31.8.2016, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
21.8.2024 | 5. Pekelný kilometr | - |
30.8.2023 | 5. Pekelný kilometr | 121 |
31.8.2022 | 5. Pekelný kilometr | 112 |
18.8.2021 | 5. Pekelný kilometr | 105 |
19.8.2020 | 5. Pekelný kilometr | 124 |
28.8.2019 | 5. Pekelný kilometr | 149 |
29.8.2018 | 5. Pekelný kilometr | 124 |
30.8.2017 | 5. Pekelný kilometr | 125 |
29.8.2015 | 5. Pekelný kilometr | 133 |
23.8.2014 | 5. Pekelný kilometr | 131 |
25.8.2012 | 5. Pekelný kilometr | 138 |
24.8.2011 | 5. Pekelný kilometr | 100 |
25.8.2010 | 5. Pekelný kilometr | 97 |
1.10.2008 | 5. Pekelný kilometr | 63 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Sejkorová Lenka | 63 | 14 |
Borek Petr | 70 | 13 |
Pilgr Luděk | 76 | 11 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Červ Miloslav | 50 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Cvrček Jáchym | 10 | 8 |
Cvrček Martin | 79 | 8 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Šimůnek Jan | 03 | 7 |
Vacek Michal | 04 | 7 |
Vacek Martin | 69 | 7 |
Kouba Radim | 11 | 7 |
Kovářová Anna | 75 | 7 |
Stránský Aleš | 60 | 7 |
Skalická Nela | 11 | 6 |
Flídrová Lenka | 84 | 6 |
Němcová Natálie | 11 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 6 |
Vacek Jiří | 77 | 6 |
Záveský Filip | 93 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 6 |
Gregora Jan | 00 | 6 |
Pazderová Alena | 75 | 6 |
Hanik Maxim | 07 | 6 |
Turek Martin | 80 | 6 |
Ráb Pavel | 52 | 6 |
Broulíková Anežka | 08 | 6 |
Švec Martin | 87 | 6 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 6 |
Hofmanová Veronika | 78 | 6 |
Burešová Markéta | 04 | 6 |
Buriánek Roman | 65 | 6 |
Černá Markéta | 70 | 6 |
Kovář Lukáš | 01 | 6 |
Simon Petr | 72 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Macko Milan | 72 | 5 |
Gregorová Michaela | 04 | 5 |
Hruban Jan | 66 | 5 |
Bureš Martin | 74 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 27 | Trávníček Jan | TRAFO Team | 09 | 00:00:30 | - |
2 | C2 | 4 | 14 | Pietkiewicz Štěpán | Rybník | 09 | 00:00:32 | - |
3 | C2 | 6 | 3 | Pirkl Vít | ISCAREX Junior team ČT | 10 | 00:00:34 | - |
4 | C2 | 7 | 19 | Kyncl Jakub | Česká Třebová | 09 | 00:00:35 | - |
5 | C2 | 8 | 25 | Škrabánek Dominik | SKB Česká Třebová | 10 | 00:00:36 | - |
6 | C2 | 10 | 20 | Hanik Alex | Česká Třebová | 10 | 00:00:38 | - |
7 | C2 | 11 | 22 | Janda Matyáš | Sokol Volejbal Česká Třebová | 10 | 00:00:38 | - |
8 | C2 | 13 | 16 | Topinka Tobiáš | Activity Lanškroun | 10 | 00:00:42 | - |
9 | C2 | 15 | 10 | Kouba Radim | Rybník | 11 | 00:00:45 | - |
10 | C2 | 16 | 5 | Lána Lukáš | - | 10 | 00:00:49 | - |
11 | C2 | 22 | 6 | Šmídl Jiří | neregistrován | 14 | 00:01:29 | - |
12 | C2 | 25 | 1 | Machalík Jaroslav | neregistrován | 13 | 00:01:36 | - |
13 | C2 | 26 | 4 | Vytlačil Matěj | neregistrován | 15 | 00:01:42 | - |
14 | C2 | 27 | 30 | Barvínek Štěpán | Atletika Žamberk | 13 | 00:01:47 | - |
15 | C2 | 28 | 28 | Charrou Vincent | - | 14 | 00:01:52 | - |
16 | C2 | 29 | 7 | Fater Jáchym | neregistrován | 14 | 00:02:19 | - |
17 | C2 | 30 | 31 | Hartman Tomáš | - | 14 | 00:03:01 | - |
- | C2 | - | 8 | Vondra Vojtěch | Activity Lanškroun | 10 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 2 | 26 | Trávníčková Linda | TRAFO Team | 09 | 00:00:30 | - |
2 | D2 | 3 | 11 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:00:32 | - |
3 | D2 | 5 | 15 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:00:34 | - |
4 | D2 | 9 | 18 | Gregorová Anna | MŠ Žichlínek | 10 | 00:00:37 | - |
5 | D2 | 12 | 23 | Bartošová Veronika | MŠ Dolní Újezd | 11 | 00:00:41 | - |
6 | D2 | 14 | 9 | Němcová Natálie | Litomyšl | 11 | 00:00:42 | - |
7 | D2 | 17 | 17 | Gregorová Eliška | MŠ Žichlínek | 12 | 00:00:53 | - |
8 | D2 | 18 | 29 | Gregorová Jana | ACTIVITY Lanškroun | 11 | 00:00:56 | - |
9 | D2 | 19 | 12 | Broulíková Amálie | neregistrována | 12 | 00:01:04 | - |
10 | D2 | 20 | 13 | Broulíková Alžběta | neregistrována | 12 | 00:01:06 | - |
11 | D2 | 21 | 21 | Jandová Aneta | Sokol Volejbal Česká Třebová | 13 | 00:01:22 | - |
12 | D2 | 23 | 2 | Machalíková Viktorie | neregistrována | 13 | 00:01:31 | - |
13 | D2 | 24 | 24 | Čechalová Dominika | Česká Třebová | 13 | 00:01:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 14 | Němec Jakub | TJ Jiskra Litomyšl | 07 | 00:01:05 | - |
2 | M1 | 5 | 15 | Bryška Tomáš | TJ Svitavy | 07 | 00:01:16 | - |
3 | M1 | 18 | 31 | Jansa Michal | Hokej Česká Třebová | 07 | 00:01:25 | - |
4 | M1 | 19 | 32 | Hanik Maxim | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:27 | - |
5 | M1 | 21 | 30 | Gregora Lukáš | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:31 | - |
6 | M1 | 22 | 16 | Vondra Jan | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:31 | - |
7 | M1 | 25 | 5 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:01:33 | - |
8 | M1 | 30 | 9 | Sixta Karel | Parník | 08 | 00:01:38 | - |
9 | M1 | 32 | 28 | Topinka Adam | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 6 | 29 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | 00:01:18 | - |
2 | Z1 | 9 | 2 | Borková Johanka | ISCAREX Junior Česká Třebová | 07 | 00:01:19 | - |
3 | Z1 | 10 | 8 | Vetchá Rozálie | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:21 | - |
4 | Z1 | 15 | 6 | Königová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:24 | - |
5 | Z1 | 17 | 24 | Matějková Viktoria Ela | ISMAR | 07 | 00:01:25 | - |
6 | Z1 | 20 | 1 | Lehká Lucie | Jiskra Ústí nad Oricí | 07 | 00:01:29 | - |
7 | Z1 | 24 | 13 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:33 | - |
8 | Z1 | 29 | 18 | Broulíková Anežka | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:37 | - |
9 | Z1 | 31 | 10 | Lánová Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:01:38 | - |
10 | Z1 | 35 | 23 | Hájková Zuzana | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:43 | - |
11 | Z1 | 36 | 12 | Hrušková Anna | TJ Dlouhá Třebová | 08 | 00:01:43 | - |
12 | Z1 | 37 | 3 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:02:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 34 | Barvínek Daniel | Atletika Žamberk | 06 | 00:01:13 | - |
2 | M2 | 7 | 4 | König Antonín | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:01:19 | - |
3 | M2 | 8 | 25 | Zamastil Andrej | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:01:19 | - |
4 | M2 | 13 | 11 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:01:23 | - |
5 | M2 | 14 | 27 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:24 | - |
6 | M2 | 27 | 19 | Škop Jonáš | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:01:35 | - |
6 | M2 | 27 | 33 | Kovář Radim | OB Česká Třebová | 05 | 00:01:35 | - |
8 | M2 | 33 | 37 | Tobiáš Jáchym | TJ Spartak Letohard | 06 | 00:01:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 3 | 22 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:01:15 | - |
2 | Z2 | 4 | 20 | Blaško Sára | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:01:15 | - |
3 | Z2 | 11 | 21 | Šilarová Lucie | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:21 | - |
4 | Z2 | 12 | 17 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:01:22 | - |
5 | Z2 | 16 | 35 | Moskvová Agáta | KB Letohrad | 05 | 00:01:25 | - |
6 | Z2 | 23 | 26 | Preislerová Elena Marie | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:31 | - |
7 | Z2 | 26 | 7 | Kubešová Klára | Lanškroun | 06 | 00:01:34 | - |
8 | Z2 | 34 | 36 | Voleská Evelína | - | 06 | 00:01:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 5 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:16 | - |
2 | M3 | 4 | 10 | Gregor Jan | Klub biatlonu Letohrad | 04 | 00:03:19 | - |
3 | M3 | 7 | 13 | Steklý František | TJ Svitavy | 03 | 00:03:30 | - |
4 | M3 | 10 | 3 | Šimůnek Jan | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:03:32 | - |
5 | M3 | 13 | 2 | Vacek Michal | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:04:00 | - |
6 | M3 | 14 | 17 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:04:01 | - |
7 | M3 | 15 | 4 | Vetchý Kryštof | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:04:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 5 | 12 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:26 | - |
2 | Z3 | 8 | 7 | Burešová Markéta | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:31 | - |
3 | Z3 | 16 | 18 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:04:02 | - |
4 | Z3 | 17 | 21 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:04:03 | - |
5 | Z3 | 19 | 6 | Kubešová Eliška | Activity Lanškroun | 03 | 00:04:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 19 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:04 | - |
2 | M4 | 2 | 20 | Hai Honza | Activity Lanškroun | 01 | 00:03:05 | - |
3 | M4 | 9 | 14 | Kovář Lukáš | OB Loko Česká Třebová | 01 | 00:03:32 | - |
4 | M4 | 12 | 1 | Vacek Lukáš | ISCAREX Junior team ČT | 02 | 00:03:59 | - |
5 | M4 | 20 | 11 | Zamastil Alex | AC Vysoké Mýto | 02 | 00:04:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 6 | 8 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:28 | - |
2 | Z4 | 11 | 15 | Kovářová Jana | OB Česká Třebová | 02 | 00:03:35 | - |
3 | Z4 | 18 | 9 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:04:08 | - |
4 | Z4 | 21 | 16 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 17 | 68 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:06:17 | - |
2 | M5 | 18 | 62 | Holubář Patrik | FbK Orlicko-Třebovsko | 00 | 00:06:26 | - |
3 | M5 | 31 | 17 | Kněžour Jakub | Loko Borohrádek | 99 | 00:07:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 61 | Jurco Patrik | FbK OT | 97 | 00:05:42 | - |
2 | MJ | 9 | 34 | Pokorný David | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 97 | 00:05:49 | - |
3 | MJ | 45 | 70 | Bubeníček Daniel | SKB Česká Třebová | 97 | 00:07:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 10 | 26 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:05:51 | - |
2 | ZJ | 44 | 53 | Kalousová Tereza | Ústí nad Orlicí | 98 | 00:07:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 42 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:05:33 | - |
2 | MB | 4 | 50 | Hejl Radek | Králíky | 72 | 00:05:38 | - |
3 | MB | 5 | 47 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:41 | - |
4 | MB | 12 | 28 | Moskva Roman | Pasivity Žamberk | 75 | 00:06:01 | - |
5 | MB | 16 | 38 | Švadlena Pavel | KOB Choceň | 75 | 00:06:15 | - |
6 | MB | 27 | 19 | Škop Milan | Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ | 76 | 00:06:57 | - |
7 | MB | 37 | 29 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:07:21 | - |
8 | MB | 41 | 72 | Simon Petr | Polička | 72 | 00:07:32 | - |
9 | MB | 43 | 9 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 00:07:34 | - |
10 | MB | 47 | 16 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 00:07:41 | - |
11 | MB | 54 | 12 | Pirkl Jaroslav | Česká Třebová | 76 | 00:07:56 | - |
12 | MB | 56 | 73 | Šperka Pavel | Svitavy | 73 | 00:08:16 | - |
13 | MB | 57 | 23 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:08:19 | - |
14 | MB | 70 | 36 | Moník Milan | MT Smiřice | 69 | 00:10:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 45 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:06:08 | - |
2 | MC | 20 | 55 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 00:06:36 | - |
3 | MC | 26 | 31 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:06:55 | - |
4 | MC | 29 | 56 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:07:00 | - |
5 | MC | 33 | 37 | Půlpán Roman | KOB Choceň | 65 | 00:07:09 | - |
6 | MC | 66 | 46 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:09:36 | - |
7 | MC | 67 | 35 | Pokorný Jan | SRK Rychnov | 64 | 00:09:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 50 | 54 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 00:07:47 | - |
2 | MD | 51 | 69 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:07:48 | - |
3 | MD | 63 | 30 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:09:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 60 | 15 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:08:38 | - |
2 | ME | 74 | 51 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:11:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 53 | 14 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:07:52 | - |
2 | ZA | 61 | 1 | Machalíková Veronika | Česká Třebová | 84 | 00:08:46 | - |
3 | ZA | 65 | 63 | Klusoňová Iveta | - | 92 | 00:09:14 | - |
4 | ZA | 72 | 13 | Vytlačilová Aneta | - | 95 | 00:10:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 38 | 25 | Barvínková Romana | Atletika Žamberk | 79 | 00:07:22 | - |
2 | ZB | 49 | 32 | Fojtíková Hana | Pasivity Žamberk | 79 | 00:07:44 | - |
3 | ZB | 58 | 6 | Hrušková Darina | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:08:23 | - |
4 | ZB | 62 | 11 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:08:58 | - |
5 | ZB | 64 | 22 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:09:11 | - |
6 | ZB | 68 | 4 | Kusá Marie | Vorvaňky s.r.o. | 78 | 00:09:45 | - |
7 | ZB | 69 | 21 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:09:54 | - |
8 | ZB | 71 | 5 | Petrová Lucie | Vorvaňky s.r.o. | 80 | 00:10:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 24 | 10 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:06:52 | - |
2 | ZC | 46 | 44 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:38 | - |
3 | ZC | 59 | 3 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 73 | 18 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:11:09 | - |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.