1.7.2015, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 68 |
Sadílek Ota | 46 | 65 |
Borek Petr | 70 | 61 |
Šimůnek Jan | 82 | 52 |
Keprtová Miloslava | 48 | 51 |
Pilgr Luděk | 76 | 50 |
Šimůnková Pavla | 77 | 49 |
Borek Viktor | 04 | 49 |
Matyášová Jana | 65 | 48 |
Borková Agáta | 02 | 47 |
Vacek Martin | 69 | 46 |
Buriánek Roman | 65 | 43 |
Červ Miloslav | 50 | 41 |
Šimůnek Jan | 03 | 41 |
Serbousková Sára | 04 | 40 |
Stránský Aleš | 60 | 40 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 39 |
Kostřicová Blanka | 61 | 39 |
Kubišta Oto | 53 | 36 |
Bureš Josef | 06 | 33 |
Černá Markéta | 70 | 33 |
Šimůnek Jan | 49 | 32 |
Stránská Adéla | 91 | 31 |
Grätz Luděk | 58 | 30 |
Vondra Vojtěch | 98 | 29 |
Šimůnková Zdena | 58 | 29 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 29 |
Dejdarová Tereza | 10 | 28 |
Radiměřský Karel | 87 | 28 |
Stránská Michaela | 97 | 28 |
Gregora Filip | 02 | 27 |
Hanik Maxim | 07 | 27 |
Burešová Markéta | 04 | 27 |
Doucha Jiří | 71 | 27 |
Vacek Michal | 04 | 26 |
Kouba Radim | 11 | 26 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 26 |
Kačerovský Michal | 98 | 26 |
Gregora Jan | 00 | 26 |
Šafář Jaroslav | 51 | 25 |
Záveský Filip | 93 | 25 |
Lánová Aneta | 07 | 25 |
Pávek Jiří | 69 | 25 |
Preislerová Elena | 06 | 25 |
Borková Johanka | 07 | 25 |
Turek Martin | 80 | 25 |
Marhold Luboš | 77 | 25 |
Broulíková Anežka | 08 | 24 |
Kalous Petr | 77 | 24 |
Gregorová Michaela | 04 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 16 | Kumpošt Radovan | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:28 | - |
2 | C2 | 2 | 3 | Dvořák Matyáš | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:32 | - |
3 | C2 | 4 | 19 | Gregora Lukáš | Žichlínek | 08 | 00:00:33 | - |
4 | C2 | 6 | 2 | Karel David | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:35 | - |
5 | C2 | 7 | 22 | Trávníček Jan | TRAFO Team | 09 | 00:00:36 | - |
6 | C2 | 10 | 11 | Lochman Jan | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:36 | - |
7 | C2 | 11 | 10 | Pirkl Vít | ISCAREX Junior team ČT | 10 | 00:00:39 | - |
8 | C2 | 12 | 8 | Pietkiewicz Štěpán | Rybník | 09 | 00:00:41 | - |
9 | C2 | 13 | 1 | Cvrček Jáchym | Atletika Polička | 10 | 00:00:41 | - |
10 | C2 | 14 | 25 | Jež Jan | Česká Třebová | 08 | 00:00:42 | - |
11 | C2 | 17 | 15 | Škrabánek Dominik | Česká Třebová | 10 | 00:00:47 | - |
12 | C2 | 18 | 17 | Topinka Tobiáš | Lanškroun | 10 | 00:00:54 | - |
13 | C2 | 20 | 26 | Janda Matyáš | Česká Třebová | 10 | 00:00:56 | - |
14 | C2 | 23 | 14 | Kovář Štěpán | SKB Česká Třebová | 10 | 00:01:00 | - |
15 | C2 | 24 | 24 | Jež Dominik | - | 11 | 00:01:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 3 | 9 | Broulíková Anežka | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:32 | - |
2 | D2 | 5 | 21 | Trávníčková Linda | TRAFO Team | 09 | 00:00:35 | - |
3 | D2 | 8 | 12 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:00:36 | - |
3 | D2 | 8 | 7 | Kynclová Sofie | Česká Třebová | 08 | 00:00:36 | - |
5 | D2 | 15 | 20 | Gregorová Anna | MŠ Žichlínek | 10 | 00:00:42 | - |
6 | D2 | 16 | 23 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:00:46 | - |
7 | D2 | 18 | 18 | Sýkorová Kateřina | Habeš Česká Třebová | 11 | 00:00:54 | - |
8 | D2 | 21 | 6 | Němcová Natálie | Litomyšl | 11 | 00:00:56 | - |
9 | D2 | 22 | 4 | Bartošová Veronika | Dolní Újezd | 11 | 00:00:57 | - |
10 | D2 | 25 | 5 | Čechalová Dominika | Česká Třebová | 13 | 00:01:54 | - |
11 | D2 | 26 | 13 | Dufková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 13 | 00:02:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 5 | 15 | Barvínek Daniel | Atletika Žamberk | 06 | 00:01:22 | 110,66 |
2 | M1 | 7 | 2 | Němec Jakub | Litomyšl | 07 | 00:01:23 | 106,39 |
3 | M1 | 10 | 14 | Bryška Tomáš | TJ Svitavy | 07 | 00:01:33 | 82,95 |
4 | M1 | 12 | 22 | Novák Vojtěch | Bike Freaks Holice | 07 | 00:01:37 | 73,77 |
5 | M1 | 19 | 7 | Lochman Martin | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:57 | 27,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 4 | 10 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:21 | 122,01 |
2 | Z1 | 11 | 13 | Preislerová Elena Marie | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:34 | 93,11 |
3 | Z1 | 13 | 16 | Lehká Lucie | Jiskra Ústí nad Oricí | 07 | 00:01:38 | 84,88 |
4 | Z1 | 14 | 20 | Vetchá Rozálie | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:39 | 83,67 |
5 | Z1 | 15 | 8 | Bednářová Kateřina | TJ Svitavy | 06 | 00:01:39 | 83,34 |
6 | Z1 | 17 | 19 | Lánová Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:01:44 | 71,46 |
7 | Z1 | 18 | 9 | Chládková Nikola | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:46 | 67,11 |
8 | Z1 | 20 | 12 | Polášková Eliška | Volejbal Česká Třebová | 06 | 00:01:57 | 42,06 |
9 | Z1 | 22 | 4 | Kristenová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:02:29 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 6 | Zamastil Andrej | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:01:15 | 110,27 |
2 | M2 | 3 | 5 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:18 | 100,82 |
3 | M2 | 6 | 21 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:23 | 88,91 |
4 | M2 | 9 | 18 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:31 | 67,38 |
5 | M2 | 16 | 3 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:40 | 45,78 |
6 | M2 | 21 | 11 | Sadílek Jakub | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:59 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 1 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:10 | 120,42 |
2 | Z2 | 8 | 17 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:01:25 | 79,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 5 | 2 | Zamastil Alex | AC Vysoké Mýto | 02 | 00:04:37 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 3 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:32 | 133,09 |
2 | Z3 | 3 | 4 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:50 | 118,84 |
3 | Z3 | 6 | 1 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:05:19 | 48,07 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 2 | 5 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:36 | 106,33 |
2 | M4 | 4 | 6 | Hai Honza | Activity Lanškroun | 01 | 00:03:50 | 93,67 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 26 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:04:56 | 106,19 |
2 | M5 | 6 | 25 | Vondra Vojtěch | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:14 | 93,81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 48 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:05:12 | 135,19 |
2 | MJ | 12 | 35 | Jureček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:05:50 | 115,06 |
3 | MJ | 35 | 50 | Kučera Jan | Česká Třebová | 97 | 00:07:53 | 49,75 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 43 | 45 | Čížová Barbora | - | 96 | 00:08:23 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 40 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:05:03 | 103,91 |
2 | MA | 4 | 53 | Hájek Daniel | Atletika Polička | 89 | 00:05:04 | 103,00 |
3 | MA | 7 | 38 | Turek Martin | www.zakisova-skolabehu.cz | 80 | 00:05:20 | 93,09 |
4 | MA | 8 | 49 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:05:25 | 89,52 |
5 | MA | 9 | 33 | Šilar Zdeněk | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:05:29 | 86,74 |
6 | MA | 10 | 43 | Adamec Lukáš | Horo Česká Třebová | 87 | 00:05:37 | 81,59 |
7 | MA | 13 | 2 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:05:51 | 72,55 |
8 | MA | 16 | 27 | Válka Michal | - | 93 | 00:06:12 | 58,93 |
9 | MA | 17 | 21 | Kovář Jan | SKB Česká Třebová | 81 | 00:06:13 | 58,47 |
10 | MA | 18 | 23 | Růžička Tomáš | Cycling Team Brandýs | 85 | 00:06:16 | 56,34 |
11 | MA | 22 | 37 | Švec Martin | VK Choceň | 87 | 00:06:59 | 28,57 |
12 | MA | 29 | 14 | Vaculík Miroslav | TJ Svitavy | 85 | 00:07:34 | 5,81 |
13 | MA | 33 | 1 | Cvrček Martin | Divoká Šárka | 79 | 00:07:40 | 2,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 41 | Macháček Petr | SPORT Bárt Ústí nad Orlicí | 72 | 00:05:03 | 127,87 |
2 | MB | 15 | 20 | Pávek Jiří | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 69 | 00:05:56 | 97,91 |
3 | MB | 20 | 29 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:06:38 | 74,23 |
4 | MB | 21 | 51 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 00:06:50 | 67,09 |
5 | MB | 23 | 15 | Linhart Tomáš | Bouchači z Jelenice | 72 | 00:07:11 | 55,46 |
6 | MB | 24 | 28 | Pražák Tomáš | Jiskra Hylváty Kuželky | 71 | 00:07:14 | 53,66 |
7 | MB | 28 | 17 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 00:07:32 | 43,59 |
8 | MB | 31 | 19 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:07:38 | 39,68 |
9 | MB | 37 | 11 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:08:04 | 25,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 36 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:49 | 130,89 |
2 | MC | 14 | 31 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:05:53 | 129,02 |
3 | MC | 47 | 44 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:08:56 | 40,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 25 | 32 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:07:19 | 109,65 |
2 | MD | 34 | 30 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:07:41 | 100,14 |
3 | MD | 38 | 6 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:08:04 | 90,21 |
4 | MD | 39 | 12 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:08:09 | 88,34 |
5 | MD | 45 | 9 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:08:44 | 73,03 |
6 | MD | 52 | 4 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:11:39 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 30 | 42 | Jelénková Iva | Atletiko Zdiby | 89 | 00:07:35 | 113,09 |
2 | ZA | 41 | 39 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:08:20 | 94,64 |
3 | ZA | 44 | 46 | Bendová Ilona | Česká Třebová | 88 | 00:08:25 | 92,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 27 | 22 | Fojtíková Hana | Žamberk | 79 | 00:07:24 | 107,28 |
2 | ZB | 32 | 52 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:07:40 | 100,53 |
3 | ZB | 36 | 5 | Lehká Jana | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:07:59 | 92,19 |
4 | ZB | 40 | 18 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:08:18 | 83,99 |
5 | ZB | 46 | 16 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:08:51 | 69,30 |
6 | ZB | 48 | 3 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:08:59 | 65,94 |
7 | ZB | 49 | 13 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:09:41 | 47,87 |
8 | ZB | 50 | 8 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:10:35 | 24,16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 19 | 47 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:06:25 | 125,87 |
2 | ZC | 26 | 34 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:21 | 100,93 |
3 | ZC | 42 | 10 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:22 | 73,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 51 | 24 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:41 | 117,38 |
2 | ZD | 53 | 7 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:12:42 | 82,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 3 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:32 | 133,09 |
1 | M4 | 2 | 5 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:36 | 106,33 |
2 | Z3 | 3 | 4 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:50 | 118,84 |
2 | M4 | 4 | 6 | Hai Honza | Activity Lanškroun | 01 | 00:03:50 | 93,67 |
1 | M3 | 5 | 2 | Zamastil Alex | AC Vysoké Mýto | 02 | 00:04:37 | 100,00 |
3 | Z3 | 6 | 1 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:05:19 | 48,07 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 19 | 47 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:06:25 | 117,93 |
2 | ZC | 26 | 34 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:21 | 91,86 |
3 | ZB | 27 | 22 | Fojtíková Hana | Žamberk | 79 | 00:07:24 | 90,21 |
4 | ZA | 30 | 42 | Jelénková Iva | Atletiko Zdiby | 89 | 00:07:35 | 85,09 |
5 | ZB | 32 | 52 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:07:40 | 82,87 |
6 | ZB | 36 | 5 | Lehká Jana | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:07:59 | 73,78 |
7 | ZB | 40 | 18 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:08:18 | 64,85 |
8 | ZA | 41 | 39 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:08:20 | 63,88 |
9 | ZC | 42 | 10 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:22 | 62,85 |
10 | ZJ | 43 | 45 | Čížová Barbora | - | 96 | 00:08:23 | 62,33 |
11 | ZA | 44 | 46 | Bendová Ilona | Česká Třebová | 88 | 00:08:25 | 61,15 |
12 | ZB | 46 | 16 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:08:51 | 48,87 |
13 | ZB | 48 | 3 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:08:59 | 45,21 |
14 | ZB | 49 | 13 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:09:41 | 25,54 |
15 | ZB | 50 | 8 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:10:35 | 3,00 |
16 | ZD | 51 | 24 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:41 | 3,00 |
17 | ZD | 53 | 7 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:12:42 | 3,00 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
vaclav.hornych