hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Dolní Dobrouč - Strážný

5.9.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Dobrouč - Strážný
  • datum konání: 5.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Jednota Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

u základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě do 30 minut před startem kategorie

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km (junioři, juniorky a lidový běh 7,25 km)
Převýšení: 450 m (junioři, juniorky a lidový běh 265 m)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v hodnotě 15.000 Kč
závodnická tombola pro všechny účastníky
Cena společnosti SILYBA a.s. - věcné odměny pro 3 závodníky s nejlepším výsledkem společně s Během dobroučským krajem
pohár pro nejlepší členy Orla v jednotlivých kategoriích
vrchařská prémie pro nejrychlejšího muže (ženu) na Strážném v 1.kole
skokan roku (závodník(ce) s nejlepším zlepšením výsledku oproti roku 2014)
finanční cena za překonání traťového rekordu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Jednota Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 408
kontaktní osoba: Vlastimil Mlynář
tel: 724 288 255

Plakát pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:29:07109,87
2MJ32Nováček OndřejOrel Kuřim9700:30:5098,66
3MJ43Gregora JakubActivity Lanškroun9800:31:5691,47

Muži A (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:35104,55
2MA22Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:5998,55
3MA43Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:2296,90
4MA64Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:48:3591,69
5MA85Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:2388,26
6MA96Roháček JanRunsport Team8200:49:3887,18
7MA107Juránek StanislavOrel Židenice8700:50:1184,83
8MA148Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:51:5277,61
9MA179Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1671,61
10MA1810Janů LiborŠumperk7800:53:2471,03
11MA1911Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:2366,82
12MA2012Dryml MojmírRunsport Team8600:54:5364,67
13MA2613Štumpf EduardSokol Kunvald8000:56:1558,81
14MA2714Živný MarekOrel Orlice 3D Finess RT9100:56:2158,38
15MA3915Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:0542,38
16MA4716Pinkas TomášDolní Dobrouč7901:02:3431,73
17MA5017Nehybka JosefOrel Židenice9501:03:1328,94
18MA6118Hronek JaroslavOrel Obřany9101:08:246,72
19MA6319Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:395,65

Muži B (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31Hejl RadekLetohrad7200:47:16103,94
2MB52Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:3198,76
3MB73Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:48:5297,30
4MB124Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:2386,86
5MB215Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:54:5971,93
6MB246Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:2670,07
7MB327Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:57:3661,08
8MB388Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:00:0051,12
9MB409Hladký JiříOrel Židenice7501:00:3548,70
10MB4110Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:00:3648,63
11MB4411Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:01:1645,87
12MB4612Hampl AloisOstrov7001:01:5043,52
13MB4813Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:02:5838,82
14MB4914Pražák TomášJiskra Hylváty kuželky7101:03:1037,99
15MB5515Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:05:0629,97
16MB6516Svoboda FilipLetohrad7101:08:5314,28
17MB6617Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:069,23

Muži C (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC131Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:51:24103,69
2MC152Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:4398,66
3MC163Vacarda VladimírEleven Run Team5900:52:5997,64
4MC224Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:55:0189,88
5MC305Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:1781,22
6MC316Skalický JosefActivity Lanškroun - Žichlínek6200:57:2880,52
7MC347Krátký LubošLanškroun6200:58:2377,02
8MC358Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:58:5075,30
9MC379Valenta MichalPrales Tužín6200:59:5970,91
10MC4210Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:00:4368,11
11MC5611Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:05:1051,11
12MC5812Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:06:5444,49
13MC5913Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:07:0343,92
14MC6214Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:08:3338,19
15MC6415Kunc JosefOrel Vyškov6001:08:4537,43
16MC6916Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:12:0025,02
17MC7917Juránek StanislavOrel Židenice5601:20:413,00
18MC8618Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:26:243,00

Muži D (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD281Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:45113,39
2MD452Krupička MiroslavRunsport Team5301:01:3797,39
3MD523Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:0689,22
4MD604Brtník JiříOrel Obřany5201:07:2378,43
5MD685Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:11:5863,35
6MD726Leszkow JosefMK Hlinsko5101:13:2358,70
7MD737Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:13:3258,20
8MD778Tučný JanMK Pardubice4701:19:3338,42
9MD839Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:24:1023,24

Muži E (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME331Krátký FrantišekKrálíky4300:57:38135,87
2ME712Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0092,11
3ME783Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:20:0372,03
4ME894Holý JosefOrel Židenice4101:36:2725,32

Juniorky (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ21Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:29:59125,76
2ZJ52Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:38:5174,24

Ženy A (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA231Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:55:05127,97
2ZA542Lauterbachová LucieLíšnice8101:04:4597,78
3ZA703Krátká HanaLanškroun9501:12:1774,25

Ženy B (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:50:43118,45
2ZB252Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:56:0799,12
3ZB433Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:4782,42
4ZB514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:1473,65
5ZB575Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:3661,60
6ZB756Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:18:1020,19
7ZB817Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:20:4311,07
8ZB828Hladká KláraOrel Židenice7801:22:086,00
9ZB859Chládková StanislavaActivity Lanškroun7601:24:373,00

Ženy C (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC291Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:59122,53
2ZC532Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:08100,26
3ZC673Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:11:3277,21
4ZC744Jirásková EvaLanškroun6401:15:2465,17
5ZC765Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:18:3655,20
6ZC806Málková AnnaOrel Vyškov6301:20:4248,66
7ZC907Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:41:503,00

Ženy D (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD361Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:59:24145,33
2ZD842Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:24:2780,11
3ZD873Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:26:3574,56
4ZD884Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:36:2249,08

Trať 7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:29:07109,87
1ZJ21Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:29:59125,76
2MJ32Nováček OndřejOrel Kuřim9700:30:5098,66
3MJ43Gregora JakubActivity Lanškroun9800:31:5691,47
2ZJ52Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:38:5174,24

Trať 12 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:35104,55
2MA22Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:5998,55
1MB31Hejl RadekLetohrad7200:47:16103,94
3MA43Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:2296,90
2MB52Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:3198,76
4MA64Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:48:3591,69
3MB73Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:48:5297,30
5MA85Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:2388,26
6MA96Roháček JanRunsport Team8200:49:3887,18
7MA107Juránek StanislavOrel Židenice8700:50:1184,83
1ZB111Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:50:43118,45
4MB124Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:2386,86
1MC131Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:51:24103,69
8MA148Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:51:5277,61
2MC152Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:4398,66
3MC163Vacarda VladimírEleven Run Team5900:52:5997,64
9MA179Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1671,61
10MA1810Janů LiborŠumperk7800:53:2471,03
11MA1911Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:2366,82
12MA2012Dryml MojmírRunsport Team8600:54:5364,67
5MB215Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:54:5971,93
4MC224Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:55:0189,88
1ZA231Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:55:05127,97
6MB246Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:2670,07
2ZB252Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:56:0799,12
13MA2613Štumpf EduardSokol Kunvald8000:56:1558,81
14MA2714Živný MarekOrel Orlice 3D Finess RT9100:56:2158,38
1MD281Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:45113,39
1ZC291Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:59122,53
5MC305Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:1781,22
6MC316Skalický JosefActivity Lanškroun - Žichlínek6200:57:2880,52
7MB327Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:57:3661,08
1ME331Krátký FrantišekKrálíky4300:57:38135,87
7MC347Krátký LubošLanškroun6200:58:2377,02
8MC358Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:58:5075,30
1ZD361Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:59:24145,33
9MC379Valenta MichalPrales Tužín6200:59:5970,91
8MB388Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:00:0051,12
15MA3915Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:0542,38
9MB409Hladký JiříOrel Židenice7501:00:3548,70
10MB4110Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:00:3648,63
10MC4210Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:00:4368,11
3ZB433Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:4782,42
11MB4411Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:01:1645,87
2MD452Krupička MiroslavRunsport Team5301:01:3797,39
12MB4612Hampl AloisOstrov7001:01:5043,52
16MA4716Pinkas TomášDolní Dobrouč7901:02:3431,73
13MB4813Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:02:5838,82
14MB4914Pražák TomášJiskra Hylváty kuželky7101:03:1037,99
17MA5017Nehybka JosefOrel Židenice9501:03:1328,94
4ZB514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:1473,65
3MD523Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:0689,22
2ZC532Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:08100,26
2ZA542Lauterbachová LucieLíšnice8101:04:4597,78
15MB5515Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:05:0629,97
11MC5611Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:05:1051,11
5ZB575Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:3661,60
12MC5812Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:06:5444,49
13MC5913Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:07:0343,92
4MD604Brtník JiříOrel Obřany5201:07:2378,43
18MA6118Hronek JaroslavOrel Obřany9101:08:246,72
14MC6214Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:08:3338,19
19MA6319Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:395,65
15MC6415Kunc JosefOrel Vyškov6001:08:4537,43
16MB6516Svoboda FilipLetohrad7101:08:5314,28
17MB6617Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:069,23
3ZC673Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:11:3277,21
5MD685Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:11:5863,35
16MC6916Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:12:0025,02
3ZA703Krátká HanaLanškroun9501:12:1774,25
2ME712Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0092,11
6MD726Leszkow JosefMK Hlinsko5101:13:2358,70
7MD737Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:13:3258,20
4ZC744Jirásková EvaLanškroun6401:15:2465,17
6ZB756Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:18:1020,19
5ZC765Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:18:3655,20
8MD778Tučný JanMK Pardubice4701:19:3338,42
3ME783Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:20:0372,03
17MC7917Juránek StanislavOrel Židenice5601:20:413,00
6ZC806Málková AnnaOrel Vyškov6301:20:4248,66
7ZB817Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:20:4311,07
8ZB828Hladká KláraOrel Židenice7801:22:086,00
9MD839Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:24:1023,24
2ZD842Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:24:2780,11
9ZB859Chládková StanislavaActivity Lanškroun7601:24:373,00
18MC8618Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:26:243,00
3ZD873Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:26:3574,56
4ZD884Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:36:2249,08
4ME894Holý JosefOrel Židenice4101:36:2725,32
7ZC907Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:41:503,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:35104,41
2MA22Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:5998,40
3MB31Hejl RadekLetohrad7200:47:1697,19
4MA43Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:2296,76
5MB52Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:3191,82
6MA64Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:48:3591,54
7MB73Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:48:5290,32
8MA85Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:2388,10
9MA96Roháček JanRunsport Team8200:49:3887,03
10MA107Juránek StanislavOrel Židenice8700:50:1184,67
11MB124Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:2379,52
12MC131Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:51:2479,45
13MA148Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:51:5277,45
14MC152Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:4373,80
15MC163Vacarda VladimírEleven Run Team5900:52:5972,66
16MA179Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1671,44
17MA1810Janů LiborŠumperk7800:53:2470,87
18MA1911Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:2366,65
19MA2012Dryml MojmírRunsport Team8600:54:5364,51
20MB215Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:54:5964,08
21MC224Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:55:0163,93
22MB246Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:2662,15
23MA2613Štumpf EduardSokol Kunvald8000:56:1558,64
24MA2714Živný MarekOrel Orlice 3D Finess RT9100:56:2158,21
25MD281Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:4556,50
26MC305Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:1754,21
27MC316Skalický JosefActivity Lanškroun - Žichlínek6200:57:2853,42
28MB327Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:57:3652,85
29ME331Krátký FrantišekKrálíky4300:57:3852,71
30MC347Krátký LubošLanškroun6200:58:2349,49
31MC358Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:58:5047,56
32MC379Valenta MichalPrales Tužín6200:59:5942,62
33MB388Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:00:0042,55
34MA3915Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:0542,19
35MB409Hladký JiříOrel Židenice7501:00:3540,05
36MB4110Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:00:3639,98
37MC4210Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:00:4339,48
38MB4411Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:01:1637,12
39MD452Krupička MiroslavRunsport Team5301:01:3735,61
40MB4612Hampl AloisOstrov7001:01:5034,68
41MA4716Pinkas TomášDolní Dobrouč7901:02:3431,54
42MB4813Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:02:5829,82
43MB4914Pražák TomášJiskra Hylváty kuželky7101:03:1028,96
44MA5017Nehybka JosefOrel Židenice9501:03:1328,75
45MD523Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:0624,96
46MB5515Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:05:0620,67
47MC5611Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:05:1020,38
48MC5812Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:06:5412,94
49MC5913Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:07:0312,30
50MD604Brtník JiříOrel Obřany5201:07:2310,87
51MA6118Hronek JaroslavOrel Obřany9101:08:246,51
52MC6214Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:08:335,86
53MA6319Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:395,44
54MC6415Kunc JosefOrel Vyškov6001:08:455,01
55MB6516Svoboda FilipLetohrad7101:08:534,43
56MB6617Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:063,00
57MD685Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:11:583,00
58MC6916Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:12:003,00
59ME712Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:003,00
60MD726Leszkow JosefMK Hlinsko5101:13:233,00
61MD737Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:13:323,00
62MD778Tučný JanMK Pardubice4701:19:333,00
63ME783Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:20:033,00
64MC7917Juránek StanislavOrel Židenice5601:20:413,00
65MD839Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:24:103,00
66MC8618Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:26:243,00
67ME894Holý JosefOrel Židenice4101:36:273,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:50:43112,06
2ZA231Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:55:0595,88
3ZB252Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:56:0792,05
4ZC291Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:5988,84
5ZD361Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:59:2479,89
6ZB433Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:4774,76
7ZB514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:1465,68
8ZC532Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:0862,35
9ZA542Lauterbachová LucieLíšnice8101:04:4560,06
10ZB575Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:3653,21
11ZC673Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:11:3234,93
12ZA703Krátká HanaLanškroun9501:12:1732,15
13ZC744Jirásková EvaLanškroun6401:15:2420,60
14ZB756Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:18:1010,34
15ZC765Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:18:368,74
16ZC806Málková AnnaOrel Vyškov6301:20:423,00
17ZB817Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:20:433,00
18ZB828Hladká KláraOrel Židenice7801:22:083,00
19ZD842Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:24:273,00
20ZB859Chládková StanislavaActivity Lanškroun7601:24:373,00
21ZD873Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:26:353,00
22ZD884Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:36:223,00
23ZC907Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:41:503,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Díky všem závodníkům, počet 103 běžců v závodě nás jako pořadatele těší, je to účastnický rekord! Výsledky na webu závodu : www.snd.orlicko.cz
mlynar7
Opět perfektně připravený závod, pečlivě označená trať, zázemí, občerstvení, vyhlášení, vše paráda. V Dobrouči se to už stalo tradicí a na počtech závodníků je to znát. Děkujeme pořadatelům!
ales.stransky
Díky !
pmlynar

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód