hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Vánoční běh okolo Zlatého pásku

17.12.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku
  • datum konání: 17.12.2016
  • zobrazeno již 0x
  • místo konání: Němčice
  • GPS: 49.88945N, 16.34515E
  • pořadatel: Obec Němčice a Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní centrum v Němčicích u Litomyšle
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 80 Kč
děti 30 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km a méně
silniční běh obcí Němčice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Leták ve formátu PDF

PO SKONČENÍ ZÁVODU PROBĚHNE V KULTURNÍM CENTRU VYHLÁŠENÍ ISCAREX POHÁRU 2016!!!

E-mailová adresa

nemcice@uo.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku

  • ročníků: 9
  • závodníků na všech ročnících: 883

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin698
Červ Miloslav508
Matyášová Jana658
Nechvílová Miroslava608
Borková Agáta028
Sejkorová Lenka637
Ožana Václav647
Škeříková Nela077
Kubišta Oto537
Vacarda Vladimír597
Borek Viktor047
Stránský Aleš607
Nechvíl Petr917
Dušková Lenka807
Bielčik Jindřich407
Keprtová Miloslava487
Šafář Jaroslav516
Jelínek Matěj426
Šimůnková Pavla776
Doleček Josef796
Sadílek Ota466
Boháč Pankrác066
Kalousek Jan716
Preislerová Agáta Nela096
Černá Markéta706
Brychta Jakub086
Brychtová Veronika106
Boháč Bonifác016
Radiměřský Karel876
Švec Miroslav525
Štyndl Miroslav575
Tomíšek Jindřich395
Živný Marek915
Stránská Adéla915
Borek Petr705
Švorčík Petr765
Pirklová Markéta795
Gregora Filip025
Bubeníček Jiří515
Marhold Petr785
Kačerovský Michal985
Sedláček Roman645
Vondra Vojtěch985
Mlynář Vojtěch985
Buriánek Roman655
Jelínková Magdalena455
Šimůnek Jan825
Marhold Luboš775
Hübl Radek885
Fajfr František725

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2011 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1130Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:00:22-
2C1211Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:23-
3C1413Kouba RadimRybník1100:00:24-
4C1742Hubinka Filip-1200:00:34-
5C1933Horáček FilipČeská Třebová1300:00:51-
6C11140Pirkl MatyášLetohrad1300:01:21-
7C11247Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:22-

Děvčata r. 2011 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1325Němcová NatálieLitomyšl1100:00:24-
2D1544Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:25-
3D1621Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:34-
4D1841Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:45-
5D11034Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:00-

Chlapci r. 09-10 (trať 0,26 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C215Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:00-
2C2318Miláček LadislavFbK Orlicko Třebovsko0900:01:03-

Děvčata r. 09-10 (trať 0,26 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2232Zelinková VeronikaISCAREX Česká Třebová0900:01:01-
2D2443Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:04-
3D2522Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:06-
4D2637Pirklová PatricieLetohrad0900:01:09-
5D274Fišerová BeátaOrlické Podhůří1000:01:18-

Nejmladší žáci I r. 07-08 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1126Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:01-
2M1320Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:04-
3M1517Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:03:11-

Nejmladší žákyně I r. 07-08 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1429Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:03:06-
2Z168Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:16-
3Z18100Škeříková NelaSokol Němčice0700:03:25-
4Z1912Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:32-
5Z11024Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:03:38-
6Z11148Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:04:28-

Nejmladší žáci II r. 05-06 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M257Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:05:14-
2M2728Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:05:25-
3M2927Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:05:32-
4M21431Barvínek DanielTJ Sokol Atletika Žamberk0600:05:52-
5M2183Lněnička JiříSokol Němčice0600:06:24-

Nejmladší žákyně II r. 05-06 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2216Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:03-
2Z2719Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:21-

Mladší žáci r. 03-04 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:52-
2M3338Bílek DavidVrbice0300:04:53-
3M3423Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:05:10-
4M3610Kapoun JanAtletika Polička0300:05:18-
5M382Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:31-
6M31235Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:42-
7M31314Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:05:50-
8M31545Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:02-

Mladší žákyně r. 03-04 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3119Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:37-
2Z31636Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:06:14-

Starší žáci r. 01-02 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M416Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:04:32-
2M41015Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:05:35-

Starší žákyně r. 01-02 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41739Marková BarboraBrzdy Horní Čermná0200:06:21-
2Z41946Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:39-

Junioři 16-19 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ19152Verner Jan-0100:20:35-
2MJ25142Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:21:25-
3MJ49159Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:24:08-
4MJ56117Dušek JakubBrzdy Horní Čermná9800:25:22-

Juniorky 16-19 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ26141Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:25-
2ZJ63116Kulhavá DanielaBrzdy Horní Čermná9900:28:07-

Muži A 20-39 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2150Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:03-
2MA3132Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:03-
3MA4146Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:08-
4MA6128Heller TomášHradec Králové8100:18:37-
5MA7149Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:18:58-
6MA8173Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:19:18-
7MA10130Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:19:24-
8MA15118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:13-
9MA17114Gyömbér MartinNěmčice7900:20:32-
10MA20139Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:20:38-
11MA28161Marhold PetrChoceň7800:21:38-
12MA31176Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:21:56-
13MA36153Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:22:41-
14MA46170Veselý JanNěmčice8900:23:24-

Muži B 40-49 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1147Benko JanLitomyšl7400:17:52-
2MB5106Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:14-
3MB11112Bureš MartinIscarex Česká Třebová7400:19:39-
4MB14122Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:56-
5MB16157Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:20:24-
6MB22136Sirový AlešBike Club Svitavy7000:21:00-
7MB23169Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:21:02-
8MB37140Kalousek Jan-7100:22:48-
9MB40144Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:02-
10MB42166Šabata PetrČeská Třebová7400:23:16-
11MB43126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:17-
12MB61113Zelinka MichalSpartan Race Česká Třebová7300:27:25-

Muži C 50-59 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9145Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:22-
2MC12138Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:43-
3MC13156Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:19:46-
4MC18155Spáčil LeopoldTWINSPORT Třebíč5900:20:34-
5MC24133Hruban JanČeská Třebová6600:21:18-
6MC34154Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:24-
7MC50171Skalický JosefŽichlínek6200:24:12-

Muži D 60-69 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30102Ráb PavelČeská Třebová5200:21:48-
2MD32103Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:13-
3MD39160Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:55-
4MD47167Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:27-
5MD52131Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:24:20-
6MD58123Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:57-
7MD68158Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:17-

Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME53137Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:33-
2ME65165Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:58-
3ME66134Bielčik JindřichLichkov4000:30:15-

Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:19-
2ZA48109Miláčková VeronikaSvinná8200:23:28-
3ZA55129Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:25:07-

Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21121Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:51-
2ZB35164Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:29-
3ZB38115Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:49-
4ZB41172Šedová Jana-7300:23:06-
5ZB44148Benková RomanaLitomyšl7800:23:18-
6ZB45125Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:23:19-
7ZB51111Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:13-
8ZB54124Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:50-
9ZB59110Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:05-
10ZB70174Jasanská PetraSvinná7700:33:12-

Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:27-
2ZC29163Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:44-
3ZC57143Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:51-
4ZC60101Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:11-
5ZC69175Ducháčková HanaSvinná6600:33:06-

Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD62127Hellerová HanaHradec Králové6100:27:36-
2ZD64135Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:20-
3ZD67107Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:21-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1130Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:00:22-
2C1211Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:23-
1D1325Němcová NatálieLitomyšl1100:00:24-
3C1413Kouba RadimRybník1100:00:24-
2D1544Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:25-
3D1621Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:34-
4D1841Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:45-
5C1933Horáček FilipČeská Třebová1300:00:51-
5D11034Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:00-
6C11140Pirkl MatyášLetohrad1300:01:21-
7C11247Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:22-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
4C1742Hubinka Filip-1200:00:34-

Trať 0,26 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C215Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:00-
1D2232Zelinková VeronikaISCAREX Česká Třebová0900:01:01-
2C2318Miláček LadislavFbK Orlicko Třebovsko0900:01:03-
2D2443Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:04-
3D2522Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:06-
4D2637Pirklová PatricieLetohrad0900:01:09-
5D274Fišerová BeátaOrlické Podhůří1000:01:18-

Trať 1,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
2Z31636Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:06:14-
1Z41739Marková BarboraBrzdy Horní Čermná0200:06:21-
5M2183Lněnička JiříSokol Němčice0600:06:24-

Trať 5,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
9MA17114Gyömbér MartinNěmčice7900:20:32-
1MJ19152Verner Jan-0100:20:35-
4MJ56117Dušek JakubBrzdy Horní Čermná9800:25:22-
2ZJ63116Kulhavá DanielaBrzdy Horní Čermná9900:28:07-

Trať 5,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1147Benko JanLitomyšl7400:17:52-
1MA2150Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:03-
2MA3132Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:03-
3MA4146Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:08-
2MB5106Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:14-
4MA6128Heller TomášHradec Králové8100:18:37-
5MA7149Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:18:58-
6MA8173Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:19:18-
1MC9145Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:22-
7MA10130Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:19:24-
3MB11112Bureš MartinIscarex Česká Třebová7400:19:39-
2MC12138Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:43-
3MC13156Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:19:46-
4MB14122Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:56-
8MA15118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:13-
5MB16157Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:20:24-
4MC18155Spáčil LeopoldTWINSPORT Třebíč5900:20:34-
10MA20139Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:20:38-
1ZB21121Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:51-
6MB22136Sirový AlešBike Club Svitavy7000:21:00-
7MB23169Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:21:02-
5MC24133Hruban JanČeská Třebová6600:21:18-
2MJ25142Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:21:25-
1ZJ26141Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:25-
1ZC27162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:27-
11MA28161Marhold PetrChoceň7800:21:38-
2ZC29163Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:44-
1MD30102Ráb PavelČeská Třebová5200:21:48-
12MA31176Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:21:56-
2MD32103Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:13-
1ZA33168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:19-
6MC34154Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:24-
2ZB35164Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:29-
13MA36153Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:22:41-
8MB37140Kalousek Jan-7100:22:48-
3ZB38115Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:49-
3MD39160Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:55-
9MB40144Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:02-
4ZB41172Šedová Jana-7300:23:06-
10MB42166Šabata PetrČeská Třebová7400:23:16-
11MB43126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:17-
5ZB44148Benková RomanaLitomyšl7800:23:18-
6ZB45125Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:23:19-
14MA46170Veselý JanNěmčice8900:23:24-
4MD47167Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:27-
2ZA48109Miláčková VeronikaSvinná8200:23:28-
3MJ49159Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:24:08-
7MC50171Skalický JosefŽichlínek6200:24:12-
7ZB51111Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:13-
5MD52131Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:24:20-
1ME53137Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:33-
8ZB54124Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:50-
3ZA55129Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:25:07-
3ZC57143Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:51-
6MD58123Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:57-
9ZB59110Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:05-
4ZC60101Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:11-
12MB61113Zelinka MichalSpartan Race Česká Třebová7300:27:25-
1ZD62127Hellerová HanaHradec Králové6100:27:36-
2ZD64135Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:20-
2ME65165Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:58-
3ME66134Bielčik JindřichLichkov4000:30:15-
3ZD67107Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:21-
7MD68158Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:17-
5ZC69175Ducháčková HanaSvinná6600:33:06-
10ZB70174Jasanská PetraSvinná7700:33:12-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód