Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

7.5.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 7.5.2016
  • zobrazeno již 437x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E
  • pořadatel: Orel Orlice

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě 8:30 - 11:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč, mládež 30 Kč

Popis tratě

asfaltové a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Leták pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz/

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C112Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:09-
2C1223Černoch TomášDlouhoňovice1100:00:10-
3C13219Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:11-
3C1372Cahel DanielSK Joudes1200:00:11-
5C111216Jansa ŠtěpánSk Velký Hájek1100:00:14-
6C11245Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:16-
7C11366Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:17-
8C115211Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:19-
8C11574Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:19-
10C11719Hubený JakubOrel Orlice1300:00:21-
11C1181Mitvalský AdamŽamberk1500:00:22-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1346Němcová NatálieLitomyšl1100:00:11-
2D16224Krejčová AnetaBiatlon Letohrad1100:00:12-
2D1686Kožnarová JanaŽamberk1100:00:12-
2D16226Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:12-
2D1620Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:12-
6D110228Frydrychová MarieLukavice1200:00:13-
7D11450Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:18-
8D119225Malínková SáraLetohrad1300:00:24-
9D120227Adamcová ValérieLetohrad1400:00:25-
9D12088Hejlová EllaLetohrad1300:00:25-
11D12287Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:37-
Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2142Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:41-
1C2168Víťazka DominikTJ Dlouhá Třebová0900:00:41-
3C2329Čapek MatyášOrel Vyškov0900:00:43-
4C25208Brychta DavidCerekvice0900:00:45-
4C2578Fenik MatoušAtletika Žamberk0900:00:45-
6C2857Šítek VojtěchHasiči Letohrad0900:00:46-
7C21026Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:47-
8C213252Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:49-
9C21677Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:50-
10C21776Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:51-
11C21959Topinka TobiášACTIVITY Lanškroun1000:00:55-
12C2203Fojt LukášOrel Obřany0900:00:56-
13C223213Horák DavidOrel Silůvky1000:01:06-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2475Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:44-
2D2591Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:45-
3D2832Jankovičová DenisaTJ Spartak Letohrad0900:00:46-
4D21090Chalupníková ValerieAtletika Kolín1000:00:47-
5D212212Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:48-
6D213209Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:49-
6D21389Tomanová MajaOrel Vyškov1000:00:49-
8D21849Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:52-
9D221231Pirklová PatricieLetohrad0900:00:58-
9D22173Cahelová NelaSK Joudes1000:00:58-
11D22424Bartošová MartinaOrel Vysoké Mýto1000:01:09-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11214Horák TomášOrel Sylůvky0800:01:28105,88
2M1247Němec JakubLitomyšl0700:01:3199,26
3M1321Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:01:3394,85
4M1448Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3688,24
5M1996Pevný KryštofOrel Vyškov0700:01:4079,41
6M110247Krejčí OndřejBiatlon Letohrad0700:01:4275,00
7M111100Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4372,79
7M11185Beneš MarekSKI Skuhrov nad Bělou0800:01:4372,79
9M11579Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:4568,38
10M117210Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:01:4666,18
11M119217Jansa MatějVelký Hájek0800:01:4763,97
12M12067Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4861,76
13M1275Fojt VojtěchOrel Obřany0700:01:5350,74
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1436Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:36102,74
2Z1654Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:3898,63
2Z1669Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:3898,63
4Z1893Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:3996,58
5Z11156Chládková NikolaACTIVITY Lanškroun0700:01:4388,36
5Z1114Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:01:4388,36
7Z11592Bohuslavová EvaOrel Vyškov0700:01:4584,25
8Z117220Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:4682,19
9Z12098Hájková ZuzanaACTIVITY Lanškroun0800:01:4878,08
10Z12294Kolářová BeátaOrel Vyškov0700:01:5073,97
10Z12295Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:01:5073,97
12Z12484Barnetová ŽofieBiathlon Letohrad0800:01:5171,92
12Z124256Ptáčková Lucie-0800:01:5171,92
14Z12644Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:5269,86
15Z12852Vacková LucieRC dětský svět Lanškroun0800:01:5857,53
16Z12939Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:02:0053,42
17Z13099Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0739,04
18Z131255Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:1718,49
19Z13225Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:02:244,11
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2134Boháč PankrácAC Choceň0600:02:36106,21
2M2281Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:4397,52
3M23221Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:4496,27
4M2458Topinka JonášACTIVITY Lanškroun0500:02:4595,03
5M2731Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:0076,40
6M212126Rohovský TomášOrel Silůvky0500:03:1854,04
7M214222Tobiáš JáchymBiatlon Letohrad0600:03:2545,34
8M217250Čammr FrantišekLetohrad0600:05:253,00
9M218117Halas VojtěchOrel Vyškov0500:06:153,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2528Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:48106,90
2Z2680Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:54100,00
3Z27101Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:03:0093,10
4Z2930Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:0290,80
5Z21053Vacková VendulaLanškroun0500:03:1081,61
6Z21161Šilarová LucieLanškroun0500:03:1477,01
7Z213262Švorčíková HanaZábřeh0500:03:2070,11
8Z215215Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:2860,92
9Z21643Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:5134,48
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3170Költö MatějSpartak Letohrad0300:06:01105,74
2M3264Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:11100,36
3M3463Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:06:2393,90
4M36103Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:06:3985,29
5M3755Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:4184,22
6M3862Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:4383,14
7M3982Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:5178,83
8M31083Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:0073,99
9M311125Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:07:0571,30
10M31265Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:07:1068,61
11M31327Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:07:2262,15
12M314265Chalupník MatějZŠ Chodivická0300:07:3356,23
13M315257Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:4052,47
14M31797Bohuslav TomášOrel Vyškov0400:07:5345,47
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3351Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:06:18116,36
2Z356Svobodová BarboraOrel Obřany0400:06:36107,61
3Z316253Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:07:4176,03
4Z318121Veselá AnetaOrel Vyškov0300:08:1161,46
5Z319120Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:08:1659,03
6Z320122Radčanská TerezaOrel Vyškov0400:08:5938,14
7Z321119Havrlantová BarboraOrel Vyškov0300:09:0037,65
Starší žáci (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4135Boháč BonifácAC Choceň0100:08:13118,75
2M42124Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:09:1795,22
3M459Limburský JanOrel Obřany0100:09:4286,03
4M48259Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:10:5559,19
5M41110Tichý MiroslavOrel Obřany0100:11:1751,10
6M4178Fojt OndřejOrel Obřany0100:13:225,15
Starší žákyně (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4371Mikulová KarolínaSpartak Letohrad0100:09:21105,43
2Z4440Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:3799,88
3Z4633Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:09:5294,68
4Z4760Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:5693,29
5Z49106Derková MartinaActivity Lanškroun0100:11:0569,36
6Z410251Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:1167,28
7Z41241Chmelíčková ZuzanaBiathlon Letohrad0200:11:2562,43
8Z413254Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:11:3758,27
9Z414118Hanulíková LeonaOrel Vyškov0200:12:2143,01
10Z41522Obermajerová Gabriela3D Fitness Race team0100:12:4036,42
11Z41638Koldová PavlínaOpatov0200:12:4933,29
12Z418258Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:027,98
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51104Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:12:00110,69
2M52207Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:4399,39
3M54267Adrbolec PatrikLetohrad9900:13:1989,92
4M55102Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:13:5779,93
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511249Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:18:26111,50
2Z51711Limburská EliškaOrel Obřany9900:20:4188,50
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3287Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:14117,74
2MJ4195Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:32114,57
3MJ4012Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:5867,69
4MJ56274Vencl JiříFighting Ferrets9800:23:0855,35
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ94330Goňová NikolaLukavice9700:27:23106,67
2ZJ98157Skalická KarolínaOB Žamberk9700:28:2499,49
3ZJ104105Gregorová LenkaACTIVITY Lanškroun9800:29:1293,84
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1328Hrdina PavelAK Perná8800:16:35109,08
2MA5331Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:17:3896,99
3MA7293Šilar ZdeněkRUNSPORT Team8100:17:5493,92
4MA8273Moravec JiříOrel Orlice9600:18:3087,02
5MA10109Adamec MilanOrel Vyškov7700:18:5182,99
6MA11294Adamec JosefLetohrad8100:19:0181,07
7MA13151Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:2776,08
8MA19136Bílek LubošMandl7900:19:5171,47
9MA20147Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:20:0369,17
10MA25266Beneš MichalRUNSPORT Team8300:20:1966,10
11MA29204Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:20:4960,35
12MA32146Stejskal AlešUP9500:21:0856,70
13MA35181Janikovič DavidSDH Hůrky8500:21:2453,63
14MA36156Žižka DavidChaganela team8300:21:3451,71
15MA42206Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:0445,95
16MA47326Padalík OndřejLetohrad8400:22:4238,66
17MA50184Černoch MichalDlouhoňovice7700:22:4637,90
18MA51332Kožnar JakubŽamberk7800:22:4837,51
19MA54329Krejčí Michal-8500:23:0334,63
20MA65161Frydrych Jiří-7800:23:5125,42
21MA67305Novák PetrHSK7700:24:0921,97
22MA68203Šítek MichalLetohrad7900:24:1321,20
23MA70243Marhold LubošHorní Jelení7700:24:2119,67
24MA76193Vebr MichalČeská Třebová7800:24:4914,29
25MA77298Štěpánek DavidJamné nad Orlicí8700:24:5313,53
26MA78130Chaloupka Jan-9000:25:0012,18
27MA80155Hrdina RadekAť žije Potštejn!7900:25:0810,65
28MA111142Janda MarekČEZ8300:30:533,00
29MA113182Šnebergr Janklasnekoř9300:30:563,00
30MA116190Kaválek OndřejOrel Orlice8300:31:313,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2288Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:55112,73
2MB6279Hejl RadekKrálíky7200:17:46103,32
3MB14197Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:19:3183,95
3MB14272Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:3183,95
5MB16269Horák PetrOrel Silůvky7600:19:3583,21
6MB17291Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:3982,47
7MB21113Toman IgorOrel Vyškov7200:20:0577,68
8MB23264Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1276,38
9MB25202Fenik MartinŽamberk7600:20:1975,09
10MB27108Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:20:2673,80
11MB33286Pražák TomášJiskra Hylváty7100:21:1964,02
12MB37154Roleček MilanPěčín7600:21:4359,59
13MB43148Hartman KarelSK Týniště7100:22:0555,54
14MB45300Hladký JiříOrel Židenice7500:22:1254,24
15MB49295Zpěvák JiříDolní Čermná6700:22:4448,34
16MB53333Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:22:5845,76
17MB55192Kolda JiříOpatov7300:23:0444,65
18MB62200Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:3339,30
19MB66158Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:0633,21
20MB71199Cahel DanielSDH Heřmanice7600:24:3028,78
21MB75112Halas PetrOrel Vyškov7300:24:4725,65
22MB91185Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:27:043,00
23MB123144Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:063,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9187Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:45108,02
2MC18335Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:4597,78
3MC22334Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:0694,20
4MC24152Krátký LubošLanškroun6200:20:1792,32
5MC28336Svoboda PetrAC Pardubice6000:20:3189,93
6MC38275Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:21:4776,96
7MC39138Kalous Tomáš3D Fitness Race team6400:21:5375,94
8MC41131Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0074,74
9MC58292Novotný Luděk3D Fitness Race team6200:23:1262,46
10MC61284Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2859,73
11MC69115Kunc JosefOrel Vyškov6000:24:1751,37
12MC74141Kresta RomanOrel Židenice6500:24:4047,44
13MC79323Kaška Zdeněksk. Kyšperk6400:25:0143,86
14MC88289Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:26:1231,74
15MC106324Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:033,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD44278Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:08104,71
2MD46277Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:31101,32
3MD60270Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:2193,97
4MD81145Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:25:2276,18
5MD96139Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:28:0951,62
6MD125297Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:403,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME31271Krátký FrantišekKrálíky4300:21:03131,75
2ME85285Hruša ZdeněkJirčany4600:25:3495,65
3ME99283Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:2772,60
4ME107140Bielčik JindřichLichkov4000:30:0459.68
5ME108276Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:1158,75
6ME110299Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:2656,75
7ME115201Maycner VaclavTišnov Orel Čebín4100:31:1949,69
8ME121132Holý JosefOrel Židenice4100:33:0435,70
9ME126129Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:0311,86
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12153Vévodová MartinaAK Perná9000:19:10132,73
2ZA63304Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:3494,33
3ZA86290Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:26:0172,95
4ZA87135Smetanová KláraCTB9000:26:1071,64
5ZA89301Trojáková Martina-9000:26:3268,44
6ZA90149Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:26:4266,98
7ZA101327Padalíková Zuzana-8600:28:4948,51
8ZA102134Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:28:5347,93
9ZA113183Halbrštátová AnnaMistrovice9200:30:5630,04
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB34263Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:23109,60
2ZB52268Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:22:5296,39
3ZB56223Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0894,01
4ZB59137Kalousová Alena3D Fitness Race team8000:23:1692,83
5ZB63248Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:3490,16
6ZB72205Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:24:3281,55
7ZB73306Barnetová MonikaLetohrad8100:24:3581,10
8ZB83186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:3272,64
8ZB83111Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:25:3272,64
10ZB93198Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:2056,62
11ZB95218Jansová BlankaVelký Hajek7700:27:5751,13
12ZB97114Kolářová JanaOrel Vyškov7800:28:1248,90
13ZB10317Svobodová MartinaOrel Obřany7500:29:0640,89
14ZB117143Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:4716,99
15ZB118159Chládková StanislavaACTIVITY Lanškroun7600:31:4816,84
16ZB124110Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:233,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30127Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:52118,77
2ZC48325Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:43102,70
3ZC82116Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:25:3078,53
4ZC92189Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:1163,91
5ZC100150Kolářová MarieOrel Praha 46400:28:3651,60
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD105321Ehrebergerová MartaLetohrad5700:29:55102,75
2ZD108128Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:11100,99
3ZD112296Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:5496,26
4ZD118133Jurošková MilušeOrel Židenice5800:31:4890,33
5ZD120162Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:4184,51
6ZD122303Halbrštátová Jaroslava-5600:33:4177,91
7ZD127188Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:5150,44
Lidový běh - Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM313Boháč PankrácAC Choceň0600:12:50-
2LM615Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:14:36-
3LM7194Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:16:19-
4LM8196Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:16:34-
5LM1016Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:18:13-
6LM12260Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:18:35-
7LM15280Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:19:38-
Lidový běh - Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ9302Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:16:59-
2LZ13261Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:18:37-
3LZ1414Zejdová EvaOrel Brno-Obřany8300:18:48-
4LZ1618Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:20:17-
5LZ18123Trojancová LenkaOrel Vyškov7800:22:48-
6LZ19281Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:23:51-
7LZ20282Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:24:32-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C112Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:09-
2C1223Černoch TomášDlouhoňovice1100:00:10-
3C1372Cahel DanielSK Joudes1200:00:11-
3C13219Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:11-
1D1346Němcová NatálieLitomyšl1100:00:11-
2D1686Kožnarová JanaŽamberk1100:00:12-
2D16224Krejčová AnetaBiatlon Letohrad1100:00:12-
2D16226Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:12-
2D1620Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:12-
6D110228Frydrychová MarieLukavice1200:00:13-
5C111216Jansa ŠtěpánSk Velký Hájek1100:00:14-
6C11245Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:16-
7C11366Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:17-
7D11450Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:18-
8C11574Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:19-
8C115211Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:19-
10C11719Hubený JakubOrel Orlice1300:00:21-
11C1181Mitvalský AdamŽamberk1500:00:22-
8D119225Malínková SáraLetohrad1300:00:24-
9D120227Adamcová ValérieLetohrad1400:00:25-
9D12088Hejlová EllaLetohrad1300:00:25-
11D12287Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:37-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11214Horák TomášOrel Sylůvky0800:01:28105,88
2M1247Němec JakubLitomyšl0700:01:3199,26
3M1321Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:01:3394,85
1Z1436Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:36102,74
4M1448Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3688,24
2Z1669Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:3898,63
2Z1654Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:3898,63
4Z1893Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:3996,58
5M1996Pevný KryštofOrel Vyškov0700:01:4079,41
6M110247Krejčí OndřejBiatlon Letohrad0700:01:4275,00
7M111100Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4372,79
7M11185Beneš MarekSKI Skuhrov nad Bělou0800:01:4372,79
5Z1114Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:01:4388,36
5Z11156Chládková NikolaACTIVITY Lanškroun0700:01:4388,36
7Z11592Bohuslavová EvaOrel Vyškov0700:01:4584,25
9M11579Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:4568,38
10M117210Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:01:4666,18
8Z117220Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:4682,19
11M119217Jansa MatějVelký Hájek0800:01:4763,97
12M12067Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4861,76
9Z12098Hájková ZuzanaACTIVITY Lanškroun0800:01:4878,08
10Z12294Kolářová BeátaOrel Vyškov0700:01:5073,97
10Z12295Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:01:5073,97
12Z124256Ptáčková Lucie-0800:01:5171,92
12Z12484Barnetová ŽofieBiathlon Letohrad0800:01:5171,92
14Z12644Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:5269,86
13M1275Fojt VojtěchOrel Obřany0700:01:5350,74
15Z12852Vacková LucieRC dětský svět Lanškroun0800:01:5857,53
16Z12939Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:02:0053,42
17Z13099Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0739,04
18Z131255Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:1718,49
19Z13225Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:02:244,11
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2134Boháč PankrácAC Choceň0600:02:36106,21
2M2281Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:4397,52
3M23221Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:4496,27
4M2458Topinka JonášACTIVITY Lanškroun0500:02:4595,03
1Z2528Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:48106,90
2Z2680Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:54100,00
3Z27101Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:03:0093,10
5M2731Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:0076,40
4Z2930Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:0290,80
5Z21053Vacková VendulaLanškroun0500:03:1081,61
6Z21161Šilarová LucieLanškroun0500:03:1477,01
6M212126Rohovský TomášOrel Silůvky0500:03:1854,04
7Z213262Švorčíková HanaZábřeh0500:03:2070,11
7M214222Tobiáš JáchymBiatlon Letohrad0600:03:2545,34
8Z215215Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:2860,92
9Z21643Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:5134,48
8M217250Čammr FrantišekLetohrad0600:05:253,00
9M218117Halas VojtěchOrel Vyškov0500:06:153,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3170Költö MatějSpartak Letohrad0300:06:01105,74
2M3264Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:11100,36
1Z3351Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:06:18116,36
3M3463Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:06:2393,90
2Z356Svobodová BarboraOrel Obřany0400:06:36107,61
4M36103Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:06:3985,29
5M3755Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:4184,22
6M3862Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:4383,14
7M3982Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:5178,83
8M31083Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:0073,99
9M311125Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:07:0571,30
10M31265Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:07:1068,61
11M31327Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:07:2262,15
12M314265Chalupník MatějZŠ Chodivická0300:07:3356,23
13M315257Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:4052,47
3Z316253Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:07:4176,03
14M31797Bohuslav TomášOrel Vyškov0400:07:5345,47
4Z318121Veselá AnetaOrel Vyškov0300:08:1161,46
5Z319120Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:08:1659,03
6Z320122Radčanská TerezaOrel Vyškov0400:08:5938,14
7Z321119Havrlantová BarboraOrel Vyškov0300:09:0037,65
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4135Boháč BonifácAC Choceň0100:08:13118,75
2M42124Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:09:1795,22
1Z4371Mikulová KarolínaSpartak Letohrad0100:09:21105,43
2Z4440Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:3799,88
3M459Limburský JanOrel Obřany0100:09:4286,03
3Z4633Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:09:5294,68
4Z4760Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:5693,29
4M48259Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:10:5559,19
5Z49106Derková MartinaActivity Lanškroun0100:11:0569,36
6Z410251Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:1167,28
5M41110Tichý MiroslavOrel Obřany0100:11:1751,10
7Z41241Chmelíčková ZuzanaBiathlon Letohrad0200:11:2562,43
8Z413254Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:11:3758,27
9Z414118Hanulíková LeonaOrel Vyškov0200:12:2143,01
10Z41522Obermajerová Gabriela3D Fitness Race team0100:12:4036,42
11Z41638Koldová PavlínaOpatov0200:12:4933,29
6M4178Fojt OndřejOrel Obřany0100:13:225,15
12Z418258Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:027,98
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51104Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:12:00110,69
2M52207Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:4399,39
1LM313Boháč PankrácAC Choceň0600:12:50-
3M54267Adrbolec PatrikLetohrad9900:13:1989,92
4M55102Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:13:5779,93
2LM615Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:14:36-
3LM7194Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:16:19-
4LM8196Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:16:34-
1LZ9302Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:16:59-
5LM1016Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:18:13-
1Z511249Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:18:26111,50
6LM12260Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:18:35-
2LZ13261Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:18:37-
3LZ1414Zejdová EvaOrel Brno-Obřany8300:18:48-
7LM15280Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:19:38-
4LZ1618Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:20:17-
2Z51711Limburská EliškaOrel Obřany9900:20:4188,50
5LZ18123Trojancová LenkaOrel Vyškov7800:22:48-
6LZ19281Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:23:51-
7LZ20282Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:24:32-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1328Hrdina PavelAK Perná8800:16:35109,08
1MB2288Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:55112,73
1MJ3287Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:14117,74
2MJ4195Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:32114,57
2MA5331Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:17:3896,99
2MB6279Hejl RadekKrálíky7200:17:46103,32
3MA7293Šilar ZdeněkRUNSPORT Team8100:17:5493,92
4MA8273Moravec JiříOrel Orlice9600:18:3087,02
1MC9187Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:45108,02
5MA10109Adamec MilanOrel Vyškov7700:18:5182,99
6MA11294Adamec JosefLetohrad8100:19:0181,07
1ZA12153Vévodová MartinaAK Perná9000:19:10132,73
7MA13151Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:2776,08
3MB14197Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:19:3183,95
3MB14272Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:3183,95
5MB16269Horák PetrOrel Silůvky7600:19:3583,21
6MB17291Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:3982,47
2MC18335Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:4597,78
8MA19136Bílek LubošMandl7900:19:5171,47
9MA20147Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:20:0369,17
7MB21113Toman IgorOrel Vyškov7200:20:0577,68
3MC22334Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:0694,20
8MB23264Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1276,38
4MC24152Krátký LubošLanškroun6200:20:1792,32
9MB25202Fenik MartinŽamberk7600:20:1975,09
10MA25266Beneš MichalRUNSPORT Team8300:20:1966,10
10MB27108Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:20:2673,80
5MC28336Svoboda PetrAC Pardubice6000:20:3189,93
11MA29204Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:20:4960,35
1ZC30127Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:52118,77
1ME31271Krátký FrantišekKrálíky4300:21:03131,75
12MA32146Stejskal AlešUP9500:21:0856,70
11MB33286Pražák TomášJiskra Hylváty7100:21:1964,02
1ZB34263Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:23109,60
13MA35181Janikovič DavidSDH Hůrky8500:21:2453,63
14MA36156Žižka DavidChaganela team8300:21:3451,71
12MB37154Roleček MilanPěčín7600:21:4359,59
6MC38275Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:21:4776,96
7MC39138Kalous Tomáš3D Fitness Race team6400:21:5375,94
3MJ4012Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:5867,69
8MC41131Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0074,74
15MA42206Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:0445,95
13MB43148Hartman KarelSK Týniště7100:22:0555,54
1MD44278Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:08104,71
14MB45300Hladký JiříOrel Židenice7500:22:1254,24
2MD46277Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:31101,32
16MA47326Padalík OndřejLetohrad8400:22:4238,66
2ZC48325Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:43102,70
15MB49295Zpěvák JiříDolní Čermná6700:22:4448,34
17MA50184Černoch MichalDlouhoňovice7700:22:4637,90
18MA51332Kožnar JakubŽamberk7800:22:4837,51
2ZB52268Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:22:5296,39
16MB53333Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:22:5845,76
19MA54329Krejčí Michal-8500:23:0334,63
17MB55192Kolda JiříOpatov7300:23:0444,65
4MJ56274Vencl JiříFighting Ferrets9800:23:0855,35
3ZB56223Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0894,01
9MC58292Novotný Luděk3D Fitness Race team6200:23:1262,46
4ZB59137Kalousová Alena3D Fitness Race team8000:23:1692,83
3MD60270Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:2193,97
10MC61284Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2859,73
18MB62200Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:3339,30
2ZA63304Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:3494,33
5ZB63248Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:3490,16
20MA65161Frydrych Jiří-7800:23:5125,42
19MB66158Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:0633,21
21MA67305Novák PetrHSK7700:24:0921,97
22MA68203Šítek MichalLetohrad7900:24:1321,20
11MC69115Kunc JosefOrel Vyškov6000:24:1751,37
23MA70243Marhold LubošHorní Jelení7700:24:2119,67
20MB71199Cahel DanielSDH Heřmanice7600:24:3028,78
6ZB72205Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:24:3281,55
7ZB73306Barnetová MonikaLetohrad8100:24:3581,10
12MC74141Kresta RomanOrel Židenice6500:24:4047,44
21MB75112Halas PetrOrel Vyškov7300:24:4725,65
24MA76193Vebr MichalČeská Třebová7800:24:4914,29
25MA77298Štěpánek DavidJamné nad Orlicí8700:24:5313,53
26MA78130Chaloupka Jan-9000:25:0012,18
13MC79323Kaška Zdeněksk. Kyšperk6400:25:0143,86
27MA80155Hrdina RadekAť žije Potštejn!7900:25:0810,65
4MD81145Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:25:2276,18
3ZC82116Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:25:3078,53
8ZB83111Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:25:3272,64
8ZB83186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:3272,64
2ME85285Hruša ZdeněkJirčany4600:25:3495,65
3ZA86290Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:26:0172,95
4ZA87135Smetanová KláraCTB9000:26:1071,64
14MC88289Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:26:1231,74
5ZA89301Trojáková Martina-9000:26:3268,44
6ZA90149Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:26:4266,98
22MB91185Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:27:043,00
4ZC92189Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:1163,91
10ZB93198Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:2056,62
1ZJ94330Goňová NikolaLukavice9700:27:23106,67
11ZB95218Jansová BlankaVelký Hajek7700:27:5751,13
5MD96139Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:28:0951,62
12ZB97114Kolářová JanaOrel Vyškov7800:28:1248,90
2ZJ98157Skalická KarolínaOB Žamberk9700:28:2499,49
3ME99283Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:2772,60
5ZC100150Kolářová MarieOrel Praha 46400:28:3651,60
7ZA101327Padalíková Zuzana-8600:28:4948,51
8ZA102134Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:28:5347,93
13ZB10317Svobodová MartinaOrel Obřany7500:29:0640,89
3ZJ104105Gregorová LenkaACTIVITY Lanškroun9800:29:1293,84
1ZD105321Ehrebergerová MartaLetohrad5700:29:55102,75
15MC106324Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:033,00
4ME107140Bielčik JindřichLichkov4000:30:0459.68
2ZD108128Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:11100,99
5ME108276Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:1158,75
6ME110299Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:2656,75
28MA111142Janda MarekČEZ8300:30:533,00
3ZD112296Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:5496,26
9ZA113183Halbrštátová AnnaMistrovice9200:30:5630,04
29MA113182Šnebergr Janklasnekoř9300:30:563,00
7ME115201Maycner VaclavTišnov Orel Čebín4100:31:1949,69
30MA116190Kaválek OndřejOrel Orlice8300:31:313,00
14ZB117143Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:4716,99
15ZB118159Chládková StanislavaACTIVITY Lanškroun7600:31:4816,84
4ZD118133Jurošková MilušeOrel Židenice5800:31:4890,33
5ZD120162Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:4184,51
8ME121132Holý JosefOrel Židenice4100:33:0435,70
6ZD122303Halbrštátová Jaroslava-5600:33:4177,91
23MB123144Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:063,00
16ZB124110Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:233,00
6MD125297Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:403,00
9ME126129Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:0311,86
7ZD127188Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:5150,44
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1328Hrdina PavelAK Perná8800:16:35103,88
2MB2288Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:5599,93
3MJ3287Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:1496,19
4MJ4195Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:3292,64
5MA5331Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:17:3891,46
6MB6279Hejl RadekKrálíky7200:17:4689,88
7MA7293Šilar ZdeněkRUNSPORT Team8100:17:5488,30
8MA8273Moravec JiříOrel Orlice9600:18:3081,21
9MC9187Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:4578,25
10MA10109Adamec MilanOrel Vyškov7700:18:5177,07
11MA11294Adamec JosefLetohrad8100:19:0175,10
12MA13151Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:2769,97
13MB14197Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:19:3169,19
13MB14272Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:3169,19
15MB16269Horák PetrOrel Silůvky7600:19:3568,40
16MB17291Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:3967,61
17MC18335Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:4566,43
18MA19136Bílek LubošMandl7900:19:5165,24
19MA20147Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:20:0362,88
20MB21113Toman IgorOrel Vyškov7200:20:0562,48
21MC22334Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:0662,29
22MB23264Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1261,10
23MC24152Krátký LubošLanškroun6200:20:1760,12
24MB25202Fenik MartinŽamberk7600:20:1959,72
24MA25266Beneš MichalRUNSPORT Team8300:20:1959,72
26MB27108Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:20:2658,34
27MC28336Svoboda PetrAC Pardubice6000:20:3157,36
28MA29204Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:20:4953,81
29ME31271Krátký FrantišekKrálíky4300:21:0351,05
30MA32146Stejskal AlešUP9500:21:0850,07
31MB33286Pražák TomášJiskra Hylváty7100:21:1947,90
32MA35181Janikovič DavidSDH Hůrky8500:21:2446,91
33MA36156Žižka DavidChaganela team8300:21:3444,94
34MB37154Roleček MilanPěčín7600:21:4343,17
35MC38275Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:21:4742,38
36MC39138Kalous Tomáš3D Fitness Race team6400:21:5341,20
37MJ4012Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:5840,21
38MC41131Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0039,82
39MA42206Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:0439,03
40MB43148Hartman KarelSK Týniště7100:22:0538,83
41MD44278Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:0838,24
42MB45300Hladký JiříOrel Židenice7500:22:1237,45
43MD46277Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:3133,71
44MA47326Padalík OndřejLetohrad8400:22:4231,54
45MB49295Zpěvák JiříDolní Čermná6700:22:4431,14
46MA50184Černoch MichalDlouhoňovice7700:22:4630,75
47MA51332Kožnar JakubŽamberk7800:22:4830,35
48MB53333Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:22:5828,38
49MA54329Krejčí Michal-8500:23:0327,40
50MB55192Kolda JiříOpatov7300:23:0427,20
51MJ56274Vencl JiříFighting Ferrets9800:23:0826,41
52MC58292Novotný Luděk3D Fitness Race team6200:23:1225,62
53MD60270Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:2123,85
54MC61284Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2822,47
55MB62200Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:3321,48
56MA65161Frydrych Jiří-7800:23:5117,94
57MB66158Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:0614,98
58MA67305Novák PetrHSK7700:24:0914,39
59MA68203Šítek MichalLetohrad7900:24:1313,60
60MC69115Kunc JosefOrel Vyškov6000:24:1712,81
61MA70243Marhold LubošHorní Jelení7700:24:2112,02
62MB71199Cahel DanielSDH Heřmanice7600:24:3010,25
63MC74141Kresta RomanOrel Židenice6500:24:408,28
64MB75112Halas PetrOrel Vyškov7300:24:476,90
65MA76193Vebr MichalČeská Třebová7800:24:496,50
66MA77298Štěpánek DavidJamné nad Orlicí8700:24:535,72
67MA78130Chaloupka Jan-9000:25:004,34
68MC79323Kaška Zdeněksk. Kyšperk6400:25:014,14
69MA80155Hrdina RadekAť žije Potštejn!7900:25:083,00
70MD81145Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:25:223,00
71ME85285Hruša ZdeněkJirčany4600:25:343,00
72MC88289Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:26:123,00
73MB91185Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:27:043,00
74MD96139Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:28:093,00
75ME99283Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:273,00
76MC106324Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:033,00
77ME107140Bielčik JindřichLichkov4000:30:043.00
78ME108276Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:113,00
79ME110299Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:263,00
80MA111142Janda MarekČEZ8300:30:533,00
81MA113182Šnebergr Janklasnekoř9300:30:563,00
82ME115201Maycner VaclavTišnov Orel Čebín4100:31:193,00
83MA116190Kaválek OndřejOrel Orlice8300:31:313,00
84ME121132Holý JosefOrel Židenice4100:33:043,00
85MB123144Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:063,00
86MD125297Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:403,00
87ME126129Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12153Vévodová MartinaAK Perná9000:19:10112,75
2ZC30127Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:5296,15
3ZB34263Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:2391,10
4ZC48325Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:4378,07
5ZB52268Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:22:5276,61
6ZB56223Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0874,00
7ZB59137Kalousová Alena3D Fitness Race team8000:23:1672,70
8ZB63248Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:3469,77
8ZA63304Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:3469,77
10ZB72205Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:24:3260,33
11ZB73306Barnetová MonikaLetohrad8100:24:3559,84
12ZC82116Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:25:3050,88
13ZB83111Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:25:3250,56
13ZB83186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:3250,56
15ZA86290Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:26:0145,83
16ZA87135Smetanová KláraCTB9000:26:1044,37
17ZA89301Trojáková Martina-9000:26:3240,79
18ZA90149Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:26:4239,16
19ZC92189Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:1134,44
20ZB93198Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:2032,97
21ZJ94330Goňová NikolaLukavice9700:27:2332,48
22ZB95218Jansová BlankaVelký Hajek7700:27:5726,95
23ZB97114Kolářová JanaOrel Vyškov7800:28:1224,50
24ZJ98157Skalická KarolínaOB Žamberk9700:28:2422,55
25ZC100150Kolářová MarieOrel Praha 46400:28:3620,60
26ZA101327Padalíková Zuzana-8600:28:4918,48
27ZA102134Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:28:5317,83
28ZB10317Svobodová MartinaOrel Obřany7500:29:0615,71
29ZJ104105Gregorová LenkaACTIVITY Lanškroun9800:29:1214,74
30ZD105321Ehrebergerová MartaLetohrad5700:29:557,73
31ZD108128Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:115,13
32ZD112296Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:543,00
33ZA113183Halbrštátová AnnaMistrovice9200:30:563,00
34ZB117143Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:473,00
35ZB118159Chládková StanislavaACTIVITY Lanškroun7600:31:483,00
35ZD118133Jurošková MilušeOrel Židenice5800:31:483,00
37ZD120162Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:413,00
38ZD122303Halbrštátová Jaroslava-5600:33:413,00
39ZB124110Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:233,00
40ZD127188Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:513,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 43%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 55%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 55%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
70%

Názory na závod

Organizace - katastrofa, zvláště prezentace. čekat skoro hodinovou frontu na přihlášení, to jsem ještě nezažil. Jinak krásný závod.
jakub
Chci se omluvit všem závodníkům za komplikace které byly v sobotu na závodech, jak se říká: Když se to se*e tak pořádně. Doufám, že vás to neodradí a za rok znovu přijdete. Slibuji vám, že se z letošních chyb poučíme a za rok vše napravíme. Jsme přeci jen lidi a jak se ukázalo tak i technika není všemocná. Přeji vám hodně naběhaných kilometrů bez zranění a těším se na setkání na dalších závodech ;-)
zivnymarek
Hrůza !!!!!!!!jdi se někdy podívat,jak se má pořádat běžecký závod...a ten kecal s mikrofonem ??????-toho vyžeň Ach joooooo opravdu odstrašující případ ...Ota.
ota.la
Mě osobně se závod moc líbil, to že s organizací při prezentaci byly potíže je pravda, ale nikdo nenadával a nějak se to zvládlo. Samotný běh a trať byly skvělé. Prostě kdo nic nedělá nic nepokazí.
m.rolecek
...závod byl fain,technika může selhat jakákoli...raději by mikrofon měl třímat borec slova,tohle teda byla dost bída..ztotožňuji se s Otou...Lenka
rossile
V životě jsem na žádném závodě nebyl, takže nevím jak mají vypadat. Asi se budu muset jet na školení k neomylným borcům z Lanškrouna. Pane Sadílek nikdo vás nenutí zúčastnit se takového hrůza závodu, takže příště prosím vás klidně zůstaňte doma a nebudete se muset rozčilovat s takovými nulami jako jsme my. Vaše celkem pravidelná účast (4/6) značí, že to u nás zas tak strašné nebude. No nic, nebudu si kazit den, poučím se z chyb a zkusím to za rok znovu.
zivnymarek1
Nebilo to tak špatné Ota S.
neomylný.borec
přesně tak , Marku. Co budou běžci říkat na fakt, až budou muset už jen za běžný závod solit několikanásobně více, než je tomu teď a jak už tomu běžně i je .Všechno to totiž k tomu spěje. Pak budeme rádi za jakýkoliv vůbec zorganizovaný závod, kde pořadatel to má jako hoby či politickou čárku za pořádání sportovní akce, tudíž veškeré náklady bere na sebe a nepodniká na úkor běžců.
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód