Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Zemská míle

8.4.2016, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Zemská míle
  • datum konání: 8.4.2016
  • zobrazeno již 0x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 18:30 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 1. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3254

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpoštová Andrea0522
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Borková Agáta0221
Černá Markéta7021
Keprtová Miloslava4821
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Radiměřský Karel8720
Sejkorová Lenka6320
Kačerovský Michal6920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Dušková Žaneta0918
Gregora Lukáš0818
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Krátká Hana9516
Hájková Zuzana0816
Topinka Tobiáš1016
Gregorová Jana1116
Slánská Daniela0516
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Bis Marek0714
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Šilarová Michaela0214
Scheuer Jan6614
Kubišta Oto5314
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C215Veselý Dominik-0900:00:31102,07
2C2226Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3299.89
3C2360Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:3298,04
4C2617Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3579,63
5C2879Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:3862,37
6C298Makýňa Kuba-1000:00:3860,51
7C21414Baborák MatějRC Dětský svět1000:00:4046,13
8C21676Černý LukášMŠ Dolní Třešňovec1000:00:4139,09
9C2179Netušil TobiášRC Dětský svět1000:00:4237,75
10C21993Lána LukášČeská Třebová1000:00:4329,25
11C22252Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:4513,33
12C223125Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:4612,12
13C22450Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:00:4610,77
14C22686Troják Matyáš-1100:00:503,00
15C22772Dušek Petr-1100:00:503,00
16C23275Chládek Marian-1200:00:553,00
17C23387Netušil Tomáš-1200:01:013,00
18C23445Jakub Dominik-0900:01:053,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2474Dušková Žaneta-0900:00:33106,91
2D25135Koubová ElenIscarex Junior Team0900:00:34101,16
3D2769Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3591,94
4D21041Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:3875,53
5D21142Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:3873,26
6D21270Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:3968,29
7D21329Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:4063,02
8D21527Hanyšová EliškaRC Dětský svět1000:00:4157,15
9D21811Smutná AnnaRC Dětský svět0900:00:4250,74
10D22021Kodytková NelaFK Řetůvka1000:00:4441,28
11D22134Todorová SofieRC Dětský svět1000:00:4439,91
12D22591Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:4723.26
13D22838Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:513,00
14D229112Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:513,00
15D23028Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:523,00
16D23189Gregorová JanaLanškroun1100:00:523,00
17D23548Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:283,00
18D23664Koutníková Viktorie-1300:01:543,00
19D23739Adamcová ValérieLetohrad1400:02:043,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1447Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:19108,76
2M11033Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:2398,53
3M11299Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2692,72
4M1207Makyňa Matěj-0700:01:3374,96
5M12397Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3471,94
6M12424Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3571,31
7M12977Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:3959,53
8M13671Mareš Roman-0800:01:4740,19
9M1371Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:4838,03
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11143Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:25103,27
2Z11362Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:2799,85
3Z11481Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2896,88
4Z11630Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:3092,09
5Z11973Dušková Tereza-0700:01:3385,55
6Z12118Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3482,78
7Z12546Petrová ŠtěpánkaISCAREX Česká Třebová0700:01:3580,92
8Z12688Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3676,99
9Z12853Růžičková KateřinaActivity Lanškroun0700:01:3774,58
10Z13094Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:4166,51
11Z13183Musilová VeronikaActivity Lanškroun0800:01:4165,62
12Z13212Kylarová Veronika-0700:01:4265,04
13Z134126Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:4362,25
14Z13819Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5240,95
15Z13955Černá PavlaZŠ Dolní Třešňovec0800:01:5729,00
16Z141116Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:113,00
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2196Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:16105,20
2M2315Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1899,58
3M2680Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:2095,23
4M2735Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2094,35
5M21561Mareš Daniel-0600:01:2873,22
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2237Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:18104,85
2Z2556Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:19100,88
3Z2844Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2294,26
4Z2920Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2292,97
5Z21710Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:3073,28
6Z2182Kubínová Adriana-0500:01:3367,36
7Z22225Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:3463,82
8Z22713Kylarová Lucie-0500:01:3755,25
9Z233101Šišánová VeronikaLanškroun0600:01:4243,57
10Z2356Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:4731,29
11Z240100Ambrožová VanessaLanškroun0600:01:593,00
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3567Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:39108,46
2M383Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:4897,70
3M31195Kapoun JanAtletika Polička0300:02:5193,85
4M312118Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:5391,73
5M31440Skalický Vojtěch-0300:02:5489,49
6M31551Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:5687,21
7M31665Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:5785,95
8M31859Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:0774,58
9M320175Marek Dominik-0300:03:2255,61
10M32222Vacek MichalAtletika Dlouhá Třebová0400:03:2650,62
11M325107Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3145,51
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3916Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:48105,47
2Z31057Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:48105,37
3Z317115Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:0289,16
4Z31990Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:0881,95
5Z32658Hušková TerezaDolní Dobrouč0400:04:0120,61
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Tesař Dominik-0100:02:31100,92
2M4298Kalousek Ondřej-0100:02:31100,66
3M4378Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:3398,42
4M4482Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:3595,51
5M41368Kostelecký JanBadminton Lanškroun0200:02:5372,30
6M42166Vacek LukášDlouhá Třebová0200:03:2332,95
7M424111Šišán Dominik-0200:03:3022,80
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4685Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:42118,49
2Z4754Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:46113,46
3Z423113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2668,05
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M581081Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:17119,29
2M5211038Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0194,13
3M5251034Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:1486,58
Dorostenky (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:35103,95
2MJ21136Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:36103,75
3MJ41014Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5292,29
4MJ221039Vencl Jiří-9800:06:0242,31
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ91017Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:20134,55
2ZJ421074Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:3465,45
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA31031Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:49106,28
2MA51033Matuška JaroslavAK Slovan Moravská Třebová8700:04:54103,33
3MA71023Nárovec JiříAK Moravská Třebová9000:05:1390,39
4MA101011Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:05:2185,12
5MA111003Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2482,80
6MA141019Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:3079,11
7MA161029Řemínek MatějAC Choceň8600:05:4370,34
8MA261035Jílek JosefAK Slovan Mor.Třebová8900:06:1548,99
9MA321040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:3435,71
10MA371151Knápek Lukáš-7900:07:0416,14
11MA381028Chaloupka Jan-9000:07:0812,94
12MA521139Hanyš Pavel-8500:55:563,00
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB151030Holubec MiroslavOstrov7600:05:39102,26
2MB171026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4399,50
3MB181104Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:05:4698,24
4MB191075Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5095,37
5MB201010Poscai SándorČerti Kunčina7000:05:5493,14
6MB231012Kapoun PetrAtletika Polička7500:06:1282,80
7MB241092Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:1382,28
8MB311042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:2972,67
9MB351020Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:5060,67
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC121024Krátký LubošLanškroun6200:05:27111,12
2MC131015Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:29110,38
3MC291037Hruban JanČeská Třebová6600:06:2478,51
4MC401036Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:1349,98
5MC451053Skalický JosefActivity Lanškroun6200:08:239,79
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD391004Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:09100,00
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME471070Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:45102,48
2ME491087Bielčik JindřichLichkov4000:08:5897,52
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA61016Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:13132,74
2ZA331041Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:4086,03
3ZA341032Krátká HanaLanškroun9500:06:4981,23
4ZA431025Báčová Magdalena-9100:07:5645,24
5ZA481114Matějková Iveta-9100:08:5712,41
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB281007Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:23114,21
2ZB361008Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:0195,97
3ZB411006Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:1389,82
4ZB461013Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:3450,51
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC271009Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:15117,84
2ZC301022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:24113,47
3ZC441001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5668,69
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD501002Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:04102,46
2ZD511018Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:1897,54
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C215Veselý Dominik-0900:00:31102,07
2C2226Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3299.89
3C2360Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:3298,04
1D2474Dušková Žaneta-0900:00:33106,91
2D25135Koubová ElenIscarex Junior Team0900:00:34101,16
4C2617Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3579,63
3D2769Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3591,94
5C2879Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:3862,37
6C298Makýňa Kuba-1000:00:3860,51
4D21041Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:3875,53
5D21142Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:3873,26
6D21270Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:3968,29
7D21329Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:4063,02
7C21414Baborák MatějRC Dětský svět1000:00:4046,13
8D21527Hanyšová EliškaRC Dětský svět1000:00:4157,15
8C21676Černý LukášMŠ Dolní Třešňovec1000:00:4139,09
9C2179Netušil TobiášRC Dětský svět1000:00:4237,75
9D21811Smutná AnnaRC Dětský svět0900:00:4250,74
10C21993Lána LukášČeská Třebová1000:00:4329,25
10D22021Kodytková NelaFK Řetůvka1000:00:4441,28
11D22134Todorová SofieRC Dětský svět1000:00:4439,91
11C22252Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:4513,33
12C223125Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:4612,12
13C22450Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:00:4610,77
12D22591Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:4723.26
14C22686Troják Matyáš-1100:00:503,00
15C22772Dušek Petr-1100:00:503,00
13D22838Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:513,00
14D229112Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:513,00
15D23028Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:523,00
16D23189Gregorová JanaLanškroun1100:00:523,00
16C23275Chládek Marian-1200:00:553,00
17C23387Netušil Tomáš-1200:01:013,00
18C23445Jakub Dominik-0900:01:053,00
17D23548Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:283,00
18D23664Koutníková Viktorie-1300:01:543,00
19D23739Adamcová ValérieLetohrad1400:02:043,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2196Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:16105,20
1Z2237Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:18104,85
2M2315Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1899,58
1M1447Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:19108,76
2Z2556Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:19100,88
3M2680Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:2095,23
4M2735Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2094,35
3Z2844Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2294,26
4Z2920Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2292,97
2M11033Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:2398,53
1Z11143Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:25103,27
3M11299Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2692,72
2Z11362Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:2799,85
3Z11481Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2896,88
5M21561Mareš Daniel-0600:01:2873,22
4Z11630Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:3092,09
5Z21710Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:3073,28
6Z2182Kubínová Adriana-0500:01:3367,36
5Z11973Dušková Tereza-0700:01:3385,55
4M1207Makyňa Matěj-0700:01:3374,96
6Z12118Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3482,78
7Z22225Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:3463,82
5M12397Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3471,94
6M12424Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3571,31
7Z12546Petrová ŠtěpánkaISCAREX Česká Třebová0700:01:3580,92
8Z12688Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3676,99
8Z22713Kylarová Lucie-0500:01:3755,25
9Z12853Růžičková KateřinaActivity Lanškroun0700:01:3774,58
7M12977Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:3959,53
10Z13094Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:4166,51
11Z13183Musilová VeronikaActivity Lanškroun0800:01:4165,62
12Z13212Kylarová Veronika-0700:01:4265,04
9Z233101Šišánová VeronikaLanškroun0600:01:4243,57
13Z134126Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:4362,25
10Z2356Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:4731,29
8M13671Mareš Roman-0800:01:4740,19
9M1371Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:4838,03
14Z13819Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5240,95
15Z13955Černá PavlaZŠ Dolní Třešňovec0800:01:5729,00
11Z240100Ambrožová VanessaLanškroun0600:01:593,00
16Z141116Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:113,00
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Tesař Dominik-0100:02:31100,92
2M4298Kalousek Ondřej-0100:02:31100,66
3M4378Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:3398,42
4M4482Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:3595,51
1M3567Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:39108,46
1Z4685Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:42118,49
2Z4754Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:46113,46
2M383Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:4897,70
1Z3916Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:48105,47
2Z31057Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:48105,37
3M31195Kapoun JanAtletika Polička0300:02:5193,85
4M312118Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:5391,73
5M41368Kostelecký JanBadminton Lanškroun0200:02:5372,30
5M31440Skalický Vojtěch-0300:02:5489,49
6M31551Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:5687,21
7M31665Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:5785,95
3Z317115Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:0289,16
8M31859Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:0774,58
4Z31990Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:0881,95
9M320175Marek Dominik-0300:03:2255,61
6M42166Vacek LukášDlouhá Třebová0200:03:2332,95
10M32222Vacek MichalAtletika Dlouhá Třebová0400:03:2650,62
3Z423113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2668,05
7M424111Šišán Dominik-0200:03:3022,80
11M325107Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3145,51
5Z32658Hušková TerezaDolní Dobrouč0400:04:0120,61
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:35103,95
2MJ21136Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:36103,75
1MA31031Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:49106,28
3MJ41014Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5292,29
2MA51033Matuška JaroslavAK Slovan Moravská Třebová8700:04:54103,33
1ZA61016Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:13132,74
3MA71023Nárovec JiříAK Moravská Třebová9000:05:1390,39
1M581081Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:17119,29
1ZJ91017Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:20134,55
4MA101011Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:05:2185,12
5MA111003Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2482,80
1MC121024Krátký LubošLanškroun6200:05:27111,12
2MC131015Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:29110,38
6MA141019Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:3079,11
1MB151030Holubec MiroslavOstrov7600:05:39102,26
7MA161029Řemínek MatějAC Choceň8600:05:4370,34
2MB171026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4399,50
3MB181104Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:05:4698,24
4MB191075Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5095,37
5MB201010Poscai SándorČerti Kunčina7000:05:5493,14
2M5211038Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0194,13
4MJ221039Vencl Jiří-9800:06:0242,31
6MB231012Kapoun PetrAtletika Polička7500:06:1282,80
7MB241092Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:1382,28
3M5251034Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:1486,58
8MA261035Jílek JosefAK Slovan Mor.Třebová8900:06:1548,99
1ZC271009Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:15117,84
1ZB281007Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:23114,21
3MC291037Hruban JanČeská Třebová6600:06:2478,51
2ZC301022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:24113,47
8MB311042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:2972,67
9MA321040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:3435,71
2ZA331041Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:4086,03
3ZA341032Krátká HanaLanškroun9500:06:4981,23
9MB351020Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:5060,67
2ZB361008Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:0195,97
10MA371151Knápek Lukáš-7900:07:0416,14
11MA381028Chaloupka Jan-9000:07:0812,94
1MD391004Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:09100,00
4MC401036Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:1349,98
3ZB411006Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:1389,82
2ZJ421074Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:3465,45
4ZA431025Báčová Magdalena-9100:07:5645,24
3ZC441001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5668,69
5MC451053Skalický JosefActivity Lanškroun6200:08:239,79
4ZB461013Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:3450,51
1ME471070Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:45102,48
5ZA481114Matějková Iveta-9100:08:5712,41
2ME491087Bielčik JindřichLichkov4000:08:5897,52
1ZD501002Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:04102,46
2ZD511018Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:1897,54
12MA521139Hanyš Pavel-8500:55:563,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:35103,37
2MJ21136Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:36103,17
3MA31031Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:4993,46
4MJ41014Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5291,68
5MA51033Matuška JaroslavAK Slovan Moravská Třebová8700:04:5490,31
6MA71023Nárovec JiříAK Moravská Třebová9000:05:1376,52
7M581081Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:1773,93
8MA101011Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:05:2170,90
9MA111003Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2468,43
10MC121024Krátký LubošLanškroun6200:05:2766,25
11MC131015Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2965,34
12MA141019Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:3064,48
13MB151030Holubec MiroslavOstrov7600:05:3958,10
14MA161029Řemínek MatějAC Choceň8600:05:4355,13
15MB171026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4354,73
16MB181104Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:05:4653,19
17MB191075Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5049,68
18MB201010Poscai SándorČerti Kunčina7000:05:5446,95
19M5211038Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0142,45
20MJ221039Vencl Jiří-9800:06:0241,54
21MB231012Kapoun PetrAtletika Polička7500:06:1234,30
22MB241092Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:1333,67
23M5251034Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:1433,01
24MA261035Jílek JosefAK Slovan Mor.Třebová8900:06:1532,38
25MC291037Hruban JanČeská Třebová6600:06:2425,90
26MB311042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:2921,91
27MA321040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:3418,21
28MB351020Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:507,23
29MA371151Knápek Lukáš-7900:07:043,00
30MA381028Chaloupka Jan-9000:07:083,00
31MD391004Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:093,00
32MC401036Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:133,00
33MC451053Skalický JosefActivity Lanškroun6200:08:233,00
34ME471070Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:453,00
35ME491087Bielčik JindřichLichkov4000:08:583,00
36MA521139Hanyš Pavel-8500:55:563,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA61016Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:13113,93
2ZJ91017Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:20109,41
3ZC271009Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:1576,66
4ZB281007Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:2372,04
5ZC301022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2471,31
6ZA331041Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:4061,97
7ZA341032Krátká HanaLanškroun9500:06:4956,63
8ZB361008Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:0149,66
9ZB411006Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:1342,12
10ZJ421074Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:3429,80
11ZA431025Báčová Magdalena-9100:07:5616,59
12ZC441001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5616,40
13ZB461013Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:343,00
14ZA481114Matějková Iveta-9100:08:573,00
15ZD501002Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:043,00
16ZD511018Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód