MA34Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:59:2292,33
4MA437Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:5490,47
5MA735Herda JanSKP Nymburk8301:01:4983,78
6MA857Hruška JanOlfincar-Vella Trutnov8901:02:1982,05
7MA11107Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8001:03:1478,82
8MA153Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:04:3574,12
9MA1877Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:4070,34
10MA1962Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9101:05:4570,02
11MA2286Heller TomášHradec Králové8101:07:1364,88
12MA2340Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:07:2564,20
13MA24108Matras TomášSK Chrast8001:07:3563,64
14MA25106Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8301:08:1961,05
15MA2713Kocián PetrRunsport Team7801:08:3160,32
16MA28117Macháček LukášHovrch7901:08:4159,76
17MA32112Šimák JanHradec Králové8301:10:1754,16
18MA33111Jirka JanAC Náchod8301:10:4452,61
19MA3510Ehl JaroslavSKI Skuhrov n.B.8101:11:4149,26
20MA41127Ehler TomášHumanita VSK8101:14:0540,87
21MA42144Balcar MichalVella Náchod8501:14:1740,20
22MA43129Singr MartinSKP Nymburk8701:14:3239,31
23MA5350Joachymstál VítZajko Team8101:18:0626,81
24MA5885Dušek MartinLibřice7701:19:2722,08
25MA6472Chudý JonášTC Dobruška9001:21:0016,69
26MA65118Roleček MilanPěčín7601:21:1815,63
27MA6671Hoder JanTC Dobruška8401:21:2815,05
28MA7295Novák PetrHSK Cycling Team7701:22:0512,87
29MA7526Venzara DavidPardubice7601:22:4210,71
30MA8346Hrevuš AlexandrBřehy7901:27:243,00
Muži B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB575Hejl RadekLetohrad7201:00:09104,10
2MB639Malý JanELEVEN RUN Team7301:00:24103,27
3MB12119Ulich PetrMT Dobruška6801:03:4092,63
4MB1315Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:5991,61
5MB14124Wallenfels JiříSokol Hradec Králové7201:04:2790,10
6MB21101Moskva RomanPasivity Žamberk7501:07:0781,37
7MB2981Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7101:09:4872,65
8MB3161Chrudina RobertOstrava7301:09:5872,11
9MB3453Scheuer JanActivity Lanškroun6601:11:2967,19
10MB36110Polej JiříHronov7101:12:0365,31
11MB37123Rychetský TomášHH Smíchov6601:12:1664,61
12MB49100Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:16:5749,39
13MB52103Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:17:5246,37
14MB636Vaněk VáclavCafe Bajer Pardubice7201:20:4337,12
15MB6860Lorenčík AlešChrudim7301:21:3234,43
16MB7155Číhař TomášChvojenec7001:21:4733,64
17MB84114Nádhera PetrHradec Králové6701:28:1912,32
18MB86122Vaňous MartinNovák Team6901:28:3211,61
19MB9097Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6901:30:215,69
20MB9359Hroneš MichaelJaroměř7401:31:093,09
21MB9563Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:33:243,00
22MB98120Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6801:35:323,00
Muži C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC934Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:36106,81
2MC1629Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:5199,88
3MC2031Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5901:06:5893,32
4MC39149Tichý PavelAC Náchod6301:12:3376,11
5MC4587Vlček BohumilPraha6001:14:5168,97
6MC46128Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:14:5768,69
7MC4754Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:3066,97
8MC5089Jindra DavidBRID Team6001:17:2561,06
9MC5499Skalický JosefActivity Lanškroun6201:18:1658,44
10MC5617Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:18:4656,88
11MC59143Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:19:3354,49
12MC60113Zelený LuděkAC ND Domažďár6101:20:0752,71
13MC6268Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:20:2151,99
14MC6991Hrdina VilémBohnice5601:21:4047,92
15MC73125Prokop MilanSportovní Centrum Dobrošov6201:22:1146,33
16MC7793Chroust JanKřinický pivovar Krásná Lípa6001:23:2942,32
17MC797Groš ŠtefanS.K. Valašské Království6101:24:0740,36
18MC812Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:1237,02
19MC859Kobliha MilanLRS Vyškov5701:28:2726,99
20MC8943Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:29:1824,36
21MC9164Sedlák JiříPřelouč5801:30:3420,45
22MC10748Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:48:573,00
23MC110104Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:56:113,00
Muži D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3812Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:12:28109,85
2MD5120Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:17:4795,89
3MD5524Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:18:2494,26
4MD6170Hájek FrantišekFGT Stolany4901:20:1989,22
5MD7821Kučera ZdeněkAC Náchod5501:23:3880,52
6MD9494Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:32:3057,25
7MD9728Leszkow JosefMK Hlinsko5101:34:5450,95
8MD99126Ehler EduardLoko Pardubice4801:36:4546,09
9MD10225Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:38:5140,58
10MD10444Tučný JanMK Pardubice4701:40:1137,08
11MD10569Černý LumírVamberk5001:43:5827,15
Muži E (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8018Metelka JosefSpartak Police4401:24:28117,96
2ME8732Leszkow PetrMK Hlinsko4401:28:35109,09
3ME10633Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:45:2172,95
4ME10865Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:49:1264,66
5ME11441Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4202:09:3320,80
-ME-45Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39DNF-
Juniorky (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1138Novotná KláraOK 99 Hradec Králové9700:30:55113,22
2ZJ2135Dohnálková JanaSKI Skuhrov nad Bělou0200:33:4296,38
3ZJ3134Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:34:4290,40
4ZJ4133Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:36:3179,39
Ženy A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4011Solánská JanaMaratonstav Úpice8501:13:47113,70
2ZA6784Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9901:21:3094,18
3ZA74121Lauterbachová LucieLíšnice8101:22:1992,12
4ZA7649Kabátová ZuzkaZajko Team8601:22:5990,44
5ZA8296Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:25:3983,70
6ZA9267Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:30:4370,91
7ZA96105Kollertová EvaVopičáci z Nováče8301:34:4160,89
8ZA100102Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:37:0155,00
Ženy B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1738Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:06117,27
2ZB30116Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:09:50103,99
3ZB5714Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:4978,73
Ženy C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4482Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:14:41135,80
2ZC7047Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:21:46120,21
3ZC11190Hellerová HanaHradec Králové6101:56:2543,99
4ZC11252Šternerová HanaHradec Králové6302:09:1215,88
5ZC115115Nádherová HanaHradec Králové6802:29:393,00
Ženy D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4874Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:16:36126,17
2ZD8878Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:29:0497,87
3ZD1018Dvořáková EvaProstějov5501:38:4375,97
4ZD10916Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:51:3246,88
5ZD11342Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4502:09:326,03
Trať 4,5 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1138Novotná KláraOK 99 Hradec Králové9700:30:55113,22
2ZJ2135Dohnálková JanaSKI Skuhrov nad Bělou0200:33:4296,38
3ZJ3134Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:34:4290,40
4ZJ4133Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:36:3179,39
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:55:10107,04
2MA227Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:57:00100,63
3MA34Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:59:2292,33
4MA437Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:5490,47
1MB575Hejl RadekLetohrad7201:00:09104,10
2MB639Malý JanELEVEN RUN Team7301:00:24103,27
5MA735Herda JanSKP Nymburk8301:01:4983,78
6MA857Hruška JanOlfincar-Vella Trutnov8901:02:1982,05
1MC934Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:36106,81
1MJ10150Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:03:01136,50
7MA11107Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8001:03:1478,82
3MB12119Ulich PetrMT Dobruška6801:03:4092,63
4MB1315Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:5991,61
5MB14124Wallenfels JiříSokol Hradec Králové7201:04:2790,10
8MA153Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:04:3574,12
2MC1629Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:5199,88
1ZB1738Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:06117,27
9MA1877Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:4070,34
10MA1962Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9101:05:4570,02
3MC2031Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5901:06:5893,32
6MB21101Moskva RomanPasivity Žamberk7501:07:0781,37
11MA2286Heller TomášHradec Králové8101:07:1364,88
12MA2340Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:07:2564,20
13MA24108Matras TomášSK Chrast8001:07:3563,64
14MA25106Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8301:08:1961,05
2MJ2651Křeček JiříAtletika Kolín9801:08:22122,58
15MA2713Kocián PetrRunsport Team7801:08:3160,32
16MA28117Macháček LukášHovrch7901:08:4159,76
7MB2981Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7101:09:4872,65
2ZB30116Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:09:50103,99
8MB3161Chrudina RobertOstrava7301:09:5872,11
17MA32112Šimák JanHradec Králové8301:10:1754,16
18MA33111Jirka JanAC Náchod8301:10:4452,61
9MB3453Scheuer JanActivity Lanškroun6601:11:2967,19
19MA3510Ehl JaroslavSKI Skuhrov n.B.8101:11:4149,26
10MB36110Polej JiříHronov7101:12:0365,31
11MB37123Rychetský TomášHH Smíchov6601:12:1664,61
1MD3812Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:12:28109,85
4MC39149Tichý PavelAC Náchod6301:12:3376,11
1ZA4011Solánská JanaMaratonstav Úpice8501:13:47113,70
20MA41127Ehler TomášHumanita VSK8101:14:0540,87
21MA42144Balcar MichalVella Náchod8501:14:1740,20
22MA43129Singr MartinSKP Nymburk8701:14:3239,31
1ZC4482Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:14:41135,80
5MC4587Vlček BohumilPraha6001:14:5168,97
6MC46128Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:14:5768,69
7MC4754Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:3066,97
1ZD4874Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:16:36126,17
12MB49100Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:16:5749,39
8MC5089Jindra DavidBRID Team6001:17:2561,06
2MD5120Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:17:4795,89
13MB52103Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:17:5246,37
23MA5350Joachymstál VítZajko Team8101:18:0626,81
9MC5499Skalický JosefActivity Lanškroun6201:18:1658,44
3MD5524Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:18:2494,26
10MC5617Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:18:4656,88
3ZB5714Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:4978,73
24MA5885Dušek MartinLibřice7701:19:2722,08
11MC59143Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:19:3354,49
12MC60113Zelený LuděkAC ND Domažďár6101:20:0752,71
4MD6170Hájek FrantišekFGT Stolany4901:20:1989,22
13MC6268Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:20:2151,99
14MB636Vaněk VáclavCafe Bajer Pardubice7201:20:4337,12
25MA6472Chudý JonášTC Dobruška9001:21:0016,69
26MA65118Roleček MilanPěčín7601:21:1815,63
27MA6671Hoder JanTC Dobruška8401:21:2815,05
2ZA6784Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9901:21:3094,18
15MB6860Lorenčík AlešChrudim7301:21:3234,43
14MC6991Hrdina VilémBohnice5601:21:4047,92
2ZC7047Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:21:46120,21
16MB7155Číhař TomášChvojenec7001:21:4733,64
28MA7295Novák PetrHSK Cycling Team7701:22:0512,87
15MC73125Prokop MilanSportovní Centrum Dobrošov6201:22:1146,33
3ZA74121Lauterbachová LucieLíšnice8101:22:1992,12
29MA7526Venzara DavidPardubice7601:22:4210,71
4ZA7649Kabátová ZuzkaZajko Team8601:22:5990,44
16MC7793Chroust JanKřinický pivovar Krásná Lípa6001:23:2942,32
5MD7821Kučera ZdeněkAC Náchod5501:23:3880,52
17MC797Groš ŠtefanS.K. Valašské Království6101:24:0740,36
1ME8018Metelka JosefSpartak Police4401:24:28117,96
18MC812Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:1237,02
5ZA8296Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:25:3983,70
30MA8346Hrevuš AlexandrBřehy7901:27:243,00
17MB84114Nádhera PetrHradec Králové6701:28:1912,32
19MC859Kobliha MilanLRS Vyškov5701:28:2726,99
18MB86122Vaňous MartinNovák Team6901:28:3211,61
2ME8732Leszkow PetrMK Hlinsko4401:28:35109,09
2ZD8878Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:29:0497,87
20MC8943Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:29:1824,36
19MB9097Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6901:30:215,69
21MC9164Sedlák JiříPřelouč5801:30:3420,45
6ZA9267Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:30:4370,91
20MB9359Hroneš MichaelJaroměř7401:31:093,09
6MD9494Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:32:3057,25
21MB9563Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:33:243,00
7ZA96105Kollertová EvaVopičáci z Nováče8301:34:4160,89
7MD9728Leszkow JosefMK Hlinsko5101:34:5450,95
22MB98120Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6801:35:323,00
8MD99126Ehler EduardLoko Pardubice4801:36:4546,09
8ZA100102Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:37:0155,00
3ZD1018Dvořáková EvaProstějov5501:38:4375,97
9MD10225Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:38:5140,58
3MJ10358Bulička DominikAK Kroměříž0301:39:5040,92
10MD10444Tučný JanMK Pardubice4701:40:1137,08
11MD10569Černý LumírVamberk5001:43:5827,15
3ME10633Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:45:2172,95
22MC10748Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:48:573,00
4ME10865Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:49:1264,66
4ZD10916Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:51:3246,88
23MC110104Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:56:113,00
3ZC11190Hellerová HanaHradec Králové6101:56:2543,99
4ZC11252Šternerová HanaHradec Králové6302:09:1215,88
5ZD11342Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4502:09:326,03
5ME11441Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4202:09:3320,80
5ZC115115Nádherová HanaHradec Králové6802:29:393,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:55:10107,04
2MA227Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:57:00100,63
3MA34Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:59:2292,33
4MA437Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:5490,47
5MB575Hejl RadekLetohrad7201:00:0989,63
6MB639Malý JanELEVEN RUN Team7301:00:2488,73
7MA735Herda JanSKP Nymburk8301:01:4983,78
8MA857Hruška JanOlfincar-Vella Trutnov8901:02:1982,05
9MC934Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:3681,06
10MJ10150Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:03:0179,61
11MA11107Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8001:03:1478,82
12MB12119Ulich PetrMT Dobruška6801:03:4077,31
13MB1315Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:5976,21
14MB14124Wallenfels JiříSokol Hradec Králové7201:04:2774,59
15MA153Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:04:3574,12
16MC1629Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:5173,20
17MA1877Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:4070,34
18MA1962Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9101:05:4570,02
19MC2031Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5901:06:5865,77
20MB21101Moskva RomanPasivity Žamberk7501:07:0765,22
21MA2286Heller TomášHradec Králové8101:07:1364,88
22MA2340Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:07:2564,20
23MA24108Matras TomášSK Chrast8001:07:3563,64
24MA25106Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8301:08:1961,05
25MJ2651Křeček JiříAtletika Kolín9801:08:2260,85
26MA2713Kocián PetrRunsport Team7801:08:3160,32
27MA28117Macháček LukášHovrch7901:08:4159,76
28MB2981Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7101:09:4855,85
29MB3161Chrudina RobertOstrava7301:09:5855,27
30MA32112Šimák JanHradec Králové8301:10:1754,16
31MA33111Jirka JanAC Náchod8301:10:4452,61
32MB3453Scheuer JanActivity Lanškroun6601:11:2949,99
33MA3510Ehl JaroslavSKI Skuhrov n.B.8101:11:4149,26
34MB36110Polej JiříHronov7101:12:0347,97
35MB37123Rychetský TomášHH Smíchov6601:12:1647,22
36MD3812Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:12:2846,54
37MC39149Tichý PavelAC Náchod6301:12:3346,27
38MA41127Ehler TomášHumanita VSK8101:14:0540,87
39MA42144Balcar MichalVella Náchod8501:14:1740,20
40MA43129Singr MartinSKP Nymburk8701:14:3239,31
41MC4587Vlček BohumilPraha6001:14:5138,18
42MC46128Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:14:5737,86
43MC4754Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:3035,91
44MB49100Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:16:5730,87
45MC5089Jindra DavidBRID Team6001:17:2529,21
46MD5120Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:17:4727,94
47MB52103Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:17:5227,63
48MA5350Joachymstál VítZajko Team8101:18:0626,81
49MC5499Skalický JosefActivity Lanškroun6201:18:1626,24
50MD5524Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:18:2425,77
51MC5617Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:18:4624,48
52MA5885Dušek MartinLibřice7701:19:2722,08
53MC59143Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:19:3321,76
54MC60113Zelený LuděkAC ND Domažďár6101:20:0719,75
55MD6170Hájek FrantišekFGT Stolany4901:20:1919,05
56MC6268Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:20:2118,93
57MB636Vaněk VáclavCafe Bajer Pardubice7201:20:4317,69
58MA6472Chudý JonášTC Dobruška9001:21:0016,69
59MA65118Roleček MilanPěčín7601:21:1815,63
60MA6671Hoder JanTC Dobruška8401:21:2815,05
61MB6860Lorenčík AlešChrudim7301:21:3214,81
62MC6991Hrdina VilémBohnice5601:21:4014,32
63MB7155Číhař TomášChvojenec7001:21:4713,96
64MA7295Novák PetrHSK Cycling Team7701:22:0512,87
65MC73125Prokop MilanSportovní Centrum Dobrošov6201:22:1112,52
66MA7526Venzara DavidPardubice7601:22:4210,71
67MC7793Chroust JanKřinický pivovar Krásná Lípa6001:23:297,97
68MD7821Kučera ZdeněkAC Náchod5501:23:387,45
69MC797Groš ŠtefanS.K. Valašské Království6101:24:075,75
70ME8018Metelka JosefSpartak Police4401:24:284,53
71MC812Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:123,00
72MA8346Hrevuš AlexandrBřehy7901:27:243,00
73MB84114Nádhera PetrHradec Králové6701:28:193,00
74MC859Kobliha MilanLRS Vyškov5701:28:273,00
75MB86122Vaňous MartinNovák Team6901:28:323,00
76ME8732Leszkow PetrMK Hlinsko4401:28:353,00
77MC8943Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:29:183,00
78MB9097Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6901:30:213,00
79MC9164Sedlák JiříPřelouč5801:30:343,00
80MB9359Hroneš MichaelJaroměř7401:31:093,00
81MD9494Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:32:303,00
82MB9563Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:33:243,00
83MD9728Leszkow JosefMK Hlinsko5101:34:543,00
84MB98120Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6801:35:323,00
85MD99126Ehler EduardLoko Pardubice4801:36:453,00
86MD10225Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:38:513,00
87MJ10358Bulička DominikAK Kroměříž0301:39:503,00
88MD10444Tučný JanMK Pardubice4701:40:113,00
89MD10569Černý LumírVamberk5001:43:583,00
90ME10633Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:45:213,00
91MC10748Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:48:573,00
92ME10865Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:49:123,00
93MC110104Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:56:113,00
94ME11441Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4202:09:333,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1738Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:06112,86
2ZB30116Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:09:5099,26
3ZA4011Solánská JanaMaratonstav Úpice8501:13:4787,89
4ZC4482Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:14:4185,31
5ZD4874Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:16:3679,77
6ZB5714Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:4973,38
7ZA6784Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9901:21:3065,67
8ZC7047Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:21:4664,93
9ZA74121Lauterbachová LucieLíšnice8101:22:1963,32
10ZA7649Kabátová ZuzkaZajko Team8601:22:5961,40
11ZA8296Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:25:3953,74
12ZD8878Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:29:0443,91
13ZA9267Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:30:4339,17
14ZA96105Kollertová EvaVopičáci z Nováče8301:34:4127,76
15ZA100102Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:37:0121,05
16ZD1018Dvořáková EvaProstějov5501:38:4316,17
17ZD10916Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:51:323,00
18ZC11190Hellerová HanaHradec Králové6101:56:253,00
19ZC11252Šternerová HanaHradec Králové6302:09:123,00
20ZD11342Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4502:09:323,00
21ZC115115Nádherová HanaHradec Králové6802:29:393,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Celkově závod se nám moc líbil. p. Tomíškovi co zkolaboval a musela pro něj přijet sanitka přejeme at se uzdraví.
jbulickova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód