Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jesenický půlmaraton

20.8.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jesenický půlmaraton
  • datum konání: 20.8.2016
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Jesenický půlmaraton

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 18-39 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1400Müller MartinOK99 Hradec Králové8901:40:36-
2MA2795Adamec Radek-9101:41:04-
3MA3592Jor MartinActivity Lanškroun8701:41:28-
4MA4735Vlkovský VojtěchTeam Jeseníky8801:43:31-
5MA5497Žanda AdamTJ Šumperk9101:44:07-
6MA6669Reček LukášOstrava7801:44:34-
7MA7640Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8301:47:10-
8MA8725Chytil DavidVSK UNI Brno8701:49:40-
9MA9793Otrusina JiříTJ Liga 100 Olomouc8201:50:00-
10MA12521Švestka LukášMK Prostějov8201:51:07-
11MA13740Mokrý MartinEXTRA Brno8501:51:12-
12MA15760Ablorh TitusEXTRA Brno9301:52:49-
13MA17815Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:54:19-
14MA18611Pátek MichalK.O.B. Choceň8601:54:28-
15MA19485Anděl MilanSSK Vítkovice/ULTRASTA F-M8301:54:54-
16MA21469Vozda VojtěchKlub vytrvalostních sportů Šumperk9001:55:49-
17MA23443Kos TomášPardubice9301:56:53-
18MA25527Šproch DavidLight Bike9201:57:46-
19MA27567Kozák OndřejTJ Liga 100 Olomouc8701:59:14-
20MA28802Škovránek OndřejHorská služba7901:59:28-
21MA30615Jílek JakubKVS Šumperk9201:59:50-
22MA31483Wrona TomášJežek na kopci8501:59:58-
23MA32551Přemyslovský JanŠumperk8502:00:02-
24MA33448Černý TomášBěžecký klub České spořitelny9002:00:12-
25MA34697Šoman JiříActum Flyers8702:00:18-
26MA36756Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8002:01:07-
27MA37710Munk RudolfVZS Ostrava7902:01:37-
28MA42714Rytíř JanKOB Kroměříž7702:02:53-
29MA46585Straka PavelVyškov8002:04:47-
30MA48829Martinek TomášMattoni FreeRun Zlín8602:04:56-
31MA50686Daniš PetrFITTT8802:06:36-
32MA51566Havel Davidjuli-Adamov8402:06:54-
33MA54445Prostředník JanHOVRCH8302:07:18-
34MA62409Jochec TomášJedovnice8302:09:34-
35MA65841Bureš MartinSpartan Zábřeh8102:09:57-
36MA67517Roušavý JanKabuki Team8502:10:12-
37MA71402Kováč MartinPřerov8702:11:01-
38MA72848Jakl LukᚊPVS7702:11:09-
39MA74767Pařík MartinSk Černošice8102:11:15-
40MA76456Šindler JanRychlá Rota8402:11:47-
41MA78814Ulman Januličník z Hané8402:11:55-
42MA79684Martinka PavelMASPARTI Šternberk8202:12:01-
43MA82696Šromovský VojtěchKladno8602:12:18-
44MA83502Klimes PetrBlažovice8602:12:20-
45MA84552Ernst PavelCrossfit Olomouc8302:12:38-
46MA85629Peňáz Jaroslav-8002:12:54-
47MA87406Zich RadekHlubočky8402:13:29-
48MA90769Šustr MarekLiberec8902:13:46-
49MA93774Šťastný Adam-9002:14:46-
50MA94493Valerián Jaroslavkofárna café, Praha8102:14:55-
51MA96807Hejsek Tomášneregistrován8202:15:01-
52MA97579Dubec PavelOK Sparta Praha8002:15:38-
53MA99542Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8602:15:43-
54MA100755Hegedüs RobertVZS Ostrava7902:15:45-
55MA101518Přemyslovský MartinHO UO Brno8702:15:50-
56MA103413Lhotský MarekŠtáblovice8702:16:02-
57MA104439Kellner TomášOBV8602:16:10-
58MA106467Smékal Vojtěch-7802:16:15-
59MA108426Sychra PetrRSFK8902:16:48-
60MA109726Kožina AdamRýmařov8502:16:54-
61MA110775Palacký OndřejHranice8102:17:02-
62MA111607Milek Radek-8302:17:09-
63MA113600Hošek VáclavHulín8702:17:53-
64MA118430Škývara Ondřejskyvy zlín7802:18:38-
65MA119694Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9302:19:01-
66MA121806Babík MichalJičín8002:19:36-
67MA122484Hopják Petr-8702:19:55-
68MA123849Kadlec TomášHavířov8602:20:00-
69MA127709Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8602:21:11-
70MA131547Barák MartinBučovice8002:21:47-
71MA135416Slavík PavelHZS SŽDC Přerov8502:22:28-
72MA136436Vávra VáclavVIDA!9802:22:36-
73MA137765Vepřek MartinKolšov9002:22:50-
74MA139812Skalník Jakub-9702:23:03-
74MA139828Kolínek TomášGroupe d´cocotte7802:23:03-
76MA141618Brtník Vojtěch-8602:23:29-
77MA142676Urbanský PřemyslSK Štáblovice8202:23:51-
78MA146481Vysoký Ondřej-7902:25:17-
79MA148707Špacír JanSOB Olomouc8802:25:52-
80MA149711Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8802:25:55-
81MA150766Kuchař LukášBrno8602:26:18-
82MA155688Sup DanielTři Křížky CF8102:26:59-
83MA159655Chromík LeošMiLee Team8202:27:15-
84MA161505Wagner JiříBody Care Brno8002:27:36-
85MA167821Uhlíř Michal-9202:28:13-
86MA169576Mikuš MarianLightBike8102:28:30-
86MA169622Stančík IvoOlomouc8702:28:30-
88MA173468Coufal MartinJehnědí8302:29:00-
89MA174744Moravec AlešVK Kerhartice7902:29:10-
90MA175528Sláma Jaroslav-8502:29:40-
91MA176601Havliger PetrPardubice8102:29:41-
92MA177763Marcinčin JakubLetohrad8602:29:50-
93MA178753Pilát Lukᚊternberk8502:29:55-
94MA179691Tomášek TomášŘídeč8002:30:00-
94MA179743Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8502:30:00-
96MA186477Smrha MarekMattoni Freerun Ostrava8902:30:05-
97MA188606Coufal MatějKrčmaň9402:31:00-
98MA189507Sládek VilémĎáblice Stars7902:31:27-
99MA192531Zýka Miroslav-8102:32:01-
100MA195564Rubeš PavelSK ČERNÉ PLÍCE8002:33:30-
101MA197823Pekarčík MichalZlín8602:33:53-
102MA200754Gryga RobertBruntál8402:34:25-
103MA203405Zdráhal MarekKojetín8302:34:44-
104MA204452Vávra PetrHrušovany9802:35:00-
105MA207818Čech MichalVaradero8002:35:12-
106MA211681Chlup DavidStará Ves9302:37:20-
107MA212486Gottwald JanAgentura 2g8002:37:25-
108MA226705Radič ŠtěpánPraha8102:40:06-
109MA228513Sedlařík MartinOpava8502:40:21-
110MA229587Hrubovský VojtěchOpava9002:41:26-
111MA230524Obrtlík Jan-8002:42:19-
112MA232537Kaláb JiříBrno8902:42:54-
113MA235762Seidler TomášKristovi běžci8302:43:27-
114MA252596Michniewicz AdrianSkifunalp7702:46:45-
115MA263782Cvrkal MartinVictus7702:47:51-
116MA265728Pop Zdeneklesobeh.cz7902:47:57-
117MA270777Müller ŠimonNová Hradečná8902:48:34-
118MA271779Kramný JanKristovi běžci - ještě rok v tréninku ;)8402:48:36-
119MA293757Valent TomášRusava Marathon Team8402:54:41-
120MA300438Rada MartinOBV8602:55:21-
121MA307530Podaný Petr-8102:57:44-
122MA310556Klein VítězslavPlešounek&Zlodoušek8602:58:21-
123MA311784Janko DaliborVZS Ostrava7902:59:05-
124MA312648Gärtner Petr-8302:59:10-
125MA313678Onesork JaroslavPraha - Polička8002:59:26-
125MA313742Zdvořáček TomášRunnyng death8002:59:26-
127MA321662Studený JanOlomouc7903:02:13-
128MA323776Slovák MartinOsek nad Bečvou7803:02:26-
129MA327759Sýkora Štěpán-9203:03:05-
130MA328745Galle JiříASC Drak Vrbno pod Pradědem8203:03:13-
131MA329803Renát Dušan-8703:03:55-
132MA330446Vencl Jiří-7703:04:04-
133MA331590Pražan TomášSkuteč9003:04:19-
134MA334650Přemyslovský TomášPřerov8903:05:27-
135MA338475Fabičovic JanZlín7803:06:14-
136MA344750Bulena MartinVšeradov8003:09:25-
137MA349494Baďura ZdeněkGrygov9003:11:04-
138MA363761Staněk MartinChybík + Krištof8503:27:37-
138MA363695Chybík OndřejChybik+Kristof Architects8503:27:37-
140MA368435Balnar LukášČavisov7903:30:03-
141MA380411Berný VladimírHK7803:38:59-
-MA-731Novák PetrBrno85DNF-
-MA-534Krupka Petr-82DNF-
-MA-419Dráb FrantišekPumpkin83DNF-
-MA-516Jiroušek Jakub-87DNF-
-MA-778Chudý JonášTRIOP90DNF-
Muži 40-49 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10626Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7201:50:14-
2MB14417Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:51:35-
3MB16633Krikl Dalibor-7001:53:36-
4MB20661Lukašák ŠtefanSki-ob Šternberk6701:55:09-
5MB22746Jelínek AlešBrno6701:56:43-
6MB26545Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:59:07-
7MB35660Hauška JanMolkerei Vikantice7102:00:32-
8MB39853Novák JiříSK LOB Nová Paka7502:01:51-
9MB40440Macák PavelPa Pa team6702:02:39-
10MB43433Bret TomášRUN4FUN7502:03:38-
11MB45565Foltys Jiří-7602:04:46-
12MB52840Rada MartinValachiarun.cz7402:07:03-
13MB53415Zákravský MichalŠumperk7402:07:11-
14MB57638Stryk MartinKVS Šumperk7502:08:12-
15MB59423Jelínek MilanAHA Vyškov6802:09:04-
16MB60845Kaláb DaliborFrýdek-Místek7202:09:17-
17MB64643Lička Martin-6902:09:45-
18MB66847Kukula MarcelStaviva eMKo7302:10:11-
19MB68657Malčík MichalBK-KOVOTEK s.r.o.7502:10:22-
20MB73809Kašpárek TomášKubelikov7302:11:10-
21MB77825Dorazil JiříLoučany6902:11:49-
22MB80846Hecl MilošKVS Šumperk7602:12:02-
23MB81636Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6702:12:06-
24MB86602Jadrný PetrPřerov7502:13:18-
25MB89717Borunský TomášOBOpava7402:13:39-
26MB92720Hejda LadislavHlubočky7202:14:38-
27MB97603Čapka RadimPardubice7502:15:38-
28MB102805Ambros JiříSlatinice7502:16:01-
29MB120835Bařák KamilTěrlicko7102:19:24-
30MB126666Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7202:21:02-
31MB128738Mazur MartinMS Technika Pro7102:21:30-
32MB130708Kubeš PavelActum Flyers7602:21:44-
33MB134704Hrdý JaroslavNezamyslice7202:22:17-
34MB144588Lorenc Martin-7502:24:19-
35MB145466Kőnig RenéStaříč7302:24:39-
36MB147473Ritter TomášRun4Fun7302:25:50-
37MB154504Burian MartinĎáblice Stars7502:26:55-
38MB163453Vávra VáclavVIDA!7102:28:00-
38MB163575Sadílek JindřichActivity Lanškroun7302:28:00-
40MB166830Květoň VladimírKVS Šumperk6802:28:10-
41MB172790Nádhera PetrHradec Králové6702:28:32-
42MB179583Vích PetrOlomouc7302:30:00-
43MB190599Dedek Radimkomarovjaci.com7602:31:42-
44MB196713Wágner RobertOstravar7202:33:50-
45MB201692Krátký Jaroslav-7202:34:30-
46MB213690Kajaba VáclavVelká Bystřice7302:37:43-
47MB217783Janošík JiříVolejbal Šternberk6702:38:28-
48MB224706Cvrček DavidVelká Bystřice7402:39:35-
49MB225541Dušek Luděk-7402:39:43-
50MB227503Mikulec JiříPraha7602:40:09-
51MB236613Himl PavelAlcedo Praha7102:43:35-
52MB245623Crhan JosefBáječné ženy v běhu7602:45:00-
53MB255515Šinkovský RadekŠumperk7202:47:29-
54MB257732Kaláb ZdeněkRýmařov7302:47:38-
54MB257733Šopík MichalRýmařov7402:47:38-
56MB268702Simon RichardOlomouc7602:48:29-
57MB274407Misiarz ViktorSázava7502:49:33-
58MB293571Zach MilanBáječné ženy v běhu6702:54:41-
59MB297509Kincl PetrPwC Legal7402:55:00-
60MB301642Jurczyk MichalCZdrS Přáslavice7502:55:52-
61MB304630Vysoudil MichalSSPK7502:57:27-
61MB304628Krahulík PetrSSPK Olomouc6902:57:27-
63MB306832Kraus Tomáš-7102:57:34-
64MB335718Závodný TomášČervenka7603:05:33-
65MB336780Bene NorbertVoděrady7403:05:44-
66MB342548Genco JanJ+J, Orlová6803:08:06-
67MB359418Krayzel LiborOstravske Pajdy6803:18:31-
68MB361459Chrz PavelŠachový klub Ústí nad Labem6703:18:57-
Muži 50 let a starší (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC24693Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc6301:57:36-
2MC29683Souček JanŠumperk6501:59:39-
3MC44673Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou6502:04:32-
4MC58612Půlpán RomanK.O.B. Choceň6502:08:25-
5MC61604Mrklovský PetrAK E. Zátopka Kopřivnice6602:09:26-
6MC69508Knápek LubomírLK Šumperk5902:10:23-
7MC75559Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5502:11:41-
8MC88455Vynikal BedřichAVA5202:13:30-
9MC114792Fellner MartinFenix Ski Team Jeseník6302:17:55-
10MC115627Vencovský Jiří-5302:18:04-
11MC116512Havlíček IvoLánov Krkonoše6602:18:23-
12MC124843Vysocký VladimírSpartan Zábřeh5802:20:09-
13MC129827Bezucha JiříPohyb a Zdraví Olomouc6202:21:33-
14MC133797Holuša PetrBIOFARM Zlatníky6502:22:09-
15MC138605Valenta JiříSeverka Šumperk6302:22:56-
16MC163675Batěk MiroslavHrabišín5402:28:00-
17MC169424Žmolík Dušansportíci.cz6102:28:30-
18MC179621Suška PavelŠternberk6402:30:00-
19MC193698Bělohlávek PavelÚjezd u Brna6602:32:19-
20MC194578Hruška Romanveterán6502:33:15-
21MC201687Vozda JiříKVS Šumperk6102:34:30-
22MC208644Skyva PetrSKI-OB Šternberk6502:36:32-
23MC239739Müller TomášNová Hradečná6602:43:58-
24MC242831Stepaňuk ViktorFitcentrum-Lipová6102:44:28-
25MC247798Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh4202:45:19-
26MC256574Sadílek OtaActivity Lanškroun4602:47:36-
27MC262781Cvrkal PavelVictus6002:47:49-
28MC273510Slováček JaroslavBrno5402:49:32-
29MC280471Raindl PavelHranice5502:51:36-
30MC287658Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5902:53:21-
31MC298624Svačina KarelPampeliška Olomouc5202:55:13-
32MC303479Souček JanStříbro5602:56:55-
33MC319646Pešl ZbyněkOstrava6503:02:05-
34MC322472Bandík PavelSK Černé plíce5903:02:21-
35MC365620Soviš IvanBěžci z Rya4603:28:13-
Ženy 18-39 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11813Filipiová EvaTJ Šumperk8601:50:55-
2ZA38474Holoubková HanaBeskydští nomádi8902:01:50-
3ZA41560Kozáková ZdenkaKOS Tesla Brno7902:02:51-
4ZA46584Koblihová TaťánaVyškov8302:04:47-
5ZA49817Nováková Zuzana-9102:04:59-
6ZA55785Hudečková TamaraFialové kobry8402:07:28-
7ZA56540Grygarová PavlínaOpava8202:07:36-
8ZA63736Ungerová LenkaTRIOP8902:09:44-
9ZA70432Vejrostová HanaLukovany8302:10:25-
10ZA91810Gebauerová JanaSK Žabovřesky Brno7902:13:56-
11ZA94796Holušová KarolínaOpava9002:14:55-
12ZA105826Sklenářová RadkaLuhačovice9202:16:14-
13ZA112444Žaloudková KláraPardubice9402:17:26-
14ZA117651Kalmanová MarieHlučín8702:18:31-
15ZA125794Chmelová Jitka-7702:20:47-
16ZA132554Šilarová PetraActivity Lanškroun8702:22:07-
17ZA150773Cichá BarboraKPS Orlová9402:26:18-
18ZA156431Stojaníková JitkaHrbáči run team8702:27:00-
19ZA157608Daňková VladěnaŠumperk8102:27:09-
20ZA158851Vančurová LenkaValaští bajkeři8702:27:12-
21ZA159663Matochová MichaelaMiLee Team8402:27:15-
22ZA168808Tvarůžková PetraSK Žabovřesky Brno8402:28:15-
23ZA179670Čížová BarboraRybník9602:30:00-
23ZA179647Kűhrová AnežkaProstějov9002:30:00-
23ZA179582Havlínová ZuzanaOK Sparta Praha8102:30:00-
26ZA191460Vltavská ZuzanaSK Černé plíce9202:32:00-
27ZA198664Grozmanová LucieŠumperk8302:33:54-
28ZA199557Matušková MarieRFSK8502:34:11-
29ZA209656Zoulíková IvetaSkuteč8002:36:56-
30ZA210450Kristková VeronikaFyzio Beskyd7902:37:14-
31ZA214652Pospíšilová MarkétaPřerov9402:38:06-
32ZA215482Fejková Michaela-8302:38:19-
33ZA218665Hlavinková MartinaZábřeh8602:38:38-
34ZA219639Stoklásková MonikaLipník nad Bečvou8902:39:01-
35ZA220699Rychnová VladěnaActum Flyers7902:39:03-
36ZA221539Fujáková KateřinaHavrunky8502:39:07-
37ZA222520Faltová PavlaBáječné ženy v běhu8702:39:09-
38ZA223799Šišková VlaďkaSOB Olomouc8402:39:11-
39ZA231667Onesorková Anna-8802:42:23-
40ZA232533Dočkalová VeronikaBrno8802:42:54-
41ZA234506Ubrová VeronikaBody Care Brno7802:43:16-
42ZA237844Cuřínová PetraBzB8302:43:38-
43ZA238729Švédová Hana-8602:43:47-
44ZA241668Machalek DenisaOpava7802:44:17-
45ZA243529Stochová MarkétaSK Oceláci Ostrava7702:44:41-
46ZA244408Klimešová SimonaRun4Fun8202:44:45-
47ZA246715Jašková Šárka-8402:45:13-
48ZA247836Fojtková JitkaLiga 100 Olomouc8702:45:19-
49ZA249685Kadlecová LucieHavířov8602:45:47-
50ZA250770Linhartová MartinaFree Run Olomouc8402:46:25-
51ZA251842Štýbnarová RadkaSpartan Zábřeh8602:46:31-
52ZA254550Kocourková EvaHradec Králové7702:47:24-
53ZA259465Vondráčková IvanaRun4Fun8102:47:42-
53ZA259449Sedláčková IlonaRUN4FUN7702:47:42-
55ZA261727Popová Martinalesobeh.cz8202:47:43-
56ZA267498Zahrádková VěraColumbia7702:48:17-
57ZA276723Hermanová KateřinaMěsto Albrechtice7702:49:54-
58ZA277634Balcarová KateřinaVegansport8202:50:11-
59ZA278594Cieslarová JanaBohumín8002:50:29-
60ZA283401Foltysová RenátaTriathlon team Opava7702:52:26-
61ZA286577Štrauchová LucieHorka8702:53:14-
62ZA289598Janková NikolaVZS Ostrava7802:53:31-
63ZA290682Kornaková EvaJežek na kopci8602:53:46-
64ZA296491Švaříčková JanaSKB Zlín8802:54:50-
65ZA302632Trešlová HanaBaláž Extreme-Team Ostrava9102:56:53-
66ZA308495Krasňanová ZuzanaColumbia7902:57:47-
67ZA309768Horáková Iva-8902:58:09-
68ZA315680Veličková MarkétaX-AIR Ostrava7902:59:33-
69ZA316721Chaloupská MichalaAK Olomouc9103:00:16-
70ZA317476Benešová JitkaOlomouc8003:00:37-
71ZA318674Mertová EvaŠumperk8503:01:55-
72ZA320558Folvarčná KateřinaPlešounek&Zlodoušek8903:02:07-
73ZA324522Janovská TerezaLight Bike8603:02:30-
74ZA325719Dušková MonikaSK Štáblovice9003:02:59-
74ZA325677Urbanská EvaSK Štáblovice7903:02:59-
76ZA333464Komínková MichaelaPřerov8303:05:23-
77ZA337703Išková TerezkaActum Flyers8803:06:11-
78ZA340538Janovská Veronika-8603:06:32-
79ZA344751Musílková MartaBlatnice8603:09:25-
80ZA346617Hrubá PetraSkuteč8603:09:45-
81ZA347487Vítková MonikaJezernice8403:10:59-
81ZA347749Stempáková KristýnaŠkvorec8603:10:59-
83ZA350786Meixnerová MarieMOHELNICE8603:11:31-
84ZA352787Dubová SilvieCH3 Šumperk7903:13:28-
85ZA353568Čermáková JanaHlučín8603:14:17-
86ZA356461Peterková VeronikaOlomouc8903:16:48-
87ZA358834Lahová BarboraCycloracing9503:17:06-
88ZA359649Konvičková MartinaOstravske Pajdy8403:18:31-
89ZA367820Petrošová ZuzanaGroupe de pipina8003:29:36-
90ZA372747Chládková BarboraVery Najs Bjůtifl9003:31:26-
90ZA372734Ferencová KláraVery Najs Bjůtifl9003:31:26-
92ZA375421Hronová LucieHoney Bunny8203:33:00-
93ZA377716Holibková Klára-9003:34:36-
94ZA378470Albrechtová KattyBICI sport7703:36:47-
95ZA379586Čabanová KristinaMK Seitl Ostrava7803:36:50-
96ZA383580Limberková LenkaMK Prostějov9303:52:35-
-ZA-837Bělohlávková Andrea-93DNF-
-ZA-454Hvorecká EvaHVsport Vrbno89DNF-
Ženy 40 let a starší (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB107654Divišová AliceŠumperk7102:16:42-
2ZB143563Pavlicova AnnaBabice7302:24:06-
3ZB152824Studená JarmilaBrno7202:26:19-
4ZB153804Jančíková MilenaMaratonský klub Prostějov6302:26:47-
5ZB162819Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7502:27:40-
6ZB187591Otrubová IvonaTJ Sokol Plumlov7602:30:23-
7ZB204833Krčová MartinaKVS Šumperk7202:35:00-
8ZB206679Šnoblová MarkétaTECHTHERM Olomouc7402:35:08-
9ZB216490Votypková PavlaHradec Králové7002:38:23-
10ZB240764Lounová Markéta-7602:44:03-
11ZB252597Sobinovská JúliaSkialpfun7302:46:45-
12ZB264712Foralová MichaelaBáječné ženy v běhu7402:47:52-
13ZB266412Brnková AliceBŽB7102:47:58-
14ZB268788Daňková MarkétaOlomouc7402:48:29-
15ZB272451Vávrová AnnaHrušovany u Brna7202:48:59-
16ZB275822Krňávková EvaTriSK Olomouc7502:49:34-
17ZB279549Gencová JitkaJ+J, Orlová7002:51:21-
18ZB281737Hellerová HanaHradec Králové6102:51:56-
19ZB282442Zelenková RadkaSázava7502:52:18-
20ZB284722Geržová BarbaraBáječné ženy v běhu6802:52:52-
21ZB285752Kučerová Miloslava-7102:53:04-
22ZB287659Šrámková JohanaOlomouc7002:53:21-
23ZB291561Žlutířová VladimíraOlomouc7302:53:53-
24ZB292562Špacírová DanušeSOB Olomouc5802:54:03-
25ZB295645Skyvová KristýnaSKI-OB Šternberk7002:54:49-
26ZB298625Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5202:55:13-
27ZB332458Jelínková ErikaBáječné ženy v běhu7203:05:18-
28ZB339672Oplatková KateřinaVikýřovice7603:06:17-
29ZB341535Faltýnková MagdaMK Prostějov7403:07:36-
30ZB343463Peterková PavlínaOlomouc6903:08:48-
31ZB351525Holoubková Zuzana-7103:12:11-
32ZB354553Střelková ŠárkaKrásné Pole6903:15:43-
33ZB355496Porubová KateřinaBŽB6603:15:52-
34ZB357748Kachyňová EvaOlomouc6903:17:05-
35ZB362730Šternerová HanaHradec Králové6303:22:42-
36ZB366478Vavrečková JitkaZlaté Hory6003:29:21-
37ZB369689Picmousová JanaMattoni Free Run Ostrava6803:30:12-
38ZB370653Adamíková KateřinaMattoni Freerun Ostrava7503:30:15-
39ZB371422Parůžková ŠárkaBáječné ženy v běhu6903:30:40-
40ZB374480Součková ZuzanaSV Stříbro6203:32:49-
41ZB376570Gromusová VlastaHoral Rýmařov5403:33:29-
42ZB381410Berná EvaRun4Fun7603:39:01-
43ZB382641Hábová BlankaBáječné ženy v běhu7003:39:55-
44ZB384631Barvínková IvanaBŽB7404:03:29-
44ZB384425Vacková MartinaBŽB7504:03:29-
46ZB386791Nádherová HanaHradec Králové6804:17:35-
-ZB-572Sedláčková JanaBrno65DNF-
-ZB-637Stryková VlastaKVS Šumperk76DNF-
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1400Müller MartinOK99 Hradec Králové8901:40:36-
2MA2795Adamec Radek-9101:41:04-
3MA3592Jor MartinActivity Lanškroun8701:41:28-
4MA4735Vlkovský VojtěchTeam Jeseníky8801:43:31-
5MA5497Žanda AdamTJ Šumperk9101:44:07-
6MA6669Reček LukášOstrava7801:44:34-
7MA7640Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8301:47:10-
8MA8725Chytil DavidVSK UNI Brno8701:49:40-
9MA9793Otrusina JiříTJ Liga 100 Olomouc8201:50:00-
1MB10626Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7201:50:14-
1ZA11813Filipiová EvaTJ Šumperk8601:50:55-
10MA12521Švestka LukášMK Prostějov8201:51:07-
11MA13740Mokrý MartinEXTRA Brno8501:51:12-
2MB14417Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:51:35-
12MA15760Ablorh TitusEXTRA Brno9301:52:49-
3MB16633Krikl Dalibor-7001:53:36-
13MA17815Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:54:19-
14MA18611Pátek MichalK.O.B. Choceň8601:54:28-
15MA19485Anděl MilanSSK Vítkovice/ULTRASTA F-M8301:54:54-
4MB20661Lukašák ŠtefanSki-ob Šternberk6701:55:09-
16MA21469Vozda VojtěchKlub vytrvalostních sportů Šumperk9001:55:49-
5MB22746Jelínek AlešBrno6701:56:43-
17MA23443Kos TomášPardubice9301:56:53-
1MC24693Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc6301:57:36-
18MA25527Šproch DavidLight Bike9201:57:46-
6MB26545Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:59:07-
19MA27567Kozák OndřejTJ Liga 100 Olomouc8701:59:14-
20MA28802Škovránek OndřejHorská služba7901:59:28-
2MC29683Souček JanŠumperk6501:59:39-
21MA30615Jílek JakubKVS Šumperk9201:59:50-
22MA31483Wrona TomášJežek na kopci8501:59:58-
23MA32551Přemyslovský JanŠumperk8502:00:02-
24MA33448Černý TomášBěžecký klub České spořitelny9002:00:12-
25MA34697Šoman JiříActum Flyers8702:00:18-
7MB35660Hauška JanMolkerei Vikantice7102:00:32-
26MA36756Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8002:01:07-
27MA37710Munk RudolfVZS Ostrava7902:01:37-
2ZA38474Holoubková HanaBeskydští nomádi8902:01:50-
8MB39853Novák JiříSK LOB Nová Paka7502:01:51-
9MB40440Macák PavelPa Pa team6702:02:39-
3ZA41560Kozáková ZdenkaKOS Tesla Brno7902:02:51-
28MA42714Rytíř JanKOB Kroměříž7702:02:53-
10MB43433Bret TomášRUN4FUN7502:03:38-
3MC44673Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou6502:04:32-
11MB45565Foltys Jiří-7602:04:46-
29MA46585Straka PavelVyškov8002:04:47-
4ZA46584Koblihová TaťánaVyškov8302:04:47-
30MA48829Martinek TomášMattoni FreeRun Zlín8602:04:56-
5ZA49817Nováková Zuzana-9102:04:59-
31MA50686Daniš PetrFITTT8802:06:36-
32MA51566Havel Davidjuli-Adamov8402:06:54-
12MB52840Rada MartinValachiarun.cz7402:07:03-
13MB53415Zákravský MichalŠumperk7402:07:11-
33MA54445Prostředník JanHOVRCH8302:07:18-
6ZA55785Hudečková TamaraFialové kobry8402:07:28-
7ZA56540Grygarová PavlínaOpava8202:07:36-
14MB57638Stryk MartinKVS Šumperk7502:08:12-
4MC58612Půlpán RomanK.O.B. Choceň6502:08:25-
15MB59423Jelínek MilanAHA Vyškov6802:09:04-
16MB60845Kaláb DaliborFrýdek-Místek7202:09:17-
5MC61604Mrklovský PetrAK E. Zátopka Kopřivnice6602:09:26-
34MA62409Jochec TomášJedovnice8302:09:34-
8ZA63736Ungerová LenkaTRIOP8902:09:44-
17MB64643Lička Martin-6902:09:45-
35MA65841Bureš MartinSpartan Zábřeh8102:09:57-
18MB66847Kukula MarcelStaviva eMKo7302:10:11-
36MA67517Roušavý JanKabuki Team8502:10:12-
19MB68657Malčík MichalBK-KOVOTEK s.r.o.7502:10:22-
6MC69508Knápek LubomírLK Šumperk5902:10:23-
9ZA70432Vejrostová HanaLukovany8302:10:25-
37MA71402Kováč MartinPřerov8702:11:01-
38MA72848Jakl LukᚊPVS7702:11:09-
20MB73809Kašpárek TomášKubelikov7302:11:10-
39MA74767Pařík MartinSk Černošice8102:11:15-
7MC75559Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5502:11:41-
40MA76456Šindler JanRychlá Rota8402:11:47-
21MB77825Dorazil JiříLoučany6902:11:49-
41MA78814Ulman Januličník z Hané8402:11:55-
42MA79684Martinka PavelMASPARTI Šternberk8202:12:01-
22MB80846Hecl MilošKVS Šumperk7602:12:02-
23MB81636Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6702:12:06-
43MA82696Šromovský VojtěchKladno8602:12:18-
44MA83502Klimes PetrBlažovice8602:12:20-
45MA84552Ernst PavelCrossfit Olomouc8302:12:38-
46MA85629Peňáz Jaroslav-8002:12:54-
24MB86602Jadrný PetrPřerov7502:13:18-
47MA87406Zich RadekHlubočky8402:13:29-
8MC88455Vynikal BedřichAVA5202:13:30-
25MB89717Borunský TomášOBOpava7402:13:39-
48MA90769Šustr MarekLiberec8902:13:46-
10ZA91810Gebauerová JanaSK Žabovřesky Brno7902:13:56-
26MB92720Hejda LadislavHlubočky7202:14:38-
49MA93774Šťastný Adam-9002:14:46-
50MA94493Valerián Jaroslavkofárna café, Praha8102:14:55-
11ZA94796Holušová KarolínaOpava9002:14:55-
51MA96807Hejsek Tomášneregistrován8202:15:01-
52MA97579Dubec PavelOK Sparta Praha8002:15:38-
27MB97603Čapka RadimPardubice7502:15:38-
53MA99542Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8602:15:43-
54MA100755Hegedüs RobertVZS Ostrava7902:15:45-
55MA101518Přemyslovský MartinHO UO Brno8702:15:50-
28MB102805Ambros JiříSlatinice7502:16:01-
56MA103413Lhotský MarekŠtáblovice8702:16:02-
57MA104439Kellner TomášOBV8602:16:10-
12ZA105826Sklenářová RadkaLuhačovice9202:16:14-
58MA106467Smékal Vojtěch-7802:16:15-
1ZB107654Divišová AliceŠumperk7102:16:42-
59MA108426Sychra PetrRSFK8902:16:48-
60MA109726Kožina AdamRýmařov8502:16:54-
61MA110775Palacký OndřejHranice8102:17:02-
62MA111607Milek Radek-8302:17:09-
13ZA112444Žaloudková KláraPardubice9402:17:26-
63MA113600Hošek VáclavHulín8702:17:53-
9MC114792Fellner MartinFenix Ski Team Jeseník6302:17:55-
10MC115627Vencovský Jiří-5302:18:04-
11MC116512Havlíček IvoLánov Krkonoše6602:18:23-
14ZA117651Kalmanová MarieHlučín8702:18:31-
64MA118430Škývara Ondřejskyvy zlín7802:18:38-
65MA119694Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9302:19:01-
29MB120835Bařák KamilTěrlicko7102:19:24-
66MA121806Babík MichalJičín8002:19:36-
67MA122484Hopják Petr-8702:19:55-
68MA123849Kadlec TomášHavířov8602:20:00-
12MC124843Vysocký VladimírSpartan Zábřeh5802:20:09-
15ZA125794Chmelová Jitka-7702:20:47-
30MB126666Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7202:21:02-
69MA127709Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8602:21:11-
31MB128738Mazur MartinMS Technika Pro7102:21:30-
13MC129827Bezucha JiříPohyb a Zdraví Olomouc6202:21:33-
32MB130708Kubeš PavelActum Flyers7602:21:44-
70MA131547Barák MartinBučovice8002:21:47-
16ZA132554Šilarová PetraActivity Lanškroun8702:22:07-
14MC133797Holuša PetrBIOFARM Zlatníky6502:22:09-
33MB134704Hrdý JaroslavNezamyslice7202:22:17-
71MA135416Slavík PavelHZS SŽDC Přerov8502:22:28-
72MA136436Vávra VáclavVIDA!9802:22:36-
73MA137765Vepřek MartinKolšov9002:22:50-
15MC138605Valenta JiříSeverka Šumperk6302:22:56-
74MA139812Skalník Jakub-9702:23:03-
74MA139828Kolínek TomášGroupe d´cocotte7802:23:03-
76MA141618Brtník Vojtěch-8602:23:29-
77MA142676Urbanský PřemyslSK Štáblovice8202:23:51-
2ZB143563Pavlicova AnnaBabice7302:24:06-
34MB144588Lorenc Martin-7502:24:19-
35MB145466Kőnig RenéStaříč7302:24:39-
78MA146481Vysoký Ondřej-7902:25:17-
36MB147473Ritter TomášRun4Fun7302:25:50-
79MA148707Špacír JanSOB Olomouc8802:25:52-
80MA149711Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8802:25:55-
81MA150766Kuchař LukášBrno8602:26:18-
17ZA150773Cichá BarboraKPS Orlová9402:26:18-
3ZB152824Studená JarmilaBrno7202:26:19-
4ZB153804Jančíková MilenaMaratonský klub Prostějov6302:26:47-
37MB154504Burian MartinĎáblice Stars7502:26:55-
82MA155688Sup DanielTři Křížky CF8102:26:59-
18ZA156431Stojaníková JitkaHrbáči run team8702:27:00-
19ZA157608Daňková VladěnaŠumperk8102:27:09-
20ZA158851Vančurová LenkaValaští bajkeři8702:27:12-
83MA159655Chromík LeošMiLee Team8202:27:15-
21ZA159663Matochová MichaelaMiLee Team8402:27:15-
84MA161505Wagner JiříBody Care Brno8002:27:36-
5ZB162819Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7502:27:40-
38MB163453Vávra VáclavVIDA!7102:28:00-
16MC163675Batěk MiroslavHrabišín5402:28:00-
38MB163575Sadílek JindřichActivity Lanškroun7302:28:00-
40MB166830Květoň VladimírKVS Šumperk6802:28:10-
85MA167821Uhlíř Michal-9202:28:13-
22ZA168808Tvarůžková PetraSK Žabovřesky Brno8402:28:15-
86MA169576Mikuš MarianLightBike8102:28:30-
86MA169622Stančík IvoOlomouc8702:28:30-
17MC169424Žmolík Dušansportíci.cz6102:28:30-
41MB172790Nádhera PetrHradec Králové6702:28:32-
88MA173468Coufal MartinJehnědí8302:29:00-
89MA174744Moravec AlešVK Kerhartice7902:29:10-
90MA175528Sláma Jaroslav-8502:29:40-
91MA176601Havliger PetrPardubice8102:29:41-
92MA177763Marcinčin JakubLetohrad8602:29:50-
93MA178753Pilát Lukᚊternberk8502:29:55-
23ZA179647Kűhrová AnežkaProstějov9002:30:00-
94MA179743Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8502:30:00-
42MB179583Vích PetrOlomouc7302:30:00-
94MA179691Tomášek TomášŘídeč8002:30:00-
23ZA179670Čížová BarboraRybník9602:30:00-
18MC179621Suška PavelŠternberk6402:30:00-
23ZA179582Havlínová ZuzanaOK Sparta Praha8102:30:00-
96MA186477Smrha MarekMattoni Freerun Ostrava8902:30:05-
6ZB187591Otrubová IvonaTJ Sokol Plumlov7602:30:23-
97MA188606Coufal MatějKrčmaň9402:31:00-
98MA189507Sládek VilémĎáblice Stars7902:31:27-
43MB190599Dedek Radimkomarovjaci.com7602:31:42-
26ZA191460Vltavská ZuzanaSK Černé plíce9202:32:00-
99MA192531Zýka Miroslav-8102:32:01-
19MC193698Bělohlávek PavelÚjezd u Brna6602:32:19-
20MC194578Hruška Romanveterán6502:33:15-
100MA195564Rubeš PavelSK ČERNÉ PLÍCE8002:33:30-
44MB196713Wágner RobertOstravar7202:33:50-
101MA197823Pekarčík MichalZlín8602:33:53-
27ZA198664Grozmanová LucieŠumperk8302:33:54-
28ZA199557Matušková MarieRFSK8502:34:11-
102MA200754Gryga RobertBruntál8402:34:25-
21MC201687Vozda JiříKVS Šumperk6102:34:30-
45MB201692Krátký Jaroslav-7202:34:30-
103MA203405Zdráhal MarekKojetín8302:34:44-
104MA204452Vávra PetrHrušovany9802:35:00-
7ZB204833Krčová MartinaKVS Šumperk7202:35:00-
8ZB206679Šnoblová MarkétaTECHTHERM Olomouc7402:35:08-
105MA207818Čech MichalVaradero8002:35:12-
22MC208644Skyva PetrSKI-OB Šternberk6502:36:32-
29ZA209656Zoulíková IvetaSkuteč8002:36:56-
30ZA210450Kristková VeronikaFyzio Beskyd7902:37:14-
106MA211681Chlup DavidStará Ves9302:37:20-
107MA212486Gottwald JanAgentura 2g8002:37:25-
46MB213690Kajaba VáclavVelká Bystřice7302:37:43-
31ZA214652Pospíšilová MarkétaPřerov9402:38:06-
32ZA215482Fejková Michaela-8302:38:19-
9ZB216490Votypková PavlaHradec Králové7002:38:23-
47MB217783Janošík JiříVolejbal Šternberk6702:38:28-
33ZA218665Hlavinková MartinaZábřeh8602:38:38-
34ZA219639Stoklásková MonikaLipník nad Bečvou8902:39:01-
35ZA220699Rychnová VladěnaActum Flyers7902:39:03-
36ZA221539Fujáková KateřinaHavrunky8502:39:07-
37ZA222520Faltová PavlaBáječné ženy v běhu8702:39:09-
38ZA223799Šišková VlaďkaSOB Olomouc8402:39:11-
48MB224706Cvrček DavidVelká Bystřice7402:39:35-
49MB225541Dušek Luděk-7402:39:43-
108MA226705Radič ŠtěpánPraha8102:40:06-
50MB227503Mikulec JiříPraha7602:40:09-
109MA228513Sedlařík MartinOpava8502:40:21-
110MA229587Hrubovský VojtěchOpava9002:41:26-
111MA230524Obrtlík Jan-8002:42:19-
39ZA231667Onesorková Anna-8802:42:23-
112MA232537Kaláb JiříBrno8902:42:54-
40ZA232533Dočkalová VeronikaBrno8802:42:54-
41ZA234506Ubrová VeronikaBody Care Brno7802:43:16-
113MA235762Seidler TomášKristovi běžci8302:43:27-
51MB236613Himl PavelAlcedo Praha7102:43:35-
42ZA237844Cuřínová PetraBzB8302:43:38-
43ZA238729Švédová Hana-8602:43:47-
23MC239739Müller TomášNová Hradečná6602:43:58-
10ZB240764Lounová Markéta-7602:44:03-
44ZA241668Machalek DenisaOpava7802:44:17-
24MC242831Stepaňuk ViktorFitcentrum-Lipová6102:44:28-
45ZA243529Stochová MarkétaSK Oceláci Ostrava7702:44:41-
46ZA244408Klimešová SimonaRun4Fun8202:44:45-
52MB245623Crhan JosefBáječné ženy v běhu7602:45:00-
47ZA246715Jašková Šárka-8402:45:13-
48ZA247836Fojtková JitkaLiga 100 Olomouc8702:45:19-
25MC247798Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh4202:45:19-
49ZA249685Kadlecová LucieHavířov8602:45:47-
50ZA250770Linhartová MartinaFree Run Olomouc8402:46:25-
51ZA251842Štýbnarová RadkaSpartan Zábřeh8602:46:31-
114MA252596Michniewicz AdrianSkifunalp7702:46:45-
11ZB252597Sobinovská JúliaSkialpfun7302:46:45-
52ZA254550Kocourková EvaHradec Králové7702:47:24-
53MB255515Šinkovský RadekŠumperk7202:47:29-
26MC256574Sadílek OtaActivity Lanškroun4602:47:36-
54MB257733Šopík MichalRýmařov7402:47:38-
54MB257732Kaláb ZdeněkRýmařov7302:47:38-
53ZA259449Sedláčková IlonaRUN4FUN7702:47:42-
53ZA259465Vondráčková IvanaRun4Fun8102:47:42-
55ZA261727Popová Martinalesobeh.cz8202:47:43-
27MC262781Cvrkal PavelVictus6002:47:49-
115MA263782Cvrkal MartinVictus7702:47:51-
12ZB264712Foralová MichaelaBáječné ženy v běhu7402:47:52-
116MA265728Pop Zdeneklesobeh.cz7902:47:57-
13ZB266412Brnková AliceBŽB7102:47:58-
56ZA267498Zahrádková VěraColumbia7702:48:17-
14ZB268788Daňková MarkétaOlomouc7402:48:29-
56MB268702Simon RichardOlomouc7602:48:29-
117MA270777Müller ŠimonNová Hradečná8902:48:34-
118MA271779Kramný JanKristovi běžci - ještě rok v tréninku ;)8402:48:36-
15ZB272451Vávrová AnnaHrušovany u Brna7202:48:59-
28MC273510Slováček JaroslavBrno5402:49:32-
57MB274407Misiarz ViktorSázava7502:49:33-
16ZB275822Krňávková EvaTriSK Olomouc7502:49:34-
57ZA276723Hermanová KateřinaMěsto Albrechtice7702:49:54-
58ZA277634Balcarová KateřinaVegansport8202:50:11-
59ZA278594Cieslarová JanaBohumín8002:50:29-
17ZB279549Gencová JitkaJ+J, Orlová7002:51:21-
29MC280471Raindl PavelHranice5502:51:36-
18ZB281737Hellerová HanaHradec Králové6102:51:56-
19ZB282442Zelenková RadkaSázava7502:52:18-
60ZA283401Foltysová RenátaTriathlon team Opava7702:52:26-
20ZB284722Geržová BarbaraBáječné ženy v běhu6802:52:52-
21ZB285752Kučerová Miloslava-7102:53:04-
61ZA286577Štrauchová LucieHorka8702:53:14-
30MC287658Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5902:53:21-
22ZB287659Šrámková JohanaOlomouc7002:53:21-
62ZA289598Janková NikolaVZS Ostrava7802:53:31-
63ZA290682Kornaková EvaJežek na kopci8602:53:46-
23ZB291561Žlutířová VladimíraOlomouc7302:53:53-
24ZB292562Špacírová DanušeSOB Olomouc5802:54:03-
58MB293571Zach MilanBáječné ženy v běhu6702:54:41-
119MA293757Valent TomášRusava Marathon Team8402:54:41-
25ZB295645Skyvová KristýnaSKI-OB Šternberk7002:54:49-
64ZA296491Švaříčková JanaSKB Zlín8802:54:50-
59MB297509Kincl PetrPwC Legal7402:55:00-
31MC298624Svačina KarelPampeliška Olomouc5202:55:13-
26ZB298625Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5202:55:13-
120MA300438Rada MartinOBV8602:55:21-
60MB301642Jurczyk MichalCZdrS Přáslavice7502:55:52-
65ZA302632Trešlová HanaBaláž Extreme-Team Ostrava9102:56:53-
32MC303479Souček JanStříbro5602:56:55-
61MB304628Krahulík PetrSSPK Olomouc6902:57:27-
61MB304630Vysoudil MichalSSPK7502:57:27-
63MB306832Kraus Tomáš-7102:57:34-
121MA307530Podaný Petr-8102:57:44-
66ZA308495Krasňanová ZuzanaColumbia7902:57:47-
67ZA309768Horáková Iva-8902:58:09-
122MA310556Klein VítězslavPlešounek&Zlodoušek8602:58:21-
123MA311784Janko DaliborVZS Ostrava7902:59:05-
124MA312648Gärtner Petr-8302:59:10-
125MA313678Onesork JaroslavPraha - Polička8002:59:26-
125MA313742Zdvořáček TomášRunnyng death8002:59:26-
68ZA315680Veličková MarkétaX-AIR Ostrava7902:59:33-
69ZA316721Chaloupská MichalaAK Olomouc9103:00:16-
70ZA317476Benešová JitkaOlomouc8003:00:37-
71ZA318674Mertová EvaŠumperk8503:01:55-
33MC319646Pešl ZbyněkOstrava6503:02:05-
72ZA320558Folvarčná KateřinaPlešounek&Zlodoušek8903:02:07-
127MA321662Studený JanOlomouc7903:02:13-
34MC322472Bandík PavelSK Černé plíce5903:02:21-
128MA323776Slovák MartinOsek nad Bečvou7803:02:26-
73ZA324522Janovská TerezaLight Bike8603:02:30-
74ZA325719Dušková MonikaSK Štáblovice9003:02:59-
74ZA325677Urbanská EvaSK Štáblovice7903:02:59-
129MA327759Sýkora Štěpán-9203:03:05-
130MA328745Galle JiříASC Drak Vrbno pod Pradědem8203:03:13-
131MA329803Renát Dušan-8703:03:55-
132MA330446Vencl Jiří-7703:04:04-
133MA331590Pražan TomášSkuteč9003:04:19-
27ZB332458Jelínková ErikaBáječné ženy v běhu7203:05:18-
76ZA333464Komínková MichaelaPřerov8303:05:23-
134MA334650Přemyslovský TomášPřerov8903:05:27-
64MB335718Závodný TomášČervenka7603:05:33-
65MB336780Bene NorbertVoděrady7403:05:44-
77ZA337703Išková TerezkaActum Flyers8803:06:11-
135MA338475Fabičovic JanZlín7803:06:14-
28ZB339672Oplatková KateřinaVikýřovice7603:06:17-
78ZA340538Janovská Veronika-8603:06:32-
29ZB341535Faltýnková MagdaMK Prostějov7403:07:36-
66MB342548Genco JanJ+J, Orlová6803:08:06-
30ZB343463Peterková PavlínaOlomouc6903:08:48-
79ZA344751Musílková MartaBlatnice8603:09:25-
136MA344750Bulena MartinVšeradov8003:09:25-
80ZA346617Hrubá PetraSkuteč8603:09:45-
81ZA347749Stempáková KristýnaŠkvorec8603:10:59-
81ZA347487Vítková MonikaJezernice8403:10:59-
137MA349494Baďura ZdeněkGrygov9003:11:04-
83ZA350786Meixnerová MarieMOHELNICE8603:11:31-
31ZB351525Holoubková Zuzana-7103:12:11-
84ZA352787Dubová SilvieCH3 Šumperk7903:13:28-
85ZA353568Čermáková JanaHlučín8603:14:17-
32ZB354553Střelková ŠárkaKrásné Pole6903:15:43-
33ZB355496Porubová KateřinaBŽB6603:15:52-
86ZA356461Peterková VeronikaOlomouc8903:16:48-
34ZB357748Kachyňová EvaOlomouc6903:17:05-
87ZA358834Lahová BarboraCycloracing9503:17:06-
88ZA359649Konvičková MartinaOstravske Pajdy8403:18:31-
67MB359418Krayzel LiborOstravske Pajdy6803:18:31-
68MB361459Chrz PavelŠachový klub Ústí nad Labem6703:18:57-
35ZB362730Šternerová HanaHradec Králové6303:22:42-
138MA363761Staněk MartinChybík + Krištof8503:27:37-
138MA363695Chybík OndřejChybik+Kristof Architects8503:27:37-
35MC365620Soviš IvanBěžci z Rya4603:28:13-
36ZB366478Vavrečková JitkaZlaté Hory6003:29:21-
89ZA367820Petrošová ZuzanaGroupe de pipina8003:29:36-
140MA368435Balnar LukášČavisov7903:30:03-
37ZB369689Picmousová JanaMattoni Free Run Ostrava6803:30:12-
38ZB370653Adamíková KateřinaMattoni Freerun Ostrava7503:30:15-
39ZB371422Parůžková ŠárkaBáječné ženy v běhu6903:30:40-
90ZA372747Chládková BarboraVery Najs Bjůtifl9003:31:26-
90ZA372734Ferencová KláraVery Najs Bjůtifl9003:31:26-
40ZB374480Součková ZuzanaSV Stříbro6203:32:49-
92ZA375421Hronová LucieHoney Bunny8203:33:00-
41ZB376570Gromusová VlastaHoral Rýmařov5403:33:29-
93ZA377716Holibková Klára-9003:34:36-
94ZA378470Albrechtová KattyBICI sport7703:36:47-
95ZA379586Čabanová KristinaMK Seitl Ostrava7803:36:50-
141MA380411Berný VladimírHK7803:38:59-
42ZB381410Berná EvaRun4Fun7603:39:01-
43ZB382641Hábová BlankaBáječné ženy v běhu7003:39:55-
96ZA383580Limberková LenkaMK Prostějov9303:52:35-
44ZB384631Barvínková IvanaBŽB7404:03:29-
44ZB384425Vacková MartinaBŽB7504:03:29-
46ZB386791Nádherová HanaHradec Králové6804:17:35-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód