hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Memoriál Quido Štěpánka

30.4.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 30.4.2017
  • zobrazeno již 1012x
  • místo konání: náměstí 5. května, Jablonné nad Orlicí
  • GPS: 50.0300042N, 16.6000378E
  • pořadatel: RESPONSE-ISOLIT-BRAVO, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

náměstí 5. května, Jablonné nad Orlicí
od 10:00 hodin

Přihlášky

na níže uvedeném webu nebo emailu do 28. 4. 2017
nebo v den startu na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 100 Kč
děti zdarma

Popis tratě

čtvrtmaraton městem (kratší tratě pro děti)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petra Čtvrtečková
tel. 603 598 469

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.jablonskabezeckaliga.cz

E-mailová adresa

memorialqs@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka-
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál Quido Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3153

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6917
Hübl Radek8816
Dostálek Petr6716
Krátký František4315
Bielčik Jindřich4015
Novotný Luděk6214
Hrdina Pavel8813
Mannlová Jana8013
Sadílek Ota4613
Stránská Adéla9112
Kalous Petr7712
Matyášová Jana6512
Ženčák Jaroslav6112
Šimůnek Jan8211
Vítek Miroslav7211
Jirásková Eva6411
Nechvíl Petr9111
Krupička Miroslav5311
Krejčí Stanislav6311
Stránský Aleš6011
Hanuš Petr6410
Fajfr František7210
Keprtová Miloslava4810
Sontáková Lenka9110
Razým Jan5710
Červ Miloslav5010
Živný Marek919
Razým Lukáš799
Bogdał Roman799
Smolák Petr949
Dostál Ladislav569
Martincová Kristýna939
Řemínek Matěj869
Borková Agáta029
Vondra Vojtěch988
Volf Břetislav528
Purkert Martin908
Johanidesová Lea898
Pešava Jan008
Abrahám Luděk028
Faltusová Kateřina998
Moravec Jiří968
Vytlačilová Lenka848
Borek Petr708
Abrahám Luděk758
Hermann Matěj008
Bielčik Petr718
Vinduška Petr938
Gregora Filip028
Svatoš Otakar348

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti 2011 a mladší (trať 0,05 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Nejmladší žáci I (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11148Kumpošt RadovanISCAREX Junior Team Č.T.0800:01:41102,23
2M12177Metelka TomášOK 99 Hradek Králové0800:01:41101,25
3M13151Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:4496,52
4M14278Hanuš AdamAtletika Jablonné0800:01:4789,82
5M16137Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:5182,34
6M17279Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:01:5181,55
7M19145Zajíček VojtěchAtletika DDM Lanškroun0800:01:5379,19
8M111230Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:01:5476,82
9M112178Marek PatrikISCAREX Junior Team Č.T.0800:01:5476,03
10M113141Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:5575,05
11M114125Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:5574,06
12M117184Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:01:5771,11
13M118187Krátký VáclavKCK Team0800:01:5769,73
14M120168Pecháček AlexHorní Čermná 1390800:01:5967,37
15M122166Stejskal DanielLetohrad0900:01:5965,59
16M123215Štěpánek DominikJablonné nad Orlicí0900:02:0163,43
17M124161Čáp ŠtěpánNekoř0900:02:0162,64
18M128176Rybička DominikISCAREX Junior Team Č.T.0900:02:0260,87
19M129275Mareš OndraAtletika Jablonné0900:02:0457,32
20M130129Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:0456,34
21M132199Fajfr Aleš00900:02:0652,99
22M133220Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:0849,24
23M135142Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:0848,46
24M136185Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:02:0946,68
25M138193Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:02:1044,32
26M139266Vaníček BrunoAtletika Jablonné0900:02:1339,00
27M141191Fišer JanJablonné nad Orlicí0900:02:1437,03
28M142280Černohous VítekAtletika Jablonné0900:02:1829,94
29M146271Hanus KryštofAtletika Jablonné0900:02:2024,62
30M147212Kreuziger MatyášBrno1000:02:2123,24
31M148188Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:02:2222,06
32M153268Pondělíček KryštofAtletika Jablonné1000:02:2711,42
33M154222Martinek FilipLetohrad0900:02:289,26
34M156164Kosek JanTěchonín1000:02:313,94

Nejmladší žákyně I (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z15153Čejková KláraISCAREX Junior Team Č.T.0800:01:48105,41
2Z18113Koubová ElenISCAREX Junior Team Č.T.0900:01:5298,20
3Z110204Brusenbauchová NelaISCAREX Junior Team Č.T.0800:01:5396,40
4Z115134Zelinková VeronikaISCAREX Junior Team Č.T.0900:01:5592,79
5Z116208Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:5692,61
6Z118223Grossmanová LucieTJ Spartak Letohrad0800:01:5789,37
7Z120183Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:5987,21
8Z124124Kašková EmaLukavice0800:02:0182,88
9Z126105Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohrad0800:02:0182,34
10Z127261Ježková VeronikaAtletika Jablonné0900:02:0281,62
11Z131128Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:02:0576,22
12Z134152Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:0870,09
13Z137276Pouková AnnieAtletika Jablonné0800:02:0967,93
14Z139138Faltusová EmaBiatlon Letohrad0800:02:1361,26
15Z143194Nová VeronikaČenkovice0900:02:1851,53
16Z144150Hocková AdélaRokytnice v Orlických horách1000:02:1950,45
17Z145117Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:02:2049,19
18Z149234Netušilová AndrejkaStrmá 451, Jablonné nad Orlicí0800:02:2245,41
19Z150203Mikmeková EvelínaBystřec1000:02:2342,52
20Z151130Najmanová KristýnaJablonné nad Orlicí1000:02:2441,26
21Z152181Svítková LucieMažoretky Trutnov0800:02:2440,72
22Z155167Stejskalová JohanaLetohrad0900:02:3030,81
23Z157163Kosková EiškaTěchonín1000:02:3128,83
24Z158218Stejskalová KláraLetohrad1000:02:3620,36
25Z159226Říčařová AnnaJenišovice 25, Býkev1000:02:3619,46
26Z160214Kreuzigerová NatálieBrno0800:02:4111,53
27Z161169Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:4111,35

Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21133Boháč PankrácJiskra UNO0600:01:35105,02
2M23171Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:37100,07
3M25132Bureš JosefISCAREX Junior Team Č.T.0600:01:4094,92
4M26101Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:4389,35
5M27180Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:01:4387,91
6M210198Fajfr MarekSokol Žamberk0600:01:4682,96
7M211157Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:4780,90
8M212269Vyhnálek TomášAtletika Jablonné0600:01:4779,87
9M214274Mareš VítAtletika Jablonné0700:01:4976,16
10M216160Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:5075,13
11M217201Hájek DominikLOKO Č.T.0600:01:5173,07
12M218106Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:5271,01
13M223195Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:01:5367,30
14M225173Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:01:5465,44
15M226221Hubálek TomášAtletika Jablonné0700:01:5563,79
16M228216Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:01:5760,29
17M230272Brynda MartinAtletika Jablonné0600:01:5759,26
18M231273Jareš ŠtěpánAtletika Jablonné0700:01:5858,23
19M233263Roškanin MatějAtletika Jablonné0600:02:0053,07
20M236175Malý AdamAtletika Žamberk0600:02:0542,97

Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22135Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:35107,32
2Z24197Borková JohankaISCAREX Junior Team Č.T.0700:01:38102,44
3Z28154Hejlová KateřinaISCAREX Junior Team Č.T.0600:01:4490,23
4Z29127Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior Team Č.T.0700:01:4489,83
5Z213182Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:4880,87
6Z215170Kožnarová JulieSpartak Letohrad0600:01:4978,84
7Z218196Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:01:5273,96
8Z220165Stejskalová SáraLetohrad0600:01:5273,35
9Z221139Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:01:5272,53
10Z222282Ježková TerezaAtletika Jablonné0600:01:5371,92
11Z224162Miláčková AndreaISCAREX Junior Team Č.T.0600:01:5469,68
12Z227219Chlupáčová AnežkaTj Sokol Hradec Králové0700:01:5665,01
13Z229143Hubálková KristýnaAtletika DDM Lanškroun0700:01:5763,17
14Z231115Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:5861,34
15Z234265Serbousková NelaAtletika Jablonné0700:02:0055,85
16Z235217Novotná MarkétaJablonné nad Orlicí0700:02:0547,10
17Z237144Hejlová EmaAtletika TJ Lanškroun0600:02:0546,08
18Z238131Najmanová DorotkaJablonné nad Orlicí0700:02:0644,66
19Z239146Škrabálková KamilaKnapovec 156, Ústí nad Orlicí0600:02:0840,59
20Z240200Hájková LucieLOKO Č.T.0700:02:0840,18
21Z241156Dvořáčková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:02:0938,56
22Z242267Pondělíčková KarolínaAtletika Jablonné0700:02:1135,30
23Z243277Detáková KateřinaAtletika Jablonné0700:02:1134,08

Mladší žáci (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31121Bukáček Marek00400:05:27100,65
2M32111Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:05:28100,28
3M33209Vacek MichalISCAREX Junior Team Č.T.0400:05:3099,06
4M35155Tomeš TobiasBystřec0500:05:3198,15
5M36119Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:05:3297,78
6M37112Akak OndraAtletika Žamberk0500:05:3695,28
7M310172Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:05:4888,15
8M313262Roškanin JakubAtletika Jablonné0500:05:5583,75
9M314120Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:05:5782,66
10M316228Topinka JonášActivity Lanškroun0500:06:0279,73
11M319186Krátký DanielKCK Team0500:06:0478,26
12M321235Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:0577,53
13M322118Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:06:0975,40

Mladší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31149Serbousková SáraISCAREX Junior Team Č.T.0400:03:22107,01
2Z32179Metelková MichaelaOK 99 Hradek Králové0500:03:3098,75
3Z33126Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:3594,24
4Z34136Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:4386,28
5Z35224Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:4584,64
6Z36108Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:03:4584,45
7Z37147Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team Č.T.0500:03:5079,46
8Z38232Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:04:0168,91
9Z39281Najmanová BarboraAtletika Jablonné0500:04:0268,33
10Z310103Vondráčková KristýnaFlorbal Jablonné n.O.0500:04:0267,85
11Z311114Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:04:4427,93
12Z312202Mikmeková AmálieBystřec0400:06:093,00
13Z31350Ságnerová Eliška0500:16:073,00
14Z31449Ságnerová Anna0400:16:403,00

Starší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41240Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:06:32110,10
2M42238Vebr DominikVencl Tým Ústí n.O.0300:06:50101,26
3M43190Költö MatějSpartak Letohrad0300:07:1688,64
4M44122Kapoun JanAtletika Polička0300:07:1887,38
5M45189Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:07:1987,04
6M46233Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:2882,76
7M47192Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:07:2982,18
8M48242Petrjánoš OndřejJablonné nad Orlicí0300:07:4375,43
9M49104Vondráček JakubSpartak Letohrad0300:08:0664,07
10M410159Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:08:1759,02
11M411158Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:08:1758,92
12M412241Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:08:1858,39
13M413210Vacek LukášISCAREX Junior Team Č.T.0200:08:1858,34
14M414205Pišťáček DanielJablonné nad Orlicí0300:08:2157,13
15M415107Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:08:2953,10
16M416207Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:08:3550,23
17M417206Tyrychtr ŠtěpánSobkovice0200:09:0037,80
18M418270Kosek MatějAtletika Jablonné0300:09:2127,75

Starší žákyně (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44140Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:05:31103,82
2Z48227Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:3899,66
3Z49174Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:05:4396,52
4Z411123Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:4993,13
5Z412102Pešavová EliškaJablonné nad Orlicí0300:05:4992,84
6Z415231Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:0086,60
7Z417109Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:06:0385,00
8Z418110Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:06:0384,59
9Z420225Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:06:0484,17
10Z423116Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:06:3665,18
11Z424264Foglová EvaAtletika Jablonné0300:06:4162,27
12Z425236Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:4857,99

Dorostenci (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M515Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:11:57101,75
2M529Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:12:00100,92
3M53106Verner JanČeská Třebová0100:12:1397,33
4M5561Swiesivlski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:12:1895,94
5M5731Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:12:2793,46
6M51088Holubář PatrikFbk Orlicko-Třebovsko0000:14:0765,81

Dorostenky (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51952Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:48100,00

Junioři 18-19 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1459Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:01115,43
2MJ34151Doleček VojtěchMistrovice9900:44:1995,59
3MJ4446Vencl JiříActiviity Lanškroun9800:45:4588,98
4MJ5541Moravec JakubJM Team Letohraed9900:46:5583,60

Juniorky 18-19 let (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8110Kalousová EliškaVencl tým9800:12:52117,35
2ZJ13109Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:3892,27
3ZJ16101Václavková HanaDlouhá¨Třebová9900:14:4690,38
4ZJ2949Moravcová DenisaLetohrad9900:16:4063,41
5ZJ4585Cejnarová EliškaTj Sokov Jaroměř9900:19:3522,00
6ZJ4686Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:19:4020,82

Muži A 20-39 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA196Hübl RadekRun sport team8800:34:02102,93
2MA262Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:3599,74
3MA3114Hrdina PavelAK Perná8800:35:0097,33
4MA8111Přinda LukášTJ Packa Praha8000:38:1878,22
5MA11105Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:2671,66
6MA137Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:39:3670,69
7MA15118Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:40:3265,29
8MA2193Novotný JanPijatlon9000:41:5057,76
9MA2297Svoboda JiříAzas Dolní Čermná7800:42:1655,25
10MA2338Šilpert PavelPřeloučská 339, Staré Čívice8300:42:2954,00
11MA25152Kyllar JanFotbal Jablonné n.O.9200:42:4952,07
11MA25113Krist OndřejOpava8700:42:4952,07
11MA25153Šlahora JanJablonné nad Orlicí9000:42:4952,07
14MA29131Jukl TomášOrlická mašina8400:43:0250,81
15MA3144Růžička KarelNepasice 358, Třebechovice p. O.9500:43:1449,65
16MA38141Šimůnek JanIscarex8200:45:0838,65
17MA40134Živný Marek3D Fitness Race Team9100:45:1837,69
18MA45127Slabý JanTvoje Máma9000:46:0133,54
19MA50116Vacek JiříJablonné nad Orlicí8700:46:3630,16
20MA5395Marek JakubRotten Apple Jablonné nad Orlicí8600:46:4429,39
21MA54112Purkert MartiniJablonné nad Orlicí9000:46:5128,71
22MA6026Košnar Filiptrailrun.cz9100:48:0621,47
23MA623Černohous PavelJablonská běžecká liga7900:48:5516,74
24MA6483Štruml JakubFotbal Jablonné n.O.7900:49:2713,66
25MA65128Fišer DavidTvoje Máma8000:49:3612,79
26MA6622Smejkal ViktorLetohrad8600:49:5510,95
27MA6863Wágner JanJablonné nad Orlicí8400:50:089,70
28MA7160Vebr MichalČeská Třebová7800:50:495,74
29MA73119Brožek RadovanJablonné nad Orlicí9200:51:333,00
30MA7613Finiak RomanJablonné nad Orlicí9300:54:373,00
31MA78155Šmýk AdamLíšnice9700:56:003,00
31MA78156Stejskal FilipLíšnice9700:56:003,00
33MA8339Šilpertová LadislavaPřeloučská 339, Staré Čívice8301:08:01-

Muži B 40-49 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB499Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:37:22102,55
2MB734Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:37:48100,26
3MB937Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:38:2397,18
4MB10140Ulich PetrMT Dobruška6800:38:2696,92
5MB12135Hejl RadekVenc tým Üstí nad Orlicí7200:39:3091,28
6MB17122Venc JiříVencl-servis Žamberk7400:40:4884,41
7MB19125Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:1681,95
8MB2891Mařík Jiří3D Fitness RT7200:43:0072,79
9MB3072Fogl MarekJablonská běžecká liga-Standa tým7200:43:0572,35
10MB32142Pražák TomášJiskra Hylváty7100:43:2770,41
11MB33121Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:44:1066,62
12MB4310Hampl AloisOstrov7000:45:4458,34
13MB4648Ságner Roman07200:46:0656,41
14MB48146Beránek JanTurecký sport7500:46:1255,88
15MB5165Hubáíek MilošJablonné nad Orlicí7200:46:3753,68
16MB522Mikyska MichalSKITRI Jablonné7400:46:4153,32
17MB596Němec RadekLitomyšl7700:47:5346,98
18MB6354Žemlička MiloslavIsoli-Bravo7100:49:1739,59
19MB67150Faltus JiříJamné nad Orlicí 77300:50:0335,54
20MB6968Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:2233,86
21MB7042Pondělíček PetrNádražní 271, Jablonné nad Orlicí7500:50:3133,07
22MB75107Kosek MartinStudené7500:53:0419,59

Muži C 50-59 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC571Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:37:36105,43
2MC6132Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:37:37105,35
3MC1678Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4489,22
4MC18117Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:0887,15
5MC2067Turbak JaroslavSebranice u Litomyšl6300:41:1786,37
6MC3584Vacarda VladimírEleven Run Team5900:44:3169,64
7MC37136Hanuš PetrCHT Pardubice6400:44:5167,92
8MC3919Štaigl JindřichNekoř6600:45:1765,67
9MC47154Skalický JosefActivity Lanškroun6200:46:0761,36
10MC4990Novotný Luděk3D Fitness RT6200:46:2659,72
11MC57144Jandejsek ZdeněkSport Dtudené6100:47:2055,07
12MC72102Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:51:0435,75
13MC74138Valach PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:52:4227,30
14MC80137Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:56:059,79

Muži D 60-69 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD24103Bláha MilanAF Křovice5700:42:43107,24
2MD3673Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:4398,22
3MD4115Ráb PavelČeská Třebová5200:45:3294,53
4MD42133Dostál LadislavMoravská Třebová5600:45:3694,23
5MD5679Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5688,22
6MD5892Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:3685,21
7MD6147Razým JanIscarex Česká Třebová5700:48:1282,50
8MD7780Sadilek VáclavAlbrechtice5000:54:4552,95
9MD8189Kubín JosefJablonné nad Orlicí5000:59:3531,14
10MD82145Tomek Stanislav05601:01:3721,96
11MD84149Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:09:493,00

Muži E 70 let a starší (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1269Krátký FrantišekKrálíky 4684300:14:26132,66
2ME3840Šponar JosefOB Žamberk4700:18:2586,47
3ME3966Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:18:5480,87
4ME4156Jelínek MatějČernilov4200:19:0179,52
5ME4445Bielčik JindřichElma tým4000:19:2175,65
6ME5170Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:21:0854,98
7ME5353Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:23:0532,37

Ženy A 20-34 let (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6115Vévodová MartinaAK Perná9000:12:25120,77
2ZA1125Nováková BaboraSokol Kunvald8300:14:0895,99
3ZA1794Kovaříková AlžbětaPijatlon9000:15:0183,24
4ZA27130Nožková NicolaOrlická mašina9100:16:2762,55
5ZA2877Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:3361,11
6ZA3221Škodová PetraLetohrad8600:17:2349,08
7ZA36139Kollertová EvaMT Dobruška8300:17:5641,14
8ZA3723Kosková IvaTěchoníín8500:18:0638,73
9ZA4211Kašparová Aneta08500:19:1322,61
10ZA4324Čápová KateřinaNekoř8300:19:1621,89
11ZA4714Pikha LyudmylaJablonné nad ORlicí8400:19:4415,16
12ZA54124Jánská Kristýna08800:24:013,00

Ženy B 35-44 let (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1429Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:14:41103,13
2ZB1574Mannlová JanaIscarex8000:14:44102,46
3ZB19126Svobodová MartinaAzas Dolní Čermná7900:15:2094,41
4ZB2055Schwaningerová PetraRockmachine Cyklomax8200:15:3391,51
5ZB2112Škrabálková ZdeňkaKnapovec 156, Ústí nad Orlicí7400:15:3790,61
6ZB2487Barnetová MonikaLetohrad8100:16:1282,79
7ZB3035Hájková Ludmila07500:16:5573,18
8ZB3117Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:17:1868,04
9ZB34108Mikulášová JarmilaJamné nad Orlicí 77900:17:2965,59
10ZB404Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7500:18:5646,15
11ZB5551Pelclová Gabriela07600:24:193,00

Ženy C 45-54 let (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC428Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:12:14122,35
2ZC981Matyášová Jana¨Silvita s.r.o. ÚO6500:13:5897,18
3ZC1875Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:15:0780,48
4ZC2298Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:15:4172,25
5ZC25100Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:16:2162,57
6ZC2682Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:16:2661,36
7ZC3332Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:17:2846,35
8ZC35148Špačková Slávka06400:17:3245,38
9ZC5020Štaiglová KateřinaNekoř6800:21:053,00

Ženy D 55 let a starší (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2327Hyláková DanaAK Drnovice, Vyškov6100:16:09129,50
2ZD4818Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:5989,03
3ZD4933Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová4800:20:4281,47
4ZD5258Jelínková MagdalenaČernilov4500:22:1565,10

Trať 0,35 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11148Kumpošt RadovanISCAREX Junior Team Č.T.0800:01:41102,23
2M12177Metelka TomášOK 99 Hradek Králové0800:01:41101,25
3M13151Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:4496,52
4M14278Hanuš AdamAtletika Jablonné0800:01:4789,82
1Z15153Čejková KláraISCAREX Junior Team Č.T.0800:01:48105,41
5M16137Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:5182,34
6M17279Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:01:5181,55
2Z18113Koubová ElenISCAREX Junior Team Č.T.0900:01:5298,20
7M19145Zajíček VojtěchAtletika DDM Lanškroun0800:01:5379,19
3Z110204Brusenbauchová NelaISCAREX Junior Team Č.T.0800:01:5396,40
8M111230Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:01:5476,82
9M112178Marek PatrikISCAREX Junior Team Č.T.0800:01:5476,03
10M113141Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:5575,05
11M114125Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:5574,06
4Z115134Zelinková VeronikaISCAREX Junior Team Č.T.0900:01:5592,79
5Z116208Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:5692,61
12M117184Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:01:5771,11
6Z118223Grossmanová LucieTJ Spartak Letohrad0800:01:5789,37
13M118187Krátký VáclavKCK Team0800:01:5769,73
14M120168Pecháček AlexHorní Čermná 1390800:01:5967,37
7Z120183Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:5987,21
15M122166Stejskal DanielLetohrad0900:01:5965,59
16M123215Štěpánek DominikJablonné nad Orlicí0900:02:0163,43
8Z124124Kašková EmaLukavice0800:02:0182,88
17M124161Čáp ŠtěpánNekoř0900:02:0162,64
9Z126105Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohrad0800:02:0182,34
10Z127261Ježková VeronikaAtletika Jablonné0900:02:0281,62
18M128176Rybička DominikISCAREX Junior Team Č.T.0900:02:0260,87
19M129275Mareš OndraAtletika Jablonné0900:02:0457,32
20M130129Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:0456,34
11Z131128Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:02:0576,22
21M132199Fajfr Aleš00900:02:0652,99
22M133220Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:0849,24
12Z134152Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:0870,09
23M135142Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:0848,46
24M136185Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:02:0946,68
13Z137276Pouková AnnieAtletika Jablonné0800:02:0967,93
25M138193Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:02:1044,32
14Z139138Faltusová EmaBiatlon Letohrad0800:02:1361,26
26M139266Vaníček BrunoAtletika Jablonné0900:02:1339,00
27M141191Fišer JanJablonné nad Orlicí0900:02:1437,03
28M142280Černohous VítekAtletika Jablonné0900:02:1829,94
15Z143194Nová VeronikaČenkovice0900:02:1851,53
16Z144150Hocková AdélaRokytnice v Orlických horách1000:02:1950,45
17Z145117Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:02:2049,19
29M146271Hanus KryštofAtletika Jablonné0900:02:2024,62
30M147212Kreuziger MatyášBrno1000:02:2123,24
31M148188Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:02:2222,06
18Z149234Netušilová AndrejkaStrmá 451, Jablonné nad Orlicí0800:02:2245,41
19Z150203Mikmeková EvelínaBystřec1000:02:2342,52
20Z151130Najmanová KristýnaJablonné nad Orlicí1000:02:2441,26
21Z152181Svítková LucieMažoretky Trutnov0800:02:2440,72
32M153268Pondělíček KryštofAtletika Jablonné1000:02:2711,42
33M154222Martinek FilipLetohrad0900:02:289,26
22Z155167Stejskalová JohanaLetohrad0900:02:3030,81
34M156164Kosek JanTěchonín1000:02:313,94
23Z157163Kosková EiškaTěchonín1000:02:3128,83
24Z158218Stejskalová KláraLetohrad1000:02:3620,36
25Z159226Říčařová AnnaJenišovice 25, Býkev1000:02:3619,46
26Z160214Kreuzigerová NatálieBrno0800:02:4111,53
27Z161169Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:4111,35

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21133Boháč PankrácJiskra UNO0600:01:35105,02
1Z22135Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:35107,32
2M23171Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:37100,07
2Z24197Borková JohankaISCAREX Junior Team Č.T.0700:01:38102,44
3M25132Bureš JosefISCAREX Junior Team Č.T.0600:01:4094,92
4M26101Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:4389,35
5M27180Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:01:4387,91
3Z28154Hejlová KateřinaISCAREX Junior Team Č.T.0600:01:4490,23
4Z29127Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior Team Č.T.0700:01:4489,83
6M210198Fajfr MarekSokol Žamberk0600:01:4682,96
7M211157Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:4780,90
8M212269Vyhnálek TomášAtletika Jablonné0600:01:4779,87
5Z213182Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:4880,87
9M214274Mareš VítAtletika Jablonné0700:01:4976,16
6Z215170Kožnarová JulieSpartak Letohrad0600:01:4978,84
10M216160Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:5075,13
11M217201Hájek DominikLOKO Č.T.0600:01:5173,07
12M218106Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:5271,01
7Z218196Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:01:5273,96
8Z220165Stejskalová SáraLetohrad0600:01:5273,35
9Z221139Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:01:5272,53
10Z222282Ježková TerezaAtletika Jablonné0600:01:5371,92
13M223195Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:01:5367,30
11Z224162Miláčková AndreaISCAREX Junior Team Č.T.0600:01:5469,68
14M225173Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:01:5465,44
15M226221Hubálek TomášAtletika Jablonné0700:01:5563,79
12Z227219Chlupáčová AnežkaTj Sokol Hradec Králové0700:01:5665,01
16M228216Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:01:5760,29
13Z229143Hubálková KristýnaAtletika DDM Lanškroun0700:01:5763,17
17M230272Brynda MartinAtletika Jablonné0600:01:5759,26
18M231273Jareš ŠtěpánAtletika Jablonné0700:01:5858,23
14Z231115Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:5861,34
19M233263Roškanin MatějAtletika Jablonné0600:02:0053,07
15Z234265Serbousková NelaAtletika Jablonné0700:02:0055,85
16Z235217Novotná MarkétaJablonné nad Orlicí0700:02:0547,10
20M236175Malý AdamAtletika Žamberk0600:02:0542,97
17Z237144Hejlová EmaAtletika TJ Lanškroun0600:02:0546,08
18Z238131Najmanová DorotkaJablonné nad Orlicí0700:02:0644,66
19Z239146Škrabálková KamilaKnapovec 156, Ústí nad Orlicí0600:02:0840,59
20Z240200Hájková LucieLOKO Č.T.0700:02:0840,18
21Z241156Dvořáčková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:02:0938,56
22Z242267Pondělíčková KarolínaAtletika Jablonné0700:02:1135,30
23Z243277Detáková KateřinaAtletika Jablonné0700:02:1134,08

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31149Serbousková SáraISCAREX Junior Team Č.T.0400:03:22107,01
2Z32179Metelková MichaelaOK 99 Hradek Králové0500:03:3098,75
3Z33126Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:3594,24
4Z34136Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:4386,28
5Z35224Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:4584,64
6Z36108Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:03:4584,45
7Z37147Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team Č.T.0500:03:5079,46
8Z38232Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:04:0168,91
9Z39281Najmanová BarboraAtletika Jablonné0500:04:0268,33
10Z310103Vondráčková KristýnaFlorbal Jablonné n.O.0500:04:0267,85
11Z311114Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:04:4427,93
12Z312202Mikmeková AmálieBystřec0400:06:093,00
13Z31350Ságnerová Eliška0500:16:073,00
14Z31449Ságnerová Anna0400:16:403,00

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31121Bukáček Marek00400:05:27100,65
2M32111Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:05:28100,28
3M33209Vacek MichalISCAREX Junior Team Č.T.0400:05:3099,06
1Z44140Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:05:31103,82
4M35155Tomeš TobiasBystřec0500:05:3198,15
5M36119Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:05:3297,78
6M37112Akak OndraAtletika Žamberk0500:05:3695,28
2Z48227Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:3899,66
3Z49174Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:05:4396,52
7M310172Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:05:4888,15
4Z411123Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:4993,13
5Z412102Pešavová EliškaJablonné nad Orlicí0300:05:4992,84
8M313262Roškanin JakubAtletika Jablonné0500:05:5583,75
9M314120Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:05:5782,66
6Z415231Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:0086,60
10M316228Topinka JonášActivity Lanškroun0500:06:0279,73
7Z417109Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:06:0385,00
8Z418110Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:06:0384,59
11M319186Krátký DanielKCK Team0500:06:0478,26
9Z420225Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:06:0484,17
12M321235Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:0577,53
13M322118Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:06:0975,40
10Z423116Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:06:3665,18
11Z424264Foglová EvaAtletika Jablonné0300:06:4162,27
12Z425236Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:4857,99

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41240Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:06:32110,10
2M42238Vebr DominikVencl Tým Ústí n.O.0300:06:50101,26
3M43190Költö MatějSpartak Letohrad0300:07:1688,64
4M44122Kapoun JanAtletika Polička0300:07:1887,38
5M45189Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:07:1987,04
6M46233Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:2882,76
7M47192Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:07:2982,18
8M48242Petrjánoš OndřejJablonné nad Orlicí0300:07:4375,43
9M49104Vondráček JakubSpartak Letohrad0300:08:0664,07
10M410159Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:08:1759,02
11M411158Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:08:1758,92
12M412241Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:08:1858,39
13M413210Vacek LukášISCAREX Junior Team Č.T.0200:08:1858,34
14M414205Pišťáček DanielJablonné nad Orlicí0300:08:2157,13
15M415107Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:08:2953,10
16M416207Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:08:3550,23
17M417206Tyrychtr ŠtěpánSobkovice0200:09:0037,80
18M418270Kosek MatějAtletika Jablonné0300:09:2127,75
1Z51952Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:48100,00

Trať 3,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M515Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:11:57101,75
2M529Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:12:00100,92
3M53106Verner JanČeská Třebová0100:12:1397,33
1ZC428Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:12:14122,35
4M5561Swiesivlski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:12:1895,94
1ZA6115Vévodová MartinaAK Perná9000:12:25120,77
5M5731Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:12:2793,46
1ZJ8110Kalousová EliškaVencl tým9800:12:52117,35
2ZC981Matyášová Jana¨Silvita s.r.o. ÚO6500:13:5897,18
6M51088Holubář PatrikFbk Orlicko-Třebovsko0000:14:0765,81
2ZA1125Nováková BaboraSokol Kunvald8300:14:0895,99
1ME1269Krátký FrantišekKrálíky 4684300:14:26132,66
2ZJ13109Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:3892,27
1ZB1429Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:14:41103,13
2ZB1574Mannlová JanaIscarex8000:14:44102,46
3ZJ16101Václavková HanaDlouhá¨Třebová9900:14:4690,38
3ZA1794Kovaříková AlžbětaPijatlon9000:15:0183,24
3ZC1875Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:15:0780,48
3ZB19126Svobodová MartinaAzas Dolní Čermná7900:15:2094,41
4ZB2055Schwaningerová PetraRockmachine Cyklomax8200:15:3391,51
5ZB2112Škrabálková ZdeňkaKnapovec 156, Ústí nad Orlicí7400:15:3790,61
4ZC2298Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:15:4172,25
1ZD2327Hyláková DanaAK Drnovice, Vyškov6100:16:09129,50
6ZB2487Barnetová MonikaLetohrad8100:16:1282,79
5ZC25100Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:16:2162,57
6ZC2682Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:16:2661,36
4ZA27130Nožková NicolaOrlická mašina9100:16:2762,55
5ZA2877Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:3361,11
4ZJ2949Moravcová DenisaLetohrad9900:16:4063,41
7ZB3035Hájková Ludmila07500:16:5573,18
8ZB3117Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:17:1868,04
6ZA3221Škodová PetraLetohrad8600:17:2349,08
7ZC3332Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:17:2846,35
9ZB34108Mikulášová JarmilaJamné nad Orlicí 77900:17:2965,59
8ZC35148Špačková Slávka06400:17:3245,38
7ZA36139Kollertová EvaMT Dobruška8300:17:5641,14
8ZA3723Kosková IvaTěchoníín8500:18:0638,73
2ME3840Šponar JosefOB Žamberk4700:18:2586,47
3ME3966Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:18:5480,87
10ZB404Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7500:18:5646,15
4ME4156Jelínek MatějČernilov4200:19:0179,52
9ZA4211Kašparová Aneta08500:19:1322,61
10ZA4324Čápová KateřinaNekoř8300:19:1621,89
5ME4445Bielčik JindřichElma tým4000:19:2175,65
5ZJ4585Cejnarová EliškaTj Sokov Jaroměř9900:19:3522,00
6ZJ4686Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:19:4020,82
11ZA4714Pikha LyudmylaJablonné nad ORlicí8400:19:4415,16
2ZD4818Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:5989,03
3ZD4933Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová4800:20:4281,47
9ZC5020Štaiglová KateřinaNekoř6800:21:053,00
6ME5170Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:21:0854,98
4ZD5258Jelínková MagdalenaČernilov4500:22:1565,10
7ME5353Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:23:0532,37
12ZA54124Jánská Kristýna08800:24:013,00
11ZB5551Pelclová Gabriela07600:24:193,00

Trať 10,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA196Hübl RadekRun sport team8800:34:02102,93
2MA262Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:3599,74
3MA3114Hrdina PavelAK Perná8800:35:0097,33
1MB499Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:37:22102,55
1MC571Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:37:36105,43
2MC6132Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:37:37105,35
2MB734Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:37:48100,26
4MA8111Přinda LukášTJ Packa Praha8000:38:1878,22
3MB937Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:38:2397,18
4MB10140Ulich PetrMT Dobruška6800:38:2696,92
5MA11105Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:2671,66
5MB12135Hejl RadekVenc tým Üstí nad Orlicí7200:39:3091,28
6MA137Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:39:3670,69
1MJ1459Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:01115,43
7MA15118Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:40:3265,29
3MC1678Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4489,22
6MB17122Venc JiříVencl-servis Žamberk7400:40:4884,41
4MC18117Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:0887,15
7MB19125Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:1681,95
5MC2067Turbak JaroslavSebranice u Litomyšl6300:41:1786,37
8MA2193Novotný JanPijatlon9000:41:5057,76
9MA2297Svoboda JiříAzas Dolní Čermná7800:42:1655,25
10MA2338Šilpert PavelPřeloučská 339, Staré Čívice8300:42:2954,00
1MD24103Bláha MilanAF Křovice5700:42:43107,24
11MA25153Šlahora JanJablonné nad Orlicí9000:42:4952,07
11MA25152Kyllar JanFotbal Jablonné n.O.9200:42:4952,07
11MA25113Krist OndřejOpava8700:42:4952,07
8MB2891Mařík Jiří3D Fitness RT7200:43:0072,79
14MA29131Jukl TomášOrlická mašina8400:43:0250,81
9MB3072Fogl MarekJablonská běžecká liga-Standa tým7200:43:0572,35
15MA3144Růžička KarelNepasice 358, Třebechovice p. O.9500:43:1449,65
10MB32142Pražák TomášJiskra Hylváty7100:43:2770,41
11MB33121Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:44:1066,62
2MJ34151Doleček VojtěchMistrovice9900:44:1995,59
6MC3584Vacarda VladimírEleven Run Team5900:44:3169,64
2MD3673Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:4398,22
7MC37136Hanuš PetrCHT Pardubice6400:44:5167,92
16MA38141Šimůnek JanIscarex8200:45:0838,65
8MC3919Štaigl JindřichNekoř6600:45:1765,67
17MA40134Živný Marek3D Fitness Race Team9100:45:1837,69
3MD4115Ráb PavelČeská Třebová5200:45:3294,53
4MD42133Dostál LadislavMoravská Třebová5600:45:3694,23
12MB4310Hampl AloisOstrov7000:45:4458,34
3MJ4446Vencl JiříActiviity Lanškroun9800:45:4588,98
18MA45127Slabý JanTvoje Máma9000:46:0133,54
13MB4648Ságner Roman07200:46:0656,41
9MC47154Skalický JosefActivity Lanškroun6200:46:0761,36
14MB48146Beránek JanTurecký sport7500:46:1255,88
10MC4990Novotný Luděk3D Fitness RT6200:46:2659,72
19MA50116Vacek JiříJablonné nad Orlicí8700:46:3630,16
15MB5165Hubáíek MilošJablonné nad Orlicí7200:46:3753,68
16MB522Mikyska MichalSKITRI Jablonné7400:46:4153,32
20MA5395Marek JakubRotten Apple Jablonné nad Orlicí8600:46:4429,39
21MA54112Purkert MartiniJablonné nad Orlicí9000:46:5128,71
4MJ5541Moravec JakubJM Team Letohraed9900:46:5583,60
5MD5679Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5688,22
11MC57144Jandejsek ZdeněkSport Dtudené6100:47:2055,07
6MD5892Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:3685,21
17MB596Němec RadekLitomyšl7700:47:5346,98
22MA6026Košnar Filiptrailrun.cz9100:48:0621,47
7MD6147Razým JanIscarex Česká Třebová5700:48:1282,50
23MA623Černohous PavelJablonská běžecká liga7900:48:5516,74
18MB6354Žemlička MiloslavIsoli-Bravo7100:49:1739,59
24MA6483Štruml JakubFotbal Jablonné n.O.7900:49:2713,66
25MA65128Fišer DavidTvoje Máma8000:49:3612,79
26MA6622Smejkal ViktorLetohrad8600:49:5510,95
19MB67150Faltus JiříJamné nad Orlicí 77300:50:0335,54
27MA6863Wágner JanJablonné nad Orlicí8400:50:089,70
20MB6968Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:2233,86
21MB7042Pondělíček PetrNádražní 271, Jablonné nad Orlicí7500:50:3133,07
28MA7160Vebr MichalČeská Třebová7800:50:495,74
12MC72102Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:51:0435,75
29MA73119Brožek RadovanJablonné nad Orlicí9200:51:333,00
13MC74138Valach PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:52:4227,30
22MB75107Kosek MartinStudené7500:53:0419,59
30MA7613Finiak RomanJablonné nad Orlicí9300:54:373,00
8MD7780Sadilek VáclavAlbrechtice5000:54:4552,95
31MA78156Stejskal FilipLíšnice9700:56:003,00
31MA78155Šmýk AdamLíšnice9700:56:003,00
14MC80137Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:56:059,79
9MD8189Kubín JosefJablonné nad Orlicí5000:59:3531,14
10MD82145Tomek Stanislav05601:01:3721,96
33MA8339Šilpertová LadislavaPřeloučská 339, Staré Čívice8301:08:01-
11MD84149Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:09:493,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA196Hübl RadekRun sport team8800:34:02102,93
2MA262Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:3599,74
3MA3114Hrdina PavelAK Perná8800:35:0097,33
4MB499Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:37:2283,63
5MC571Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:37:3682,27
6MC6132Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:37:3782,18
7MB734Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:37:4881,12
8MA8111Přinda LukášTJ Packa Praha8000:38:1878,22
9MB937Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:38:2377,74
10MB10140Ulich PetrMT Dobruška6800:38:2677,45
11MA11105Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:2671,66
12MB12135Hejl RadekVenc tým Üstí nad Orlicí7200:39:3071,27
13MA137Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:39:3670,69
14MJ1459Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:0168,28
15MA15118Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:40:3265,29
16MC1678Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4464,13
17MB17122Venc JiříVencl-servis Žamberk7400:40:4863,74
18MC18117Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:0861,81
19MB19125Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:1661,04
20MC2067Turbak JaroslavSebranice u Litomyšl6300:41:1760,95
21MA2193Novotný JanPijatlon9000:41:5057,76
22MA2297Svoboda JiříAzas Dolní Čermná7800:42:1655,25
23MA2338Šilpert PavelPřeloučská 339, Staré Čívice8300:42:2954,00
24MD24103Bláha MilanAF Křovice5700:42:4352,65
25MA25113Krist OndřejOpava8700:42:4952,07
25MA25152Kyllar JanFotbal Jablonné n.O.9200:42:4952,07
25MA25153Šlahora JanJablonné nad Orlicí9000:42:4952,07
28MB2891Mařík Jiří3D Fitness RT7200:43:0051,01
29MA29131Jukl TomášOrlická mašina8400:43:0250,81
30MB3072Fogl MarekJablonská běžecká liga-Standa tým7200:43:0550,52
31MA3144Růžička KarelNepasice 358, Třebechovice p. O.9500:43:1449,65
32MB32142Pražák TomášJiskra Hylváty7100:43:2748,40
33MB33121Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:44:1044,25
34MJ34151Doleček VojtěchMistrovice9900:44:1943,38
35MC3584Vacarda VladimírEleven Run Team5900:44:3142,22
36MD3673Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:4341,06
37MC37136Hanuš PetrCHT Pardubice6400:44:5140,29
38MA38141Šimůnek JanIscarex8200:45:0838,65
39MC3919Štaigl JindřichNekoř6600:45:1737,78
40MA40134Živný Marek3D Fitness Race Team9100:45:1837,69
41MD4115Ráb PavelČeská Třebová5200:45:3236,34
42MD42133Dostál LadislavMoravská Třebová5600:45:3635,95
43MB4310Hampl AloisOstrov7000:45:4435,18
44MJ4446Vencl JiříActiviity Lanškroun9800:45:4535,08
45MA45127Slabý JanTvoje Máma9000:46:0133,54
46MB4648Ságner Roman07200:46:0633,05
47MC47154Skalický JosefActivity Lanškroun6200:46:0732,96
48MB48146Beránek JanTurecký sport7500:46:1232,48
49MC4990Novotný Luděk3D Fitness RT6200:46:2631,12
50MA50116Vacek JiříJablonné nad Orlicí8700:46:3630,16
51MB5165Hubáíek MilošJablonné nad Orlicí7200:46:3730,06
52MB522Mikyska MichalSKITRI Jablonné7400:46:4129,68
53MA5395Marek JakubRotten Apple Jablonné nad Orlicí8600:46:4429,39
54MA54112Purkert MartiniJablonné nad Orlicí9000:46:5128,71
55MJ5541Moravec JakubJM Team Letohraed9900:46:5528,33
56MD5679Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5628,23
57MC57144Jandejsek ZdeněkSport Dtudené6100:47:2025,91
58MD5892Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:3624,37
59MB596Němec RadekLitomyšl7700:47:5322,73
60MA6026Košnar Filiptrailrun.cz9100:48:0621,47
61MD6147Razým JanIscarex Česká Třebová5700:48:1220,89
62MA623Černohous PavelJablonská běžecká liga7900:48:5516,74
63MB6354Žemlička MiloslavIsoli-Bravo7100:49:1714,62
64MA6483Štruml JakubFotbal Jablonné n.O.7900:49:2713,66
65MA65128Fišer DavidTvoje Máma8000:49:3612,79
66MA6622Smejkal ViktorLetohrad8600:49:5510,95
67MB67150Faltus JiříJamné nad Orlicí 77300:50:0310,18
68MA6863Wágner JanJablonné nad Orlicí8400:50:089,70
69MB6968Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:228,35
70MB7042Pondělíček PetrNádražní 271, Jablonné nad Orlicí7500:50:317,48
71MA7160Vebr MichalČeská Třebová7800:50:495,74
72MC72102Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:51:044,29
73MA73119Brožek RadovanJablonné nad Orlicí9200:51:333,00
74MC74138Valach PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:52:423,00
75MB75107Kosek MartinStudené7500:53:043,00
76MA7613Finiak RomanJablonné nad Orlicí9300:54:373,00
77MD7780Sadilek VáclavAlbrechtice5000:54:453,00
78MA78155Šmýk AdamLíšnice9700:56:003,00
78MA78156Stejskal FilipLíšnice9700:56:003,00
80MC80137Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:56:053,00
81MD8189Kubín JosefJablonné nad Orlicí5000:59:353,00
82MD82145Tomek Stanislav05601:01:373,00
83MD84149Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:09:493,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC428Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:12:14104,35
2ZA6115Vévodová MartinaAK Perná9000:12:25101,42
3ZJ8110Kalousová EliškaVencl tým9800:12:5294,22
4ZC981Matyášová Jana¨Silvita s.r.o. ÚO6500:13:5876,63
5ZA1125Nováková BaboraSokol Kunvald8300:14:0873,97
6ZJ13109Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:3865,97
7ZB1429Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:14:4165,17
8ZB1574Mannlová JanaIscarex8000:14:4464,37
9ZJ16101Václavková HanaDlouhá¨Třebová9900:14:4663,84
10ZA1794Kovaříková AlžbětaPijatlon9000:15:0159,84
11ZC1875Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:15:0758,24
12ZB19126Svobodová MartinaAzas Dolní Čermná7900:15:2054,78
13ZB2055Schwaningerová PetraRockmachine Cyklomax8200:15:3351,31
14ZB2112Škrabálková ZdeňkaKnapovec 156, Ústí nad Orlicí7400:15:3750,24
15ZC2298Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:15:4149,18
16ZD2327Hyláková DanaAK Drnovice, Vyškov6100:16:0941,71
17ZB2487Barnetová MonikaLetohrad8100:16:1240,92
18ZC25100Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:16:2138,52
19ZC2682Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:16:2637,18
20ZA27130Nožková NicolaOrlická mašina9100:16:2736,92
21ZA2877Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:3335,32
22ZJ2949Moravcová DenisaLetohrad9900:16:4033,45
23ZB3035Hájková Ludmila07500:16:5529,45
24ZB3117Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:17:1823,32
25ZA3221Škodová PetraLetohrad8600:17:2321,99
26ZC3332Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:17:2820,66
27ZB34108Mikulášová JarmilaJamné nad Orlicí 77900:17:2920,39
28ZC35148Špačková Slávka06400:17:3219,59
29ZA36139Kollertová EvaMT Dobruška8300:17:5613,19
30ZA3723Kosková IvaTěchoníín8500:18:0610,53
31ZB404Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7500:18:563,00
32ZA4211Kašparová Aneta08500:19:133,00
33ZA4324Čápová KateřinaNekoř8300:19:163,00
34ZJ4585Cejnarová EliškaTj Sokov Jaroměř9900:19:353,00
35ZJ4686Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:19:403,00
36ZA4714Pikha LyudmylaJablonné nad ORlicí8400:19:443,00
37ZD4818Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:593,00
38ZD4933Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová4800:20:423,00
39ZC5020Štaiglová KateřinaNekoř6800:21:053,00
40ZD5258Jelínková MagdalenaČernilov4500:22:153,00
41ZA54124Jánská Kristýna08800:24:013,00
42ZB5551Pelclová Gabriela07600:24:193,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 55%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 65%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
77%

Názory na závod

Prosím doplnit do výsledkové listiny startovní číslo 60 Michal Vebr 1978 Česká Třebová Muži A 28. místo 50:49 V absolutním pořadí 71. Děkuji Jan Vencl - hlavní rozhodčí
vencl
Michal Vebr doplnen.
team
Krásný závod, co chtít více!
Pechacek.Miroslav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód