Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín - Jedlová

11.4.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová
  • datum konání: 11.4.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: rodina Krupkova ve spolupráci s Hotelem Jedlová hora a OÚ Jiřetín p.J.

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou
13:00 hodin

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 334 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

David Krupka
Mackova 671
293 01 Mladá Boleslav
tel.+420 607 191 545, zam. +420 733 618 370

Internetové stránky

http://jedlova.kavan.eu/

E-mailová adresa

davidkrupka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1319

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Stránský Aleš6013
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Jirásková Eva6412
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Horáček Michal7511
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Jelínek Karel519
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Turek Martin808
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 15.04.2015, 07:31
  • zobrazeno 1197x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ120Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:26:2370
2MJ721Černohorský MarekSKI klub Jablonec nad Nisou9600:28:3162
3MJ1522Křeček JiříAtletika Kolín9800:31:1054
4MJ5223Herman PavelSlovan Varnsdorf9800:39:2448
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA224Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:5870
2MA325Pšenička JakubČKS SKI Jilemnice9100:27:3562
3MA426Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:5654
4MA527Herda JanSKP Nymburk8300:28:0448
5MA628Harcuba JiříČKS SKI Jilemnice9200:28:2444
6MA929Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8800:28:5940
7MA1130Turek Martinzakisovaskolabehu.cz8000:29:2838
8MA1331Punda VáclavRBZ Praha9000:29:5536
9MA1632Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:1634
10MA1833Stezka MartinChřibská8400:32:3332
11MA2734Holub LiborAIR Frenštát8000:34:3330
12MA2935Ďurovec DominikBěžecký kroužek Varnsdorf9500:34:4828
13MA3336Conk JakubRumburk8300:36:0226
14MA3737Procházka TomášMezihoří7800:36:4924
15MA4438Svoboda LukášČeská Lípa8600:38:0822
16MA5039Hobza TomášDolní Podluží9200:38:4420
17MA5540Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:40:4218
18MA6141Souček TomášTP Consulting Liberec8300:42:1616
19MA6642Kabelka MilanLiberec8500:44:3214
20MA6843Homolka KarelKrásná lípa8100:46:0812
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB844Ulich PetrMT Dobruška6800:28:5170
2MB1045Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady Praha7200:29:2262
3MB1446Šesták KarelŠepa RS7100:30:0354
4MB1847Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:32:3348
5MB2048Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:32:4744
6MB2349Suchý PavelKrásná Lípa6900:33:5640
7MB2850Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:34:3638
8MB3151Hemer LukášPraha6600:35:0036
9MB3252Janík TomášSpona Teplice6800:35:3634
10MB3453Vošvrda MichalMladá Boleslav7200:36:1432
11MB3554Hofman JaroslavKrásná Lípa7100:36:1830
12MB3855Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:36:5528
13MB4256Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:37:3026
14MB5157Josef VítekKrásná Lípa7000:39:1924
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1258Vaněk PetrAC Praha6100:29:4570
2MC2259Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:33:5062
3MC2560Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:34:2154
4MC2661Valenta MichalPrales Tužín6200:34:3248
5MC3062Gombita JosefMost5800:34:5144
6MC3663Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:36:3940
7MC4564Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:1538
8MC5765Stránský JiříCvikov6300:40:5436
9MC7066Klampfl PavelVrchaři Vrchlabí6400:46:5434
10MC7167Souček JanStříbro5600:47:1932
11MC7468Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:49:1730
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2169Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:32:5070
2MD3970Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:37:0462
3MD4171Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:1454
4MD4672Navrátil JosefS.K. Strančice4900:38:1848
5MD5973Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2644
6MD6074Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:42:0540
7MD6275Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:3238
8MD6576Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:44:1336
9MD7277Sedláček JaroslavHK Varnsdorf4800:47:4134
Muži E (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6778Sládek KarelKrásná Lípa4500:45:5270
2ME7579Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:49:3362
Juniorky (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA471Součková LenkaTP Consulting Liberec8400:38:2070
2ZA582Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:1462
3ZA633Kollertová EvaMT Dobruška8300:43:0454
4ZA644Součková ZuzanaStříbro9400:43:5048
5ZA735Kotěšovcová KláraLiberec9000:48:4144
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB176Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:32:1470
2ZB497Masopustová TerezaRumburk8000:38:3862
3ZB538Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7100:39:3954
4ZB569Vítková SvětlaKrásná Lípa7700:40:4348
5ZB6910Mládková MonikaJablonec nad Jizerou7900:46:1144
Ženy C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4011Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:1270
2ZC4312Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:5762
3ZC4813Vlachynská LibušeDobříš6200:38:2954
4ZC5414Jirásková EvaLanškroun6400:40:0848
5ZC7715Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady Praha6600:51:5044
6ZC7916Součková ZuzanaStříbro6200:55:4640
Ženy D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2417Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:0170
2ZD7618Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:2262
3ZD7819Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:52:5354
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ120Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:26:2370
1MA224Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:5870
2MA325Pšenička JakubČKS SKI Jilemnice9100:27:3562
3MA426Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:5654
4MA527Herda JanSKP Nymburk8300:28:0448
5MA628Harcuba JiříČKS SKI Jilemnice9200:28:2444
2MJ721Černohorský MarekSKI klub Jablonec nad Nisou9600:28:3162
1MB844Ulich PetrMT Dobruška6800:28:5170
6MA929Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8800:28:5940
2MB1045Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady Praha7200:29:2262
7MA1130Turek Martinzakisovaskolabehu.cz8000:29:2838
1MC1258Vaněk PetrAC Praha6100:29:4570
8MA1331Punda VáclavRBZ Praha9000:29:5536
3MB1446Šesták KarelŠepa RS7100:30:0354
3MJ1522Křeček JiříAtletika Kolín9800:31:1054
9MA1632Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:1634
1ZB176Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:32:1470
4MB1847Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:32:3348
10MA1833Stezka MartinChřibská8400:32:3332
5MB2048Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:32:4744
1MD2169Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:32:5070
2MC2259Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:33:5062
6MB2349Suchý PavelKrásná Lípa6900:33:5640
1ZD2417Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:0170
3MC2560Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:34:2154
4MC2661Valenta MichalPrales Tužín6200:34:3248
11MA2734Holub LiborAIR Frenštát8000:34:3330
7MB2850Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:34:3638
12MA2935Ďurovec DominikBěžecký kroužek Varnsdorf9500:34:4828
5MC3062Gombita JosefMost5800:34:5144
8MB3151Hemer LukášPraha6600:35:0036
9MB3252Janík TomášSpona Teplice6800:35:3634
13MA3336Conk JakubRumburk8300:36:0226
10MB3453Vošvrda MichalMladá Boleslav7200:36:1432
11MB3554Hofman JaroslavKrásná Lípa7100:36:1830
6MC3663Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:36:3940
14MA3737Procházka TomášMezihoří7800:36:4924
12MB3855Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:36:5528
2MD3970Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:37:0462
1ZC4011Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:1270
3MD4171Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:1454
13MB4256Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:37:3026
2ZC4312Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:5762
15MA4438Svoboda LukášČeská Lípa8600:38:0822
7MC4564Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:1538
4MD4672Navrátil JosefS.K. Strančice4900:38:1848
1ZA471Součková LenkaTP Consulting Liberec8400:38:2070
3ZC4813Vlachynská LibušeDobříš6200:38:2954
2ZB497Masopustová TerezaRumburk8000:38:3862
16MA5039Hobza TomášDolní Podluží9200:38:4420
14MB5157Josef VítekKrásná Lípa7000:39:1924
4MJ5223Herman PavelSlovan Varnsdorf9800:39:2448
3ZB538Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7100:39:3954
4ZC5414Jirásková EvaLanškroun6400:40:0848
17MA5540Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:40:4218
4ZB569Vítková SvětlaKrásná Lípa7700:40:4348
8MC5765Stránský JiříCvikov6300:40:5436
2ZA582Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:1462
5MD5973Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2644
6MD6074Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:42:0540
18MA6141Souček TomášTP Consulting Liberec8300:42:1616
7MD6275Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:3238
3ZA633Kollertová EvaMT Dobruška8300:43:0454
4ZA644Součková ZuzanaStříbro9400:43:5048
8MD6576Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:44:1336
19MA6642Kabelka MilanLiberec8500:44:3214
1ME6778Sládek KarelKrásná Lípa4500:45:5270
20MA6843Homolka KarelKrásná lípa8100:46:0812
5ZB6910Mládková MonikaJablonec nad Jizerou7900:46:1144
9MC7066Klampfl PavelVrchaři Vrchlabí6400:46:5434
10MC7167Souček JanStříbro5600:47:1932
9MD7277Sedláček JaroslavHK Varnsdorf4800:47:4134
5ZA735Kotěšovcová KláraLiberec9000:48:4144
11MC7468Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:49:1730
2ME7579Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:49:3362
2ZD7618Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:2262
5ZC7715Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady Praha6600:51:5044
3ZD7819Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:52:5354
6ZC7916Součková ZuzanaStříbro6200:55:4640
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ120Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:26:2370
2MA224Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:5862
3MA325Pšenička JakubČKS SKI Jilemnice9100:27:3554
4MA426Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:5648
5MA527Herda JanSKP Nymburk8300:28:0444
6MA628Harcuba JiříČKS SKI Jilemnice9200:28:2440
7MJ721Černohorský MarekSKI klub Jablonec nad Nisou9600:28:3138
8MB844Ulich PetrMT Dobruška6800:28:5136
9MA929Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8800:28:5934
10MB1045Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady Praha7200:29:2232
11MA1130Turek Martinzakisovaskolabehu.cz8000:29:2830
12MC1258Vaněk PetrAC Praha6100:29:4528
13MA1331Punda VáclavRBZ Praha9000:29:5526
14MB1446Šesták KarelŠepa RS7100:30:0324
15MJ1522Křeček JiříAtletika Kolín9800:31:1022
16MA1632Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:1620
17MA1833Stezka MartinChřibská8400:32:3318
17MB1847Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:32:3318
19MB2048Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:32:4714
20MD2169Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:32:5012
21MC2259Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:33:5010
22MB2349Suchý PavelKrásná Lípa6900:33:568
23MC2560Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:34:216
24MC2661Valenta MichalPrales Tužín6200:34:324
25MA2734Holub LiborAIR Frenštát8000:34:332
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB176Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:32:1470
2ZD2417Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:0162
3ZC4011Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:1254
4ZC4312Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:5748
5ZA471Součková LenkaTP Consulting Liberec8400:38:2044
6ZC4813Vlachynská LibušeDobříš6200:38:2940
7ZB497Masopustová TerezaRumburk8000:38:3838
8ZB538Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7100:39:3936
9ZC5414Jirásková EvaLanškroun6400:40:0834
10ZB569Vítková SvětlaKrásná Lípa7700:40:4332
11ZA582Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:1430
12ZA633Kollertová EvaMT Dobruška8300:43:0428
13ZA644Součková ZuzanaStříbro9400:43:5026
14ZB6910Mládková MonikaJablonec nad Jizerou7900:46:1124
15ZA735Kotěšovcová KláraLiberec9000:48:4122
16ZD7618Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:2220
17ZC7715Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady Praha6600:51:5018
18ZD7819Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:52:5316
19ZC7916Součková ZuzanaStříbro6200:55:4614

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Ahoj, prosím o opravu ve výsledcích. Nechvíl Petr nebyl 2. v MA (3.celkově), nýbrž jsem byl 3.MA (4.celkově). Jakub Pšenička byl 2.MA. Děkuji za opravu. Petr Nechvíl
Nechvilpetr1
parádní běh do úžasného vrchu, srdcová záležitost
karlos.dj
Prosím o opravu výsledků – Petr Nechvíl měl 28:00 (nikoli 27:00, chyba v přepisu z výsledků v cíli), Jan Herda 5tý za 28:04, Harcuba (Haromba) 6tý cca 28:15 – na Chřibské byl tento závodník 4tý absolutně – v jednom ze závodů je chyba v přepisu jména. Děkuji, Herda Jan
janherda
Opraveno dle aktualnich podkladu poradatele.
team
co to, ze by mel Team Iscarex az takovej strach o vrcharsky body ? :-O Njn Honzo, zvykej si, v ceskym fotbale je to taky bezny :-D
turekm
Ahoj všem, tak se nám podařilo dohledat originál papíry od cílových časoměřičů a tudíž jsem byl schopen finálně dohledat i časy a opravit pozice výše reklamovaných v kategorii MUŽI A (Jan Herda a Jiří Harcuba). Ještě jednou se omlouvám a zasílám mailem na Iscarex teď už správné výsledky.
davidkrupka
Jedlová je pro mne pojem od roku 1997. Kouzelná krajina. Díky pořadatelům za možnost potkat se s nejlepšími vrchaři a atlety. Přeji všem pohodové běhání

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód