Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh za břehem

22.3.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 22.3.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh na Moravě - Gymnázium
10:00 hodin

Popis tratě

silniční běh (asfalt, 1.5 km šotolina a polní cesta, rovina, 7055 m, převýšení 38 m)
hromadný start

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Zika
tel. 731 709 288

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ77Bernard Mikulᚊumperk9800:26:360,00
2MJ88Bednarský VojtěchTNF Bike team9700:27:010,00
3MJ2929Pyšný FilipŠumperk9900:29:490,00
Muži A (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Sikora OndřejAtletika Zábřeh7700:25:150,00
2MA22Timko MartinAtletika Šumperk9400:25:420,00
3MA33Jílek DavidZábřeh8700:25:460,00
4MA44Kostecký JanTJ Šumperk9100:25:480,00
5MA66Žouželka LiborSKP Šumperk7800:26:130,00
6MA1010Kavrentzis KonstantinCyklo Polách & syn8100:27:370,00
7MA1212Kodl JanLaViva travel9300:27:530,00
8MA1717Rajnošek ZdeněkŠumperk8500:28:370,00
9MA2121Sýkora PetrSK Severka8400:29:040,00
10MA2323Rozsíval AloisKVS Šumperk9100:29:230,00
11MA2424Odložil PetrHrabová7800:29:260,00
12MA2525Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:29:290,00
13MA2626Vogel MichalŠumperk7600:29:330,00
14MA2828Klučka ZdeněkŠumperk7600:29:430,00
15MA3333Keprt JanSilný team8300:30:070,00
16MA3636Genčur RomanTwo boys team8700:30:180,00
17MA3737Mazák LukášSokol Hrabenov8600:30:230,00
18MA3939Verner Jiří-8200:30:330,00
19MA4141Fišnar JiříKouty nad Desnou7600:30:350,00
20MA4343Maixner JaroslavSK Valašského království8800:30:540,00
21MA4545Gebr PavelMM Zábřeh8600:30:570,00
22MA4646Hecl MilošKVS Šumperk7600:31:020,00
23MA4848Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8500:31:100,00
24MA5050Žouželka Tomáš-7600:32:010,00
25MA5151Jílek JakubKVS Šumperk9200:32:060,00
26MA5454Vepřek JarmilHostice8800:32:140,00
27MA5757Hubáček PavelŠumperk7600:32:450,00
28MA5959Miča PetrSDH Bratrzšov7900:32:570,00
29MA6161Skribuckij AlexProstějov9100:33:240,00
30MA6464Krupička David-7700:33:460,00
31MA6868Konrád JosefŠumperk7800:34:050,00
32MA6969Badal StanislavSKP Šumperk7800:34:110,00
33MA7070Hekele EmilEmilio sport7700:34:160,00
34MA7878Grešner Luboš-7800:34:550,00
35MA8490Přibyl JosefPostřelmov8200:35:540,00
36MA8887Zezula TomášNový Malín7600:36:070,00
37MA107107Dobeš MartinKVS Šumperk7600:41:400,00
Muži B (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:080,00
2MB1313Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:040,00
3MB1414Myslín Zdeněk-7100:28:100,00
4MB1616Kašpařík TomášSK Přerov7500:28:180,00
5MB2020Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:28:520,00
6MB2222Patterman PavelKVS Šumperk7300:29:170,00
7MB2727Král MilanZábřeh7500:29:400,00
8MB3030Zákravský MichalŠumperk7400:29:510,00
9MB3131Jecu Mikulᚊumperk7300:29:580,00
10MB3232Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:010,00
11MB3535Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:30:140,00
12MB3838Kukula MarcelNový Malín7300:30:280,00
13MB5555Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:32:150,00
14MB5656Frank MilanCyklo Morava6700:32:400,00
15MB5858Herynek JiříRovensko7400:32:490,00
16MB7171Květoň VladimírKVS Šumperk6800:34:180,00
17MB7272Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:230,00
18MB7676Maier PetrŠumperk7400:34:410,00
19MB8584Bartášek JiříMagnus Orienteering7400:35:580,00
20MB8685Navrátil MartinMagnus Orienteering7400:35:590,00
21MB8786Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:020,00
22MB9191Jílek RomanŠumperk7300:37:180,00
23MB9393Štábl RomanKVS Šumperk7500:37:330,00
24MB9696Giesel LiborSKP Šumperk7300:37:580,00
25MB110110Sokol RadekŠumperk7200:43:460,00
Muži C (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC99Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:27:110,00
2MC1111Kostecký JanPARS Šumperk6500:27:510,00
3MC1818Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:430,00
4MC1919Knápek LubomírLK Šumperk5900:28:500,00
5MC5353Bednarský JiříŠumperk6200:32:100,00
6MC7373Rozsíval AloisKVS Šumperk6300:34:300,00
7MC8080Kotyza PetrLanškroun6300:35:140,00
8MC9595Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:37:450,00
Muži D (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3434Krupička MiroslavRunsport team5300:30:100,00
2MD4242Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:30:360,00
3MD4444Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:30:550,00
4MD5252Pur VáclavŠumperk5500:32:080,00
5MD6565Jirásko ZdenekGOHBJM5500:33:500,00
6MD7575Batěk MiroslavHrabišín5400:34:380,00
7MD106106Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:060,00
8MD111111Pikal KarelKVS Olomouc4900:44:350,00
Muži E (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME104104Bielčik JindřichLichkov4000:40:090,00
Juniorky (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4949Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:31:450,00
2ZJ6767Gieselová IvaSKP Šumperk0400:34:040,00
3ZJ9089Jílková AnnaAtletika Šumperk9800:36:470,00
4ZJ9898Gieselová LucieSKP Šumperk0100:38:000,00
5ZJ100100Horvátová HanaSeverka Šumperk9700:39:100,00
6ZJ109109Bartošová MonikaSKP Šumperk9800:43:280,00
7ZJ114114Krobotová PavlaPísařov0000:45:350,00
Ženy A (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1515Filipiová EvaTJ Šumperk8600:28:160,00
2ZA6060Vlčková ŠárkaSOŠ Šumperk9500:33:080,00
3ZA6262Králová LadaSeverka Šumperk8700:33:350,00
4ZA6363Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9000:33:430,00
5ZA6666Smolíková DanielaŠumperk8800:33:520,00
6ZA9292Berková KatarinaŠumperk8100:37:320,00
7ZA9999Janů IvaŠumperk8100:38:500,00
8ZA101101Habigerová RadkaKVS Šumperk9500:39:280,00
9ZA113113Buiová AndreaKVS Šumperk9100:44:550,00
Ženy B (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4747Honsová HanaActivity Lanškroun7900:31:070,00
2ZB7474Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:34:360,00
3ZB7777Krčová MartinaKVS Šumperk7200:34:500,00
4ZB8181Žouželková JanaSKP Šumperk7700:35:160,00
5ZB8282Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:35:210,00
6ZB8383Divišová AliceŠumperk7100:35:290,00
7ZB8988Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:36:120,00
8ZB9697Stryková VlastaKVS Šumperk7600:37:580,00
9ZB103103Pazourová TeréziaFit Aerobic Šumperk7000:39:590,00
10ZB105105Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:030,00
11ZB112112Strapková LucieŠumperk7800:44:390,00
12ZB115115Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:48:340,00
Ženy C (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4040Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:340,00
2ZC7979Jirásková EvaSalon Zdena6400:34:570,00
3ZC9494Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:370,00
4ZC102102Vykydalová BlankaTJ Šumperk5600:39:550,00
5ZC108108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:520,00
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Sikora OndřejAtletika Zábřeh7700:25:150,00
2MA22Timko MartinAtletika Šumperk9400:25:420,00
3MA33Jílek DavidZábřeh8700:25:460,00
4MA44Kostecký JanTJ Šumperk9100:25:480,00
1MB55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:080,00
5MA66Žouželka LiborSKP Šumperk7800:26:130,00
1MJ77Bernard Mikulᚊumperk9800:26:360,00
2MJ88Bednarský VojtěchTNF Bike team9700:27:010,00
1MC99Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:27:110,00
6MA1010Kavrentzis KonstantinCyklo Polách & syn8100:27:370,00
2MC1111Kostecký JanPARS Šumperk6500:27:510,00
7MA1212Kodl JanLaViva travel9300:27:530,00
2MB1313Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:040,00
3MB1414Myslín Zdeněk-7100:28:100,00
1ZA1515Filipiová EvaTJ Šumperk8600:28:160,00
4MB1616Kašpařík TomášSK Přerov7500:28:180,00
8MA1717Rajnošek ZdeněkŠumperk8500:28:370,00
3MC1818Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:430,00
4MC1919Knápek LubomírLK Šumperk5900:28:500,00
5MB2020Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:28:520,00
9MA2121Sýkora PetrSK Severka8400:29:040,00
6MB2222Patterman PavelKVS Šumperk7300:29:170,00
10MA2323Rozsíval AloisKVS Šumperk9100:29:230,00
11MA2424Odložil PetrHrabová7800:29:260,00
12MA2525Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:29:290,00
13MA2626Vogel MichalŠumperk7600:29:330,00
7MB2727Král MilanZábřeh7500:29:400,00
14MA2828Klučka ZdeněkŠumperk7600:29:430,00
3MJ2929Pyšný FilipŠumperk9900:29:490,00
8MB3030Zákravský MichalŠumperk7400:29:510,00
9MB3131Jecu Mikulᚊumperk7300:29:580,00
10MB3232Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:010,00
15MA3333Keprt JanSilný team8300:30:070,00
1MD3434Krupička MiroslavRunsport team5300:30:100,00
11MB3535Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:30:140,00
16MA3636Genčur RomanTwo boys team8700:30:180,00
17MA3737Mazák LukášSokol Hrabenov8600:30:230,00
12MB3838Kukula MarcelNový Malín7300:30:280,00
18MA3939Verner Jiří-8200:30:330,00
1ZC4040Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:340,00
19MA4141Fišnar JiříKouty nad Desnou7600:30:350,00
2MD4242Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:30:360,00
20MA4343Maixner JaroslavSK Valašského království8800:30:540,00
3MD4444Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:30:550,00
21MA4545Gebr PavelMM Zábřeh8600:30:570,00
22MA4646Hecl MilošKVS Šumperk7600:31:020,00
1ZB4747Honsová HanaActivity Lanškroun7900:31:070,00
23MA4848Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8500:31:100,00
1ZJ4949Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:31:450,00
24MA5050Žouželka Tomáš-7600:32:010,00
25MA5151Jílek JakubKVS Šumperk9200:32:060,00
4MD5252Pur VáclavŠumperk5500:32:080,00
5MC5353Bednarský JiříŠumperk6200:32:100,00
26MA5454Vepřek JarmilHostice8800:32:140,00
13MB5555Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:32:150,00
14MB5656Frank MilanCyklo Morava6700:32:400,00
27MA5757Hubáček PavelŠumperk7600:32:450,00
15MB5858Herynek JiříRovensko7400:32:490,00
28MA5959Miča PetrSDH Bratrzšov7900:32:570,00
2ZA6060Vlčková ŠárkaSOŠ Šumperk9500:33:080,00
29MA6161Skribuckij AlexProstějov9100:33:240,00
3ZA6262Králová LadaSeverka Šumperk8700:33:350,00
4ZA6363Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9000:33:430,00
30MA6464Krupička David-7700:33:460,00
5MD6565Jirásko ZdenekGOHBJM5500:33:500,00
5ZA6666Smolíková DanielaŠumperk8800:33:520,00
2ZJ6767Gieselová IvaSKP Šumperk0400:34:040,00
31MA6868Konrád JosefŠumperk7800:34:050,00
32MA6969Badal StanislavSKP Šumperk7800:34:110,00
33MA7070Hekele EmilEmilio sport7700:34:160,00
16MB7171Květoň VladimírKVS Šumperk6800:34:180,00
17MB7272Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:230,00
6MC7373Rozsíval AloisKVS Šumperk6300:34:300,00
2ZB7474Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:34:360,00
6MD7575Batěk MiroslavHrabišín5400:34:380,00
18MB7676Maier PetrŠumperk7400:34:410,00
3ZB7777Krčová MartinaKVS Šumperk7200:34:500,00
34MA7878Grešner Luboš-7800:34:550,00
2ZC7979Jirásková EvaSalon Zdena6400:34:570,00
7MC8080Kotyza PetrLanškroun6300:35:140,00
4ZB8181Žouželková JanaSKP Šumperk7700:35:160,00
5ZB8282Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:35:210,00
6ZB8383Divišová AliceŠumperk7100:35:290,00
35MA8490Přibyl JosefPostřelmov8200:35:540,00
19MB8584Bartášek JiříMagnus Orienteering7400:35:580,00
20MB8685Navrátil MartinMagnus Orienteering7400:35:590,00
21MB8786Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:020,00
36MA8887Zezula TomášNový Malín7600:36:070,00
7ZB8988Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:36:120,00
3ZJ9089Jílková AnnaAtletika Šumperk9800:36:470,00
22MB9191Jílek RomanŠumperk7300:37:180,00
6ZA9292Berková KatarinaŠumperk8100:37:320,00
23MB9393Štábl RomanKVS Šumperk7500:37:330,00
3ZC9494Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:370,00
8MC9595Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:37:450,00
24MB9696Giesel LiborSKP Šumperk7300:37:580,00
8ZB9697Stryková VlastaKVS Šumperk7600:37:580,00
4ZJ9898Gieselová LucieSKP Šumperk0100:38:000,00
7ZA9999Janů IvaŠumperk8100:38:500,00
5ZJ100100Horvátová HanaSeverka Šumperk9700:39:100,00
8ZA101101Habigerová RadkaKVS Šumperk9500:39:280,00
4ZC102102Vykydalová BlankaTJ Šumperk5600:39:550,00
9ZB103103Pazourová TeréziaFit Aerobic Šumperk7000:39:590,00
1ME104104Bielčik JindřichLichkov4000:40:090,00
10ZB105105Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:030,00
7MD106106Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:060,00
37MA107107Dobeš MartinKVS Šumperk7600:41:400,00
5ZC108108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:520,00
6ZJ109109Bartošová MonikaSKP Šumperk9800:43:280,00
25MB110110Sokol RadekŠumperk7200:43:460,00
8MD111111Pikal KarelKVS Olomouc4900:44:350,00
11ZB112112Strapková LucieŠumperk7800:44:390,00
9ZA113113Buiová AndreaKVS Šumperk9100:44:550,00
7ZJ114114Krobotová PavlaPísařov0000:45:350,00
12ZB115115Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:48:340,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód