18.10.2015, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
18.10.2020 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
16.10.2016 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 289 |
19.10.2014 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 269 |
19.10.2013 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 261 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Urban Matyáš | 00 | 4 |
Moskvová Agáta | 05 | 4 |
Boháč Pankrác | 06 | 4 |
Suchodol Vít | 04 | 4 |
Kubíčková Nina | 07 | 4 |
Cenek Tomáš | 07 | 4 |
Borková Agáta | 02 | 4 |
Rybka Lukáš | 04 | 4 |
Mičkerová Michaela | 04 | 4 |
Doleček Přemysl | 07 | 4 |
Červ Miloslav | 50 | 4 |
Kánský Petr | 00 | 4 |
Doleček Vojtěch | 06 | 4 |
Bielčik Jindřich | 40 | 4 |
Mikysková Svatava | 03 | 4 |
Sejkorová Lenka | 63 | 4 |
Cenek Jáchym | 02 | 4 |
Lerchová Kateřina | 03 | 4 |
Strnad Adam | 00 | 4 |
Kubišta Oto | 53 | 4 |
Hermann Jakub | 03 | 4 |
Rybka Filip | 05 | 4 |
Serbousková Sára | 04 | 4 |
Marek Lukáš | 02 | 4 |
Kalous Petr | 77 | 4 |
Lána Jan | 02 | 4 |
Schreierová Anna | 00 | 4 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 4 |
Borek Petr | 70 | 4 |
Költö Matěj | 03 | 4 |
Ondrušová Kateřina | 02 | 4 |
Kačerovský Michal | 69 | 4 |
Medek Jakub | 02 | 4 |
Fajfr František | 72 | 4 |
Suchodol Ondřej | 07 | 4 |
Harcula Michal | 03 | 4 |
Marková Nikola | 05 | 4 |
Hynek Lukáš | 02 | 4 |
Cenková Ema | 05 | 4 |
Bakešová Denisa | 02 | 4 |
Vondráček Jakub | 03 | 4 |
Živný Marek | 91 | 4 |
Stránská Adéla | 91 | 4 |
Vondra Vojtěch | 98 | 4 |
Mikyska Tomáš | 00 | 4 |
Barvínek Daniel | 06 | 4 |
Lánová Aneta | 07 | 4 |
Bergmanová Kateřina | 06 | 4 |
Exler Štěpán | 07 | 4 |
Strnad Tomáš | 69 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 32 | Hanuš Adam | TJ Spartak Letohrad | 08 | 01:37:00 | - |
2 | C2 | 3 | 44 | Moskva Vojtěch | Pasivity Žamberk | 08 | 01:41:00 | - |
3 | C2 | 4 | 38 | Suchodol Lukáš | Sokol Klášterec n.Orl. | 08 | 01:42:00 | - |
4 | C2 | 5 | 31 | Jansa Matěj | TJ Spartak Letohrad | 08 | 01:45:00 | - |
5 | C2 | 6 | 42 | Keprta Tomáš | TJ Sokol atletika Žamberk | 08 | 01:46:00 | - |
6 | C2 | 9 | 46 | Resler Filip | RC Dětský svět Lanškroun | 09 | 01:48:00 | - |
7 | C2 | 13 | 47 | Tobiška Václav | Atletika Žamberk | 08 | 01:51:00 | - |
8 | C2 | 14 | 36 | Klekar Teodor | TJ Spartak Letohrad | 09 | 01:52:00 | - |
9 | C2 | 18 | 45 | Karel David | ISCAREX Junior Česká Třebová | 08 | 01:56:00 | - |
10 | C2 | 19 | 33 | Kubín Jan | TJ Spartak Letohrad | 08 | 01:57:00 | - |
11 | C2 | 21 | 34 | Vacek Jakub | TJ Spartak Letohrad | 08 | 01:58:00 | - |
11 | C2 | 21 | 43 | Kulhavý Kryštof | Verměřovice | 09 | 01:58:00 | - |
13 | C2 | 23 | 37 | Kristejn Jiří | Sokol Klášterec n.Orl. | 09 | 02:02:00 | - |
14 | C2 | 26 | 40 | Nový Jakub | TJ Spartak Letohrad | 09 | 02:08:00 | - |
15 | C2 | 27 | 41 | Kaška Marian | Dlouhoňovice 98 | 08 | 02:10:00 | - |
16 | C2 | 31 | 35 | Valenta Martin | TJ Spartak Letohrad | 08 | 02:16:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 2 | 13 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | 01:38:00 | - |
2 | D2 | 6 | 16 | Hájková Zuzana | Lanškroun | 08 | 01:46:00 | - |
3 | D2 | 8 | 12 | Čejková Klára | ISCAREX Junior Česká Třebová | 08 | 01:47:00 | - |
4 | D2 | 10 | 3 | Štruncová Ella | TJ Spartak Letohrad | 08 | 01:50:00 | - |
4 | D2 | 10 | 5 | Barnetová Žofie | TJ Spartak Letohrad | 08 | 01:50:00 | - |
4 | D2 | 10 | 1 | Grossmannová Lucie | TJ Spartak Letohrad | 08 | 01:50:00 | - |
7 | D2 | 14 | 14 | Brusenbauchová Nela | Česká Třebová | 08 | 01:52:00 | - |
8 | D2 | 16 | 6 | Břízová Adéla | Sokol Klášterec n.Orl. | 08 | 01:53:00 | - |
9 | D2 | 17 | 4 | Mikysková Darja | TJ Spartak Letohrad | 08 | 01:54:00 | - |
10 | D2 | 19 | 10 | Kulhavá Kateřina | Lukavice | 09 | 01:57:00 | - |
11 | D2 | 24 | 11 | Štěpánková Linda | Atletika Žamberk | 09 | 02:04:00 | - |
12 | D2 | 25 | 2 | Faltusová Ema | TJ Spartak Letohrad | 08 | 02:07:00 | - |
13 | D2 | 28 | 7 | Páchová Karolína | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 07 | 02:11:00 | - |
14 | D2 | 29 | 8 | Koryčanová Karolína | Fenix Ski Team Jeseník | 09 | 02:15:00 | - |
14 | D2 | 29 | 15 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 02:15:00 | - |
16 | D2 | 32 | 9 | Rambová Hedvika | Letohrad | 09 | 02:35:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 163 | Juřík Marek | Fenix Ski Team Jeseník | 04 | 00:09:52 | 102,23 |
2 | M2 | 2 | 167 | Šantrůček Štěpán | Lukavice | 05 | 00:10:00 | 99,55 |
3 | M2 | 3 | 166 | Gregor Jan | ISCAREX Junior Česká Třebová | 04 | 00:10:04 | 98,22 |
4 | M2 | 4 | 162 | Bakeš Daniel | Fenix Ski Team Jeseník | 05 | 00:10:07 | 97,22 |
5 | M2 | 5 | 157 | Suchodol Vít | TJ Spartak Letohrad | 04 | 00:10:26 | 90,87 |
6 | M2 | 7 | 156 | Rybka Lukáš | TJ Spartak Letohrad | 04 | 00:10:37 | 87,19 |
7 | M2 | 18 | 158 | Schless Adam | TJ Spartak Letohrad | 04 | 00:11:28 | 70,16 |
8 | M2 | 19 | 165 | Pavelec Šimon | Klub biatlonu Střelka Brno | 04 | 00:11:39 | 66,48 |
9 | M2 | 20 | 169 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:11:40 | 66,15 |
10 | M2 | 21 | 160 | Rybka Filip | TJ Spartak Letohrad | 05 | 00:11:50 | 62,81 |
11 | M2 | 22 | 171 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:11:52 | 62,14 |
12 | M2 | 23 | 164 | Fajstl Richard | Klub biatlonu Střelka Brno | 04 | 00:11:55 | 61,14 |
13 | M2 | 27 | 168 | Tobiška Štěpán | Atletika Žamberk | 05 | 00:12:40 | 46,10 |
14 | M2 | 28 | 159 | Vencl Jiří | TJ Spartak Letohrad | 05 | 00:12:46 | 44,10 |
15 | M2 | 29 | 161 | Urban Ondřej | Fenix Ski Team Jeseník | 05 | 00:13:07 | 37,08 |
16 | M2 | 30 | 172 | Kunt Stanislav | OB Žamberk | 04 | 00:13:16 | 34,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 6 | 16 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:10:36 | 100,73 |
2 | Z3 | 8 | 12 | Nováčková Monika | Fenix Ski Team Jeseník | 03 | 00:10:39 | 99,79 |
3 | Z3 | 9 | 7 | Mikysková Svatava | TJ Spartak Letohrad | 03 | 00:10:40 | 99,48 |
4 | Z3 | 10 | 1 | Tomášková Veronika | SK Nové Město n. Moravě | 03 | 00:10:44 | 98,22 |
5 | Z3 | 11 | 11 | Nováčková Lucie | Fenix Ski Team Jeseník | 03 | 00:10:48 | 96,97 |
6 | Z3 | 12 | 5 | Grossmannová Tereza | TJ Spartak Letohrad | 02 | 00:10:50 | 96,34 |
7 | Z3 | 13 | 13 | Bakešová Denisa | Fenix Ski Team Jeseník | 02 | 00:10:56 | 94,46 |
8 | Z3 | 14 | 14 | Haufová Zuzana | SOH Lukavice | 02 | 00:11:09 | 90,39 |
9 | Z3 | 15 | 22 | Hovorková Karolína | Atletika Žamberk | 03 | 00:11:22 | 86,32 |
10 | Z3 | 16 | 4 | Ondrušová Kateřina | TJ Spartak Letohrad | 02 | 00:11:25 | 85,38 |
11 | Z3 | 17 | 3 | Orálková Kamila | SK Nové Město n. Moravě | 03 | 00:11:26 | 85,07 |
12 | Z3 | 24 | 9 | Chmelíčková Zuzana | TJ Spartak Letohrad | 02 | 00:12:13 | 70,34 |
13 | Z3 | 25 | 2 | Plodrová Anna | SK Nové Město n. Moravě | 02 | 00:12:25 | 66,58 |
14 | Z3 | 26 | 8 | Lerchová Kateřina | TJ Spartak Letohrad | 03 | 00:12:27 | 65,95 |
15 | Z3 | 31 | 15 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:13:55 | 38,38 |
16 | Z3 | 32 | 10 | Řeháková Hana | Fenix Ski Team Jeseník | 03 | 00:15:24 | 10,50 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 83 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:15:45 | 105,09 |
2 | M4 | 2 | 76 | Mikyska Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:16:06 | 100,76 |
3 | M4 | 3 | 79 | Urban Matyáš | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:16:38 | 94,16 |
4 | M4 | 5 | 77 | Strnad Adam | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:17:02 | 89,21 |
5 | M4 | 6 | 68 | Žváček Vladimír | SK Nové Město n. Moravě | 01 | 00:17:03 | 89,00 |
6 | M4 | 7 | 70 | Remeš Tadeáš | TJ Spartak Letohrad | 01 | 00:17:19 | 85,70 |
7 | M4 | 8 | 81 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:17:28 | 83,84 |
8 | M4 | 10 | 80 | Kánský Petr | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:17:52 | 78,89 |
9 | M4 | 14 | 75 | Škrabal Hynek | Klub biatlonu Střelka Brno | 01 | 00:18:25 | 72,09 |
10 | M4 | 16 | 82 | Holubář Patrik | Ústí nad Orlicí | 00 | 00:18:43 | 68,37 |
11 | M4 | 17 | 71 | Valíček Robert | TJ Spartak Letohrad | 01 | 00:18:49 | 67,14 |
12 | M4 | 18 | 78 | Hermann Matěj | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:18:53 | 66,31 |
13 | M4 | 21 | 66 | Mareček Jonáš | SK Nové Město n. Moravě | 01 | 00:19:00 | 64,87 |
14 | M4 | 22 | 69 | Levý David | TJ Spartak Letohrad | 01 | 00:19:10 | 62,81 |
15 | M4 | 25 | 67 | Horákovský René | SK Nové Město n. Moravě | 01 | 00:19:24 | 59,92 |
16 | M4 | 33 | 74 | Půček Michal | Klub biatlonu Střelka Brno | 01 | 00:20:56 | 40,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 12 | 54 | Babánková Bára | Klub biatlonu Střelka Brno | 01 | 00:14:06 | 104,24 |
2 | Z4 | 17 | 46 | Šilarová Michaela | TJ Spartak Letohrad | 01 | 00:14:27 | 99,38 |
3 | Z4 | 20 | 47 | Mikulová Karolína | TJ Spartak Letohrad | 01 | 00:14:40 | 96,37 |
4 | Z4 | 29 | 57 | Nováčková Helena | Fenix Ski Team Jeseník | 00 | 00:15:38 | 82,95 |
5 | Z4 | 31 | 53 | Follerová Jana | Klub biatlonu Střelka Brno | 01 | 00:17:00 | 63,98 |
6 | Z4 | 32 | 58 | Schreierová Anna | Fenix Ski Team Jeseník | 00 | 00:17:19 | 59,58 |
7 | Z4 | 34 | 56 | Bednárová Natálie | Fenix Ski Team Jeseník | 01 | 00:17:34 | 56,11 |
8 | Z4 | 35 | 50 | Nováková Natálie | Fenix Ski Team Jeseník | 00 | 00:18:08 | 48,25 |
9 | Z4 | 36 | 52 | Kořenková Jana | Fenix Ski Team Jeseník | 00 | 00:18:26 | 44,08 |
10 | Z4 | 37 | 49 | Rotterová Anna | Fenix Ski Team Jeseník | 00 | 00:18:33 | 42,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 110 | Štvrtecký Jakub | TJ Spartak Letohrad | 98 | 00:20:28 | 101,67 |
2 | M5 | 3 | 117 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:20:39 | 99,89 |
3 | M5 | 4 | 92 | Vebr Patrik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:20:48 | 98,44 |
4 | M5 | 5 | 106 | Žalčík Kim | Fenix Ski Team Jeseník | 99 | 00:20:53 | 97,63 |
5 | M5 | 7 | 112 | Karlík Mikuláš | TJ Spartak Letohrad | 99 | 00:22:09 | 85,36 |
6 | M5 | 9 | 108 | Bráblík Michal | Fenix Ski Team Jeseník | 98 | 00:22:24 | 82,93 |
7 | M5 | 11 | 115 | Macháček Vojtěch | TJ Spartak Letohrad | 99 | 00:23:04 | 76,47 |
8 | M5 | 12 | 111 | Herman Ondřej | TJ Spartak Letohrad | 98 | 00:23:20 | 73,89 |
9 | M5 | 16 | 109 | Polák Daniel | Fenix Ski Team Jeseník | 98 | 00:23:42 | 70,34 |
10 | M5 | 17 | 113 | Janík Jakub | TJ Spartak Letohrad | 99 | 00:24:03 | 66,94 |
11 | M5 | 26 | 114 | Ondřejka Jiří | TJ Spartak Letohrad | 99 | 00:25:20 | 54,51 |
12 | M5 | 37 | 116 | Trnka Petr | Atletika Polička | 99 | 00:28:19 | 25,60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 19 | 95 | Kalousová Tereza | Ústí nad Orlicí | 98 | 00:18:54 | 110,00 |
2 | Z5 | 24 | 94 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:19:20 | 105,64 |
3 | Z5 | 35 | 91 | Faltusová Simona | TJ Spartak Letohrad | 98 | 00:21:27 | 84,36 |
4 | Z5 | 38 | 93 | Cejnarová Eliška | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:23:37 | 62,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 149 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:29:18 | 121,40 |
2 | MJ | 4 | 147 | Procházka Jakub | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:31:43 | 106,67 |
3 | MJ | 13 | 148 | Suchomel Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 97 | 00:37:25 | 71,93 |
4 | MJ | 16 | 146 | Schreier Jakub | Fenix Ski Team Jeseník | 96 | 00:38:53 | 62,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 9 | 127 | Novotná Dora | TJ Spartak Letohrad | 97 | 00:17:32 | 102,53 |
2 | ZJ | 11 | 126 | Maříková Simona | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:17:59 | 97,47 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 192 | Hübl Radek | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 88 | 00:28:53 | 112,68 |
2 | MA | 3 | 166 | Španihel David | TJ Spartak Letohrad | 95 | 00:31:42 | 94,42 |
3 | MA | 5 | 182 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:31:56 | 92,90 |
4 | MA | 6 | 188 | Roháček Jan | Run Sport Team | 82 | 00:32:51 | 86,96 |
5 | MA | 7 | 191 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:33:32 | 82,53 |
6 | MA | 8 | 194 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 00:33:43 | 81,34 |
7 | MA | 9 | 196 | Krejsa Tomáš | KUS Sopotnice | 77 | 00:35:42 | 68,47 |
8 | MA | 10 | 185 | Živný Marek | 3D Fitness Race Team | 91 | 00:35:55 | 67,07 |
9 | MA | 11 | 184 | Švorčík Petr | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:36:30 | 63,29 |
10 | MA | 12 | 186 | Lux Martin | T.J. Sokol Klášterec n. Orlicí | 93 | 00:36:37 | 62,53 |
11 | MA | 14 | 189 | Šebek Michal | Ústí nad Orlicí | 84 | 00:37:52 | 54,42 |
12 | MA | 15 | 193 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 00:38:41 | 49,13 |
13 | MA | 17 | 183 | Purkert Martin | Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:39:01 | 46,96 |
14 | MA | 18 | 190 | Růžička Tomáš | Pastviny Žamberk | 85 | 00:39:05 | 46,53 |
15 | MA | 19 | 187 | Moravec Filip | 3D Fitness Race Team | 88 | 00:41:00 | 34,10 |
16 | MA | 20 | 195 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:41:39 | 29,89 |
17 | MA | 21 | 181 | Novák Petr | HSK | 77 | 00:41:57 | 27,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 233 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:20:36 | 108,07 |
2 | MB | 6 | 241 | Hejl Radek | Králíky | 72 | 00:21:36 | 98,76 |
3 | MB | 8 | 238 | Fajfr František | 3D Fitness Race Team | 72 | 00:22:12 | 93,17 |
4 | MB | 10 | 234 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:22:53 | 86,80 |
5 | MB | 13 | 237 | Moskva Roman | Pasivity Žamberk | 75 | 00:23:21 | 82,45 |
6 | MB | 19 | 239 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:24:09 | 75,00 |
7 | MB | 20 | 231 | Jadrný Lubomír | Ústí nad Orlicí | 73 | 00:24:11 | 74,69 |
8 | MB | 22 | 229 | Strnad Tomáš | KB Letohrad | 69 | 00:24:55 | 67,86 |
9 | MB | 23 | 235 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 00:25:02 | 66,77 |
10 | MB | 24 | 236 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 00:25:10 | 65,53 |
11 | MB | 27 | 232 | Abrahám Luděk | Béda Team | 75 | 00:25:55 | 58,54 |
12 | MB | 28 | 226 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:26:04 | 57,14 |
13 | MB | 29 | 230 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 00:26:13 | 55,75 |
14 | MB | 30 | 242 | Pražák Tomáš | Jiskra Hylváty | 71 | 00:26:18 | 54,97 |
15 | MB | 31 | 227 | Steklý Petr | Svitavy | 74 | 00:26:36 | 52,17 |
16 | MB | 36 | 240 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:27:38 | 42,55 |
17 | MB | 38 | 228 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:28:23 | 35,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 14 | 262 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:23:24 | 102,02 |
2 | MC | 15 | 267 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:23:25 | 101,88 |
3 | MC | 18 | 265 | Ožana Václav | www.zakisovaskolabehu.cz | 64 | 00:24:06 | 96,10 |
4 | MC | 21 | 266 | Hanuš Petr | Chládek&Tintěra | 64 | 00:24:52 | 89,61 |
5 | MC | 25 | 263 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:25:12 | 86,79 |
6 | MC | 34 | 261 | Bakeš Jiří | Fenix Ski Team Jeseník | 62 | 00:27:00 | 71,56 |
7 | MC | 43 | 264 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:32:40 | 23,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 32 | 282 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:26:41 | 102,31 |
2 | MD | 33 | 286 | Kosek Miroslav | ASPV Těchonín | 55 | 00:26:48 | 101,44 |
3 | MD | 35 | 284 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:27:30 | 96,25 |
4 | MD | 39 | 277 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:28:55 | 85,76 |
5 | MD | 40 | 276 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:29:02 | 84,89 |
6 | MD | 41 | 287 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:29:05 | 140,76 |
7 | MD | 42 | 283 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:32:02 | 62,67 |
8 | MD | 44 | 285 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:36:21 | 100,97 |
9 | MD | 45 | 280 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:37:25 | 22,78 |
10 | MD | 46 | 278 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:41:05 | 3,00 |
11 | MD | 47 | 279 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:44:09 | 58,27 |
12 | MD | 48 | 281 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:19:45 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 169 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:16:40 | 121,43 |
2 | ZA | 23 | 172 | Nováková Babora | Sokol Kunvald | 83 | 00:19:18 | 93,21 |
3 | ZA | 28 | 168 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:20:02 | 85,36 |
4 | ZA | 29 | 170 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:20:13 | 83,39 |
5 | ZA | 34 | 167 | Schwaningerová Petra | Rock Machine Cyklomax | 82 | 00:21:22 | 71,07 |
6 | ZA | 37 | 171 | Sontáková Lenka | Activity Lanškroun | 91 | 00:22:50 | 55,36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 12 | 216 | Tobišková Tereza | Litice nad Orlicí | 77 | 00:18:04 | 105,44 |
2 | ZB | 15 | 214 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:18:40 | 98,98 |
3 | ZB | 20 | 218 | Honsová Hana | Activity Lanškroun | 79 | 00:18:59 | 95,57 |
4 | ZB | 27 | 215 | Fojtíková Hana | Pasivity Žamberk | 79 | 00:19:58 | 84,98 |
5 | ZB | 30 | 213 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:20:18 | 81,39 |
6 | ZB | 31 | 217 | Pavelcová Romana | Atletika Žamberk | 72 | 00:20:54 | 74,93 |
7 | ZB | 36 | 212 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:21:57 | 63,63 |
8 | ZB | 42 | 211 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:25:20 | 27,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 13 | 252 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:18:10 | 113,62 |
2 | ZC | 25 | 251 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:19:24 | 100,97 |
3 | ZC | 32 | 246 | Žalčíková Marion | Fenix Ski Team Jeseník | 66 | 00:20:55 | 85,41 |
4 | ZC | 39 | 249 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:23:48 | 55,83 |
5 | ZC | 40 | 248 | Ehrenbergerová Marta | Červená | 54 | 00:24:25 | 109,12 |
6 | ZC | 41 | 247 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:24:52 | 105,60 |
7 | ZC | 43 | 250 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:27:28 | 85,28 |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.