hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kozlovský kopec

25.6.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 25.6.2017
  • zobrazeno již 601x
  • místo konání: Česká Třebová
  • GPS: 49.9036878N, 16.4405003E

Sociální sítě

Místo konání

budova VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Plakát

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2526

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5318
Ducháček Bedřich5918
Šimůnek Jan8218
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4816
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Horáček Michal7515
Jirásková Eva6415
Kebrle Milan7515
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Kalousek Jan4114
Razým Jan5713
Tučný Jan4713
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Bielčik Jindřich4012
Javůrek Jiří4812
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Vraštilová Miloslava5611
Doleček Josef7911
Merta Jaroslav3511
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Leszkow Petr4410
Kubíček Jan8710
Borek Petr7010
Jelínek Matěj4210
Matyášová Jana6510
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Stránská Adéla919
Šrůtek Stanislav589
Ouřecká Renáta709
Hrdina Jaroslav479

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9146Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:21:03111,50
2MJ1711Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:22:10101,55
3MJ2837Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:4886,95
4MJ3125Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:24:2181,89
5MJ5633Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:26:0666,28
6MJ7497Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:28:4043,26
7MJ8693Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:5722,81
8MJ9468Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:33:523,00

Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4334Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:25:26112,62
2ZJ6949Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:27:4395,81
3ZJ7160Václavková HanaDlouhá Třebová9900:28:1891,57
4ZJ9519Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:34:0548,98
5ZJ9694Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:5542,83

Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Hübl RadekRUNSPORT Team8800:18:39106,88
2MA29Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:06102,12
3MA331Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:1191,01
4MA672Herda JanSKP Nymburk8300:20:2388,96
5MA742Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:3087,71
6MA891Šilar ZdeněkRunsport Team8100:20:4784,76
7MA15142Hradecký JaromírSkuteč8500:21:3277,02
8MA1617Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4275,30
9MA2062Šmarda Dominik-9500:22:2967,16
10MA2120Kovář JanCTC FORT SMC8100:22:5063,51
11MA2252Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:5562,56
12MA2384Budina JakubTrailrun.cz9300:22:5961,88
13MA27149Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:23:2657,26
14MA4065Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:25:1538,45
15MA48148Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:25:4034,06
16MA4935Lesák JakubOB TJ Sokol Žamberk9600:25:4333,63
17MA5586Živný Marek3D Fitness race team9100:26:0529,74
18MA5940Stránský TomášČeská Třebová - MRT8400:26:3225,08
19MA6264Košnar FilipTrialrun.cz9100:27:2515,93
20MA6567Švejda RomanČeská Třebová - MRT7800:27:3114,97
21MA7839Havran Josef-7900:28:513,00
22MA82141Dařílek MichalLanškroun7800:29:433,00
23MA93147Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:32:273,00

Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB436Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:20:11103,42
2MB58Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:20102,09
3MB1076Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:21:0694,49
4MB1153Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:21:1093,98
5MB1369Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:2691,36
6MB187Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:1483,58
7MB251Urban JakubSkialp Dolní Morava7200:23:2172,63
8MB32145Bílek PavelVrbice7100:24:2961,61
9MB3330Vopršálek MiroslavBrück team7100:24:3360,99
10MB3481Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:3860,19
11MB3883Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:0755,39
12MB4238Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2552,60
13MB4663Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3850,39
14MB5143Hampl AloisOstrov7000:25:5148,24
15MB5478Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:26:0446,24
16MB6198Stečínský MartinOpatov7500:27:2533,04
17MB6682Němec RadekLitomyšl7700:27:3531,45
18MB7696Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:4220,51
19MB7913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - MRT7500:28:5618,32
20MB8058Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:2014,36
21MB8871Kolda JiříOpatov7300:31:293,00
22MB9046Šafr JiříVysoké Mýto7700:31:423,00

Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1222Jančík BořekSVARTES Hořice6400:21:12104,13
2MC1457Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:30101,38
3MC1921Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:1594,49
4MC2450Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:23:0586,79
5MC2651Turbak JaroslavSebranice6300:23:2483,78
6MC3048Holický MilanPardubice6500:24:1176,57
7MC36143Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:4571,35
8MC39152Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1167,31
9MC4788Hruban JanČeská Třebová6600:25:4062,97
10MC574Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1158,20
11MC752Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:28:4234,93

Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3754Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:24:47104,07
2MD4116Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:25:2199,54
3MD5023Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:4596,38
4MD5832Ráb PavelČeská Třebová5200:26:2491,24
5MD606Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5886,81
6MD6461Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:27:3082,49
7MD7090Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:0977,41
8MD7210Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:2675,13
9MD7324Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:2775,09
10MD104150Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:473,00

Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6873Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:41114,26
2ME855Metelka JosefSpartak Police4400:30:3195,22
3ME8755Vodička JanMK Radslavice4500:31:1390,52
4ME893Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:31:3687,87
5ME9841Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:2961,87
6ME10345Bielčik JindřichElma Tým4000:38:4040,42
7ME106144Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:45:503,00
8ME10727Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:073,00

Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3589Nováková BaboraSokol Kunvald8300:24:40105,75
2ZA4526Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:3898,16
3ZA5218Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:25:5396,09
4ZA6792Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:3982,21

Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2928Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:57120,71
2ZB6375Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2694,63
3ZB7756Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4684,66
4ZB81151Šedová JanaSruby7300:29:3378,84
5ZB9170Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:31:5361,38
6ZB9944Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:35:3833,23
7ZB10195Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1728,37

Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4459Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:32111,58
2ZC5380Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:00108,04
3ZC8377Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4580,38
4ZC9215Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1362,23
5ZC9747Holická AlenaBrno6600:35:1839,37

Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8487Dvořáková EvaProstějov5500:30:01124,84
2ZD10074Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:5590,37
3ZD10299Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:5284,79
4ZD10514Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:3257,62

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Hübl RadekRUNSPORT Team8800:18:39106,88
2MA29Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:06102,12
3MA331Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:1191,01
1MB436Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:20:11103,42
2MB58Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:20102,09
4MA672Herda JanSKP Nymburk8300:20:2388,96
5MA742Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:3087,71
6MA891Šilar ZdeněkRunsport Team8100:20:4784,76
1MJ9146Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:21:03111,50
3MB1076Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:21:0694,49
4MB1153Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:21:1093,98
1MC1222Jančík BořekSVARTES Hořice6400:21:12104,13
5MB1369Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:2691,36
2MC1457Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:30101,38
7MA15142Hradecký JaromírSkuteč8500:21:3277,02
8MA1617Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4275,30
2MJ1711Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:22:10101,55
6MB187Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:1483,58
3MC1921Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:1594,49
9MA2062Šmarda Dominik-9500:22:2967,16
10MA2120Kovář JanCTC FORT SMC8100:22:5063,51
11MA2252Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:5562,56
12MA2384Budina JakubTrailrun.cz9300:22:5961,88
4MC2450Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:23:0586,79
7MB251Urban JakubSkialp Dolní Morava7200:23:2172,63
5MC2651Turbak JaroslavSebranice6300:23:2483,78
13MA27149Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:23:2657,26
3MJ2837Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:4886,95
1ZB2928Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:57120,71
6MC3048Holický MilanPardubice6500:24:1176,57
4MJ3125Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:24:2181,89
8MB32145Bílek PavelVrbice7100:24:2961,61
9MB3330Vopršálek MiroslavBrück team7100:24:3360,99
10MB3481Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:3860,19
1ZA3589Nováková BaboraSokol Kunvald8300:24:40105,75
7MC36143Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:4571,35
1MD3754Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:24:47104,07
11MB3883Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:0755,39
8MC39152Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1167,31
14MA4065Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:25:1538,45
2MD4116Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:25:2199,54
12MB4238Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2552,60
1ZJ4334Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:25:26112,62
1ZC4459Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:32111,58
2ZA4526Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:3898,16
13MB4663Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3850,39
9MC4788Hruban JanČeská Třebová6600:25:4062,97
15MA48148Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:25:4034,06
16MA4935Lesák JakubOB TJ Sokol Žamberk9600:25:4333,63
3MD5023Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:4596,38
14MB5143Hampl AloisOstrov7000:25:5148,24
3ZA5218Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:25:5396,09
2ZC5380Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:00108,04
15MB5478Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:26:0446,24
17MA5586Živný Marek3D Fitness race team9100:26:0529,74
5MJ5633Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:26:0666,28
10MC574Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1158,20
4MD5832Ráb PavelČeská Třebová5200:26:2491,24
18MA5940Stránský TomášČeská Třebová - MRT8400:26:3225,08
5MD606Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5886,81
16MB6198Stečínský MartinOpatov7500:27:2533,04
19MA6264Košnar FilipTrialrun.cz9100:27:2515,93
2ZB6375Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2694,63
6MD6461Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:27:3082,49
20MA6567Švejda RomanČeská Třebová - MRT7800:27:3114,97
17MB6682Němec RadekLitomyšl7700:27:3531,45
4ZA6792Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:3982,21
1ME6873Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:41114,26
2ZJ6949Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:27:4395,81
7MD7090Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:0977,41
3ZJ7160Václavková HanaDlouhá Třebová9900:28:1891,57
8MD7210Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:2675,13
9MD7324Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:2775,09
6MJ7497Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:28:4043,26
11MC752Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:28:4234,93
18MB7696Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:4220,51
3ZB7756Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4684,66
21MA7839Havran Josef-7900:28:513,00
19MB7913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - MRT7500:28:5618,32
20MB8058Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:2014,36
4ZB81151Šedová JanaSruby7300:29:3378,84
22MA82141Dařílek MichalLanškroun7800:29:433,00
3ZC8377Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4580,38
1ZD8487Dvořáková EvaProstějov5500:30:01124,84
2ME855Metelka JosefSpartak Police4400:30:3195,22
7MJ8693Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:5722,81
3ME8755Vodička JanMK Radslavice4500:31:1390,52
21MB8871Kolda JiříOpatov7300:31:293,00
4ME893Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:31:3687,87
22MB9046Šafr JiříVysoké Mýto7700:31:423,00
5ZB9170Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:31:5361,38
4ZC9215Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1362,23
23MA93147Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:32:273,00
8MJ9468Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:33:523,00
4ZJ9519Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:34:0548,98
5ZJ9694Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:5542,83
5ZC9747Holická AlenaBrno6600:35:1839,37
5ME9841Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:2961,87
6ZB9944Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:35:3833,23
2ZD10074Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:5590,37
7ZB10195Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1728,37
3ZD10299Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:5284,79
6ME10345Bielčik JindřichElma Tým4000:38:4040,42
10MD104150Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:473,00
4ZD10514Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:3257,62
7ME106144Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:45:503,00
8ME10727Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:073,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Hübl RadekRUNSPORT Team8800:18:39106,88
2MA29Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:06102,12
3MA331Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:1191,01
4MB436Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:20:1190,87
5MB58Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:2089,45
6MA672Herda JanSKP Nymburk8300:20:2388,96
7MA742Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:3087,71
8MA891Šilar ZdeněkRunsport Team8100:20:4784,76
9MJ9146Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:21:0381,97
10MB1076Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:21:0681,38
11MB1153Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:21:1080,83
12MC1222Jančík BořekSVARTES Hořice6400:21:1280,37
13MB1369Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:2678,05
14MC1457Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:3077,29
15MA15142Hradecký JaromírSkuteč8500:21:3277,02
16MA1617Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4275,30
17MJ1711Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:22:1070,45
18MB187Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:1469,76
19MC1921Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:1569,56
20MA2062Šmarda Dominik-9500:22:2967,16
21MA2120Kovář JanCTC FORT SMC8100:22:5063,51
22MA2252Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:5562,56
23MA2384Budina JakubTrailrun.cz9300:22:5961,88
24MC2450Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:23:0560,93
25MB251Urban JakubSkialp Dolní Morava7200:23:2158,12
26MC2651Turbak JaroslavSebranice6300:23:2457,55
27MA27149Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:23:2657,26
28MJ2837Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:4853,57
29MC3048Holický MilanPardubice6500:24:1149,47
30MJ3125Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:24:2147,72
31MB32145Bílek PavelVrbice7100:24:2946,40
32MB3330Vopršálek MiroslavBrück team7100:24:3345,74
33MB3481Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:3844,88
34MC36143Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:4543,62
35MD3754Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:24:4743,35
36MB3883Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:0739,78
37MC39152Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1139,09
38MA4065Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:25:1538,45
39MD4116Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:25:2137,41
40MB4238Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2536,81
41MB4663Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3834,46
42MC4788Hruban JanČeská Třebová6600:25:4034,22
43MA48148Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:25:4034,06
44MA4935Lesák JakubOB TJ Sokol Žamberk9600:25:4333,63
45MD5023Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:4533,27
46MB5143Hampl AloisOstrov7000:25:5132,17
47MB5478Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:26:0430,04
48MA5586Živný Marek3D Fitness race team9100:26:0529,74
49MJ5633Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:26:0629,66
50MC574Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1128,87
51MD5832Ráb PavelČeská Třebová5200:26:2426,53
52MA5940Stránský TomášČeská Třebová - MRT8400:26:3225,07
53MD606Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5820,73
54MB6198Stečínský MartinOpatov7500:27:2516,00
55MA6264Košnar FilipTrialrun.cz9100:27:2515,93
56MD6461Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:27:3015,07
57MA6567Švejda RomanČeská Třebová - MRT7800:27:3114,97
58MB6682Němec RadekLitomyšl7700:27:3514,31
59ME6873Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:4113,33
60MD7090Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:098,41
61MD7210Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:265,43
62MD7324Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:275,37
63MJ7497Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:28:403,04
64MC752Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:28:423,00
65MB7696Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:423,00
66MA7839Havran Josef-7900:28:513,00
67MB7913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - MRT7500:28:563,00
68MB8058Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:203,00
69MA82141Dařílek MichalLanškroun7800:29:433,00
70ME855Metelka JosefSpartak Police4400:30:313,00
71MJ8693Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:573,00
72ME8755Vodička JanMK Radslavice4500:31:133,00
73MB8871Kolda JiříOpatov7300:31:293,00
74ME893Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:31:363,00
75MB9046Šafr JiříVysoké Mýto7700:31:423,00
76MA93147Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:32:273,00
77MJ9468Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:33:523,00
78ME9841Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:293,00
79ME10345Bielčik JindřichElma Tým4000:38:403,00
80MD104150Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:473,00
81ME106144Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:45:503,00
82ME10727Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:073,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2928Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:57105,93
2ZA3589Nováková BaboraSokol Kunvald8300:24:40100,19
3ZJ4334Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:25:2693,89
4ZC4459Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:3293,18
5ZA4526Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:3892,38
6ZA5218Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:25:5390,25
7ZC5380Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:0089,30
8ZB6375Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2677,69
9ZA6792Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:3975,98
10ZJ6949Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:27:4375,40
11ZJ7160Václavková HanaDlouhá Třebová9900:28:1870,74
12ZB7756Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4666,90
13ZB81151Šedová JanaSruby7300:29:3360,60
14ZC8377Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4558,94
15ZD8487Dvořáková EvaProstějov5500:30:0156,84
16ZB9170Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:31:5341,71
17ZC9215Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1339,02
18ZJ9519Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:34:0523,89
19ZJ9694Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:5517,12
20ZC9747Holická AlenaBrno6600:35:1813,92
21ZB9944Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:35:3811,23
22ZD10074Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:558,98
23ZB10195Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:175,97
24ZD10299Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:523,00
25ZD10514Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:323,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Opět hodnotím velice kladně okamžité výsledky on-line. Kozlov je závod, který nikdy nezklame.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód