hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Týnišťská desítka

28.10.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2017
  • zobrazeno již 937x
  • místo konání: Tělocvična U dubu, Týniště nad Orlicí
  • GPS: 50.15699N, 16.08167E
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

u tělocvičny sídliště U dubu v Týništi nad Orlicí
10:30 hodin

Přihlášky

v místě startu v tělocvičně U dubu od 8:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

trať 10 km vede od tělocvičny po asfaltové cestě asi 500 m sídlištěm a dále lesní cestou (převážně asfalt) na otočku (5,2 km). Po obrátce stejnou cestou zpět. Posledních 300 m vede z lesní cesty přímo do cíle k tělocvičně. Cesta vede po lesní cestě v mírně členitém terénu s vyloučením silničního provozu.

Ceny pro vítěze

první tři závodníci v každé kategorii, nejlepší Týnišťák (i člen SK) a 28. běžec na obrátce obdrží věcné ceny a bude tombola startovních čísel
v závodě žactva bude každý závodník odměněn
za překonání traťového rekordu v hlavní kategorii mužů a žen je vypsána odměna 1.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2018Týnišťská desítka-
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2061

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7114
Javůrek Jiří4813
Vacková Hana5613
Bubeníček Jiří5112
Metelková Táňa7212
Vanta Josef6211
Brožek Radmil5411
Hofman Oldřich6311
Vorel Milan4011
Jelínek Matěj4211
Šebek Michal8411
Petržílek Zdeněk5511
Jirásko Lubomír7110
Urbánek Jiří7610
Šubert Petr6210
Nečas Josef5810
Mocek Tomáš7910
Krátká Anna6910
Bříza Vladimír5110
Zeman Vladimír5110
Kubr Václav5510
Sedlák Jiří5810
Kubrová Dagmar639
Gdula Petr619
Klimeš Jiří619
Kratochvíl Miloš759
Linhart Miloš448
David Václav748
Tarant Ladislav608
Krátký Josef658
Jirásko Dušan738
Gdula Lukáš918
Krejčí Jaromír668
Jakeš Josef658
Kozáková Denisa798
Paulů Blanka548
Hejkrlík Filip798
Fenclová Marta768
Hynek Petr638
Siegel Josef588
Švec Miroslav528
Dvořáček Jaroslav528
Zajíc Jan538
Jakeš Ondřej917
Ožana Václav647
Soukup Jiří277
Vodehnal Jan737
Sedláček Petr827
Jančík Bořek647
Závodní Lukáš797

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1177Hübl RadekRUNSPORT Team8800:32:29102,47
2MA235Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:40101,35
3MA341Gdula LukášHvězda Pardubice9100:33:3196,18
4MA774Honzíček MichalKRB Chrudim8800:36:0280,88
5MA970Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:36:2778,34
6MA1082Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:36:37105,03
7MA1194Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:36:5076,01
8MA1222Novák FilipAK Rychnov n.K.0100:36:51103,79
9MA1363Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:5275,90
10MA1476Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:0075,00
11MA16135Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:2672,36
12MA2072Pešek PavelSBR Triteam Litomyšl9000:38:1367,60
13MA22113Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:2866,08
14MA32149Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:39:1391,18
15MA4096Veverka TomášDoudleby n.O.8300:40:2953,82
16MA42134Koníček FilipRychnov n.K.8600:40:3553,21
17MA616Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:42:1842,77
18MA634Wasserbauer JosefČs.armády8800:42:2242,36
19MA64146Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:3341,25
20MA65112Kyral JanKH Třebechovice8900:42:3441,15
21MA67115Novotný VašekChrudim9000:43:0238,31
22MA77156Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:43:3734,76
23MA79147Říčař FrantišekTriclub Dobruška8700:43:4034,55
24MA81108Šimák JanHradec Králové8300:43:5433,04
25MA90123Toman JanHradec Králové9500:45:0226,15
26MA91168Slovák JiříCHOP Sport division HK8500:45:0326,05
27MA9218Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:45:0460,04
28MA939Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:45:0560,03
29MA100157Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:45:3557,28
30MA10545Jakeš OndřejVyškov9100:46:0319,97
31MA10792Czagan JanSDH Dědek9300:46:1219,05
32MA11117Bláhovec JiříNeratov9200:47:0713,48
33MA116136Bok IvanMÚ Rychnov n.K.8800:47:3510,64
34MA11877Smrček MartinLedce Újezd9600:48:057,60
35MA12120Radil MatyášTýniště n.O.0000:48:1443,17
36MA124165Olívka TomášHradec Králové8500:48:196,27
37MA125141Nádhera JiříHradec Králové9300:48:206,08
38MA12860Hroch VáclavRozběháme Ústi n.O.9300:48:503,04
39MA12919Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:48:513,03
40MA132126Kafuněk TomášRychnov n.K.9800:49:1937,41
41MA133174Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:49:2237,14
42MA139148Dus OndřejSendražice8500:50:003,00
43MA14071Fof JaromírTýniště nad Orlicí9000:50:073,00
44MA15050Nymsa ZdeněkSK OB Týniště n.O.8500:51:483,00
45MA155121Uttl LiborKarlovy Vary8800:52:523,00
46MA162161Matys VladimírCHOP Sport division HK8400:54:273,00

Muži B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4102Pelouch LeošSK Chotěboř7500:34:02105,89
2MB6159Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:35:4895,82
3MB8130Rohlík VáclavPardubice8000:36:1679,46
4MB1958Holub KarelRun4fun7900:38:0968,01
5MB21152Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:38:1767,20
6MB23170Simon MartinJaroměř8000:38:3065,88
7MB2568Vodehnal JanOptika Vodehnal7300:38:3579,94
8MB2665Zoubek MichalPoolservis7300:38:4279,28
9MB28105Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:39:0277,38
10MB30186Nouzovský MilošGoMango HK7600:39:0677,08
11MB31127Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:39:1076,62
12MB33138Hejkrlík FilipSAZBO7900:39:2060,81
13MB3584Urbánek JiříSplašená lokomotiva7600:39:2974,81
14MB37132Bradáč JiříSAZBO8200:39:5557,26
15MB41178Moravec PavelBohdašín8000:40:3453,31
16MB4357Jordanov MarcelObec Klamoš7400:40:4068,06
17MB4513Zięterski RobertKłodzko7700:40:4867,30
18MB4685Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:40:5351,39
19MB5127Zábraha PetrRychnov n.K.7400:41:1564,73
20MB5237Dušek MichalTýniště n.O.7600:41:2164,16
21MB56143Firkušný MartinSmiřice8200:41:4046,62
22MB6215Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:42:2142,47
23MB6969Smeták StanislavVysoké Mýto7800:43:0538,01
24MB80133Louda JanLoudové8000:43:4434,05
25MB8749David VáclavSmiřice7400:44:4245,06
26MB88145Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:44:4328,07
27MB9881Lhota AlešPivovar Miletín7800:45:2923,50
28MB102180Mráz BořivojJosefov7400:45:4539,07
29MB104144Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:5238,40
30MB10673Pittner RomanSBR Triteam Litomyšl7400:46:1136,60
31MB10889Říčař MartinTSS Třebechovice7600:46:5032,89
32MB11299Pešek JiříTSS8000:47:0813,38
33MB1131Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:1430,61
34MB120155Myška DušanRychnov n.K.7800:48:136,79
35MB12278Smrček PavelLedce7300:48:1524,81
36MB126117Zámečník OndřejŠumík Team7900:48:473,34
37MB13059John PřemyslAZ Ekotherm8100:49:153,00
38MB134172Lorenčík AlešChrudim7300:49:2318,43
39MB13690Vondráček PavelTSS Třebechovice7300:49:2717,97
40MB144104Šafr JiříVysoké Mýto7700:50:559,60
41MB145154Kaška RadekKostelec n.O.7400:51:048,75
42MB14711Kmeč PetrTýniště n.O.7500:51:326,08

Muži C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC588Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:2298,29
2MC18119Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:37:4684,60
3MC27109Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:5798,71
4MC2967Ředina MilanMK Prostějov7100:39:0577,09
5MC3431Lounek JaroslavČastolovice6900:39:2775,00
6MC36110Scheuer JanLanškroun6600:39:3795,26
7MC3880Rautenkranc MiroslavSK Donocykl6400:40:1591,99
8MC3964Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:40:1870,15
9MC4444Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:40:4689,32
10MC5391Czagan JanSDH Dědek7100:41:3263,12
11MC57118Lejnar MartinTJ Jiskra Zruč n.S.7200:42:0160,36
12MC58160Hartman KarelTýniště n.O.7200:42:0460,08
13MC59137Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:0782,34
14MC66179Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:42:5678,12
15MC7362Číhař TomášChvojenec7000:43:1653,23
16MC7493Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:1753,14
17MC7646Vondra JosefHvězda Pardubice7100:43:3551,43
18MC78182Novotný ZdeněkTitan Pardubice7200:43:3951,05
19MC8424Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:44:1347,81
20MC95142Nádhera PetrHradec Králové6700:45:1466,24
21MC10198Gabriel AlešTýniště n.O.6500:45:3664,34
22MC103169Kalousek JanHradec Králové7100:45:4638,97
23MC12748Kašpar VáclavSK OB Týniště n.O.7000:48:4821,67
24MC138175Horák MichalTýniště n.O.6800:49:4716,06
25MC14323Vít MichalTeam Bedihošť7100:50:4310,74
26MC153122Kolařík VladimírRychnov n.K.6600:52:4627,30
27MC157176Frýdl MiroslavHradec Králové6400:53:2623,86
28MC16083Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:54:1919,29
29MC16997Poláček JanNáchod6800:57:383,00
30MC17179Jirásko LubomírSK Srch7100:58:343,00
31MC17487Jasanský JosefSvitavy7200:59:303,00
32MC177167Malý JiříBK Čestice7201:04:203,00
-MC-38David PavelNymburk72DNF-

Muži D 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:32106,03
2MD4729Vanta JosefTriclub Dobruška6200:41:0088,11
3MD49100Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:41:0887,42
4MD5466Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:35103,21
5MD6055Nečas JosefÚpice5800:42:1082,08
6MD68131Zelený LuděkDOMA Žďár6100:43:0377,52
7MD7139Gdula PetrHvězda Pardubice6100:43:1276,74
8MD725Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:1476,57
9MD8343Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:0391,53
10MD85114Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:44:2770,28
11MD89163Schovánek MilanKrčský les6200:44:5467,96
12MD97111Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:45:2884,83
13MD110116Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:46:5257,80
14MD13528Krajč ZdeněkTrutnov5400:49:2466,22
15MD142106Konůpek JaromírChotěboř5700:50:3660,54
16MD15947Sedlák JiříPřelouč5800:54:1319,81
17MD16152Popelka MiloslavHradec Králové6000:54:2019,21
18MD168129Krňávek VojtěchAZAS Dolní Čermná5400:57:0829,62
19MD1757Vlček JosefTýniště n.o5601:02:155,40
20MD18251Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5401:09:473,00

Muži E 65 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME508Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:09105,26
2ME9632Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:2285,30
3ME141171Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:50:3160,93
4ME14654Zeman VladimírTýniště n.O.5100:51:2057,07
5ME14953Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:51:4255,33
6ME167150Jelínek MatějČernilov4200:56:29114,66
7ME172128Čepelka OldřichLoudové4800:59:1119,92
8ME17921Tučný JanMK Pardubice4701:05:2585,34

Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA55184Machačová IvanaDoudleby n.O.8900:41:36108,98
2ZA82107Šimáková KláraHradec Králové8300:43:5598,34
3ZA9442Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:0992,68
4ZA109120Dubjaková KateřinaTJ Jiskra Zruč n.S.9900:46:51125,24
5ZA114164Štěpová AdélaHradec Králové9300:47:1982,73
6ZA115183Zigová HelenaČastolovické Horky9100:47:3481,58
7ZA117124Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol HK8700:47:4880,51
8ZA131125Kolaříková MarkétaRychnov n.K.9800:49:18116,10
9ZA15195Smutná PavlaDoudleby n.O.8600:51:5761,45
10ZA165166Bellerová MartinaHradec Králové9200:55:1846,07
11ZA17614Janovska EmiliaPolanica Zdrój8401:02:3112,93
12ZA1783Štěpánková AdélaTýniště n.O.0201:04:4258,66
13ZA1802Plašilová EliškaTýniště n.O.0301:05:4754,62

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24139Fenclová MartaAC Pardubice7600:38:31111,73
2ZB4833Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:0599,19
3ZB7086Mikulecká MarcelaRunsport7300:43:0989,08
4ZB86158Jirásková KateřinaPraha7600:44:3781,91
5ZB9936Šedová JanaSruby7300:45:3377,35
6ZB12375Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:48:1863,91
7ZB148173Lorenčíková JanaChrudim7400:51:3348,02
8ZB163103Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:54:4832,14
9ZB164185Dycková ŠárkaVysoké Mýto8200:54:5631,49
10ZB16612Bezdíčková LenkaOlešnice7600:55:3028,72
11ZB173153Drhlíková MarkétaLibel8200:59:259,57
12ZB181181Mrázová PetraJosefov7301:06:543,00

Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1510Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:03127,12
2ZC75101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:2297,64
3ZC119151Kosová MichaelaSOOB Spartak Rychnov nad Kn.6700:48:1075,24
4ZC13716Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:49:4268,09
5ZC152162Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:52:1056,58
6ZC15456Jelínková ErikaNový Bydžov7200:52:4753,77
7ZC15626Vacková HanaSokol Starkoč5600:53:06109,34
8ZC15861Šternerová HanaHradec Králové6300:54:0847,40
9ZC17025Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:1890,66
10ZC183140Nádherová HanaHradec Králové6801:16:543,00

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1177Hübl RadekRUNSPORT Team8800:32:29102,47
2MA235Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:40101,35
3MA341Gdula LukášHvězda Pardubice9100:33:3196,18
1MB4102Pelouch LeošSK Chotěboř7500:34:02105,89
1MC588Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:2298,29
2MB6159Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:35:4895,82
4MA774Honzíček MichalKRB Chrudim8800:36:0280,88
3MB8130Rohlík VáclavPardubice8000:36:1679,46
5MA970Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:36:2778,34
6MA1082Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:36:37105,03
7MA1194Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:36:5076,01
8MA1222Novák FilipAK Rychnov n.K.0100:36:51103,79
9MA1363Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:5275,90
10MA1476Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:0075,00
1ZC1510Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:03127,12
11MA16135Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:2672,36
1MD1734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:32106,03
2MC18119Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:37:4684,60
4MB1958Holub KarelRun4fun7900:38:0968,01
12MA2072Pešek PavelSBR Triteam Litomyšl9000:38:1367,60
5MB21152Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:38:1767,20
13MA22113Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:2866,08
6MB23170Simon MartinJaroměř8000:38:3065,88
1ZB24139Fenclová MartaAC Pardubice7600:38:31111,73
7MB2568Vodehnal JanOptika Vodehnal7300:38:3579,94
8MB2665Zoubek MichalPoolservis7300:38:4279,28
3MC27109Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:5798,71
9MB28105Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:39:0277,38
4MC2967Ředina MilanMK Prostějov7100:39:0577,09
10MB30186Nouzovský MilošGoMango HK7600:39:0677,08
11MB31127Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:39:1076,62
14MA32149Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:39:1391,18
12MB33138Hejkrlík FilipSAZBO7900:39:2060,81
5MC3431Lounek JaroslavČastolovice6900:39:2775,00
13MB3584Urbánek JiříSplašená lokomotiva7600:39:2974,81
6MC36110Scheuer JanLanškroun6600:39:3795,26
14MB37132Bradáč JiříSAZBO8200:39:5557,26
7MC3880Rautenkranc MiroslavSK Donocykl6400:40:1591,99
8MC3964Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:40:1870,15
15MA4096Veverka TomášDoudleby n.O.8300:40:2953,82
15MB41178Moravec PavelBohdašín8000:40:3453,31
16MA42134Koníček FilipRychnov n.K.8600:40:3553,21
16MB4357Jordanov MarcelObec Klamoš7400:40:4068,06
9MC4444Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:40:4689,32
17MB4513Zięterski RobertKłodzko7700:40:4867,30
18MB4685Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:40:5351,39
2MD4729Vanta JosefTriclub Dobruška6200:41:0088,11
2ZB4833Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:0599,19
3MD49100Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:41:0887,42
1ME508Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:09105,26
19MB5127Zábraha PetrRychnov n.K.7400:41:1564,73
20MB5237Dušek MichalTýniště n.O.7600:41:2164,16
10MC5391Czagan JanSDH Dědek7100:41:3263,12
4MD5466Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:35103,21
1ZA55184Machačová IvanaDoudleby n.O.8900:41:36108,98
21MB56143Firkušný MartinSmiřice8200:41:4046,62
11MC57118Lejnar MartinTJ Jiskra Zruč n.S.7200:42:0160,36
12MC58160Hartman KarelTýniště n.O.7200:42:0460,08
13MC59137Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:0782,34
5MD6055Nečas JosefÚpice5800:42:1082,08
17MA616Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:42:1842,77
22MB6215Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:42:2142,47
18MA634Wasserbauer JosefČs.armády8800:42:2242,36
19MA64146Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:3341,25
20MA65112Kyral JanKH Třebechovice8900:42:3441,15
14MC66179Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:42:5678,12
21MA67115Novotný VašekChrudim9000:43:0238,31
6MD68131Zelený LuděkDOMA Žďár6100:43:0377,52
23MB6969Smeták StanislavVysoké Mýto7800:43:0538,01
3ZB7086Mikulecká MarcelaRunsport7300:43:0989,08
7MD7139Gdula PetrHvězda Pardubice6100:43:1276,74
8MD725Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:1476,57
15MC7362Číhař TomášChvojenec7000:43:1653,23
16MC7493Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:1753,14
2ZC75101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:2297,64
17MC7646Vondra JosefHvězda Pardubice7100:43:3551,43
22MA77156Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:43:3734,76
18MC78182Novotný ZdeněkTitan Pardubice7200:43:3951,05
23MA79147Říčař FrantišekTriclub Dobruška8700:43:4034,55
24MB80133Louda JanLoudové8000:43:4434,05
24MA81108Šimák JanHradec Králové8300:43:5433,04
2ZA82107Šimáková KláraHradec Králové8300:43:5598,34
9MD8343Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:0391,53
19MC8424Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:44:1347,81
10MD85114Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:44:2770,28
4ZB86158Jirásková KateřinaPraha7600:44:3781,91
25MB8749David VáclavSmiřice7400:44:4245,06
26MB88145Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:44:4328,07
11MD89163Schovánek MilanKrčský les6200:44:5467,96
25MA90123Toman JanHradec Králové9500:45:0226,15
26MA91168Slovák JiříCHOP Sport division HK8500:45:0326,05
27MA9218Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:45:0460,04
28MA939Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:45:0560,03
3ZA9442Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:0992,68
20MC95142Nádhera PetrHradec Králové6700:45:1466,24
2ME9632Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:2285,30
12MD97111Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:45:2884,83
27MB9881Lhota AlešPivovar Miletín7800:45:2923,50
5ZB9936Šedová JanaSruby7300:45:3377,35
29MA100157Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:45:3557,28
21MC10198Gabriel AlešTýniště n.O.6500:45:3664,34
28MB102180Mráz BořivojJosefov7400:45:4539,07
22MC103169Kalousek JanHradec Králové7100:45:4638,97
29MB104144Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:5238,40
30MA10545Jakeš OndřejVyškov9100:46:0319,97
30MB10673Pittner RomanSBR Triteam Litomyšl7400:46:1136,60
31MA10792Czagan JanSDH Dědek9300:46:1219,05
31MB10889Říčař MartinTSS Třebechovice7600:46:5032,89
4ZA109120Dubjaková KateřinaTJ Jiskra Zruč n.S.9900:46:51125,24
13MD110116Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:46:5257,80
32MA11117Bláhovec JiříNeratov9200:47:0713,48
32MB11299Pešek JiříTSS8000:47:0813,38
33MB1131Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:1430,61
5ZA114164Štěpová AdélaHradec Králové9300:47:1982,73
6ZA115183Zigová HelenaČastolovické Horky9100:47:3481,58
33MA116136Bok IvanMÚ Rychnov n.K.8800:47:3510,64
7ZA117124Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol HK8700:47:4880,51
34MA11877Smrček MartinLedce Újezd9600:48:057,60
3ZC119151Kosová MichaelaSOOB Spartak Rychnov nad Kn.6700:48:1075,24
34MB120155Myška DušanRychnov n.K.7800:48:136,79
35MA12120Radil MatyášTýniště n.O.0000:48:1443,17
35MB12278Smrček PavelLedce7300:48:1524,81
6ZB12375Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:48:1863,91
36MA124165Olívka TomášHradec Králové8500:48:196,27
37MA125141Nádhera JiříHradec Králové9300:48:206,08
36MB126117Zámečník OndřejŠumík Team7900:48:473,34
23MC12748Kašpar VáclavSK OB Týniště n.O.7000:48:4821,67
38MA12860Hroch VáclavRozběháme Ústi n.O.9300:48:503,04
39MA12919Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:48:513,03
37MB13059John PřemyslAZ Ekotherm8100:49:153,00
8ZA131125Kolaříková MarkétaRychnov n.K.9800:49:18116,10
40MA132126Kafuněk TomášRychnov n.K.9800:49:1937,41
41MA133174Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:49:2237,14
38MB134172Lorenčík AlešChrudim7300:49:2318,43
14MD13528Krajč ZdeněkTrutnov5400:49:2466,22
39MB13690Vondráček PavelTSS Třebechovice7300:49:2717,97
4ZC13716Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:49:4268,09
24MC138175Horák MichalTýniště n.O.6800:49:4716,06
42MA139148Dus OndřejSendražice8500:50:003,00
43MA14071Fof JaromírTýniště nad Orlicí9000:50:073,00
3ME141171Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:50:3160,93
15MD142106Konůpek JaromírChotěboř5700:50:3660,54
25MC14323Vít MichalTeam Bedihošť7100:50:4310,74
40MB144104Šafr JiříVysoké Mýto7700:50:559,60
41MB145154Kaška RadekKostelec n.O.7400:51:048,75
4ME14654Zeman VladimírTýniště n.O.5100:51:2057,07
42MB14711Kmeč PetrTýniště n.O.7500:51:326,08
7ZB148173Lorenčíková JanaChrudim7400:51:3348,02
5ME14953Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:51:4255,33
44MA15050Nymsa ZdeněkSK OB Týniště n.O.8500:51:483,00
9ZA15195Smutná PavlaDoudleby n.O.8600:51:5761,45
5ZC152162Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:52:1056,58
26MC153122Kolařík VladimírRychnov n.K.6600:52:4627,30
6ZC15456Jelínková ErikaNový Bydžov7200:52:4753,77
45MA155121Uttl LiborKarlovy Vary8800:52:523,00
7ZC15626Vacková HanaSokol Starkoč5600:53:06109,34
27MC157176Frýdl MiroslavHradec Králové6400:53:2623,86
8ZC15861Šternerová HanaHradec Králové6300:54:0847,40
16MD15947Sedlák JiříPřelouč5800:54:1319,81
28MC16083Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:54:1919,29
17MD16152Popelka MiloslavHradec Králové6000:54:2019,21
46MA162161Matys VladimírCHOP Sport division HK8400:54:273,00
8ZB163103Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:54:4832,14
9ZB164185Dycková ŠárkaVysoké Mýto8200:54:5631,49
10ZA165166Bellerová MartinaHradec Králové9200:55:1846,07
10ZB16612Bezdíčková LenkaOlešnice7600:55:3028,72
6ME167150Jelínek MatějČernilov4200:56:29114,66
18MD168129Krňávek VojtěchAZAS Dolní Čermná5400:57:0829,62
29MC16997Poláček JanNáchod6800:57:383,00
9ZC17025Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:1890,66
30MC17179Jirásko LubomírSK Srch7100:58:343,00
7ME172128Čepelka OldřichLoudové4800:59:1119,92
11ZB173153Drhlíková MarkétaLibel8200:59:259,57
31MC17487Jasanský JosefSvitavy7200:59:303,00
19MD1757Vlček JosefTýniště n.o5601:02:155,40
11ZA17614Janovska EmiliaPolanica Zdrój8401:02:3112,93
32MC177167Malý JiříBK Čestice7201:04:203,00
12ZA1783Štěpánková AdélaTýniště n.O.0201:04:4258,66
8ME17921Tučný JanMK Pardubice4701:05:2585,34
13ZA1802Plašilová EliškaTýniště n.O.0301:05:4754,62
12ZB181181Mrázová PetraJosefov7301:06:543,00
20MD18251Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5401:09:473,00
10ZC183140Nádherová HanaHradec Králové6801:16:543,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1177Hübl RadekRUNSPORT Team8800:32:29102,47
2MA235Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:40101,35
3MA341Gdula LukášHvězda Pardubice9100:33:3196,18
4MB4102Pelouch LeošSK Chotěboř7500:34:0293,04
5MC588Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:2284,93
6MB6159Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:35:4882,30
7MA774Honzíček MichalKRB Chrudim8800:36:0280,88
8MB8130Rohlík VáclavPardubice8000:36:1679,46
9MA970Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:36:2778,34
10MA1082Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:36:3777,33
11MA1194Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:36:5076,01
12MA1222Novák FilipAK Rychnov n.K.0100:36:5175,91
13MA1363Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:5275,90
14MA1476Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:0075,00
15MA16135Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:2672,36
16MD1734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:3271,76
17MC18119Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:37:4670,34
18MB1958Holub KarelRun4fun7900:38:0968,01
19MA2072Pešek PavelSBR Triteam Litomyšl9000:38:1367,60
20MB21152Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:38:1767,20
21MA22113Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:2866,08
22MB23170Simon MartinJaroměř8000:38:3065,88
23MB2568Vodehnal JanOptika Vodehnal7300:38:3565,37
24MB2665Zoubek MichalPoolservis7300:38:4264,66
25MC27109Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:5763,14
26MB28105Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:39:0262,64
27MC2967Ředina MilanMK Prostějov7100:39:0562,33
28MB30186Nouzovský MilošGoMango HK7600:39:0662,32
29MB31127Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:39:1061,82
30MA32149Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:39:1361,52
31MB33138Hejkrlík FilipSAZBO7900:39:2060,81
32MC3431Lounek JaroslavČastolovice6900:39:2760,10
33MB3584Urbánek JiříSplašená lokomotiva7600:39:2959,90
34MC36110Scheuer JanLanškroun6600:39:3759,09
35MB37132Bradáč JiříSAZBO8200:39:5557,26
36MC3880Rautenkranc MiroslavSK Donocykl6400:40:1555,24
37MC3964Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:40:1854,93
38MA4096Veverka TomášDoudleby n.O.8300:40:2953,82
39MB41178Moravec PavelBohdašín8000:40:3453,31
40MA42134Koníček FilipRychnov n.K.8600:40:3553,21
41MB4357Jordanov MarcelObec Klamoš7400:40:4052,70
42MC4444Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:40:4652,09
43MB4513Zięterski RobertKłodzko7700:40:4851,89
44MB4685Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:40:5351,39
45MD4729Vanta JosefTriclub Dobruška6200:41:0050,68
46MD49100Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:41:0849,86
47ME508Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:0949,76
48MB5127Zábraha PetrRychnov n.K.7400:41:1549,16
49MB5237Dušek MichalTýniště n.O.7600:41:2148,55
50MC5391Czagan JanSDH Dědek7100:41:3247,43
51MD5466Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:3547,13
52MB56143Firkušný MartinSmiřice8200:41:4046,62
53MC57118Lejnar MartinTJ Jiskra Zruč n.S.7200:42:0144,49
54MC58160Hartman KarelTýniště n.O.7200:42:0444,19
55MC59137Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:0743,89
56MD6055Nečas JosefÚpice5800:42:1043,58
57MA616Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:42:1842,77
58MB6215Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:42:2142,47
59MA634Wasserbauer JosefČs.armády8800:42:2242,36
60MA64146Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:3341,25
61MA65112Kyral JanKH Třebechovice8900:42:3441,15
62MC66179Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:42:5638,92
63MA67115Novotný VašekChrudim9000:43:0238,31
64MD68131Zelený LuděkDOMA Žďár6100:43:0338,21
65MB6969Smeták StanislavVysoké Mýto7800:43:0538,01
66MD7139Gdula PetrHvězda Pardubice6100:43:1237,30
67MD725Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:1437,09
68MC7362Číhař TomášChvojenec7000:43:1636,89
69MC7493Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:1736,79
70MC7646Vondra JosefHvězda Pardubice7100:43:3534,97
71MA77156Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:43:3734,76
72MC78182Novotný ZdeněkTitan Pardubice7200:43:3934,56
73MA79147Říčař FrantišekTriclub Dobruška8700:43:4034,55
74MB80133Louda JanLoudové8000:43:4434,05
75MA81108Šimák JanHradec Králové8300:43:5433,04
76MD8343Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:0332,13
77MC8424Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:44:1331,11
78MD85114Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:44:2729,70
79MB8749David VáclavSmiřice7400:44:4228,18
80MB88145Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:44:4328,07
81MD89163Schovánek MilanKrčský les6200:44:5426,96
82MA90123Toman JanHradec Králové9500:45:0226,15
83MA91168Slovák JiříCHOP Sport division HK8500:45:0326,05
84MA9218Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:45:0425,95
85MA939Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:45:0525,94
86MC95142Nádhera PetrHradec Králové6700:45:1424,93
87ME9632Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:2224,12
88MD97111Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:45:2823,51
89MB9881Lhota AlešPivovar Miletín7800:45:2923,50
90MA100157Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:45:3522,80
91MC10198Gabriel AlešTýniště n.O.6500:45:3622,70
92MB102180Mráz BořivojJosefov7400:45:4521,79
93MC103169Kalousek JanHradec Králové7100:45:4621,69
94MB104144Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:5221,08
95MA10545Jakeš OndřejVyškov9100:46:0319,97
96MB10673Pittner RomanSBR Triteam Litomyšl7400:46:1119,16
97MA10792Czagan JanSDH Dědek9300:46:1219,05
98MB10889Říčař MartinTSS Třebechovice7600:46:5015,20
99MD110116Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:46:5215,00
100MA11117Bláhovec JiříNeratov9200:47:0713,48
101MB11299Pešek JiříTSS8000:47:0813,38
102MB1131Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:1412,77
103MA116136Bok IvanMÚ Rychnov n.K.8800:47:3510,64
104MA11877Smrček MartinLedce Újezd9600:48:057,60
105MB120155Myška DušanRychnov n.K.7800:48:136,79
106MA12120Radil MatyášTýniště n.O.0000:48:146,69
107MB12278Smrček PavelLedce7300:48:156,59
108MA124165Olívka TomášHradec Králové8500:48:196,27
109MA125141Nádhera JiříHradec Králové9300:48:206,08
110MB126117Zámečník OndřejŠumík Team7900:48:473,34
111MC12748Kašpar VáclavSK OB Týniště n.O.7000:48:483,24
112MA12860Hroch VáclavRozběháme Ústi n.O.9300:48:503,04
113MA12919Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:48:513,03
114MB13059John PřemyslAZ Ekotherm8100:49:153,00
115MA132126Kafuněk TomášRychnov n.K.9800:49:193,00
116MA133174Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:49:223,00
117MB134172Lorenčík AlešChrudim7300:49:233,00
118MD13528Krajč ZdeněkTrutnov5400:49:243,00
119MB13690Vondráček PavelTSS Třebechovice7300:49:273,00
120MC138175Horák MichalTýniště n.O.6800:49:473,00
121MA139148Dus OndřejSendražice8500:50:003,00
122MA14071Fof JaromírTýniště nad Orlicí9000:50:073,00
123ME141171Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:50:313,00
124MD142106Konůpek JaromírChotěboř5700:50:363,00
125MC14323Vít MichalTeam Bedihošť7100:50:433,00
126MB144104Šafr JiříVysoké Mýto7700:50:553,00
127MB145154Kaška RadekKostelec n.O.7400:51:043,00
128ME14654Zeman VladimírTýniště n.O.5100:51:203,00
129MB14711Kmeč PetrTýniště n.O.7500:51:323,00
130ME14953Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:51:423,00
131MA15050Nymsa ZdeněkSK OB Týniště n.O.8500:51:483,00
132MC153122Kolařík VladimírRychnov n.K.6600:52:463,00
133MA155121Uttl LiborKarlovy Vary8800:52:523,00
134MC157176Frýdl MiroslavHradec Králové6400:53:263,00
135MD15947Sedlák JiříPřelouč5800:54:133,00
136MC16083Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:54:193,00
137MD16152Popelka MiloslavHradec Králové6000:54:203,00
138MA162161Matys VladimírCHOP Sport division HK8400:54:273,00
139ME167150Jelínek MatějČernilov4200:56:293,00
140MD168129Krňávek VojtěchAZAS Dolní Čermná5400:57:083,00
141MC16997Poláček JanNáchod6800:57:383,00
142MC17179Jirásko LubomírSK Srch7100:58:343,00
143ME172128Čepelka OldřichLoudové4800:59:113,00
144MC17487Jasanský JosefSvitavy7200:59:303,00
145MD1757Vlček JosefTýniště n.o5601:02:153,00
146MC177167Malý JiříBK Čestice7201:04:203,00
147ME17921Tučný JanMK Pardubice4701:05:253,00
148MD18251Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5401:09:473,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1510Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:03109,43
2ZB24139Fenclová MartaAC Pardubice7600:38:31101,89
3ZB4833Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:0588,68
4ZA55184Machačová IvanaDoudleby n.O.8900:41:3686,03
5ZB7086Mikulecká MarcelaRunsport7300:43:0978,05
6ZC75101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:2276,94
7ZA82107Šimáková KláraHradec Králové8300:43:5574,11
8ZB86158Jirásková KateřinaPraha7600:44:3770,51
9ZA9442Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:0967,77
10ZB9936Šedová JanaSruby7300:45:3365,71
11ZA109120Dubjaková KateřinaTJ Jiskra Zruč n.S.9900:46:5159,02
12ZA114164Štěpová AdélaHradec Králové9300:47:1956,62
13ZA115183Zigová HelenaČastolovické Horky9100:47:3455,34
14ZA117124Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol HK8700:47:4854,14
15ZC119151Kosová MichaelaSOOB Spartak Rychnov nad Kn.6700:48:1052,25
16ZB12375Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:48:1851,56
17ZA131125Kolaříková MarkétaRychnov n.K.9800:49:1846,42
18ZC13716Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:49:4244,36
19ZB148173Lorenčíková JanaChrudim7400:51:3334,85
20ZA15195Smutná PavlaDoudleby n.O.8600:51:5732,79
21ZC152162Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:52:1031,68
22ZC15456Jelínková ErikaNový Bydžov7200:52:4728,58
23ZC15626Vacková HanaSokol Starkoč5600:53:0626,88
24ZC15861Šternerová HanaHradec Králové6300:54:0821,56
25ZB163103Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:54:4818,13
26ZB164185Dycková ŠárkaVysoké Mýto8200:54:5617,45
27ZA165166Bellerová MartinaHradec Králové9200:55:1815,56
28ZB16612Bezdíčková LenkaOlešnice7600:55:3014,53
29ZC17025Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:183,00
30ZB173153Drhlíková MarkétaLibel8200:59:253,00
31ZA17614Janovska EmiliaPolanica Zdrój8401:02:313,00
32ZA1783Štěpánková AdélaTýniště n.O.0201:04:423,00
33ZA1802Plašilová EliškaTýniště n.O.0301:05:473,00
34ZB181181Mrázová PetraJosefov7301:06:543,00
35ZC183140Nádherová HanaHradec Králové6801:16:543,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód