Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Chřibská - Studenec

12.4.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Chřibská - Studenec
  • datum konání: 12.4.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Město Chřibská

Sociální sítě

Místo konání

Chřibská, okr. Děčín, náměstí
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 6,1 km
Převýšení: 397 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Šulc
407 44 Dolní Chřibská 207
tel. J. Šulc +420 728 249 791, tel. +420 381 506

E-mailová adresa

jiri0207@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 14.04.2015, 08:27
  • zobrazeno 1167x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Pšenička JakubSKI Jilemnice9100:27:4535
2MA218Herda JanSKP Nymburk8300:27:5431
3MA419Harcuba JiříSKI Jilemnice9200:28:2427
4MA520Motl OndřejASK Slavia Praha9400:29:0024
5MA621Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:1622
6MA922Turek Martinzakisovaskolabehu.cz8000:29:5820
7MA1223Stezka MartinChřibská8400:31:3619
8MA1324Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:4418
9MA1925Holub LiborAIR Frenštát8000:34:2917
10MA2126Conk JakubRumburk8300:35:3716
11MA3127Hobza TomášDolní Podluží9200:39:0715
12MA3328Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:39:4214
13MA3929Homolka KarelKrásná Lípa8100:45:0213
Muži B (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB330Malý JanELEVEN Run Team7300:28:1435
2MB731Ulich PetrMT Dobruška6800:29:1931
3MB832Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:29:4027
4MB1433Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:32:4824
5MB1734Suchý PavelKrásná Lípa6900:33:4922
6MB2035Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:35:0720
7MB2236Janík TomášSpona Teplice6800:35:4319
8MB2637Hofman JaroslavKrásná Lípa7100:37:2118
9MB2738Josef VítekKrásná Lípa6900:38:0817
Muži C (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC939Vaněk PetrAC Praha6100:29:5835
2MC1140Krostack BerndPSV Zittau6400:30:1731
3MC1541Valenta M.Prales Tužín6200:33:2527
4MC2342Choc PetrAC Rumburk6400:36:1424
5MC2443Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:36:4622
6MC4244Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:48:2820
Muži D (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2945Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:38:2835
2MD3646Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:41:4031
3MD4147Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:45:3827
4MD4548Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:51:5324
Muži E (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4349Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:48:5535
Juniorky (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ471Sismelichová KateřinaChřibská9900:52:5335
2ZJ492Sismelichová JiřinaChřibská9601:06:0131
Ženy A (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA243Wackermannová KateřinaKrásné Pole8900:36:4635
2ZA404Kollertová EvaMT Dobruška8300:45:0531
Ženy B (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB185Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:1335
2ZB306Masopustová TerezaRumburk8000:38:5031
3ZB347Vítková SvětlaKrásná Lípa7700:39:4427
4ZB388Kovářová JanaRumburk7300:42:5524
Ženy C (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC289Krátká AnnaSKP Pardubice6900:38:1635
2ZC3210Vlachynská LibušeDobříš6200:39:1931
3ZC3511Jirásková EvaLanškroun6400:41:1327
4ZC4812Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:57:2324
Ženy D (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1613Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:33:4335
2ZD3714Pštrossová MarieSNB, AVR Praha5900:42:0531
3ZD4415Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:50:3327
4ZD4616Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:52:4924
Trať 6,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Pšenička JakubSKI Jilemnice9100:27:4535
2MA218Herda JanSKP Nymburk8300:27:5431
1MB330Malý JanELEVEN Run Team7300:28:1435
3MA419Harcuba JiříSKI Jilemnice9200:28:2427
4MA520Motl OndřejASK Slavia Praha9400:29:0024
5MA621Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:1622
2MB731Ulich PetrMT Dobruška6800:29:1931
3MB832Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:29:4027
1MC939Vaněk PetrAC Praha6100:29:5835
6MA922Turek Martinzakisovaskolabehu.cz8000:29:5820
2MC1140Krostack BerndPSV Zittau6400:30:1731
7MA1223Stezka MartinChřibská8400:31:3619
8MA1324Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:4418
4MB1433Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:32:4824
3MC1541Valenta M.Prales Tužín6200:33:2527
1ZD1613Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:33:4335
5MB1734Suchý PavelKrásná Lípa6900:33:4922
1ZB185Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:1335
9MA1925Holub LiborAIR Frenštát8000:34:2917
6MB2035Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:35:0720
10MA2126Conk JakubRumburk8300:35:3716
7MB2236Janík TomášSpona Teplice6800:35:4319
4MC2342Choc PetrAC Rumburk6400:36:1424
1ZA243Wackermannová KateřinaKrásné Pole8900:36:4635
5MC2443Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:36:4622
8MB2637Hofman JaroslavKrásná Lípa7100:37:2118
9MB2738Josef VítekKrásná Lípa6900:38:0817
1ZC289Krátká AnnaSKP Pardubice6900:38:1635
1MD2945Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:38:2835
2ZB306Masopustová TerezaRumburk8000:38:5031
11MA3127Hobza TomášDolní Podluží9200:39:0715
2ZC3210Vlachynská LibušeDobříš6200:39:1931
12MA3328Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:39:4214
3ZB347Vítková SvětlaKrásná Lípa7700:39:4427
3ZC3511Jirásková EvaLanškroun6400:41:1327
2MD3646Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:41:4031
2ZD3714Pštrossová MarieSNB, AVR Praha5900:42:0531
4ZB388Kovářová JanaRumburk7300:42:5524
13MA3929Homolka KarelKrásná Lípa8100:45:0213
2ZA404Kollertová EvaMT Dobruška8300:45:0531
3MD4147Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:45:3827
6MC4244Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:48:2820
1ME4349Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:48:5535
3ZD4415Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:50:3327
4MD4548Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:51:5324
4ZD4616Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:52:4924
1ZJ471Sismelichová KateřinaChřibská9900:52:5335
4ZC4812Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:57:2324
2ZJ492Sismelichová JiřinaChřibská9601:06:0131
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Pšenička JakubSKI Jilemnice9100:27:4535
2MA218Herda JanSKP Nymburk8300:27:5431
3MB330Malý JanELEVEN Run Team7300:28:1427
4MA419Harcuba JiříSKI Jilemnice9200:28:2424
5MA520Motl OndřejASK Slavia Praha9400:29:0022
6MA621Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:1620
7MB731Ulich PetrMT Dobruška6800:29:1919
8MB832Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:29:4018
9MA922Turek Martinzakisovaskolabehu.cz8000:29:5817
9MC939Vaněk PetrAC Praha6100:29:5817
11MC1140Krostack BerndPSV Zittau6400:30:1715
12MA1223Stezka MartinChřibská8400:31:3614
13MA1324Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:4413
14MB1433Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:32:4812
15MC1541Valenta M.Prales Tužín6200:33:2511
16MB1734Suchý PavelKrásná Lípa6900:33:4910
17MA1925Holub LiborAIR Frenštát8000:34:299
18MB2035Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:35:078
19MA2126Conk JakubRumburk8300:35:377
20MB2236Janík TomášSpona Teplice6800:35:436
21MC2342Choc PetrAC Rumburk6400:36:145
22MC2443Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:36:464
23MB2637Hofman JaroslavKrásná Lípa7100:37:213
24MB2738Josef VítekKrásná Lípa6900:38:082
25MD2945Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:38:281
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1613Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:33:4335
2ZB185Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:1331
3ZA243Wackermannová KateřinaKrásné Pole8900:36:4627
4ZC289Krátká AnnaSKP Pardubice6900:38:1624
5ZB306Masopustová TerezaRumburk8000:38:5022
6ZC3210Vlachynská LibušeDobříš6200:39:1920
7ZB347Vítková SvětlaKrásná Lípa7700:39:4419
8ZC3511Jirásková EvaLanškroun6400:41:1318
9ZD3714Pštrossová MarieSNB, AVR Praha5900:42:0517
10ZB388Kovářová JanaRumburk7300:42:5516
11ZA404Kollertová EvaMT Dobruška8300:45:0515
12ZD4415Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:50:3314
13ZD4616Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:52:4913
14ZJ471Sismelichová KateřinaChřibská9900:52:5312
15ZC4812Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:57:2311
16ZJ492Sismelichová JiřinaChřibská9601:06:0110

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Jedním slovem perfektní!
Tomi.hobza
Jsem ráda, že jsem se zúčastnila. Skvělá atmosféra, dokonalá organizace, příjemní lidé kolem i všichni běžci. Super :-) Díky!
svetla.sedlackova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód