Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

10 jarních kilometrů

18.3.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 10 jarních kilometrů
  • datum konání: 18.3.2017
  • zobrazeno již 736x
  • místo konání: hřiště, Kunčina u Moravské Třebové
  • GPS: 49.7951267N, 16.6386358E
  • pořadatel: AK Slovan Moravská Třebová

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště v Kunčině
14:00 hodin

Přihlášky

online: www.desetjarnichkm.cz/prihlaska

Prezentace:

na místě od 13 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Povrch: 95 % asfalt

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Matuška
tel. 775 348 621

Internetové stránky

http://www.desetjarnichkm.cz/

E-mailová adresa

jarda24.m@gmail.com

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C133Šimon Sebastián-1200:00:01-
2C152Motyčka OndřejMoravská Třebová1200:00:01-
3C197Klapka VojtěchSK Lvíček Pardubice1400:00:01-
Děvčata 6 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D112Kalábová Natálie-1100:00:01-
2D175Hlaváčková Adéla-1100:00:01-
Nejmladší žáci 7-9 let (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M117Kadlec Vladimír-0700:00:01-
2M138Šimon Radovan-0900:00:01-
3M173Kaláb Matyáš-1000:00:01-
4M194Širůček Dominik-0900:00:01-
Nejmladší žákyně 7-9 let (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z151Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:01-
Mladší žáci 10-12 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M319Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:00:01-
2M3212Šimon Matěj-0600:00:01-
3M344Šimco Lukáš-0700:00:01-
4M355Klapka MatějSK Lvíček Pardubice0700:00:01-
5M363Šimco Jan-0400:00:01-
Mladší žákyně 10-12 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z337Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:00:01-
Starší žáci 13-14 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Kapoun JanAtletika Polička0300:00:01-
2M421Širůček Aleš-0400:00:01-
3M432Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-
Starší žákyně 13-14 let (trať 0,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z512Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:16-
2Z521Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:51-
Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3773Kaláb Patrik-0100:48:07100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5844Šlížová Barbora-0001:07:08100,00
2ZJ5946Jiroušová Aneta-9901:07:08100,00
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8700:34:43106,46
2MA265Jor MartinRunsport team8700:35:43100,94
3MA363Dryml MojmírRunSport Team8600:37:1292,60
4MA612Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:39:0781,95
5MA839Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:3679,27
6MA1066Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:39:5077,92
7MA1118Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:5977,13
8MA1221Klička OndřejPrvní krok8800:40:0876,26
9MA1467Richter VladislavFbK Svitavy9200:40:4472,96
10MA1559Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:40:5671,81
11MA1681Haiker Dan-8900:41:4367,49
12MA1840Ben Salem ArbiTJ Sokol Kunčina8300:42:1064,92
13MA2178Heger MichalKunčina8100:43:4156,45
14MA2337Kobelka MartinMoravská Třebová9700:44:1153,66
15MA2469Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:3251,77
16MA309Částka LukášAK Moravská Třebová8800:45:5544,07
17MA3468Skácelík JiříFbK Svitavy8600:47:0437,62
18MA4354Stulík MichalNový Jičín8400:49:5621,68
19MA5056Dařílek MichalLanškroun7800:54:083,00
20MA5270Scholze Patrik-9500:59:023,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB449Benko JanLitomyšl7400:37:26105,51
2MB522Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:4099,08
3MB764Grün GustavAC Okrouhlá6800:39:2395,40
4MB1782Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:5782,07
5MB2710Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:45:1764,73
6MB2852Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:45:4462,39
7MB2962Polák TomášČerti Kunčina7200:45:4862,00
8MB384Němec RadekLitomyšl7700:48:1249,59
9MB4447Dvořák Libor-7400:50:0240,02
10MB4872Navrátil JiříMoravská Třebová7300:52:2627,59
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC938Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:49105,45
2MC1376Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:32101,98
3MC1974Vacarda VladimírEleven Run Team5900:42:2792,57
4MC2077Skalický JosefActivity.cz Farma Žichlínek6200:42:4391,31
5MC2217Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0984,27
6MC541Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:103,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:46:15102,38
2MD3235Ráb PavelČeská Třebová5200:46:4999,92
3MD3515Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:2097,70
4MD4516Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:2384,69
5MD5161Steklý JosefČerti Kunčina5500:56:1559,61
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5379Bielčik JindřichElma Tým4001:01:46100,00
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2658Nováková MartinaLawi sports team9200:44:41109,86
2ZA3680Nádeníčková OlgaElite Sport Boskovice, z.s.8400:47:5396,23
3ZA3919Šmídová NikolaLinhartice9400:48:2693,91
4ZA4036Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:48:3393,40
5ZA4771Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:4379,93
6ZA5533Dudíková BarboraKunčina8901:03:2130,46
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB255Kriklová AlenaJaroměřice7900:44:41109,51
2ZB3348Benková RomanaLitomyšl7800:47:0299,46
3ZB427Motyčková IvanaDamníkov7800:49:0191,03
4ZB492Khýrová Lenka-8100:52:2876,29
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4160Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:57121,23
2ZC4614Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:50:41114,94
3ZC5783Rachidová YvonaMoravská Třebová6601:04:4063,83
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5650Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:40109,52
2ZD6034Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:0890,48
Hobby Muži (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HM141Papežík Matěj-0100:15:27-
2HM257Štěpař PetrČerti Kunčina6400:16:41-
3HM351Širůček Aleš-0400:17:18-
4HM475Koblovský JakubAK Moravská Třebová9400:17:36-
5HM553Seryn LeošTatran Mladějov8000:18:04-
6HM655Kolbábek Filip-8100:19:02-
7HM829Šmíd Matěj-0200:21:09-
8HM1031Janků ŠtěpánBuřtíci9700:21:37-
Hobby Ženy (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HZ730Nýdrová VeronikaSK Hraničná8800:20:13-
2HZ932Mazalová MonikaBuřtíci9600:21:37-
3HZ1142Šimonová Vendula-8200:22:42-
4HZ1227Kadlecová Jitka-8700:24:43-
5HZ1345Pokorná AnnaLanškroun9900:26:58-
6HZ1443Tomášková Denisa-0000:28:33-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D112Kalábová Natálie-1100:00:01-
1M117Kadlec Vladimír-0700:00:01-
1C133Šimon Sebastián-1200:00:01-
2M138Šimon Radovan-0900:00:01-
1Z151Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:01-
2C152Motyčka OndřejMoravská Třebová1200:00:01-
2D175Hlaváčková Adéla-1100:00:01-
3M173Kaláb Matyáš-1000:00:01-
4M194Širůček Dominik-0900:00:01-
3C197Klapka VojtěchSK Lvíček Pardubice1400:00:01-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M319Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:00:01-
2M3212Šimon Matěj-0600:00:01-
1Z337Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:00:01-
3M344Šimco Lukáš-0700:00:01-
4M355Klapka MatějSK Lvíček Pardubice0700:00:01-
5M363Šimco Jan-0400:00:01-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Kapoun JanAtletika Polička0300:00:01-
2M421Širůček Aleš-0400:00:01-
3M432Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z512Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:16-
2Z521Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:51-
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HM141Papežík Matěj-0100:15:27-
2HM257Štěpař PetrČerti Kunčina6400:16:41-
3HM351Širůček Aleš-0400:17:18-
4HM475Koblovský JakubAK Moravská Třebová9400:17:36-
5HM553Seryn LeošTatran Mladějov8000:18:04-
6HM655Kolbábek Filip-8100:19:02-
1HZ730Nýdrová VeronikaSK Hraničná8800:20:13-
7HM829Šmíd Matěj-0200:21:09-
2HZ932Mazalová MonikaBuřtíci9600:21:37-
8HM1031Janků ŠtěpánBuřtíci9700:21:37-
3HZ1142Šimonová Vendula-8200:22:42-
4HZ1227Kadlecová Jitka-8700:24:43-
5HZ1345Pokorná AnnaLanškroun9900:26:58-
6HZ1443Tomášková Denisa-0000:28:33-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8700:34:43106,46
2MA265Jor MartinRunsport team8700:35:43100,94
3MA363Dryml MojmírRunSport Team8600:37:1292,60
1MB449Benko JanLitomyšl7400:37:26105,51
2MB522Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:4099,08
4MA612Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:39:0781,95
3MB764Grün GustavAC Okrouhlá6800:39:2395,40
5MA839Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:3679,27
1MC938Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:49105,45
6MA1066Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:39:5077,92
7MA1118Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:5977,13
8MA1221Klička OndřejPrvní krok8800:40:0876,26
2MC1376Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:32101,98
9MA1467Richter VladislavFbK Svitavy9200:40:4472,96
10MA1559Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:40:5671,81
11MA1681Haiker Dan-8900:41:4367,49
4MB1782Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:5782,07
12MA1840Ben Salem ArbiTJ Sokol Kunčina8300:42:1064,92
3MC1974Vacarda VladimírEleven Run Team5900:42:2792,57
4MC2077Skalický JosefActivity.cz Farma Žichlínek6200:42:4391,31
13MA2178Heger MichalKunčina8100:43:4156,45
5MC2217Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0984,27
14MA2337Kobelka MartinMoravská Třebová9700:44:1153,66
15MA2469Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:3251,77
1ZB255Kriklová AlenaJaroměřice7900:44:41109,51
1ZA2658Nováková MartinaLawi sports team9200:44:41109,86
5MB2710Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:45:1764,73
6MB2852Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:45:4462,39
7MB2962Polák TomášČerti Kunčina7200:45:4862,00
16MA309Částka LukášAK Moravská Třebová8800:45:5544,07
1MD3111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:46:15102,38
2MD3235Ráb PavelČeská Třebová5200:46:4999,92
2ZB3348Benková RomanaLitomyšl7800:47:0299,46
17MA3468Skácelík JiříFbK Svitavy8600:47:0437,62
3MD3515Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:2097,70
2ZA3680Nádeníčková OlgaElite Sport Boskovice, z.s.8400:47:5396,23
1MJ3773Kaláb Patrik-0100:48:07100,00
8MB384Němec RadekLitomyšl7700:48:1249,59
3ZA3919Šmídová NikolaLinhartice9400:48:2693,91
4ZA4036Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:48:3393,40
1ZC4160Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:57121,23
3ZB427Motyčková IvanaDamníkov7800:49:0191,03
18MA4354Stulík MichalNový Jičín8400:49:5621,68
9MB4447Dvořák Libor-7400:50:0240,02
4MD4516Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:2384,69
2ZC4614Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:50:41114,94
5ZA4771Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:4379,93
10MB4872Navrátil JiříMoravská Třebová7300:52:2627,59
4ZB492Khýrová Lenka-8100:52:2876,29
19MA5056Dařílek MichalLanškroun7800:54:083,00
5MD5161Steklý JosefČerti Kunčina5500:56:1559,61
20MA5270Scholze Patrik-9500:59:023,00
1ME5379Bielčik JindřichElma Tým4001:01:46100,00
6MC541Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:103,00
6ZA5533Dudíková BarboraKunčina8901:03:2130,46
1ZD5650Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:40109,52
3ZC5783Rachidová YvonaMoravská Třebová6601:04:4063,83
1ZJ5844Šlížová Barbora-0001:07:08100,00
2ZJ5946Jiroušová Aneta-9901:07:08100,00
2ZD6034Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:0890,48
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8700:34:43106,46
2MA265Jor MartinRunsport team8700:35:43100,94
3MA363Dryml MojmírRunSport Team8600:37:1292,60
4MB449Benko JanLitomyšl7400:37:2691,34
5MB522Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:4084,44
6MA612Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:39:0781,95
7MB764Grün GustavAC Okrouhlá6800:39:2380,49
8MA839Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:3679,27
9MC938Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:4978,05
10MA1066Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:39:5077,92
11MA1118Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:5977,13
12MA1221Klička OndřejPrvní krok8800:40:0876,26
13MC1376Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:3274,09
14MA1467Richter VladislavFbK Svitavy9200:40:4472,96
15MA1559Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:40:5671,81
16MA1681Haiker Dan-8900:41:4367,49
17MB1782Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:5766,19
18MA1840Ben Salem ArbiTJ Sokol Kunčina8300:42:1064,92
19MC1974Vacarda VladimírEleven Run Team5900:42:2763,35
20MC2077Skalický JosefActivity.cz Farma Žichlínek6200:42:4361,92
21MA2178Heger MichalKunčina8100:43:4156,45
22MC2217Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0953,89
23MA2337Kobelka MartinMoravská Třebová9700:44:1153,66
24MA2469Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:3251,77
25MB2710Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:45:1747,58
26MB2852Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:45:4445,07
27MB2962Polák TomášČerti Kunčina7200:45:4844,65
28MA309Částka LukášAK Moravská Třebová8800:45:5544,07
29MD3111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:46:1542,22
30MD3235Ráb PavelČeská Třebová5200:46:4939,01
31MA3468Skácelík JiříFbK Svitavy8600:47:0437,62
32MD3515Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:2036,11
33MJ3773Kaláb Patrik-0100:48:0731,79
34MB384Němec RadekLitomyšl7700:48:1231,34
35MA4354Stulík MichalNový Jičín8400:49:5621,68
36MB4447Dvořák Libor-7400:50:0221,07
37MD4516Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:2319,14
38MB4872Navrátil JiříMoravská Třebová7300:52:267,74
39MA5056Dařílek MichalLanškroun7800:54:083,00
40MD5161Steklý JosefČerti Kunčina5500:56:153,00
41MA5270Scholze Patrik-9500:59:023,00
42ME5379Bielčik JindřichElma Tým4001:01:463,00
43MC541Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB255Kriklová AlenaJaroměřice7900:44:41103,46
2ZA2658Nováková MartinaLawi sports team9200:44:41103,45
3ZB3348Benková RomanaLitomyšl7800:47:0293,09
4ZA3680Nádeníčková OlgaElite Sport Boskovice, z.s.8400:47:5389,35
5ZA3919Šmídová NikolaLinhartice9400:48:2686,95
6ZA4036Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:48:3386,43
7ZC4160Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:5784,68
8ZB427Motyčková IvanaDamníkov7800:49:0184,40
9ZC4614Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:50:4177,10
10ZA4771Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:4372,51
11ZB492Khýrová Lenka-8100:52:2869,19
12ZA5533Dudíková BarboraKunčina8901:03:2121,37
13ZD5650Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:4015,53
14ZC5783Rachidová YvonaMoravská Třebová6601:04:4015,53
15ZJ5844Šlížová Barbora-0001:07:084,68
16ZJ5946Jiroušová Aneta-9901:07:084,67
17ZD6034Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:083,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód